Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 14:19   #2521
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Hm wydaje mi się, że dość sporo Ale teraz z ciekawości weszłam na aukcje MammyDoriska i dwa zdjęcia zostały wylicytowane za 100 zł i 102 zł. Inne w okolicach 30,40 zł Dużo czy mało?

Edit. Chyba zmęczenie daje się we znaki bo przeczytałam, że za samą książkę 1000zł :P Zmieniam zdanie, książka+kolacja za 1000 zł to chyba nie jest dużo.

Edytowane przez wraaakczasu
Czas edycji: 2016-01-19 o 14:27
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:35   #2522
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Według mnie mało. U Darwinów tablica mojżeszowa i występ w filmie poszły za 2000zł. A statystów w sumie i tak zawsze szukają, więc to nie była jakaś szansa jedyna w życiu. Mam wrażenie, ze rlm nie nagłaśniała tego jakoś szczególnie i dlatego taka kwota. Chociaż może po prostu przeoczyłam, ze gdzieś o tym mówiła
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:38   #2523
reignbeau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Maxineczka zaproponowała indywidualną lekcję makijażu i uzbierała 7100 zł Tak więc 1000 zł to nie aż tak dużo jak za kolację i książkę. Trzeba jeszcze dodać, że RLM jest popularniejsza od Maxi.
Ale w sumie tak myślę, czy to ważne, kto ile uzbierał? Najważniejsze, że pieniądze poszły na szczytny cel
reignbeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:39   #2524
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Pilnie poszukuję sposobu na poprawę samopoczucia, najchętniej bym spakowała torbę i wyjechała na koniec świata :-( Czy ktoś też czuje się tak podle już od dłuższego czasu?
Ręka w górze
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:44   #2525
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

No z tym remontem to będzie miazga, dobrze, że chociaż szafa jest w mieszkaniu, bo nawet łóżka nie ma ;D

Do dziewczyn, które miały remont w mieszkaniu i odpisały na moją wiadomośc- czy wasze bloki były z żel-betonu? Ponoć jest straszny problem własnie z kablami, wymianą przewodów elektrycznych itd, że trzeba to robić podłogą?

Co do smogu to dla mnie w Warszawie jest prawie zerowy, tzn porównuję z Krakowem, gdzie jak wyjdę z busa/pociągu/auta to mnie zatyka, tragedia. W Warszawie podoba mi się duża ilośc parków, robi się od razu jakoś tak przyjemniej.

No nic, mam nadzieję, że sobie damy radę. Chłopak pracę ma i to bardzo dobrą(jest oświetlaczem na planachfilmowych/zdjęciowych) i w Krakowie strasznie kiepsko z tym, w Warszawie jest super więc dla niego ta przeprowadzka to jak zbawienie, jesli chodzi o pracę, nie wiem jak to będzie ze mną ;D
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:48   #2526
operahouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Warszawa jest piękna Mi smog nie przeszkadza, mieszkam na Saskiej Kępie i tam nie jest źle. Smród spalin najbardziej czuć na lotnisku. No cóż, tam pracuje. Jak szuka z Was ktoś pracy to polecam moja firmę (dane na priv) bo cały czas są jakieś rekrutacje. Ale język angielski to podstawa raczej.
SweetHusky a Tobie też odpisze na priv. jak wrócę do domu.
Nie szukacie może praktykantów? Ja też poproszę dane na priv
operahouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:50   #2527
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Wydaje mi się, że mało. Za to lekcja makijażu z Maxineczką poszła za 7100 zł
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 14:53   #2528
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Zależy kto stawia ; )


Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Lepiej u sąsiadów niż jak u mnie- pod drzwiami
O losie, gdzie jakieś standardy obsługi!?
Wkurza mnie, że podobno kurier nie musi się kontaktować telefonicznie a ci z poczty polskiej tym bardziej nie posiadają do tego telefonów. Moim zdaniem jakość obsługi powinna być na wysokim poziomie i kontakt telefoniczny powinien być wprowadzony obowiązkowo.
Szkoda, że tak mało sklepów ma paczkomaty. Niestety też nie każdy produkt może w takim paczkomacie leżeć na mrozie czy w upale. Ale, czy u kurierów paczka miałaby lepiej?

