Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 06:24   #2611
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez katariinaa Pokaż wiadomość
Wybaczcie moje Drogie że Wam tak marudzę, ale chyba tylko Was się mogę zapytać. Zastanawiam się czy nie dać sobie na trochę spokoju z tabletkami, boli mnie wątroba i śledziona (miałam w sierpniu mononukleozę, co prawda wyniki są ok ale..), lekarka mówiła że może tak być ale to mi już promieniuje na obojczyki (miałam tak przy mononukleozie). Co wy na to?

no to chyba są wyraźne sygnały ze coś jest nie halo...
co do Twojego poprzedniego postu, mnie lekarz też o niczym nie informował, że palić nie wolno (co akurat mnie nie tyczy), że przy żylakach (a ja mam coś takiego na łydce, ale mój gin - widocznie wielki znawca - stwierdził że to tylko pajączki) itd zero wywiadu... jak po 2 opakowaniu poszłam do niego z hasłem ze regularnie mnie pobolewa w okolicy lewego jajnika to mi przepisał taletki na pęcherz zastanawiam się nad innym lekarzem. Tobie też to proponuję.

ja już dostałam inne tabsy, co prawda odpowiednik Diane, co mnie martwi bo naczytałam sie już o nieprzyjemnych skutkach ubocznych (jak o nich powiedziałam lekarzowi to mnie wyśmiał, a jakiekolkwiek dodatkowe kilogramy czy gorszy stan cery w moim przypadku nie wchodzi w gre) ale sprobuje przynajmniej z jednym opakowaniem.
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 07:57   #2612
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
no to chyba są wyraźne sygnały ze coś jest nie halo...
co do Twojego poprzedniego postu, mnie lekarz też o niczym nie informował, że palić nie wolno (co akurat mnie nie tyczy), że przy żylakach (a ja mam coś takiego na łydce, ale mój gin - widocznie wielki znawca - stwierdził że to tylko pajączki) itd zero wywiadu... jak po 2 opakowaniu poszłam do niego z hasłem ze regularnie mnie pobolewa w okolicy lewego jajnika to mi przepisał taletki na pęcherz zastanawiam się nad innym lekarzem. Tobie też to proponuję.

