Wrześniówki - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 21:55   #2551
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

A ja też kupiłam http://moda.allegro.pl/item117484151...er_kolory.html nakręciłyście mnie.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 22:20   #2552
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

oj widzę że we wrześniu będzie się działo
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 23:33   #2553
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

dziewczyny a może coś takiego se walniemy? http://allegro.pl/show_item.php?item=1183450915
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:01   #2554
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

hehe smaczne musi być choś co do wygody to wątpie....

Co do weselnych spraw to wlaśnie odebrałam obrączki, bardzo mi się podobają jeeee !!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 07:11   #2555
nicolaaa
Rozeznanie
 
Avatar nicolaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: SOSNOWIEC
Wiadomości: 768
Dot.: Wrześniówki

Mags1983 kurcze współczuję że nie dostałaś kasy. Nie wiem co ja bym zrobiła jakbym nie dostała wypłaty – fakt że mam oszczędności ale to przecież nie wszystko.
A co do menu to wiesz – mamy czasem dobrze wybierają. Ja się o tym przekonałam jak przyszła teściowa przestudiowała wszystkie menu i nawet poszukała z czego są robione sałatki których nazw nie znamy i zdecydowała że wersja 8 jest najlepsza. Akurat super bo mi by się nie chciało oglądać tych kartek i porównywać a ona jak widzę wybrała opcję gdzie jest naprawdę chyba i najwięcej mięsa i w ogóle jest najwięcej rzeczy na zimną płytę

mafda tak dokładnie – w silesi możesz obejrzeć koszulki na żywo a potem kupić w Internecie bo się w sumie różnią z 20 czasem 30 zł więc się opłaca.

tylko_ chwilka życzę bardzo dużo zdrówka dla taty i całej twojej rodzinki J super że się udało wszystko tak poprzenosić.

A my w poniedziałek załatwiliśmy sobie papierki z USC i co dziwne to że wszystko tak szybko nam się udało załatwić. Byłam przekonana że w kolejkach trzeba będzie stać ale gdzie tam – pusto i szybko.
No i załatwiliśmy też sobie podróż poślubna i jedziemy na Maderę we wtorek po ślubie J
__________________

nicolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:20   #2556
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
Jak bywasz w silesii to chyba koło Zary jest stoisko tego Obsessive i sporo tam było takich fajnych kompletów, które mozna obejrzeć na żywca, bo pewnie cenowo taniej na necie

dobrze że wszytsko Wam się udało załatwić, nie przejmuj się najważniejsze jest taty zdrowie. Trzymam kciuki za Was i zaglądaj tu do nas, oczywiście z dobrymi wiadomościami.


no ta pierwsza fajna

Dzięki za info odwiedzę Katowice w takim razie, w przyszłym tygodniu zobaczę na żywo, po przymierzam- jeśli się da.... i zorientuję się w cenach, bo z obsessiva bardzo dużo rzeczy mi się podoba

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
dziewczyny a może coś takiego se walniemy? http://allegro.pl/show_item.php?item=1183450915
Ja jestem jak najbardziej za jeszcze staniczki takie gdzieś widziałam Na pewno TŻ chętnie by poobgryzał


Dzisiaj byłam pobiegać po sklepach w celu znalezienia bransoletek z koralików: żółtej, zielonej i pomarańczowej/czerwonej- nie ma
Tzn nie ma wszystkich kolorków z takich samych koralików, a różnych nie chcę
Jutro pojadę do innego miasteczka i się zobaczy, jak nie znajdę to kupię w pasmanterii po kawałku wstążki z każdego kolory i sklecę z tego jakąś bransoletkę
Nie znalazłam nawet grafitowych 'perełek' żeby przerobić te moje sandałki i... nie wiem co teraz

