Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-26, 12:17   #2551
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

dziewczyny nosz kur.. mać tak Wam zazdroszczę tego problemu: Jaki strój kupić!!! jak macie cycki to kuźwa wszystkie stroje Wasze!!!!
Ja póki co w tym roku nadal będę szukała czegoś co sprawi, że nie będę wyglądała śmiesznie bo bez cyckow a jedziemy wtym roku na urlop ze znajomymi.. jedna i druga kumpela taki cyc, że klękajcie narody.. i ja przy nich jak ta klodą boże daj siły....

Co do kosmetyczek i wszystkich tych wizyt poprawiających nasze samopoczucie a okradających z czasu i pieniędzy póki co na hybryde latam co 3 tyg i też czasami mnie to wkurza i myślę żeby sobei zestaw kupić ale... już kiedyś miałam i teoria teorią a praktyka swoje... nie szło mi to zbyt dobrze... nierówno jakoś tak te pazury były niedopieszczone. Rzęsy też zakładałam ale jak ściagnęłam po roku "żeby dać odpoczac" to się kur... lewą ręką przeżegnałam bo zosały mi same marne kikuty i wygladalam jak bez rzęs teraz troche boje się zalożyć ale nie powiem kuuuusii

u nas nadal szpital w domu... młody juz lepiej ale ja nadal zapijam elektrolity i nie ruszam sie za daleko od lazienki a jutro do pracy...

dziewczyny czy Wy też tak miałyście, że jak podjęłyście decyzje że robicie cycki to non stop o tym myślałyście??? cokolwiek robie to o cycach myśle, na telefonie pełno zdjęć cycków na kompie to samo. Najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby już mnie ktoś pokroił, zapakował te implanty i po temacie

Pisałyście o ćwiczeniach. Mogę polecić 6 weidera nieźle działą na brzuch czasami też ćwiczę właśnie mel B noo i przysiady!!! dają czadu na dupsko wolę ćwiczyć w zaciszu domowym jestem za leniwa żeby gdzieś jeżdzić
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:37   #2552
pamaaa
Rozeznanie
 
Avatar pamaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

A i polskie kostiumy to tylko z h.m.b.d cudne! w miare tanie! I piekna jakosc!!! O tak! Mam go u siebie w galerii ten czarny
__________________
OP 08.11.2016
290ml anatom
pamaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:39   #2553
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Tak zgadzam się, od 2 tyg mam jedno w głowie miałam jutro iść na konsultacje, ale musiałam przełożyć na przyszły tydzień.

6 weidera robiłam chyba 4 lata temu, pamiętam, że doszłam do 5 tyg i byłam tak wytrwała, że późne powroty w weekend mi nie przeszkadzały w ćwiczeniach
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2017-02-26 o 12:42
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 12:44   #2554
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
miumiu dzięki kochana za odpowiedz. jutro poszperam na allegro i zamówię cos
Ale teraz z perspektywy czasu tak jak pisze Cortijo zainwestowalabym w ledowa☺
Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli moge polecic swoje stroje to:

Beach bunny swimwear - stroje drogie w ch!!! Od 400-1000zl ale jakos najlepsza ever!!!! Nosze je non stop i w ogole sie nie zniszczyly.

Wicked weasel- turboooo hot tylko z dziadem na prywatna wyspe hahaha

Minimale animale - moje faworyty. Maja tam wszystko co proste i seksowne

Lee and lani - najabardziej krejzi

Sommerswim, emelleswimear - australijskie piekne i hot hot hot

Ja mam tych zestaw juz ze 30 wiec moze tez mi sie one tak szybko nie niszcza.

Na polskie firmy na pewno sie nie zdecyduje bo maja slaba jakos.
Dlatego mysle czy nie zrobic takiego biznesu ze strojami! Australijski design, amerykanska jakosc i polskie sliczne kobiety w reklamie. Takie zeby na silikony pasowalo :p
Kochana zakładaj firmę bo jak oglądam teaustralisjkie to oczy mi latają jak u kameleona i jezor mam na wierzchu hahaha😃
Cytat:
Napisane przez Cortijo_Blanco Pokaż wiadomość
Hej, hej!

Stroje kapielowe w normalnych cenach - wg mnie nic nie przebije River Island i H&M. Co roku kupuje jeden, dwa z obu sieciowek i bardzo dobrze sie trzymaja.

