Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 08:27   #2581
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
spadam
trzymajcie kciuki, idę pisać wypowiedzonko..
jutro prawdopodobnie ostatni dzień w pracy,ostatnie 11godzin więc odezwę się wieczorem by wszystko należycie zakończyć

miłego


Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ale mi się zrobił intensywny dzień, jak na ostatnie leżące ...
najpierw mąż wrócił z pracy z pożyczoną wiertarką i zaczął wiercić dziury na półki wiszące i karnisze, a ja za nim biegałam z odkurzaczem. najpierw bolał mnie dość mocno brzuch, a potem przeszło.
potem tata mnie zawiózł na umówioną wizytę u gin. nic się złego nie dzieje szyjka dł.35 mm, nie mam porównania, czy się nie skróciła, ale podobno wygląda bardzo ładnie i "pancernie". bóle nadal nie wyjaśnione, ale otrzymałam drugie błogosławieństwo na powrót do świata żywych
a potem przyjechał po mnie mężuś i pojechaliśmy do mojej pracy zawieść zwolnienie i po nowy zapas książek - dwie h się pałętaliśmy w sumie po CH, bo jeszcze odwiedziłam dobrą koleżankę, pracującą po sąsiedzku. i pobolewało mnie w podbrzuszu, ale nie jakoś bardzo mocno.
wróciliśmy do domu po 4 h, położyłam się ze strachem i oczekiwaniem na atak bólu, a tu nic nie boli czuje tylko taki lekki nacisk jakby na szyjkę macicy, nie wiem czy to źle? bo tak jeszcze kołatają mi się w głowie przestrogi o skurczach i przedwczesnym porodzie ... ale ogólnie to nastrój mam bardzo pozytywny do życia

idę utulić męża do snu i ponadrabiam
Brawo za wizytę!!! Oby już tak do końca:

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
Leż i odpoczywaj, a będzie dobrze..Chociaż w Twoim wypadku leżenie to chyba nie możliwe

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Zostawiłam swoje nazwisko, bo mąż miał bardzo złe relacje ze swoim ojcem i nie chciał przedłużać jego rodu z czego mój tato bardzo się ucieszył Zresztą moje nazwisko jest prostsze, jego zawsze proszą o przeliterowanie i powtórzenie bo nie rozumieją On został przy swoim ze względu na charakter swojej pracy - prowadzi własną firmę i jest znany z tego nazwiska.

Decyzji wcale nie żałuję i nikomu się z niczego nie tłumaczę




No, czyli coś jest w tej mojej teorii
W takim wypadku to wszystko jest jasne i zrozumiałe

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Śledzie
Od kiedy jestem w ciąży to na sam zapach śledzi lece do wc:/

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie moglam sie powstrzymac


Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ty a wiesz, że może

---

Czeeeść
Wstałam do męża o 5:00, żeby zrobić mu kanapki, taka jestem fajna
Później dostałam wiadomość od koleżanki, że urodziła

A przed chwilą obudziło mnie walenie do drzwi - sąsiadka Przyniosła pasztet i salceson bo świnię kupili Wczoraj przyniosła kaszankę ale surową

No ale może to i lepiej, że mnie obudziła bo miałam popaprane sny Zabiłam faceta ale każdy podejrzewał, że jednak przeżyje i się zemści, później policja do mnie waliła ale nie otwierałam, później byłam u mamy i znów policja
A tak chociaż rozpalę, zjem śniadanie i się szybko ogarnę bo o 13 jadę do koleżanki


Noo i witam się w 18tc
Mąż niech sobie kanapki robi wieczorem , zawija w woreczek i do lodówki
za 18tc

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dzisiaj mam wizytę u gina, ale pewnie niczego nie dowiem się o Moim Maluszku, bo mój gin ,robi tylko 3 USG, a połówkowe mam mieć dopiero w styczniu szkoda, bo już nie mogę się doczekać
Nie jesteś sama Ja też dowiem się co dokładnie słychać na koniec stycznia na połówkowym:/

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Widzę dziewczyny, że bawiłyście się w te testy na płeć, mi wyszło 50% chłopiec 50% dziewczynka, także a tymi nierównymi piersiami to mi też wychodzi, że nigdy chłopca nie będę miała, bo zawsze miałam asymetryczne piersi

