Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-22, 07:03   #2581
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja mam takie głupie pytanie - do czego dziewczyny wykorzystujecie te karteczki?
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 08:38   #2582
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

kulkam: to sa zwyczajne wizytowki, na drugiej stronie maja 6 linijek tekstu (mail, adres www, cokolwiek sobie zyczysz). Tylko zamiast miec nudne i biale plecy, jak 90% wizytowek, maja obrazki.
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:31   #2583
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
A ja mam takie głupie pytanie - do czego dziewczyny wykorzystujecie te karteczki?
Ja mam na odwrocie:

Serdecznie dziękuję za zakup mojej biżuterii!
Hanna Tybura - Majda
Karmazynowy Kamyk

Będę je dołączała do wysyłanej biżu...
Tak sobie też myślałam, że zamiast zwykłych wizytówek, takich pełnowymiarowych zrobię sobie tak jak Srebrna, takie małe...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:36   #2584
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Srebrna to ja się piszę na ten kod- własnie jestem w fazie przygotowania zdjęc i obróbki logo na nowo bo jakies takie rozmyte na podgladzie wychodziło :/
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:41   #2585
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja mam pytanie. Ile Was te wizytówki wyszły?? Ile jest sztuk?
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 13:46   #2586
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Na tej stronie też jest rabat z uwagi na urodziny jakiś...

11.99 funta za 100 szt. ale w zależności od ilości jest rabat i teraz ten urodzinowy... No i jeszcze 2.50 chyba za przesyłkę z Londynu...

Edit: Sprawdziłam na wyciągu z karty 12,09 funta brytyjskiego za 100 mini wizytówek z wysyłką zwykłą pocztą...
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2009-09-22 o 13:50
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 14:27   #2587
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja się własnie dowiedziałam że poczta w UK strajkuje do odwołania...i szlag mnie trafia bo mam kilka przesyłek w drodze ktore powinny byc "na wczoraj" i zastanawiałam się co tez się stało że ich jeszcze w łapkach nie mam i juz chciałam dostawców opierniczać ....co za życie-dzis mnie czeka przez to wielka improwizacja z własnymi materiałami na kursie :/
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 14:46   #2588
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Mam już plan na studia ;] Hm..... tylko w środę mam zajęcia :P

Swoją drogą - właśnie wydałam 140 zł na zamówienie w ScrapArcie..... niby nie mam na to kasy na razie, nie mam czasu na skończenie choćby albumiku od 3 tygodni a tu taki wydatek ;] Chciałam tylko puder do embossingu ;] No ale do pudru trzeba tusz....... i jeszcze dłutko to wytłaczania..... to i papiery przejrzałam, bo takie śliczne i nie drogie ;] Jak już wybrałam karteczki to trzeba było do nich dobrać kwiatki .... i ćwieki pod kolor i tak poszło ;] z ponad 200 zł ograniczyłam się do 140 ;]
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 18:34   #2589
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ech,ja nigdy nie miałam na studiach zajęć tylko w jeden dzień. Pełnią szczęścia było mieć wolny piątek .Monika powiem Ci, że mi scrapowanie nie idzie.Ciągle robię coś nie tak,ale pocieszam się,że jak kupię dziurkacze i ładne papiery to będzie lepiej.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 19:11   #2590
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez joanna_k Pokaż wiadomość
ech,ja nigdy nie miałam na studiach zajęć tylko w jeden dzień. Pełnią szczęścia było mieć wolny piątek .Monika powiem Ci, że mi scrapowanie nie idzie.Ciągle robię coś nie tak,ale pocieszam się,że jak kupię dziurkacze i ładne papiery to będzie lepiej.
Oj bo jak to mój brat mów - tanie studia na taniej uczelni ;] Studiuję na UKW w Bydgoszczy Jako akadamemia ( jak ja szłam akurat z akademii stali się uczelnią) to było najlepsze miejsce w okolicy, gdzie można iść się uczyć na pedagoga ;] Dziś jako uniwerek radzi sobie tragicznie.

Z innych szkół ciągle z nas żartują np.

