Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł powinna mieć III część naszego wątku?
Trzeci wątek nam już leci, coraz większe nasze dzieci 7 11,86%
Czy to chłopiec, czy dziewczynka, każda z nas chce córcię, synka 0 0%
Trymestr pierwszy, drugi, trzeci, już za chwilę będą dzieci 0 0%
Już nam pięknie rosną brzusie, to wrześniowo-październikowe są mamusie 8 13,56%
Były kropki, są dzidziusie, a mamusiom rosną brzusie 13 22,03%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich piękne są dzidziusie 4 6,78%
Idzie wiosna, rosną brzusie, a w nich ukochane dzidziusie 0 0%
Choć dzieciaczki takie małe, serca mają nasze całe 3 5,08%
Rosną, rosną dumne mamy, na dzieciaczki już czekamy 0 0%
Już nie fasolki, a dzieciaki, są dziewczynki i chłopaki 0 0%
Każda mama wiedzieć chce, co tam w brzuchu chowa się 5 8,47%
W brzuchu dziecię sobie fika, u mamy z września lub października 1 1,69%
Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. III 18 30,51%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 14:12   #2551
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mam dziką ochotę na mizerię albo lepiej: młode ziemniaczki z koperkiem, jajko sadzone i mizeria ale póki co czekam na męża bo pojechał do teściowej i przywiezie mi obiadek ja też miałam jechać, ale nie mam mocy chodzę tylko siusiu, nawet z piżamy się nie przebrałam jeszcze


mam tak samo..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:23   #2552
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

jejku wy tu o ubrankach wózkach a do mnie na dobrą mete jeszcze chyba nie dotarło że jestem w ciąży(14tc zaczynam . Ja mam ciuszki po Adim . Te maleńkie to w większości były uniwersalne a jeśli będzie dziewczynka to siostra jeszcze wstrzymała sie ze sprzedażą ubranek ze swojej córy.Dodatkowo jeszcze siostra tż ma mnóstwo ubranek po swojej już 7 letniej córce (ale wszystko od początku pięknie spakowane i przechowane). Więc wyposażenie raczej posiadamAle jak pomyśle że muszę iść na strych i to wszystko na nowo przewalać i segregować to juz mi się nie chce. Moje ciuszki nawet niewiem gdzie są bo wszystko siostrze dałam, ale mam nadzieje że ona z nimi zrobiła ładny porządek

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

a tak w ogóle to zrobiłam obiad i ciasteczka bo mały za mną chodził od rana i wyciągal mi mąkę i proszek do pieczenia i cały czas w kółko:" mamo zrobimy ciasteczka , masz tu proszek, mąke idź sprawdz czy masz składniki".Rozbrajacz mój mały .Nie mogłam odmówić . zdrzemnęłam sie z nim a teraz nie mogę dojść do siebie.lewdo na nogach stoje ;/ Mam nadzieje ze mnie kawka podniesie na nogi

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja poprzednim razem WSZYSTKO kupowałam, nawet jednego ubranka nie dostałam
Ale w miarę sprawnie poszło.

Teraz mi brakuje ubranek 0-6 (oddałam potrzebującym maluchom), wózka i fotelika (sprzedaliśmy), leżaczka (sprzedaliśmy) i takich jednorazowych rzeczy (smoczki, smoczki do butelek, kosmetyki, pieluchy) no i rzeczy dla mnie do szpitala.
I marzy mi się większa torba do szpitala, bo kupiłam za małą poprzednim razem i 2 dni tż dowoził mi rzeczy
Poważnie nic nie dostałas , nawet jednego body od sąsiada??? Do mnie zaraz kolejki odwiedzin były (troche mnie to wkurzało bo ja taka nieogarnięta ledwo się ruszająca). Pięciu sąsiadów u mnie było i każdy coś przyniósł a ku mojemu zaskoczeniu 9 dni po porodzie przyjechała specjalnie kuzynka z Krakowa z mężem i moim chrzesniakiem i jeszcze ciotka z Tarnowa. Masakra. Dlatego teraz zastrzegam sobie prawo do intymności przez 2 tyg, choć wątpię żeby się udało
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:24   #2553
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
a co to ten balonik?

