Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 22:16   #2611
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja mam Z Maxfactor clump defy i jestem bardzo zadowolona.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:26   #2612
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja mam 2000 calorie i też jestem zadowolona

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:28   #2613
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Z nizszej polki zawsze najbardziej lubilam 2000 calorie oraz te zolte tusze maybelline.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 22:38   #2614
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja się poważnie zastanawiam nad inwestycją w tusz maca, ale boję się, że to z moimi rzęsami jest coś nie tak, albo ja mrugam za bardzo i będzie tak samo teraz używam MUA, bo kiedyś zapomniałam pomalować rzęs i kupiłam cokolwiek - jestem bardzo zadowolona z neigo, fajna konsystencja, nie śmierdzi, nie skleja, ale po pewnym czasie mam szarą plamkę
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:37   #2615
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

A podkład? Czego używacie? Ja mam w tej chwili Bourjois ale nie zachwyca szczególnie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:13   #2616
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ja sobie od dawna sprowadzam lioele BB cream, jest trochę przyciężkawy, ale kryje jak photoshop Plus jest taki, że 100% chroni przed promieniowaniem słonecznym, ja swojej twarzy nigdy nie opalam i tu się sprawdza znakomicie

A tusze to ciągle testuję i nic mi nie leży ;/
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:23   #2617
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

No właśnie wcześniej używałam Dr G Brightening Balm i było super. Twarz wyretuszowana jak trzeba ale pomyślałam że zrobię sobie przerwę od bebikow i poszukam wśród normalnych podkładów no i nic mi nie dorównuje 😀

Wysłane z Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 11:22   #2618
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A podkład? Czego używacie? Ja mam w tej chwili Bourjois ale nie zachwyca szczególnie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
jedyny podkład, który u mnie działa na szóstkę, to Rimmel True matte. pełen mat (tak lubię), dobre krycie, ale bez efektu maski, nie za różowe kolory. dla mnie idealny
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:31   #2619
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jedyny podkład, który u mnie działa na szóstkę, to Rimmel True matte. pełen mat (tak lubię), dobre krycie, ale bez efektu maski, nie za różowe kolory. dla mnie idealny
Uzywam tego samego i jestem bardzo zadowolona
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 16:30   #2620
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Brzmi cudnie ale mat na mojej wiecznie przesuszonej facjacie to nie jest chyba dobry pomysł.

Solideja a którego konkretnie używasz? Triple czy beyond?

Wysłane z Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 18:48   #2621
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A podkład? Czego używacie? Ja mam w tej chwili Bourjois ale nie zachwyca szczególnie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
obecnie Clinique Redness Solutions, bardzo polecam i jest strasznie wydajny. mam też bb z L'Oréal którego kupiłam w 99p z ciekawości i okazał się na prawdę fajny
Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
ja sobie od dawna sprowadzam lioele BB cream, jest trochę przyciężkawy, ale kryje jak photoshop : Plus jest taki, że 100% chroni przed promieniowaniem słonecznym, ja swojej twarzy nigdy nie opalam i tu się sprawdza znakomicie

A tusze to ciągle testuję i nic mi nie leży ;/
tez go lubię
Holika Holika także się u mnie dobrze sprawdzała i jeszcze taki jeden bb w różowym opakowaniu ale nie pamiętam nazwy bo bardzo dawno bb creamu nie miałam ;p musze coś sobie kupić
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 19:05   #2622
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
dziewczyny, z innej beczki: jakie maskary polecacie?

wszystkie maskary, jakie próbowałam, osypują mi się. mniej lub bardziej, ale w pewnym momencie dnia kończę z szarymi plamami pod oczami w końcu się poddałam i kupuję cokolwiek, pilnując się w lusterku. jednak teraz stwierdziłam, że dam drugą szansę no więc? co się trzyma rzęs?
Najbardziej lubie Diora Extase, a jaki mi sie nie miesci w budzecie, to Rimmel Scandaleyes? Chyba tak sie nazywa, ten pomaranczowy w kazdym razie

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
A podkład? Czego używacie? Ja mam w tej chwili Bourjois ale nie zachwyca szczególnie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Guerlain Parure Gold i BB Cream Hydra Life Diora - sa tak doskonale, ze nawet nie mam ochoty testowac innych Mam jeszcze jakiegos matujacego Sisleya, ale lezy i sie kurzy, bo za blada na chwile obecna do niego jestem.

