Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-07, 12:16   #2581
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Oj wydaje mi się, że włosów jak po prysznicu są proste, to znaczy, że gdybym nie spala to były by proste nadal ale mam dość krótkie z tyłu i mi sie gniazdo odgniata, bo przód wygląda do życia na upartego.
Uspokoiłaś mnie
Także ja po długich lekturach na temat prostownic zdecydowałam się na Remingtona S7902 i mam nadzieje, że to słuszny wybór.
Ostatnio miałam jakąś tańszą za 40 zł i powiem, że to bubel straszny, słabo się nagrzewała, a po "wyprostowaniu" miałam na głowie fryzurę jaskiniowca.
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:38   #2582
ancia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 14
GG do ancia79
Dot.: jaką prostownicę wybrać

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
a który model tych prostownic ghd jest najlepszy?
Najlepsza ghd to jest ta http://www.allegro.pl/item845115355_...rocesorem.html najbardziej poręczna i wygodna, kupiły ją moje dwie koleżanki (jedna z nich jest fryzjerką) i sa zachwycone nimi, mówia że nie ma lepszych prostownic, a więc naprawdę warto raz wydać więcej, a mieć coś porządnego, ale trzeba uważać bo te ghd za 200 - 300 zł to wszystko podróby i szkoda na nie kasy.
ancia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:36   #2583
dydas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Zestaw Philips HP 8295 suszarka + prostownica

W Carrefourze jest promocja, która trwa chyba do 20 grudnia. Ja kupiłem w Poznaniu w Plazie, akurat była ostatnia sztuka. Pozdrawiam
dydas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:42   #2584
liviax33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam, czytałam ten temat . I nie znalazłam aby ktoś polecał Prostownicę Philips HP 4668. A jest to godna uwagi prostownica w nie dużej cenie. Temperatura max.210. Regulacja jej ofc. nagrzewa się w 30sekund, oraz automatycznie wyłączy się po godzinie. Szybko sunie się po włosach. Dla mnie idealna mam grube puszące się włosy, gdy moje wyprostowane włosy inna prostownicą zetkną się z wilgocią powstają niewiarygodne fale. Lecz ten problem zniknął gdy zakupiłam tą oto prostownicę za 155 zł. Dodatkowo można tą prostownicą robić loki, jak prawdziwą lokówką. Naprawdę POLECAM.
liviax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:58   #2585
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Black Mermaid Pokaż wiadomość
To raczej wina Twoich włosów czy po prostu Remington jest za słaby na utrzymanie ich prostymi na poduszcze?
mojemu remingtonowi nie straszna nawet poduszka jesli oczywiscie uzyje przed prostowaniem odpowiednich kosmetykow
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:20   #2586
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
mojemu remingtonowi nie straszna nawet poduszka jesli oczywiscie uzyje przed prostowaniem odpowiednich kosmetykow
A jaki masz model?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:32   #2587
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

s9950
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 14:01   #2588
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
s9950
dziękuję za odp.
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:33   #2589
nathalie359
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Przeczytałam praktycznie cały wątek, trochę mi to zajęło, więc część informacji mi umknęła. Moje włosy sa falowane i straaasznie puszą się w kontakcie z wilgocią. Zbierałam pieniądze przez długi czas i udało mi się. Chciałabym je dobrze wydać. Stąd moje pytanie. Czy pełnoceramiczne płytki wystarczą, czy lepiej wziąć turmalinowe(nie mam pojęcia co to)?
Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź
nathalie359 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:47   #2590
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
mojemu remingtonowi nie straszna nawet poduszka jesli oczywiscie uzyje przed prostowaniem odpowiednich kosmetykow
A jakie to kosmetyki?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:13   #2591
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
A jakie to kosmetyki?
wygladzajace lub kremy prostujace
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 18:37   #2592
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Podpowiedzcie, bo KWC nie pomaga... Chcę jakiś spray do prostowania, ale jego funkcją ma być głównie ochrona przed zniszczeniem włosów, a nie wspomaganie prostowania, jesteście w stanie coś doradzić? Znalazłam jakiś jeden krótki wątek z 2005 ale też nie pomaga
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:20   #2593
ana1301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witam! Od m-ca próbuję się zdecydować na prostownicę i nie mogę podjąć decyzji Włosy mam do łopatek, grube, falujące i truuudno je ułożyć. W między czasie wypróbowałam Babyliss st27e wet&dry - jeżeli chodzi o moje włosy to porażka - na wilgotno (nie mokro!) prostowanie trwało prawie godzinę efekt nie był zadowalający a po nocy nie zostało nic. Na sucho rewelacji też nie ma kilka razy musiałam przeciągnąć po paśmie ale faktycznie końcówki i ogólnie włosy nie są tak suche jak w przypadku mojej zwykłej prostownicy za 30 zł. ChiyoChan zachęciła mnie do Ga.my nano turmaline ale zastanawia mnie dlaczego - jeżeli jest to taka super firma dają gwarancję tylko na rok?: confused::confu sed:: confused::confu sed: można nią robić loczki????