Kupiłam sobie dwa staniki Alles Mama, okazało się, że piersi mi się powiększyły o 1 rozmiar. I przez 2 tyg. przytyłam teraz 0,5 kg Także mam już 6kg na plusie od początku ciąży, ale podobno po mnie nie widać, poza pyziolem, że się zrobił bardziej okrągły

No i 20tc zaczynam dzisiaj
za 20tc





Witam się i ja
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:33   #2582
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
to masz zawrotne tempo robienia kanapek o poranku

Mysia przeczytałam i jest to mocno powiedziane. U mnie był szereg rozmów na ten temat i nigdy nie pojawił sie argument albo nazwisko albo ślub. Oboje chcieliśmy mieć choć w części wspólne nazwisko jako rodzina, i w przyszłości ze względu na dzieci, tylko że ja nie chciałam zmieniać a podwójne głupio brzmiało. On nie chciał zmieniać bo nazywałby się dokładnie jak mój tata, teść przestałby się do niego odzywać (i tak po naszym ślubie stwierdził, że stracił syna ) plus męskie ego/duma, kwestie tradycji i bla bla. I w sumie miał trochę więcej sensownych argumentów niż ja
Ja lubię styl pisania kominka

U nas to było oczywiste od zawsze, że chcę 2 nazwiska, mój TŻ w ogóle nie miał parcia ani na ślub ani na nazwisko, zdecydowaliśmy się na legalizację, bo w dziwnym kraju żyjemy:p i bez ślubu ani dziedziczenia bez podatku, ani zapisać nic, w szpitalu problemy itp.

pączek dostanie po tacie nazwisko

uff nadrobiłam Was od wczoraj

:kciuki" za wizyty dzisiejsze

Laseczki w mothercare są dobre promocje, jak dzisiaj w sklepie w Krakowie znajdę ceny jak na ich stronie uk to extra. Fotelik maxi-cosi tyle co na allegro, a zestaw tomee tippee nawet taniej, także wyruszam dziś na łowy a jeszcze wcześniej musimy TŻ garnitur na ślub kupić

Planuje dzisiaj zakupić jakieś sukienki na allegro bo jestem najszczęśliwsza teraz w grubych rajstopach i sukienkach iw końcu ustalić kwiaty na slub
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:40   #2583
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
to masz zawrotne tempo robienia kanapek o poranku
bo się nic a nic nie starałam

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dzisiaj mam wizytę u gina, ale pewnie niczego nie dowiem się o Moim Maluszku, bo mój gin ,robi tylko 3 USG, a połówkowe mam mieć dopiero w styczniu szkoda, bo już nie mogę się doczekać
Powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dwa staniki Alles Mama, okazało się, że piersi mi się powiększyły o 1 rozmiar. I przez 2 tyg. przytyłam teraz 0,5 kg Także mam już 6kg na plusie od początku ciąży, ale podobno po mnie nie widać, poza pyziolem, że się zrobił bardziej okrągły

No i 20tc zaczynam dzisiaj
Noo to nieźle Ale Ty szczuplaczek jesteś no i ten brzuszek musi swoje ważyć
za 20tc!

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, ja ostatnie USG miałam 29.10 i po 2 miesiącach połówkowe 29.12 także jeszcze ponad 2 tyg. i też już świruję Trzymam kciuki za wizytę Twoją i swoją, bo i ja dzisiaj idę do gina
Powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Mąż niech sobie kanapki robi wieczorem , zawija w woreczek i do lodówki
za 18tc
Tylko to jest leń!! I ja go sobie nauczyłam, że kanapki mu robię no ale ostatnio powiedziałam, że jak widzi, że nie ma to niech robi sam ii robił, nie wiem co mu odwaliło później głodny w robocie siedzi


----

sąsiadka ma już całkiem wybaczone, że mnie obudziła, poleciałam do piekarni po bułkę i zrobiłam z pasztetem - cudowności!!! aż żałuję, że tylko jedną kupiłam!!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:42   #2584
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Pozostał mi jakiś miesiąc i 4 dni w pracy Od 19 do konca roku urlopik, a od lutego L4.