W ogole to chyba zaliczam swiatecznie pierwsza w zyciu grype Leze, kaszle, smarkam i bola mnie nawet wlosy

Edytowane przez 201605051021
Czas edycji: 2015-12-22 o 19:06
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:28   #2623
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Eevone czy według ciebie ten Guerlain bardzo szybko się kończy czy mi się zdaje? zuzylam go bardzo szybko, o wiele szybciej niż inne podkłady, nie wiem czy to tylko moje odczucie czy faktycznie słabo z wydajnością?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:44   #2624
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Moni, ja dopiero niedawno go zaczelam uzywac, wczesniej mialam dwie spore probki, zeby dobrac sobie odcien, jak na razie wydaje mi sie wydajny, duzo go nie musze nakladac.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 19:47   #2625
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Mój bardzo szybko się skończył, miał dziwna konsystencję, musiałam sporo go nakładać. I ciężko tez było mi sobie dobrać kolor, jeden za ciemny, drugi zbyt pomarańczowy, no ale zdecydowałam się na najjasniejszy i w sumie jest ok. Może to jakaś stara sztuka ze taki dziwny? Sama nie wiem. Ogólnie to super kryje i trzyma się cały dzień ale jest jak dla mnie dość ciężki.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:00   #2626
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Z podkladow lubie Lasting Silk Armaniego, a ostatnio bardzo sie polubilam z Bobbi Brown Skin Foundation. Natomiast, mimo ze jak wspominalam, mam pare ulubionych tuszy do rzes z niskiej polki, to jestem jednak wierna Helenie Rubinstein. Lepszych tuszy nie znalazlam i kazda proba zmiany konczyla sie zle, wiec juz nie szukam dalej.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:20   #2627
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Brzmi cudnie ale mat na mojej wiecznie przesuszonej facjacie to nie jest chyba dobry pomysł.

Solideja a którego konkretnie używasz? Triple czy beyond?

Wysłane z Tapatalk
U mnie nie wysusza. Nakładam pod niego często krem lub olej
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:21   #2628
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja lubię podkład Revlon Colourstay Buff. Bardzo naturalnie wygląda i nie jest zbyt różowy
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:23   #2629
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Najbardziej lubie Diora Extase, a jaki mi sie nie miesci w budzecie, to Rimmel Scandaleyes? Chyba tak sie nazywa, ten pomaranczowy w kazdym razie



Guerlain Parure Gold i BB Cream Hydra Life Diora - sa tak doskonale, ze nawet nie mam ochoty testowac innych Mam jeszcze jakiegos matujacego Sisleya, ale lezy i sie kurzy, bo za blada na chwile obecna do niego jestem.

W ogole to chyba zaliczam swiatecznie pierwsza w zyciu grype Leze, kaszle, smarkam i bola mnie nawet wlosy
Ok to spróbuję


Eevone, możemy sobie rękę podać - u mnie podobnie a jutro muszę do pracy iść. ...

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Mój bardzo szybko się skończył, miał dziwna konsystencję, musiałam sporo go nakładać. I ciężko tez było mi sobie dobrać kolor, jeden za ciemny, drugi zbyt pomarańczowy, no ale zdecydowałam się na najjasniejszy i w sumie jest ok. Może to jakaś stara sztuka ze taki dziwny? Sama nie wiem. Ogólnie to super kryje i trzyma się cały dzień ale jest jak dla mnie dość ciężki.
Monnie, może chodziło o metodę nakładania podkładu?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 20:24   #2630
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Brzmi cudnie ale mat na mojej wiecznie przesuszonej facjacie to nie jest chyba dobry pomysł.

Solideja a którego konkretnie używasz? Triple czy beyond?

