W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-01, 19:31   #2611
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
nie masz czego nied³ugo te¿ bêdziesz mia³a piêkne
Mam nadziejê, dziêki W sumie to ju¿ w przysz³ym tygodniu podej¶cie do blondu nr.3

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Agatka
WYPRZE DZASZ DASZ DAM DAM DASZ DASZ DAM DAM
http://www.youtube.com/watch?v=YfEWlhFaouw
dasz dam dam dasz dasz dam dam
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:45   #2612
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ


Bunny mia³a¶ moze styczno¶æ z farb± Color&Soin 10 N? Je¿eli tak to czy j± polecasz?
ja mia³am z 9N i mogê poleciæ w³oski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z³ prawie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am jeszcze jedno zdjêcie tutaj te¿ tak jako¶ ¶wiat³o dziwnie pada i wygl±da jak bym mia³am rude plamy na ¿ywo kolor jest jednolity
juz ³adnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
jeju jak fajnie taka s³awa super ¿e jeste¶
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ




NARAZIE JEST TOSI¡
hmm ANTONINA jak babcia mojego T¿ -ta
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?

edit:wstawi³am w tym te¿ co mia³am
mnie siê podoba ,ale ..pierwsze co to makija¿ bardziej wyrazisty i podkre¶lone oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w³oskach i bêdzie super mnie siê bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia³a nosiæ spróbuj mocniej siê umalowac i podkr¶liæ oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:46   #2613
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzy³am o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko poja¶ni³ i mia³±m juz stosunkowo jasne. wygl±da to tak.
odrost chwyci³ tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyci³y to rozumiem- choæ powinny choc troszkê poja¶niæ, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wygl±dam jak debil- w ¶rodku w³osy s± ciemne od nasady a ca³o¶æ nie jest w ogóle ch³odna. taka be¿owa bym powiedzia³a, ale to nei jest najwa¿niejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne w³osy. potem bêdê bawiæ siê w wych³adzanie.
Na pierwszym zdjêciu s± mocno rudawe- ne s± takie w rzeczywistosci.


Jestem smutna Jak Bunny nie pomozesz to dla mnie tylko przyciemnianie bêdzie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1359746983178.jpg (22,3 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359747111041.jpg (17,6 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359747233285.jpg (16,7 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359747268529.jpg (18,8 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359747350114.jpg (20,9 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1359747366737.jpg (14,7 KB, 11 za³adowañ)

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-02-01 o 20:19
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:51   #2614
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Poka¿ wiadomo¶æ


Bunny mia³a¶ moze styczno¶æ z farb± Color&Soin 10 N? Je¿eli tak to czy j± polecasz?
ja mia³am z 9N i mogê poleciæ w³oski super ,kolor ok, tylko cena u mnie 35z³ prawie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am jeszcze jedno zdjêcie tutaj te¿ tak jako¶ ¶wiat³o dziwnie pada i wygl±da jak bym mia³am rude plamy na ¿ywo kolor jest jednolity
juz ³adnie jest
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
a w ogole to dziewczynki chcialam powiedziec, ze mamy co swietowac
zapraszam na bloga
jeju jak fajnie taka s³awa super ¿e jeste¶
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ




NARAZIE JEST TOSI¡
hmm ANTONINA jak babcia mojego T¿ -ta
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczynki sio do albumu, bo ja ju¿ zdurnia³am. Przysz³y te raybany i teraz nie wiem, czy je zostawiaæ,czy nie? Tak siê napali³am, a pewna nie jestem.
Znaczy tak,czy siak siebie w okularach nie trawiê, ale nie jestem pewna,czy mi w nich dobrze. Ocenicie swoim oczkiem, proszê?

edit:wstawi³am w tym te¿ co mia³am
mnie siê podoba ,ale ..pierwsze co to makija¿ bardziej wyrazisty i podkre¶lone oczy na ciemniejszy kolor jak przy foto w ciemnych w³oskach i bêdzie super mnie siê bardzo podoba blondyna w ciemnych wielkich okularach sama bym chcia³a nosiæ spróbuj mocniej siê umalowac i podkr¶liæ oko i wrzuc do albumu pliss zobaczysz wtedy nasza reakcje


ups sory ale co¶ mi cytowanie nawali³o i dwa razy wklei³am
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-02-01 o 19:52
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:57   #2615
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Asia
To jak zamontuje ju¿ odpowiednie szk³a, to siê mocniej podtapetujê i wstawiê. Tylko kurde blaszka, ja no co dzieñ raczej lekko jestem pomalowana, ostatnio z eye linera nawet zrezygnowa³am, bo mi siê nie chce robiæ kreski
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 20:36   #2616
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Tosia ³adne imiê



Na w±tku pepcowym czyta³am ¿e przysz³a dostawa walentynkowa i maj± kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupiê jakie¶ bokserki z wzorem A od niego wystarcz± mi ró¿e Jedne, które dosta³am od niego na urodziny 3 lata temu do dzi¶ siê nie osypa³y ani trochê
jak to siê nie osypa³y? suszysz tak?