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nicolaaa Pokaż wiadomość
Mags1983 kurcze współczuję że nie dostałaś kasy. Nie wiem co ja bym zrobiła jakbym nie dostała wypłaty – fakt że mam oszczędności ale to przecież nie wszystko.
A co do menu to wiesz – mamy czasem dobrze wybierają. Ja się o tym przekonałam jak przyszła teściowa przestudiowała wszystkie menu i nawet poszukała z czego są robione sałatki których nazw nie znamy i zdecydowała że wersja 8 jest najlepsza. Akurat super bo mi by się nie chciało oglądać tych kartek i porównywać a ona jak widzę wybrała opcję gdzie jest naprawdę chyba i najwięcej mięsa i w ogóle jest najwięcej rzeczy na zimną płytę

mafda tak dokładnie – w silesi możesz obejrzeć koszulki na żywo a potem kupić w Internecie bo się w sumie różnią z 20 czasem 30 zł więc się opłaca.

tylko_ chwilka życzę bardzo dużo zdrówka dla taty i całej twojej rodzinki J super że się udało wszystko tak poprzenosić.

A my w poniedziałek załatwiliśmy sobie papierki z USC i co dziwne to że wszystko tak szybko nam się udało załatwić. Byłam przekonana że w kolejkach trzeba będzie stać ale gdzie tam – pusto i szybko.
No i załatwiliśmy też sobie podróż poślubna i jedziemy na Maderę we wtorek po ślubie J
Skąd wylatujecie? Bo jak ja szukałam Madery to tylko z Warszawy loty były.... Poza tym tam jest nie pewna pogoda zdaje się ?
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:34   #2557
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Coraz więcej nas tu z 18 września - będą obszerne relacje ślubne

Tż własnie do mnie dzwonił z wiadomościa, że wódkę nam dziś przywieźli - STOCK za 17,68zł z 0,5l. Zamówiliśmy 200 butelek... Mam nadzieję, że wystarczy

Trafiła nam się też super okazja kupienia auta i chyba jutro podpiszemy umowę i nie będziemy musieli niczego na ślub szukać i wynajmować

W sobotę mam nadzieję, ze uda nam się kupić garnitur dla Tż. Uparł się na kamizelkę więc niech będzie jak sobie życzy Do tego zdecydował się na musznik. Oglądałam w sieni rożne wzory i bardzo mi się to podoba

Ile u Was kosztuje strojenie auta? Nie wiem na jakiego rzędu wydatki się nastawic. Do tego mój bukiet i dwa stroiki dla Pana Młodego i świadka. Moja świadkowa nie chce takiego bukietu jak ja. Kupi sobie sama jakiś inny. No cóż - jej wybór. Na nieszczęście to moja siostra a ona jest taka krnąbrna i uparta

Czas niby zapierdziela a jak dla mnie to i tak jest za wolno
Ja chce już !
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 12:37   #2558
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Hej Dziewczyny, dawno się nie odzywałam...

Dziś miesiąc do mojego ślubu

Właściwie prawie wszystko mamy juz załatwione, w sobotę odbieram suknię Pięknie leży, trzeba było tylko skrócić

Został nam do załatwienia organista, zapłacić za ślub, dogadać auto dla nas...rozesłać zawiadomienia o ślubie....i to właściwie tyle
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:38   #2559
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Coraz więcej nas tu z 18 września - będą obszerne relacje ślubne

Tż własnie do mnie dzwonił z wiadomościa, że wódkę nam dziś przywieźli - STOCK za 17,68zł z 0,5l. Zamówiliśmy 200 butelek... Mam nadzieję, że wystarczy

Trafiła nam się też super okazja kupienia auta i chyba jutro podpiszemy umowę i nie będziemy musieli niczego na ślub szukać i wynajmować

W sobotę mam nadzieję, ze uda nam się kupić garnitur dla Tż. Uparł się na kamizelkę więc niech będzie jak sobie życzy Do tego zdecydował się na musznik. Oglądałam w sieni rożne wzory i bardzo mi się to podoba

Ile u Was kosztuje strojenie auta? Nie wiem na jakiego rzędu wydatki się nastawic. Do tego mój bukiet i dwa stroiki dla Pana Młodego i świadka. Moja świadkowa nie chce takiego bukietu jak ja. Kupi sobie sama jakiś inny. No cóż - jej wybór. Na nieszczęście to moja siostra a ona jest taka krnąbrna i uparta