A jutro USG
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:44   #2585
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz
Laseczki w mothercare są dobre promocje, jak dzisiaj w sklepie w Krakowie znajdę ceny jak na ich stronie uk to extra. Fotelik maxi-cosi tyle co na allegro, a zestaw tomee tippee nawet taniej, także wyruszam dziś na łowy a jeszcze wcześniej musimy TŻ garnitur na ślub kupić
no to udanych zakupów! i daj znać jak wyglądają ceny w mothercare i do kiedy są te promocje
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:48   #2586
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
Pozostał mi jakiś miesiąc i 4 dni w pracy Od 19 do konca roku urlopik, a od lutego L4.

A jutro USG
O i to jest pozytywna wiadomość z samego rana

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość

Laseczki w mothercare są dobre promocje, jak dzisiaj w sklepie w Krakowie znajdę ceny jak na ich stronie uk to extra. Fotelik maxi-cosi tyle co na allegro, a zestaw tomee tippee nawet taniej, także wyruszam dziś na łowy a jeszcze wcześniej musimy TŻ garnitur na ślub kupić

Planuje dzisiaj zakupić jakieś sukienki na allegro bo jestem najszczęśliwsza teraz w grubych rajstopach i sukienkach iw końcu ustalić kwiaty na slub
Pochwal się zakupami no i jak coś wylukasz na all z sukienek to też się pochwal, bo i ja powoli poluję na jakąś sukienkę

Justi zjadłabym paszteta
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:52   #2587
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A jutro USG


Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość

Justi zjadłabym paszteta
Wpadaj ale przywieź sobie bułę
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 08:53   #2588
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka
Pozostał mi jakiś miesiąc i 4 dni w pracy Od 19 do konca roku urlopik, a od lutego L4.

A jutro USG
ale fajnie

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii
Tylko to jest leń!! I ja go sobie nauczyłam, że kanapki mu robię no ale ostatnio powiedziałam, że jak widzi, że nie ma to niech robi sam ii robił, nie wiem co mu odwaliło później głodny w robocie siedzi
no to mój mąż jak sobie nie weźmie nic z domu do jedzenia, to zawsze sobie coś kupi żeby nie być głodnym. także to już wyższy stopień lenistwa, bo nawet cienia motywacji nie ma ostatnio żeby sobie sam coś przygotował

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstii
sąsiadka ma już całkiem wybaczone, że mnie obudziła, poleciałam do piekarni po bułkę i zrobiłam z pasztetem - cudowności!!! aż żałuję, że tylko jedną kupiłam!!
ja już się nie mogę doczekać pasztetu u mamy na Święta
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:55   #2589
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no to mój mąż jak sobie nie weźmie nic z domu do jedzenia, to zawsze sobie coś kupi żeby nie być głodnym. także to już wyższy stopień lenistwa, bo nawet cienia motywacji nie ma ostatnio żeby sobie sam coś przygotował

ja już się nie mogę doczekać pasztetu u mamy na Święta
Noo to mój czasem też kupuje ale beznadziejne kanapki robią koło jego pracy...
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:57   #2590
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
ale mi się zrobił intensywny dzień, jak na ostatnie leżące ...
najpierw mąż wrócił z pracy z pożyczoną wiertarką i zaczął wiercić dziury na półki wiszące i karnisze, a ja za nim biegałam z odkurzaczem. najpierw bolał mnie dość mocno brzuch, a potem przeszło.
potem tata mnie zawiózł na umówioną wizytę u gin. nic się złego nie dzieje szyjka dł.35 mm, nie mam porównania, czy się nie skróciła, ale podobno wygląda bardzo ładnie i "pancernie". bóle nadal nie wyjaśnione, ale otrzymałam drugie błogosławieństwo na powrót do świata żywych
a potem przyjechał po mnie mężuś i pojechaliśmy do mojej pracy zawieść zwolnienie i po nowy zapas książek - dwie h się pałętaliśmy w sumie po CH, bo jeszcze odwiedziłam dobrą koleżankę, pracującą po sąsiedzku. i pobolewało mnie w podbrzuszu, ale nie jakoś bardzo mocno.
wróciliśmy do domu po 4 h, położyłam się ze strachem i oczekiwaniem na atak bólu, a tu nic nie boli czuje tylko taki lekki nacisk jakby na szyjkę macicy, nie wiem czy to źle? bo tak jeszcze kołatają mi się w głowie przestrogi o skurczach i przedwczesnym porodzie ... ale ogólnie to nastrój mam bardzo pozytywny do życia

idę utulić męża do snu i ponadrabiam
Może z dnia na dzień będzie już coraz lepiej! Oby!