Emilia jak± farb± robi³a¶?

U mnie Alfaparf po 22 z³, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 20:47   #2617
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Tosia ³adne imiê



Na w±tku pepcowym czyta³am ¿e przysz³a dostawa walentynkowa i maj± kajdanki z futerkiem A do tego mu pewnie dokupiê jakie¶ bokserki z wzorem A od niego wystarcz± mi ró¿e Jedne, które dosta³am od niego na urodziny 3 lata temu do dzi¶ siê nie osypa³y ani trochê
jak to siê nie osypa³y? suszysz tak?

Emilia jak± farb± robi³a¶?

U mnie Alfaparf po 22 z³, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 22:19   #2618
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
jak to siê nie osypa³y? suszysz tak?

Emilia jak± farb± robi³a¶?

U mnie Alfaparf po 22 z³, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
W³o¿y³am je do wazonu, i jak je postawi³am, tak stoj± Wszystko, li¶cie, dodatki jakie tam da³a kwiaciarka, ozdoby Kwiaty te¿ w ca³o¶ci tylko odrobinê przechylony na bok
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 22:25
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 22:56   #2619
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

palette a10 z 219. ju¿ nawet nie chodzi mi o kolor- z³otawy, który móg³by byæ na poczatek, ale o rozjasnienie, którego nie ma. a mialam nadzieje na jasniuteñkie w³oski.


Dziewczyny, pomó¿cie co z tymi k³akami mam teraz zrobiæ. nak³adaæ dalej to samo i bêdzie siê ja¶niæ czy jak??? przeciez mam ju¿ jasne w³osy wiêc wiele nie trzeba, chyba ze siê mylê... przecie¿ nie bêdê na tak jasne w³osy robiæ k±pieli, co???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

myslalam ze farba przeterminowana czy co¶, ale wszystko w porz±dku... w³osy mia³am przet³uszczone, zgodnie z zaleceniem- 3 dni nie my³am.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-01, 23:03   #2620
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
palette a10 z 219. ju¿ nawet nie chodzi mi o kolor- z³otawy, który móg³by byæ na poczatek, ale o rozjasnienie, którego nie ma. a mialam nadzieje na jasniuteñkie w³oski.


Dziewczyny, pomó¿cie co z tymi k³akami mam teraz zrobiæ. nak³adaæ dalej to samo i bêdzie siê ja¶niæ czy jak??? przeciez mam ju¿ jasne w³osy wiêc wiele nie trzeba, chyba ze siê mylê... przecie¿ nie bêdê na tak jasne w³osy robiæ k±pieli, co???

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

myslalam ze farba przeterminowana czy co¶, ale wszystko w porz±dku... w³osy mia³am przet³uszczone, zgodnie z zaleceniem- 3 dni nie my³am.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Ex co w koncu kupujesz za farbe?? Pytalam juz ale nie odp mi. Masz ciemniej niz ja , taj??
Garnier 111 Mam ciemniej i rudo
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 05:43   #2621
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

novelove trochê za du¿e te okulary Kszta³t ok, ale rozmiar...A jakie masz szk³a do nich? Na focie widaæ jakby bardzo oko powiêksza³y, jak przez lupê

Ja muszê sobie sprawiæ nowe przeciws³oneczne- nie mogê nosiæ takich zwyk³ych Wymieniam szk³a na korekcyjne. Tylko nie wszystkie modele siê do tego nadaj±

bunny gratulujê miliona wej¶æ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 08:17   #2622
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzy³am o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko poja¶ni³ i mia³±m juz stosunkowo jasne. wygl±da to tak.
odrost chwyci³ tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyci³y to rozumiem- choæ powinny choc troszkê poja¶niæ, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wygl±dam jak debil- w ¶rodku w³osy s± ciemne od nasady a ca³o¶æ nie jest w ogóle ch³odna. taka be¿owa bym powiedzia³a, ale to nei jest najwa¿niejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne w³osy. potem bêdê bawiæ siê w wych³adzanie.
Na pierwszym zdjêciu s± mocno rudawe- ne s± takie w rzeczywistosci.