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2016-01-19 o 14:55
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:54   #2529
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość

Do dziewczyn, które miały remont w mieszkaniu i odpisały na moją wiadomośc- czy wasze bloki były z żel-betonu? Ponoć jest straszny problem własnie z kablami, wymianą przewodów elektrycznych itd, że trzeba to robić podłogą?


Ja mieszkam w domu, więc pojęcia bladego nie mam.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:56   #2530
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez reignbeau Pokaż wiadomość
Maxineczka zaproponowała indywidualną lekcję makijażu i uzbierała 7100 zł Tak więc 1000 zł to nie aż tak dużo jak za kolację i książkę. Trzeba jeszcze dodać, że RLM jest popularniejsza od Maxi.
Ale w sumie tak myślę, czy to ważne, kto ile uzbierał? Najważniejsze, że pieniądze poszły na szczytny cel
Przypuszczam, że cena jest niższa, bo RLM ma młodsza widownię...
Zgadzam się, że najważniejsze jest to, że postanowiły wesprzeć WOŚP w ciekawy sposób (pamiętam, że któraś z was wstawiała tutaj link do aukcji, gdzie jakaś vlogerka wystawiła swoje zdjęcia z dziećmu- swoją drogą ciekawe, za ile się sprzedały?)
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:01   #2531
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że cena jest niższa, bo RLM ma młodsza widownię...
Zgadzam się, że najważniejsze jest to, że postanowiły wesprzeć WOŚP w ciekawy sposób (pamiętam, że któraś z was wstawiała tutaj link do aukcji, gdzie jakaś vlogerka wystawiła swoje zdjęcia z dziećmu- swoją drogą ciekawe, za ile się sprzedały?)

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Hm wydaje mi się, że dość sporo Ale teraz z ciekawości weszłam na aukcje MammyDoriska i dwa zdjęcia zostały wylicytowane za 100 zł i 102 zł. Inne w okolicach 30,40 zł Dużo czy mało?
Jak na zdjęcia to i tak całkiem sporo
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 15:04   #2532
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość



Jak na zdjęcia to i tak całkiem sporo
e tam http://www.fotopolis.pl/n/20069/najd...ie-na-swiecie/
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:06   #2533
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość



Jak na zdjęcia to i tak całkiem sporo
Dzięki, przegapiłam post
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:22   #2534
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
No z tym remontem to będzie miazga, dobrze, że chociaż szafa jest w mieszkaniu, bo nawet łóżka nie ma ;D

Do dziewczyn, które miały remont w mieszkaniu i odpisały na moją wiadomośc- czy wasze bloki były z żel-betonu? Ponoć jest straszny problem własnie z kablami, wymianą przewodów elektrycznych itd, że trzeba to robić podłogą?

Co do smogu to dla mnie w Warszawie jest prawie zerowy, tzn porównuję z Krakowem, gdzie jak wyjdę z busa/pociągu/auta to mnie zatyka, tragedia. W Warszawie podoba mi się duża ilośc parków, robi się od razu jakoś tak przyjemniej.

No nic, mam nadzieję, że sobie damy radę. Chłopak pracę ma i to bardzo dobrą(jest oświetlaczem na planachfilmowych/zdjęciowych) i w Krakowie strasznie kiepsko z tym, w Warszawie jest super więc dla niego ta przeprowadzka to jak zbawienie, jesli chodzi o pracę, nie wiem jak to będzie ze mną ;D

"Oświetlaczem"? W sensie, jest świetlówką? :P żartuje, domyślam sie, ze oświetleniowcem.

Co do remontu, przeszłam taki w grudniu, w bloku żelbetonowych, z wymianą wszystkiego, w tym z okablowaniem. Nasza ekipa dała rade.

Co do życia w mieszkaniu, w którym toczy sie remont to poprosiliśmy o zrobienie jaki pierwszej łazienki - da sie żyć z turystyczną kuchenką elektryczną i mikrofalówką zamiast kuchni, ale bez łazienki już jest cieżko - nawet przy zapasie Batiste i innych suchych specyfików.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:30   #2535
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeprowadzamy się z narzeczonym do Warszawy, zaraz po mojej obronie w nastepnym tygodniu.