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
Hej,
Nie mam szans nadrobić.
Byłam dziś u gina bo te skurcze nie ustępowały po nospie i już się oczywiście nakręciłam
Jest tak sobie, macica twarda, ale na szczęście szyjka zamknięta,uff
Narazie mam brać końskie dawki nospy forte i magnezu i jak nie przejdzie to szpital
Niby sie uspokoiłam trochę, ale wizja szpitala mnie dobija
W ogóle durne myśli mnie nachodzą oczywiście, standard
- będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość

a mój mąż się chyba przejął moim gadaniem o rozstepach, bo po kąpieli sam polazł do łazienki po balsam i zarządził smarowanie rozstępów
dla Twojego Męża! Ja mojego kilka razy prosiłam o nasmarowanie plecków, to się nasłuchałam tyle, że hoho... Bo On ma przecież szlacheckie rączki, których nie znosi badziać w kremach/żelach/oliwkach. Tak więc prosić przestałam, radzę sobie sama.


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
a ja wyrzuciłam dziś ostatnie 3 kromki chleba bo spleśniał. i choć nie lubię wyrzucać jedzenia to nie jestem gotowa na wcześniejsze wstawanie w celu zrobienia mężowi kanapek. tyle dobrze że to on chleb kupuje
Ja robię wieczorem przed spaniem. Nie wyrobiłabym wstając codziennie przed 4

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wstałam dosłownie na 2 minuty a pieczywo raczej ja kupuję jakoś mam blisko do piekarni ale jak mój szanowny mąż dziś sobie sam nie kupi to nie będzie jadł i już
Generalnie ja też dbam o to żeby było pieczywo, bo Mężu pamięta, że chce zjeść, a nie pamięta, że trzeba jedzenie kupić.
Kiedyś byliśmy na mieście, zapomnieliśmy kupić, więc wysłałam Go do sklepu obok. Przylazł z jedną bułką, bo przecież jedną do pracy chce. A gdzie w tym wszystkim ja?!?

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dzisiaj mam wizytę u gina, ale pewnie niczego nie dowiem się o Moim Maluszku, bo mój gin ,robi tylko 3 USG, a połówkowe mam mieć dopiero w styczniu szkoda, bo już nie mogę się doczekać



Witam się!

Wczorajsze zakupy nie udane, nie było nic co mogłabym chcieć maleństwu kupić. Tzn było cudowne futerko, ale dla laseczki, a że nie wiem co w brzuszku siedzi, to musiałam się pohamować.
Poza tym narobiłam kilometrów jak głupia, później jeszcze z Mężem autem jeździliśmy i chyba od tego ciągłego zimno-ciepło-zimno coś zaczyna mnie brać. Nie mogłam się wczoraj zagrzać, teraz też jestem lodowata, gluty w gardle, gile w nosie. Żeby to dziadostwo przeszło jak najszybciej

Spadam na chwilę ogarnąć siebie, może jakieś pranko nastawię i postaram się do Was wrócić, bo to co wczoraj wyrabiałyście przerosło moje możliwości nadrabiania!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 08:59   #2591
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

ooo... będę dzisiaj w arkadii to obczaję to mothercare.

a w ogóle to cześć

nadal mam kiepski humor. brzuch mnie bolała pół nocy, wzięłam rano nospe i dopiero przestał.... chyba przełożę sobie wizytę u gin z wtorku na piątek.
potrzebuję potwierdzenia że wszystko jest ok
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 08:59   #2592
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Wiesz co ja mam niby to 70F/G ale nie są ogromne, że wiesz, świata poza nimi nie widać i jak biegnę to po twarzy dostaję ale boję się, że mogą być takie
U mnie zmieniło się na 70 pod, przeważnie kupowałam 65, a CK nawet mam jeden 60. Ostatnio zakochałam się w Effuniaku onyx CH miałam 70E. Nacieszyłam się 3 miesiące tylko ...
Teraz szukam 70G, a co będzie dalej to nie wiem.
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
tez lubie morele i wsuwam od poczatku ciazy
Zeżarłam całą paczkę wieczorem no i się nie wyspałam. Całą noc mi się w brzuchu kotłowało
Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Marta kiedyś mi się podobało, teraz ze względu na złe skojarzenia mi się nie podoba
Znałaś mnie już wcześniej?
Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
spadam
trzymajcie kciuki, idę pisać wypowiedzonko..
jutro prawdopodobnie ostatni dzień w pracy,ostatnie 11godzin więc odezwę się wieczorem by wszystko należycie zakończyć