dziewczyny, czy to normalne, że mnie zaczyna mdlić delikatnie po południu i wieczorem, a nie rano?
Cytat:
Napisane przez zmienniczka Pokaż wiadomość
coz to takiego???
kiedyś dziewczyna na wizażu bardzo chwaliła http://epino.net.pl/index_epino.php

też mnie czasem deliktanie zemdli po południu

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Witam się z pokrzywką alergiczną na całym ciele i po wizycie na nocnej pomocy lekarskiej o 2:30.
Oczywiście jedyne, co usłyszałam: "w pierwszym trymestrze, to musi się pani przemęczyć"
Nie spałam pół nocy... znów. Swędzi
łooo matko, współczuje

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
A oto zdjęcia 11 tygodni i 1 dzień
piękny

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziś jak wstaliśmy to D. najpierw dał mi buziaka na dzień dobry po czym podniósł mi bluzkę, powiedział: "halo, dzień dobry!", położył głowę na brzuchu i słuchał.. i cieszył się jak dziecko na każde bul bul w brzuchu


gratuluję zdrowych dzieciaczków
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:34   #2554
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
Poważnie nic nie dostałas , nawet jednego body od sąsiada??? Do mnie zaraz kolejki odwiedzin były (troche mnie to wkurzało bo ja taka nieogarnięta ledwo się ruszająca). Pięciu sąsiadów u mnie było i każdy coś przyniósł a ku mojemu zaskoczeniu 9 dni po porodzie przyjechała specjalnie kuzynka z Krakowa z mężem i moim chrzesniakiem i jeszcze ciotka z Tarnowa. Masakra. Dlatego teraz zastrzegam sobie prawo do intymności przez 2 tyg, choć wątpię żeby się udało
To ja też nic...
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:39   #2555
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Diorisha Pokaż wiadomość
Moja Natalka dziś śpiewała do brzuszka "kocham Cię bobasiu,będę najlepszą siostrzyczką itp.,itd." i opowiadała dzidzi bajkę o Jasiu i magicznej fasoli

U mnie od rana pracowicie Pomyłam okna,kurze powycierałam,wyszorowałam łazienkę,wszędzie wymyłam podłogi i poodkurzałam a teraz zaległam na kanapie of course z kompem na kolanach bom ciekawa co u Was i odpoczywam Pomidorówka już zrobiona i tak się zastanawiam co na drugie .W planach na dziś mam jeszcze robienie bułeczek drożdżowych z marmoladą-mój dzieć mnie namówił.
słodko

wow, ale power!a myślałam, że ja dzisiaj dużo zrobiłam

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
a potem zarejstruje sie na jakims forum dla mam bo zglupialam w sprawie wozka i moze mi ktos cos doradzi wiem, ze wczesnie ale tak sobie przegladam bo pozniej nie bedzie na wszystko czasu a nie chce na gwalt kupowac.
przynajmniejjest czas na spokojnie się zastanowić poszukać a nie wszystko na wariackich papierach

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
to ja mam dla dzidzi:
3 pary bodów
2 pary skarpetek
polarka
ogrodniczki i tyle
i tak sporo

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny co wy na to żeby sporządzić PEŁNĄ listę wyprawkową? tzn. takie wiecie najpotrzebniejsze rzeczy, w jakich ilościach, w jakich rozmiarach (jeśli chodzi o ubranka), wsyztskie ręczniczki, kocyki, balsamy... bo np. ja nie mam pojęcia


Cytat:
Napisane przez shure Pokaż wiadomość
ja w nocy wychodzac z pod prysznica dostalam krwawienie.. na szczescie nie bylo jakies mega duze i odrazu ustalo... chyba przejade sie do szpitala
jedź!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a mnie boli brzuch jakbym miała przepuklinę/kolkę tak w boku
połóż się, odpocznij

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem gdzie mam jelita...


