Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 07:52   #2611
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
od razu mi się przestał podobać taki śliczny, a taki głupiutki, jak to jest, że Bozia nigdy równo nie obdzieli
Mnie to też nieodmiennie zastanawia. Ostatnio natrafiam wyłącznie na takich, którzy budzą mój podziw, aż do momentu, gdy otworzą usta, by zabrać głos w jakiejś sprawie. Wówczas cały urok pryska.

Aha, i witam wszystkie nowe bladolice.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 08:28   #2612
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Ishi, moim zdaniem super ten kolor włosów! Mam nadzieję, że się do niego przyzwyczaisz, bo (moim zdaniem) wyglądasz bardzo korzystnie
dzieki juz się oswajam
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:12   #2613
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja polując na filtr klorane, którego ostatecznie nie upolowałam doprowadziłam mimowolnie do następującej niezręcznej sytuacji...

miejsce akcji, któryś SuperPharm...

-Przepraszam, czy jest filtr Klorane dla dzieci..?
-...A dziecko w jakim wieku?
-yyy, 20 lat to dla mnie.

Pani popatrzyła na mnie nieco skonsternowana i po chwili dopiero zakomunikowała, że nie ma, pytanie wynikało zapewne z faktu, że chciała dobrać inny, więc musiała parametry mojego potomka poznać

ale tego nie rozumiem i drażni mnie nieustająco, czemu, no czemu, jeśli pytam o konkretny produkt, to się mnie zasypuje propozycjami i informacjami o innych, nieraz dość obcesowo je wpychając? ja naprawdę nie mam cierpliwości do takich zabiegów

i też mnie w tym roku skomplementowano, że wyglądam jak Wednesday Adams ale już tak nie wyglądam, bo mam kolor włosów jak Addison Montgomery z Private Practice... i po prostu mi pięknie moim zdaniem, wygląda jak mój naturalny i idealnie się z cerą komponuje.

aaa... jeszcze- miałam nieprzyjemność dość poważnie się zatruć, mniejsza o okoliczności, wylądowałam w szpitalu już w dość zaostrzonym stanie, ale doprowadzili mnie jakoś antybiotykiem, przeciwbólowym i przeciwzapalnym w formie kroplówek do ładu i wychodzę na korytarz, tam była reszta towarzyszy niedoli, cóż, uroki zorganizowanej gastronomii w każdym razie ktoś komentuje, że teraz, to przynajmniej nabrałam kolorów, bo wcześniej, to wyglądałam jak śmierć, a na to koleś, całkiem ładny niestety że "no tak, bo poprzednio to wyglądałaś jak ta ściana na której tle stoisz, na górze, a teraz już tylko jak na dole..."

a ściana była u góry biała, a na dole taka... beżowożółta? wiecie, jak to się kiedyś w placówkach użyteczności publicznej- szkołach, szpitalach... malowało, na górze akrylową, od połowy taką... olejną farbą.


od razu mi się przestał podobać
taki śliczny, a taki głupiutki, jak to jest, że Bozia nigdy równo nie obdzieli ale najlepsze to, że to był już moment, kiedy byłam dość potężnie opalona, ze trzy tony jak nic nad czym dotąd ubolewam, i dotąd z tym walczę.

mnie kiedyś wkurzył jeden chłopak, który - po przedstawieniu go mnie zapytał: 'Też jesteś taka fałszywa jak wszystkie rude?' To niby miał być żart, ale ja go z miejsca znienawidziłam
co do farmaceutek - ja już przestałam myśleć że te panie aptekarki, albo 'dermokonsultantki' jak się w mojej aptece tytułują, w czymkolwiek mi pomogą. no niestety rzetelne informacje nt filtrów to tylko na Wizażu
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 09:56   #2614
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Również jestem bladolica..
Jak to mój mąż ładnie mówi "blada jak truposz" Aż mi żyły prześwitują A jak w tym roku zaczęłam brać belissę sun (by nie złapał mnie burak jak co roku) to opaliłam się 1 raz tak mocno w życiu..Znaczy mam kolor jasnego beżu


Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że jestem chyba jedyną bladolicą, która nie używa podkładu. No, chyba że jakąś przeoczyłam. Powiem Wam, że strasznie mi służy krem upiększający nivea visage: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wilzajacy.html
Ma wiele niepochlebnych opinii, może dziewczyny za dużo go nakładają? Ja mam po nim taką świeżą, rozświetloną cerę i zaczerwienienia znikają, bo on lekko kryje. Przy tym cudownie pachnie i jest taki lekki. Aha, i co najciekawsze. W moim przypadku-kiedy się trochę opaliłam i nałożyłam ten krem to twarz była jaśniejsza od reszty ciała-czyli trochę jakby rozjaśnia poprzez to rozświetlenie.
Muszę go wypróbować.
Ja aż do studiów nie używałam żadnego podkładu i tylko bazę rozświetlającą eveline (już jej nie ma ) ..Potem seria masakrycznych porażek. Trwała 5lat..I znowu od tego lata nie używam podkładu..>A te co mam to chyba wydam mamie..Bo I tak nic tak jasnego dla siebie nie znajduję by pasowało
Obecnie mam bourjois owocowy 51 ale też nie jest "odpowiednio jasny" ..nie jes źle ale jak się przyjdzeć widać gdzieniegdzie że się odcina, dobrze że nie aż tak bardzo.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 10:23   #2615
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
aaa... jeszcze- miałam nieprzyjemność dość poważnie się zatruć, mniejsza o okoliczności, wylądowałam w szpitalu już w dość zaostrzonym stanie, ale doprowadzili mnie jakoś antybiotykiem, przeciwbólowym i przeciwzapalnym w formie kroplówek do ładu i wychodzę na korytarz, tam była reszta towarzyszy niedoli, cóż, uroki zorganizowanej gastronomii w każdym razie ktoś komentuje, że teraz, to przynajmniej nabrałam kolorów, bo wcześniej, to wyglądałam jak śmierć, a na to koleś, całkiem ładny niestety że "no tak, bo poprzednio to wyglądałaś jak ta ściana na której tle stoisz, na górze, a teraz już tylko jak na dole..."

a ściana była u góry biała, a na dole taka... beżowożółta? wiecie, jak to się kiedyś w placówkach użyteczności publicznej- szkołach, szpitalach... malowało, na górze akrylową, od połowy taką... olejną farbą.
Normalnie umarłam Genialne Uwielbiem te proste, nieskomplikowane, męskie porównania
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:37   #2616
White_Lilly
Raczkowanie
 
Avatar White_Lilly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdzieś w zachodniopomorskim:)
Wiadomości: 44
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A moimi biednymi miniaturami oczu to się żadna nie zainteresowała a ja już nie wiem co mam robić Wczoraj była u mnie siostra mojego Em, kosmetyczka. Oczywiście z przerażeniem spojrzała na moją bladą twarz i niezdarnie pomalowane "piłkooczy" Od razu wyjęła kosmetyczkę (swoją/ ja nie wiem, jak można z "tym" wszędzie chodzić) i wzięła się za upiększanie. Po tym eksperymencie wyglądałam niby ładnie, tylko te oczy... podkreślenie ich dwoma odcieniami czerwieni i czarną kreską wywołało efekt "małych, spuchniętych i podbitych oczek", przynajmniej tak ja siebie widziałam. Chyba znów zrezygnuje z jakiegokolwiek makijażu


Zainteresował mnie ten "test Under Twenty". Chyba się skuszę Chociaż jak ten puder antybakteryjny będzie taki sam jak z Nivei to ja dziękuję... "człowiek w pudrowej masce" Jedna korzyść, zaoszczędziłabym na kosmetykach pielęgnacyjnych, ku uciesze mojej rodzicielki
__________________
Bo ważę za dużo

http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...9d0ac0cb36.png
White_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 11:39   #2617
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A wiesz, że coś w tym jest? Siostra mojej mamy w swoje wnuczęta wlewa niesłychaną ilością soków z marchwii i brzoskwini, by te dzieciaczki nie były takie blade! I one faktycznie robią się takie ... pomarańczowe! A wygląda to dziwnie, bo dzieciaki mają jasne, niemal białe włosy, niebieskie oczy i zapewne też naturalnie bladą cerę (ciężko to teraz ocenić, wszak są pomarańczowe).
Ja tez przechodziłam okres picia soczków marchwiowych (gimnazjum). Już Wam chyba pisałam, że wylądowałam u dyrektora z podejrzeniem zażywania uciech nikotynowych.