Jestem smutna Jak Bunny nie pomozesz to dla mnie tylko przyciemnianie bêdzie
Nie zniechêcaj siê. Za którym¶ farbowaniem w³osy rozja¶ni± siê do bardzo jasnego blondu. Ale to niestety musi potrwaæ. Ja równie¿ schodzi³am z rudo¶ci (i to takich marchewkowych) do blondu. Teraz te¿ na d³ugo¶ci ok 5 cm mam miodowy blond, a na d³ugo¶ci ch³odny i bardzo jasny. Kara za pomalowanie be¿owym blondem Ale sch³adzam go c10. Ju¿ 2 razy malowa³am, my¶lê, ¿e jeszcze jedno podej¶cie i bêdzie w koñcu wyrównane Tobie te¿ siê uda, tylko trzeba cierpliwo¶ci. I nie mo¿esz siê poddawaæ.


novelove a wed³ug mnie, to bardzo ³adnie Ci w tych okularkach. Sama bym takich du¿ych nie za³o¿y³a, ale strasznie podobaj± mi siê na innych A blondzik masz piêkny Przypomnij czym malujesz A, ju¿ zobaczy³am w podpisie, ¿e c10, tak jak ja ;-)

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2013-02-02 o 08:21
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 08:32   #2623
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdjêcie za³apa³ sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdjêcie tam sie robi
³adne
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Misiu ! Ale drugie to które? Niebieskie, czy ciemne?

Agatka
WYPRZE DZASZ DASZ DAM DAM DASZ DASZ DAM DAM
http://www.youtube.com/watch?v=YfEWlhFaouw
dasz dam dam dasz dasz dam dam
najbardziej to mi siê podobasz na tym zdjêciu z ciemnymi w³osami
http://gleba.pl/27754.html
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, dziêki W sumie to ju¿ w przysz³ym tygodniu podej¶cie do blondu nr.3



trzymam kciuki mi siê teraz zamarzy³o ja¶niej, a zarzeka³am siê,¿e chcê rozja¶niæ tylko do naturali
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
juz ³adnie jest
Dziêkujê Asiu


A ja muszê i¶æ dzisiaj na szkolenie BHP na uczelni
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 08:40   #2624
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witajcie wczoraj wgl na wiza¿ nie mog³am wej¶æ od godziny 21
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Dziewczyny


Bunny gratulujê sukcesu (Gratulowa³am ju¿ na blogu, ale i tu nie zaszkodzi )


Kotka17 ¦wietna ta Twoja ¶winka Cieszê siê, ¿e siê zdecydowa³a¶ na zwierz±tko.
A propos ¿ycia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radz±. Nie orgazm jest najwa¿niejszy, ale sama przyjemno¶æ jak± daje Ci blisko¶æ z ukochan± osob±. Ja mia³am podobnie po porodzie. By³am bardzo obola³a, trochê siê ba³am czy sobie nie zaszkodzê, ale te¿ i siê trochê wstydzi³am. Wiadomo, po ci±¿y moje cia³o nie by³o ju¿ takie samo jak przed. Ale jako¶ razem z mê¿em poradzili¶my sobie z tym. Tobie te¿ siê uda. Przecie¿ kochasz swojego faceta, a to jest najwa¿niejsze. A to, ¿e czasami siê nie chce, to normalne. W koñcu jeste¶my tylko lud¼mi. Czasami jestem tak zmêczona po ca³ym dniu zabaw z synkiem i prac± w domu, ¿e marzê tylko o spaniu


Która¶ z Was mia³a wypróbowaæ krem z Isany na w³osy. Nie pamiêtam tylko kto Jestem ciekawa jak to siê zmywa. No i czy co¶ to daje.


Zastanawiamy siê z mê¿em nad wziêciem mieszkania na kredyt. Ale trochê mnie przera¿a to sp³acanie przez 30/40 lat. I jeszcze po podliczeniu wychodzi, ¿e musowo sp³aciæ ponad 100% warto¶ci kredytu! Szok Ale innej mo¿liwo¶ci przecie¿ nie ma. Nie staæ nas na kupno za gotówkê. A czy która¶ z Was skorzysta³a z kredytu hipotecznego? I wiecie mo¿e, czy w tych blokach w nowym budownictwie p³aci siê czynsz jaki¶?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



Nie ka¿da kobieta ma w ci±¿y md³o¶ci. Ja niestety mia³am potworne. Mêczy³o mnie przez 4 miesi±ce, a czasami tak mocno, ¿e nie mog³am nawet g³ow± ruszyæ, bo od razu mnie goni³o.