Wysłane z Tapatalk
Triple Ale chętnie bym znalazła coś nowego, bo na zimę jest delikatnie za ciemny do mojej skóry (z drugiej strony nie wyglądam jak trup), marzy mi się jakiś bardzo jasny podkład, ale nie dający trupiego wyglądu tylko taki trochę porcelanowy. Ale zawsze jestem przerażona jak mam testować nowe podkłady Nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że jak sobie machnę jaśniejszą cerę i ciemniejsze włosy (lubię rudy, ale nie mogę się go w ogóle pozbyć, farbowałam ostatnio na brązowy i znowu jestem ruda ) to może mnie choć trochę postarzy i przestaną ludzie myśleć, że mam 15-16 lat
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:36   #2631
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Triple Ale chętnie bym znalazła coś nowego, bo na zimę jest delikatnie za ciemny do mojej skóry (z drugiej strony nie wyglądam jak trup), marzy mi się jakiś bardzo jasny podkład, ale nie dający trupiego wyglądu tylko taki trochę porcelanowy. Ale zawsze jestem przerażona jak mam testować nowe podkłady Nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że jak sobie machnę jaśniejszą cerę i ciemniejsze włosy (lubię rudy, ale nie mogę się go w ogóle pozbyć, farbowałam ostatnio na brązowy i znowu jestem ruda ) to może mnie choć trochę postarzy i przestaną ludzie myśleć, że mam 15-16 lat
Spróbuj true matte ivory, ms bardzo ładny kolor
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 20:58   #2632
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

Monnie, może chodziło o metodę nakładania podkładu?
wiesz co nakładalam i palcami i pędzlem i było tak samo, szybko zasychal na twarzy i ciężko go było rozprowadzić ale dawał na prawdę fajny efekt.
Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Triple Ale chętnie bym znalazła coś nowego, bo na zimę jest delikatnie za ciemny do mojej skóry (z drugiej strony nie wyglądam jak trup), marzy mi się jakiś bardzo jasny podkład, ale nie dający trupiego wyglądu tylko taki trochę porcelanowy. Ale zawsze jestem przerażona jak mam testować nowe podkłady Nie wiem dlaczego ubzdurało mi się, że jak sobie machnę jaśniejszą cerę i ciemniejsze włosy (lubię rudy, ale nie mogę się go w ogóle pozbyć, farbowałam ostatnio na brązowy i znowu jestem ruda ) to może mnie choć trochę postarzy i przestaną ludzie myśleć, że mam 15-16 lat rosi:
a ja bardzo polecam Alabaster z Clinique, redness solution to drogi podkład ale na prawdę warty swojej ceny. i jasny kolor ma na prawdę ładny odcień.

ja obecnie szukam dobrej, zielonej bazy. coś polecacie? i w ogóle to zakochałam sie w nowych szminkach Maybelline, chyba wykupie wszystkie kolory jakie wyszły, już mam trzy ogólnie mam mnóstwo różnych szminek itd, bardzo tez polubiłam sleek matte me taka pomadka w kremie, również planuje zakup wielu kolorów

a teraz w superdrug jak się wyda w Gosh 10 funtów to jest paleta cieni za darmo, duża, bardzo fajne są, moja siostra wzięła dla siebie, ja chyba tez się skuszę

i widziałam tez make up revolution ma nowe produkty, koniecznie muszę kupić spray do czyszczenia pędzli, tylko 5 funtów kosztuje a wszystkie inne firmy mają takie drogie.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 21:04   #2633
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Jak szybko zasychał, to może beauty blenderem, na mokro (wilgotno)?

Ja mam zakaz kupowania kolorów ki, dopóki czegoś się zdenkuję ale szminka mi się kończy, więc będę polować
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 19:59   #2634
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
Spróbuj true matte ivory, ms bardzo ładny kolor
Miałam Twój post w głowie jak sobie dzisiaj zrobiłam wycieczkę do superdrug. Planowałam kupić tylko milion rzeczy do upinania włosów (btw olejuję je jak mi przykazałaś połączyłam olejel amla z olejkiem rycynowym, ale coś rzadki jest więc w miarę zużycia dolewam ciągle olejku rycynowego, niestety jak to ja nie wiem jak zamiast olejku z wiesiołka kupiłam tabletki - nie zauważyłam więc je sobie łykam, mam problem jednak ze znalezieniem szamponów, jak zaczęłam czytać składy to wszędzie jakieś alkohole ).
No w każdym razie zakupiłam ten true matte, ale light porcelain, ten ivory na mojej ręce ciemny był mimo wszystko do tego jeszcze puder matujący, a pan mnie na kasie zawrócił, żebym jeszcze coś wzięła to za darmo trzecie (myślałam, że ta promocja się skończyła) więc nie omieszkałam jeszcze coś złapać