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Byłąm dziś Dziewczyny na koncercie mojej kochanej Patricii Kelly (z dawnego Kelly Family mojego kochanego) i powiem Wam, że jest taka śliczna i bladziutka, że trudno uwierzyć, że ta kobieta za miesiąc będzie miała 41 lat! Nie wiem, czy ktoś dałby jej z wyglądu (i z zachowania też!) więcej niż 30! Kolejny widoczny dowód na odmaładzające działanie jasnej, separowanej od nadmiaru słońca skóry
41? Dla mnie ona nadal jest przed 30.
Ale i tak ideałem piękna tej rodziny jest dla mnie Paddy. Nadal nie potrafię odżałować jego służby...

A wiecie, że ja nigdy nie usłyszałam ze strony faceta (no z wyjątkiem mojego ojca, ale to sie nie liczy ), że moja bladość mi nie pasuje. To zawsze kobiety były dla mnie niemiłe. Ale ja to trochę dziwnie pojmuję. Jeżeli jakaś dziewczyna powie mi, że inaczej wyglądam to od razu lecę z przerażeniem do lustra. Jeżeli natomiast zrobi to facet to mam takie wrażenie, że nie mówi tego złośliwie.
I niestety przykro mi to mówić, ale nie poznałam w całym swoim prawie 20-letnim życiu mężczyzny, który jest przystojny i bystry. Kobiety owszem- faceta nigdy.

White_Lilly jasne kolory (w wewnętrzym kąciku oka) powiększają oczy. Nic więcej nie jestem w tej kwestii Ci w stanie poradzić, ponieważ nigdy nie miałam z tym problemu
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-09-19 o 11:42
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 11:41   #2618
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez White_Lilly Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie ten "test Under Twenty". Chyba się skuszę Chociaż jak ten puder antybakteryjny będzie taki sam jak z Nivei to ja dziękuję... "człowiek w pudrowej masce" Jedna korzyść, zaoszczędziłabym na kosmetykach pielęgnacyjnych, ku uciesze mojej rodzicielki
haha pamiętam, jak kilka lat temu sama skusiłam się na ten 'puder' i swój wrzask na widok tego wylewającego się z tubki... kremowego błotka krem w prezencie dostała opalona koleżanka.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:08   #2619
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

O matko! Akcje w aptekach są naprawdę dziwne, bo nigdy nie wiem czy mam się śmiać czy płakać! Pamiętam raz po wyjściu z apteki, bratowa szepnęła mi do ucha : '' Słuchaj M. to chyba Ty powinnaś stać za tą ladą, a nie kobieta, która nie ma pojęcia co właśnie mówi'' Nie, zebym wrzucala wszystkie studentki farmacji do jednego worka, ale w większości aptek naprawdę spotyka się osoby, które widocznie dziwnym trafem znalazły się tu a nie w jakimś biurze.
Takie samo wrażenie odnoszę rozmawając z niektórymi fryzjerkami i kosmetyczkami. Jeśli chodzi o opinie ludzi to zdarzało mi się tłumaczyć, że nie mam anemii.
Dziewczyny, sorry ze was tak mecze! Ale naprawde nie pamietacie linku do podkladow, ktore nie gryza sie z filtrem?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:24   #2620
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja bedę świetną farmaceutką

Ech, jaki ten mój Revlon ciemny.. Zamówiłabym Pixie, ale po pierwsze nie mam pieniędzy, po drugie, ostatnio też z kolorem trafić nie mogłam..
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 13:18   #2621
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Moja kuzynka studiująca na marnym stiudium farmaceutycznym stwierdziła, że tabletki przeciwbólowe to przecież można łączyć z alkoholem.

Oj bladolice, a ja tam znam kilku błyskotliwych mężczyzn i dobrze się z nimi dogaduję. Ja,TŻt i jego przyjaciel jesteśmy zgraną paczką.

