Panny Młode 2008 cz.IV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 10:46   #2551
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj miałam sen że jestem w ciąży...
tak no jakbym się obudziła dzisiaj i była w ciąży... tak realnie
najśmieszniejsze, że we śnie Wam pisałam na wizażu że zostaniecie ciociami
znaczy, że nie tylko ja miałam dziś dziwne sny

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
A ja oglaszam wszem i wobec ze wczoraj uroczyscie zesmy z Mezusiem zeskrobali farbe z 2 scian aszej wneki sypialnianej.... Wygladalismy jak dwa stworki potworki ale fajnie bylo, do dzis nie moge sie pozbyc farby i tynku z dziurek w nosie . Dziewczyny to moj 500 post, a ja taka nieprzygotowana nawet ciasta nie mam...... Zaraz polece do lodowki do tesciowej i zobacze co tam mozna upichcic z tego co jest.....
gratulacje z powodu 500tki
w razie jakby co to w kwestii remontu służę pomocą - my kapitalny mieszkania robiliśy roczek temu, a teraz nasze gniazdko jest przecudne i w ogóle wszsytkim Wam tego życzę - żebyście się wspaniale czuły na swoim

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
głowka do góry
a ponuraki przepędzam

to jeszcze kilku brakuje
Liluś dzięki już mi troche lepiej i za oknem słonko się przedziera
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:48   #2552
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj miałam sen że jestem w ciąży...
tak no jakbym się obudziła dzisiaj i była w ciąży... tak realnie
najśmieszniejsze, że we śnie Wam pisałam na wizażu że zostaniecie ciociami
o proszę a w ogóle chcielibyście mieć dzidzę, czy to tak z "niczego" taki sen?

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Dzasta jak tam Ci się spało?
dobrze tylko trochę za długo a Tobie??
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:50   #2553
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Daget:piwo :
Gapa jestem bo by mnie imprezka ominęła

Dzastuś mi zdecydowanie za krótkojak zwykle
__________________

Edytowane przez LilStar
Czas edycji: 2008-09-12 o 10:51 Powód: o spanku:)
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 10:51   #2554
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

daget no to świętujemy
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:02   #2555
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

jestem.... z doskoku wprawdzie bo wzielam sie za sprzatanko ale nie moglam do Was nie zajrzec.... W lodowce zabrak panuje i nie ma z czego ciacha zrobic No ale zabawe rozkrecimy inaczej... Gdzie ja mam ten przedpotopowy magnetofon... ????

Ava
zdjatka fajusie... i cieplusie.... a powiedz mi dlaczego wszyscy macie takie granatowe zegarki????

Katarzinka - energetyka??? woow ... to po inzynierii jestes???? Jejku kobieta z umyslem scislym, chyle czola

Monai no prosze prosze..... zazwyczaj w snach sie pojawiaja najwieksze zakamarki naszego mozgu..... To o czym marzymy albo to przed czym mocno uciekamy. Mnie sie dzisiaj snilo ze mialam 2 kupcow na sukienke slubna od reki.... a my za tydzien mamy sesje plenerowa i sie normalnie klocilam, ze jej nie sprzedaje....

Lilus zdrowko... Hymmmm dobre pytanie..... Gardelko lekkko pobolewa wiec ssie jakies pastyleczki, w moczu czysto wiec wyeliminowano zapalenie cewki, o 16 mam odebrac wynik badania <czystosci pochwy> a w poniedzialek do ginekologa na kontrole. Z moich ogledzin wynika ze juz jest duzo lepiej chodz moj organizm szaleje. Wiecie my od 7 cylki stosujemy NPR i to co teraz obserwujemy z moim organizmem w ogole w niczym nie ma odbicia. Poczekamy wiec na diagnoze lekarza....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:14   #2556
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
jestem.... z doskoku wprawdzie bo wzielam sie za sprzatanko ale nie moglam do Was nie zajrzec.... W lodowce zabrak panuje i nie ma z czego ciacha zrobic No ale zabawe rozkrecimy inaczej... Gdzie ja mam ten przedpotopowy magnetofon... ????

Ava zdjatka fajusie... i cieplusie.... a powiedz mi dlaczego wszyscy macie takie granatowe zegarki????