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a ja bardzo polecam Alabaster z Clinique, redness solution to drogi podkład ale na prawdę warty swojej ceny. i jasny kolor ma na prawdę ładny odcień.


i widziałam tez make up revolution ma nowe produkty, koniecznie muszę kupić spray do czyszczenia pędzli, tylko 5 funtów kosztuje a wszystkie inne firmy mają takie drogie.
Ja do clinique jestem uprzedzona, drogie, a mi krem do twarz wywołał okropne uczulenie i sobie stoi na półce 35f bodajże

Zapomniałam o tym sprayu, jak jest w superdrug to muszę jeszcze raz się przejechać
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:03   #2635
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Miałam Twój post w głowie jak sobie dzisiaj zrobiłam wycieczkę do superdrug. Planowałam kupić tylko milion rzeczy do upinania włosów (btw olejuję je jak mi przykazałaś połączyłam olejel amla z olejkiem rycynowym, ale coś rzadki jest więc w miarę zużycia dolewam ciągle olejku rycynowego, niestety jak to ja nie wiem jak zamiast olejku z wiesiołka kupiłam tabletki - nie zauważyłam więc je sobie łykam, mam problem jednak ze znalezieniem szamponów, jak zaczęłam czytać składy to wszędzie jakieś alkohole ).
No w każdym razie zakupiłam ten true matte, ale light porcelain, ten ivory na mojej ręce ciemny był mimo wszystko do tego jeszcze puder matujący, a pan mnie na kasie zawrócił, żebym jeszcze coś wzięła to za darmo trzecie (myślałam, że ta promocja się skończyła) więc nie omieszkałam jeszcze coś złapać
och, super, że olejujesz! uważaj z rycynowym, bo może wysuszać, więc nie przesadzaj z nim. jeśli chodzi o składy szamponów w UK, to jest masakra ja kupuję w Polsce spróbuj w sklepach hinduskich, tam są całkiem niezłe. masz też na wizażu, w dziale włosów, listę kosmetyków ze sprawdzonym składem - może tam będzie coś, co wykorzystasz


cieszę się, że byłam inspiracją jak ivory był ciemny, to Ty musisz być jak królewna śnieżka! ja się trzymam z dala od kosmetyków, ale coraz słabiej mi to idzie pewnie po świętach sobie odbiję na przecenach
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:07   #2636
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja wlasnie skonczylam maskare Dior Iconic overcurl, dla mnie rewelacja. Teraz mam Clinicue high impact, ale nie jest tak dobra. Mam na mysli efekt i trzymanie sie rzes, wiec tej bym raczej Ci nie polecila.

eeveone, ojej Zdrowia zycze. Ja tez jestem chora.

Dostalam ten kupon do Boots, ze przy wydaniu wiecej niz 35 funtow dodaja 5 funtow w punktach. Szkoda, ze nic nie potrzebuje Mam na mysli kolorowke. Nastepny podklad chce kupic w MAC, wiec odpada. Planowalam perfumy, ale nie wiem jak bardzo bede splukana po swietach Spodobaly mi sie Giorgio Armani Si, piekne sa, juz pryskalam nimi nadgarstek kilka razy i rewelacyjnie sie rozwijaja.

Dziewczyny, zdrowych i wesołych świąt Wam życzę Spełnienia marzeń, planów zawodowych i prywatnych na nowy rok, dużo zdrowia

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-12-23 o 20:10
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:11   #2637
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53894369]Ja wlasnie skonczylam maskare Dior Iconic overcurl, dla mnie rewelacja. Teraz mam Clinicue high impact, ale nie jest tak dobra. Mam na mysli efekt i trzymanie sie rzes, wiec tej bym raczej Ci nie polecila.

eeveone, ojej Zdrowia zycze. Ja tez jestem chora.