Przychodzi absolwent UKW do urzędu pracy i mówi: Witam, jestem absolwentem UKW, jestem magistrem.... . Chciałbym dobrze płatną pracę, własne biuro, samochód służbowy.
Pan z Urzędu - ależ oczywiście, mamy taką pracę.
Student UKW - Poważnie? Pan żartuje?
Pan z Urzędu - Nie, to pan żartuje

Inny tekst:
Przychodzi absolwent UKW do urzędu pracy i mówi :
Witam, jestem absolwentem UKW i chciałbym dostać pracę.
Pan z urzędu - ależ oczywiście. Mamy odpowiednią pracę . Widzi Pan w kącie tą miotłę??
Student UKW - ale ja mam magistra! Skończyłem UKW
Pan z urzędu - aa... no tak, zapomniałem. Tak się zamiata ( tutaj jest ruch pokazujący jak się zamiata )

Ale trochę im się nie dziwię ;] Uniwerek jest znany głównie z tego,że uczą się tam osoby na pedagogice, które ciągle biegają z kredkami, chustkami i generalnie się nie uczą ;] W porównaniu CM które należy pod Toruń - Ci wszyscy przyszli farmaceuci, lekarz i tak dalej

Mi też scrap nie idzie ;] Hehe, stoi w miejscu. Ale pomyśl jak było z początkami biżu.Czy od razu się robiło dobrze wszystko?? No nie Trzeba było poćwiczyć. Fakt, jesteśmy o tyle do przodu,że po lekcji z biżu wiemy coś o estetyce wykonania itp, więc nie jest źle Głowa d góry Będzie dobrze Joasiu Trzymam za Ciebie kciuki Zacznij od prostych rzeczy - zakładeczka, albo jakaś karteczka Się wprawimy to błędów robić nie będziemy

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-09-22 o 19:13
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 00:05   #2591
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

ja juz od kilku dni oswajam sie ze swoim planem... tragedia jakas :| nie mam ani dnia wolnego.. a poniedzialek bede siedziec sobie na uczelni od 7 do 20.. 2 godziny przerwy od 9 do 11, jeszcze prawie same laborki wiec nic opuscic sie nie da :| no ewentualnie wf, ktory przypada mi w porze obiadowej i tak kusi mnie, zeby przy nasteonej wizycie u lekarza (30. wrzesnia akurat ) nie poprosic o zwolnienie.. w sumie po operacji powinnam dostac na pol roku..ehhh z jednej strony bym sie troche poruszala, z drugiej jednak te poniedzialki napawaja mnie groza :| nie wspominajac juz ze musze przestawic sie na trub popoludniowy, bo w inne dni zaczynam wlasnie kolo poludnia a koncze wieczoram... do d. *** taki plan ;p no ale coz, jakos to bedzie

w sumie to juz nie moge doczekac sie przeprowadzki... zakochalam sie w tym antycznym biurku ktore na mnie czeka...
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 00:24   #2592
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ojejka,no to zazdroszczę chęci do przeprowadzki.Ja się ewakuuję z mojego domu w piątek.Nie chcę.W zasadzie nic nie wiem o nowym mieszkaniu,mam 2 pokoje na parterze xD.Tyle wiem.Puściłam moich współlokatorów w celu sprawdzenia oferty,a że było wolne,było podobno względne-nie było co marudzić,się wzięło.Tak więc w piątek albo się zachwycę,albo załamię.
Plan też już mam(dnia wolnego ni jednego ),a żeby było śmieszniej nikt nic nie wie z niego-wliczając mój rok na naszej-klasie.Uczelnia w ogóle jakieś cuda na kiju-nie podzielili nas jeszcze na grupy,ale zajęcia mamy od poniedziałku.Zajęcia od poniedziałku,ale inaugurację zaplanowali na za tydzień.
A żeby było jeszcze bardziej be,nie mam realnych szans przeprowadzenia mojego warsztatu za 1 razem:/.
Dobra,pomarudziłam,idę spać...
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 08:51   #2593
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ayumi88 Pokaż wiadomość
zniej nikt nic nie wie z niego-wliczając mój rok na naszej-klasie.Uczelnia w ogóle jakieś cuda na kiju-nie podzielili nas jeszcze na grupy,ale zajęcia mamy od poniedziałku.Zajęcia od poniedziałku,ale inaugurację zaplanowali na za tydzień.
U mnie to standard Ja jeszcze planu nie mam, jak dobrze pójdzie będzie w pt, jak źle to pewnie w pon. Mimo, że u mnie są grupy i to tak będzie wielki bałagan. Dadzą plan i nie będzie wiadomo, dla której grupy... ech - już nie mogę się tego doczekać
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 09:20   #2594
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
j no ewentualnie wf, ktory przypada mi w porze obiadowej i tak kusi mnie, zeby przy nasteonej wizycie u lekarza (30. wrzesnia akurat ) nie poprosic o zwolnienie..
Wiesz co, u mnie WF był zaraz po Bogu, i cyrk nie z tej ziemi z zaliczaniem tego, więc każdy kto miał zwolnienie był najszczęśliwszym człowiekiem tego świata (czyli ja na przykład ;P )..... I z tego co wiem, WF w wielu miejscach jest tak traktowany, więc jak masz szansę to bierz zwolnienie, a poruszać to się możesz gdzieś dodatkowo
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 11:44   #2595
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jestem...
Padł nam internet i byłam odcięta od świata...

