Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 08:16   #2581
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

bossiaczku jakaś ty śliczna
Też chcem takie włosy Muszę iść do fryzjerki w końcu, bo moje końce wołają o pomoc

Vibesko my już 2 godziny czekamy na lekarza, dziadkowi gorączka przeszła, ale za parę godzin pewnie znów podskoczy. Cały tydzień tak mu skacze temperatura.

Miałam się wziąć za sprzątanie, ale jestem taka słaba i zaspana...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:21   #2582
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
bossiaczku jakaś ty śliczna
Też chcem takie włosy Muszę iść do fryzjerki w końcu, bo moje końce wołają o pomoc

Vibesko my już 2 godziny czekamy na lekarza, dziadkowi gorączka przeszła, ale za parę godzin pewnie znów podskoczy. Cały tydzień tak mu skacze temperatura.

Miałam się wziąć za sprzątanie, ale jestem taka słaba i zaspana...
Dziękuję Mam hopla na punkcie włosów, i jak mi zaczną się łamać to się popłaczę I pójdę do Lowe Krowe na pocieszenie...

Oj Mam nadzieje, że wreszcie lekarz przyjedzie!

Zaraz muszę wyprasować strój do pracy. Bleah. Ale pada deszcz Tzn. Today is KALOSZKY day
A mam czarne w rozowe kfjotki
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:56   #2583
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Witam!
Niesety nie dałam rady nadrobić tych 40 stron
Ex na razie pozostaje Exem, między innymi z powodu jego wyjazdu na Drugi Koniec Świata. Oczywiscie to nie jest kategoryczne nigdy-nic-z-tego-nie-będzie, ale póki co tak zostaje.
No to jeszcze 2 dni i mogę wrócić do swojego Madziowego świata
A dziś wesele na które średnio mi się chce iść
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:05   #2584
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry, nie wyspałam się przez 2 burze Od rana jeszcze dziadek coś źle się czuje, cała rodzina się zjechała, bo czekamy już w tym tygodniu na 3 z kolei lekarza(od tygodnia dziadek ma ciągle skoki gorączki do 39 stopni a pogotowie nie chce do tego przyjechać A dziadek ma 85 lat).


madziarra jak ex wyjedzie to szybciutko proszę nam zdać relację co i jak Widzę, że jest ok, więc to dobry znak

dimiti hej Kojarzę Cię z wątków o Essence i wogóle z wizażystyki i się zastanawiałam kiedy do nas tu zawitasz

rzyrafko jak Ci ładnie oczko wygląda w niebieskim cieniu Czemu mi tak niebieskości nie pasują?

zizuś
w koncu zawitalam stwierdzilam ze moze pora sie leczyc skoro mi sie dwa roze diora podobaja a pieniedzy nie ma skad brac

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko, super cienie - te granaty to z jakiej firmy?
Snow, gdzie się w końcu zatrzymujesz? bo już zapomniałam, czy mi o tym pisałaś czy nie.

Tych tubkowych czy nowych?



U mnie też lało całą noc; ciągle mnie burza budziła.
Ale się kiepsko czuję boli mnie głowa i gardło, zaczyna lecieć z nosa, buuu
tubkowych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:38   #2585
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

No...przyjechał lekarz po 3 godzinach Nie ma to jak służba zdrowia.
Dziadek ma zapalenie płuc(dziwne, że 2 poprzednich lekarzy tego nie wykryło jak mój tata już od początku im to sugerował ).