---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Czyli duże... Dla mnie to duże krwawienie...
małe czy duże to jednak krew
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:42   #2556
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez passion80 Pokaż wiadomość
połóż się, odpocznij
ale...ale ja cały czas leżę tyle co chodzę siusiu i jedno pranie wstawiłam narobiłam się, że hoho

właśnie wszamałam rosołek a zaraz mąż mi drugie danie podgrzeje ciekawe co
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:43   #2557
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale...ale ja cały czas leżę tyle co chodzę siusiu i jedno pranie wstawiłam narobiłam się, że hoho

właśnie wszamałam rosołek a zaraz mąż mi drugie danie podgrzeje ciekawe co
Takim to dobrze
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 14:44   #2558
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale...ale ja cały czas leżę tyle co chodzę siusiu i jedno pranie wstawiłam narobiłam się, że hoho

właśnie wszamałam rosołek a zaraz mąż mi drugie danie podgrzeje ciekawe co
też leżę i czuję się nadal fatalnie.
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:45   #2559
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Hemofilia
Nie chcą ryzykować, że znów chłopiec i znów chory, a jak dziewczynka to nosicielka
ojjjj

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja poprzednim razem WSZYSTKO kupowałam, nawet jednego ubranka nie dostałam
Ale w miarę sprawnie poszło.

Teraz mi brakuje ubranek 0-6 (oddałam potrzebującym maluchom), wózka i fotelika (sprzedaliśmy), leżaczka (sprzedaliśmy) i takich jednorazowych rzeczy (smoczki, smoczki do butelek, kosmetyki, pieluchy) no i rzeczy dla mnie do szpitala.
I marzy mi się większa torba do szpitala, bo kupiłam za małą poprzednim razem i 2 dni tż dowoził mi rzeczy
Ja też wszystko kupowałam. Nie mam w otoczeniu za wielu mam a rodzina daleko i wszyscy w ciązy w tym samym czasie co ja
Też sprzedałam leżaczek i matę. Szkoda bo mata super była i znowu tę samą trzeba by było...

A tych urczych piżamek w żyrawki już nie masz hihi ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:45   #2560
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

od dwóch dni tylko nadrabiam:-D
wczoraj po pracy tak mnie zaczął brzuch boleć... na szczęście żadnych plamień ani nic, ale dzisiaj jedyne na co się odważyłam to kąpiel. .. na szczęście w pon usg a wtorek położna. Mam nadzieję, że uda mi się załatwić zwolnienie wlbo jakiekolwiek papier do pracy... trochę wyszło słońca i wszyscy mycie okien chcą, w tym tygodniu 4 razy... no ale zobaczymy we wtorek co będzie.

UWAGA PRZYPOMINAM, ŻE DZIŚ O 17 NA TVN STYLE PIERWSZY ODCINEK 'O MATKO' KASI BOSACKIEJ
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 14:55   #2561
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość

UWAGA PRZYPOMINAM, ŻE DZIŚ O 17 NA TVN STYLE PIERWSZY ODCINEK 'O MATKO' KASI BOSACKIEJ
dobrze, że przypomniałaś, patrzyłam dzisiaj w programie ale zdążyłam zapomnieć
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 15:02   #2562
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mam dziką ochotę na mizerię albo lepiej: młode ziemniaczki z koperkiem, jajko sadzone i mizeria ale póki co czekam na męża bo pojechał do teściowej i przywiezie mi obiadek ja też miałam jechać, ale nie mam mocy chodzę tylko siusiu, nawet z piżamy się nie przebrałam jeszcze
od 3 dni jem mizerię
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:06   #2563
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
od dwóch dni tylko nadrabiam:-D
wczoraj po pracy tak mnie zaczął brzuch boleć... na szczęście żadnych plamień ani nic, ale dzisiaj jedyne na co się odważyłam to kąpiel. .. na szczęście w pon usg a wtorek położna. Mam nadzieję, że uda mi się załatwić zwolnienie wlbo jakiekolwiek papier do pracy... trochę wyszło słońca i wszyscy mycie okien chcą, w tym tygodniu 4 razy... no ale zobaczymy we wtorek co będzie.

