Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-10, 20:38   #2521
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/wby7DRDYIQ/?modal=true Laski, wyskakujcie z kaski, bo się szykują wyprzedaże Majkela Korsa, wyczuwam hole z to☠☠☠kami
o matko stawiam, że pierwszym filmikiem CMB po powrocie na YT będzie hołl z Majkelem w roli głównej swoją drogą często bywam w Tk Maxxie, dziś tam nawet biegałam za prezentami i co chwilę jakiś MK rzucał mi się w oczy. No ale to pewnie sprzed paru sezonów, więc słaby lans w każdym razie jakiś płaszcz już za 300 zł można było dorwać, się zdziwiłam.

Co do maxineczki, nie wiem czy to fryzura czy dość ciężko wyglądająca dolna powieka w stosunku do połyskującej górnej, ale uważam, że nie wygląda korzystnie. No i przez Gossa widzę brwi i myślę 'drag queen'
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:43   #2522
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
o matko stawiam, że pierwszym filmikiem CMB po powrocie na YT będzie hołl z Majkelem w roli głównej swoją drogą często bywam w Tk Maxxie, dziś tam nawet biegałam za prezentami i co chwilę jakiś MK rzucał mi się w oczy. No ale to pewnie sprzed paru sezonów, więc słaby lans w każdym razie jakiś płaszcz już za 300 zł można było dorwać, się zdziwiłam.

Co do maxineczki, nie wiem czy to fryzura czy dość ciężko wyglądająca dolna powieka w stosunku do połyskującej górnej, ale uważam, że nie wygląda korzystnie. No i przez Gossa widzę brwi i myślę 'drag queen'

ja widziałam jakies kurteczki w panterkę - koszmarek stulecia, jeszcze te kanarkowo złote dodatki
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 20:56   #2523
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Przepraszam, że wrzucam taki staroć.
https://www.youtube.com/watch?v=4DJ8Tn53xAE
Jak to jest, że Laura wrzuca jakieś sraty pierdaty, zbliżenia na świeczuszki i zegarki, które ma reklamować w jakości super hiper HD, a makijaż kręci kalkulatorem, żeby przypadkiem nie było nic widać?
Ja tam nie widzę nic, absolutnie nic. Laurka w komentarzach jak zawsze cukiereczek, "ona się tak stara, a nikt nie doceni"... Pięknie, Laurko, wszystko pięknie widać, świetny makijaż, nie przejmuj się!



Daria Em3 tygodnie temu
Prześwietlony ten filmik troszkę i nawet dobrze nie widać jak mówić o korektorze w trójkąt ale chyba trzeba skorzystać z okazji
Odpowiedz ·
64

RockGlamPrincess3 tygodnie temu
włącz HD , ja widzę wyraźnie na 2-óch komputerach i na telewizorze.
Odpowiedz ·
1


Ola Ka3 tygodnie temu
+RockGlamPrincess
nawet w HD jest bardzo biało;/
Odpowiedz ·
36


Karolina Ka3 tygodnie temu
również przyznaje racje, masz strasznie twarz przeswietloną. 
Odpowiedz ·
15


RockGlamPrincess3 tygodnie temu
+Edyta Porwisz
u mnie już praktycznie świeczek nie widać w tle jest tak ciemno, może trzeba odświeżyć. Ja po prostu jestem bardzo blada teraz i dlatego jest też jaśniej niż zwykle.

AHAHAHAHA

Natalia B.S3 tygodnie temu
Wszystko bardzo dobrze widać. Fajny filmik

RockGlamPrincess3 tygodnie temu
+Natalia B.S
dziękuję trudno wszystkim dogodzić

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-10 o 20:58
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:00   #2524
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

W komentarzach mamy:
"The order of the events you see in the video aren't necessarily the order they happened in. It's what's called episodic plot. If you notice, the man leaves in the morning in his classic Jaguar, but is then is immediately seen at night at a bar with a woman. Him coming back home in the end and his one night stand with the other woman actually happened the night before and you see his wife's reaction the next day once she realizes what he was doing."