WF i to jeszcze w samym środku dnia... Blech...
Wolałabym na Twoim miejscu pójść na jakiś fitness...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:26   #2596
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Eee... no na pierwszym roku to ja też lekko nie miałam ;] 2 był względy, tak jak i 3 rok. Czwarty paskudny - niby tylko 2 dni, ale w piątki jeszcze praktyki, w inny dzień seminaria i w sumie prawie codziennie się było No a na 5 to inaczej być nie mogło
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 14:51   #2597
kolczyki
Rozeznanie
 
Avatar kolczyki
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 696
GG do kolczyki
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dziewczyny witam się z Wami po dłuższej przerwie ciężko było wracać do szarej rzeczywistości no ale cóż...pozostaje teraz tylko szykować się powoli do wyprowadzki z domu, widzę że nie tylko ja tym teraz żyję do mojego studenckiego lokum do Opola przenoszę się w następną środę...podsumowując mój ostatni wakacyjny wyjazd powiem tyle: Chorwacja jest po prostu przepiękna i każdemu kto waha się czy tam jechać zdecydowanie polecam

Nadrobiłam wszystkie zaległości na forum, troszkę się tego nazbierało
Mnie też czekają teraz zapisy na WF, z tego co mówili znajomi z roku którzy mają wf od tamtego semestru różnie to bywa, jedni prowadzący są lepsi, inni gorsi ale wszystko trzeba przeżyć
kolczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:38   #2598
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
U mnie to standard Ja jeszcze planu nie mam, jak dobrze pójdzie będzie w pt, jak źle to pewnie w pon. Mimo, że u mnie są grupy i to tak będzie wielki bałagan. Dadzą plan i nie będzie wiadomo, dla której grupy... ech - już nie mogę się tego doczekać
u mnie grup jest tyle ile w zeszlym roku, tylko ja jestem ostatnia w swoijej i sie zastanawiam czy czasem nie spadne do nastenej jak ktos sie wykruszy/spadnie z gory etc. o i jeszcze na laborkach nasza grupe podzielili na pol, wiec znowu bedzie wojna kto gdzie idzie
Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Wiesz co, u mnie WF był zaraz po Bogu, i cyrk nie z tej ziemi z zaliczaniem tego, więc każdy kto miał zwolnienie był najszczęśliwszym człowiekiem tego świata (czyli ja na przykład ;P )..... I z tego co wiem, WF w wielu miejscach jest tak traktowany, więc jak masz szansę to bierz zwolnienie, a poruszać to się możesz gdzieś dodatkowo
super, a wiec przestaje wahac i bede trzepotac oczkami u lekarza zeby dostac zwolnienie
Cytat:
Napisane przez kolczyki Pokaż wiadomość
Chorwacja jest po prostu przepiękna i każdemu kto waha się czy tam jechać zdecydowanie polecam
tak, piekna bylam raz i z checia wybralabym sie znowu...


przypomnialo mi sie cos: w biedronce za tydzien ma byc jakies pudelko z 20 przegrodkami, za 9.99. musze oblukac, bo w swoich trzech juz sie nie mieszcze :|

Edytowane przez ojejka89
Czas edycji: 2009-09-23 o 17:42
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 17:53   #2599
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
o i jeszcze na laborkach nasza grupe podzielili na pol, wiec znowu bedzie wojna kto gdzie idzie

Matko, weź mi o tym nie mów... U nas co roku są wojny, które pozostawiają taki niesmak,że szkoda gadać. Czasem się zastanawiam czy ja na studiach jestem z ludźmi, którzy z założenia powinni cechować się wyższą kulturą, czy w oborze z bydłem
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 18:03   #2600
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Matko, weź mi o tym nie mów... U nas co roku są wojny, które pozostawiają taki niesmak,że szkoda gadać. Czasem się zastanawiam czy ja na studiach jestem z ludźmi, którzy z założenia powinni cechować się wyższą kulturą, czy w oborze z bydłem
ja mam nadzieje ze moja grupa wkoncu nauczyla sie ze nie warto walczyc o 'lepszy' plan, bo czasem ten 'lepszy' plan = gorszy wykladowca = 90% ludzi majacych poprawki we wrzesniu
co nie zmienia faktu, ze nie ktorzy sprawiaja wrazenie jakby naprawde znalezli sie na studiach przez przypadek..
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:15   #2601
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Oj bo jak to mój brat mów - tanie studia na taniej uczelni ;] Studiuję na UKW w Bydgoszczy
Z innych szkół ciągle z nas żartują np.
z mojej też ciągle żartowali, bo my uczyliśmy się o świnkach,krówkach,ziemnia kach i tym podobne.Niezależnie kto jaki miał kierunek,pewne przedmioty trzeba było odbębnić.Za to wf miałam fajny,w pierwszym roku na zmianę graliśmy w siatkówkę albo chodziliśmy na siłownię.Na drugim roku,pierwszy semestr to był basen (niestety trzeba było dojeżdżać), na drugim siata i siłownia.Najlepszy wf jaki w życiu miałam
Moniko mam nadzieję,że z tym scrapem ruszę w końcu.

