Straszny Wątek ;) - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 08:34   #2521
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
No i apropos jeszcze zdjęć. Kiedyś z bratem wpadliśmy na pomysł, żeby zrobić zdjęcia całego domu w nocy. Wieczorem pogasiliśmy światła, ja włączyłam mojego Canona i fotografowałam z fleszem co tylko się dało. Na około 10 zdjęć na jednym widoczna była duża świetlista kula, na oko miała może 15cm. W przybliżeniu było widać jakieś kulki czy plamki w środku.

Ogólnie po obejrzeniu filmu Widmo mam obsesję na punkcie oglądania szczegółowo każdego zrobionego przeze mnie zdjęcia. Przy okazji polecam, naprawdę straszny horror.

Te kuleczki to normalne zjawisko

Może podac link do opisu tego filmu, bo oryginalne i polskie nazwy są często mylące -.-
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:19   #2522
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Straszny Wątek ;)

Widmo to Shutter, z tego co pamiętam. Nieźle sie naszukałam za tym filmem, ale nie udalo mi sie obejrzeć

http://shutter.widmo.filmweb.pl/
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:43   #2523
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Widmo to Shutter, z tego co pamiętam. Nieźle sie naszukałam za tym filmem, ale nie udalo mi sie obejrzeć

http://shutter.widmo.filmweb.pl/

Aha, dzięki już kojarzę czasami człowiek ma takie zawiechy a film był świetny, zakończenie genialne
Zdaje mi się, że dorzucali go już do jakiegoś pisma nawet, poza tym zależy GDZIE się szuka
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:46   #2524
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Przyjrzyjcie się uważnie temu zdjęciu. Przedstawia ono sprawcę wypadku, przewiezionego do szpitala bezpośrednio po owych incydencie. Pod jego łóżkiem leży sobie spokojnie dziewczyna… którą przed kilkoma minutami zabił w wypadku. Legenda głosi, że owa zjawa jest kolekcjonerką dusz, która przychodzi do każdego, kto zobaczył to zdjęcie. Teraz już nie masz odwrotu - jedyną drogą by uwolnić się od klątwy, jest przekazanie tego zdjęcia kolejnym pięciu osobom. W przeciwnym razie najbliższej nocy zjawa upomni się o Twoją duszę, tak jak zrobiła to z kilkoma osobami w teksasie, którzy nie wysłali dalej tego zdjęcia. Wszystkie zostały znalezione rankiem martwe, a sekcja zwłok wykazywała atak serca. Więc nie czekaj, tylko bierz się szybko do roboty, by odpędzić klątwę jeszcze przed zmierzchem!


wiem, ze to jest strasznie glupie, ale ja uwierzylam wczoraj kiedy probowalam zasnac to przed oczami stawalo mi to zdjecie + ta laska z "Klatwy" + dziewczynka z "Ringu" i wszyscy chcieli mnie zabic, wiec lezalam bez ruchu i co chwile dzwonilam do kumpla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcjonerka_dusz.jpg (8,0 KB, 250 załadowań)
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 19:04   #2525
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Film Nienarodzony, zaciekawiła mnie reklama w TV. Interesujące efekty
TUTAJ GALERIA

Hmm
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 14:43   #2526
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Straszny Wątek ;)

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11476622]Film Nienarodzony, zaciekawiła mnie reklama w TV. Interesujące efekty
TUTAJ GALERIA

Hmm
[/quote]

