Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-30, 17:06   #2521
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Bierz większe, nawet się nie zastanawiaj. Ja byłam też totalną dechą o chciałam 315 ale się nie zmieściło ze względu na to, że skóra by mi się nie rozciągnęła (nie rodziłam jeszcze) i po drugie ze wzglądu na mocno rozbudowany mięsień klatki (mogłyby wystąpić powikłania, znajoma tak miała, a też ćwiczy z ciężarami na siłowni tak jak ja). Mam max jaki mi wszedł i mam rozmiar 65E. W staniku super, a bez no to ciut większe mogłyby być, ale i tak jestem mega zadowolona.

A co do albumów, to jak chcesz zobaczyć czyjś album, to musisz dodać tego kogoś jako przyjaciela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też ćwiczę na siłowni! mam 170 cm wzrostu, waga 60 kg. Generalnie te większe nie wyglądają na za duże, ale dla mnie to taki szok będzie. Poza tym boje się, że jak założę stanik, ktory dodatkowo je uniesie, to już w ogóle będą ogromne ...

a jak z powrotem do dźwigania ciężarów u Ciebie? tym też się martwię, nie ukrywam że jestem uzależniona od tego [COLOR="Silver"]

Edytowane przez gabryssiaa
Czas edycji: 2019-04-30 o 17:13
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:13   #2522
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Ja też ćwiczę na siłowni! mam 170 cm wzrostu, waga 60 kg. Generalnie te większe nie wyglądają na za duże, ale dla mnie to taki szok będzie. Poza tym boje się, że jak założę stanik, ktory dodatkowo je uniesie, to już w ogóle będą ogromne ...

a jak z powrotem do dźwigania ciężarów u Ciebie? tym też się martwię, nie ukrywam że jestem uzależniona od tego
Jesteś ode mnie 12cm wyższa, to bierz większe, serio Jak ja założę stanik, taki jak mówisz, to jak wychodzę np do pubu to są komentarze, że mam czym oddychać, itp Znajomy mojego partnera powiedział mu, że nie spodziewał się takich balonów. No ale to tylko w staniku, który ładnie unosi. W miękkich już jest subtelniejszy efekt, taki nie przesadzony. Jak chodziłam w tym pooperacyjnym w bluzkach bez dekoltu to nikt się nie pokapowal, bo wcześniej nosiłam ogrooomne pushupy Matka tylko raz się zaczęła przyglądać i spytała czy schudłam (chyba dlatego, że talia się wydaje teraz trochę węższa optycznie), potwierdziłam i łyknęła

A co do siłowni to po 2 miesiącach zaczęłam chodzić na cardio żeby się trochę rozruszać i ćwiczyłam nogi. Wczoraj minęło 12 tygodni i wróciłam wreszcie do ciężarów, ćwiczyłam górę, przysiady ze sztangą też weszły, a dzisiaj mam takie zakwasy, że ledwo się ruszam Jedyne co, to jeszcze rozpiętki i ćwiczenia pleców powodują dyskomfort, ale nie boli nic. Mimo to, jeszcze z tym poczekam trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ok dodalam zdjecia do prywatnego albumu, jeśli chcecie mi pomóc (będę bardzo wdzięczna) to dodam do znajomych

w ogóle to dziwne, bo ja naprawdę jestem dechą i mi powiedział, że max może dać 325, a Tobie 265? może inna budowa...
Gdybym była wyższa, to pewnie też większy implant by się zmieścił ale ze mnie to kurdupel, to i implant mniejszy Budowa klatki też jest bardzo ważna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:14   #2523
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Sorki gubie sie w wizazu, bylam tu kilka lat temu Dodalam Cie do znajomych, jestem mega ciekawa efektu u Ciebie. Skoro mówisz, że masz "balony" przy 265 to ja nie wiem co u mnie będzie przy 325...

dodałam zdjęcia do albumu u siebie

Edytowane przez gabryssiaa
Czas edycji: 2019-04-30 o 17:17
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:24   #2524
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Sorki gubie sie w wizazu, bylam tu kilka lat temu Dodalam Cie do znajomych, jestem mega ciekawa efektu u Ciebie. Skoro mówisz, że masz "balony" przy 265 to ja nie wiem co u mnie będzie przy 325...

dodałam zdjęcia do albumu u siebie
Powinien być zbliżony efekt przy większym implancie, bo jesteś wyższa więc proporcjonalnie wyjdzie podobnie. Ale też nie da się przewidzieć do końca. Na pewno nie bierz 275 bo byś miała mojej wielkości cycki przy większym wzroście, a więc proporcjonalnie będą wyglądały na mniejsze niż u mnie.