UWAGA PRZYPOMINAM, ŻE DZIŚ O 17 NA TVN STYLE PIERWSZY ODCINEK 'O MATKO' KASI BOSACKIEJ
A pracujesz fizycznie? w jakiej firmie?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

ja dzisiaj jestem flakiem:P nic nie zrobione:P trzeba wkoncu dupe ruszyc:P nawet na obiad byla pizza mrozona
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:07   #2564
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Obejrzałam film na jedynce i aż się poryczałam
Taka się ostatnio zrobiłam ryczliwa
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:17   #2565
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
UWAGA PRZYPOMINAM, ŻE DZIŚ O 17 NA TVN STYLE PIERWSZY ODCINEK 'O MATKO' KASI BOSACKIEJ
pamiętam

jeszcze mi teściowa zrobiła kubusia w thermo.mixie dupa wypiłam! najwyżej będę wymiotować
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:21   #2566
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
jejku wy tu o ubrankach wózkach a do mnie na dobrą mete jeszcze chyba nie dotarło że jestem w ciąży(14tc zaczynam . Ja mam ciuszki po Adim . Te maleńkie to w większości były uniwersalne a jeśli będzie dziewczynka to siostra jeszcze wstrzymała sie ze sprzedażą ubranek ze swojej córy.Dodatkowo jeszcze siostra tż ma mnóstwo ubranek po swojej już 7 letniej córce (ale wszystko od początku pięknie spakowane i przechowane). Więc wyposażenie raczej posiadamAle jak pomyśle że muszę iść na strych i to wszystko na nowo przewalać i segregować to juz mi się nie chce. Moje ciuszki nawet niewiem gdzie są bo wszystko siostrze dałam, ale mam nadzieje że ona z nimi zrobiła ładny porządek

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

a tak w ogóle to zrobiłam obiad i ciasteczka bo mały za mną chodził od rana i wyciągal mi mąkę i proszek do pieczenia i cały czas w kółko:" mamo zrobimy ciasteczka , masz tu proszek, mąke idź sprawdz czy masz składniki".Rozbrajacz mój mały .Nie mogłam odmówić . zdrzemnęłam sie z nim a teraz nie mogę dojść do siebie.lewdo na nogach stoje ;/ Mam nadzieje ze mnie kawka podniesie na nogi

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------


Poważnie nic nie dostałas , nawet jednego body od sąsiada??? Do mnie zaraz kolejki odwiedzin były (troche mnie to wkurzało bo ja taka nieogarnięta ledwo się ruszająca). Pięciu sąsiadów u mnie było i każdy coś przyniósł a ku mojemu zaskoczeniu 9 dni po porodzie przyjechała specjalnie kuzynka z Krakowa z mężem i moim chrzesniakiepm i jeszcze ciotka z Tarnowa. Masakra. Dlatego teraz zastrzegam sobie prawo do intymności przez 2 tyg, choć wątpię żeby się udało
Piwaz
Powaznie nic.

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
ojjjj



Ja też wszystko kupowałam. Nie mam w otoczeniu za wielu mam a rodzina daleko i wszyscy w ciązy w tym samym czasie co ja
Też sprzedałam leżaczek i matę. Szkoda bo mata super była i znowu tę samą trzeba by było...

