I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 10:05   #2581
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

etusiaaa: Pięknie wyglądałaś jestem ciekawa zdjęć z sali wrzuć coś jeszcze !
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:58   #2582
aswel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa. Jeśli pozwolicie dołączam do Was. Przyda się opinia specjalistów
Planujemy weselicho na maj przyszłego roku, myślę nad ostatnią sobotą. Od 3 miesięcy robiłam rozeznanie tarnowskich sal i według mnie jest dużo wolnych terminów.
Ostatecznie nie mogę się zdecydować pomiędzy hotelem Tarnovia, gdzie zaproponowano mi cenę od osoby 165zł a Hotelem Dunajec (tutaj cena najniższa na ten rok 163zł, w przyszłym roku zapowiedzniano 10% więcej).
Tarnovia jest piękna i gdyby nie to, że salę do tańczenia ma oddzielną, to przystałabym od razu. Szkoda mi bardzo, bo planuję wynająć dj zamiast orkiestry. Dunajec też piękny (mam tu na myśli salę, nie hotel z zewnątrz), ale raz, że drożej, dwa trzeba się liczyć z problemem dojazdu dla gości. Dodam tylko, że przyszły pan młody nie jest z Tarnowa, więc część gości trzeba będzie przenocować.
Doradźcie Dziewczyny!

Liczba gości ok 100.
Chcielibyśmy się zmieścić w 30-35 tys.

Pozdrawiam Was Wszystkie!
aswel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:29   #2583
julia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

ślicznie wyglądałaś etusiaaa,koniecznie wklej zdjęcia sali.

Ja w ostatnim czasie mało się udzielałam bo i nasze plany się pozmieniały i jeszcze poczekamy ze ślubem.

Dla zainteresowanych byłam w ostatnim czasie na dwóch weselach w Hotelu Dunajec i Domu Weselnym na słonej górze jakieś 10 minut drogi od Tarnowa w Porębie Radlnej gdyby ktoś chicał coś się odwiedzieć to piszcie.
julia12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:38   #2584
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Etusiaaa ślicznie wyglądałaśPiękny bukiet i makijaż

Answel Witaj
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 15:20   #2585
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez aswel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa. Jeśli pozwolicie dołączam do Was. Przyda się opinia specjalistów
Planujemy weselicho na maj przyszłego roku, myślę nad ostatnią sobotą. Od 3 miesięcy robiłam rozeznanie tarnowskich sal i według mnie jest dużo wolnych terminów.
Ostatecznie nie mogę się zdecydować pomiędzy hotelem Tarnovia, gdzie zaproponowano mi cenę od osoby 165zł a Hotelem Dunajec (tutaj cena najniższa na ten rok 163zł, w przyszłym roku zapowiedzniano 10% więcej).
Tarnovia jest piękna i gdyby nie to, że salę do tańczenia ma oddzielną, to przystałabym od razu. Szkoda mi bardzo, bo planuję wynająć dj zamiast orkiestry. Dunajec też piękny (mam tu na myśli salę, nie hotel z zewnątrz), ale raz, że drożej, dwa trzeba się liczyć z problemem dojazdu dla gości. Dodam tylko, że przyszły pan młody nie jest z Tarnowa, więc część gości trzeba będzie przenocować.
Doradźcie Dziewczyny!

Liczba gości ok 100.
Chcielibyśmy się zmieścić w 30-35 tys.

Pozdrawiam Was Wszystkie!
Witaj

Nie wiem jak jest w Tarnowii, ale w Dunajcu są płytki na parkiecie?I ja od razu dyskwalifikowałam takie lokale.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:40   #2586
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dziękuję Wam ślicznie. Jak mi się uda to wkleję zdjęcie bo rano mi nie chciało więcej wkleić:/
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 18:35   #2587
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez aswel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Jestem tu nowa. Jeśli pozwolicie dołączam do Was. Przyda się opinia specjalistów
Planujemy weselicho na maj przyszłego roku, myślę nad ostatnią sobotą. Od 3 miesięcy robiłam rozeznanie tarnowskich sal i według mnie jest dużo wolnych terminów.
Ostatecznie nie mogę się zdecydować pomiędzy hotelem Tarnovia, gdzie zaproponowano mi cenę od osoby 165zł a Hotelem Dunajec (tutaj cena najniższa na ten rok 163zł, w przyszłym roku zapowiedzniano 10% więcej).
Tarnovia jest piękna i gdyby nie to, że salę do tańczenia ma oddzielną, to przystałabym od razu. Szkoda mi bardzo, bo planuję wynająć dj zamiast orkiestry. Dunajec też piękny (mam tu na myśli salę, nie hotel z zewnątrz), ale raz, że drożej, dwa trzeba się liczyć z problemem dojazdu dla gości. Dodam tylko, że przyszły pan młody nie jest z Tarnowa, więc część gości trzeba będzie przenocować.
Doradźcie Dziewczyny!