Katarzinka - energetyka??? woow ... to po inzynierii jestes???? Jejku kobieta z umyslem scislym, chyle czola

Monai no prosze prosze..... zazwyczaj w snach sie pojawiaja najwieksze zakamarki naszego mozgu..... To o czym marzymy albo to przed czym mocno uciekamy. Mnie sie dzisiaj snilo ze mialam 2 kupcow na sukienke slubna od reki.... a my za tydzien mamy sesje plenerowa i sie normalnie klocilam, ze jej nie sprzedaje....

Lilus zdrowko... Hymmmm dobre pytanie..... Gardelko lekkko pobolewa wiec ssie jakies pastyleczki, w moczu czysto wiec wyeliminowano zapalenie cewki, o 16 mam odebrac wynik badania <czystosci pochwy> a w poniedzialek do ginekologa na kontrole. Z moich ogledzin wynika ze juz jest duzo lepiej chodz moj organizm szaleje. Wiecie my od 7 cylki stosujemy NPR i to co teraz obserwujemy z moim organizmem w ogole w niczym nie ma odbicia. Poczekamy wiec na diagnoze lekarza....

póki co jestem mgr inż. a jak mi sie uda wszystko dobrze to bede dr inż. ale póki co jeszcze na razie sobie tu siedzie tworząc doktorat i raz na jakiś czas wpadam w panikę pt. chyba nie uda mi sie tego zrobić - wiecie ponuraki jak sie zjawią to wszystko jest be (mój kolega mówi na ten stan u swojej zony "nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie chce" )
trzymam kciuki za lekarza i dobre wyniki
no i

kurcze w piątek po 12tej nie powinno się już pracować - już mam takiego lenia, że łojzicku

ps. obiecuje Wam tu wszystkim ze w łykend zaczynam rozchadzać moje szpiki ślubne - bo jak będę to odkładać to nic z tego nie wyjdzie
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:17   #2557
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
podobno taki sen oznacza spełnienie marzeń
ale sen o pisaniu na wizażu czy sen o ciąży? w senniku znalazłam "dobre nowiny" łiii na wszelki wypadek na szybko wymyślać jakieś marzenia, bo kurcze 16go mi się wyczerpał zapas cały

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
znaczy, że nie tylko ja miałam dziś dziwne sny
no nie był taki dziwny... strasznie realistyczny... kiedyś miałam dziwny sen w którym na wycieraczce znalazłam nietoperza olbrzymiej wielkości w ciąży

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
o proszę a w ogóle chcielibyście mieć dzidzę, czy to tak z "niczego" taki sen?
ehe... no ostatnio jak się napatrzyłam na bratanka to i owszem ale wolałabym najpierw znaleźć pracę i popracować chociaż troszkę... roczek...


Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
Daget:piwo :
Gapa jestem bo by mnie imprezka ominęła
dołączam się i ja

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Monai no prosze prosze..... zazwyczaj w snach sie pojawiaja najwieksze zakamarki naszego mozgu..... To o czym marzymy albo to przed czym mocno uciekamy. Mnie sie dzisiaj snilo ze mialam 2 kupcow na sukienke slubna od reki.... a my za tydzien mamy sesje plenerowa i sie normalnie klocilam, ze jej nie sprzedaje....
Daget to ja chyba podobnie jak Ty z tą suknia miałam swój sen pewnie wynik stosowania NPR ;] no cóż w sumie zawsze tak było... już zapomniałam o swoich ciążach urojonych
monai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 11:22   #2558
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

katarzinka a może to po prostu PMS, cio Ja też zawsze wtedy tak mam, że czuje się do niczego i że nic nie dam rady zrobić. I dokładnie tak jak ten Twój kumpel mówi

EDIT: haha no proszę jakich to skutków ubocznych dziewczyny się w NPR dopatrzyły. Powinni o tym w broszurach pisać
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:24   #2559
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

hej kotki!
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Umówmy się tak, że suknia kasieńki (i ona - to ponętne ciacho) jest CUDACZNA a moja (hmmm jak i ja) DZIWACZNA

izazusia no ale mówiłam, mówiłam słowo kłamczucha .....a ten trol naprawdę tam był tylko kochaniutkie misiaczki zrobiły tak i tak i taka potem tak i jeszcze tak i trolisko uciekło z tych fot ..... został tylko tłuszcz
To tak:
po 1- dziękuję za to ciacho! - milusińsko
a po 2.- za trolika i za tłuszczyk i za dziwaczność!!!
Jesteś mega wspaniała!
A ja uwieeeeeeeeeelbiam wprost takie oszołomce!