Edytowane przez ana1301
Czas edycji: 2009-12-10 o 14:20
ana1301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:18   #2594
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

przyszła moja prostownica- remington s9904 - polecam jak wyprostuje po umyciu to rano tylko MINIMALNE poprawki (przy starym remingtonie musialam prawie cale wlosy prostowac), wlosy sa gladziutkie, super
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 12:15   #2595
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Ja polecam prostownice Ermila Magic Straight. Przystepna cena 220zł, efekt wyprostowania trzyma sie do kolejnego mycia. Ja mam z natury lekko falowane wlosy, cienkie, wiec nie wiem jak sprawdzi sie przy kreconych, ale dla błysku, wygładzenia i podkreslenia prostych wlosow jak najbardziej polecam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:01   #2596
Bielau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Prostownica do 140zł [od mężczyzny]

Witam, poszukuję możliwie najlepszej prostownicy do kwoty 140zł
Będzie ona uzupełnieniem prezentu gwiazdkowego dla mojej kobiety (depilator już czeka ładnie zapakowany ).

Nie znam się kompletnie na prostownicach dlatego chciałbym Was, drogie panie, prosić o radę w tym temacie. Poniżej zamieszczam kilka linków do prostownic moim zdaniem ciekawych i posiadających dobre recenzje. Od Was zależeć będzie na którą się zdecyduję tak więc spoczywa na Was wielka odpowiedzialność

http://allegro.pl/item838607554_pros...az_taniej.html

http://allegro.pl/item837318090_pros...d_gwar_3l.html

http://allegro.pl/item836231722_baby..._gwar_24m.html

http://www.electro.pl/produkt-ROWENT...60148,184.html

Najbardziej przypadła mi do gustu prostownica z 1' linku oraz 4' (posiada jonizację).

Niektóre mają funkcję jonizacji, niektóre nie...Nie mam pojęcia czy to ważna opcja

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc )

Edytowane przez Bielau
Czas edycji: 2009-12-10 o 17:05
Bielau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 17:32   #2597
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Prostownica do 140zł [od mężczyzny]

( prostownica u zakręconych
prosimy o przeniesienie .! )
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 22:05   #2598
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Witajcie, tak czytam i czytam ten wątek i mam mętlik niezły

Ostatnio moja prostownica przestala w ogole prostowac, a jedynie wlosy mam po niej mega suche.. mialam jakas Optimum ceramiczna z jonizacja.. NIBY.. dalam za nia rok temu 80zł !!! w Realu.

No a ze przestaje mi cokolwiek robic z wlosami, to pomyslalam ze czas kupic nową, nie mniej mam tylko 100zl a widzialam w Auchan ofertę prostownicy babyliss pro230 wet&dry za 99zł. Dzisiaj własnie dlatego czytam opinie, ale tu na forum o tej "maszynie" nie ma za dobrych notek.. za to zagraniczne fora to same ohy i ahy Moze do PL trafia jakis sprzet z drugiej reki? taki juz po reklamacjach :P

W kazdym razie.. włosy mam do ramion, ciagle sie wywijaja, ale wiem ze mozna uzyskac proste wlosy ktore w ciagu dnia beda dalej proste.. dlatego mysle nad ta babylissa, bo kiedys fryzjerka mi jakims pewnie drozszym babylissem prostowala i na wilgotno, to efekt.. 3 dni do nastepnego mycia, wlosy jak druty.. co u mnie jest ANORMALNE, poniewaz wlosy mam grube!

