CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-19, 21:56   #2611
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Ja sie pytam, gdzie jest ten drugi wątek na który sobie chodzicie bezemnie co



W ramach oszczędzania lecą do mnie 4 litrowe Kallosy. Czekoladowy, bananowy, wiśniowy i jagodowy. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle,że litro kosztuje ok 8 zl, a 250 ml ok 5. No to się nie opłaca malych brać.

I kuzynka moja ulubiona maloletnia dzwoniła żebym jej mamusi podala jakieś maski jak przyjedzie na weekend bo już jej się wszystko pokończylo, a dzialają tylko te odemnie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 22:11   #2612
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Stazja wszystko przez ten blue monday

Gratki z zakupów
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 22:34   #2613
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Stazja wszystko przez ten blue monday

Gratki z zakupów
Wymysly naukowcow

Z taką ladną nazwą to nie może byc zły dzień

Dzięki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 04:18   #2614
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Anastazjo gratuluję zakupów








Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 08:07   #2615
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Hejloł!

Sromotnie spóźnione, ale szczere życzenia pomyślności, zdrowia i radości dla Jubilatek Tymeno, Shachu

Asiu,

Stazjo, no masz Ty ten rozmach w szoppingu
niczym ja ongiś na szczęście już mi przeszło, do tego stopnia, że osiągnęłam swoisty minimalizm i od ciąży, czyli od ponad 2,5 roku kupuję ino sprawdzone rzeczy, które zużywam do ostatniej kropli. Jak nie ja w zapasie mam tylko produkty trudno dostępne w Łosiolandii, no i perfumy, (zwłaszcza), sprzed reformulacji, ale te gromadziłam ponad dekadę.

à propos perfum, po 9 latach osuszylam flakon Oxygene Lanvin ( ) i właśnie zamówiłam nowy- teraz się boję co dostanę

Kseniu, jeśli masz dobrą krawcową, a płaszcz jest w promocji, to na Twoim miejscu brałabym go jest wyjątkowy i wątpię by coś podobnego pojawiło się w nastepnej kolekcji.

Rawito, prowadzisz wykłady na temat perfum? Super

Co do pazernego, agresywnego księdza, to...
Wkurza mnie to, że zawsze oczekują specjalnego, ulgowego traktowania- niczym nadludzie, całowani w pierścień, bo są przecież lepsi od nas. A gdy zachowują sie skandalicznie, okazuje się, że nie należy ich oceniać surowo, bo przecież są tylko ludźmi. Ech, ta podwójna moralnosc
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 08:08   #2616
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

mcham niemrawo spod śniegu
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 08:13   #2617
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Zapomniałam wspomnieć o Seche Vite, którego użyłam ostatnio: latwy w aplikacji, wygladza powierzchnię paznokci, ale w porównaniu z top coat IsaDory nie ma wysokiego połysku. I okropnie śmierdoli , już dawno nie czułam takiego chemiczno-rozpuszczalnikowego odoru w produktach do paznokci, ze zmywaczami włącznie. Zobaczę jak sie będzie spisywał, do następnego pedicure'a.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 08:39   #2618
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

U mnie śnieg właśnie zamienia się w deszcz więc będzie ślizgawica, że hej

Miłego wtorku moi drodzy.

U mnie zapachowo powrót do korzeni, czyli napawam się lutkowym Fleur d'Oranger - właśnie rozpoczęłam trzecią butlę (a dwie sprzed reformulacji mam ukryte w tajemnym miejscu )
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 08:42   #2619
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dobry

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość
Anastazjo gratuluję zakupów
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość


Stazjo, no masz Ty ten rozmach w szoppingu
niczym ja ongiś na szczęście już mi przeszło, do tego stopnia, że osiągnęłam swoisty minimalizm i od ciąży, czyli od ponad 2,5 roku kupuję ino sprawdzone rzeczy, które zużywam do ostatniej kropli. Jak nie ja w zapasie mam tylko produkty trudno dostępne w Łosiolandii, no i perfumy, (zwłaszcza), sprzed reformulacji, ale te gromadziłam ponad dekadę.