Bunny a doradzi³aby¶ mi jakiej od¿ywki u¿yæ do moich paznokci? Strasznie siê ostatnio rozdwajaj±. A ja siê na tym nie znam zupe³nie.
Ania my tez bêdziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieæ trochê swojego wk³adu w³asnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj± w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj± bezczynszowe ale ró¿ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytaæ, równiez op³aty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa³am siê bo te¶ciowa nie przepisa³a M. domu wiêc nie mamy pod co braæ a jak bierzesz ca³± kwotê pod nowe mieszkanie to chyba ju¿ jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
My mieszkamy z rodzicami, ale czasami bywa to ju¿ do¶æ mêcz±ce.

A brakiem md³o¶ci zupe³nie siê nie przejmuj. To ca³kowicie normalne, ¿e ich nie masz. Jak ju¿ pisa³am, ka¿da kobieta reaguje inaczej na ci±¿ê. Jedna ca³± ci±¿e czuje siê wspaniale, a inna okropnie. Tak to ju¿ jest. Najwa¿niejsze, aby wyniki badañ by³y dobre.
ja mieszka³am rok z te¶ciowataka typow± z kawa³ów w koñcu postawi³am na swoim, nie budujemy siê, wiêc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem po farbowaniu... chyba nie ma czego pokazywac. Marzy³am o platynie, tym bardziej ze wellaton mi je lekko poja¶ni³ i mia³±m juz stosunkowo jasne. wygl±da to tak.
odrost chwyci³ tylko na czubku. reszta w moim naturalnym kolorze. to ze pasemka ciemniejsze nie chwyci³y to rozumiem- choæ powinny choc troszkê poja¶niæ, ale zeby pasemek jasniejszych albo naturalnego odrostu... jestem zalamana. wygl±dam jak debil- w ¶rodku w³osy s± ciemne od nasady a ca³o¶æ nie jest w ogóle ch³odna. taka be¿owa bym powiedzia³a, ale to nei jest najwa¿niejsze. dla mnie priodrytetem jest miec jasne bardzo jasne w³osy. potem bêdê bawiæ siê w wych³adzanie.
Na pierwszym zdjêciu s± mocno rudawe- ne s± takie w rzeczywistosci.


Jestem smutna Jak Bunny nie pomozesz to dla mnie tylko przyciemnianie bêdzie
Równo masz te w³oski, przynajmniej na zdjêciach tak wygl±da kilka razy pomalujesz t± sam± farb± jasn± i wyjd± jasne
Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
jak to siê nie osypa³y? suszysz tak?

Emilia jak± farb± robi³a¶?

U mnie Alfaparf po 22 z³, Bunny to chyba nie drogo co? polecasz te farby?
alfa za 22z³ do dobra cena, ja chyba 30z³ z przesy³k± p³aci³am ³adnie farbuje, d³ugo sie kolor trzyma tylko mnie trochê piek³a...
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
novelove trochê za du¿e te okulary Kszta³t ok, ale rozmiar...A jakie masz szk³a do nich? Na focie widaæ jakby bardzo oko powiêksza³y, jak przez lupê

Ja muszê sobie sprawiæ nowe przeciws³oneczne- nie mogê nosiæ takich zwyk³ych Wymieniam szk³a na korekcyjne. Tylko nie wszystkie modele siê do tego nadaj±

bunny gratulujê miliona wej¶æ
ja w³a¶nie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws³oneczne noszê
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 09:10   #2625
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

proszê Was dziewczyny o radê, mam problem z moimi w³osami, od roku ponad nie farbuje, wcze¶niej mia³am przez lata robiony baleja¿ rozja¶niaczem.

Zamieszczam zdjêcia: ¶rodkowe na lekko wilgotnych w³osach, ¿eby by³o widaæ pasemka, nie wiem czy cyfrówka odda³a dobrze odcieñ, bo moje w³osy na tle np smietankowej/bia³ej koszulki wygl±daj± na 'brudne' i to niezale¿nie od ¶wiat³a pierwsze zdjêcie to jak mia³am jeszcze mniejsze odrosty, ale widaæ mój naturalny odcieñ w s³oñcu. (ok 10 cm przy skórze mam ch³odny ciemny blond, ni¿ej ju¿ robi± mi siê orzechowe refleksy od s³oñca, w efekcie koñce naturalnych w³osów zawsze mia³am w cieplejszym odcieniu)