Beznadziejna ta pogoda dziś; wysmarowałam twarz resztką Effaclara K, bo mi się takie podskórne gulki nie chcą zagoić od dłuższego czasu. Muszę chyba na jesień zainwestować znów w kwasy
Odkładam sprzątanie jak tylko się da, NIC mi się nie chce dziś. Planowalam jutro wyskok do Deichmanna i do Natury(może będzie jakaś nowa dostawa Essence), ale ma być taka pogoda jak dziś więc będzie z tego

madziarra ważne, że Twoje relacje z exem są dobre Ja wierzę, że jeśli dwoje ludzi ma być razem to będą w końcu ze sobą pomimo przeciwności losu i upływu czasu.

dimiti tu się za bardzo nie wyleczysz z nałogu Ale przynajmniej znajdziesz zrozumienie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:39   #2586
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No...przyjechał lekarz po 3 godzinach Nie ma to jak służba zdrowia.
Dziadek ma zapalenie płuc(dziwne, że 2 poprzednich lekarzy tego nie wykryło jak mój tata już od początku im to sugerował ).

Beznadziejna ta pogoda dziś; wysmarowałam twarz resztką Effaclara K, bo mi się takie podskórne gulki nie chcą zagoić od dłuższego czasu. Muszę chyba na jesień zainwestować znów w kwasy
Odkładam sprzątanie jak tylko się da, NIC mi się nie chce dziś. Planowalam jutro wyskok do Deichmanna i do Natury(może będzie jakaś nowa dostawa Essence), ale ma być taka pogoda jak dziś więc będzie z tego

madziarra ważne, że Twoje relacje z exem są dobre Ja wierzę, że jeśli dwoje ludzi ma być razem to będą w końcu ze sobą pomimo przeciwności losu i upływu czasu.

dimiti tu się za bardzo nie wyleczysz z nałogu Ale przynajmniej znajdziesz zrozumienie
ale skoro pelno tu kosmetoholiczek to przynajmniej jak bede chciala cos kupic to bedzie sie kogo poradzic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:47   #2587
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
tubkowych
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale skoro pelno tu kosmetoholiczek to przynajmniej jak bede chciala cos kupic to bedzie sie kogo poradzic

Posiadam tubkę w odcieniu Snow Cherry, chyba kiedyś rozmawiałyśmy na temat tych błyszczydeł w nk.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:51   #2588
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość

Posiadam tubkę w odcieniu Snow Cherry, chyba kiedyś rozmawiałyśmy na temat tych błyszczydeł w nk.
hym kiedys marzyl mi sie 008 i o niego pytalam a teraz wlasnie mam ochote na snow cherry i moze cotton candy tylko nie wiem czy on wogole daje jakis kolorek? a snow cherry to moze taki mleczny roz? bo taki jadny bym chciala cos podobnego do fever gloss lancoma 330
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:08   #2589
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Kochane jako że Gayenka już wyruszyła nad morze a burza spowodowała braki w dostawie netu prosiła mnie żebym Was wszystkie ucałowała serdecznie na pożegnanie
EDIT : Aaaaale smaczności

Dziękujemy za buziaki od Gayenki,mam nadzieję,że podróż minęła im bezpiecznie w tą straszną pogodę

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
karolinko dzięki
Bardzo proszę


Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czeeeść, wróciłam, i zaczynam nadrabiać
Cześć Madziarrko,fajnie,że już jesteś

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatnio powróciłam do kilkukolorowych makijaży, wkleję 2 oczka, a co
Rzyrafko super oczka!

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
byłam wczoraj w Naturze, ale nie było micelka... tak samo jak szklanego pilnika do paznokci...
Off-wietrzko ja swojego kupiłam w SP

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wrocilam. wprawdzie posiedzilabym jeszcze ale TZ w nienajlepszym stanie juz byl

balam sie troche tego slubu, bo mial byc na ceremonii KTOS. KTOSIA nie bylo, byli jego rodzice a mnie nikt w glowie nie macil, a szkoda

mnie w pewnym momencie 'zawirowal swiat' a kibelek jakby sie poruszal ale po odpuszczeniu paru kolejek mi przeszlo, za to TZ odplynal na calego

bawilam sie swietnie, wytanczylam sie, wyszalalam i pora isc spac. i tak jakos teskno mi sie zrobilo, bo z jednej strony mialam nadzieje, ze tego palantunia na slubie nie bedzie, z drugiej jednak chcialam, zeby byl laczyla nas kiedys wiez, nie jakas fizyczna czy cielesna ale bylismy dla siebie bliskimi osobami. no i szkoda, ze go nie bylo