Przyszedł do mnie kabuki z pixie, jest świetny!
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2010-09-19 o 13:19
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 13:32   #2622
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sorry ze was tak mecze! Ale naprawde nie pamietacie linku do podkladow, ktore nie gryza sie z filtrem?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134 to ten?
Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ja polując na filtr klorane, którego ostatecznie nie upolowałam doprowadziłam mimowolnie do następującej niezręcznej sytuacji...

miejsce akcji, któryś SuperPharm...

-Przepraszam, czy jest filtr Klorane dla dzieci..?
-...A dziecko w jakim wieku?
-yyy, 20 lat to dla mnie.

Pani popatrzyła na mnie nieco skonsternowana i po chwili dopiero zakomunikowała, że nie ma, pytanie wynikało zapewne z faktu, że chciała dobrać inny, więc musiała parametry mojego potomka poznać


w sumie miałam podobną sytuację. stałam w Rossmanie przy stoisku Babydream i wybierałam kosmetyki (kremy, szampon, cośtam oglądałam). Podszedł do mnie kolega i powitał mnie słowami "Nie było mnie trzy miesiące, a ty już się dzieciaka spodziewasz? Pospieszyłaś się" (dodam, że chodzę do liceum)
Cytat:
Napisane przez White_Lilly Pokaż wiadomość
A moimi biednymi miniaturami oczu to się żadna nie zainteresowała a ja już nie wiem co mam robić Wczoraj była u mnie siostra mojego Em, kosmetyczka. Oczywiście z przerażeniem spojrzała na moją bladą twarz i niezdarnie pomalowane "piłkooczy" Od razu wyjęła kosmetyczkę (swoją/ ja nie wiem, jak można z "tym" wszędzie chodzić) i wzięła się za upiększanie. Po tym eksperymencie wyglądałam niby ładnie, tylko te oczy... podkreślenie ich dwoma odcieniami czerwieni i czarną kreską wywołało efekt "małych, spuchniętych i podbitych oczek", przynajmniej tak ja siebie widziałam. Chyba znów zrezygnuje z jakiegokolwiek makijażu
wiedziałam, że cos pominęłam
raczej uniekaj ciemnych, mocnych kolorów - na czerń czy ciemniejsze brązy mozesz sobie pozwolić jedynie na/tuż nad linią górnych rzęs - roztarte, żeby linia była miękka; no i taka ciemniejsza kreska może być nieco grubsza przy zew. kąciku, przy wew. może zanikać
na całą powiekę jakiś neutralny (jasny róż, beż, szary) perłowy cień. Oko powiększa biała kredka na linii wodnej (chyba coś namotałam?)
możesz spróbować lżejszej wersji makijażu japońskiego (pod ręką mam te linki: klik, klik). o, i jeszcze zobacz to: klik

i jeszcze tak czy siak skorzystaj z wyszukiwarki - na pewno na wizazu były takie makijaże i porady
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-09-19 o 13:34
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:04   #2623
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco u saved my life!!!!! Dziekuje!!!!!!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:07   #2624
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Moja kuzynka studiująca na marnym stiudium farmaceutycznym stwierdziła, że tabletki przeciwbólowe to przecież można łączyć z alkoholem.
miejmy nadzieje,ze egzamin zawodowy pokaze jej wiedzę. Chociaż , ten egzamin est niesprawiedliwy i mzna zdać, nawet gdyby na żywo w konsekwencji doprowadziło to do śmierci pacjenta (np źle obliczone dawki)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:10   #2625
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

