Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 20:38   #2611
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No właśnie, Eyes to Kill - przyznam, że na wielu blogach porównywano je do jakości i urody szanelkowych Illusion d'Ombre i też mnie zaczęly kusić. Ktoś ma? Poleca czy odradza? Naoglądałam się sporo swatchy, na Temptalii one wyglądają baaardzo lśniąco, choć raczej nie brokatowo, ale jakoś przestałam się bać błysku... Pixiwoo kusi mnie nr 4, ale aż się boję do Dougiego zajrzeć po nie, bo pewnie by skusiły.
ja nawet jeszcze nie mialam okazji pomacac Eyes to Kill bardzo jestem ciekawa konzystencji - czy sa tak cudnie kremowe jak chanelki


Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w końcu umalowałam się moimi Preludkami Efekt niemalże widoczny na zdjęciu W każdym razie jestem nimi ZACHWYCONA, są rewelacyjne pod względem kolorystycznym (neutralna kolorystyka dla każdego, na każdą okazję). Wadą jest tu tylko taka sobie trwałość, ale przyznam, że dzisiaj chodziłam bez bazy i może dlatego pod koniec dnia kolory straciły na intensywności...
sliczne kolorki mowisz, ze dla kazdego? bo podobno paletka bardziej zarezerwowana dla jasnookich, wiec dalam sobie spokoj no , ale teraz mi sie jej znowu zachcialo
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jako niebieskooki właściciel tego rdzawego właśnie (Ebloui? nie umiem zapamiętać) pragnę poinformować, że boski jest!
no wlasnie ja po obejrzeniu swatchow tez stwierdzilam , ze jest piekny i jest bardziej brazowawy niz rdzawy zazdroszcze posiadania Elboui
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 13:25   #2612
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Biała

Nevado
Preludki boskie uwielbiam je

Słoneczko kusicie tymi cieniam chanel powoli miękne

Damon widze maryche sobie sprawiłaś i migdalkowy krem - prosze o recenazje i balsamu do ust również

mój najnowszy wynalazek dzięki jedenj wizazance to olejek ze słodkich migdałów do kupienia na doz dodaje do kremu do rąk/stóp i mam alabaster nie skóre polecam

Anarchia i następna kusi chanelkowymi cieniami , jaks zaraz co wejdę na jakis wątek ciągle czytam o tech cieniach
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:41   #2613
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Hejka! Znowu narobilam dziur na koncie . Dowody przedstawie, jak chlopa wysle na dluzej z domu, bo sie za glowe zlapie, jak wszystko wyjme ze skrytek .

Poki co.... ku przestrodze. Polasilam sie na tzw. kacik z wyprzedaza w Marionaud w Blue City i kupilam sobie brazowy tusz Dior za pol ceny. Dzis sprawdzilam sobie kod spod opakowania i wyszlo mi, ze jest przeterminowany od 22 miesiecy.... A ja juz myslalam, ze ten tusz jest sam w sobie winny, ze jakis suchy. Fakt, nie uczula, nie podraznia - na plus przeterminalcowi, ale sorry.... nawet i za pol ceny czlowiekowi nalezy sie produkt na 'gwarancji'. Tyle razy kupowalam rzeczy z 'soldy', ze nigdy mi sie to nie zdarzylo.

Dzis przyszla przesylka z przecenionym blyszczykiem Diora (czerwony, a tu chodliwe sa tylko odcienie nude) z mojego ulubionego butiku i.... mam jeszcze 2 lata na niego . A kosztowal na polskie 75 zlotych .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 13:54   #2614
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Dziewczyny szalejecie
Cuuudowne zakupy
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:03   #2615
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Hejka! Znowu narobilam dziur na koncie . Dowody przedstawie, jak chlopa wysle na dluzej z domu, bo sie za glowe zlapie, jak wszystko wyjme ze skrytek .