A tych urczych piżamek w żyrawki już nie masz hihi ?
Zyrafka została
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:23   #2567
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

hej
nie nadrabiam wszystkiego od wczoraj aby rzuciłam okiem że lenistwo kwitnie u 99% naszych mamuś no to ja dołączam się do tej grupy no ale byłam w pracy do 1 w nocy a dzisiaj od 8 znów zasuwałam więc teraz tylko się turlam po wyrku niech mi ktoś odkurzy mieszkanie błagam dzisiaj takie piękne słońce więc wygrzewałam się na podwórku, po czym dostałam energii i postanowiłam się wziąć za mieszkanie... uprasowałam mężowi 5 t-shirtów po czym padłam i nie mogę powstać niedługo chyba będę się zaplątywać w pajęczyny jak nic się z moją energią życiową nie poprawi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:25   #2568
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hej
nie nadrabiam wszystkiego od wczoraj aby rzuciłam okiem że lenistwo kwitnie u 99% naszych mamuś no to ja dołączam się do tej grupy no ale byłam w pracy do 1 w nocy a dzisiaj od 8 znów zasuwałam więc teraz tylko się turlam po wyrku niech mi ktoś odkurzy mieszkanie błagam dzisiaj takie piękne słońce więc wygrzewałam się na podwórku, po czym dostałam energii i postanowiłam się wziąć za mieszkanie... uprasowałam mężowi 5 t-shirtów po czym padłam i nie mogę powstać niedługo chyba będę się zaplątywać w pajęczyny jak nic się z moją energią życiową nie poprawi
u mnie to samo.. całe mieszkanie się klei
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 15:29   #2569
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
A pracujesz fizycznie? w jakiej firmie?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

ja dzisiaj jestem flakiem:P nic nie zrobione:P trzeba wkoncu dupe ruszyc:P nawet na obiad byla pizza mrozona
w firmie sprzątającej, takiej niedużej, no masakra jak na razie ale we wtorek po wizycie uświadamiam szefową i zobaczymy co będzie jeszcze trzy razy w tygodniu wieczorem chodzę na norweski bo mam nadzieję, że załapię się do przedszkola do pracy w zawodzie, mam nadzieję, że po macierzyńskim od razu hehe. Jak dobrze kojarzę to ty przy sprzątaniu domków dorabiasz?
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 16:03   #2570
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
UWAGA PISZE Z MOJEGO PORADNIKA< KTORY DOSTALAM W KLINICE CO POTRZEBA NA PRZYJECIE DZIECKA W DOMU:
* pierwsze ubranka ( rozmiar 56-62)
- koszulki bawelniane body - 5-7 sztuk
-Kaftaniki z dlugim rekawem, frotte - 4-6 sztuk
- Body z krotkim i dlugim rekawem -5 sztuk
- spiochy rozpinane w kroku- 4 sztuki
-czapeczki 2-3 cienkie, jedna grubsza
-skarpetki 2-3 pary
-cieplejsze sweterki lub bluzeczki 2 sztuki
- cieply kombinezon 1 sztuka
-sliniaczki 4 sztuki
-pieluszki na dobe bedzie potrzebne okolo 8 sztuk
-pieluszki flanelowe 4-6 sztuk
-pieluszki tetrowe 10
mokre husteczki -potzrebne okolo 8 na dobe
spiwor 1 sztuka
szaliczek - 1 sztuka
kocyk - 2 cienkie jeden gruby
rekawiczki jedna para
rozki 2-3


zaraz napisze apteczke ale mi sie na patelni pali


apteczka maluszka:
sol fizjologiczna do przemywania oczu
roztwor wody morskiej do czyszczenia nosa
spirytus 70% do pzremywania pepka z jalowymi gazikami
gumowa gruszka
termometr
herbatki na kolki dziecka
paracetamol w czopkach w razie goraczki


kosmetyki, przybory toaletowe:
* waciki, gaziki do przemywania oczu
*paleczki z wata
*krem pielegnacyjny
*krem na odparzenia
*nieperfumowane mydlo
_oliwka
*puder
*plyn do kapieli
*szampon
*nozyczki do paznokci
*szczoteczka do wlosow
*proszek do prania

sprzet codziennego uzytku:
* lozeczko drewniane
*gladki materacyk
*przescieradlo
*kolderka lub wpiworek
*ceratka ochronna
*przewijak
* wozek gleboki
*chusta do noszenia
*nosidelko
*wanienka
*recznik z kapturkiem
*myjki
*termometr do wody
*foyelik samochodowy
*torba podrecznq