te kolor skóry
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:26   #2626
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
te kolor skóry
o wiele ładniej jest jej bez tej karminowej szminki na ustach
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:39   #2627
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Bardziej sie skupiłąm na kolorze nóg
http://www.youtube.com/watch?v=nNJz93pCgok kurcze, ten Gosh porcelain jakiś ciemny.. Już tracę nadzieję na znalezienie dobrego dla mnie podkładu
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:10   #2628
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, muszę Wam zdać relację z dzisiejszej wyprawy na zakupy. A więc włócząc się w poszukiwaniu sukienki na spotaknie szkoleniowo - integracyjne, udałam się do galerii handlowej. A w galerii jak to w niedzielę masa ludzi. No i tak się złożyło, że na ruchomych schodach stałam przy takich dwóch typowych kurczkach solaryjnych płci żeńskiej. Ale mówię Wam, było to wręcz komiczne: dwie tlenione blondyny, ze spalonymi włosami i perfidnie doczepionymi sztucznymi włosami (notabene różniacymi się nieco od ich naturlanych, przetrawionych rozjaśniaczem szczatków włosów) i do tego strzaskane na heban! Dosłownie na heban! Doda wyglądalaby przy nich jak śnieżynka! Oczywiście panny zlustrowały mnie od góry do dołu, dzięki czemu również i ja miałam czas dokonć wnikliwej analizy ich cery. I do tej pory jestem w szoku - bo jeszcze nigdy nie widziałam tak zniszczonych skór u tak młodych osób. Trądzik, plus przesuszone, łuszczące placki, plus drobna siateczka zmarszczek, a to wszystko przykryte warstwą przecierającego się podkładu (notabene ciekawe jakiego koloru - light brown?) Nie, niech nikt mi nie mówi, że opalenizna wygląda zdrowo. Po tym co dzisiaj zobaczyłam mam ochotę dołączyć do jakiegoś ruchu opru, mającego na celu wysadzenie w powietrze wszystkich tych lamp emitujących uv.
Druga przygoda spotkała mnie w Inglocie. Postanowiłam pójśc i jeszcze raz obadać wszystkie podkłady. Macam je, rozcieram na łapie, chodzę w tą i z powrotem, wzdycham... W końcu zainteresowała sie mną konsultantka i zaoferowała pomoc. Więc ją poprosiłam o pokazanie mi najjaśniejszego podkładu (wyłączając ACM). Dziewczyna przyniosła mi 3 próbki, roztarła na nadgarstku (bo buzi nie udostępniłam do testowania) a tam... pojawiły się 3 ciemne podkładowe plamy doskonale widocznie nawet w lichym świetle sklepowego oświetlenia. Zapadła chwila milczenia a dziewczyna mówi zgorszona: "ma pani bardzą jasną skóre, u nas pani nie znajdzie niczego jaśniejszego". Uśmiechnęłam się do niej krzywo, i powiewając połami plaszcza niczym Dracula, opuściłam salon
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:17   #2629
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

http://www.youtube.com/watch?v=TpLXQorSQe8

quench
, ja też kiedyś zaliczyłam najkrótszą na świecie wizytę w Douglasie
-czy jest może krem tonujący Lancome Aqua Fusion Teinte?

(miałam fazę kupić sobie krem tonujący, a wyczytałam w necie, że ten jest najjaśniejszy z możliwych dostępnej u nas marki, więc byłam pewna, że będzie, wtedy nie byłam jeszcze świadoma jak bardzo okrojona jest oferta na nasz kraj...)

-niestety nie ma...
-a coś innego, w podobnym odcieniu, tak dla mnie.
-tak jasnego, to niestety nic nie mamy.

zaliczyłam jej mimo wszystko plusa za niestety.

XD

dziękuję, do widzenia, sklep opuściłam w podobnym tonie jak Ty, tylko jeszcze w obłoku perfum, który każdy prócz uznałby za wieczorowe... wieczorowe dla mnie, to są na półce z męskimi ja tam nie wiem, jak my chcemy niezniewieściałych i niemetroseksualnych facetów wychowywać, jak kiedy kupowałam perfumy mojemu brata znalazłam jeden (!) zapach, który moim zdaniem nie nadawałby się lepiej dla mnie, niż dla niego taki typowo męski, a jednocześnie nadal zapach, a nie żaden spirytus w zaporowej cenie teraz już się jakoś więcej ich zrobiło, szczęśliwie moda mężnieje

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-09-19 o 18:36
denq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 18:42   #2630
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

W między czasie czekania na koleżanką obswatchowałam swój ustowy zbiór - nie cały niestety :P.
Mam nadzieje, że mi wybaczycie nawał zdjęć

No i wklejam Inglota 820 na ustach - na żywo bardziej ostry kolor, szkoda że tak na fotce nie wyszedł. Ale tak bardzo misię podoba,że tak wyszłam z koleżanką na miasto. A co mi tam,nie??:P