miłego
Miłego ostatniego dzionka pracy

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a ja myślałam, że to moj TZ jest nienormalny. Bo jak on wierci dziurę to każe mi przy nim stać z odkurzaczem, rura tuz pod wiertłem i wciągać wióry.. Zawsze mi sie to wydawało absurdalne, nigdy u mnie w domu nikt tak nie robił..., ale fakt taki syf ze ścian też nie lecial i 1 minuta i dziura byla, a w bloku z PRL to 20 minut wiercenia i ledwno ledwno..
Też muszę latać z odkurzaczem, teraz już nie bo u nas tylko udar daje radę w ścianach, a to bardzo głośne.
Wczoraj mężuś zapytał, czy dam radę wejść na drabinę i podtrzymać mu płytę do podwieszanego sufitu, zobaczymy ...

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam sobie koreczki i tak mi było źle po nich a uwielbiam...
A jak jadłaś to smakowały i później :dupa: czy Ci nie smakowały?
Bo ja rybki zjadam ze smakiem, a później umieram ...

Dzisiaj się spóźniłam do pracy, bo siedzę w biurze 8h. Nastawiłam wczorja budzik na 5:55 i poszłam spokojnie spać. Obudziłam się o 7:10 i coś mi nie pasowało ... nastawiłam sobie budzik w komórce na czwartek bo ja w czwartki zawsze mam biuro.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:01   #2593
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Jeszcze dodam, że trzymam za wszystkie wizytujące!

Mnie też czeka wizyta, ale u dentysty, bo mi wypadło wypełnienie ostatniego zęba, a jedna jego ściana jest tak cienka, że mam wrażenie, że na bananie by mi się pokruszył Muszę zadzwonić do mojej dentystki, chociaż znając życie będzie miała terminy dopiero po nowym roku...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:01   #2594
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupami no i jak coś wylukasz na all z sukienek to też się pochwal, bo i ja powoli poluję na jakąś sukienkę
Co prawda to nie do mnie, ale ja kupiłam niedawno taką

http://allegro.pl/romantyczna-dziani...846601893.html

i jest śliczna no i niedroga. W sam raz na mały brzuszek. A na święta planuję taką
http://allegro.pl/piekna-mama-sukien...854747548.html

Edit
właśnie sobie uświadomiłam, że musiałabym kupic teraz no to kliknęłam

Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2012-12-12 o 09:05
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:03   #2595
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ale fajnie

no to mój mąż jak sobie nie weźmie nic z domu do jedzenia, to zawsze sobie coś kupi żeby nie być głodnym. także to już wyższy stopień lenistwa, bo nawet cienia motywacji nie ma ostatnio żeby sobie sam coś przygotował

ja już się nie mogę doczekać pasztetu u mamy na Święta
mój mąż to też jakiś ograniczony jest w tym względzie. Potrafi być cały obiad w lodówce ale dopóki mu nie powiem, że on tam jest i jak on nie zje go to mu jajko urwę (drugi zawsze musi zostać) to on tego nie ruszy tylko pójdzie do chinola się najeść..

Ale muszę swojego pochwalić. Nauczył się wynosić śmieci, nastawiać
zmywarkę oraz wyciągać naczynia, oraz chować frytkownicę z powrotem do szafki. Muszę mu co prawda ciągle przypominać - zwłaszcza o zmywaniu, ale już śmieci i frytkownicę bez przypominania.. Jest postęp. Czuje się jak Pawlow

Teraz pora na chowanie ciuchów.. Ma tendencję do robienia z salonu garderoby.. Na wszystkich krzesłach wiszą jego ciuchy...
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:06   #2596
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada
Kiedyś byliśmy na mieście, zapomnieliśmy kupić, więc wysłałam Go do sklepu obok. Przylazł z jedną bułką, bo przecież jedną do pracy chce. A gdzie w tym wszystkim ja?!?
oj mój kupuje ale i tak przypomnieć trzeba i podać ilość