z tego wszystkiego klikne jutro chyba bombke edp i tyle, co se bede zalowac
A kliknij,co sobie będziesz żałować No widzisz fajnie się bawiłaś a tak marudziłaś,że nie chcesz iść A co do KTOSIA to rozumiem...Też tak mam,że mimo pewności,że wyprowadziłoby mnie to z równowagi na jakiś czas to mimo wszystko zaryzykowałabym spotkanie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dobry, nie wyspałam się przez 2 burze Od rana jeszcze dziadek coś źle się czuje, cała rodzina się zjechała, bo czekamy już w tym tygodniu na 3 z kolei lekarza(od tygodnia dziadek ma ciągle skoki gorączki do 39 stopni a pogotowie nie chce do tego przyjechać A dziadek ma 85 lat).
Isuś właśnie czytając tą pierwszą Twoją wiadomość chciałam napisać,że to może być zapalenie płuc Mój tata 2 tygodnie temu miał właśnie temp.39.7-40 stopniNie było kaszlu ani nic i nawet lekarz przy badaniu nic nie wykrył tylko ta temp...I na prześwitleniu wyszło jednostronne ciężkie zapalenie płuc.Dostał 2 antybiotyki i już jest ok,ale jeszcze długo się męczył z tą temp. A co dopiero taki starszy człowiek

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja też kiepsko spałam, w nocy mortal kombat jakiś nastąpił
Teraz leje ale ja niedługo pójdę na zakupy.
Muszę pprawić sobie humora
Ja musiałam wyłączyć się ze wszystkim o 22,bo cały czas pioruny waliły i wolałam nie ryzykować spalenia komp lub TV i normalnie nie miałam co z sobą zrobić o tak wczesnej porzeW końcu udało mi się zasnąć dzięki stoperom w uszach,ostatnio w ogóle tak się jakoś do tych stoperów przyzwyczaiłam-niby całkowitej ciszy nie ma,ale i tak się lepiej śpi
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o jezu, umieram
wodka weselna to byl samogon i nie wiem, czy moj organizm takie domowej roboty niepewnej trunki toleruje pol nocy bylo mi niedobrze, teraz usycham z pragnienia a watroba boli jak nie wiem
a ja jak juz pije czysta [wczoraj przepalanka wchodzila az milo ] to jak faceci - nie dziele se kielonka na iles tam lyczkow, tylko raz w gardlo, bez popicia lubie tkaie ekstremalne akcje
ja samogonu nie wypiję,czystą dzielę na ile mogę,a popitkę muszę mieć do wszystkiegoW ogóle wolę drinki (kupiłam wczoraj shaker i będę sobie robić różne fajne kolorowe drineczki) ,białe winko,piwo...No za to złota tequila to mi wchodzi jak soczek i takie nie wiem jak się to nazywa:kieliszek wódki przykryty cytryną i uderzyć w stół

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
U mnie też lało całą noc; ciągle mnie burza budziła.
Ale się kiepsko czuję boli mnie głowa i gardło, zaczyna lecieć z nosa, buuu
Oj

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale skoro pelno tu kosmetoholiczek to przynajmniej jak bede chciala cos kupic to bedzie sie kogo poradzic
Witaj dimiti

Musiałam usunąć kilka emotek.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:12   #2590
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość


Witaj dimiti

Musiałam usunąć kilka emotek.