Ty masz teraz malutką Skarbonkę, pewnie większą frajdę sprawia Ci wydanie kasy na jakiś drobiazg dla synka niż szesnasty krem dla siebie, tak mi się wydaje

Staram się tym walczyć , niestety z marnym skutkiem, ale się staram

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Co do pazernego, agresywnego księdza, to...
Wkurza mnie to, że zawsze oczekują specjalnego, ulgowego traktowania- niczym nadludzie, całowani w pierścień, bo są przecież lepsi od nas. A gdy zachowują sie skandalicznie, okazuje się, że nie należy ich oceniać surowo, bo przecież są tylko ludźmi. Ech, ta podwójna moralnosc
A jedyna sluszna i sprawiedliwa kara, to przeniesienie w inne miejsce...

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
U mnie śnieg właśnie zamienia się w deszcz więc będzie ślizgawica, że hej

Miłego wtorku moi drodzy.

U mnie zapachowo powrót do korzeni, czyli napawam się lutkowym Fleur d'Oranger - właśnie rozpoczęłam trzecią butlę (a dwie sprzed reformulacji mam ukryte w tajemnym miejscu )
Pieknie pachniesz, to chyba najladniejszy Lutens
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:30   #2620
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Katt :cmok


Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ostatnio maskę zakwaszająca Leo? ta której używałam dwa lata temu pięknie pachniała cytrusami a ta którą dostałam ostatnio śmierdzi ropą Producent mnie olewa i nie odpowiada na maile a ja zachodzę w głowę czy aż tak zmienili skład czy trafił mi sie zepsuty egzemplarz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Katt :cmok


Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ostatnio maskę zakwaszająca Leo? ta której używałam dwa lata temu pięknie pachniała cytrusami a ta którą dostałam ostatnio śmierdzi ropą Producent mnie olewa i nie odpowiada na maile a ja zachodzę w głowę czy aż tak zmienili skład czy trafił mi się zepsuty egzemplarz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Katt :cmok


Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ostatnio maskę zakwaszająca Leo? ta której używałam dwa lata temu pięknie pachniała cytrusami a ta którą dostałam ostatnio śmierdzi ropą Producent mnie olewa i nie odpowiada na maile a ja zachodzę w głowę czy aż tak zmienili skład czy trafił mi się zepsuty egzemplarz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Katt :cmok


Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała ostatnio maskę zakwaszająca Leo? ta której używałam dwa lata temu pięknie pachniała cytrusami a ta którą dostałam ostatnio śmierdzi ropą Producent mnie olewa i nie odpowiada na maile a ja zachodzę w głowę czy aż tak zmienili skład czy trafił mi się zepsuty egzemplarz
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 09:56   #2621
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

o własnie! zastanawiałam się czym to pachnie, tak - to zapach ropopodobny
matko z córką
w dupie, nie będę uzywać
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 10:25   #2622
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Czołem Wewątku! Mam mega kaca po intelektualnym spotkaniu przy "lampce tokaju", które skończyło się dzikim pijaństwem Czuję się fatalnie, a jestem już po jajecznicy, 1,5 litrowej butelce wody i szklance soku z kiszonej kapusty. Nie tknę tokaju już nigdy w życiu.



Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rawito, prowadzisz wykłady na temat perfum? Super
sprawiają mi dużą radochę.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć o Seche Vite, którego użyłam ostatnio: latwy w aplikacji, wygladza powierzchnię paznokci, ale w porównaniu z top coat IsaDory nie ma wysokiego połysku. I okropnie śmierdoli , już dawno nie czułam takiego chemiczno-rozpuszczalnikowego odoru w produktach do paznokci, ze zmywaczami włącznie. Zobaczę jak sie będzie spisywał, do następnego pedicure'a.
Fakt, śmierdzi okrutnie, szkoda, że Ci nie napisałam. Na moich czerwieniach i różach robi połysk, ale faktycznie nie mam porównania z Isadorą.

Katty
gratuluję koncertu! Ja właśnie ostrzę sobie zęby na Leibacha. Byłam już na nich dwa razy, ale dobrego nigdy za wiele

Stazjo gratuluję zakupów.

A co do rozmachu zakupowego... To nie wiem, czy ktoś mnie przebije i bardzo się tego wstydzę Wczoraj miałam trochę za dużo czasu między zajęciami i z nudów krążyłam po galerii handlowej. Zanabyłam granatowe jeansy dla siostry, piękną czarną, wełnianą pelerynę (przecenioną z 400 zł na 69), spódniczkę w reserved i znowu dwie czarne i obcisłe sukienki No po co, po co mi tyle? Wszystko przez te przeceny, ciężko się oprzeć, chociaż poza płaszczem wcale mi te rzeczy nie są potrzebne. Daję sobie ban na zakupy. Nie wchodzę już do żadnego sklepu.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 10:43   #2623
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Jowito, uhum, jedzie mi tu czołg?

Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 12:36   #2624
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość



A co do rozmachu zakupowego... To nie wiem, czy ktoś mnie przebije i bardzo się tego wstydzę Wczoraj miałam trochę za dużo czasu między zajęciami i z nudów krążyłam po galerii handlowej. Zanabyłam granatowe jeansy dla siostry, piękną czarną, wełnianą pelerynę (przecenioną z 400 zł na 69), spódniczkę w reserved i znowu dwie czarne i obcisłe sukienki No po co, po co mi tyle? Wszystko przez te przeceny, ciężko się oprzeć, chociaż poza płaszczem wcale mi te rzeczy nie są potrzebne. Daję sobie ban na zakupy. Nie wchodzę już do żadnego sklepu.
Jesteś moim miszczem

Ja dziś byłam bardzo dzielna i nie kupilam sobie nic. No bo przecież zabawki dla kotów to nie dla mnie nie
Kupilam im dwa komplety poduszeczek nasączanych kocimiętką, i dwa urocze kłębuszki wełny - żółty i niebieski - też nasączane...a te niewdzięczniki co? Niiiic, olały zabawki

Sukienki ciągle chcem, ale nie ma u mnie takich jak chcem, może innym razem...a dopasowane wolę jednak przymierzyć ...


Tymeno Leo miałam jakieś dwa lata temu i pieknie pachniala...może skład skopali? Albo te Leo takie nietrwałe...pamiętam że mojej wywaliłam pól opakowania litrowego, bo jej zapach się zmienil...to może ta partia była jakoś żle przechowywana, moze przegrzana....

Na długość włosow nie boję się używać przeterminowanych( o ile kolor/zapach/i stan skupienia jest taki jak dawniej) i mam jedną już prawie dwa lata po terminie( Mila mleczna) i ani nie śmierdoli, ani nic jej się nie dzieje a dziala jak trzeba....

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Mam Black Sugar

Fajne jest, zaczyna się identycznie jak PS, ale po kilku sekundach dochodzi nuta palonej gumy/opony i tak sobie już siedzi dobre kilka minut
Mocno słodki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 13:08   #2625
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Ja miałam Leo chyba z jakiś rok temu i pachniała ładnie, cytrusami. Nawet narobiłam sobie na nią smaka ostatnio, ale jak macie takie przejścia, to nie będę ryzykować.

Tymeno gdzie ją kupowałaś? Na allegro czy w jakimś sklepie netowym? Ma datę ważności?

Justyno Twój opis Black Sugar mi się podoba. Lubię takie spalone klimaty.

Nie ma to jak przygotowywać zajęcia na kacu
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 13:45   #2626
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Justyno Twój opis Black Sugar mi się podoba. Lubię takie spalone klimaty.

:
Fajny jest Słodziak, ale nie oczywisty, tylko mroczny
Jak byś chciałą próbasa daj znać
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 14:31   #2627
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dzięki Justyno, powącham bardzo chętnie, ale jadę do Londynu w przyszłym miesiącu, tam ta marka jest w dużej obfitości to przetestuję.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 15:38   #2628
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Jowito - Miszczyni Moja gratki z szaleństwa zakupowego

Co do tokajów czy innych wermutów to ja mam podobne jedno wspomnienie .... powiedziałabym mroczno ciężkostrawne raz i nigdy więcej
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 15:44   #2629
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Katty Zaciekawilas mnie, Oxygen Lanvin, do tej pory nie znalam, musze to nadrobic
Justys - super, ze zapach Ci sie spodobal

Jowito - gratki zakupowe
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 16:01   #2630
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Dziewczyny nie gratulujcie, tylko mnie opieprzcie

Rozmawiałam z profesorem, który zaprosił całą ekipę na tokaj. Twierdzi, że nie pamięta ani jak wrócił, ani kiedy, ani nie wie jak w jego domu znalazła się siatka z moją spódnicą i spodniami mojej siostry Całe szczęście, że się znalazły, zanim zauważyłam ich brak.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:12   #2631
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Asiu, polecam testy, ale nie wiem czy Oxygene w ogóle jest w Twoim stylu, bo to bardzo perfumowe perfumy
Dla mnie to mleko z białym pieprzem, (w otwarciu aż swidruje w nosie, ale bardzo przyjemnie), piżmo, irys, trochę gardenii, na sandałowej bazie. To jeden z moich przytulnych zapachów, z efektem skóry świeżo po aromatycznej kąpieli, opatulonej puszystym szlafrokiem i ze szklanką wspomnianego wyżej mleka w tle Mnie się bardzo dobrze kojarzą i lubię je nosić.