Czas niby zapierdziela a jak dla mnie to i tak jest za wolno
Ja chce już !
U mnie strojenie samochodu 100-150zł z żywych kwiatów
Co do mojego bukietu jeszcze nie wiem ile
Ale ogólnie my dorwaliśmy tanią Panią, bo za kościół powiedziała nam 600zł (żywe kwiaty), gdzie kwiaciarnia zaśpiewała 2000 zł
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:00   #2560
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

no na Maderze ponoć wietrznie, my obstawiamy teraz Kanary, Rodos, Turcję.... hehe ale najpierw musimy wyrobić paszporty

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Coraz więcej nas tu z 18 września - będą obszerne relacje ślubne



Tż własnie do mnie dzwonił z wiadomościa, że wódkę nam dziś przywieźli - STOCK za 17,68zł z 0,5l. Zamówiliśmy 200 butelek... Mam nadzieję, że wystarczy

...!
a gdzie kupujecie, bo my własnie szukamy stocka, ale najtaniej właśnie było chyba 19zł z groszami
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:29   #2561
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
no na Maderze ponoć wietrznie, my obstawiamy teraz Kanary, Rodos, Turcję.... hehe ale najpierw musimy wyrobić paszporty

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------



a gdzie kupujecie, bo my własnie szukamy stocka, ale najtaniej właśnie było chyba 19zł z groszami
Mamy STOCKA od handlowca z grupy Żywiec.
Koleżanka Tz natomiast ma sklep monopolowy i dała nam cenę 18,46 zł.
Mamy też możliwość zwrócenia takiej ilości butelek jaka nam z wesela i poprawin zostanie

Zazdroszczę Wam tych podróży poślubnych. My niestety dopiero za rok planujemy wakacje.
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:38   #2562
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez arnama Pokaż wiadomość
Dzięki za info odwiedzę Katowice w takim razie, w przyszłym tygodniu zobaczę na żywo, po przymierzam- jeśli się da.... i zorientuję się w cenach, bo z obsessiva bardzo dużo rzeczy mi się podoba


...
tam jest tylko takie male stoisko na środku na pasażu i chyba tam nie ma możliwości zmierzenia, ale możesz pooglądać i zapytać

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Mamy STOCKA od handlowca z grupy Żywiec.
Koleżanka Tz natomiast ma sklep monopolowy i dała nam cenę 18,46 zł.
Mamy też możliwość zwrócenia takiej ilości butelek jaka nam z wesela i poprawin zostanie
o to fajnie, taka opcja jest najlepsza że mozna oddać potem, a powiedż skąd wyhaczyliście tego handlowca. Ja sie kiedyś w sklepie pytałam czy da mi namiary to mnie Pani spławiła.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:47   #2563
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Dziewczyny potrzebuję porady! Koleżanka zrobiła mi na próbę paznokcie. Nie będę robić żelowych ani tipsów, po prostu mi pomaluje. Testowałyśmy i wyszło coś takiego. Jednak się zastanawiałyśmy czy ten srebrny nie jest przesada?? Może lepszy byłby bardziej cielisty zamiast srebrny???? Mi się wydaje że ten srebrny to już za dużo, kwiatków nie widać wtedy pod światło. Nie zwracajcie uwagi że nie jest równo itd bo się spieszyłyśmy. Kwiatek będzie na każdym palcu tak jak na kciuku, a na serdecznym będą dwa tak jak teraz.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:09   #2564
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady! Koleżanka zrobiła mi na próbę paznokcie. Nie będę robić żelowych ani tipsów, po prostu mi pomaluje. Testowałyśmy i wyszło coś takiego. Jednak się zastanawiałyśmy czy ten srebrny nie jest przesada?? Może lepszy byłby bardziej cielisty zamiast srebrny???? Mi się wydaje że ten srebrny to już za dużo, kwiatków nie widać wtedy pod światło. Nie zwracajcie uwagi że nie jest równo itd bo się spieszyłyśmy. Kwiatek będzie na każdym palcu tak jak na kciuku, a na serdecznym będą dwa tak jak teraz.
Ariena, mi się nie podobają niestety. Uważam, że ten srebrny jest przesadzony Ale najważniejsze , żebyś Ty się dobrze czuła i żeby Tobie pasowało...
Zależy też jaką masz suknię Jeśli masz srebrne elementy, to może pasować...