"I think the end of the video was actually the day before- when he came back home after being with that girl. And the next day she waves goodbye when he leaves to work and she already found out, so she cries and goes to buy all those liquids its just a mix of yesterday and today. By the way, her clothes show when it happened- in the morning and whole day she was wearing the same dress, but in the evening day before when he was with another woman, she was wearing that white costume so yeah... She is definitely kicking his ass out"

Ja też tak to widzę, chociaż przyznam że zgłupiałam jak to oglądałam pierwszy raz
Jeszcze jest jedno wyjaśnienie:
"maybe she was only imagining it all inside her mind?" - też możliwe w zasadzie.

"Do you even get what's this song about? She didn't kick him out, because she can't, even though he's cheating and she knows it, she's just not strong enough and deep down she still loves him. And that's what the song is about."
- a ten komentarz mi się najmniej podoba :P

Ja interpretowałam tak, że historia w teledysku jest opowiedziana chronologicznie, tzn. pan wychodzi z domu, a małżonka się wypłakuje, miauczy i kupuje alkohol. Następnego dnia wszystko cudnie i wita swojego ukochanego z otwartymi ramionami.
Pan lubi takie zabawy a małżonka, mimo, że o tym wie, to znosi to, bo:
a) kocha tego pana,
b) kocha jego hajs.
Ale te dwie pierwsze interpretacje też mi by pasowały, z tym, że facet na teledysku nie wygląda jakby robił to (podrywał laseczkę w klubie ) po raz pierwszy
To o wyobrażeniu sobie tej sytuacji jak dla mnie odpada
Poza tym dodam, że uwielbiam tę piosenkę, tak jak i Stay With Me
Wprowadzją mnie w klimat świąteczny. Jak nic będę przy nich ubierać choinkę Coś pięknego
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:01   #2525
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Przepraszam, że wrzucam taki staroć.
https://www.youtube.com/watch?v=4DJ8Tn53xAE
Jak to jest, że Laura wrzuca jakieś sraty pierdaty, zbliżenia na świeczuszki i zegarki, które ma reklamować w jakości super hiper HD, a makijaż kręci kalkulatorem, żeby przypadkiem nie było nic widać?
Ja tam nie widzę nic, absolutnie nic. Laurka w komentarzach jak zawsze cukiereczek, "ona się tak stara, a nikt nie doceni"... Pięknie, Laurko, wszystko pięknie widać, świetny makijaż, nie przejmuj się!



Daria Em3 tygodnie temu
Prześwietlony ten filmik troszkę i nawet dobrze nie widać jak mówić o korektorze w trójkąt ale chyba trzeba skorzystać z okazji
Odpowiedz ·
64

RockGlamPrincess3 tygodnie temu
włącz HD , ja widzę wyraźnie na 2-óch komputerach i na telewizorze.
Odpowiedz ·
1


Ola Ka3 tygodnie temu
+RockGlamPrincess
nawet w HD jest bardzo biało;/
Odpowiedz ·
36


Karolina Ka3 tygodnie temu
również przyznaje racje, masz strasznie twarz przeswietloną. 
Odpowiedz ·
15


RockGlamPrincess3 tygodnie temu
+Edyta Porwisz
u mnie już praktycznie świeczek nie widać w tle jest tak ciemno, może trzeba odświeżyć. Ja po prostu jestem bardzo blada teraz i dlatego jest też jaśniej niż zwykle.