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada
Nie mogłam się wczoraj zagrzać, teraz też jestem lodowata, gluty w gardle, gile w nosie. Żeby to dziadostwo przeszło jak najszybciej
niech dziadostwo spada

cześć Aaś a wizytę przełóż jeśli ma cię to uspokoić
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:06   #2597
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość



Wpadaj ale przywieź sobie bułę
Hehehe dzięki

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
ooo... będę dzisiaj w arkadii to obczaję to mothercare.

a w ogóle to cześć

nadal mam kiepski humor. brzuch mnie bolała pół nocy, wzięłam rano nospe i dopiero przestał.... chyba przełożę sobie wizytę u gin z wtorku na piątek.
potrzebuję potwierdzenia że wszystko jest ok
Idź wcześniej, bo tak to będziesz się martwić.

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Co prawda to nie do mnie, ale ja kupiłam niedawno taką

http://allegro.pl/romantyczna-dziani...846601893.html

i jest śliczna no i niedroga. W sam raz na mały brzuszek. A na święta planuję taką
http://allegro.pl/piekna-mama-sukien...854747548.html
Oooo dzięki, widziałam właśnie obydwie sukienki, ta pierwsza idealna do codziennego chodzenia, faktycznie ładne
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:07   #2598
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
ooo... będę dzisiaj w arkadii to obczaję to mothercare.

a w ogóle to cześć

nadal mam kiepski humor. brzuch mnie bolała pół nocy, wzięłam rano nospe i dopiero przestał.... chyba przełożę sobie wizytę u gin z wtorku na piątek.
potrzebuję potwierdzenia że wszystko jest ok
A gdzie w Arkadii to mothercare można obczaić?? Bo ja wczoraj byłam, ale mi do głowy nie wpadło.
A i jeszcze zadowolona idę do leroy merlin z kuponami sodexo i zniżkami, że pierwszy raz żniżki wykorzystam , a tu się okazuje, że zniżki od 15 grudnia. I kupiłam bez zniżki. Trudno.
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:13   #2599
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Co prawda to nie do mnie, ale ja kupiłam niedawno taką

http://allegro.pl/romantyczna-dziani...846601893.html
o ta dzianinowa bardzo mi się podoba no i fakt - trzeba pomyśleć o garderobie na święta i zobaczyć czy te sukienki z szafy jeszcze są OK

Cytat:
Napisane przez maarchewka
Ale muszę swojego pochwalić. Nauczył się wynosić śmieci, nastawiać
zmywarkę oraz wyciągać naczynia, oraz chować frytkownicę z powrotem do szafki. Muszę mu co prawda ciągle przypominać - zwłaszcza o zmywaniu, ale już śmieci i frytkownicę bez przypominania.. Jest postęp. Czuje się jak Pawlow
a z mężową szafą na krzesłach i w sypialni też mam problem. nie wiem czy kiedykolwiek to opanuje
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-12, 09:20   #2600
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
o ta dzianinowa bardzo mi się podoba no i fakt - trzeba pomyśleć o garderobie na święta i zobaczyć czy te sukienki z szafy jeszcze są OK

a z mężową szafą na krzesłach i w sypialni też mam problem. nie wiem czy kiedykolwiek to opanuje
Ja to nie opanuję Mężowych skarpetek porozrzucanych po sypialni

A co do garderoby, ostatnio na wizytę do gina wyciągnęłam sukienkę- bombkę, którą kupiłam w tamtym roku. Taką fajną luźną. I co?!? I ledwo ją na dupę wcisnęłam. Chyba materiał się skurczył
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:21   #2601
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka
A i jeszcze zadowolona idę do leroy merlin z kuponami sodexo i zniżkami, że pierwszy raz żniżki wykorzystam , a tu się okazuje, że zniżki od 15 grudnia. I kupiłam bez zniżki. Trudno.
szkoda że nie udało ci się skorzystać ze zniżek