ja już dostałam inne tabsy, co prawda odpowiednik Diane, co mnie martwi bo naczytałam sie już o nieprzyjemnych skutkach ubocznych (jak o nich powiedziałam lekarzowi to mnie wyśmiał, a jakiekolkwiek dodatkowe kilogramy czy gorszy stan cery w moim przypadku nie wchodzi w gre) ale sprobuje przynajmniej z jednym opakowaniem.
W ogóle łaske robią że coś powiedzą, doradzą itd... ;/
U mnie w przychodni jest jeszcze jedna lekarka (do faceta nie idę). A w innej przychodni sami faceci..
Jestem młoda, to powinna być ostrożniejsza żeby mnie w ogóle nie pozbawić szansy np. posiadania dzieci bądź normalnego życia. To jest cholernie nie poważne. Po co jej wywiad jak sobie zajrzy i nie będzie musiała buzi otwierać?;/ Doskonale ich rozumiem ile lat trwa nauka ich zawodu (sama zeby dostać tytuł specjalisty mojego instrumentu muszę się uczyć 12 lat a później 5 lat na studiach-specjalizacja) ale nikt im nie kazał i nie muszą się wyżywać na pacjentach.
Na razie chyba dam sobie spokój, wątroba odpocznie(do grudnia miała się uspokoić), zrobię za kilka miesięcy badania, i może sobie zacznę na nowo za kilka miesięcy..
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:55   #2613
monisia7717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 23
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Wita Was dziewczyny
Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę pierwszego opakowania i rozpoczynam przerwe. Niestety jedyny problem jaki mnie męczył to plamienia
Ale teraz mam inne pytanie i proszę o pomoc
Czy miała któraś z Was styczność z naftą do picia? Może nie tyle z samą naftą co z przyjmowaniem jej razem z midianą? Czy będzie ona wpływać na skuteczność tabletek? Zasugerowano mi abym ją piła, ponieważ świetnie pomaga prawie na wszystko (m.in mi chodzi o regularność miesiączki i problemy skórne).
monisia7717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:54   #2614
nala7040
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez gramolina_m Pokaż wiadomość
Biegunka to biegunka, w takim razie nie jesteś w ciąży. Jestem pewna, że tak po prostu zareagował organizm. A plamienia nie świadczą o zachwianiu działania antykoncepcyjnego. Po co się męczyć, zrób ten test i będzie z głowy. A znając życie okres przyjdzie zanim dotrzesz do ginekologa.
Dzięki,wsparłaś mnie.Nie zdążyłam zrobić testu-dostałam miesiaczkę ufffff! Ale stres byłłłł. Może jestem konserwatywna,ale już w życiu nie wezmę tego swiństwa!! Niezły burdel w organizmie.
Pozdrawiam !
nala7040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:16   #2615
agula864
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny mam takie pytanko, jeśli np dostanę okres wieczorem w godzinach 21-24 a z góry założyłam sobie, że będę brać tak w godzinach 18,19 to tego pierwszego dnia mam wziąć w tych późnych godzinach, w takich jak dostałam okres, a następnego dnia już normalnie o 19? Pozdrawiam
agula864 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:10   #2616
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez nala7040 Pokaż wiadomość
Dzięki,wsparłaś mnie.Nie zdążyłam zrobić testu-dostałam miesiaczkę ufffff! Ale stres byłłłł. Może jestem konserwatywna,ale już w życiu nie wezmę tego swiństwa!! Niezły burdel w organizmie.
Pozdrawiam !
Nie ma sprawy. Wiedziałam, że będzie dobrze. Ja biorę tabsy już półtora roku i, nigdy nie postąpiłam wbrew ulotce, zawsze wszystkiego pilnowałam i nie narzekam. Trochę rewolucji zrobiły mi pigułki, które brałam przed Midianą, ale nie uprzedziłam się i zmieniłam po prostu tabletki. Teraz jest ok.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:29   #2617
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Zmiana tabletek z Midiany na Cyprodiol

Witam! Od trzech miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Midiana. Ginekolog, który je przepisał twierdził, że pomogą mi w pozbyciu się moich problemów z cerą (od ośmiu lat walczę z trądzikiem różowatym). Niestety, nie zauważyłam poprawy, do tego doszły skutki uboczne jak suchość pochwy, obniżenie libido i kłucie w podbrzuszu.
Ginekolog zaproponował mi zmianę na silniejsze pigułki, padło na Cyprodiol. Lekarz poinstruował mnie, żebym pierwszą tabletkę przyjęła po 7-dniowej przerwie po skończeniu tego trzeciego opakowania Midiany. Natomiast szukając informacji dotyczących moich nowych tabletek znalazłam sposób zastosowania w którym jest napisane (tu cytat): W przypadku wcześniejszego stosowania złożonych preparatów hormonalnych stosowanie leku Cyprodiol rozpoczyna się następnego dnia po przyjęciu ostatniej tabletki zawierającej substancje czynne wcześniej stosowanego preparatu. Stosowanie leku Cyprodiol można rozpocząć później, ale nie później niż w dniu, w którym po 7-dniowej przerwie należałoby przyjąć dotychczas stosowaną tabletkę (lub następnego dnia po ostatniej tabletce placebo wcześniej stosowanego preparatu).
I tu pojawia się moje pytanie: czy mam pominąć tydzień przerwy i wziąć pierwszą tabletkę Cyprodiolu tak jak nakazuje producent, czy zrobić tak jak mówił ginekolog? Wolałabym uniknąć stresu związanego z możliwością zajścia w ciążę w przypadku złego zastosowania leku, jak również chciałabym zachować ciągłość w zabezpieczeniu bez konieczności korzystania z dodatkowych środków antykoncepcyjnych (partner jest uczulony na lateks).
Bardzo proszę o szybką odpowiedź gdyż za dwa dni kończę opakowanie Midiany a nie wiem co robić.
Dodam, w razie gdyby ktoś chciał ciskać gromy, że ginekolog do którego chodzę obecnie jest na urlopie/chorobowym po prostu nie będzie go do końca miesiąca w przychodni, a żeby zapisać się do innych nie mam czasu. Także jeśli ktoś może doradzić to będę bardzo wdzięczna
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 17:41   #2618
agair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 23
Dot.: Asubtela