wiecie co tak sobie stwierdzilam ze moze te roze diora czterokolorowki nie uciekna mi zanimi zdobede na nie fundusze nie naruszajac swojej swinki skarbonki? no tak z 4-6 miesiecy?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:23   #2591
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

wiecie co tak sobie stwierdzilam ze moze te roze diora czterokolorowki nie uciekna mi zanimi zdobede na nie fundusze nie naruszajac swojej swinki skarbonki? no tak z 4-6 miesiecy?
Albo mi się wydaje,albo one już są tam jakiś czas,więc może sprawdź ile ich jeszcze zostało,policz swoje pozstałe róże,zastanów się czy na pewno nie zdublują się...No i poczekaj może dolar znów spadnie,bo widzę,że rośniePomogłam?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 10:29   #2592
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Albo mi się wydaje,albo one już są tam jakiś czas,więc może sprawdź ile ich jeszcze zostało,policz swoje pozstałe róże,zastanów się czy na pewno nie zdublują się...No i poczekaj może dolar znów spadnie,bo widzę,że rośniePomogłam?
sa juz dosc dlugomoze wrzuca je jak znikna? bo nie wydam kasy ktora przeznaczylam sobie na ubrania chociaz moglabym ale wtedy zle bym sie poczulazaraz spr ile ich jest....no i przydaloby sie zebym wiedziala mniej wiecej jak moga wygladac na skorze a nie wiem czy w maerrionaud u mnie beda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:34   #2593
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Karolinko no z moim dziadkiem było podobnie - zero kaszlu czy świszczenia w płucach a jednak łapały go te gorączki i to takie, że dostawał drgawek i zadyszki. Oby tylko teraz diagnoza była dobra i leki skuteczne.

A wracając do kosmetycznych spraw....robiłam porządki i tak sobie zawsze przy tej okazji niucham moje perfumy i dziś olśnienie...wyczułam w Innocencie jakieś nuty jakby karmelu Do tej pory zawsze czułam tylko miód a z początku coś na kształt jakiegoś leśno-eterynczego aromatu. A dzis tak mi zaleciało tym słodkim karmelkiem
Muszę koniecznie poniuchać też Angela

Aha i mam nową chcicę...chcem coś z Ziaji PRO i chyba zamówię sobie tonik i maskę zwężającą pory i może żel do mycia buźki też Ale to we wrześniu dopiero
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:43   #2594
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko jak Ci ładnie oczko wygląda w niebieskim cieniu Czemu mi tak niebieskości nie pasują?
Musisz znaleźć odpowiedni odcień, moje są paskudne w chabrowych odcieniach, toleruje tylko "ciepłe" niebieskości
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
a ja jak juz pije czysta [wczoraj przepalanka wchodzila az milo ] to jak faceci - nie dziele se kielonka na iles tam lyczkow, tylko raz w gardlo, bez popicia lubie tkaie ekstremalne akcje
Ech, co ja bym dała żeby tak umieć, ja muszę smakować każdy łyczek i piję 50tke chyba na 10 łyków
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrafko, super cienie - te granaty to z jakiej firmy?
To granat RubyRose na czarnym matowym Inglocie, a powyżej jest turkus MF ale numer się starł Zainspirował mnie makijaż z ostatniego TS al etam modelka miała turkus do samych brwi
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Witam!
Ex na razie pozostaje Exem, między innymi z powodu jego wyjazdu na Drugi Koniec Świata. Oczywiscie to nie jest kategoryczne nigdy-nic-z-tego-nie-będzie, ale póki co tak zostaje.
Jesli tak zadecydowałaś to musi być dobrze

Siostry popędziły do fryzjera, ja wszelkie przyjemności zakupowo-fryzjerowe odkładam aż do zdania egzaminów. Znaczy odwyku nie ogłaszam, o nie . Najwyżej taki mały, od wizażowania

Wczoraj bylismy z TŻ na rowerach na lodach na Rynku, taki mały spontanik ale ile przyjemności mi sprawił
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:49   #2595
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sa juz dosc dlugomoze wrzuca je jak znikna? bo nie wydam kasy ktora przeznaczylam sobie na ubrania chociaz moglabym ale wtedy zle bym sie poczulazaraz spr ile ich jest....no i przydaloby sie zebym wiedziala mniej wiecej jak moga wygladac na skorze a nie wiem czy w maerrionaud u mnie beda
No właśnie-najpierw sprawdź

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Karolinko no z moim dziadkiem było podobnie - zero kaszlu czy świszczenia w płucach a jednak łapały go te gorączki i to takie, że dostawał drgawek i zadyszki. Oby tylko teraz diagnoza była dobra i leki skuteczne.