AHAHAHAHA

Natalia B.S3 tygodnie temu
Wszystko bardzo dobrze widać. Fajny filmik

RockGlamPrincess3 tygodnie temu
+Natalia B.S
dziękuję trudno wszystkim dogodzić
Ależ to ona jest, zawsze musi komuś przypierdzielić
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:23   #2526
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Gabrielka92 Widzę że jak przystało na hejterke z wizaz.pl CZIPSY MUSZA BYĆ! :d
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:25   #2527
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Gabrysia jakie Ty masz cudowne oczy!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 22:31   #2528
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Madzik pokazywała już raz swoją paletę Zoeva. Mówiła, że wszyscy tak chwalą tę firmę, więc chciała zobaczyć, czy naprawdę warto. Tutaj też o niej mówi:
http://youtu.be/KQErCPg2xF4?t=1m25s
, że faktycznie cienie super, nic się nie osypuje, piękne, itd...
https://www.zoeva-shop.de/en/eye-makeup/palettes/
Na początku się zdziwiłam, że Zoeva ma takie palety. Kojarzę je z innymi firmami lub jako "bezfirmówki". Przypomniało mi się, że Maxi o nich mówiła (ma nieco inne zdanie niż Madzik ):
http://youtu.be/MQxGvbes-sQ?t=10m8s
W takim razie, szkoda, że Madzik chcąc sprawdzić "słynne cienie Zoeva" trafił akurat na te, bo to chyba jednak inna jakość niż ich nowe paletki:

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-10 o 22:32
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:33   #2529
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Madzik pokazywała już raz swoją paletę Zoeva. Mówiła, że wszyscy tak chwalą tę firmę, więc chciała zobaczyć, czy naprawdę warto. Tutaj też o niej mówi:
http://youtu.be/KQErCPg2xF4?t=1m25s
, że faktycznie cienie super, nic się nie osypuje, piękne, itd...
https://www.zoeva-shop.de/en/eye-makeup/palettes/
Na początku się zdziwiłam, że Zoeva ma takie palety. Kojarzę je z innymi firmami lub jako "bezfirmówki". Przypomniało mi się, że Maxi o nich mówiła (ma nieco inne zdanie niż Madzik ):
http://youtu.be/MQxGvbes-sQ?t=10m8s
W takim razie, szkoda, że Madzik chcąc sprawdzić "słynne cienie Zoeva" trafił akurat na te, bo to chyba jednak inna jakość niż ich nowe paletki:
Ja proszę mikołaja o Love is a story
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:39   #2530
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
Gabrielka92 Widzę że jak przystało na hejterke z wizaz.pl CZIPSY MUSZA BYĆ! :d
Tak nas poznasz
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Gabrysia jakie Ty masz cudowne oczy!
Cudów nie robią
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Madzik pokazywała już raz swoją paletę Zoeva. Mówiła, że wszyscy tak chwalą tę firmę, więc chciała zobaczyć, czy naprawdę warto. Tutaj też o niej mówi:
http://youtu.be/KQErCPg2xF4?t=1m25s
, że faktycznie cienie super, nic się nie osypuje, piękne, itd...
https://www.zoeva-shop.de/en/eye-makeup/palettes/
Na początku się zdziwiłam, że Zoeva ma takie palety. Kojarzę je z innymi firmami lub jako "bezfirmówki". Przypomniało mi się, że Maxi o nich mówiła (ma nieco inne zdanie niż Madzik ):
W takim razie, szkoda, że Madzik chcąc sprawdzić "słynne cienie Zoeva" trafił akurat na te, bo to chyba jednak inna jakość niż ich nowe paletki:
Różnica w cenie też spora, niecałe 10 euro do 18 za nową paletkę (nową wersję). Pod filmikiem Maxi jest informacja o 10% rabatu, myślałam, że na minti, bo informacja była pod spisem pędzli, jednak to na kosmetyki Senna

A tak serio to wpadłam na chwilkę, bo jutro mam prezentację a szukam okazji, żeby się oderwać od Powerpointa

Edytowane przez 201607250928
Czas edycji: 2014-12-10 o 22:40
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:42   #2531
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja proszę mikołaja o Love is a story

Ładne kolory, nawet bardzo ładne, ale dla mnie większość nieprzydatna.

https://www.zoeva-shop.de/layout/pic...lette-l-05.jpg

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Różnica w cenie też spora, niecałe 10 euro do 18 za nową paletkę (nową wersję). Pod filmikiem Maxi jest informacja o 10% rabatu, myślałam, że na minti, bo informacja była pod spisem pędzli, jednak to na kosmetyki Senna