Sprawa mieszkania jest mniej więcej załatwiona, bo to mieszkanie mamy mojego faceta, z tym, że całe do remontu. Czy są tu jakieś dziewczyny, które przeżywaly remont mieszkania będąc zmuszone w nim mieszkać w trakcie? Jestesmy z małej miejscowości i nie mamy pojecia od czego w takim mieście zacząc no i dodatkowo ten remont, przez pewien czas będziemy myć się w miednicy pewnie, ale mam nadzieję, że będzie ok.

Strasznie się stresuję, czuję się jakoś tak słoikowato Chociaż sama Warszawa bardzo mi się podoba( mieszkam blisko Krakowa, ale dobija mnie smog w tym mieście), to bardzo stresuję się tym wszystkim, czy sobie poradzę, będę szukać tam pierwszej poważnej pracy i po prostu mam mega stres.

kilka lat temu moi rodzice robili generalny remont domu, byłam wtedy w gimnazjum - w szóstke mieszkalismy w jednym pokoju bez dostępu do łazienki przez trzy miesiące. Dobrze, ze były wakacje :"D

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
http://vod.pl/filmy-dokumentalne/sze...krainie/b3f0r# tutaj ta piosenka się przewija, na końcowych napisach również ^^


to to, mifiku
a przynajmniej tak mi sie zdaje

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-01-19 o 15:32
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:34   #2536
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

hahaha tak, oświetleniowcem, pomyliło mi się

Jakoś damy radę, musimy. Myślelismy o tym, by zrobić łazienkę i kuchnię na końcu, bo nie ma gdzie spać.

Problem w tym, że większośc rzeczy chcieliśmy zrobić sami, ewentualnei poprosić o pomoc znajomych, którzy się na tym znają, ale może być problem w związku z tym, że to jest własnei blok żelbetonowy i pewnie ekipa będzie niezbędna.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:38   #2537
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Myślelismy o tym, by zrobić łazienkę i kuchnię na końcu, bo nie ma gdzie spać.

nie nie nie! Również popieram robienie łazienki na samym początku. Byle materac glebniesz na podłogę i się prześpisz (skoro ja dawałam radę przez miesiąc na karimacie w spartańskich warunkach na praktykach, to każdy da radę ) - ale bez zapewnienia sobie kibelka, możliwości umycia się, jest mega ciężko.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:45   #2538
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
nie nie nie! Również popieram robienie łazienki na samym początku. Byle materac glebniesz na podłogę i się prześpisz (skoro ja dawałam radę przez miesiąc na karimacie w spartańskich warunkach na praktykach, to każdy da radę ) - ale bez zapewnienia sobie kibelka, możliwości umycia się, jest mega ciężko.

taaaaak, łazienka na początku zdecydowanie ułatwia przetrwanie remontu.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:48   #2539
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Według mnie te 1000 zł to z jednej strony mało a z drugiej dużo. Mało bo jednak ma najwięcej subow na urodowym ty, ale z drugiej strony jej fanki to w większości dzieci.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 15:50   #2540
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość



to to, mifiku
a przynajmniej tak mi sie zdaje
Dziękujęęęę
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:51   #2541
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
taaaaak, łazienka na początku zdecydowanie ułatwia przetrwanie remontu.
W naszym przypadku sytuacja wygląda tak, że łazienka i kuchnia są zdatne do użytku, natomiast w pokojach jest straszny syf i najpierw trzeba robić prąd. To mieszkanie było przez 10 lat wynajmowane i jakoś ci ludzie tam mieszkali, dlatego zdecydowaliśmy, że kuchnię i łazienkę zostawiamy( jest w niej normalnei wszystko, da się myć itd) i zrobimy to na koncu, jeśli w ogóle zdecydujemy się na remont tych pomieszczeń, ale mam nadzieję, ze tak będzie bo nei wyglądaja zbyt dobrze(delikatnie mówiąc )
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:06   #2542
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
No z tym remontem to będzie miazga, dobrze, że chociaż szafa jest w mieszkaniu, bo nawet łóżka nie ma ;D

Do dziewczyn, które miały remont w mieszkaniu i odpisały na moją wiadomośc- czy wasze bloki były z żel-betonu? Ponoć jest straszny problem własnie z kablami, wymianą przewodów elektrycznych itd, że trzeba to robić podłogą?