Ja również w piątek zaczynam drugie opakowanie, teraz mam tygodniową przerwę, ale jak na razie było ok. Czuję się po nich dobrze. Trochę plamiłam przez pierwszych kilka dni, ale byłam na kontroli i moja pani dr zrobiła mi usg i stwierdziła, że jest wszystko w porządku i że przy kolejnych opakowaniach nie powinnam plamić (czasem tak się dzieje na początku brania tabletek).
agair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:45   #2619
kasslia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Prosze o pomoc

Dziewczyny pomozcie.Biore tabsy Midiana. Zuzylam juz pierwszy blister + wzielam 3 tabletki z nastepnego blistra, bo chcialam przesunac okres. Dzis jest pierwszy dzien, gdy nie wzielam talbetki (robie 7dniowa przerwe). Moje pytania:
1. Czy jak przesuwam w ten sposob krwawienie to dzialanie antykoncepcyjne nie jest zaburzone?
2. Czy podczas tygodnia przerwy tez jestem zabezpieczona, jak biore 24 tabletki, a nie 21 ?
3. Czy po tygodniu przerwy, następną mam zrobic po skonczeniu opakowania (17 tabletek) czy dobrac z nastepnego tak zeby wyszlo 21 ?

Czytam ulotke, tam nic nie pisze o przypadkach gdy przesuwa sie krwawienie. Prosze pomozcie
kasslia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:51   #2620
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Prosze o pomoc

a dlaczego wzielas trzy a nie cale opakowanie nie robiac przerwy?
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:58   #2621
kasslia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Prosze o pomoc

Slyszalam, ze dobierac w ten sposob tez mozna.. Forumowiczki to potwierdzily. Nie chcialam szpikowac sie od razu drugim opakowaniem, nie wiem. I zalezalo mi zeby przesunac krwawienie tylko o te 3 dni... I co teraz ? (

Edytowane przez kasslia
Czas edycji: 2010-11-02 o 20:59
kasslia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 21:07   #2622
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Prosze o pomoc

robisz 7 dni przerwy i bierzesz po niej 21 tabletek. tamto opakowanie zostaw sobie jako awaryjne.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:11   #2623
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Prosze o pomoc

no to skoro czytalas ze moglas tak przesunac to nie dowiedzialas sie przy okazji czy bedziesz zabezpieczona ?

jestes zabezpieczona w czasie przerwy i nic sobie nie zaburzylas. co do ost pytania . czytalam ze chyba m.in 19 tabletek zabezpiecza. tylko zastanawia mnie fakt czym sie rozni pominiecie tabletek z 3 tygodnia i zrobienie przerwy od wziecia 17 tabletek.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 21:13   #2624
kasslia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Prosze o pomoc

a czy w ciagu tych 7 dniu tez jestem bezpieczna ? Awaryjne opakowanie, to tam gdzie 17 tableteke? Wybacz, ze pytam jak ostatnia idiotka ale musze byc pewna na 1000 %
kasslia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 22:40   #2625
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Prosze o pomoc

tak, jestes zabezpieczona. potem wez cale opakowanie 21 tabletek, tak bedzie prosciej, a te 17 na pewno ci sie kiedys jeszcze przyda przy przesuwaniu krwawienia czy jak zgubisz / zwmiotujesz tabletke.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 14:04   #2626
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 772
GG do Anna1987
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

ja kończę drugie opakowanie - na szczęście plamienia minęły po skończeniu pierwszego bardzo się cieszę że już nie muszę się z nimi męczyć za to zauważyłam że od jakiegoś tygodnia bolą mnie piersi ale tylko jak ich dotykam. Czy to normalne przy Midianie Miała któraś z Was taki przypadek
Dodatkowo schudłam 2 kg ale nie wiem czy to zasługa Midiany czy tego że się zakochałam
__________________
.