Chce co¶ zrobiæ z w³osami aby kolor blond nie by³ 'brudny', wziê³o siê to z tego, ¿e przez lata robi³am to samo: fryzjerka nak³ada³a rozja¶niacz tylko na odrosty, mówi³a, ¿e lepiej reszty nie ruszaæ bo siê zniszcz±. Tylko, ¿e z czasem mia³am wra¿enie, ¿e w³osy nie s± ju¿ takie ³adne jak kiedy¶, a ona zawsze tak robi³a te pasemka, ¿e idealnie wpasowywa³y siê w te poprzednie, nie by³o widaæ ³±czenia. Wiêc chyba robi³a je coraz ciemniej ciê¿ko mi to oceniæ, ale w niektórym ¶wietle moje w³osy wydaj± siê lekko rude, a przez to zniszczone. W³osy mam do po³owy pleców, odrosty spokojnie 15 cm.

ka¿dy fryzjer proponuje mi co¶ innego i dlatego jestem lekko sko³owana. Albo s³yszê, ¿e oni nie s± w stanie rozja¶niæ tak moich odrostów jak mam ten baleja¿ (tylko, ¿e on ju¿ nie jest taki jasny jak kiedys), mówi±, ¿e na baleja¿ nic nie mo¿na daæ bo siê w³osy wykrusz±, inni proponuj± dekoloryzacjê na ca³e w³osy + farbê, inni dekoloryzacjê na odrostach + farbê na ca³o¶æ. Ju¿ sama nie wiem kto mi dobrze radzi, a nie chcê w³osów zniszczyæ i poprawiaæ potem. Mo¿e kto¶ mia³ podobny problem i móg³by poradziæ co¶ z perspektywy czasu

najbardziej interesowa³oby mnie ombre z ³agodnym przej¶ciem z moich naturalnych po be¿owy blond, który nie bêdzie sprawia³ wra¿enia zniszczonych w³osów. Potrzebujê tak± fryzurê abym nie musia³a co chwile biegaæ do fryzjera na odrosty.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07689.jpg (26,2 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09351.jpg (24,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09352.jpg (40,1 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC09073.jpg (63,8 KB, 20 za³adowañ)
fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 09:15   #2626
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 2 499
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

wklejê Wam przyk³ady blondów, ktore mi siê podobaj±, mo¿e to co¶ u³atwi z góry dziêkujê za wszystkie rady
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7a2c66ae54015dcb5dea3571a1962cb1.jpg (55,5 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 146789269075588169_G9BnWnp6_c.jpg (55,9 KB, 5 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dddddddddLorealProfessionnelss2010travelcollection010.jpg (45,7 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg blonde-ombre.jpg (46,1 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P2080361.jpg (46,3 KB, 24 za³adowañ)
fusiacola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 09:25   #2627
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie wczoraj wgl na wiza¿ nie mog³am wej¶æ od godziny 21
Ania my tez bêdziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieæ trochê swojego wk³adu w³asnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj± w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj± bezczynszowe ale ró¿ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytaæ, równiez op³aty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa³am siê bo te¶ciowa nie przepisa³a M. domu wiêc nie mamy pod co braæ a jak bierzesz ca³± kwotê pod nowe mieszkanie to chyba ju¿ jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem

ja mieszka³am rok z te¶ciowataka typow± z kawa³ów w koñcu postawi³am na swoim, nie budujemy siê, wiêc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej

Równo masz te w³oski, przynajmniej na zdjêciach tak wygl±da kilka razy pomalujesz t± sam± farb± jasn± i wyjd± jasne

alfa za 22z³ do dobra cena, ja chyba 30z³ z przesy³k± p³aci³am ³adnie farbuje, d³ugo sie kolor trzyma tylko mnie trochê piek³a...


ja w³a¶nie przez wade wzroku bardzo rzadko przeciws³oneczne noszê
Dlatego robiê na zamówienie szk³a korekcyjne Nie da³abym rady chodziæ bez okularów I mam dwa w jednym
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 10:13   #2628
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny zrobi³am fotki w³osów,ale wy¶lê Ci jak wrócê ze szko³y na maila, bo teraz nie mam czasu,¿eby je pozmniejszaæ itp.

edit. posz³o

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-02-02 o 10:23
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 10:14   #2629
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dosta³am dzi¶ od M. prezent bez okazji mówiê mu ¿e przeciez wie ¿e nie jem
DSC00205.jpg
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 10:32   #2630
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dosta³am dzi¶ od M. prezent bez okazji mówiê mu ¿e przeciez wie ¿e nie jem
Za³±cznik 5093170
milka z m&m jak nie chcesz to mi oddaj
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 10:43   #2631
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie wczoraj wgl na wiza¿ nie mog³am wej¶æ od godziny 21
Ania my tez bêdziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieæ trochê swojego wk³adu w³asnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj± w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj± bezczynszowe ale ró¿ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytaæ, równiez op³aty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa³am siê bo te¶ciowa nie przepisa³a M. domu wiêc nie mamy pod co braæ a jak bierzesz ca³± kwotê pod nowe mieszkanie to chyba ju¿ jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem

ja mieszka³am rok z te¶ciowataka typow± z kawa³ów w koñcu postawi³am na swoim, nie budujemy siê, wiêc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
My mieszkamy u moich rodziców, ale atmosfera jest taka napiêta, ¿e ju¿ nerwowo d³ugo nie wytrzymamy ¯adnej prywatno¶ci nie mamy, we wszystko siê wtr±caj±. eh