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj miałam sen że jestem w ciąży...
tak no jakbym się obudziła dzisiaj i była w ciąży... tak realnie
najśmieszniejsze, że we śnie Wam pisałam na wizażu że zostaniecie ciociami
hahahahaahahhahaahah
dobre

Widget- fioletowa ma piękności!
Grantulationy!!

Liluś, Dźasti, Aguniu, Izazusiu, Martuś, Malutka, Biedroneczko, Katarzinko, Monai, Kinuś, Sanetka, Ava-

Misie byłam na makijerze.
Ogólnie jestem zadowolona- fotki póżniej, bo tu nie mam
Ja po prostu czuje się całkiem inna, bo na codzień nie używam podkładu i żle się tak czuje- taka jakby oszukana!
Ale chyba to przeżyje.
Ogólnie to potrafię sama się tak pomalować, bo nic trudnego mi nie wymyslila- makijer złoty.
Ale nie mam tak swietnych kosmetykow!
Zrobila mi go po 16 i o 23.30 jak go zmywalam przygladajac sie w lusterku bardzo dokladnie nie zauwazylam ani jednego mankamentu!
Zero rozmazania i klusek na powiekach!!!
Więc bedzie good chyba


Dziś fryzik próbny!
Ciekawe co to będzie- kolejne 80 zł-100 zł do wydania

Dziewuszki!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Dostaje zawału, bo nie wiem co zrobić, aby odwiedziła mnie @@@@@@
Ja nie chcę mieć na ślubie tego dziadostwa!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:34   #2560
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
ale sen o pisaniu na wizażu czy sen o ciąży? w senniku znalazłam "dobre nowiny" łiii na wszelki wypadek na szybko wymyślać jakieś marzenia, bo kurcze 16go mi się wyczerpał zapas cały
no nie był taki dziwny... strasznie realistyczny... kiedyś miałam dziwny sen w którym na wycieraczce znalazłam nietoperza olbrzymiej wielkości w ciąży
mój o ślubie w dżinsach też był realistyczny, a teraz to mnie bawi

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
katarzinka a może to po prostu PMS, cio Ja też zawsze wtedy tak mam, że czuje się do niczego i że nic nie dam rady zrobić. I dokładnie tak jak ten Twój kumpel mówi

EDIT: haha no proszę jakich to skutków ubocznych dziewczyny się w NPR dopatrzyły. Powinni o tym w broszurach pisać
hmmm nie zwracałam nigdy na to uwagi ale może coś w tym jest , choć mam jeszcze przeszło tydzień

kasieńko!
coś mi się wydaje, że to tak jak z telefonem na który czekasz - wpatrujesz sie na niego i nie dzwoni, a przestaniesz i łuuup
ja prowadziłam obliczenia i tak kombinowałam, az mi sie udało przełożyć - ale jak sie bierze tablety albo plastry to da rade. a Ty to po prostu przestań o tym myśleć to się zjawi buziak
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:36   #2561
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Liluś, Dźasti, Aguniu, Izazusiu, Martuś, Malutka, Biedroneczko, Katarzinko, Monai, Kinuś, Sanetka, Ava-