Edytowane przez Anna1987
Czas edycji: 2010-11-03 o 14:07
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 15:41   #2627
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witam Kochane
Ja sie pochwale że zostala mi ostatnia dzisiajsza tabletka i nic mi nie dolega! Przez pierwsze 2-4 dni bolala mnie glowa ale jest ok.

Teraz w szpitalu z córka bylam i hmm złapałam chyba biegunke, w sumie taka jednodniowa nic wielkiego. Ale sie obawiam, wiem ze dzialanie tabletek jest mniejsze przez takie coś. No i wymiotywałam , o 20 biore tabletke a gdzies kolo 1 w nocy wymiotywałam. Zaszkodzi ?

A i jak dlugo trzeba zabezpieczac sie dodatowo przy takich "przebojach" ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 16:14   #2628
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Witam Kochane
Ja sie pochwale że zostala mi ostatnia dzisiajsza tabletka i nic mi nie dolega! Przez pierwsze 2-4 dni bolala mnie glowa ale jest ok.

Teraz w szpitalu z córka bylam i hmm złapałam chyba biegunke, w sumie taka jednodniowa nic wielkiego. Ale sie obawiam, wiem ze dzialanie tabletek jest mniejsze przez takie coś. No i wymiotywałam , o 20 biore tabletke a gdzies kolo 1 w nocy wymiotywałam. Zaszkodzi ?

A i jak dlugo trzeba zabezpieczac sie dodatowo przy takich "przebojach" ?
7 dni
Ale u Ciebie minęły te 3-4 godziny (w ulotce jest napisane że to czas na wchłonięcie się) to raczej nie zmniejszyło się wchłanianie. W ciągu 3-4 godzin jeżeli masz ostrą biegunkę lub wymioty to wtedy jest ryzyko i traktowane jest to jak "pominięcie tabletki"
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 17:24   #2629
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez kasslia Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie.Biore tabsy Midiana. Zuzylam juz pierwszy blister + wzielam 3 tabletki z nastepnego blistra, bo chcialam przesunac okres. Dzis jest pierwszy dzien, gdy nie wzielam talbetki (robie 7dniowa przerwe). Moje pytania:
1. Czy jak przesuwam w ten sposob krwawienie to dzialanie antykoncepcyjne nie jest zaburzone?
2. Czy podczas tygodnia przerwy tez jestem zabezpieczona, jak biore 24 tabletki, a nie 21 ?
3. Czy po tygodniu przerwy, następną mam zrobic po skonczeniu opakowania (17 tabletek) czy dobrac z nastepnego tak zeby wyszlo 21 ?

Czytam ulotke, tam nic nie pisze o przypadkach gdy przesuwa sie krwawienie. Prosze pomozcie
Witaj,
ja również biorę Midianę. Na ulotce wyraźnie jest napisane, że jeżeli chce się przesunąć pierwszy dzień miesiączki można tego dokonać przez skrócenie 7dniowej przerwy w braniu tabletek. Przykładowo, jeżeli przerwa w stosowaniu leku rozpoczyna się w piątek, a Ty chcesz zmienić go na wtorek (3 dni wcześniej) kolejne opakowanie należy rozpocząć 3 dni wcześniej.