A wracając do kosmetycznych spraw....robiłam porządki i tak sobie zawsze przy tej okazji niucham moje perfumy i dziś olśnienie...wyczułam w Innocencie jakieś nuty jakby karmelu Do tej pory zawsze czułam tylko miód a z początku coś na kształt jakiegoś leśno-eterynczego aromatu. A dzis tak mi zaleciało tym słodkim karmelkiem
Muszę koniecznie poniuchać też Angela

Aha i mam nową chcicę...chcem coś z Ziaji PRO i chyba zamówię sobie tonik i maskę zwężającą pory i może żel do mycia buźki też Ale to we wrześniu dopiero
Ja w Innocencie czuję karmel,generalnie dla mnie to bardzo jadalny zapach dlatego też nie dałabym rady nosićAle na innych mi się podoba
Za to moja pościel pachnie bombką

Własnie ja się czuję skuszona głównie przez bossy Ziają Pro i chcę:
-maskę uspokajającą
-maskę zwężającą pory
-krem nawilżający
-krem do stóp głęboko nawilżający
i dla mamy jeszcze krem zmiękczający stopy
no i może ten krem podoczy rozjaśniający
Ale też nie wcześniej niż we wrześniu-no chyba,że jednak wcześniej zajrzę do ich sklepu w Wawie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:56   #2596
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No właśnie-najpierw sprawdź



Ja w Innocencie czuję karmel,generalnie dla mnie to bardzo jadalny zapach dlatego też nie dałabym rady nosićAle na innych mi się podoba
Za to moja pościel pachnie bombką

Własnie ja się czuję skuszona głównie przez bossy Ziają Pro i chcę:
-maskę uspokajającą
-maskę zwężającą pory
-krem nawilżający
-krem do stóp głęboko nawilżający
i dla mamy jeszcze krem zmiękczający stopy
no i może ten krem podoczy rozjaśniający
Ale też nie wcześniej niż we wrześniu-no chyba,że jednak wcześniej zajrzę do ich sklepu w Wawie
I TAK TEZ ZROBIe a ze nie ma ich pewnie w marrionaud to bede bezpieczna jakis czzas moze beda jeszcze za te pare miesiecy albo mi przejdzie?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:09   #2597
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

bosiaku, ta mina mówi jedno- LoweKrowe schrupię Cię
Ja tez dodałam 2 fotki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:16   #2598
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Właśnie stwierdziłam, że muszę kupić podkład..nie można tak dłużej ludzi straszyć
Ma być średniokryjący, lekko rozświetlający i delikatny. Znacie coś takiego?
Zupełnie nie wiem od czego zacząć poszukiwania
Z moich obserwacji wynika, że coś takiego nie istnieje. Jak sobie pomyślę znowu o jesiennym kupowaniu podkładu to aż mi sie robi słabo.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Może Bourjois 10 sleep Effects ?
Ze swojej strony polecam, leciutki, ładnie stapia się z cerą
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...enia-cery.html
A ja go odradzam - waży sie na filtrze, wysusza, jest nietrwały, włazi w pory. Horror.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Czeeeść, wróciłam, i zaczynam nadrabiać
No to witamy z powrotem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
to jeszcze mnie oswieć ile za wszystko zapłaciłaś
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice super Poprosze o rachunek
Potem podliczę i powysyłam PW.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ja jak juz pije czysta [wczoraj przepalanka wchodzila az milo ] to jak faceci - nie dziele se kielonka na iles tam lyczkow, tylko raz w gardlo, bez popicia lubie tkaie ekstremalne akcje
Też tak mam z tym że ciężko mi pić czystą wódkę. Szzerze mówiąc to nawet żadna z moih koleżanek nie pije po kobiecemu.