Misie byłam na makijerze.
Ogólnie jestem zadowolona- fotki póżniej, bo tu nie mam
Ja po prostu czuje się całkiem inna, bo na codzień nie używam podkładu i żle się tak czuje- taka jakby oszukana!
Ale chyba to przeżyje.
Ogólnie to potrafię sama się tak pomalować, bo nic trudnego mi nie wymyslila- makijer złoty.
Ale nie mam tak swietnych kosmetykow!
Zrobila mi go po 16 i o 23.30 jak go zmywalam przygladajac sie w lusterku bardzo dokladnie nie zauwazylam ani jednego mankamentu!
Zero rozmazania i klusek na powiekach!!!
Więc bedzie good chyba
Kasieńko buziolek dla Ciebie
już nie mogę się doczekać foteczek i z makijera i z fryzurki próbnej, bo na pewno będziesz wyglądać bombowo
a ja coś dziś się kiepsko czuję, podbrzusze boli i brzuch jakiś wydęty, czy to mogą być skutki odstawienia tabsów
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 11:40   #2562
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Kasieńko buziolek dla Ciebie
już nie mogę się doczekać foteczek i z makijera i z fryzurki próbnej, bo na pewno będziesz wyglądać bombowo
a ja coś dziś się kiepsko czuję, podbrzusze boli i brzuch jakiś wydęty, czy to mogą być skutki odstawienia tabsów
może być, że taki skutek - ja takie coś miałam jak przekładałam, zeby nie miec @ na ślub i żeby móc potem fajnie odstawić. mnie zawsze pomaga herbatka miętowa i ciepły okład na brzuszek + jedno ćwiczenie z jogi.
ale myślę, że jogę pomijając tez dasz radę
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"

Edytowane przez katarzinka
Czas edycji: 2008-09-12 o 11:40 Powód: byk ort:)
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:43   #2563
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Witam dziewczęta
Kilka dni nie miałam dostepu do internetu,bo było malowanie w domu i wszystkie gniazdka pozdejmowane,więc nie mialam sie do czego podłaczyć...Potem postaram sie nadrobić to co naskrobałyście przez ten tydzień
Z moim przeziębieniem już lepiej,tzn został jeszcze karat,ale ogólnie już o niebo lepiej,poza tym wczoraj przyszła @,więc bedę miała spokój w dniu slubuZ gorszych wiadomości to,to,że od tego przeziębienia zrobiła mi sie opryszczka pod nosem ,więc po prostu wszystkie plagi mnie atakują.Zwalczam ją maścią i antybiotykiem i powoli znika-mam nadzieje,ze do wesela się zagoi
Pogoda mnie dobija,ale to chyba żadna nowość,bo wiekszośc ludzi narzeka na zimnicę...

Idę teraz dalej sprzatać,a w międzyczasie bedę podczytywać

Buziaki
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:47   #2564
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
może być, że taki skutek - ja takie coś miałam jak przekładałam, zeby nie miec @ na ślub i żeby móc potem fajnie odstawić. mnie zawsze pomaga herbatka miętowa i ciepły okład na brzuszek + jedno ćwiczenie z jogi.
ale myślę, że jogę pomijając tez dasz radę
dziękuję, dziś po południu się zastosuję do Twych rad, oczywiście pomijając jogę, bo leń ze mnie
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 11:59   #2565
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dziękuję, dziś po południu się zastosuję do Twych rad, oczywiście pomijając jogę, bo leń ze mnie
ja myślę, że joga ma to do siebie, że niektóre ćwiczenia wcale nie są trudne i nie wymagają wysiłku tylko raczej cierpliwości, żeby wytrwać w danej pozycji kilka minut.
u mnie joga jest uzupełnieniem treningów i basenu więc mnie nie przeraża - ale myślę, że miętówka i ciepły okładzik na brzuszek też pomoże
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:03   #2566
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
kasieńko!
coś mi się wydaje, że to tak jak z telefonem na który czekasz - wpatrujesz sie na niego i nie dzwoni, a przestaniesz i łuuup
ja prowadziłam obliczenia i tak kombinowałam, az mi sie udało przełożyć - ale jak sie bierze tablety albo plastry to da rade. a Ty to po prostu przestań o tym myśleć to się zjawi buziak
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Kasieńko buziolek dla Ciebie
już nie mogę się doczekać foteczek i z makijera i z fryzurki próbnej, bo na pewno będziesz wyglądać bombowo
a ja coś dziś się kiepsko czuję, podbrzusze boli i brzuch jakiś wydęty, czy to mogą być skutki odstawienia tabsów
A mnie????
A co mnie pomoże???
Jak ja mam o tym nie myśleć??
Ciągle myślę!!!
W dodatku dziś na mej brodzie pojawił się mega bulwiak!
Który zwiastuje nadejście @
Jednak kiedy ona nadejdzie to już inna bajka!
I nie wiem, czy pozostawić sprawy własnemu tokowi czy ingerować czymś...
Buuuuuuuuuuuuuu... płakam!!!
I w dodatku przymarzam do krzesła <tak tu zimno>
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:15   #2567
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
A mnie????
A co mnie pomoże???
Jak ja mam o tym nie myśleć??
Ciągle myślę!!!
W dodatku dziś na mej brodzie pojawił się mega bulwiak!
Który zwiastuje nadejście @
Jednak kiedy ona nadejdzie to już inna bajka!
I nie wiem, czy pozostawić sprawy własnemu tokowi czy ingerować czymś...
Buuuuuuuuuuuuuu... płakam!!!
I w dodatku przymarzam do krzesła <tak tu zimno>
oj myślę, że jak już tak jest na fest i masz nerwy z tego powodu w strzępach to ingeruj czymś
w tej materii doświadczeń nie mam, ale słyszałam, że gorące kąpiele mogą przyspieszyć - ale to nie sprawdzone przeze mnie.
jak by się dało to bym przejęła za CIebie żebyś nie miała stresów w ten dzień, ale niestety technika aż tak zaawansowana nie jest
buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:16   #2568
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dziewczynki a ja tylko na chwilke... Po tygodniowym nic nie robieniu (ot takie zniechecenie do wszystkiego co codzienne ) wzielam sie dzisiaj ostro za wysylanie aplikacji... Dobilam sie wczoraj strasznie po dostaniu urodzinowych dwoch odmow pracy i 1 stazu (PUP kasy nie ma), ale nie zalamalam sie (oprocz chwilowego wczorajszego dnia), szukam dalej