A orientujesz siê czy lepiej kupowaæ mieszkanie od razu od dewelopera, czy mo¿e przez po¶redników? Najlepiej to siê chyba udaæ najpierw do jakiego¶ doradcy finansowego. No i tej rodziny na swoim ju¿ nie ma.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dosta³am dzi¶ od M. prezent bez okazji mówiê mu ¿e przeciez wie ¿e nie jem
Za³±cznik 5093170
Ja tam bym nie marudzi³a, tylko jad³a
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 10:58   #2632
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej
Mnie dzi¶ od rana co¶ bierze, gard³o boli i katar mam Obym siê nie roz³o¿y³a

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie wczoraj wgl na wiza¿ nie mog³am wej¶æ od godziny 21
Ania my tez bêdziemy musieli brac kredyt na mieszkanie bo teraz niestety takie czasy...najlepiej mieæ trochê swojego wk³adu w³asnego i dopierac kredyt, jest najkorzystniej...moi znajomi tak teraz zrobili, od listopada mieszkaj± w nowym mieszkaniu/nowe budownictwo on i maj± bezczynszowe ale ró¿ne sa, przed podpisaniem umowy musisz dewelopera o wszystko pytaæ, równiez op³aty itp. a co do hipotecznego kredytu to nie orientowa³am siê bo te¶ciowa nie przepisa³a M. domu wiêc nie mamy pod co braæ a jak bierzesz ca³± kwotê pod nowe mieszkanie to chyba ju¿ jest jako hipoteczny traktowany ale na 100% nie wiem

ja mieszka³am rok z te¶ciowataka typow± z kawa³ów w koñcu postawi³am na swoim, nie budujemy siê, wiêc wyprowadzka na wynajmowane byle jak najdalej od niej
Ja te¿ Ostatnio coraz czê¶ciej mam problemy z wej¶ciem na wiza¿ w porach wieczornych.

Cytat:
Napisane przez fusiacola Poka¿ wiadomo¶æ
wklejê Wam przyk³ady blondów, ktore mi siê podobaj±, mo¿e to co¶ u³atwi z góry dziêkujê za wszystkie rady
W³osy na ostatnim zdjêciu s± nam wszystkim bardzo dobrze znane

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
dosta³am dzi¶ od M. prezent bez okazji mówiê mu ¿e przeciez wie ¿e nie jem
Za³±cznik 5093170
Ale Ci dobrzeeee

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
My mieszkamy u moich rodziców, ale atmosfera jest taka napiêta, ¿e ju¿ nerwowo d³ugo nie wytrzymamy ¯adnej prywatno¶ci nie mamy, we wszystko siê wtr±caj±. eh

A orientujesz siê czy lepiej kupowaæ mieszkanie od razu od dewelopera, czy mo¿e przez po¶redników? Najlepiej to siê chyba udaæ najpierw do jakiego¶ doradcy finansowego. No i tej rodziny na swoim ju¿ nie ma.
Kurcze ja bym siê ba³a braæ kredyt w pl na mieszkanie/dom Wiadomo, ¿e lepiej p³aciæ co miesi±c na swoje ni¿ najemcy, ale mimo wszystko dla mnie wydaje siê to zbyt ryzykowne w tym kraju
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:03   #2633
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko a Ty co siê tak zaciê³a¶?

Kondycja u mnie w³a¶nie ZEROWA, wstyd siê przyznaæ, ale od listopada zero æwiczeñ i non stop winko i pizza
sluchajcie cos mi wizaz wczoraj nawalal dlatego to cytowanie...a potem bylam w miescie na piwku wiec juz nie wchodzilam.