inne akcesoria:
harbatki na laktacje
wkladki laktacyjne
butelka do karmienia 125-200
smoczki do karmienia
smoczki supokajajace
laktator
podpaski
wkladki higieniczne
biustonosze bawelniane
plyn do pielegnacji krocza
krem na pekajace brodawki
specjalne przewiewne majtki


tak mialam w podreczniku moze sie przyda komus

Tak duuuuużo??
Ojaaaa...nie miałam pojęcia. Bardzo proszę o załączenie coś w tym stylu na pierwszej stronie w nowych wątkach.

Ja od 2 dni nie mam mdłości...Może mija jak się poskarżyłam na wątku? Za to chyba zachcianki mi się zaczęły. Dzisiaj wszamałam na mieście kawałek pizzy i był to jeden z najlepszych kawałków jakie jadłam w życiu, a potem jeszcze deserek czekoladowy. Jestem absolutnie szczęśliwa.

Kupiłam sobie też pierwsze legginsy od czasów dzieciństwa bo dżinsy zaczynają mnie uciskać. Ale nie mam za bardzo ich do czego nosić. Zdołowałam się bo przymierzyłam kilka bluzek i widać było mój tłusty brzuch i brak talii .Wiele to ja nie jem ale nie wiem skąd tak spuchłam. W ogóle przeraża mnie to, że garderobę trzeba będzie wymienić. Ja mam wszystkie bluzki gładkie i już teraz nie wygląda to dobrze. Jeszcze w jakiś wzorzystych to ujdzie.

No i mam rozkimnę- obciskające bluzki odpadają, a w workach też nie chcę chodzić. I nie chcę wydać kupy kasy. I trzeba jeszcze jakoś w pracy wyglądać. No i oczywiście zapomniałam, że muszę jakiś większy stanik sobie kupić bo moje ulubione również mnie zaczęły uciskać.



Ale co tam. Wydarzeniem dnia i tak został kawałek Pizzy Hut .
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:08   #2571
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez nena_milka Pokaż wiadomość
w firmie sprzątającej, takiej niedużej, no masakra jak na razie ale we wtorek po wizycie uświadamiam szefową i zobaczymy co będzie jeszcze trzy razy w tygodniu wieczorem chodzę na norweski bo mam nadzieję, że załapię się do przedszkola do pracy w zawodzie, mam nadzieję, że po macierzyńskim od razu hehe. Jak dobrze kojarzę to ty przy sprzątaniu domków dorabiasz?

tak kolezanka po fachu Ale ja robię na czarno:P a 50% na umowę. Ja też nic szefowi nie mowilam, że jesemw ciąży, bo ja sama jestem wieczorami w pracy i TZ ze mną chodzi jak mi źle i mi pomaga, a domki ograniczam i robie wszystko w zwolnionym tępie:P Na szczescie okien myć nie muszę.. nienawidze tego.. też chodzilam na kurs A1 i A2. teraz przerwa, ale chcemy sie teraz przeprowadzić blizej pracy TZ i zwalniam sie z tej mojej pracy, bo z brzuchem i tak nie bede tego robić i zapisuję sie do NAVu z nadzieją, że wezmą mnie na kurs półroczny i wyszukają mi pracę jak to bylo w przypadku mojego TZ i oni jeszcze za to płacą A jak nie to po urodzeniu będę szukać jakiejs normalnej pracy
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:13   #2572
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Tak duuuuużo??
Ojaaaa...nie miałam pojęcia. Bardzo proszę o załączenie coś w tym stylu na pierwszej stronie w nowych wątkach.

Ja od 2 dni nie mam mdłości...Może mija jak się poskarżyłam na wątku? Za to chyba zachcianki mi się zaczęły. Dzisiaj wszamałam na mieście kawałek pizzy i był to jeden z najlepszych kawałków jakie jadłam w życiu, a potem jeszcze deserek czekoladowy. Jestem absolutnie szczęśliwa.