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Kakusia słoneczko wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzinek (wooow jeszcze zdązyłam ) i obyś znalazła mądre odpowiedzi na pytania które teraz sobie zadajesz
Dziekuje bardzo

Kasienko - przepraszam (popatrz prosze o wybaczenie az na forum! ) ze nie odzywalam sie na gg, wiesz jaka mam sytuacje, a wczoraj to juz wszyscy przegieli kazdy byl dla mnie mily caaale 5min w chwili skladania zyczen, a potem jazda po Karolince Wczorajszy dzien byl okropny, mialam podly nastroj, wyrzywalam sie na wszystkich, ze wszystkimi sie klocilam itd itd....
Ale dzis juz nawet lepiej z nastrojem

I rowniez na forum chcialabym oglosic wszem i wobec ze Kejti dzis ma swieto !!! Kejtus zyczonka dostaniesz droga prywatna, ale i tak tu powiem: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN KASIU !!!!!!!!
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:17   #2569
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kasienko no to dobrze, że makijerek się podobał i czekam na zdjęcia

kiedyś próbowałam ćwiczeń Pilates (czy jak to tam się piszę), ale szybko mi przeszło niestety a joga zawsze wydawała mi się trudna

edit:

Kejti i Lulu STO LAT!!!!

a mi się wydaje, że dziś ma urodziny również Lulu wie ktoś coś na ten temat
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Edytowane przez dzasta110
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:34 Powód: dla Kejti i Lulu
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 12:18   #2570
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Daget szybkiego powrotu do zdróweczka
dobrze że się kłóciłaś o sukienkę we śnie
ja wiem, że z mojateż będzie mi się trudno rozstać
Monai-sen o ciążya co do życzeń to rozumiem-mój prawie się wyczerpał 30.08 a teraz to mamy naszetakże u Ciebie-u Was też się znajdą
Kasieńko cieszę się, że jesteś zadowolona-mój makijer też się nie zwinął na powiekach czego się bałam-miałam jakąś bazę pod cieniei byłam zadowolona.chyba się skuszę na nią dlasiebie bo czasem na jakieś wyjście by się przydałaoczywiście czekam na fociaki zarówno z makijażu jak i fryzki co do @ to może ciepła relaksująca kąpiel Ci pomoże?wiesz jak to jest, stres zatrzymuje albo przyśpiesza. u mnie przyśpieszył o 8 dni-na szczęście dostałam po ślubie bo 2.09
Kinuś to może być skutek-zrób sobie herbatkę-ostatnio odkryłam tetley jaśminową, połóż się z ciepłym kompresem na brzuszku i odpoczywaj.mi pomaga też bardzo nospa.i oczywiście nie zaszkodzą ciepłe masażyki od Męża
Katiaodpędzam Twoje choróbsko-pryszczkę-aaa kysz.nie dawno ten problem miała też nasza Izazusia i przeszło Jej. tu jest wątek zbiorczy o opryszczce: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zczka+zbiorc zy