Rawito, nieźle zaszalałaś gratuluje zakupow i proszę poka poka pelerynę

Tymeno, a co KWC mowi na temat zapachu tej maski? Paczałaś?

Co do ouda w perfumach, no same powiedzcie czy to nie jest szaleństwo mody, skoro wpakowali go nawet do Pink Szugara i go przechrzcili na czarrrno
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:22   #2632
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Wszyscy piszą, że Leo pachnie i ja też taką ją pamiętam. Kupowałam na Allegro w sklepie fryzjerskim. Pewnie jest stara. Ale jestem zła w dodatku Dorotę na zakupy namówiłam.

Rawito, ale heca
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 16:32   #2633
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rawito, nieźle zaszalałaś gratuluje zakupow i proszę poka poka pelerynę
Proszę bardzo Ja ją będę nosić do ołówkowych spódnic i sukienek i kozaków. I rękawiczek do łokcia.

Z oudem to fakt, jest wszędzie. A propos perfum odwiedziłam wczoraj galilu pod kątem zapachów abstrakcyjnych i spodobały mi się obie Nebule. Nie aż tak, żeby mieć flakony, ale próbki do wąchania wzięłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg promod-peleryna-349.jpg (24,6 KB, 21 załadowań)
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 20:50   #2634
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dzięki Justyno, powącham bardzo chętnie, ale jadę do Londynu w przyszłym miesiącu, tam ta marka jest w dużej obfitości to przetestuję.

Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie gratulujcie, tylko mnie opieprzcie

Rozmawiałam z profesorem, który zaprosił całą ekipę na tokaj. Twierdzi, że nie pamięta ani jak wrócił, ani kiedy, ani nie wie jak w jego domu znalazła się siatka z moją spódnicą i spodniami mojej siostry Całe szczęście, że się znalazły, zanim zauważyłam ich brak.
Fajna impreza
Cytat:
Napisane przez rawita Pokaż wiadomość
Proszę bardzo Ja ją będę nosić do ołówkowych spódnic i sukienek i kozaków. I rękawiczek do łokcia.
Bardzo ładna



no fajny jest ten BS Słodziak , ale nie aż taki zabójczy jak PS, przez ten oud mniej ulepny. Tylko moc i trwalość mogłaby być ciut lepsza...ale jest nieżle
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:06   #2635
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Pisałąm,że nic sobie dzisiaj nie kupilam....no to już sobie kupilam jednak

Poszlam czytać recenzje o Madonna Truth or Dare ( jakoś mnie naszlo, wreszcie ), piszą że kwieciuch, mocarny i wogle och i ach....no to poszłam sprawdzić na All czy jest...no i był, taniutki...no to stalo się, samo jakoś wpadło i się kliknęlo...
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 04:06   #2636
tharoon
Zakorzenienie
 
Avatar tharoon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 106
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Jowito gratuluję szaleństw zakupowych i nie tylko








Miłego dnia
tharoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 05:38   #2637
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Jowito, super ta pelerynka i taka Twoja, sztylizacja na Kim Novak czy Grace kelly


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
...
Poszlam czytać recenzje o Madonna Truth or Dare ( jakoś mnie naszlo, wreszcie ), piszą że kwieciuch, mocarny i wogle och i ach....no to poszłam sprawdzić na All czy jest...no i był, taniutki...no to stalo się, samo jakoś wpadło i się kliknęlo...
to udany zapach



cześć
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 06:39   #2638
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 827
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Rawito, boska peleryna, nosilabym z lubością

Stazjo, graty
a ToD mam, czasem powacham z korka i... nie umiem nosic, pomimo, ze uwielbiam tuberoze i gardenie. Czuję w tym zapachu coś tandetnego, (no nie potrafie tego inaczej okreslic, choć jak ognia unikam tego przymiotnika odnosnie pefum, bo jestem wrogiem snobizmu )

Ciekawe czy dzisiaj też przez cały dzień nie będę mogła wejść na wizaż
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 07:08   #2639
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V




Katt, wizaż miał jakąś awarie wczoraj przez pół dnia.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 08:11   #2640
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: CzarnaZuzia Wymiata - Nowe otwarcie V

Milego dnia Ja zaraz znowu jade do Wroclawia
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-17 17:42:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.