Ja np. już się zdecydowałam na zwykły french, na swoich paznokciach
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:20   #2565
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

No właśnie nie mam nic srebrnego na sukni :/ Ten paseczek fioletowy mi się podoba ale ten srebrny to nie bardzo. :/ Nie miałyśmy cielistego i nawet nie miałyśmy jak sprawdzić.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:36   #2566
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
No właśnie nie mam nic srebrnego na sukni :/ Ten paseczek fioletowy mi się podoba ale ten srebrny to nie bardzo. :/ Nie miałyśmy cielistego i nawet nie miałyśmy jak sprawdzić.
No to jak nie masz nic srebrnego, to ja na twoim miejscu poszłabym w stronę cielistego lakieru
I jeśli jeszcze mogę wyrazić swoje zdanie, to ten paseczek zrobiłabym troszkę cieńszy...i co najważniejsze: zadbaj o skórki żeby były ładnie odsunięte...to bardzo wiele daje przy manicure

Ja jestem na razie na etapie wzmacniania moich pazurków odżywką - specjalna kuracja. Już widzę różnicę więc mam nadzieję, że mi się nie połamią, czy nie rozdwoją do ślubu, bo na pewno nie chce ani tispów ani żeli
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:38   #2567
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję porady! Koleżanka zrobiła mi na próbę paznokcie. Nie będę robić żelowych ani tipsów, po prostu mi pomaluje. Testowałyśmy i wyszło coś takiego. Jednak się zastanawiałyśmy czy ten srebrny nie jest przesada?? Może lepszy byłby bardziej cielisty zamiast srebrny???? Mi się wydaje że ten srebrny to już za dużo, kwiatków nie widać wtedy pod światło. Nie zwracajcie uwagi że nie jest równo itd bo się spieszyłyśmy. Kwiatek będzie na każdym palcu tak jak na kciuku, a na serdecznym będą dwa tak jak teraz.
Szczerze? w ogóle mi się nie podobają...
ślubne powinny być jasne i delikatne. Przede wszystkim jeśli biała końcówka to o wiele cieńsza, po drugie mleczny, kremowy lakier, po trzecie brak brokatowego paska w kolorze- jak już to cienki srebrnym brokatem- o wiele delikatniej wygląda, po czwarte jak pasek z brokatu to nie kwiatek bo za dużo tego, a Ty jeszcze chcesz na każdym palcu , w ogóle wg mnie jak chcesz kwiatka to cały pazurek pomaluj na mleczno i tylko kwiatek- już bez białej końcówki, albo jak z białą końcówką to kwiatek tylko na kciuku i serdecznym.
To takie moje rady jako osoby która kiedyś pazurki wykonywała zawodowo. Za profesjonalistkę się nie uważam, ale pazurki przeze mnie robione/ zdobione zawsze się podobały
Grunt to zachować umiar, a z całym szacunkiem, w tych Twoich powiało wiochą....

EDIT: przyjrzałam się jeszcze raz. Ta biała skośna końcówka jest zdecydowanie za gruba! Robi Ci z palca serdelek, zamiast go wyszczuplać.... Lepiej by wyglądał standardowy french, Z CIENKĄ KOŃCÓWKĄ .
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.




Edytowane przez arnama
Czas edycji: 2010-08-11 o 14:41
arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:44   #2568
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Wrześniówki

O coś takiego
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:47   #2569
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

Dzięki za rady. To nie wiem co mam zrobić, umówić się jeszcze raz chyba. Mi się też to nie bardzo podoba. Z drugiej strony nie chcę bulić znowu kasę za paznokcie. Nie wiem nawet ile się płaci? Chyba za żel koło 100 zł?