Wszystkiego najlepszego Kejti, by uśmiech i szczęście Cię nie opuszczały
__________________

Edytowane przez LilStar
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:20 Powód: bo Kejti ma urodziny
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:19   #2571
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

to skoro tak to KEJTI wszsystkiego najlepszego - posypały się urodzinki
dużo szczęścia i morza miłości
: roza::r oza::ro za::roz a:
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:24   #2572
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

No to Lulu pochwal sie, to prawda ze Ty tez dzisiaj swietujesz z Kejti ???
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:26   #2573
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Tak potwierdzam i ja że kejti ma dzisiaj urodzinki. Ode mnie życzonka już przez gg dostała i teraz sobie plotkujemy :P

Dziewczyny, trzymać kciuki proszę, za mnie, kakusię i monai, bo ja też zaczynam pracy szukać, właśnie pierwsze podania poszły. Oby coś się szybko znalazło, bo chcemy powoli zacząć starania o własne cztery kąty, ale póki ja pracy nie znajdę to nie da rady
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:27   #2574
LilStar
Wtajemniczenie
 
Avatar LilStar
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zasiedmiogórogród:)
Wiadomości: 2 631
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

ech i znów wrócę z pracy na humorku

Lulu-wpraszam się na imprezkę: Życzę Ci by to oczym marzysz Ci się spełniło a to co kochasz by Twoje było


Aguś zaciśnięteMonai również i Kakusię też
__________________

Edytowane przez LilStar
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:28 Powód: kciuki za Dziewczyn pracę
LilStar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:34   #2575
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Kejtinek życzonka juz dostał, ale żeby nie było napiszę raz jeszcze aby wszyscy widzieli <tak pod publikę>:

Kochana Kasieńko ja... życzę Ci przede wszystkim szczęścia, którego tak poszukujesz, mnóstwa spokoju ducha i przede wszystkim siły, która jest Ci teraz bardzo potrzebna!!!
Ciumkam słodko i oferuję swoje dobre słowo w trudnych chwilach- to tak może w prezencie

Moaaaaaaaaaa
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:35   #2576
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymać kciuki proszę, za mnie, kakusię i monai, bo ja też zaczynam pracy szukać, właśnie pierwsze podania poszły. Oby coś się szybko znalazło, bo chcemy powoli zacząć starania o własne cztery kąty, ale póki ja pracy nie znajdę to nie da rady
mówicie i macie ---> starczy??
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:43   #2577
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Tak potwierdzam i ja że kejti ma dzisiaj urodzinki. Ode mnie życzonka już przez gg dostała i teraz sobie plotkujemy :P

Dziewczyny, trzymać kciuki proszę, za mnie, kakusię i monai, bo ja też zaczynam pracy szukać, właśnie pierwsze podania poszły. Oby coś się szybko znalazło, bo chcemy powoli zacząć starania o własne cztery kąty, ale póki ja pracy nie znajdę to nie da rady
ja też trzymam mocno kciuki!!!!
przez łykend będę ćwiczyć mój referat, żeby go wygłosić w środę piękną angielszczyzną z akcentem znad Wisły i połączę to ze szpilkami
niestety Was nie poczytam bo awaria kompa w domu trwa i dopiero w poniedziałek ponadrabiam zaległości
póki co to Wam miłego łykedziku życzę i do poniedziałku
PS. a w przyszłym roku to się spotykamy na "mężatki 2008" ????
PS. czy póki co to ja jestem ostatnia z tego szacownego grona????
buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:48   #2578
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Ale tu dzisiaj impreza...... Solenizantkom zycze duuuuuzo, duuuuzo, duuuuzooooo ciepelka, milosci, szczescia i radosci. Aby kazdy poranek przynosil nadzieje na cudownie spedzony dzie a wszelkie troski rozganial lekki wiatr. Malo burz lecz jesli juz sie zdarza to pieknej teczy i slonka.....