Jak dla mnie to do obejrzenia na raz, dla efektów Jest i bekanie jak z "klątwy" (ten chłopiec też mi się z nią kojarzy), jest coś z egzorcysty, i jest coś całkiem nowego
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:51   #2527
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to do obejrzenia na raz, dla efektów Jest i bekanie jak z "klątwy" (ten chłopiec też mi się z nią kojarzy), jest coś z egzorcysty, i jest coś całkiem nowego
W sam raz na weekendowy wieczór Super na zalatanie nudy hehe
Klątwę japońską lubię i tutaj mi trochę właśnie zalatuje tymi, slecyficznymi klimatami. Zobaczę ale nie oczekuję zbytnio wiele
Dzięki
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 20:56   #2528
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość


wiem, ze to jest strasznie glupie, ale ja uwierzylam wczoraj kiedy probowalam zasnac to przed oczami stawalo mi to zdjecie + ta laska z "Klatwy" + dziewczynka z "Ringu" i wszyscy chcieli mnie zabic, wiec lezalam bez ruchu i co chwile dzwonilam do kumpla
Zaraz podam dalej do innego wątku bo obejrzałam
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 11:24   #2529
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Straszny Wątek ;)

Podbijając wątek.

Może nie jest to takie straszne, ale wtedy jako dzieciak i maniak horrorów było zupełnie inaczej:
To było po obejrzeniu "Egzorcyzmów...", kilka nocy z rzędu budziłam się równo o 3 w nocy i w tym samym momencie postawiony na biurku tusz do rzęs przewracał się. Nie było żadnych nierówności ani nic. Noc w noc to samo, później ustało.

Kiedyś mamie opowiadałam o OOBE, że prawie to osiągnęłam ale strasznie się bałam i nic nie wyszło. A ona, żebym się w to nie bawiła bo kiedyś to miała i wtedy widziała wokół siebie mnóstwo dusz, czuła negatywną energię, a na koniec nie mogła wrócić do ciała.

Nic strasznego, ale ten sam tekst ma inne działanie w nocy
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:43   #2530
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Straszny Wątek ;)

co to jest OOBE?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:52   #2531
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
co to jest OOBE?
-> Google
...
OOBE, to opuszczenie swojego fizycznego ciała.




O mamo... Teraz jak to piszę... Wiem, że czasem mi klawiatura świruje i zacinają się klawisze, ale teraz odpisując zamiast "OOBE, to opuszczenie..." pojawiło się na ekranie "Ty dziw*o"!
Zawsze były jakieś przypadkowe literki, a teraz? Jeszcze zrobiło się tak zimno w pokoju (15 minut temu były 24 stopnie)... Boję się.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 05:52   #2532
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny Wątek ;)

A oglądał ktoś "Mirrors"? Może nie jest jakiś szczególny dla miłośników horrorów, ale że ja nie znoszę tego typu filmów to powiem wam że ten obejrzałam i się strasznie bałam.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 11:43   #2533
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
-> Google
...
OOBE, to opuszczenie swojego fizycznego ciała.




O mamo... Teraz jak to piszę... Wiem, że czasem mi klawiatura świruje i zacinają się klawisze, ale teraz odpisując zamiast "OOBE, to opuszczenie..." pojawiło się na ekranie "Ty dziw*o"!
Zawsze były jakieś przypadkowe literki, a teraz? Jeszcze zrobiło się tak zimno w pokoju (15 minut temu były 24 stopnie)... Boję się.
mi po zobaczeniu tego zdjęcia z tą ofiarą zabójstwa i duszą pod łóżkiem zrobiło się nagle zimno i zimno w pokoju
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 15:53   #2534
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Straszny Wątek ;)

Po śmierci dziadka, kuzynka postanowiła wyremontować Jego pokój i mieć dla siebie, jako sypialnię. Jakoś już dość długo, od tego remontu, zgasiła światło i położyła się spać. Po chwili usłyszała jakby ktoś otwierał drzwi od tego pokoju. Odwróciła się, ale nikogo tam nie było, a drzwi były zamknięte. Próbowała zasnąć. Jednak po jakimś krótkim czasie poczuła zimno i jakby ktoś ją dotykał. Nie mogła się ruszyć, była sparaliżowana.. Gdy ten niepokój się uspokoił wyleciała z pokoju jak tylko szybko mogła. Od tego czasu śpi tylko z zaświeconym światłem.