Następne zdjęcia za jakiś czas, żebyście się nie zanudziły :P

Szminki wg numerów (nie podpisałam na fotce)
1. Miss Sporty love me
2. Rimmel celeb
3. Bell 035
4. Bell 033
5. Mayballine water shine rubis diamonds
6. Rimmel soft coral
7.Inglot 820
8.Inglot ice&fruits
9.L'oreal

Jeżeli chodzi o podkreślenie jasnej cery to polecam błystek YR (transparentna czerwień) i błystek H&M (jeżeli ktoś lubie fuksje na ustach, transparentny z drobinkami, ale ich nie widać na ustach).
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:52   #2631
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishikawa, możesz mi napisać co nieco na temat błyszczyka (?) rimmela stay glossy 560? Kolor mi się baaardzo podoba. Tylko jak z trwałością i lepkością?
PS. Twój kolor włosów coraz bardziej mi się podoba Kurcze, aż mnie skręca by się pofarbować, ale obiecałam sobie powrót do naturalnych włosów. Właśnie łażę z 2 cm szarymi (kompletnie szarymi, bez beżowych, opalizujących refleksów) odrostami
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:56   #2632
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
teraz już się jakoś więcej ich zrobiło, szczęśliwie moda mężnieje
Należy to odnotować na plus.

Ja zdołałam się przyzwyczaić do pełnych zaskoczenia/dezaprobaty spojrzeń. Bo nie dość, że jestem blada i podzielam, droga denq, twe upodobanie do zapachów mocnych i bezwstydnie ekstrawaganckich, to mierzę (jak już kiedyś wzmiankowałam) całe 182 cm wzrostu, a rozmiar mej ciżemki opiewa na 42. Jeśli do tego doliczyć przeprost kolan i łokci, to wychodzi już jakiś mutant. Sugerując się ludzką logiką, nie powinnam opuszczać domu. Pardon. Swego spowitego w egipskich ciemnościach lochu.
A tak apropos wizyt w Douglasie... Ostatnio, gdy się tam pojawiłam (miałam w Warszawie sprawę do załatwienia, to postanowiłam skorzystać z okazji i wstąpić) pani usiłowała mi wcisnąć zamiast podkładu, białą bazę. Stwierdziła, że powinnam być wreszcie usatysfakcjonowana kolorem.

Ishi, wyglądasz obłędnie. Muszę się kajać w prochu i popiele, bo nie napisałam Ci tego wcześniej. Ale mam nadzieję, że wybaczysz.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau

Edytowane przez wielokropek2
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:03
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:03   #2633
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ishi, absolutnie i kategorycznie zabraniam ci rozjaśniać, zmywać, dekoloryzować, i co tam można jeszcze zrobić, włosy!
A błyszczyki masz cudne, podoba mi się czereśnia YR i ten ciemny Rimmela
Ogólnie ostatnio odkryłam, że jasne, słodkie róże do mnie zupełnie nie pasują i wyglądają nienaturalnie, bo mój naturalny kolor ust to bardziej pod czerwień właśnie podchodzi. I czerwony błyszczyk z limitowanki Essence Eclipse jest teraz moim ulubionym, choć szukam czegoś bardziej 'light'

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:14
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:05   #2634
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ej, no ale chyba lepiej jest jak te panie w sklepie szczerze przyznają że nie mają nic aż tak jasnego, niż jak usiłują wcisnąć podkład w kolorze ciemnej pomarańczy z komentarzem "będzie pani zdrowiej wyglądała"
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:05   #2635
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ishikawa, możesz mi napisać co nieco na temat błyszczyka (?) rimmela stay glossy 560? Kolor mi się baaardzo podoba. Tylko jak z trwałością i lepkością?
PS. Twój kolor włosów coraz bardziej mi się podoba Kurcze, aż mnie skręca by się pofarbować, ale obiecałam sobie powrót do naturalnych włosów. Właśnie łażę z 2 cm szarymi (kompletnie szarymi, bez beżowych, opalizujących refleksów) odrostami