Trochę się dziwię, że nadal je sprzedają. Myślałam, że chcą być teraz kojarzeni z czymś innym.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-10 o 22:43 Powód: za duże zdjęcie
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-10, 22:47   #2532
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


Trochę się dziwię, że nadal je sprzedają. Myślałam, że chcą być teraz kojarzeni z czymś innym.
Zostało na magazynie - sprzedać trzeba Nie no BH też ma takie wielkie paletki, a teraz się bawią w produkcję mniejszych palet jak np. Wild Child, Galaxy Chic [jedna z ulubionych palet Carli ]
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 22:50   #2533
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Zostało na magazynie - sprzedać trzeba Nie no BH też ma takie wielkie paletki, a teraz się bawią w produkcję mniejszych palet jak np. Wild Child, Galaxy Chic [jedna z ulubionych palet Carli ]

Cienie z Galaxy Chic też mi się podobają, chociaż opakowanie mają paskudne. Same planetki śliczne.
A, i też bym nie używała.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 23:05   #2534
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Gabrysia jakie Ty masz cudowne oczy!
Zgadzam się Tyle powieki do malowania
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 23:06   #2535
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Imba, co to za pączek?!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 23:15   #2536
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Imba, co to za pączek?!


Tak teraz wyglądam ;( Przytyłam ze 100kg i każdego dnia zastanawiam się jak to się stało że z fit dupeczki stałam się pączkiem
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 23:20   #2537
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez imbaa Pokaż wiadomość
Tak teraz wyglądam ;( Przytyłam ze 100kg i każdego dnia zastanawiam się jak to się stało że z fit dupeczki stałam się pączkiem [/COLOR]

I tak nikt Ci nie uwierzy...




...że byłaś fit dupeczką.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 23:27   #2538
imbaa
Rozeznanie
 
Avatar imbaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 810
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

I tak nikt Ci nie uwierzy...




...że byłaś fit dupeczką.
WIADOMO.
Teraz po prostu zamiast paczki czipsów dziennie zjadam dwie + milke oreo
Źle się czułam patrząc na stary avatar, chyba jak co roku moim postanowieniem noworocznym będzie: Tym razem schudnę
Ale część pączków, czipsów i milki oreo POSZŁO W CYCKI.

Edytowane przez imbaa
Czas edycji: 2014-12-10 o 23:29
imbaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 00:02   #2539
PannaMadzia
Raczkowanie
 
Avatar PannaMadzia
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 449
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

https://www.youtube.com/watch?v=pWlw...mRdDb0juk3ViAA

Karolina....ale wary
__________________
Narzeczona 21.12.2013
Żona 12.09.2015
PannaMadzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 00:02   #2540
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Po co ja weszłam w komentarze u Doncze...

"izusia96966 godzin temu
Nie musi miec rodowodu zeby wiedziec ze to shih tzu sa tez bez
.. -.-

lucky julcia5 godzin temu
jak ktos się na tym nie zna nie pownienien się wypowiadać psy rasowe są bez rodowodów zależy czy pies jest w związku czy nie ktoś moze mieć rasowe psy bez rodowodu

Patrycja Ka5 godzin temu
+MsNakw
Nie wiem czy wiesz, ale psy w hodowlach nie wszystkie z tego samego miotu dostają rodowody. Może ich dostać tylko kilka pierwszych. I z reguły te mniej "dorodne" sprzedawane są z rodowodami, bo jest obawa, że nie znajdą się kupcy. A psy, które bronią się wszystkimi cechami bez problemu się sprzedadzą. Rodowód nie jest tak do końca przypisany do psa, to zależy od hodowcy, którego da Ci z, a którego bez.