Liczba gości ok 100.
Chcielibyśmy się zmieścić w 30-35 tys.

Pozdrawiam Was Wszystkie!

Hej
Nie wiem jak jest w Tarnovii, ale ktoś tu na forum wspominał, że goście korzystając z parkingu płacą za niego

W Dunajcu też, jeżeli robicie wesele na ok 100 osób i będziecie siedzieć przy okrągłych stolikach, to sala do tańczenia jest obok sali, w której się siedzi, przechodzi się przez taki krótki 'korytarz'. Na nas zrobiła wrażenie sala 'siedziąca', ale zrezygnowaliśmy z Dunajca wlaśnie przez osobną salę do tańczenia i opinie o jedzeniu kilku osób mających tam wesele lub będących na weselu. A jak macie wesele na 100 osób, to może sprawdzi się Dom weselny w Mikołajowicach? Może jakiś wolny termin mają, robią tam wesela na 120-130 osób Ten dom jest od Dunajca ok 3-4 km

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilkę czasu oraz upragniony urlop więc najwyższa pora żaby zdać zdjęciową relację.
Dziękuję za rewelacyjne zdjęcia Ania_F oraz jej mężowi, za perfekcyjny makijaż Pani Klaudii Kłos a także za wielkie zaangażowanie Pani z salonu ślubne Dolce Vita w Brzesku. (Dziewczyny spokojnie możecie tam szyć suknię ślubną bez żadnych obaw a przy okazji zaoszczędzicie parę tysięcy złotych).
Polecam ten również kwiaciarnie Kwiatowe Pole z Pleśnej, powierzyłam Pani Alicji wszystko kościół, samochód, bukiety a także butonierki i się nie zawiodłam.
Na stołach miałam takie plansze jak na ostatnim zdjęciu (nawet goście weselni się odnaleźli nie było problemów), po dwie takie plansze były na jednym stole.
A teraz kilka fotek

Zgadzam się z tym co wcześniej pisały dziewczyny- BARDZO ładnie wyglądałaś!!! i piękny makijaż.
Czy mogłabyś powiedzieć orientacyjnie ile kosztuje taka przyjemność u Klaudii Kłos? Czy ceny ma stałe, czy indywidualne??
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 22:16   #2588
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilkę czasu oraz upragniony urlop więc najwyższa pora żaby zdać zdjęciową relację.
Dziękuję za rewelacyjne zdjęcia Ania_F oraz jej mężowi, za perfekcyjny makijaż Pani Klaudii Kłos a także za wielkie zaangażowanie Pani z salonu ślubne Dolce Vita w Brzesku. (Dziewczyny spokojnie możecie tam szyć suknię ślubną bez żadnych obaw a przy okazji zaoszczędzicie parę tysięcy złotych).
Polecam ten również kwiaciarnie Kwiatowe Pole z Pleśnej, powierzyłam Pani Alicji wszystko kościół, samochód, bukiety a także butonierki i się nie zawiodłam.
Na stołach miałam takie plansze jak na ostatnim zdjęciu (nawet goście weselni się odnaleźli nie było problemów), po dwie takie plansze były na jednym stole.
A teraz kilka fotek
etusiaaa ślicznie! jak miło usłyszeć, że wszystko się udało!
A tak przy okazji to w końcu wiem, który to ten Twój brat
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 07:41   #2589
anioleczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Wreszcie mam chwilkę czasu oraz upragniony urlop więc najwyższa pora żaby zdać zdjęciową relację.
Dziękuję za rewelacyjne zdjęcia Ania_F oraz jej mężowi, za perfekcyjny makijaż Pani Klaudii Kłos a także za wielkie zaangażowanie Pani z salonu ślubne Dolce Vita w Brzesku. (Dziewczyny spokojnie możecie tam szyć suknię ślubną bez żadnych obaw a przy okazji zaoszczędzicie parę tysięcy złotych).
Polecam ten również kwiaciarnie Kwiatowe Pole z Pleśnej, powierzyłam Pani Alicji wszystko kościół, samochód, bukiety a także butonierki i się nie zawiodłam.
Na stołach miałam takie plansze jak na ostatnim zdjęciu (nawet goście weselni się odnaleźli nie było problemów), po dwie takie plansze były na jednym stole.
A teraz kilka fotek
Pięknie wyglądałaś a suknia boska też słyszałam same pozytywne opinie o tym salonie w brzesku ile wcześniej trzeba zamówic suknie?
anioleczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 09:19   #2590
Hania444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dzień dobry