Lampy do hybrydy - najlepiej kupic troszke drozsza, silniejsza, zeby suszyc kazda warstwe 30 sekund, nie dwie minuty. Niby niewielka roznica, ale na kazda dlon kladzie sie cztery warstwy i razem to spora roznica czasu.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak z ta lampa, teraz bym wybrała Led.
Cytat:
Napisane przez pamaaa Pokaż wiadomość
A i polskie kostiumy to tylko z h.m.b.d cudne! w miare tanie! I piekna jakosc!!! O tak! Mam go u siebie w galerii ten czarny
Obczaje wszystkie firmy😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:00   #2555
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

pama
dostaje oczopląsuuuu


6Weidera
może spróbuję
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:32   #2556
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Goosiek Pokaż wiadomość
dziewczyny nosz kur.. mać tak Wam zazdroszczę tego problemu: Jaki strój kupić!!! jak macie cycki to kuźwa wszystkie stroje Wasze!!!!
Ja póki co w tym roku nadal będę szukała czegoś co sprawi, że nie będę wyglądała śmiesznie bo bez cyckow a jedziemy wtym roku na urlop ze znajomymi.. jedna i druga kumpela taki cyc, że klękajcie narody.. i ja przy nich jak ta klodą boże daj siły....

Co do kosmetyczek i wszystkich tych wizyt poprawiających nasze samopoczucie a okradających z czasu i pieniędzy póki co na hybryde latam co 3 tyg i też czasami mnie to wkurza i myślę żeby sobei zestaw kupić ale... już kiedyś miałam i teoria teorią a praktyka swoje... nie szło mi to zbyt dobrze... nierówno jakoś tak te pazury były niedopieszczone. Rzęsy też zakładałam ale jak ściagnęłam po roku "żeby dać odpoczac" to się kur... lewą ręką przeżegnałam bo zosały mi same marne kikuty i wygladalam jak bez rzęs teraz troche boje się zalożyć ale nie powiem kuuuusii

u nas nadal szpital w domu... młody juz lepiej ale ja nadal zapijam elektrolity i nie ruszam sie za daleko od lazienki a jutro do pracy...

dziewczyny czy Wy też tak miałyście, że jak podjęłyście decyzje że robicie cycki to non stop o tym myślałyście??? cokolwiek robie to o cycach myśle, na telefonie pełno zdjęć cycków na kompie to samo. Najlepszym rozwiązaniem byłoby żeby już mnie ktoś pokroił, zapakował te implanty i po temacie

Pisałyście o ćwiczeniach. Mogę polecić 6 weidera nieźle działą na brzuch czasami też ćwiczę właśnie mel B noo i przysiady!!! dają czadu na dupsko wolę ćwiczyć w zaciszu domowym jestem za leniwa żeby gdzieś jeżdzić
Ja śmiem twierdzić , że cokolwiek byśmy nie założy będzie ładnie tak jak to mój małż mówi -w worku po kartoflach będzie sexy
Kuruj się kochana zdrówka !!!
Oczywiście , że cały czas głowę cycki zaprzątały ;-) czytałam na temat implantów , operacji , przeglądałam zdjęcia ciagle o tym mężowi trułam ... w końcu na 2 tyg przed operacją natknęłam się na to forum w zasadzie wcześniej ale miałam problemy z logowaniem -miałam stare konto z przed 7 lat ale nie chciało mnie zalogować itd :/
Na szczęście od 1 konsultacji do operacji było jakieś 2,5 miesiąca a i tak w między czasie zdążyłam się rozmyślić bo szkoda było mi pieniędzy wydawać na samą siebie ... w głowie były plany na co wydam : narty i deski snowboardowe , meble do sypialni bo mamy na razie prowizorkę , na garderobę do wiatrołapu Jednak myśl o nowych piersiach tkwiła w głowie i pomyślałam sobie , że okazji może już nie być ...