Ostatnio wlasnie nie prostuje juz ta prostownica, tylko biore lokowke remingtona, teflonową kupiona w UK i nią prostuje.. wiec ten teflon mi chyba sluzy, bo wlosy mam proste caly dzien, tylko troche ciezko sie lokowka prostuje aczkolwiek grzywka to 2 dni sie trzyma.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 06:59   #2599
evelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cześć!!! Potrzebuję małej podpowiedzi mam cienkie i delikatne włosy i zastanawiam się nad zakupem prostownicy. Interesują mnie ES2 (którą już kiedyś miałam ale ją "zalałam") i S9950. 1 ma jonizację, 2 turmaliny i zastanawiam się, która będzie dla mnie lepsza. Ważne żeby nie niszczyła włosów. Niestety wiem z doświadczenia, że jonizacja w ES2 po pewnym czasie może "wysiąść". ale wiem, że nie wysuszy pasm.... więc pomocy!!! pilna sprawa
evelai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 10:33   #2600
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nathalie359 Pokaż wiadomość
Przeczytałam praktycznie cały wątek, trochę mi to zajęło, więc część informacji mi umknęła. Moje włosy sa falowane i straaasznie puszą się w kontakcie z wilgocią. Zbierałam pieniądze przez długi czas i udało mi się. Chciałabym je dobrze wydać. Stąd moje pytanie. Czy pełnoceramiczne płytki wystarczą, czy lepiej wziąć turmalinowe(nie mam pojęcia co to)?
Będę niezwykle wdzięczna za odpowiedź
W zasadzie powinny wystarczyć, choć turmalinowe będą lepsze. To już jest nowsza generacja, jeśli chodzi o prostownice. Turmalin powoduje lepsze wytwarzanie się jonów ujemnych, zamyka łuski włosa, dzięki czemu włosy oprócz łatwego prostowania, są bardziej błyszczące i gładkie. Poza tym ma działanie antystatyczne.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie, bo KWC nie pomaga... Chcę jakiś spray do prostowania, ale jego funkcją ma być głównie ochrona przed zniszczeniem włosów, a nie wspomaganie prostowania, jesteście w stanie coś doradzić? Znalazłam jakiś jeden krótki wątek z 2005 ale też nie pomaga
Dla mnie sprawdzonym i chyba najlepszym kosmetykiem przy prostowaniu jest jedwab. Próbowałam różnych środków, ale jedwab jest bezkonkurencyjny
Zamierzam też wypróbować https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rzejacych.html. Ma dobre opinie i konsystencja podobna do jedwabiu

Bielau, Anecka, evelai, muszę przyznać, że dziś jest tak duży wybór wśród prostownic, że ciężko wskazać, którą wybrać. Najlepiej czytać opinie, a ze swojego doświadczenia mogę doradzic, aby zwracać uwagę na jakość płytek (ceramiczne to podstawa, a te najnowszej generacji - z turmalinami, pokryte teflonem, czy tytanem - na pewno będą dobre). I dla mnie bardzo ważna jest regulacja temperatury. Ta najwyższa naprwdę potrafi zdziałać cuda A przy odpowiedniej pielęgnacji włosy nie będą przesuszone.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 10:56   #2601
karolciaa199200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Uwazam ,ze jedna z dobrych prostownic to jaguar ...
jesli prostownice to tylko z firm fryzjerskim oszem sporo kosztuja ale takiej prostownicy nie ma sie na na rok tylko na dłuzej jesli oczywsicie se o nia dba i czysci płytki ktore z czasem sie brudza. Sama zamierzam w najbliszym czasie zainwestowac w nowa prostownice i sie zastanawiam nad wyborem odpowiedniej.
karolciaa199200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:37   #2602
Yunna
Raczkowanie
 
Avatar Yunna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Chciałam się Wam pochwalić, w końcu kupiłam prostownice, wcześniej mialałam z Babylissa kupioną 3 lata temu i nie byłam z niej zadowolona, a dzisiaj po raz pierwszy użyłam nowej - Remington S9950 i jestem w szoku! Mam włoski jak od fryzjera, prościutkie jak druty, starą prostownicą musiałam przynajmniej 3 razy przejechać po pasemku żeby je wygładzić a tą (przy najniższej temp) przejade raz i są proste, ciekawa jestem jak będą wyglądały po nocy
Zakupu nie żałuje i jestem bardzo zadowolona
Przy cieńkich falujących włoskach sprawdza się super z dodatkiem czegoś do prostowania
__________________

Mój prywatny pan ochroniarz
Nasze zaręczyny

2830g i 52cm największego szczęścia na świecie
Nasz mały Tomuś


Yunna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 13:55   #2603
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Yunna Pokaż wiadomość
Chciałam się Wam pochwalić, w końcu kupiłam prostownice, wcześniej mialałam z Babylissa kupioną 3 lata temu i nie byłam z niej zadowolona, a dzisiaj po raz pierwszy użyłam nowej - Remington S9950 i jestem w szoku! Mam włoski jak od fryzjera, prościutkie jak druty, starą prostownicą musiałam przynajmniej 3 razy przejechać po pasemku żeby je wygładzić a tą (przy najniższej temp) przejade raz i są proste, ciekawa jestem jak będą wyglądały po nocy
Zakupu nie żałuje i jestem bardzo zadowolona
Przy cieńkich falujących włoskach sprawdza się super z dodatkiem czegoś do prostowania
A czy tą Twoją prostownicą można też robić loki? Bo dziewczyny pisały o takich prostownicach i mnie by właśnie taka interesowała
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:19   #2604
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Bielau, Anecka, evelai, muszę przyznać, że dziś jest tak duży wybór wśród prostownic, że ciężko wskazać, którą wybrać. Najlepiej czytać opinie, a ze swojego doświadczenia mogę doradzic, aby zwracać uwagę na jakość płytek (ceramiczne to podstawa, a te najnowszej generacji - z turmalinami, pokryte teflonem, czy tytanem - na pewno będą dobre). I dla mnie bardzo ważna jest regulacja temperatury. Ta najwyższa naprwdę potrafi zdziałać cuda A przy odpowiedniej pielęgnacji włosy nie będą przesuszone.
Otoz to, ja bylam np. bardzo zadowolona do prostownicy Optimum, ale moze tylko z rok, bo pozniej przestala prostowac :/
Dzis kupilam ta Babyliss PRO230 wet'n'dry, jutro sprawdze jak dziala na wilgotnych. Teraz na szybckiego wyprostowalam pare kosmykow i jestem zadowolona bardzo, nie mniej jutro po calym dniu pracy zdam relacje