Dostalam ten kupon do Boots, ze przy wydaniu wiecej niz 35 funtow dodaja 5 funtow w punktach. Szkoda, ze nic nie potrzebuje Mam na mysli kolorowke. Nastepny podklad chce kupic w MAC, wiec odpada. Planowalam perfumy, ale nie wiem jak bardzo bede splukana po swietach Spodobaly mi sie Giorgio Armani Si, piekne sa, juz pryskalam nimi nadgarstek kilka razy i rewelacyjnie sie rozwijaja.[/QUOTE]

dzięki, już mam listę Waszych poleceń

ja mam prosto z perfumami - nie pachną na mnie
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 21:09   #2638
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
och, super, że olejujesz! uważaj z rycynowym, bo może wysuszać, więc nie przesadzaj z nim. jeśli chodzi o składy szamponów w UK, to jest masakra ja kupuję w Polsce spróbuj w sklepach hinduskich, tam są całkiem niezłe. masz też na wizażu, w dziale włosów, listę kosmetyków ze sprawdzonym składem - może tam będzie coś, co wykorzystasz


cieszę się, że byłam inspiracją jak ivory był ciemny, to Ty musisz być jak królewna śnieżka! ja się trzymam z dala od kosmetyków, ale coraz słabiej mi to idzie pewnie po świętach sobie odbiję na przecenach
Robię to tak max 3 dni w tygodniu i zostawiam na godzinę, moje włosy raczej się szybko przetłuszczają, ale trzymam się zasady mycia co 3 dni, jak już jest kiepsko trzeciego to upinam fantazyjne koki i nikt nie widzi tylko oh ah że upięte Zaraz sobie poprzeglądam wizaż o tych szamponach, ogólnie przeczytałam chyba wszystkie etykietki dzisiaj i to co tam jest w środku to dramat.

Ja jestem bardziej trup niż śnieżka, ale fakt jestem straaasznie blada Ja to nie mogę, do kosmetycznych wypuszczam się rzadko, bo wiem, że wyjdę z siatą zakupów. A jeszcze wracając nową torebkę kupiłam, tak sobie na święta zaszalałam
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 21:39   #2639
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Robię to tak max 3 dni w tygodniu i zostawiam na godzinę, moje włosy raczej się szybko przetłuszczają, ale trzymam się zasady mycia co 3 dni, jak już jest kiepsko trzeciego to upinam fantazyjne koki i nikt nie widzi tylko oh ah że upięte Zaraz sobie poprzeglądam wizaż o tych szamponach, ogólnie przeczytałam chyba wszystkie etykietki dzisiaj i to co tam jest w środku to dramat.

Ja jestem bardziej trup niż śnieżka, ale fakt jestem straaasznie blada Ja to nie mogę, do kosmetycznych wypuszczam się rzadko, bo wiem, że wyjdę z siatą zakupów. A jeszcze wracając nową torebkę kupiłam, tak sobie na święta zaszalałam
no i super to sobie rozpracowałaś pod olej możesz dawać jeszcze humekant, czyli żel z siemienia lnianego, miód, aloes itp. choć moje od tej wilgoci tutaj jakoś nie przepadają za humekantami, za to proteiny szamają jak nieziemski koksu możesz też myć odżywką

kolorówka jest zdradziecka. bardzo. jeszcze w Pl ze względu na stosunek zarobków do ceny aż tak nie szalałam, ale tutaj wpuścić mnie do superdruga lub bootsa i jest masakra a już niedługo będę mogła pójść, bo mi się szminka dzienna kończy odliczam do tego dnia
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 11:04   #2640
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
no i super to sobie rozpracowałaś pod olej możesz dawać jeszcze humekant, czyli żel z siemienia lnianego, miód, aloes itp. choć moje od tej wilgoci tutaj jakoś nie przepadają za humekantami, za to proteiny szamają jak nieziemski koksu możesz też myć odżywką
Powiedz mi cos wiecej o tym aloesie To ma byc taki jak kupujesz w Holland & Barret do picia, czy taki ktorym poparzenia sloneczne smarujesz?
Moje wlosy to super suche siano aktualnie, nie lubia za duzo protein, kilka razy przeproteinowaniem sobie zle zrobilam.
Nawrocilam sie ostatnio na olejowanie, uzywam jedynego oleju ktore nie robi mi gorzej zamiast lepiej, czyli sezamowego w oliwce Welendy, w sumie zadnych pozytywnych efektow jeszcze nie widze, ale twardo probuje i czekam
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.