Muszę obczaić te 6weidera A jutro idę na Zumbę :P

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Pamaaa piękne te stroje , przejrzałam wszystkie firmy, ale niestety nie na moją kieszeń , góra co bym mogła wydać na strój to max 150 zł
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 13:58   #2557
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

mnie te cycki tak pochłonęły, że mam nawet wkur... o to, że jedziemy na ten urlop w maju bo jak sie pytałam u M.Ch o termin op to mi powiedział max 8 tyg, a A.B. max 4 tyg!!!! nosz kurde tak szybko to mogłabym przy najlepszych wiatrach w polowie kwietnia a najgorszych połowie maja robić ale co kuźwa zachciało mi się urlopu w maju... no nic bede brała najblizszy termin w czerwcu

Jeszcze w temacie stroi kąpielowych to w zeszłym roku zamawialam z tej strony http://www.she.pl/. Strój na moje cycki nie sprostał oczekiwaniom ale jakośc wykonania bez zarzutu!!! Pamiętam, ze miałam tez - 20% bo była jakas ta akcja rabatowa gazetkowa. Pewnie w tym roku w marcu też będzie.
Podoba mi się ten http://www.she.pl/produkt/lara-stroj-kapielowy-821 Kupię go zaraz po zakupie cycków

sonka ja akurat cycki sama sobie finansuje. Jestesmy na etapie budowy domu więc taki zakup cycków zaraz został przeliczony na rożne elementu konstrukcyjne domu więc uszłyszałam: "jak postawimy dom to kupimy cycki" Boshee drogi nie mam juz ani czasu ani ochoty ani cierpliwości czekac:P więc włączyłam kalkulację, ze skoro muszę sama to sobie sfinalizowac to nie bede czekać:P skoro i tak musze odkładać miesiecznie zeby uzbierac na op to rownie dobrze sfinalizuje sobie op za pomoca jakiejs medi raty i to co miesiesznie bede odkłądała bede spłacała zdaje sobie sprawe ze spłacajac raty drożej mnei to wyjdzie ale posiadanie cycków mi to zdecydowanie zrekompensuje Póki co nie włączył mi się przelicznik, że mogłabym wydac na coś innego bardziej pożytecznego i oby juz tak zostało
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 14:17   #2558
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Gosia
U mnie było to samo za cycki zapłaciłam sobie sama i tez jesteśmy w trakcie budowy i co najlepsze kasa nam sie zaczyna konczyć a chcemy sie w maju albo czerwcu wprowadzić bo wynajmujemy i placimy komuś no i kredyt i gonia nas terminyyyy
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:22   #2559
Goosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: B
Wiadomości: 263
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

nadasana dobrze wiedzieć, że nie tylko ja taki samolub
Goosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 14:44   #2560
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Gosia polecam zwykły gotówkowy kredyt, a nie taki z kliniki, taniej wychodzi rata, przynajmniej na moim przykładzie.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 15:40   #2561
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Nie mam rozdzielności majątkowej także u nas pieniądze są wspólne ...ja niestety nie wykazywałam długo żadnych dochodów gdyż na urlopie wychowawczym 0 zł , tak więc trudno było mi wydać tyle kasiory wyłącznie na siebie ... ale to zrobiłam

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Gosiek jakie samoluby ??? Kobiety niezależne bym rzekła A stroje she superaśne tak ze 3 bym przytuliła :P
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg

Edytowane przez Sonka29
Czas edycji: 2017-02-26 o 15:46
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 17:28   #2562
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Pamma - z tymi strojami za☠☠☠isty pomysł

Zabiegi kosmetyczne , rzęsy , paznokcie , nigdy nie robiłam ja bym je pomałama w jeden dzien. nie dla mnie przy moim trybie życia i pracy .
No chyba że zostanę Panią kierownik to wtedy szpileczki ,rzęsy i paznokcie ( ha haha )

Na cycki sama nazbierałam - tak niezależna kobita .

A temat cycków juz mi bokiem wychodził , to oczekiwanie , szukanie , szperanie , widziałam chyba wszystkie cycki w internecie razem z moim mężem , on już mnie miał dość !!!
i tez nie miałam ochoty na żadne zakupy bluzek , koszul itp , nie mówiąc o bieliźnie ,
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 18:37   #2563
EWELINAKUB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 213
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dziewczyny który lekarz konsultuje meilowo ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Polytech 315ml okragle
EWELINAKUB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 18:49   #2564
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Ona33 przykro mi po tych Twoich konsultacjach.Żaden lekarz się nie popisał .Z jednej strony trzeba ich zrozumieć.
Po pierwsze nikomu nie chce się myśleć i poprawiać po innym lekarzu.Piniondz to dla nich żaden ( umówmy się,na ilość operacji ile teraz przeprowadzają!! ) a mogą mieć tylko problemy.
Po drugie jeśli już jakiś lekarz się zdecyduje to musi zdawać sobie sprawę,że bierze na siebie kolejne problemy jeśli sam sobie nie poradzi z sytuacją.
To nie jest łatwa sprawa.
Więc najlepiej powiedzieć, że wszystko w porządku lub odesłać do lekarza,który temat spiertolił.
Z drugiej strony nie możesz się poddawać.Mirj na uwadze to,że na Twoje cyce czas działa na niekorzyść niestety.O ile teraz powiedzmy nie wyglądają faktycznie tak źle to za 5 lat mogą wyglądać tragicznie....
Jedź jeszcze do A.B.Miże on lubi wyzwania i podejmie się tematu.Wstepnie już Ci napisał co proponuje.Zobaczymy czy zdania nie zmieni jak zobaczy na żywo.
A co z T.K. z Krakowa? Próbowałaś się do niego umówić??
Tak czy inaczej nie poddawaj się.
Będziemy Cię tu wspierać