lucky julcia5 godzin temu
Moja ciocia ma hodowle każda hodowla jest zapisywana w związku nie muszą mieć rodowodu psy są badane . Sama mam 2 psy z rodowodem ale żeby ten rodowód był to trzeba też chodzić na wystawy nie we wszystkich związkach ale w niektórych a po za tym co wam to robi czy ma psa z rodowodem czy nie ważne ze będzie o niego dbała i go kochala

izusia96964 godziny temu
+Monika K no chyba nie ja mam yorka i nie ma rodowodu . zalezy z jakiej jest hodowli . , rodowod daje nam zabezpieczenie ze np nie ma wad genetycznych itd a jest mozliwosc tak sie sklada zeby byl rasowy a bez rodowdu wez doczytaj a nie sie wypowiadasz. i nie wiem po co jej mowicie ze ma bracpsy ze schroniska jesli jej szkoda kasy no na prawde ... nie jest wazne dla niektorych czy jest rodowod czy nie bez przesady . widocznie kazdy na co innego jest nastawiony

izusia96963 godziny temu
+MissCherielicious
Ale ona bedzie sie nim zajmowac na pewno cudownie i bardzo dobrze ze wziela ja . teraz bedzie jej dobrze u niej to najwazniejsze . i nie sadze ze jest wazne czy z pseudo hodowli czy nie . wazne ze bedzie ja kochac i cale jej zycie bedzie dobre"




Ludzie-młoty. To właśnie ten typ, któremu nie przetłumaczysz. Jezu, jak mnie to wkurza.

Jak już mówiłam, nie mam nic co kundelków, do ich posiadania i kochania najmocniej na świecie. Szlag mnie trafia jak panny wygłaszają swoje mądrości o "yorczkach z gumtree rasowych bez rodowodu, weź sobie doczytaj, tylko te brzydsze z miotu dostają rodowód".


Donka chyba też nie za bardzo rozumie cały problem, szkoda. :/ Wzięcie czterotygodniowego psiaka (bo co? bo jest taki śliczniuchny? ) jest skrajną nieodpowiedzialnością. Myślałam, że jest nieco bardziej myśląca i rozważna. (zaraz mnie Patisia pobije )

·
Agata Staszczyk
5 godzin temu
hej wiesz co nie wiem czy ten piesek to shih tzu jestem nawet przekonana że na pewno nie

MsDoncellita
5 godzin temu
+Agata Staszczyk Hej Tak zostałam poinformowana , ale szczerze jakoś mnie to nie dobija Zobaczymy jak będzie wyglądać jak urośnie :d Zresztą - nie rasa i wygląd najważniejsze :d

Szkoda mi Marty, na pewno jej bardzo smutno, wiadomo, że kochała tamtego pieska.


W komentarzach też się gdzieś przewinęło, że skoro nie zależy jej na rasie to czemu nie wzięła pieska ze schroniska, tylko kupiła "a la shih tzu rasowego bez rodowodu". Moja blond ulubienica od mądrych komci od razu oczywiście zareagowała "nie wiem po co jej mowicie ze ma bracpsy ze schroniska jesli jej szkoda kasy no na prawde ..." No nwm po co wgl na prawdę... Przecież każdy chce ślicznego yorczka za pół ceny a nie jakiegoś ze schroniska rzal.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-11 o 00:11
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 00:21   #2541
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Tak postępują głupiutkie lale, które chcą małego śliczniusiego piesiunia. Marta nie jest taką osobą.
Ja jej nigdy za wybitnie inteligentną nie postrzegałam, wręcz przeciwnie.
To że nie ma różowych tipsów i platynowych włosów, nie świadczy jeszcze o tym że nie jest głupiutką lalą.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 04:53   #2542
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Dwa filmiki Nudziary

niedrogie pędzle:


ulubieńcy listopada:
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 05:03   #2543
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Po co ja weszłam w komentarze u Doncze...