Jesli chodzi o ten jedwab, to mozna np. po umyciu i jak juz wyschna troche wlosy, dac na wilgotne jedwab i prostowac wlosy? Bo nie wiem czemu ale mam wrazenie ze ten jedwab sie jakos przykreja do tych plytek a wlosy się palą

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
A czy tą Twoją prostownicą można też robić loki? Bo dziewczyny pisały o takich prostownicach i mnie by właśnie taka interesowała
Chyba kazda mozna robic, ja swoja "Realowską" robilam fajne loki tylko ze byla za szeroka, wiec tylko na dlugich wlosach. Jak scielam to juz sie nie dalo.

Swoja droga.. dzis mnie jedna rzecz rozbawila nieziemsko. Stoje sobie w hipermarkiecie, patrze a tam takie hmm kieszonkowe wręcz prostownice pisalo ze w podroz jak znalazł, ale jakos nie wyobrazam sobie prostowac calych wlosow takim małym czyms.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:29   #2605
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Chyba kazda mozna robic, ja swoja "Realowską" robilam fajne loki tylko ze byla za szeroka, wiec tylko na dlugich wlosach. Jak scielam to juz sie nie dalo.
No ale ktoś tu chyba pisał o jakichś specjalnych zaokrąglonych na końcu płytkach, czy coś przekręciłam

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Swoja droga.. dzis mnie jedna rzecz rozbawila nieziemsko. Stoje sobie w hipermarkiecie, patrze a tam takie hmm kieszonkowe wręcz prostownice pisalo ze w podroz jak znalazł, ale jakos nie wyobrazam sobie prostowac calych wlosow takim małym czyms.
Takie w sam raz do torebki?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:31   #2606
Yunna
Raczkowanie
 
Avatar Yunna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
A czy tą Twoją prostownicą można też robić loki? Bo dziewczyny pisały o takich prostownicach i mnie by właśnie taka interesowała
Nie próbowałam, ale prostownica ma taki kształt że powinno się dać loczki zrobić, gdzieś nawet w necie czytałam opinie, że da się nią zrobić ładne loczki
__________________

Mój prywatny pan ochroniarz
Nasze zaręczyny

2830g i 52cm największego szczęścia na świecie
Nasz mały Tomuś


Yunna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:36   #2607
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
No ale ktoś tu chyba pisał o jakichś specjalnych zaokrąglonych na końcu płytkach, czy coś przekręciłam



Takie w sam raz do torebki?
Tak, taka do torebki podręczna
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:41   #2608
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Yunna Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, ale prostownica ma taki kształt że powinno się dać loczki zrobić, gdzieś nawet w necie czytałam opinie, że da się nią zrobić ładne loczki
Twoja prostownica ma same dobre opinie na ceneo. Może i ja się na nią skuszę... Ale jonizacji ona nie ma? Włosy się nie elektryzują?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 14:47   #2609
Yunna
Raczkowanie
 
Avatar Yunna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Twoja prostownica ma same dobre opinie na ceneo. Może i ja się na nią skuszę... Ale jonizacji ona nie ma? Włosy się nie elektryzują?
Nie ma niestety jonizacji, a czy się elektryzują po niej to nie wiem, bo mi się ogólnie włoski trochę elektryzują

Bardzo mi się w niej podoba też, że ma płytki ruchome (nie wiem czy inne prostownice też to mają) w każdym razie to dobre rozwiązanie bo ładnie się dociska do włosa a nie powoduje takich zagięć na włosach jak czasami miałam przy starej prostownicy.
__________________

Mój prywatny pan ochroniarz
Nasze zaręczyny

2830g i 52cm największego szczęścia na świecie
Nasz mały Tomuś


Yunna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 15:19   #2610
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

co to znaczy te płytki ruchome? w opisie mojego remingtona tez to pisalo ale ja nie wiem o co chodzi
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.