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------


Nadasana pytałaś Iwe o ten xhp??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------


Dziubas mi tam wszyscy lekarze na których byłam już konsultacji powiedzieli,żebym brała pod uwagę to,że implant może się marszczyć,bo mam za chudą klatkę.
A.K mi nawet kazał przytyć
Nie po to schudłam dzizassss...
Ale tak jak piszesz.W doopie z tym!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


Sonka ten Twój mężuś to chyba cyckolubny co ?? Mój niestety doopolubny i cycki nie mają dla niego znaczenia... Czasem mam wrażenie, że on się zakochał w mojej pupie a nie we mnie.A mam całkiem pokaźną heh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Maleficenta wiem ze czas gra na moja niekorzyść ale sama widzisz jak jest.
Zobaczymy co A.B powie ale myśle ze jednak i on odeśle mnie do moje " cudotwórcy "


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 18:52   #2565
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Hej hej ** nadrobiłam 2 dni ale było tego ❤️❤️❤️

U mnie wczoraj stres z cyckiem zdejmując stanik szarpnęłam za gazik i strupek w połowie wisiał.. rano wstaje plama na staniki ropa ☠☠☠☠a cudownie myśle... szybko octanisept plus tribiocit i modlę się oby było ok
Wczoraj się widziałam z Majkà
Byłyśmy na zabiegach mezoterapi w Łodzi
Co do marszczeń tez o tym czytałam ogólnie mój jeden wydaje się mega kwadratem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 19:03   #2566
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Maleficenta wiem ze czas gra na moja niekorzyść ale sama widzisz jak jest.
Zobaczymy co A.B powie ale myśle ze jednak i on odeśle mnie do moje " cudotwórcy "


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowy avatarek cóż to masz na sobie ???
No nie słyszałam żeby J.S Cię odsyłał też tak powiedział ?! :/ Zobaczysz jeszcze co Wa-wa na to
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 19:31   #2567
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
Nowy avatarek cóż to masz na sobie ???
No nie słyszałam żeby J.S Cię odsyłał też tak powiedział ?! :/ Zobaczysz jeszcze co Wa-wa na to

steczkowska chyba robiła cycki u J.S
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 19:42   #2568
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
steczkowska chyba robiła cycki u J.S
Ponoć tak ktos mi to juz mówił ...

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Nita weź przestań pewnie pomówienia . Przeciez to dzieci i dieta cud sprawiły , że ma taki biust
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:09   #2569
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
Ponoć tak ktos mi to juz mówił ...

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Nita weź przestań pewnie pomówienia . Przeciez to dzieci i dieta cud sprawiły , że ma taki biust

no tak , połkneła dwie pomarańcze i nie strawiła
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-26, 20:10   #2570
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Sonka29 Pokaż wiadomość
Nowy avatarek cóż to masz na sobie ???

No nie słyszałam żeby J.S Cię odsyłał też tak powiedział ?! :/ Zobaczysz jeszcze co Wa-wa na to

Sonka a sprawiłam sobie nowy biustonosz
IMG_1488139824.398921.jpg
Tak na ukojenie smutku z powodu nieudanych konsultacji 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:16   #2571
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Ona , w staniku wyglądają za☠☠☠iście
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:19   #2572
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Ona , w staniku wyglądają zaiście

W staniku tak ale bez to totalna porażka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:25   #2573
opus21
Raczkowanie
 
Avatar opus21
 
Zarejestrowany: 2017-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
porada

Dziewczyny, poproszę o radę w sprawie proponowanego implantu - info w wejściówce. Będę bardzo wdzięczna za Wasze rady
opus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:33   #2574
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

O matko, ale naskrobałyście.
Pati, straszna historia z tym pieskiem. Ale smutne.