A balony to wg mnie nie są, ale takie komentarze już słyszałam, więc małe nie są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:25   #2525
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja również brałabym te większe. Moja przyjaciółka zdecydowała się właśnie na 270 przy 174 cm i początkowo była zachwycona. Ale gdy opuchlizna zeszła jej piersi wyglądają na niewiele większe niż wcześniej. Gdy założy biustonosz z push upem wygladaja naprawdę super! Ale gdy np próbuje nosić jakieś bluzki na lato bez stanika to jest trochę gorzej. Jednak wiadomo wszystko zależy od Twoich preferencji - są dziewczyny którym zależy właśnie na takim naturalnym efekcie. Ja akurat mam ten problem, ze lubię duże cycki. :/ Naturalnie mam 65E również tyle ze przy 173 cm & 55kg i nie czuje się z tym najlepiej. Taki cyc niby OK... nie jest tak, ze ich nienawidzę, ale mogłoby być lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:27   #2526
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Ja również brałabym te większe. Moja przyjaciółka zdecydowała się właśnie na 270 przy 174 cm i początkowo była zachwycona. Ale gdy opuchlizna zeszła jej piersi wyglądają na niewiele większe niż wcześniej. Gdy założy biustonosz z push upem wygladaja naprawdę super! Ale gdy np próbuje nosić jakieś bluzki na lato bez stanika to jest trochę gorzej. Jednak wiadomo wszystko zależy od Twoich preferencji - są dziewczyny którym zależy właśnie na takim naturalnym efekcie. Ja akurat mam ten problem, ze lubię duże cycki. :/ Naturalnie mam 65E również tyle ze przy 173 cm & 55kg i nie czuje się z tym najlepiej. Taki cyc niby OK... nie jest tak, ze ich nienawidzę, ale mogłoby być lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Po operacji ZAWSZE jest niedosyt Potwierdzam.

U mnie z tą opuchlizną było odwrotnie. Po 2 miesiącach były optycznie większe niż po operacji Na początku byłam załamana, że małe a potem się zrobiły super
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-04-30 o 17:30
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 17:42   #2527
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Ja również brałabym te większe. Moja przyjaciółka zdecydowała się właśnie na 270 przy 174 cm i początkowo była zachwycona. Ale gdy opuchlizna zeszła jej piersi wyglądają na niewiele większe niż wcześniej. Gdy założy biustonosz z push upem wygladaja naprawdę super! Ale gdy np próbuje nosić jakieś bluzki na lato bez stanika to jest trochę gorzej. Jednak wiadomo wszystko zależy od Twoich preferencji - są dziewczyny którym zależy właśnie na takim naturalnym efekcie. Ja akurat mam ten problem, ze lubię duże cycki. :/ Naturalnie mam 65E również tyle ze przy 173 cm & 55kg i nie czuje się z tym najlepiej. Taki cyc niby OK... nie jest tak, ze ich nienawidzę, ale mogłoby być lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie ja chyba chciałabym dość naturalny efekt, nie chcę przesadzić chłopak i brat mówią, żeby brać oczywiście większe, ale to ja mam się dobrze z tym czuć, ehh. Chciałabym zobaczyć gdzieś zdjęcia z 270, 275 ml, ale ciężko znaleźć

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Po operacji ZAWSZE jest niedosyt Potwierdzam.

U mnie z tą opuchlizną było odwrotnie. Po 2 miesiącach były optycznie większe niż po operacji Na początku byłam załamana, że małe a potem się zrobiły super
czyli to nie ma reguły jak ostateczny efekt będzie wyglądal
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 17:52   #2528
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Gabrysia, możesz zajrzeć na stronę mentora tam chyba są zdjęcia przed i po z dokładnym opisem jaki to rodzaj implantu. Ja bym brała większe zwłaszcza, ze jesteś wysoka. Wydaje mi się, ze to niemożliwe żeby nawet ten wiekszy implant dał Ci jakiś monstrualny efekt. A jeśli wybierzesz ten mniejszy to ja bym stawiała, ze może wyjść takie pełne B/male C. U niższych drobnych dziewczyn takie implanty wygladaja super! Ale przy wyższych sama nie wiem. Dodatkowo im mniejszy implant tym większe ryzyko „autostrady” między piersiami.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 18:07   #2529
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Gabrysia, możesz zajrzeć na stronę mentora tam chyba są zdjęcia przed i po z dokładnym opisem jaki to rodzaj implantu. Ja bym brała większe zwłaszcza, ze jesteś wysoka. Wydaje mi się, ze to niemożliwe żeby nawet ten wiekszy implant dał Ci jakiś monstrualny efekt. A jeśli wybierzesz ten mniejszy to ja bym stawiała, ze może wyjść takie pełne B/male C. U niższych drobnych dziewczyn takie implanty wygladaja super! Ale przy wyższych sama nie wiem. Dodatkowo im mniejszy implant tym większe ryzyko „autostrady” między piersiami.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też myślę, że przy tym wzroście nie będzie wielkich piesi, ja jestem jednak za tymi 325