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Pozatym jak mi zrobiła samą końcówkę białą półokrągłą to jakoś dziwnie to wyglądało na moich półokrągłych paznokciach. :/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

ButterBear a sama sobie pomalujesz czy idziesz do kosmetyczki?
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 17:49   #2570
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Siemka laseczki jak tam Wasze samopoczucie? Ja dziś tryskam radością, tak bez powodu Piję se kawke właśnie i zajadam tiramisu Schudlam pół kilo to se podjem ,a co

Dziś dzwoniłam do krawcowej, umówiłam się na szycie bolerka i welonu...musiałam zostawić u niej suknie, bo mam nietypowy kolor ecru i musiała dobrać. Więc to już załatwione, do fryzjerki też dzwoniłam, pomarudziłam,że nie mogę nic do włosów znalezc tzn stroika, i powiedziała, że mogę sobie stroik z żywych kwiatów zrobić...pomyśle o tym.

Co do ceny bukietu ślubnego to 270zł , strojenie samochodu żywymi kwiatami nawet niewiem, dekoracje kościoła ok 500zł, jestem w trakcie dogadywania się z parami, które biorą ślub w tym samym dniu, zawsze taniej nas to uczyni

Ariena mnie też nie bardzo się podobają, ale każdy ma swój gust, Tobie mogą się moje nie podobać
Czy robiła Ci je dziewczyna, która zajmuje się tym na co dzień??
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 17:56   #2571
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Ariena a moze coś takiego? Wzór podobny do Twojego, oczywiście zamiast tych kamyczków jakieś kwiatki?
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:11   #2572
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Wrześniówki

Ariena mi się wydaje że paznokcie powinny być delikatniejsze i bez brokatu coś w stylu jak anrama pokazała...ja bedę miała żelowe bo moje paznokcie dostają po d....w pracy..i płacę około 70 -80 ,ale to znajoma...w salonie koło 100..:/

Co do kwiatków to z żywych kwiatków to 100 i w górę zależy jakie kwiaty (kokardy na klamkach i kokarda na klapie z tyłu), natomiast sama organza z kokardami to tak około70-80 a kościół za same żywe na ołtarzu i po bokach około 100-200 zależy z jakich kwiatów, a reszta (stojaki dywan klczniki) to 400zł przynajmniej ja tak wyceniam jako florystka a jak robię wiązanki to tak z samych róż to min 120-130 i jedna butonierka dla młodego zawsze jest w cenie...każda następna 10zł. Co do kwiatków dla świadkowej to moja nie bedzie miała..i tak będzie musiała trzymać mój bukiet, to jeszcze swój i odbierać kwiaty...trochę za dużo jak dla mnie, wepnę jej tylko jakiegoś ślicznego kwiatka we włosy żeby się odznaczała na weselu
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:11   #2573
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Ariena,mnie też niestety się nie podobają-lepiej by już chyba było(dla mnie) pomalować jakimś lekkim,delikatnym różem... dla mnie najlepiej u PM prezentuje się zwykły french-w Wawie to koszt około 55zł więc może u Ciebie jest taniej i warto byłoby skorzystać z usług kosmetyczki ja najpierw chciałam sprawdzić i zrobić sobie wcześniej pazury niż iść na 2 dni i żeby okazało się,że byłaby to porażka...

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Ariena a moze coś takiego? Wzór podobny do Twojego, oczywiście zamiast tych kamyczków jakieś kwiatki?
dorka32, bez urazy ale to straszny french:confused :

nicolaa na długo jedziecie??droga taka wycieczka??jedziecie ze sprawdzonego biura podróży??też bym chciała...
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-08-11 o 18:15
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:31   #2574
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Ariena,mnie też niestety się nie podobają-lepiej by już chyba było(dla mnie) pomalować jakimś lekkim,delikatnym różem... dla mnie najlepiej u PM prezentuje się zwykły french-w Wawie to koszt około 55zł więc może u Ciebie jest taniej i warto byłoby skorzystać z usług kosmetyczki ja najpierw chciałam sprawdzić i zrobić sobie wcześniej pazury niż iść na 2 dni i żeby okazało się,że byłaby to porażka...


dorka32, bez urazy ale to straszny french:confused :

nicolaa na długo jedziecie??droga taka wycieczka??jedziecie ze sprawdzonego biura podróży??też bym chciała...
to nie mój french znalazłam na necie, miało być podobne do wzoru Arieny...ja wiem czy on aż tak straszny?
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:51   #2575
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
to nie mój french znalazłam na necie, miało być podobne do wzoru Arieny...ja wiem czy on aż tak straszny?
nie twierdzę,że Twój french...choć ja jak coś takiego widzę na ulicy to
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:00   #2576
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. To nie wiem co mam zrobić, umówić się jeszcze raz chyba. Mi się też to nie bardzo podoba. Z drugiej strony nie chcę bulić znowu kasę za paznokcie. Nie wiem nawet ile się płaci? Chyba za żel koło 100 zł?