Pytanie do osób z okolic Tarnowa: który zespół weselny polecacie?
Czy ktoś z Was słyszał coś o zespole SPEKTRUM?
Na stronie internetowej brzmią bardzo dobrze, nie miałam jednak okazji słyszeć ich na żywo. Wszelkie informacje będą więc mile widziane
Hania444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:11   #2591
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Hania444 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pytanie do osób z okolic Tarnowa: który zespół weselny polecacie?
Czy ktoś z Was słyszał coś o zespole SPEKTRUM?
Na stronie internetowej brzmią bardzo dobrze, nie miałam jednak okazji słyszeć ich na żywo. Wszelkie informacje będą więc mile widziane
Geminix i KDA
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 10:27   #2592
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Ogólnie KDA też mogę polecić

ps. Moja koleżanka otwiera swoją dekoratornię i szuka pary, która chce ubrać salę, ubierze ją za połowę ceny w zamian za zrobienie zdjęć do katalogu
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 10:27   #2593
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Hej
Nie wiem jak jest w Tarnovii, ale ktoś tu na forum wspominał, że goście korzystając z parkingu płacą za niego

W Dunajcu też, jeżeli robicie wesele na ok 100 osób i będziecie siedzieć przy okrągłych stolikach, to sala do tańczenia jest obok sali, w której się siedzi, przechodzi się przez taki krótki 'korytarz'. Na nas zrobiła wrażenie sala 'siedziąca', ale zrezygnowaliśmy z Dunajca wlaśnie przez osobną salę do tańczenia i opinie o jedzeniu kilku osób mających tam wesele lub będących na weselu. A jak macie wesele na 100 osób, to może sprawdzi się Dom weselny w Mikołajowicach? Może jakiś wolny termin mają, robią tam wesela na 120-130 osób Ten dom jest od Dunajca ok 3-4 km

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------




Zgadzam się z tym co wcześniej pisały dziewczyny- BARDZO ładnie wyglądałaś!!! i piękny makijaż.
Czy mogłabyś powiedzieć orientacyjnie ile kosztuje taka przyjemność u Klaudii Kłos? Czy ceny ma stałe, czy indywidualne??
Dziekuje u Klaudii taka przyjemnosc z probnym makijazem kosztuje ok 200 zł zależy gdzie mieszkasz to juz z dojazdem. Cena uzalezniona jest od tego jak daleko mieszkasz od Tarnowa.
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:08   #2594
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

ps. Moja koleżanka otwiera swoją dekoratornię i szuka pary, która chce ubrać salę, ubierze ją za połowę ceny w zamian za zrobienie zdjęć do katalogu

Ma może jakąś stronę internetową?
Jeżeli 2013r wchodzi w grę, to ja jestem chętna!!!!

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje u Klaudii taka przyjemnosc z probnym makijazem kosztuje ok 200 zł zależy gdzie mieszkasz to juz z dojazdem. Cena uzalezniona jest od tego jak daleko mieszkasz od Tarnowa.

Bardzo dziękuję za naprowadzenie na koszty


olgaaa3 wszystkiego najlepszego na nowej dla Was drodze życia Oby każdy dzień był przepełniony miłością Nowych Małżonków
__________________
!