Kupiłam sobie też pierwsze legginsy od czasów dzieciństwa bo dżinsy zaczynają mnie uciskać. Ale nie mam za bardzo ich do czego nosić. Zdołowałam się bo przymierzyłam kilka bluzek i widać było mój tłusty brzuch i brak talii .Wiele to ja nie jem ale nie wiem skąd tak spuchłam. W ogóle przeraża mnie to, że garderobę trzeba będzie wymienić. Ja mam wszystkie bluzki gładkie i już teraz nie wygląda to dobrze. Jeszcze w jakiś wzorzystych to ujdzie.

No i mam rozkimnę- obciskające bluzki odpadają, a w workach też nie chcę chodzić. I nie chcę wydać kupy kasy. I trzeba jeszcze jakoś w pracy wyglądać. No i oczywiście zapomniałam, że muszę jakiś większy stanik sobie kupić bo moje ulubione również mnie zaczęły uciskać.



Ale co tam. Wydarzeniem dnia i tak został kawałek Pizzy Hut .
dlatego rzuciłam pomysłem, żeby doświadczone mamy pomogły utworzyć listę, którą by się wrzuciło gdzieś na pierwszą stronę..
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:27   #2573
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

ale fajny ten program Bosackiej
jak miała to usg w 11t i pokazywali usg to się popłakałam

dobrze, że męża do sklepu wysłałam to nie widział
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:34   #2574
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Ale miałam właśnie ciężki poród... u krowy padam
Jeszcze trochę Was poczytam i szykuję się na tą głupią imprezę... Ale mi się nie chce jechać
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:35   #2575
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Ja od 2 dni nie mam mdłości...Może mija jak się poskarżyłam na wątku? Za to chyba zachcianki mi się zaczęły. Dzisiaj wszamałam na mieście kawałek pizzy i był to jeden z najlepszych kawałków jakie jadłam w życiu, a potem jeszcze deserek czekoladowy. Jestem absolutnie szczęśliwa.

Kupiłam sobie też pierwsze legginsy od czasów dzieciństwa bo dżinsy zaczynają mnie uciskać. Ale nie mam za bardzo ich do czego nosić. Zdołowałam się bo przymierzyłam kilka bluzek i widać było mój tłusty brzuch i brak talii .Wiele to ja nie jem ale nie wiem skąd tak spuchłam. W ogóle przeraża mnie to, że garderobę trzeba będzie wymienić. Ja mam wszystkie bluzki gładkie i już teraz nie wygląda to dobrze. Jeszcze w jakiś wzorzystych to ujdzie.

No i mam rozkimnę- obciskające bluzki odpadają, a w workach też nie chcę chodzić. I nie chcę wydać kupy kasy. I trzeba jeszcze jakoś w pracy wyglądać. No i oczywiście zapomniałam, że muszę jakiś większy stanik sobie kupić bo moje ulubione również mnie zaczęły uciskać.



Ale co tam. Wydarzeniem dnia i tak został kawałek Pizzy Hut .

ja na razie ukrywam brzuch bo jest po prostu tłusty, zaw
wcześnie na chwalenie się ciżąowym ale mam zamiar nsić bluzki które mam, czyli luźniejsze ale i jakieś obciślejsze się znajdą. Chcę się wybracać do hama, któraś mnie skusiła na kolorowe rurki

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale fajny ten program Bosackiej
jak miała to usg w 11t i pokazywali usg to się popłakałam

dobrze, że męża do sklepu wysłałam to nie widział
super jest
jasię wzruszyłam, jeszcze ta muzyczka, głos facet jako dziecka
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:45   #2576
nena_milka
Wtajemniczenie
 