Poki co.... ku przestrodze. Polasilam sie na tzw. kacik z wyprzedaza w Marionaud w Blue City i kupilam sobie brazowy tusz Dior za pol ceny. Dzis sprawdzilam sobie kod spod opakowania i wyszlo mi, ze jest przeterminowany od 22 miesiecy.... A ja juz myslalam, ze ten tusz jest sam w sobie winny, ze jakis suchy. Fakt, nie uczula, nie podraznia - na plus przeterminalcowi, ale sorry.... nawet i za pol ceny czlowiekowi nalezy sie produkt na 'gwarancji'. Tyle razy kupowalam rzeczy z 'soldy', ze nigdy mi sie to nie zdarzylo.
O kurczę Ja bym reklamowała.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:11   #2616
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30431098]O kurczę Ja bym reklamowała.[/QUOTE]

Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1237.jpg (80,3 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1238.jpg (62,9 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1239.jpg (36,2 KB, 107 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 14:28   #2617
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

A u Was jak zwykle piękności, gratuluję .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 14:50   #2618
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
Wszystko fajne Moje oko przykuwa zwłaszcza różyk Bobbi Bardzo ładny kolor, to jest peony(peonies) ?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 15:17   #2619
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30431098]O kurczę Ja bym reklamowała.[/QUOTE]

Pewnie, ze bym reklamowala, gdybym nie wyrzucila paragonu i... nie wyleciala z wawy do domu . Ja emigrantka .

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
To prawda... jakas wielka kpina na resorach. Powiem, ze tusz mi krzywdy nie robi i ma piekny orzechowy kolor, ale.... uzyje go maks kilka tygodni i do kosza...

Kolekcja fanatycznie fantastyczna . Bardzo ciekawi mnie ten kamuflazyk Bobikowy. Bedziesz go uzywac punktowo czy pod oczy? Kryje? Ja mam Bobkowy podklad nawilzajacy i paletke korektorow i odlatuje . Osobiscie uwazam, ze wszelkie podkladowe Bobiki bija wszystkie testowane marki na glowe.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 15:23   #2620
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30431872]Wszystko fajne Moje oko przykuwa zwłaszcza różyk Bobbi Bardzo ładny kolor, to jest peony(peonies) ?[/QUOTE]

Roz rzeczywiscie piekny. Tez ciekawa jestem nazwy. Ja mam Diorkowego, 839 Vintage Pink, co podobnie wyglada na fotce .

Co do rozykow.... dzis oszalalam, bo w masie wszelkich kosmetykow, nie mam ani jednego rozu lososiowego. Wzielam lososiowo-brzoskwiniowa pomadke i smarnelam sobie poliki. Ech....cudnie . Rozu rybnego juz nie musze kupowac. Szminka mi sie zuzyje, nim zdazy sie znudzic .
Cos w ten desen:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jazzedlipswatch.jpg (22,2 KB, 42 załadowań)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 15:51   #2621
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

AA
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Roz rzeczywiscie piekny. Tez ciekawa jestem nazwy. Ja mam Diorkowego, 839 Vintage Pink, co podobnie wyglada na fotce .

Co do rozykow.... dzis oszalalam, bo w masie wszelkich kosmetykow, nie mam ani jednego rozu lososiowego. Wzielam lososiowo-brzoskwiniowa pomadke i smarnelam sobie poliki. Ech....cudnie . Rozu rybnego juz nie musze kupowac. Szminka mi sie zuzyje, nim zdazy sie znudzic .
Cos w ten desen:
Ale usta Kolor tez dość ciekawy. Na tazz.com można wrzucić swoje zdjęcie i podobierać odcienie kolorówki - praktycznie wszystkie międzynarodowe marki są.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 16:10   #2622
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30432829]AA
Ale usta Kolor tez dość ciekawy. Na tazz.com można wrzucić swoje zdjęcie i podobierać odcienie kolorówki - praktycznie wszystkie międzynarodowe marki są.[/QUOTE]

Usta pozyczone od Doktora Gugla. Zlukam sobie te stronke, bo moze byc pomocna w namierzeniu zwlaszcza dosc specyficznych kolorow. A mnie wlasnie ogarnela ochota na te pomarancze. Lepiej pozno, niz wcale
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 16:57   #2623
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;30431872]Wszystko fajne Moje oko przykuwa zwłaszcza różyk Bobbi Bardzo ładny kolor, to jest peony(peonies) ?[/QUOTE]


Róż to Pink Sugar, kolor genialny, pięknie ożywia twarz, robi bardzo naturalny rumieniec i choć w opakowaniu jest bardzo mocno drobinkowy, na polikach prawie wcale tego nie widać.

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To prawda... jakas wielka kpina na resorach. Powiem, ze tusz mi krzywdy nie robi i ma piekny orzechowy kolor, ale.... uzyje go maks kilka tygodni i do kosza...