Co do smogu to dla mnie w Warszawie jest prawie zerowy, tzn porównuję z Krakowem, gdzie jak wyjdę z busa/pociągu/auta to mnie zatyka, tragedia. W Warszawie podoba mi się duża ilośc parków, robi się od razu jakoś tak przyjemniej.

No nic, mam nadzieję, że sobie damy radę. Chłopak pracę ma i to bardzo dobrą(jest oświetlaczem na planachfilmowych/zdjęciowych) i w Krakowie strasznie kiepsko z tym, w Warszawie jest super więc dla niego ta przeprowadzka to jak zbawienie, jesli chodzi o pracę, nie wiem jak to będzie ze mną ;D

To u mnie tak było Mam ściany zbrojone i nie dało się w tym kuć za bardzo więc to co się dało robili dołem, żeby schować w podłodze/listwach podłogowych. Przy tym kuciu nie ma szans nocować w mieszkaniu bo przez pył oddychać nie można.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:43   #2543
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Warszawa jest piękna Mi smog nie przeszkadza, mieszkam na Saskiej Kępie i tam nie jest źle. Smród spalin najbardziej czuć na lotnisku. No cóż, tam pracuje. Jak szuka z Was ktoś pracy to polecam moja firmę (dane na priv) bo cały czas są jakieś rekrutacje. Ale język angielski to podstawa raczej.
SweetHusky a Tobie też odpisze na priv. jak wrócę do domu.
Cytrynelko, a rekrutujecie tylko do Wawy? Ostatnio jakoś kręcą mnie okołolotniskowe klimaty
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:52   #2544
Zanetka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Honolulu
Wiadomości: 311
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Zależy kto stawia ; )



O losie, gdzie jakieś standardy obsługi!?
Wkurza mnie, że podobno kurier nie musi się kontaktować telefonicznie a ci z poczty polskiej tym bardziej nie posiadają do tego telefonów. Moim zdaniem jakość obsługi powinna być na wysokim poziomie i kontakt telefoniczny powinien być wprowadzony obowiązkowo.
Szkoda, że tak mało sklepów ma paczkomaty. Niestety też nie każdy produkt może w takim paczkomacie leżeć na mrozie czy w upale. Ale, czy u kurierów paczka miałaby lepiej?
Mój brat ostatnio zamówił paczkę, dostał rano smsa więc czekał. Nagle o godzinie 11:40 wskoczyło przy śledzeniu przesyłki, że jest niedoręczona, bo nikogo nie było w domu. Wkurzył się i zadzwonił do tego kuriera, ten twierdzi, że z paczką był. No był, ale co się okazało? To, że pan zauważył, że garaż jest otwarty i pusty więc nawet nie pofatygował się żeby zadzwonić do drzwi, bo stwierdził, że nikogo nie ma w domu. Co z tego, że rzeczywiście jedna osoba wyjechała, ale 2 inne były w domu, jeszcze by mu się czasem palec złamał od naciśnięcia na ten dzwonek .
Zanetka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:22   #2545
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV



Julita od Tru Macza i buble 2015. Jejku jak ona sapie... to naprawdę nie brzmi zdrowo
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:23   #2546
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zgadzam się, chyba na tym kierunku tak jest wszedzie, ja studiowałam na CM 3 lata temu kosmetologię i połowa to były niepotrzebne nikomu zapychacze, niewarte zupełnie dojezdzania, urywania się z pracy i przede wszystkim tych pieniedzy. Ale były też swietne przedmioty i wykładowcy których nigdy nie zapomnę
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:32   #2547
evelyn93
Raczkowanie
 
Avatar evelyn93
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
kolacja i ksiązka RLM wylicytowane dla WOSP za 1000 zł. dużo, mało ?
Jak na grubo ponad pół miliona subów - mało. Ale super, że dziewczyny się angażują w taki sposób Będąc w temacie: widziałam na IG Pauli z Beauty Fashion Shopping, która wystawiła na aukcji wspólne zakupy i trening, komentarze pod tytułem "Co to w ogóle są zakupy i trening, co to za przedmiot aukcji, lepiej było wystawić coś materialnego itd. itp." I przykro mi się zrobiło, że ludzie nawet do tego się przyczepią