Dziewczyny mam pytanie o bigle ze srebra,typu "włożyć swar i zacisnąć".Czy to jest normalne,żeby kolczyki przechowywane w pudełku zbrązowiały i miejscami miały nawet złotawy nalot?Kiedyś mi się coś takiego zdarzyło z zegarkiem,podobno srebrnym,więc mam wątpliwości,czy to na pewno srebro.Gdyby sczerniały,nie miałabym wątpliwości
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:16   #2602
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Nie ma
Nie ma pozłacanych srebrnych kulek w moim tajnym źródle...
I co mi po tych z trudem zdobytych szpilkach
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:43   #2603
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Nie ma
Nie ma pozłacanych srebrnych kulek w moim tajnym źródle...
I co mi po tych z trudem zdobytych szpilkach
Kamyczku, ja kiedyś dość tanio kupiłam kuleczki goldfilled na ebay. Szybko przesyłka dotarła - chcesz namiar??

Mam w domku jeszcze może z 20 sztuk... jeśli chcesz to Ci je wyślę, jeśli Cię ratują

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2009-09-23 o 19:44
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:19   #2604
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Kamyczku, ja kiedyś dość tanio kupiłam kuleczki goldfilled na ebay. Szybko przesyłka dotarła - chcesz namiar??

Mam w domku jeszcze może z 20 sztuk... jeśli chcesz to Ci je wyślę, jeśli Cię ratują
Wolałabym vermeil, ale może faktycznie goldfilled byłyby ratunkiem...
Daj proszę namiar na sprzedawcę...

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Jak się człowiek zaweźmie to znajdzie...
Kupiłam sobie 600 szt. więcej nie było...
No i szkoda, że w tym sklepie nie było niczego więcej ciekawego...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 16:43   #2605
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

No nie Właśnie wydałam kolejne 50 zł na materiały do scrapków ;] to już 200 zł w ciągu 3 dni Masakra.... tak sobie oglądam i dokładam do listy, a potem siadam i kupuję.

Ale i tak nie udało mi się dostać takiego dziurkacza ozdobnego jaki potrzebuję więc zostanie mi chyba kupienie już wyciętych elementów za pomocą tego dziurkacza
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:21   #2606
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja sie zlamalam i kupilam te dwa kalendarze (biale). Teraz jeszcze zdjecia mojego Jacka, papierki japonskie i hinduskie, obrazki z pociagami i robimy dla dziadkow kalendarze z najstarszym/jedynym wnuczkiem
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:26   #2607
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja sie zirytowalam :| przez wakacje mam konto wyczyszczone do cna, czekam na pieniadze od klientek... a w beadshopie obnizki tylko do konca wrzesnia :| ehhh najwyzej zrobie zamowienie 30.09 a oplace pozniej 20% taniej na mineraly... tego nie przepuszcze
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:34   #2608
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ja mogę ewentualnie coś kupić jak można kartą zapłacić...
Dzisiaj się zdziwiłam, że w Biedronce nie przyjmują kart, a trafiłam tam przypadkowo...
A już w ogóle to najlepsze jest to, że nie mam kasy przez własną głupotę i pomroczność jasną podczas korzystania z systemu bankowości internetowej...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:34   #2609
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

taaaa mogliby wkoncu wprowadzic mozliwosc placenia karta w biedronkach :| ja juz sie przyzwyczailam do transakcji bezgotowkowych i zwykle w portwelu mam tylko klepaki :| na szczescei przy biedronce do ktorej chodze jest bankomat millenium, ale nie raz zdarzalo mi sie ze o pustym portwelu przypomnialam sobie jak juz koszyk mialam pelny :|
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 06:11   #2610
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

A ja teraz uczę się oszczędzać. Odchodzę z pracy, kontynuuję studia i takie oszczędzanie się przyda... Ale wiecie, czasami wolę nie zjeść obiadu przez kilka dni, ale srebro i kamulce zamówić
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.