"izusia96966 godzin temu
Nie musi miec rodowodu zeby wiedziec ze to shih tzu sa tez bez
.. -.-

lucky julcia5 godzin temu
jak ktos się na tym nie zna nie pownienien się wypowiadać psy rasowe są bez rodowodów zależy czy pies jest w związku czy nie ktoś moze mieć rasowe psy bez rodowodu

Patrycja Ka5 godzin temu
+MsNakw
Nie wiem czy wiesz, ale psy w hodowlach nie wszystkie z tego samego miotu dostają rodowody. Może ich dostać tylko kilka pierwszych. I z reguły te mniej "dorodne" sprzedawane są z rodowodami, bo jest obawa, że nie znajdą się kupcy. A psy, które bronią się wszystkimi cechami bez problemu się sprzedadzą. Rodowód nie jest tak do końca przypisany do psa, to zależy od hodowcy, którego da Ci z, a którego bez.

lucky julcia5 godzin temu
Moja ciocia ma hodowle każda hodowla jest zapisywana w związku nie muszą mieć rodowodu psy są badane . Sama mam 2 psy z rodowodem ale żeby ten rodowód był to trzeba też chodzić na wystawy nie we wszystkich związkach ale w niektórych a po za tym co wam to robi czy ma psa z rodowodem czy nie ważne ze będzie o niego dbała i go kochala

izusia96964 godziny temu
+Monika K no chyba nie ja mam yorka i nie ma rodowodu . zalezy z jakiej jest hodowli . , rodowod daje nam zabezpieczenie ze np nie ma wad genetycznych itd a jest mozliwosc tak sie sklada zeby byl rasowy a bez rodowdu wez doczytaj a nie sie wypowiadasz. i nie wiem po co jej mowicie ze ma bracpsy ze schroniska jesli jej szkoda kasy no na prawde ... nie jest wazne dla niektorych czy jest rodowod czy nie bez przesady . widocznie kazdy na co innego jest nastawiony

izusia96963 godziny temu
+MissCherielicious
Ale ona bedzie sie nim zajmowac na pewno cudownie i bardzo dobrze ze wziela ja . teraz bedzie jej dobrze u niej to najwazniejsze . i nie sadze ze jest wazne czy z pseudo hodowli czy nie . wazne ze bedzie ja kochac i cale jej zycie bedzie dobre"




Ludzie-młoty. To właśnie ten typ, któremu nie przetłumaczysz. Jezu, jak mnie to wkurza.

Jak już mówiłam, nie mam nic co kundelków, do ich posiadania i kochania najmocniej na świecie. Szlag mnie trafia jak panny wygłaszają swoje mądrości o "yorczkach z gumtree rasowych bez rodowodu, weź sobie doczytaj, tylko te brzydsze z miotu dostają rodowód".


Donka chyba też nie za bardzo rozumie cały problem, szkoda. :/ Wzięcie czterotygodniowego psiaka (bo co? bo jest taki śliczniuchny? ) jest skrajną nieodpowiedzialnością. Myślałam, że jest nieco bardziej myśląca i rozważna. (zaraz mnie Patisia pobije )

·
Agata Staszczyk
5 godzin temu
hej wiesz co nie wiem czy ten piesek to shih tzu jestem nawet przekonana że na pewno nie

MsDoncellita
5 godzin temu
+Agata Staszczyk Hej Tak zostałam poinformowana , ale szczerze jakoś mnie to nie dobija Zobaczymy jak będzie wyglądać jak urośnie :d Zresztą - nie rasa i wygląd najważniejsze :d

Szkoda mi Marty, na pewno jej bardzo smutno, wiadomo, że kochała tamtego pieska.


W komentarzach też się gdzieś przewinęło, że skoro nie zależy jej na rasie to czemu nie wzięła pieska ze schroniska, tylko kupiła "a la shih tzu rasowego bez rodowodu". Moja blond ulubienica od mądrych komci od razu oczywiście zareagowała "nie wiem po co jej mowicie ze ma bracpsy ze schroniska jesli jej szkoda kasy no na prawde ..." No nwm po co wgl na prawdę... Przecież każdy chce ślicznego yorczka za pół ceny a nie jakiegoś ze schroniska rzal.