Wczoraj byłam z siostrą w klucie, dosiadł sie do nas Niemiec, który opowiadał że był niedawno w Polsce na weselu i było wspaniale, bo na każdym stole stała wódka. Nie ma to jak nasza narodowa tradycja słynna w całej Europie.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ice Kochana jak potestujesz kolorowke CK to zdaj relacje tutaj jestem tych rzeczy strasznie ciekawa, bo nie sa jakos bardzo drogie
Na szybko mogę Ci powiedzieć że róż jest fajny - miękki, aksamitny, mocno napigmentowany, a błyszczyk to jeszcze nie wiem, czy zostanie u mnie - wygląda ekstra ale tak się klei, że nałożenie go wymaga mega gimastyki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:26   #2599
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Wróciłam.
Witam po krótkiej przerwie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 11:28   #2600
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Witaj Organzzo

Bossy a czym traktujesz włosy że tak ładnie wyglądają?
ja chyba nie mam Ciebie na NK
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:28   #2601
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Organzza!

Od razu melduję Ci że 16tka Shiseido na Tru
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:30   #2602
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzza!

Od razu melduję Ci że 16tka Shiseido na Tru
Nie ma to jak kuszenie kogos na kosmetyk od razu po powrocie z wakacji.

Kuszą mnie miniaturki na Allegro. Nie chcę wpaść w perfumanię.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:36   #2603
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Witaj Organzzo

Bossy a czym traktujesz włosy że tak ładnie wyglądają?
ja chyba nie mam Ciebie na NK


a ja mam?

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzza!

Od razu melduję Ci że 16tka Shiseido na Tru
tia, brakowało mi tego że też musieli dodać na Tru

podczas mojej nieobecności kliknięto mi na all Wild'a Laurena cieszę się jak dziecko a jeszcze większą radość sprawia mi testowanie różnych zapachów

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie ma to jak kuszenie kogos na kosmetyk od razu po powrocie z wakacji.

Kuszą mnie miniaturki na Allegro. Nie chcę wpaść w perfumanię.
oj tak

perfumy są fajne ja się coraz bardziej nakręcam przez noska nawiasem mówiąc
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:38   #2604
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość


a ja mam?


tia, brakowało mi tego że też musieli dodać na Tru

podczas mojej nieobecności kliknięto mi na all Wild'a Laurena cieszę się jak dziecko a jeszcze większą radość sprawia mi testowanie różnych zapachów


oj tak

perfumy są fajne ja się coraz bardziej nakręcam przez noska nawiasem mówiąc
Oj przez noska, przez noska Nieprawda!

Wild też mam i baardzo lubię. Strasznie fajnie oddane truskawki

Aleee gorąco... a ja od rana haruję
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:42   #2605
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Oj przez noska, przez noska Nieprawda!

Wild też mam i baardzo lubię. Strasznie fajnie oddane truskawki

Aleee gorąco... a ja od rana haruję
przez Ciebie no dobrze, dzięki Tobie

ja nawet nie znam tego zapachu wiedziałam, że Ty masz poprosiłam zieloną w perfumach osobę o napisanie mi co czuje po powąchaniu, a potem miałam drugą prośbę - kliknięcie

a przy czym Ty tak harujesz?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:46   #2606
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

No to skoro w ciemno to teraz naprawdę będzie na mnie
A jak tam było u babci? Odpoczęłaś?

Pomagam ojcu sprzątać na podwórku

Lecę

P.S już teraz mogę Wam powiedzieć, że dzisiaj zamierzam złamać odwyk idę po ten podkład Lirene
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:47   #2607
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
perfumy są fajne ja się coraz bardziej nakręcam przez noska nawiasem mówiąc
Ja sie nie chce nakręcić. Tego lata przybyło mi już za dużo zapachów - mój stan posiadania niebezpiecznie sie zwiększa z 4 butelek przed wakacjami do już chyba prawie 10-ciu zapachów (to duzo jak na mnie, zawsze lubiłam mieć ok. 3 buteleczki) - no ale chyba kliknę jeszcze coś. Kusi okropnie.