Avatar nena_milka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
tak kolezanka po fachu Ale ja robię na czarno:P a 50% na umowę. Ja też nic szefowi nie mowilam, że jesemw ciąży, bo ja sama jestem wieczorami w pracy i TZ ze mną chodzi jak mi źle i mi pomaga, a domki ograniczam i robie wszystko w zwolnionym tępie:P Na szczescie okien myć nie muszę.. nienawidze tego.. też chodzilam na kurs A1 i A2. teraz przerwa, ale chcemy sie teraz przeprowadzić blizej pracy TZ i zwalniam sie z tej mojej pracy, bo z brzuchem i tak nie bede tego robić i zapisuję sie do NAVu z nadzieją, że wezmą mnie na kurs półroczny i wyszukają mi pracę jak to bylo w przypadku mojego TZ i oni jeszcze za to płacą A jak nie to po urodzeniu będę szukać jakiejs normalnej pracy
no słyszałam o tych kursach, fajne są. Mam kilku znajomych którym się fajnie po nich udało. a przysługuje ci macieżyńskie? Też myślałam żeby się zwolnić, mówię już dosyć dobrze po norwesku więc chciałam szukać w przedszkolach ale stwierdziliśmy że najpierw dziecko. no i pomysł ze zmianą pracy padł. wiem też, że jak się sama zwolnisz to przez kilka pierwszych tygodni nie możesz liczyć na pomoc navu. A wiadomo że lepiej mieć płynność dlatego teraz chcę iść na svangerskapspenger a po macierzyńskim zmienić pracę. Szczerze mówiąc to mam dwa domki 'prywatnie' i na razie z nich nie rezygnuje bo robię sobie własnym tempem. A na etacie to nas gonią ciu.le że się nie ma kiedy po du.pie podrapać i już od dawna marzę o zmianie pracy... no i szefowa stara panna w okresie (podejrzewamy) menopauzy...
__________________
09 października 2013 18:45 Ninka
nena_milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:47   #2577
Snow_White1
Wtajemniczenie
 
Avatar Snow_White1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 918
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ale fajny ten program Bosackiej
jak miała to usg w 11t i pokazywali usg to się popłakałam

dobrze, że męża do sklepu wysłałam to nie widział
Mi też się oczy "spociły" ale ogórka kiszonego z dżemem to bym jednak nie zjadła..
__________________
08.09.2013 Adaś
Snow_White1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:48   #2578
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez Snow_White1 Pokaż wiadomość
Mi też się oczy "spociły" ale ogórka kiszonego z dżemem to bym jednak nie zjadła..
ja tez nie od małego nie lubię dżemu
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:48   #2579
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

kurcze a ja przegapiłam bo mały mnie ciągnął do siostry/cioci;/ Ehhh...właśnie sie trochę wkurzyłam bo chciałam tż wyciągnąć na małe zakupy spożywcze i zaglądnąć tez do innych sklepów....ale jak to chłopy po sąsiedzku pracujące w garażu w sobotę--- wypili sobie 0,5l we trzech chyba na rozgrzewke, bo sąsiad stwierdził ze jeszcze tu wpadnie. Mówie mu że mieliśmy małego zostawić z mama i skoczyć na zakupy a on mi że jutro pojedziemy!!!Juz to widze -->jutro jak już pojedziemy to pewnie do teściowej i na tym się skończy!!!!:mur : A w lodówce pustki;/
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-02, 16:50   #2580
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniowo - październikowe mamusie 2013, cz. II

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
kurcze a ja przegapiłam bo mały mnie ciągnął do siostry/cioci;/ Ehhh...właśnie sie trochę wkurzyłam bo chciałam tż wyciągnąć na małe zakupy spożywcze i zaglądnąć tez do innych sklepów....ale jak to chłopy po sąsiedzku pracujące w garażu w sobotę--- wypili sobie 0,5l we trzech chyba na rozgrzewke, bo sąsiad stwierdził ze jeszcze tu wpadnie. Mówie mu że mieliśmy małego zostawić z mama i skoczyć na zakupy a on mi że jutro pojedziemy!!!Juz to widze -->jutro jak już pojedziemy to pewnie do teściowej i na tym się skończy!!!!:mur : A w lodówce pustki;/
to jedź sama, niech siedzi w domu sam
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.