Krótko po moich urodzinach, mama miała sen. Śniła Jej się moja prababcia. Próbowała przeciągąć moją mame z jednego pokoju do drugiego. Krzyczała, że chce ją mieć przy sobie, chce być blisko niej. Mama ponoć w śnie płakała i mówiła, że przecież niedawno urodziła córke, i jest ona mała. Nie może zostać sama. Wtedy babcia ją puściła.
Po przebudzeniu okazało się, że mamie robiło się strasznie słabo [choruje na cukrzyce], i gdyby nie wzięła szybko glukozy mogłaby umrzeć.
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 16:02   #2535
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
-> Google
...
OOBE, to opuszczenie swojego fizycznego ciała.




O mamo... Teraz jak to piszę... Wiem, że czasem mi klawiatura świruje i zacinają się klawisze, ale teraz odpisując zamiast "OOBE, to opuszczenie..." pojawiło się na ekranie "Ty dziw*o"!
Zawsze były jakieś przypadkowe literki, a teraz? Jeszcze zrobiło się tak zimno w pokoju (15 minut temu były 24 stopnie)... Boję się.

Ale jak to możliwe że wyszło ci Ty dziw*ko ?

Ja po obejrzeniu pewnego obrazu który ponoć jest przeklęty, widziałam ową postać u mnie w pokoju.. ale to po prostu moja bójna wyobraźnia
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2009-03-21 o 16:04
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:05   #2536
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja sobie zdaje sprawe, ze to, ze przeczytam straszne historie pisane przez Wizazanki nie sprawi, ze nagle w moim mieszkaniu bedzie roic sie od duchow i zjaw, ale i tak potem w nocy boje sie zasnac
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 17:44   #2537
xwhathaveyoudonex
Raczkowanie
 
Avatar xwhathaveyoudonex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 107
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
A oglądał ktoś "Mirrors"? Może nie jest jakiś szczególny dla miłośników horrorów, ale że ja nie znoszę tego typu filmów to powiem wam że ten obejrzałam i się strasznie bałam.
Ja oglądałam. Nie był jakiś szczególnie straszny, tylko jeden z wielu przeciętnych takowych produkcji.


Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość


wiem, ze to jest strasznie glupie, ale ja uwierzylam wczoraj kiedy probowalam zasnac to przed oczami stawalo mi to zdjecie + ta laska z "Klatwy" + dziewczynka z "Ringu" i wszyscy chcieli mnie zabic, wiec lezalam bez ruchu i co chwile dzwonilam do kumpla


Ale mam pecha, zdjęcie załadowuje mi się tylko to momentu końca łóżka i nie widzę tej dziewczyny
__________________

523552652626223256562


xwhathaveyoudonex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:00   #2538
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Straszny Wątek ;)

To wpisz w google "obraz kolekcjonerka dusz"
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 20:59   #2539
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Straszny Wątek ;)

oj wy ciekawskie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 21:12   #2540
xwhathaveyoudonex
Raczkowanie
 
Avatar xwhathaveyoudonex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ---
Wiadomości: 107
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
To wpisz w google "obraz kolekcjonerka dusz"
Dziękuje. Wpisałam i zobaczyłam. Ide szykować ciasteczka, może ją przekupie, jak przyjdzie mnie zabić
__________________

523552652626223256562



Edytowane przez xwhathaveyoudonex
Czas edycji: 2009-03-21 o 21:12 Powód: dopisek.
xwhathaveyoudonex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:24   #2541
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Hypnotist Pokaż wiadomość
-> Google
...
OOBE, to opuszczenie swojego fizycznego ciała.




O mamo... Teraz jak to piszę... Wiem, że czasem mi klawiatura świruje i zacinają się klawisze, ale teraz odpisując zamiast "OOBE, to opuszczenie..." pojawiło się na ekranie "Ty dziw*o"!
Zawsze były jakieś przypadkowe literki, a teraz? Jeszcze zrobiło się tak zimno w pokoju (15 minut temu były 24 stopnie)... Boję się.