Kolekcja fanatycznie fantastyczna . Bardzo ciekawi mnie ten kamuflazyk Bobikowy. Bedziesz go uzywac punktowo czy pod oczy? Kryje? Ja mam Bobkowy podklad nawilzajacy i paletke korektorow i odlatuje . Osobiscie uwazam, ze wszelkie podkladowe Bobiki bija wszystkie testowane marki na glowe.
Dziękuję
Kamuflażyk jest MACowy nie Bobikowy. Prosiłam o najbardziej uniwersalny żeby pod oczy i punktowo się nadawał. Kryje nieźle, pod oczy też się nadaje, ale u mnie akurat troszkę za bardzo wysusza te okolice, więc sobie daruję, noo chyba że będę miała jakieś mega sińce po nieprzespanej nocy .
Z podkłów Bobikowych testowałam skin foundation czy jakoś tak (?) ale dla mnie zdecydowanie za lekki, taki na lato, krycie też niewielkie, za to do trwałości, łatwości aplikacji nie mogę się doczepić .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 17:31   #2624
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość



sliczne kolorki mowisz, ze dla kazdego? bo podobno paletka bardziej zarezerwowana dla jasnookich, wiec dalam sobie spokoj no , ale teraz mi sie jej znowu zachcialo
Naprawdę piękna kolorystyka Tym pytaniem czy tylko dla jasnookich to mnie zaskoczyłaś... bo nie brałam tego pod uwagę i nie wiem jaki mógłby być rezultat

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Nevado
Preludki boskie uwielbiam je
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
Esterr, bardzo fajne zakupy
Jakie jest Twoje zdanie na temat podkładu Clinique?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:33   #2625
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Esterr, bardzo fajne zakupy
Jakie jest Twoje zdanie na temat podkładu Clinique?
Dziękuję Nevado
Za krótko używam tego podkładu bym już wyrobiła sobie o nim zdanie, no i uzywam go nie jak podkład a puder matujący, delikatnie omiatając twarz na koniec makijażu, więc trochę niezgodnie z przeznaczeniem kosmetyku .
Bardzo lubię takie pudełka z tarką, są świetne szczególnie w podróży. Jak na razie na plus właściwości matujące, ale też nie są większe niż sypańców, których używam. Jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił.
I to tyle jak na kilka dni używania
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 18:34   #2626
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
Elu u Ciebie jak zawsze pieknie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:41   #2627
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Elu u Ciebie jak zawsze pieknie
Oluś
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 19:50   #2628
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję Nevado
Za krótko używam tego podkładu bym już wyrobiła sobie o nim zdanie, no i uzywam go nie jak podkład a puder matujący, delikatnie omiatając twarz na koniec makijażu, więc trochę niezgodnie z przeznaczeniem kosmetyku .
Bardzo lubię takie pudełka z tarką, są świetne szczególnie w podróży. Jak na razie na plus właściwości matujące, ale też nie są większe niż sypańców, których używam. Jakiegoś specjalnego wrażenia na mnie nie zrobił.
I to tyle jak na kilka dni używania
Esterr, dziękuję pięknie za odpowiedź Znam ten podkład, ale chciałam także wiedzieć co Ty o nim uważasz... Jako puder matujący jest świetny, ale jako kosmetyk kryjący niedoskonałości niekoniecznie i nie dla cery suchej

Ja się tak pochwalę tylko bez zdjęciowo, że zdobyłam nowe meteoryty Guerlain Zbieram od lat wszystkie limitowanki i ta też jest fajna... ale ''motyli'' chyba żadna nie przebije
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-10, 20:13   #2629
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