Hybryda - robiłam, ale strasznie mi niszczy paznokcie. Po zdjęciu, długo nie moge ich doprowadzić do porządku. Właśnie po sylwku zdjęłam i do tej pory mi się rozdwajają pazury.

Rzęsy - nigdy nie robiłam. Słyszałam to bardzo niszczy własne. Ale miło by było nie malować, a co jeszcze lepsze - nie zmywać.

Pamaaa, super pomysł na biznes. Powchodzę w wolnej chwili na te stronki, bo lubię sobie ostatnio pooglądać.

Ona, a kto Cię tam nago ogląda - w staniku jest mega!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:37   #2575
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
O matko, ale naskrobałyście.

Pati, straszna historia z tym pieskiem. Ale smutne.



Hybryda - robiłam, ale strasznie mi niszczy paznokcie. Po zdjęciu, długo nie moge ich doprowadzić do porządku. Właśnie po sylwku zdjęłam i do tej pory mi się rozdwajają pazury.



Rzęsy - nigdy nie robiłam. Słyszałam to bardzo niszczy własne. Ale miło by było nie malować, a co jeszcze lepsze - nie zmywać.



Pamaaa, super pomysł na biznes. Powchodzę w wolnej chwili na te stronki, bo lubię sobie ostatnio pooglądać.



Ona, a kto Cię tam nago ogląda - w staniku jest mega!

Wyobraź sobie ze ja sama siebie oglądam 🤣



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 20:42   #2576
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Jeszcze szybko wpadłam do albumu Nadasanej - aleś gruba dziewczyno!
Tak myślałam, że tak będzie - wszystkie wkleicie same super figurki.
Ja mam jeszcze dwa dni luzu, a potem popiół na głowę i do roboty.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ona33ch Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie ze ja sama siebie oglądam 🤣



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No fakt
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 21:14   #2577
black_orange
Raczkowanie
 
Avatar black_orange
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Dobry wieczór wszystkim
Ja od jakiegoś czasu im bliżej do zabiegu to wyłącznie o cyckach myślę. Zwłaszcza,że nadal nie zdecydowałam czy 290 czy 335 . Zaczynam budzić się wcześnie rano i nic tylko jaki rozmiar. Zresztą jednej nocy to nawet mój dr mi się śnił. Zreszta zaczynam nawet u spotykanych kobiet gapić się na cycki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_orange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 21:24   #2578
Sonka29
Zadomowienie
 
Avatar Sonka29
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 278
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Cytat:
Napisane przez black_orange Pokaż wiadomość
Dobry wieczór wszystkim
Ja od jakiegoś czasu im bliżej do zabiegu to wyłącznie o cyckach myślę. Zwłaszcza,że nadal nie zdecydowałam czy 290 czy 335 . Zaczynam budzić się wcześnie rano i nic tylko jaki rozmiar. Zresztą jednej nocy to nawet mój dr mi się śnił. Zreszta zaczynam nawet u spotykanych kobiet gapić się na cycki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź 335 Cc bo potem będziesz czuła niedosyt ...

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
no tak , połkneła dwie pomarańcze i nie strawiła
Dobre
__________________
Już są
Polytech replicon 425 CC
12/12/6,1
27.12.16 B-B J.S.
158 cm, 50 kg
Sonka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 21:26   #2579
Gwiazdka26
Sylvi Walgr
 
Avatar Gwiazdka26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 638
GG do Gwiazdka26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Tak bierz 335 bo będziesz żałować.. ze mną na sali leżała laska dużo wyższa ode mnie która wzięła tam 200 coś i płakała jak zobaczyła a obok moje 430... serio bierz większe! Tu nie Ma co analizować one znikają w ciuchach totalnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Gwiazdka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-26, 21:27   #2580
black_orange
Raczkowanie
 
Avatar black_orange
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 29

Sonka ile masz pod biustem ? Jaki rozmiar ubrań nosisz - pytam o bluzki ? W sensie czy biust zmienił Twój późniejszy rozmiar ubrań ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Boje się tego 335 bo lubię wygląd naturalny i boje się,że będzie zbyt duży . A to już w czwartek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_orange jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-03 20:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.