Jest lepki, dla mnie za bardzo - ale rzeczywiście trwały,jeżeli nie jesz i nie pijesz.
Ja go dostałam jak była akcja zostań ambasadorką marki Rimmel, użyłm kilka razy i leży, przyciemna usta na takie jagodowe co mi np. nie pasuje.
tutaj go mam na ustach:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...01&postcount=2
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:09   #2636
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A dziewczęta, co robimy z bladym zlotem w stolicy? bo jutro mam spotkanie inauguracyjne, swoją drogą oficjalne toto, czy nie? niech mnie któraś poratuje, bo nie wiem, czy się wciskać w białą bluzkę, czy mogę moją ukochaną zielononiebieską przyodziać- podkreśliłaby mi jeszcze rudość i tak mnie natchnęło, że to taka pora, żeby się zbiorowo spotykać i integrować, co mi się bardzo ściśle z inaugurowaniem kojarzy..?

ruda3d, oczywiście, że tak, tu chodzi tylko o przeważnie rozbrajający ton współczucia i niezrozumienia, jaki daje się wychwycić naokoło tego sformułowania.

wielokropek2, apropo tej białej bazy, to jak zeszłej jesieni był modny alabastrowy, wiktoriański look, to też w czasopismach doradzano go uzyskać bazą i pudrem transaprentnym, pomijając podkład, tak mi zapadło w pamięć, bo wtedy mnie to dziwiło, ale teraz zrozumiałam, z czego to wynikało

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:14
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:10   #2637
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość

Ishi, wyglądasz obłędnie. Muszę się kajać w prochu i popiele, bo nie napisałam Ci tego wcześniej. Ale mam nadzieję, że wybaczysz.
o jeny,dziekuje normalnie obrastam w piórka przy Was :P

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Iski, absolutnie i kategorycznie zabraniam ci rozjaśniać, zmywać, dekoloryzować, i co tam można jeszcze zrobić, włosy!
A błyszczyki masz cudne, podoba mi się czereśnia YR i ten ciemny Rimmela
Ogólnie ostatnio odkryłam, że jasne, słodkie róże do mnie zupełnie nie pasują i wyglądają nienaturalnie, bo mój naturalny kolor ust to bardziej pod czerwień właśnie podchodzi. I czerwony błyszczyk z limitowanki Essence Eclipse jest teraz moim ulubionym, choć szukam czegoś bardziej 'light'
dziękuje w ogóle to moje włosy chyba zmieniają jakoś magicznie kolor :P przy czubku są bardzo ciemne a na końcach mają miedziany połysk...szybko ta farba się wypłukuje, nie przewidziałam,że aż tak.

Obiecuje nie farbować, bardzo bym chciała do moich naturalków wrócić....jedyne co,szukam sposobu na hm, zmienienie tonacji włosów na chłodną, polecano mi płukanki do siwych włosów,ale na razie nie będę ryzykować