zjadłam kitkata z masłem orzechowym i od razu czuję się szczęśliwsza po tej odrobinie czekolady
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:22   #2602
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A co do garderoby, ostatnio na wizytę do gina wyciągnęłam sukienkę- bombkę, którą kupiłam w tamtym roku. Taką fajną luźną. I co?!? I ledwo ją na dupę wcisnęłam. Chyba materiał się skurczył
Zimą się wszystko kurczy, u mnie też
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:24   #2603
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Generalnie ja też dbam o to żeby było pieczywo, bo Mężu pamięta, że chce zjeść, a nie pamięta, że trzeba jedzenie kupić.
Kiedyś byliśmy na mieście, zapomnieliśmy kupić, więc wysłałam Go do sklepu obok. Przylazł z jedną bułką, bo przecież jedną do pracy chce. A gdzie w tym wszystkim ja?!?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
U mnie zmieniło się na 70 pod, przeważnie kupowałam 65, a CK nawet mam jeden 60. Ostatnio zakochałam się w Effuniaku onyx CH miałam 70E. Nacieszyłam się 3 miesiące tylko ...
Teraz szukam 70G, a co będzie dalej to nie wiem.

A jak jadłaś to smakowały i później :dupa: czy Ci nie smakowały?
Bo ja rybki zjadam ze smakiem, a później umieram ...
No to pewnie mnie się zmieni na 75...

Smakowały, smakowały ale żołądek mnie później bolał i było mi niedobrze
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:24   #2604
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Na razie zakupiłam 2 staniki na allegro, obecnie mam właśnie z tej firmy 70d i trochę ciasno juz:/ więc kupiłam przyszłościowo

Polecam kobitkom uświadomionym stanikowo:P super trzymają biust, nic się nie rusza

http://allegro.pl/show_item.php?item=2861389436
http://allegro.pl/dama-kier-biust-si...861388826.html
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:26   #2605
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
A co do garderoby, ostatnio na wizytę do gina wyciągnęłam sukienkę- bombkę, którą kupiłam w tamtym roku. Taką fajną luźną. I co?!? I ledwo ją na dupę wcisnęłam. Chyba materiał się skurczył
te materiały tak mają, że z czasem się kurczą

ale przypomniała mi się taka anegdotka jak raz kolega przyszedł taki mocno zdenerwowany do pracy i pytamy się co się stało. ten że jego żona zmieniła proszek i wszystkie koszulki mu się skurczyły w praniu. po czym wszedł na wagę i okazało się że sporo przytył
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:27   #2606
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Co prawda to nie do mnie, ale ja kupiłam niedawno taką

http://allegro.pl/romantyczna-dziani...846601893.html

i jest śliczna no i niedroga. W sam raz na mały brzuszek. A na święta planuję taką
http://allegro.pl/piekna-mama-sukien...854747548.html

Edit
właśnie sobie uświadomiłam, że musiałabym kupic teraz no to kliknęłam
jest szansa żebys wrzuciła fotę tej dzianinowej an sobie? zainteresowała mnie

ja na święta mam szafirową princeskę z Orsay
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:31   #2607
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

dzień dobry.
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:37   #2608
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Te spodnie zakupię jak tylko znowu wystawi sprzedający http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-ru...826730920.html

dobra biorę się za sukienki:P
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:38   #2609
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
A gdzie w Arkadii to mothercare można obczaić?? Bo ja wczoraj byłam, ale mi do głowy nie wpadło.
A i jeszcze zadowolona idę do leroy merlin z kuponami sodexo i zniżkami, że pierwszy raz żniżki wykorzystam , a tu się okazuje, że zniżki od 15 grudnia. I kupiłam bez zniżki. Trudno.
no można mozna na parterze w okolicach muji i peek&clopenburg.

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
o ta dzianinowa bardzo mi się podoba no i fakt - trzeba pomyśleć o garderobie na święta i zobaczyć czy te sukienki z szafy jeszcze są OK

a z mężową szafą na krzesłach i w sypialni też mam problem. nie wiem czy kiedykolwiek to opanuje
kurczę mi też się podoba ta kiecka. tak myślę też pod kątem wigilii...

a wy już mi mi nic nie mówicie o szafie na kanapie
akurat jak się wchodzi do mieszkania to jest piękny widok na wystawę ubrań męża na kanapie. a jak się pytam czy to do prania czy co to mi odpowiada: nie. to się wietrzy
no super
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-12, 09:40   #2610
vvgh
Wtajemniczenie
 
Avatar vvgh
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez nuna2 Pokaż wiadomość
dzień dobry.
Dzień dobry.
Co robicie? Ja projektuję jakieś grzyby na plansze edukacyjne do szkół....
__________________
"Je suis Saint Esprit
Je suis sain d'esprit."
vvgh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.