Dziękuję
Kamuflażyk jest MACowy nie Bobikowy. Prosiłam o najbardziej uniwersalny żeby pod oczy i punktowo się nadawał. Kryje nieźle, pod oczy też się nadaje, ale u mnie akurat troszkę za bardzo wysusza te okolice, więc sobie daruję, noo chyba że będę miała jakieś mega sińce po nieprzespanej nocy .
Z podkłów Bobikowych testowałam skin foundation czy jakoś tak (?) ale dla mnie zdecydowanie za lekki, taki na lato, krycie też niewielkie, za to do trwałości, łatwości aplikacji nie mogę się doczepić .
Oj, ale wpadka . Mi sie strasznie myla Bobki z Mackami. Opakowania maja dosc podobne miejscami, ze czasem sama nie pamietam, czego akurat uzywam . Jak dobrze kryje, a wysusza, to mozna troche w niego wmieszac kremu pod oczy. Z niektorymi czasem mi sie udawalo.
Bobiki maja dosc bogata konsystencje, jesli chodzi o odzywczosc. Probowalam dwoch, niby odmiennych, ale obydwa dawaly mi te miekkosc i upupienie suchej twarzy. Ale krycie... niezbyt duze. Dla mnie ok, bo lubie te klimaty, ale w przypadku bardziej mocnego makijazu oczu, kryjacy podklad lepiej wspolgra. Fakt, kryjace podklady zwykle maja wiecej bazy, ktora wysusza, ale zwykle daje piekne matowe wykonczenie.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja się tak pochwalę tylko bez zdjęciowo, że zdobyłam nowe meteoryty Guerlain Zbieram od lat wszystkie limitowanki i ta też jest fajna... ale ''motyli'' chyba żadna nie przebije
Jak te kulki sie sprawuja? Ja lubie wszelkie takie, co 'polyskuja' rozswietlajaco - nawet za cene bombki . Wlasnie mysle, ze sobie je zamowie. Niech mi tylko chlop do pracy wyjedzie, bo jak zobaczy kolejne avizo na podlodze pod wlotem w drzwiach na listy.....
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 20:31   #2630
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość



Jak te kulki sie sprawuja? Ja lubie wszelkie takie, co 'polyskuja' rozswietlajaco - nawet za cene bombki . Wlasnie mysle, ze sobie je zamowie. Niech mi tylko chlop do pracy wyjedzie, bo jak zobaczy kolejne avizo na podlodze pod wlotem w drzwiach na listy.....
Rozjaśniają i rozświetlają iskrzącymi drobinkami skórę, lekko połyskują... na razie więcej nie powiem, bo dopiero zaczęłam ich używać
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 19:01   #2631
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Zgadzam się .
To że jest wyprz to nie znaczy że mogą ludziom wciskać przeterminowany towar .

Przy okazji, moje ostatnie
super zakupy
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Roz rzeczywiscie piekny. Tez ciekawa jestem nazwy. Ja mam Diorkowego, 839 Vintage Pink, co podobnie wyglada na fotce .

Co do rozykow.... dzis oszalalam, bo w masie wszelkich kosmetykow, nie mam ani jednego rozu lososiowego. Wzielam lososiowo-brzoskwiniowa pomadke i smarnelam sobie poliki. Ech....cudnie . Rozu rybnego juz nie musze kupowac. Szminka mi sie zuzyje, nim zdazy sie znudzic .
Cos w ten desen:
o jakie apetyczne ustatylko pozazrdoscic



no a teraz moje zakupy
4-ki Chanela Mystic Eyes
mialam wziac drugi Illusoire, ale znowu nie bylo zastanawialam sie nad prelude..piekne ale cos czuje , ze nie dla mnie za to przypatrzylam sie nowej kolekcji i zakochalam sie w rozswietlaczu cienie i eyeliner tez fajne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11112011027[1].jpg (72,5 KB, 61 załadowań)
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 19:06   #2632
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
super zakupy