Jak bym chciała dowiedzieć się z google to bym to zrobiła

Lepiej się odezwij bo przestraszyłaś swoim postem...
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 21:48   #2542
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez xwhathaveyoudonex Pokaż wiadomość


Ale mam pecha, zdjęcie załadowuje mi się tylko to momentu końca łóżka i nie widzę tej dziewczyny
a ja myślałam, że mój komputer jest przeklęty przez tę kolekcjonerkę duszyczek .
Cytat:
Napisane przez xwhathaveyoudonex Pokaż wiadomość
Dziękuje. Wpisałam i zobaczyłam. Ide szykować ciasteczka, może ją przekupie, jak przyjdzie mnie zabić
dobre, ale uważaj, może być kapryśna .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-21, 22:02   #2543
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Jak bym chciała dowiedzieć się z google to bym to zrobiła

Lepiej się odezwij bo przestraszyłaś swoim postem...
Żyję, żyję
Przyzwyczaiłam się, że klawiatura czasami się zacina, ale tym razem, ja wstukiwałam zdanie a na ekranie pojawiło się to przekleństwo. Nie wiem co mam myśleć.

Ech, dobra nie zatrzymujcie mnie na tym wątku bo już późno, a ja strachliwy człowiek jestem
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 13:12   #2544
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
A oglądał ktoś "Mirrors"? Może nie jest jakiś szczególny dla miłośników horrorów, ale że ja nie znoszę tego typu filmów to powiem wam że ten obejrzałam i się strasznie bałam.
Taki sobie i zakończenie śmieszne

Ja wam powiem tylko to, co kiedyś śniło się mojej św babci
Po śmierci swojej mamy bardzo płakała i praktycznie non stop, w nocy śniła się jej mama, która stała w dwoma pełnymi wiadrami, dżwigała je i powiedziała do córki, że w tych wiadrach są jej łzy i ona musi je trzymać a są ciężkie, żeby nie płakała więcej, bo już nie ma sił je trzymać
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 14:33   #2545
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Straszny Wątek ;)

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;11476622]Film Nienarodzony, zaciekawiła mnie reklama w TV. Interesujące efekty
TUTAJ GALERIA

Hmm
[/quote]
nudny film, fabuła mało straszna, niespójna. Straszą tylko dziwne efekty, ale nie chcę o nich mówić, by nie zepsuć Wam oglądania :p


co do historii....

Cóż, przed chwilą czytałam opowieści o Aniele Stróżu i ja muszę stwierdzić, że chyba także posiadam takowego
Nie mówię już o tym, że czasem mam więcej szczęścia niż rozumu, problemy rozwiązują mi się jeszcze zanim poważnie zastanowię się nad tym jak wyjść z sytuacji...
Kiedyś miałam praktyki w firmie, gdzie pracowała kobieta, która interesowała się numerologią i sprawami paranormalnymi. Od razu zauważyła, że mam "ogromną ochronę duchową." Nie przejęłam się tym, ale pewna historia może być tego dowodem.

Otóż kilka lat temu przez moją miejscowość przebiegała trasa wyścigów samochodowych. Wybrałam się z kuzynką obejrzeć je. Stanęłyśmy w dość bezpiecznym miejscy, oddzielonym taśmą, z którego co najważniejsze była dobra widoczność. W pewnym momencie stwierdziłam, że nie chcę tu stać, dlaczego, nie potrafiłam odpowiedzieć. Po prostu chciałam stamtąd iść i kropka. Kilka minut po zmianie "stanowiska", z ogromną prędkością w tamto miejsce wjechało auto.
Gdybyśmy nie odeszły, nie miałybyśmy nawet czasu zareagować.