Teraz mam już Dolce Vita, Dune, J'adore, Coco Chanel, Chance Eau Fraiche, Chanel 19, Casmir, Wish (ale jego nie używam, został już tylko pamiątką po eks), Hypnose, Innocenta.

A kuszą jeszcze Maroussia, Lalique, Cartier So Pretty, Organza Indecence, Chanel 5, CK Obsession, Addict i Eau d'Eden.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 11:59   #2608
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sie nie chce nakręcić. Tego lata przybyło mi już za dużo zapachów - mój stan posiadania niebezpiecznie sie zwiększa z 4 butelek przed wakacjami do już chyba prawie 10-ciu zapachów (to duzo jak na mnie, zawsze lubiłam mieć ok. 3 buteleczki) - no ale chyba kliknę jeszcze coś. Kusi okropnie.

Teraz mam już Dolce Vita, Dune, J'adore, Coco Chanel, Chance Eau Fraiche, Chanel 19, Casmir, Wish (ale jego nie używam, został już tylko pamiątką po eks), Hypnose, Innocenta.

A kuszą jeszcze Maroussia, Lalique, Cartier So Pretty, Organza Indecence, Chanel 5, CK Obsession, Addict i Eau d'Eden.
momama lubi chanelki ale mi wogole nie podchodza zreszta az takich pokaznych zbiorow nie mam ani tyle mnie nie kusi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:01   #2609
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
momama lubi chanelki ale mi wogole nie podchodza zreszta az takich pokaznych zbiorow nie mam ani tyle mnie nie kusi
Ja lubię Chanel, najbardziej Coco. 19 to miniaturka, rzadko ich uzywam, a Chance to prezent - nie w moim stylu, ale podobaja mi sie i z przyjemnością uzywam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 12:02   #2610
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 4

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No to skoro w ciemno to teraz naprawdę będzie na mnie
A jak tam było u babci? Odpoczęłaś?

Pomagam ojcu sprzątać na podwórku

Lecę

P.S już teraz mogę Wam powiedzieć, że dzisiaj zamierzam złamać odwyk idę po ten podkład Lirene
mam nadzieję, że mi się spodoba a jak nie to też nie tragedia

mam wrażenie, że wróciłam bardziej zmęczona niż byłam jak tam jechałam... pogoda średnia ale w sumie nie żałuję
żałuję tylko wizyty u fryzjera.. byłam podciąć końcówki, ale fryzjerka chyba inaczej rozumie "podciąć" i "końcówki" bo obcięto mi całkiem sporo :/

oby Cię za bardzo nie wymęczyła ta praca

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja sie nie chce nakręcić. Tego lata przybyło mi już za dużo zapachów - mój stan posiadania niebezpiecznie sie zwiększa z 4 butelek przed wakacjami do już chyba prawie 10-ciu zapachów (to duzo jak na mnie, zawsze lubiłam mieć ok. 3 buteleczki) - no ale chyba kliknę jeszcze coś. Kusi okropnie.

Teraz mam już Dolce Vita, Dune, J'adore, Coco Chanel, Chance Eau Fraiche, Chanel 19, Casmir, Wish (ale jego nie używam, został już tylko pamiątką po eks), Innocenta.

A kuszą jeszcze Maroussia, Lalique, Cartier So Pretty, Organza Indecence, Chanel 5, CK Obsession, Addict i Eau d'Eden.
ja na razie ograniczę się do próbek, a jak coś będzie "must have" to kupię

cudne zapachy masz w posiadaniu
rzeczywiście długa ta Twoja lista.. choć mnie też kusi kilka zapachów
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.