o jakie apetyczne ustatylko pozazrdoscic



no a teraz moje zakupy
4-ki Chanela Mystic Eyes
mialam wziac drugi Illusoire, ale znowu nie bylo zastanawialam sie nad prelude..piekne ale cos czuje , ze nie dla mnie za to przypatrzylam sie nowej kolekcji i zakochalam sie w rozswietlaczu cienie i eyeliner tez fajne
piekne te cienie !!
mnie tak prelude męczą ,że chyba się umowię na makijaż z nimi
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:13   #2633
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
piekne te cienie !!
mnie tak prelude męczą ,że chyba się umowię na makijaż z nimi
ja tez bym sie na makijaz umowila bo mi sie bardzo podobaja, ale z drugiej strony sama nie wiem .. chyba dam sobie spokoj
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:17   #2634
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
ja tez bym sie na makijaz umowila bo mi sie bardzo podobaja, ale z drugiej strony sama nie wiem .. chyba dam sobie spokoj
ja mam tyle brązów,że się zastanwiam nad wystawieniem UD - naked na targowisko ale prelude i tak mi sie marzy
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:23   #2635
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
ja mam tyle brązów,że się zastanwiam nad wystawieniem UD - naked na targowisko ale prelude i tak mi sie marzy
no ale wiadomo ze braz brazowemu nierowny
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:25   #2636
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
no ale wiadomo ze braz brazowemu nierowny
ależ oczywiście brązy są najlepsze
ja osobiście jestem zakochana w kaska beige..i teraz zastanwiam się co tu jeszcze kupić z ''szanelkowych'' quadów ( a biedna paletka mac 15 leży nie ruszana )
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:32   #2637
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
ależ oczywiście brązy są najlepsze
ja osobiście jestem zakochana w kaska beige..i teraz zastanwiam się co tu jeszcze kupić z ''szanelkowych'' quadów ( a biedna paletka mac 15 leży nie ruszana )
hihi na pewno kiedys na plateke mac przyjdzie ci ochota
ja tez tak mam nakupie sobie cieni lub szminek a potem ich wcale nie uzywam posatnowilam zaprzestac kupowanie kolorowki i zajac sie powaznie pielegnacja
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:35   #2638
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość
hihi na pewno kiedys na plateke mac przyjdzie ci ochota
ja tez tak mam nakupie sobie cieni lub szminek a potem ich wcale nie uzywam posatnowilam zaprzestac kupowanie kolorowki i zajac sie powaznie pielegnacja
ach pielęgnacja od pewnego czasu też mnie interesuje..niestety krem estee lauder nie zdał egzaminu ( ja zamiast twarzy mam suche trociny a teraz jeszcze te klimatyzacje..) i kombinuję nad jakims aptecznym plus zestawem chanel ( mile wspominam makijaż ''szanelkowy'' kiedy to pani mnie wysmarowała mleczkiem następnie tonikiem i kremem..och cóz to była za ulga dla mojej ściągnietej twarzy stąd mój ''pociąg'' do chanel).

A co do cieni ..przykra prawda jest taka ,że ja kupuje a i tak używam kilku cieni które mi najbardziej pasują ( ale za to szminki wielbię )
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:37   #2639
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez małeSłoneczko Pokaż wiadomość


no a teraz moje zakupy
4-ki Chanela Mystic Eyes
mialam wziac drugi Illusoire, ale znowu nie bylo zastanawialam sie nad prelude..piekne ale cos czuje , ze nie dla mnie za to przypatrzylam sie nowej kolekcji i zakochalam sie w rozswietlaczu cienie i eyeliner tez fajne
Mystic Eyes to moje marzenie dlatego ogromnie gratuluję

Ja z kolei postanowiłam rozstać się z kilkoma paletkami w tym z nową Guerlain... i właśnie tak się zastanawiam czy może jakaś dobra dusza miałaby na wymianę właśnie Mystic Eyes z Chanel lub inne cudeńko w brązach, beżach? Jakby co to dajcie znać i lecę na targowisko
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-11, 20:50   #2640
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
ach pielęgnacja od pewnego czasu też mnie interesuje..niestety krem estee lauder nie zdał egzaminu ( ja zamiast twarzy mam suche trociny a teraz jeszcze te klimatyzacje..) i kombinuję nad jakims aptecznym plus zestawem chanel ( mile wspominam makijaż ''szanelkowy'' kiedy to pani mnie wysmarowała mleczkiem następnie tonikiem i kremem..och cóz to była za ulga dla mojej ściągnietej twarzy stąd mój ''pociąg'' do chanel).

A co do cieni ..przykra prawda jest taka ,że ja kupuje a i tak używam kilku cieni które mi najbardziej pasują ( ale za to szminki wielbię )
ja na szczescie mam cere normalna, wiec dosyc latwo zjaduje dla siebie odpowiednie kremy
nie wiem czym cie wysmarowala ekspedientka, ale ja dzisiaj mialam okazje wysmarowac sie teserami z serii Hydra w tym serum i musze powiedziec, ze wydaja mi sie naprawde super nawilzajace

ja z szminkami to zalezy .. kiedys tam np. kupilam muse z diora i do tej pory lezy na dnie szafy..
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mystic Eyes to moje marzenie dlatego ogromnie gratuluję

Ja z kolei postanowiłam rozstać się z kilkoma paletkami w tym z nową Guerlain... i właśnie tak się zastanawiam czy może jakaś dobra dusza miałaby na wymianę właśnie Mystic Eyes z Chanel lub inne cudeńko w brązach, beżach? Jakby co to dajcie znać i lecę na targowisko
dziekuje

ja bym przygarnela, bo mi sie bardzo spodobala ta paletka ,ale moje nowe mystic nie zamierzam wymieniac
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.