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Pozatym jak mi zrobiła samą końcówkę białą półokrągłą to jakoś dziwnie to wyglądało na moich półokrągłych paznokciach. :/

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

ButterBear a sama sobie pomalujesz czy idziesz do kosmetyczki?
Myślę, że koszt żeli to właśnie ok 100 zł.

A nie myślałaś, żeby zrobić sobie paznokcie troszkę bardziej w kwadrat?

Ja robię manicure i pedicure u kosmetyczki. Będę mieć zwykłe french u dłoni i stóp. Nie chcę nawet żadnych zdobień. Mi osobiście tak najbardziej się podoba
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:06   #2577
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja robię manicure i pedicure u kosmetyczki. Będę mieć zwykłe french u dłoni i stóp. Nie chcę nawet żadnych zdobień. Mi osobiście tak najbardziej się podoba
mi też sięnajbardziej podoba zwykły french: ehem:
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:17   #2578
dorka32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: londyn :) Ruda Śląska
Wiadomości: 140
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
nie twierdzę,że Twój french...choć ja jak coś takiego widzę na ulicy to
no spoko spoko ja też będę miała najwyklejszy
__________________
Na zawsze razem
dorka32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:24   #2579
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: Wrześniówki

No dobra a ile kosztuje zwykłe malowanie bez żelu? Tylko nie wiem czy wtedy nie odpryśnie

Cytat:
Napisane przez dorka32 Pokaż wiadomość
Ariena mnie też nie bardzo się podobają, ale każdy ma swój gust, Tobie mogą się moje nie podobać
Czy robiła Ci je dziewczyna, która zajmuje się tym na co dzień??
Ale mi się też nie bardzo podobają :/ Na początku tak, ale teraz coraz mniej jak oglądam sobie delikatniejsze. Ona nie zajmuje się tym na co dzień, po prostu sama sobie maluje często, robi wzorki i naklejki przykleja itd.

Zupełnie nie podoba mi się ten french co dalaś Dorka.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Ariena,mnie też niestety się nie podobają-lepiej by już chyba było(dla mnie) pomalować jakimś lekkim,delikatnym różem... dla mnie najlepiej u PM prezentuje się zwykły french-w Wawie to koszt około 55zł więc może u Ciebie jest taniej i warto byłoby skorzystać z usług kosmetyczki ja najpierw chciałam sprawdzić i zrobić sobie wcześniej pazury niż iść na 2 dni i żeby okazało się,że byłaby to porażka...
No mnie się też podoba najbardziej french. Jutro chyba przejdę się do salonów spytać o ceny choć chciałam tego uniknąć.
Albo sama se kupię biały lakier i cielisty i będę testować.
__________________
wisienka na torcie
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:38   #2580
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Wrześniówki

Cytat:
Napisane przez Ariena Pokaż wiadomość
No dobra a ile kosztuje zwykłe malowanie bez żelu? Tylko nie wiem czy wtedy nie odpryśnie



Ale mi się też nie bardzo podobają :/ Na początku tak, ale teraz coraz mniej jak oglądam sobie delikatniejsze. Ona nie zajmuje się tym na co dzień, po prostu sama sobie maluje często, robi wzorki i naklejki przykleja itd.

Zupełnie nie podoba mi się ten french co dalaś Dorka.



No mnie się też podoba najbardziej french. Jutro chyba przejdę się do salonów spytać o ceny choć chciałam tego uniknąć.
Albo sama se kupię biały lakier i cielisty i będę testować.
zwykły manicure french to jakieś 35 zł(wawa) a pedicure 55zł-sprawdziałam w 2 salonach tylko bo ja też sugeruję się ceną w pewnym stopniu
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.