novelove pasuja Ci te okulary, ja w moich sie nie pokazuje poki co musialby ktos mi zrobic zdjecie


no i zamowilam farbe z hairstire ale po tych przejsiach u Was z dostawa boje sie ze nie dojdzie...znacie ten sklep? juz zaplacilam.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
milka z m&m jak nie chcesz to mi oddaj
niech nas podzieli
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:09   #2634
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze ja bym siê ba³a braæ kredyt w pl na mieszkanie/dom Wiadomo, ¿e lepiej p³aciæ co miesi±c na swoje ni¿ najemcy, ale mimo wszystko dla mnie wydaje siê to zbyt ryzykowne w tym kraju
W³a¶nie dlatego siê ci±gle zastanawiamy. Ale innej mo¿liwo¶ci nie mamy. Sami ju¿ nie wiemy co robiæ.
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:20   #2635
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
sluchajcie cos mi wizaz wczoraj nawalal dlatego to cytowanie...a potem bylam w miescie na piwku wiec juz nie wchodzilam.

novelove pasuja Ci te okulary, ja w moich sie nie pokazuje poki co musialby ktos mi zrobic zdjecie

no i zamowilam farbe z hairstire ale po tych przejsiach u Was z dostawa boje sie ze nie dojdzie...znacie ten sklep? juz zaplacilam.
Agatko wczoraj wszystkim wiza¿ nie chcia³ poprawnie dzia³aæ, tylko ¿e u Ciebie to wysz³o najlepiej z tymi postami

Kurcze nie mia³am styczno¶ci z tym sklepem, ale miejmy nadziejê ¿e wszystko dojdzie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie dlatego siê ci±gle zastanawiamy. Ale innej mo¿liwo¶ci nie mamy. Sami ju¿ nie wiemy co robiæ.
Dlatego ja nie chcê tu zostaæ na sta³e, bo zarobki u nas s± po prostu ¶mieszne Ludzie bior± kredyt ¿eby godnie ¿yæ na swoim a musz± go sp³acaæ ca³e ¿ycie Widzê po moich bliskich którzy brali takie kredyty ile ich to nerwów kosztuje
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:26   #2636
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Anka niestety nie pomogê czy lepiej u dewelopera czy po¶rednika, ja bym u dewelopera, po co mi jeszcze po¶rednicy...
Ja wole p³aciæ kredyt ni¿ dawaæ obcemu zarobiæ...w naszym obecnym wynajmowanym mieszkaniu-kawalerce, do remontu...p³acimy tyle odstêpnego co by¶my mieli na po³owê lub 1/3 raty...zale¿y czy na ca³o¶æ czy na czê¶æ by¶my kredyt brali...na razie musimy poczekaæ a¿ tz siê skoñczy kredyt i mo¿emy my¶leæ o mieszkaniu...ja nie wiem czy nie kupimy z rynku wtórnego...

Wczoraj narzeka³am ¿e tz mi nie robi prezentów to dzi¶ mam oddam wam po kawa³ku, sama te¿ kawa³ek do kawki co jaki¶ czas zjem, a¿ tak to siê nie katujê diet±

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko wczoraj wszystkim wiza¿ nie chcia³ poprawnie dzia³aæ, tylko ¿e u Ciebie to wysz³o najlepiej z tymi postami

Kurcze nie mia³am styczno¶ci z tym sklepem, ale miejmy nadziejê ¿e wszystko dojdzie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------



Dlatego ja nie chcê tu zostaæ na sta³e, bo zarobki u nas s± po prostu ¶mieszne Ludzie bior± kredyt ¿eby godnie ¿yæ na swoim a musz± go sp³acaæ ca³e ¿ycie Widzê po moich bliskich którzy brali takie kredyty ile ich to nerwów kosztuje
ja bym w Pl te¿ nie chcia³a byæ...ale tz ma dobr± pracê, jak na obecne czasy...jak mia³ mo¿liwo¶æ w swoim zawodzie do Australi z³o¿yæ papiery to nie bo mamusia sama jest i chora i sobie nie poradzi
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:34   #2637
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Butki takie. Zwyczajne bez udziwnien
na jedno zdjêcie za³apa³ sie moj szczurek ale kolo niej jest lampka i dobrze zdjêcie tam sie robi
fajne butki, a co do pisiaka to cudny jest