Edytowane przez shy angel
Czas edycji: 2012-08-04 o 12:09
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 14:51   #2595
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez ptysiakm Pokaż wiadomość
etusiaaa ślicznie! jak miło usłyszeć, że wszystko się udało!
A tak przy okazji to w końcu wiem, który to ten Twój brat
Dziękuje bardzo. no prosze świat jest mały
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 18:12   #2596
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Fala25 również życzę ogrom miłości na codzień Czekamy na relacje z wesela
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 20:38   #2597
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

I ja się przyłącza do życzeń, jejku ja już 2 tyg po, ale ten czas leci, przeżyłabym go jeszcze raz
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:04   #2598
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez nowa8686 Pokaż wiadomość
I ja się przyłącza do życzeń, jejku ja już 2 tyg po, ale ten czas leci, przeżyłabym go jeszcze raz

Czekamy na obszerniejszą relację zdjęć :roll eyes:
__________________
!

Edytowane przez shy angel
Czas edycji: 2012-08-04 o 22:06
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:34   #2599
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Fala25, Olgaaa3 - wszystkiego dobrego
__________________
31 maj 2014
piska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 09:02   #2600
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dodam na pewno z niecierpliwościa czekam na fotki te od fotografa
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:40   #2601
22joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

A o której planujecie podac tort? na kilku ostatnich weselach widzialam, że tort byl kolo 22 i zauwazylam, że nikt prawie go nie zjadł, co prawda efekt był cudowny gdy swiatło gasnie a na sale wjezdza tort ale zastanawiam się czy nie lepiej podać go wczesniej do kawy np. zaraz po pierwszym tancu. Co o tym sądzicie?
22joanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:58   #2602
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez 22joanna Pokaż wiadomość
A o której planujecie podac tort? na kilku ostatnich weselach widzialam, że tort byl kolo 22 i zauwazylam, że nikt prawie go nie zjadł, co prawda efekt był cudowny gdy swiatło gasnie a na sale wjezdza tort ale zastanawiam się czy nie lepiej podać go wczesniej do kawy np. zaraz po pierwszym tancu. Co o tym sądzicie?
Z doświadczenia zarówno jako fotografa ślubnego jak i gościa. W 90% wesel są torty ładne ale nie zjadliwe(masy margarynowe itd.) - wtedy mało osób go zjada. Natomiast na kilku weselach na których byłem były torty śmietanowo- owocowe, skromnie wyglądające przy tych wypasionych sztucznych - za to znikające w zastraszającym tempie
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2012-08-05 o 10:00
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:52   #2603
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez 22joanna Pokaż wiadomość
A o której planujecie podac tort? na kilku ostatnich weselach widzialam, że tort byl kolo 22 i zauwazylam, że nikt prawie go nie zjadł, co prawda efekt był cudowny gdy swiatło gasnie a na sale wjezdza tort ale zastanawiam się czy nie lepiej podać go wczesniej do kawy np. zaraz po pierwszym tancu. Co o tym sądzicie?
Jest to już indywidualna sprawa każdego ale ja napewno podałabym tort po pierwszym tańcu tzn. zatańczyć taniec, zaraz potem wjeżdża tort, para młoda go kroi, je, później jest jakiś blok taneczny i po tańcach na gości czeka już na stołach kawałek tortu i kawa czy herbata według życzeń Wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie, bo później (po 22) nie każdy ma ochotę na słodkie, tym bardziej że towarzystwo jest już lekko rozbawione i chwyta się konkretnych dań czy przekąsek
__________________
31 maj 2014
piska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:37   #2604
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
Jest to już indywidualna sprawa każdego ale ja napewno podałabym tort po pierwszym tańcu tzn. zatańczyć taniec, zaraz potem wjeżdża tort, para młoda go kroi, je, później jest jakiś blok taneczny i po tańcach na gości czeka już na stołach kawałek tortu i kawa czy herbata według życzeń Wydaje mi się że jest to lepsze rozwiązanie, bo później (po 22) nie każdy ma ochotę na słodkie, tym bardziej że towarzystwo jest już lekko rozbawione i chwyta się konkretnych dań czy przekąsek
Zwykle na weselach podają właśnie wieczorem. Na weselu mojego brata tort podali ok 23 ale tak jak ktoś wcześniej pisał był lekki śmietankowo- wiśniowy więc został zjedzony przez gości praktycznie w całości
Chciałabym zapytać czy któraś z Was miała do czynienia może z kamerzystą i/lub fotografem z Magic Studio Video w Tarnowie. Znalazłam ich właściwie przez internet i chcę się umówić na spotkanie ale oczywiście rady Wizażanek są bezcenne
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:57   #2605
mia8544
Zakorzenienie
 