Z tą autostradą to zależy od klatki piersiowej. Znam jedną dziewczynę, co ma 300, jest niska jak ja a ma piersi strasznie daleko od siebie w każdym praktycznie staniku, o rowku może zapomnieć. Ja mam mniejszy implant a autostrady nie ma, piersi są blisko, rowek w każdym staniku Bez też są wg mnie bardzo blisko siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 18:45   #2530
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

No to może powiem ze swojego 7 tygodniowego doświadczenia. Mam 174cm wzrostu, implanty motiva 500ml. Gdy miałam opuchlizne pooperacyjną na klacie piersi wyglądały na mniejsze. Gdy opuchlizna zaczęła schodzić piersi wyglądaja świetnie. A jeżeli chodzi o jakąś zauważalna różnice. Tak żeby z daleka było widać że mam zrobione piersi to absolutnie nie. W bluzach /bluzach swetrach wgl nie widać, że jestem po operacji. Ani moi rodzice, ani nikt z bliskiej rodziny sie nie kapnal.
Co innego gdy założę bikini czy jestem np w koszulce. Wtedy już bardziej widać.

Dlatego bierz większe. Przy 170cm wzrostu maly implant się zgubi!


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 02:11   #2531
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jako, że minęły mi już te symboliczne 3 miesiące, to wrzuciłam z tej okazji kilka zdjęć, w tym porównawcze Zastanawiam się jak ja mogłam wcześniej tak żyć
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-03, 14:00   #2532
Irisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny, znalazłam stronę z ładnymi miękkimi stanikami bez fiszbin.Może komuś się przyda
https://missliberte.com


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Irisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 11:52   #2533
civicka
Przyczajenie
 
Avatar civicka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Na początku się z Wami dziewczyny przywitam, cześć cześć. Wątek już jakiś czas temu śledziłam... Jak pierwszy raz zamarzylam o większych skarbach ale wiadomo... Jak to jest, miłość, mówienie że małe jest piękne ble ble... No i minęło kilka lat... Temat powrócił, ale już tak na poważnie. I stąd moja prośba do Was. Obecnie znajduje się i mieszkam w Holandii, ale pochodzę ze Śląska, tam też może być ewnetulana klinika. Jaką polecacie, jakiego chirurga ? Który stworzył Wam piękne piersi? Ja jestem zwolenniczka tych naturalnie wyglądających, anatomicznych. Poradzicie coś... Będę wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
civicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-05, 16:05   #2534
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Sorki gubie sie w wizazu, bylam tu kilka lat temu Dodalam Cie do znajomych, jestem mega ciekawa efektu u Ciebie. Skoro mówisz, że masz "balony" przy 265 to ja nie wiem co u mnie będzie przy 325...

dodałam zdjęcia do albumu u siebie
Ja mam 375ml przy 162 cm wzrostu i szalu nie ma. Tez nie chcialam przesadzonych a czuje niedosyt. Przy twoim wzroscie 325 ml zniknie.
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 10:49   #2535
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć witam się 8 tygodni po operacji.
Muszę przyznać że z dnia na dzień coraz bardziej podobają mi się moje piersi. Bo był moment, że załamywałam ręce, że piersi nie są równe. Gdybym wiedziała, to poprosiłbym o jeden mniejszy implant, ale teraz już trudno. Są i tak piękniejsze niż moje naturalne i już przywyklam do tego jakie są
No a wczoraj nakleilam pierwszego plasterka na blizny.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 16:22   #2536
Jagodzianka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej, teraz już z górki . A gdzie robiłaś ?
Jagodzianka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 19:36   #2537
Jagodzianka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny , mam 173 wzrostu 73 kg i rozm a biustu. Jestem przed konsultacjami u dwóch lekarzy w Katowicach , u Dr.Kuna oraz Dr. Drozd. Macie jakieś opinie , który lepszy , ładniejsze cycki. No i mam pracę biurowa czy 2 tyg rekonwalescencji da radę aby powrócić na pełne obrotu ? Proszę o rady 😁
Jagodzianka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 19:38   #2538
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny te ktore sa juz ponad 8 tygodni po operacji i wiecej czy macie czucie w piersiach?Bo ja to wogole w sutkach i dolnej czesci piersi i to do tego stopnia ze mi to przeszkadza. Dziwne uczucie. Czasem to okreslilabym jako zdretwienie a czasem brak czucia. No mega dziwne. Jak to jest u was?
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 20:05   #2539
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Jagodzianka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam 173 wzrostu 73 kg i rozm a biustu. Jestem przed konsultacjami u dwóch lekarzy w Katowicach , u Dr.Kuna oraz Dr. Drozd. Macie jakieś opinie , który lepszy , ładniejsze cycki. No i mam pracę biurowa czy 2 tyg rekonwalescencji da radę aby powrócić na pełne obrotu ? Proszę o rady
Jak pod mięsień to 2 tygodnie nie starczą. Na pełne obroty to ja weszłam po 2 miesiącach