Po śmierci mojej babci, okazało się, że ona przepowiedziała swoją śmierć. Podobno przyśniła jej się matka, mówiąc, że umrze między 15 a 17 czerwca. 15 czerwca wpadła w śpiączkę a 17 już nie żyła.
Co dziwne, mój dziadek, a jej mąż zmarł 17 grudnia, równo pół roku od jej śmierci. Nie chciał już żyć, więc pewnie babcia zabrała go ze sobą.

Kilka dni po jego pogrzebie, zorganizowałam 18 dla rodziny. Dostałam kartkę, która grała "sto lat.." przygniotłam ją książkami i bombonierką. Zaczęłam myśleć co by było, gdyby babcia jeszcze żyła. I wiecie co? Kartka zaczęła grać Pomyślałam sobie, że babcia składa mi życzenia zza grobu. Podziękowałam jej i poszłam spać
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:41   #2546
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Straszny Wątek ;)

W zeszłym tygodniu byłam sama w domu w weekend. Rano, gdy się obudziłam na troszke zakurzonym telewizorze w salonie był napisany palcem ogromny znak zapytania.

Obdzwoniłam wszystkich domowników, nadal nie było ich w mieście

Co wy na to??
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 15:58   #2547
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu byłam sama w domu w weekend. Rano, gdy się obudziłam na troszke zakurzonym telewizorze w salonie był napisany palcem ogromny znak zapytania.

Obdzwoniłam wszystkich domowników, nadal nie było ich w mieście

Co wy na to??
Zmarł ostatnio ktoś z Twoich bliskich? Znak zapytania to jakby niewiedza, może ostatnio wydarzyło się w Twoim życiu coś - nie wiem jak to określić - niewiadomego, dziwnego, tajemniczego, może to jakiś znak od kogoś/czegoś? Ja bym nad tym pomyślała, skoro nikt go nie narysował... tylko nie odejdź od zmysłów
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 16:58   #2548
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
Zmarł ostatnio ktoś z Twoich bliskich? Znak zapytania to jakby niewiedza, może ostatnio wydarzyło się w Twoim życiu coś - nie wiem jak to określić - niewiadomego, dziwnego, tajemniczego, może to jakiś znak od kogoś/czegoś? Ja bym nad tym pomyślała, skoro nikt go nie narysował... tylko nie odejdź od zmysłów
Wolę wyprzeć ten incydent z pamięci
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:11   #2549
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu byłam sama w domu w weekend. Rano, gdy się obudziłam na troszke zakurzonym telewizorze w salonie był napisany palcem ogromny znak zapytania.

Obdzwoniłam wszystkich domowników, nadal nie było ich w mieście

Co wy na to??
Ktoś dał Ci znak, że czas zetrzeć kurz z telewizora...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 19:02   #2550
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Straszny Wątek ;)

Jejku, jak mnie tu dawno nie było, będę jutro nadrabiać zaległości i czytać.

To niby nie jest straszne, ale lekko sie zdziwiłam. Mama wyszła do sklepu i po jakimś czasie usłyszałam, że otwierają sie drzwi - stałam dość blisko . Patrzę, a one zamknięte i po chwili mama faktycznie je otworzyła i weszła do domu. Nawet ją pytałam, czy 2 razy wchodziła, ale nie. I na sto procent to słyszałam, u mnie drzwi sie głośno otwierają. Eh.
Poza tym ja mam jakiegoś anioła-stróża chroniącego mój mózg przed przegrzaniem - jakimś cudem w szkole zawsze 'czuję' kiedy muszę sie nauczyć, a kiedy mnie nie spytają albo nie będzie sprawdzianu Mnóstwo razy sie zdarzyło, że na przerwie kiedy wszyscy wkuwali, ja sobie spokojnie jadłam sniadanie, a potem przyszła nauczycielka i albo nie miała testów albo zapomniała o sprawdzeniu naszej wiedzy Ani razu sie nie pomyliłam w tym
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.