Avatar mia8544
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 743
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje u Klaudii taka przyjemnosc z probnym makijazem kosztuje ok 200 zł zależy gdzie mieszkasz to juz z dojazdem. Cena uzalezniona jest od tego jak daleko mieszkasz od Tarnowa.
Hej Możesz mi napisać ile przed ślubem zapisywałaś się do P.Kludii?
mia8544 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:07   #2606
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
Fala25, Olgaaa3 - wszystkiego dobrego

Dołączam się do życzeń
Wszystkiego najlepszego
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:07   #2607
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez mia8544 Pokaż wiadomość
Hej Możesz mi napisać ile przed ślubem zapisywałaś się do P.Kludii?

Zapisywałam się w marcu przy czym miałam już ostatnia godzinę 8 rano. Także lepiej się wcześniej zapisać.
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 21:06   #2608
motylek8915
Raczkowanie
 
Avatar motylek8915
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Tarnów/Rzeszów
Wiadomości: 44
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez julia12 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądałaś etusiaaa,koniecznie wklej zdjęcia sali.

Ja w ostatnim czasie mało się udzielałam bo i nasze plany się pozmieniały i jeszcze poczekamy ze ślubem.

Dla zainteresowanych byłam w ostatnim czasie na dwóch weselach w Hotelu Dunajec i Domu Weselnym na słonej górze jakieś 10 minut drogi od Tarnowa w Porębie Radlnej gdyby ktoś chicał coś się odwiedzieć to piszcie.
Ja mam ślub na Słonej Górze, więc chętnie poznam Twoje wrażenia

Dla poszukujących lokalu W sobotę byłam na weselu w Finezji w Tarnowie. Powiem szczerze, że lokal sam w sobie jest bardzo ładny(szkoda tylko, że nie bardzo jest gdzie wyjść, bo zaraz jest ulica). Jest osobna sala do tańczenia i do jedzenia. Wystrój był na prawdę śliczny a lustra umieszczone na sali dodają uroku! Jedzenie było bardzo dobre i dużo. Do obsługi można by było się przyczepić bo zdarzało się, że ludzie po jednej stronie sali już zjedli a siedzący na końcu nadal czekali;/
Młodzi mieli ciasta od Anki i na prawdę smakowały wyśmienicie;]
__________________
Razem od: 05.03.2006r.
Zaręczeni od: 08.07.2011r.
Nasz wielki dzień:28.09.2013r.
motylek8915 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 06:54   #2609
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Ja natomiast byłam w sobotę w Sezamie, więc też mogę coś napisać

Jedzenie bardzo dobre, ogólnie gastronomia na +. Nie wiem, czy ciasto jakie tam było zamawiali młodzi czy było z lokalem, ale jego ilość na stole również nie powalała, pomijając fakt, że praktycznie się rozpłynęło :P ale na upale to cóż

Co do sali: pod względem estetycznym nie zrobiła szału. Dekoracje baaaardzo ubogie, a co gorsza na żyrandolach i kinkietach wisiały czarne pajęczyny, materiały na suficie są wręcz czarne, na stole PM większych kwiatów nie zauważyłam, a w flakonach bukieciki w foliach jak z burku... więc tu chyba ktoś z zarządzania salą dał ciała...

Płytki w sali balowej straszyły, ale śliskie do tańczenia nie są , wiadomo jak ktoś coś wylał, to lodowisko
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:47   #2610
aswel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Witaj

Nie wiem jak jest w Tarnowii, ale w Dunajcu są płytki na parkiecie?I ja od razu dyskwalifikowałam takie lokale.
W Dunajcu są płytki antypoślizgowe, oddzielnie parkiet do tańczenia, wydzielony w jednej części sali. Ostatecznie zdecydujemy się chyba na ten lokal. Bardzo szkoda mi oferty z Tarnovii, polubiłam tę salę. Dostałam bardzo ciekawą ofertę menu, konkurencyjną do innych. Nie wiem czemu wypowiadał się ktoś, że jest drogo.. 165zł na przyszły rok to bardzo przyzwoita cena za obiad, deser, 3 gorące dania, napoje, dekoracje żywymi kwiatami!
Tylko jak tu się nie wkurzać jak w około nie ma ani źdźbła trawy!

Pozdrawiam!
aswel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.