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość

Julita od Tru Macza i buble 2015. Jejku jak ona sapie... to naprawdę nie brzmi zdrowo
Czy tylko u mnie jakość filmiku (a może sposób edycji? Nie wiem jak to określić) jest tak powalający, że wygląda, jakby latało wokół niej stado muszek?
evelyn93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:38   #2548
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Tak, tak, to ja - remont od podstaw, z wymianą okien i drzwi włącznie od 4 lat, nawet po 2 razy do roku. Najgorsze jest szlifowanie gładzi, bo pyli się potem jeszcze przez kolejne 2 tygodnie. Współczuję, ale da się przeżyć. Zacząć to musicie od znalezienia porządnego fachowca, który powie wam, co jest niezbędne do zrobienia, a co można sobie odpuścić, gdy wam np. funduszy brak. Pewnych rzeczy oko laika nie wychwyci, na niektóre rozwiązania nie wpadnie.
Potwierdzam, gładź to zło, ale polecam myć podłogę wodą z dodatkiem octu, dobry patent. Już dwa razy miałam remont w mieszkaniu podczas przebywania w nim, ba! nawet próbowałam tę nieszczęsną gładź kłaść i malowałam ściany - i to kompletnie nie dla mnie. Dobrze jest to co się da przykryć folią, zwłaszcza podłogę jeśli nie jest do zerwania - powodzenia w czyszczeniu grudek gładzi

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
No z tym remontem to będzie miazga, dobrze, że chociaż szafa jest w mieszkaniu, bo nawet łóżka nie ma ;D

Do dziewczyn, które miały remont w mieszkaniu i odpisały na moją wiadomośc- czy wasze bloki były z żel-betonu? Ponoć jest straszny problem własnie z kablami, wymianą przewodów elektrycznych itd, że trzeba to robić podłogą?

Co do smogu to dla mnie w Warszawie jest prawie zerowy, tzn porównuję z Krakowem, gdzie jak wyjdę z busa/pociągu/auta to mnie zatyka, tragedia. W Warszawie podoba mi się duża ilośc parków, robi się od razu jakoś tak przyjemniej.

No nic, mam nadzieję, że sobie damy radę. Chłopak pracę ma i to bardzo dobrą(jest oświetlaczem na planachfilmowych/zdjęciowych) i w Krakowie strasznie kiepsko z tym, w Warszawie jest super więc dla niego ta przeprowadzka to jak zbawienie, jesli chodzi o pracę, nie wiem jak to będzie ze mną ;D
Kucie w betonie to masakra milion, mój konkubent zna smak tej roboty, bo wziął się za to sam w jednym pokoju. Generalnie bez dobrego sprzętu nie da rady, a i siły wymaga to całkiem sporo.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:39   #2549
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość


Julita od Tru Macza i buble 2015. Jejku jak ona sapie... to naprawdę nie brzmi zdrowo
Boże.. co się dzieje z jej włosami w tym ODCINKU? o.O
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 17:41   #2550
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
hahaha tak, oświetleniowcem, pomyliło mi się

Jakoś damy radę, musimy. Myślelismy o tym, by zrobić łazienkę i kuchnię na końcu, bo nie ma gdzie spać.

Problem w tym, że większośc rzeczy chcieliśmy zrobić sami, ewentualnei poprosić o pomoc znajomych, którzy się na tym znają, ale może być problem w związku z tym, że to jest własnei blok żelbetonowy i pewnie ekipa będzie niezbędna.
Wiesz co, kucia pod kable i gładzi nie polecam, jeśli nie macie o tym pojęcia - próbowałam, wiem, że to nie takie hop siup jeśli chodzi o kładzenie gładzi, potem różne kwiatki wychodzą. U nas było tak, że położyliśmy gładź, pomalowaliśmy, a i tak trzeba było fachowca wołać żeby to zrobił od nowa. Sufit ciężko samemu zrobić. Możecie śmiało sami malować, z farb od razu polecam Beckersa, są droższe, ale kolor wyszedł nam identyczny jak na puszce, za to odradzam Dulux - totalna porażka jeśli chodzi o wzornik i to, co na ścianie.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.