IMHO Doni nie jest empatyczna, przewidująca ani myśląca, no chyba ze mówimy o nowym kosmetyku.

A głupota w komentarzach przeraza, wspieranie cierpienia zwierząt tez.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 06:06   #2544
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
IMHO Doni nie jest empatyczna, przewidująca ani myśląca, no chyba ze mówimy o nowym kosmetyku.

A głupota w komentarzach przeraza, wspieranie cierpienia zwierząt tez.
Dorosłej dziewczynie, miłośniczce zwierząt, która od zawsze ma psy nie zaświeciła się żaróweczka, że skoro ktoś jej chce sprzedać niespełna miesięcznego szczeniaka to coś jest nie w porządku?
Kosmetyk przed kupnem by oglądała miesiąc i dowiadywała się o nim wszystkiego, a po pieska poszła z klapkami na oczach kilka dni po tym jak zdechł jej poprzedni? No wierzyć mi się nie chce.
Może to tylko z zewnątrz tak idiotycznie wygląda...

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-11 o 06:08
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:23   #2545
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=1&theater - wow zakochałam się (cienie Anastazji u Maxi)
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:25   #2546
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

No i przez Rickiego znowu obejrzałam ten durny program z Sablewską do śniadania.


Faktycznie, makijaż średnio szałowy. W zasadzie widzę tylko te rzęsy. Zdziwiło mnie też, że Pieczonka wymieszała pół na pół high beam z podkładem. To w ogóle może wyglądać ładnie na żywo?
Podobają mi się brwi.



Praca brafitterki też do chrzanu. Wszystkie zestawy są przez nią dobrane, opisywane jako dobre i korzystne. Wżynające się ramiączka, buły pod pachami, brzydki kształt biustu i piersi leżące na brzuchu to przecież zaprzeczenie dobrze dobranego stanika. A może się mylę? :P
Ile się dostaje za udział w tym programie, że te nieśmiałe babeczki tak ochoczo pozują w bieliźnie?


Wiem, że ten program jest reżyserowany i te inne, ale ta laseczka była wyjątkowo śmieszna.

-Co robisz dla siebie?
-No... Ćwiczę z trenerem, już miesiąc chodzę na siłownię.
-I co tam robisz?
-Różnie... Przysiady... Brzuszki...
-To zrób 10 przysiadów.
Dziewczyna bezradnie i pokracznie zaczyna kucać.
Maja:
-Kłamczucha!!!

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=1&theater - wow zakochałam się (cienie Anastazji u Maxi)

"do wyboru aż 8 różnych wykończeń"

Czego to nie wymyślą.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-11 o 07:26
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:41   #2547
mgiedogo
Raczkowanie
 
Avatar mgiedogo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Piękne te cenie. Chciałabym ten w kolorze trufli.

W temacie brwiowym ... trafiłam na ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=baVZL9yILxo
Jak myślicie czym je narysowała? Jak dla mnie wyschniętym markerem.
mgiedogo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:46   #2548
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez mgiedogo Pokaż wiadomość
Piękne te cenie. Chciałabym ten w kolorze trufli.

W temacie brwiowym ... trafiłam na ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=baVZL9yILxo
Jak myślicie czym je narysowała? Jak dla mnie wyschniętym markerem.

Gossowi by się spodobało:
http://instagram.com/p/waQ0jPTI9g/

201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 08:52   #2549
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Gossowi by się spodobało:
http://instagram.com/p/waQ0jPTI9g/

Jezus

Ostatnio zwróciłam uwagę na reklamę na przystanku, chyba tuszu l'Oreala. Babka miała ostro zapuszczone, nieidealne brwi. Taką modę lansuje się chyba jako kontrę do 'naklejek'. Jak dla mnie jedna i druga przesada - paskudna.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 09:12   #2550
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jezus

http://instagram.com/p/vuF5sXTI5H/



ładna fryzurka:
http://instagram.com/p/vydFMxTI8f/

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2014-12-11 o 09:13
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 14:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.