Sunny - ja już 13 tygodni po i czucia nadal nie mam w sutkach i trochę w dole piersi. Bolą tylko czasem, przy dotyku też, ale to sam ból, bez czucia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-07 o 21:42
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-06, 20:45   #2540
takasobieryba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czesc Dziewczyny

Zastanawiam sie nad operacja biustu. Chialabym troche powiekszyc, ale tak, zeby wygladalo naturalnie. Zawsze bylam zadowolona z mojego biustu, ale czas i ciaze (dwie) zrobily swoje.

Wielkie dzieki, ze dzielicie sie doswiadczeniami. Bede robila w Warszawie, chcialabym wybrac sie na konsultacje. Do kogo, mozecie kogos polecic? Jestem z tych zestrachanych, wiec wolalabym jakiegos doswiadczonego lekarza.
takasobieryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-06, 21:36   #2541
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez takasobieryba Pokaż wiadomość
Jestem z tych zestrachanych, wiec wolalabym jakiegos doswiadczonego lekarza.

Każdej z nas zależało na tym, by mieć doświadczonego lekarza. Myślę, że lepiej wybierać po prostu z tych bardziej znanych nazwisk. Poumawiać się na konsultacje. Zobaczyć, który lekarz zyska Twoje zaufanie. Zobaczyć, jakie opcje Ci zaproponuje. I na tej podstawie wybierać.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 20:32   #2542
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Jagodzianka84 Pokaż wiadomość
Hej, teraz już z górki . A gdzie robiłaś ?
W CMB w Bydgoszczy, u prof. P. Sz.
Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny te ktore sa juz ponad 8 tygodni po operacji i wiecej czy macie czucie w piersiach?Bo ja to wogole w sutkach i dolnej czesci piersi i to do tego stopnia ze mi to przeszkadza. Dziwne uczucie. Czasem to okreslilabym jako zdretwienie a czasem brak czucia. No mega dziwne. Jak to jest u was?
Ja właśnie w większej części piersi mam czucie co jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, po tym lifcie.
Generalnie czucia nie mam może w 3punktach. I te obszary nie są rozległe tylko np wielkości 1-3 opuszkow palca wskaxujacego
Cytat:
Napisane przez takasobieryba Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny

Zastanawiam sie nad operacja biustu. Chialabym troche powiekszyc, ale tak, zeby wygladalo naturalnie. Zawsze bylam zadowolona z mojego biustu, ale czas i ciaze (dwie) zrobily swoje.

Wielkie dzieki, ze dzielicie sie doswiadczeniami. Bede robila w Warszawie, chcialabym wybrac sie na konsultacje. Do kogo, mozecie kogos polecic? Jestem z tych zestrachanych, wiec wolalabym jakiegos doswiadczonego lekarza.
Skoro Wawe to może P. Sz mnie i 3inne dziewczyny z naszego wątku operowal i wszystkie jesteśmy zadowolone

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 21:17   #2543
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny te ktore sa juz ponad 8 tygodni po operacji i wiecej czy macie czucie w piersiach?Bo ja to wogole w sutkach i dolnej czesci piersi i to do tego stopnia ze mi to przeszkadza. Dziwne uczucie. Czasem to okreslilabym jako zdretwienie a czasem brak czucia. No mega dziwne. Jak to jest u was?
Kochana ja mam czucie od samego początku a sutki wrazliwe i to bardzo
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 21:41   #2544
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Kochana ja mam czucie od samego początku a sutki wrazliwe i to bardzo

To zależy od tego, czy zostały przerwane nerwy. Jeśli nie, to jest ok, jeśli tak, to trzeba czekać na ich odbudowę, co może trwać kilka miesięcy. U mnie tak właśnie jest. W dole piersi już o wiele lepiej, a sutków nadal nie czuję tylko bolą, co podobno oznacza odbudowywanie włókien nerwowych.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-07, 21:59   #2545
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Helou

Wieki nie zaglądałam. Ale już nadrobiłam.