Jakby tak zliczyc wszystkie latka to swieczki na torcie sie nie zmieszcza..... Wiec postawmy jedna swieczke jako symbol, gdyz kobieta ma tyle lat na ile sie czuje <usciski>

No i za poszukujacych pracy, ja tez sie przylaczam do tego grona bo 4 pazdziernika opuszczam swoja miescine i wyjezdzam w okolice meza a tutaj pracy nie mam

Edytowane przez daget
Czas edycji: 2008-09-12 o 12:49 Powód: bo mi N szwankuje i mam literowki .....
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:52   #2579
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
ja też trzymam mocno kciuki!!!!
przez łykend będę ćwiczyć mój referat, żeby go wygłosić w środę piękną angielszczyzną z akcentem znad Wisły i połączę to ze szpilkami
niestety Was nie poczytam bo awaria kompa w domu trwa i dopiero w poniedziałek ponadrabiam zaległości
póki co to Wam miłego łykedziku życzę i do poniedziałku
PS. a w przyszłym roku to się spotykamy na "mężatki 2008" ????
PS. czy póki co to ja jestem ostatnia z tego szacownego grona????
buziaki
ooo angielski, toż to moja miłość no i moja dziedzina
a spotykać to my się dalej będziemy na PM 2008, bo przecież już na zawsze nimi zostaniemy!
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-12, 12:54   #2580
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.IV

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez LilStar Pokaż wiadomość
asiukza brak fotek z przymiarkia tak serio to jak włożysz swoją suknię w tym dniu stwierdzisz że jest mega wygodnaja tak miałamstresowałam sie tylko wyjściem do toalety ale niepotrzebnie....bo po prostu nie byłamzresztą B. też nie.dziwne to wszystko ale tak jest
w mojej sukience też są takie ramiączka ale nie skorzystałam-gorset byl tak dobrze dopasowany że nie były potrzebne
Nie bij za mocno Aparatu nie wzięłam, bo zajmuje dużo miejsca (bynajmniej nie należy do tych plaskich, kompaktowych), a od dłuższego czasu robi dziwnie ciemne fotki (zresztą wklejałam kiedyś fotki biżu i obrączek - wyszły straszliwie ciemno i brzydko)
Babka z salonu mówiła, że usknia po jakimś czasie robi się nieco luźniejsza, przez co polecała te ramiączka, żebym nie musiała co chwilę poprawiać gorsetu
Sikaniem sie nie przejmuję za bardzo. Będziemy mieli do dyspozycji pokój z dużą łazienką, powinnam dać radę

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
za brak fotek powinno być lanie, ale widzę, że Liluś już się wzięła za Ciebie wszystkie kiecki są ciasne na początku, a potem się lekko luźnawe robią a może będzie ciepluchno i nie zmarźniesz

Mam właśnie nadzieję, że emocje mnie rozgrzeją Jeśli będzie bardzo brzydka pogoda, to goście złożą nam życzenia już na sali

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Jestem padnięta- tyle spraw- oprocz slubu rekrutuję się znowu na studia
Jutro jadę do Wrocławia... trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Tak potwierdzam i ja że kejti ma dzisiaj urodzinki. Ode mnie życzonka już przez gg dostała i teraz sobie plotkujemy :P

Dziewczyny, trzymać kciuki proszę, za mnie, kakusię i monai, bo ja też zaczynam pracy szukać, właśnie pierwsze podania poszły. Oby coś się szybko znalazło, bo chcemy powoli zacząć starania o własne cztery kąty, ale póki ja pracy nie znajdę to nie da rady
Kejti, wszystkiego najlepszego!!!
Aguś, Kakusiu, Monai - trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że szybko coś znajdzecie Ja zaczynam swoją pierwszą pracę w środę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.