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka17 ¦wietna ta Twoja ¶winka Cieszê siê, ¿e siê zdecydowa³a¶ na zwierz±tko.
A propos ¿ycia intymnego, to dziewczyny dobrze Ci radz±. Nie orgazm jest najwa¿niejszy, ale sama przyjemno¶æ jak± daje Ci blisko¶æ z ukochan± osob±. Ja mia³am podobnie po porodzie. By³am bardzo obola³a, trochê siê ba³am czy sobie nie zaszkodzê, ale te¿ i siê trochê wstydzi³am. Wiadomo, po ci±¿y moje cia³o nie by³o ju¿ takie samo jak przed. Ale jako¶ razem z mê¿em poradzili¶my sobie z tym. Tobie te¿ siê uda. Przecie¿ kochasz swojego faceta, a to jest najwa¿niejsze. A to, ¿e czasami siê nie chce, to normalne. W koñcu jeste¶my tylko lud¼mi. Czasami jestem tak zmêczona po ca³ym dniu zabaw z synkiem i prac± w domu, ¿e marzê tylko o spaniu
ja kocham zwierzêta nie wyobra¿am sobie bez nich ¿ycia
Mam nadzieje ze z T¯ sie jako¶ ulo¿y a co do orgazmu... ja do tego tak bardzo nie d±ze tylko on... ci±gle sie pyta kiedy d±¿y i ca³y czas jakby chcia³ zeby to sie sta³o denerwuj±c i stresuj±c mnie przy tym ... nie moge joko¶ tego z nim ulo¿yc ale postaram sie.. tylko ze dociera do niego zawsze jak co¶ sie stanie, niestety

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ

Kotka


Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczytaj greya Albo mo¿e seksuolog by Ci pomóg³ siê z tym uporaæ?

Bunny jak masz blisko Pepco to luknij sobie na te kajdanki, s± czerwone i ró¿owe, a kosztuj± tylko 7,99z³! No i wyczyta³am na opakowaniu ¿e maj± d¼wigniê dziêki której mo¿na je otworzyæ jak siê nie ma kluczyka, wiêc Twój t¿ nie ma siê czego baæ
owszem ale do sexuologa mam 60km to za daleko i jeszcze p³aciæ za wizyte, ale pewnie by mi pomógl, a co do tej ksi±zki muszê sie zastanowiæ

kajdanki takie mam, i rzeczywiscie taki dzingielek do otwacia jest bo mam ró¿owe i czerwone

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ

hmm ANTONINA jak babcia mojego T¿ -ta
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:35   #2638
maddlein
Przyczajenie
 
Avatar maddlein
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 2
Angry Koszmar z rozja¶nianiem, pomocy!

Witam
Jestem tu nowa, przeszuka³am ju¿ wszystkie mo¿liwe tematy ale nadal czujê niedosyt.

A wiêc, naturalnie jestem jasn± blondynk±, dwa lata temu co¶ mnie podkusi³o ¿eby pomalowac siê na rudy Podkre¶lam, ¿e malowa³am tylko szamponetkami, aczkolwiek nigdy nie zmy³y siê z moich w³osów tak jak obiecywali na opakowaniu. G³ównie malowa³am firm± marion.

W wakacje tego roku znudzi³a mi sie ju¿ czerwieñ na w³osach i postanowi³am wrócic do naturalnego blondu. I tu zaczê³y siê schody. Najpier poczeka³am kilka miesiêcy z nadziej±, ¿e kolor siê zmyje, ale nic z tego. Tak wiêc uda³am sie do fryzjerki na dekoloryzacjê, jednak ¿adna nie chcia³a siê podj±c, powiedzia³y ¿e z rudego nie da sie zejsc, a przesz³a kilka salonów

Jedynym wyj¶ciem by³y gêste pasemka, i owszem pasemka by³y ³adnie rosjasnione do blondu, ale z rudym prezentowa³o siê to okromnie.

Szybko pobieg³am do sklepu po farbê jasny blondy jednak nic nie chwyci³o, potem ciemny blond z palette ktory zrobil mi sraczke na w³osach.

Da³am w³osom odpoczac i postanowi³am sama rozjasnic w³osy ...
Efekt? na czubku g³owy jakies 5cm od nasady mam plamê piêknego jasnego blonu a na reszcie dalej nieszczesny rudy -.-

W ci±gu 4 miesiêcy zu¿y³am 4 rozjasniacze i ok 10 farb.
Nie wiem juz co robic, chce mniec wrescie równomierny blond

PS. przepraszam, ¿e siê taj rozpisa³am mam nadzieje ze dotrwa³y¶cie. i nie piszcie o wizycycie u fryzjera bo po ostatnim odpada
maddlein jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:45   #2639
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

chyba sama sobie paznokci nie bêdê robiæ czytaj±c ile tego trzeba chyba ¿e kurs jakis zrobiê
ale powiedzcie mi, te co maj± ¿el na naturalnych paznokciach, ile siê on trzyma, jak czêsto trzeba dope³niaæ (wiem ¿e w zale¿no¶ci od tempa ro¶niêcia paznokcia ale ¶rednio u Was??)
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-02, 11:47   #2640
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kotka jak ¶winia?

Orgazmu trzeba siê nauczyæ i wa¿ne ¿eby siê nie nakrêcaæ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.