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Cinamona - o ile dobrze pamiętam, jakiś czas temu pisałaś, że masz minimalnie wyżej jedną pierś. Wyrównało się?
Nie. Ale już się chyba przyzwyczaiłam i jakoś na to nie zwracam uwagi i nie przeszkadza mi to. A zresztą trzeba się porządnie przyjrzeć żeby to dostrzec.

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Właśnie ja chyba chciałabym dość naturalny efekt, nie chcę przesadzić chłopak i brat mówią, żeby brać oczywiście większe, ale to ja mam się dobrze z tym czuć, ehh. Chciałabym zobaczyć gdzieś zdjęcia z 270, 275 ml, ale ciężko znaleźć[COLOR="Silver"]
Bierz większe. Nawet większe niż te które ci zaproponowano. Ja też chciałam naturalny efekt nie za dużych piersi. I takie mam. Nigdy nie myślałam że powiem - mogłyby być większe. I po ok 2 miesiącach od op stało się i to powiedziałam W sumie rozmiar mi bardzo odpowiada ale gdybym wzięła ciut większy implant o ok 25-50 ml to myśle że też byłoby super. Wcale nie byłyby wielkie jak myślałam przed op. Z tym że ja jako jedna z nielicznych po op miałam wrażenie że cycki mam ogromne i modliłam się żeby takie nie zostały a w sumie rozmiarowo to się prawie wcale nic nie zmieniły od op. Po prostu przyzwyczaiłam się do ich rozmiaru.

Cytat:
Napisane przez Jagodzianka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam 173 wzrostu 73 kg i rozm a biustu. Jestem przed konsultacjami u dwóch lekarzy w Katowicach , u Dr.Kuna oraz Dr. Drozd. Macie jakieś opinie , który lepszy , ładniejsze cycki. No i mam pracę biurowa czy 2 tyg rekonwalescencji da radę aby powrócić na pełne obrotu ? Proszę o rady 😁
U mnie 2 tyg w zupełności wystarczyły.

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny te ktore sa juz ponad 8 tygodni po operacji i wiecej czy macie czucie w piersiach?Bo ja to wogole w sutkach i dolnej czesci piersi i to do tego stopnia ze mi to przeszkadza. Dziwne uczucie. Czasem to okreslilabym jako zdretwienie a czasem brak czucia. No mega dziwne. Jak to jest u was?
Ja jestem 4 miesiące po i czucie mam. Ale w lewej piersi jeszcze to czucie nie jest na 100 %.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 06:30   #2546
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej.

Jestem 4 tygodnie po operacji.

Startowalam z całkowitego zera.

Przy wzroście 170 cm i wadze 56kg wzięłam 345 anatomiczne mentora.

Uzyskałam rozmiar 75D.

U mnie było na odwrót, skóra musiała się rozciągnąć, więc na początku były malutkie A teraz dużo dużo większe.

Gdybym mogła wzięłabym chociaż 390...jednak na pierwszy raz te co mam to był mój Max.

Lekarz proponował też 315. Z perspektywy czasu napisze to co każdy kto jest po ci powie...BIERZ WIEKSZE!
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 11:06   #2547
Jagodzianka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 11
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A co z czuciem ?
Jagodzianka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 11:30   #2548
BigCyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hey dziewczyny

Operacja powiększenia biustu już 23.05.19, czyram forum od niedawna i nie bardzo się orientuję w jego obsłudze

Mam 38 lat, troje nastoletnich dzieci i wybrane 285 średni profil motiva, 173 cm, 56kg. Chcę wyglądać naturalnie.

Pozdrawiam Was serdecznie
BigCyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 11:33   #2549
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez BigCyc Pokaż wiadomość
wybrane 285 średni profil motiva, 173 cm, 56kg. Chcę wyglądać naturalnie.
A jaką masz wyjściówkę?

Sylwexik - ja identycznie, praktycznie zero i dostałam maxa, jaki się mógł zmieścić. Na początku też były małe, a potem się ładnie wybiły
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-08 o 11:35
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-08, 12:04   #2550
BigCyc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Teraz mam 75b, lekko obwisłe jak 2 woreczki z piaskiem i z rozstępami po dużych ciążach(tyłam po 30kg)

Lekarz powiedział, że przy tak kiepskiej jakości piersi z rozstępami nie ma sensu wkładać większych, bo będà one bardziej widoczne.
BigCyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.