Grała któraś w Final Fantasy,albo jest ogólnie fanką serii ?:d Bo tam jest kilka białolicych piękności (wirtualnych,ale co tam:P) jak np. Tifa,Rinoa itp ?
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-09-19 o 19:21
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:36   #2638
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
o wiele ładniej jest jej bez tej karminowej szminki na ustach
Zgadzam się Chociaż bez karminu na ustach to już nie ta sama Dita.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę Wam zdać relację z dzisiejszej wyprawy na zakupy. A więc włócząc się w poszukiwaniu sukienki na spotaknie szkoleniowo - integracyjne, udałam się do galerii handlowej. A w galerii jak to w niedzielę masa ludzi. No i tak się złożyło, że na ruchomych schodach stałam przy takich dwóch typowych kurczkach solaryjnych płci żeńskiej. Ale mówię Wam, było to wręcz komiczne: dwie tlenione blondyny, ze spalonymi włosami i perfidnie doczepionymi sztucznymi włosami (notabene różniacymi się nieco od ich naturlanych, przetrawionych rozjaśniaczem szczatków włosów) i do tego strzaskane na heban! Dosłownie na heban! Doda wyglądalaby przy nich jak śnieżynka! Oczywiście panny zlustrowały mnie od góry do dołu, dzięki czemu również i ja miałam czas dokonć wnikliwej analizy ich cery. I do tej pory jestem w szoku - bo jeszcze nigdy nie widziałam tak zniszczonych skór u tak młodych osób. Trądzik, plus przesuszone, łuszczące placki, plus drobna siateczka zmarszczek, a to wszystko przykryte warstwą przecierającego się podkładu (notabene ciekawe jakiego koloru - light brown?) Nie, niech nikt mi nie mówi, że opalenizna wygląda zdrowo. Po tym co dzisiaj zobaczyłam mam ochotę dołączyć do jakiegoś ruchu opru, mającego na celu wysadzenie w powietrze wszystkich tych lamp emitujących uv.
Druga przygoda spotkała mnie w Inglocie. Postanowiłam pójśc i jeszcze raz obadać wszystkie podkłady. Macam je, rozcieram na łapie, chodzę w tą i z powrotem, wzdycham... W końcu zainteresowała sie mną konsultantka i zaoferowała pomoc. Więc ją poprosiłam o pokazanie mi najjaśniejszego podkładu (wyłączając ACM). Dziewczyna przyniosła mi 3 próbki, roztarła na nadgarstku (bo buzi nie udostępniłam do testowania) a tam... pojawiły się 3 ciemne podkładowe plamy doskonale widocznie nawet w lichym świetle sklepowego oświetlenia. Zapadła chwila milczenia a dziewczyna mówi zgorszona: "ma pani bardzą jasną skóre, u nas pani nie znajdzie niczego jaśniejszego". Uśmiechnęłam się do niej krzywo, i powiewając połami plaszcza niczym Dracula, opuściłam salon
Tak! Zgadzam się z Tobą w 100 %. W Brazylii zamknięto wszystkie solaria. W kraju latynoskim, gdzie sztuczność jest przecież pożądana i wielbiona. Mam nadzieję, że do Polski ten pomysł zawita jak najwcześniej.

Ishikawa napiszę to po raz 20, ale te Twoje włosy są nieziemska. W porównaniu do blondu jest kolosalna różnica- na plus oczywiście.
Ten błyszczyk z Rimmela ma świetny kolor.

Btw. fiasco chyba pytała jak to jest z suplementami. Otóż od 3 miesięcy zażywam preparaty ze skrzypem, pokrzywą (15 dni z Belissą, która zawiera beta-karoten) i nie zauważyłam przyciemnienia cery. Jednak nadal szukam czegoś co sprawi, że mi będą włosy rosnąć jak szalone

wielokropku ja równiez posiadam coś na wzór przeprostu łokci. Zawsze budziło to niepohamowany śmiech wśród moich szkolnych znajomych.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:47   #2639
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

estra, a próbowałaś pić drożdże i wcierać coś w skalp?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 20:46   #2640
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
W między czasie czekania na koleżanką obswatchowałam swój ustowy zbiór - nie cały niestety :P.
Mam nadzieje, że mi wybaczycie nawał zdjęć

No i wklejam Inglota 820 na ustach - na żywo bardziej ostry kolor, szkoda że tak na fotce nie wyszedł. Ale tak bardzo misię podoba,że tak wyszłam z koleżanką na miasto. A co mi tam,nie??:P

Następne zdjęcia za jakiś czas, żebyście się nie zanudziły :P
Mi szminek nigdy za wiele, więc nie krępuj się.

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Ishikawa napiszę to po raz 20, ale te Twoje włosy są nieziemska. W porównaniu do blondu jest kolosalna różnica- na plus oczywiście.
Ten błyszczyk z Rimmela ma świetny kolor.
Zgadzam się i sama szukam podobnego zimnego brązu, bo przy ciepłych robię się trochę ekhm... rumiana. Używam tylko szamponów "do 24 myć" (ta jasne... chyba do 100 myć), bo u mnie każdy brąz wychodzi czarny i dopiero z czasem spiera się do oczekiwanego brązu. Może polecacie jakiś konkretny zimny brąz z szamponów koloryzujących (nie farbę)?

I zamówiłam sobie na allegro tester Burżuja 51 light vanilla. Wahałam się między nim a Inglotem LW100, ale padło na niego, bo kiedyś testowałam na dłoni jakiś odcień Inglota AMC i jednak trochę boję się tych drobinek.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.