Dalej w odpowiedzi na Twoje pytania:
na moje oko jesteś zabezpieczona. W koncu wzięłaś więcej tabletek a nie mniej, o żadnej nie zapomniałaś. Jesteś bezpieczna nawet podczas przerwy w stosowaniu tabltek. ale tak jak przedmówczyni z ostrożności radziłabym Ci rzpocząć nowe opakowanie i wziąćwszystkie 21 tabletek. Lepiej chuchać na zimne
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 18:27   #2630
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

To musze dzis z męzulkiem uważać albo za 9 miesiecy dostaniemy drugiego dzidziusia hehe
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:10   #2631
anka1404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witajcie, ja od poniedziałku zażywam drugie opakowanie tabletek i na szczęście nie ma już plamień za to ból nog pozostał - i jak tu szaleć w łożku??
anka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:26   #2632
paaulinkaaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Kochane wczoraj wzięłam 6 tableteczke i dziś wspołzyłam ze swoim facetem a o 20 wziełam już 7 tabletke. czy wszystko jest ok.? byłam zabezpiczeona.?
paaulinkaaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:41   #2633
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez anka1404 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja od poniedziałku zażywam drugie opakowanie tabletek i na szczęście nie ma już plamień za to ból nog pozostał - i jak tu szaleć w łożku??
Mnie bolą mięśnie, jestem taka "dętka" i te plamienia.. a mój facet to jest śródziemnomorski wulkan namiętności... I ja się zastanawiam ile jeszcze wytrzyma^^
Tzn. Rozmawialiśmy, martwi się że tak się źle czuje po tabletkach i prosił żebym na razie przestała brać, martwi się.
Na razie zrobię sobie przerwę, zacznę na wiosnę żeby sobie już w lato poszaleć na wakacjach^^

Zastanawiam się czy to tabletki czy coś mnie bierze bo czuje się strasznie
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 10:30   #2634
slonce00
Zadomowienie
 
Avatar slonce00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 291
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej, ja w dalszym ciągu jestem zadowolona z Midiany, jeśli zaś chodzi o plamienia to miałam tylko przez pierwsze 2-3 dni po okresie. Jedyny mały minus to fakt, że spadł mi apetyt, a nie chce schudnąć ;(
__________________

slonce00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 14:44   #2635
poolinkaa
Raczkowanie
 
Avatar poolinkaa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 304
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
ja kończę drugie opakowanie - na szczęście plamienia minęły po skończeniu pierwszego bardzo się cieszę że już nie muszę się z nimi męczyć za to zauważyłam że od jakiegoś tygodnia bolą mnie piersi ale tylko jak ich dotykam. Czy to normalne przy Midianie Miała któraś z Was taki przypadek
Dodatkowo schudłam 2 kg ale nie wiem czy to zasługa Midiany czy tego że się zakochałam
no fakt, ja jestem w połowie drugiego opakowania, i również bolą mnie piersi, ale któraś z dziewczyn wcześniej pisała że tak samo miała, czyli wszystko okej ;]
dziewczyny, czy przy 2 opakowaniu miałyście dziwne bóle brzucha?
poolinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 15:30   #2636
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Czesc dziewczyny
jestem po 7 tabletce z drugiego opakowania dziś biorę 8 i nic mi nie dolega zero plamień, bóli tylko zauważyłam że włosy mi wypadają wszędzie ich pełno chyba kupię sobie skrzypoVite chyba mozna łączyc i zamierzam kupic asequrelle bo cos libido mi spadło może to coś pomoże jak myślicie?
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 07:20   #2637
domi1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Dziewczyny ratunku!!! Myślałam,że takie sytuacje to naprawdę wynik zaniedbania, czy coś, a jednak, pzydarzyło się mnie.. Chcę dziś zażyć tabletkę, patrzę,a tam nie wzięta tabletka z czwartku, a mam ustawiony budzik i kurcze stało się!!! Zażyłam dziś dwie naraz, czy któraś miała taką sytuację, kurczę, najgorsze że to pierwszy tydzień...BU ;(
domi1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 12:39   #2638
paaulinkaaa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Po 6 tabletce jak współzyłam czy byłam już zabezpieczona.?

Ps. Mi plamienia ustąpiły jakoś im nie mam więc jest ok.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

wydaje mi się, że możesz wziąść dwie na raz. ale jest juz słabsze zabezpieczenie
mi się zdazyło wziasc tabletke troche pozniej niz o stalej porze
paaulinkaaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 16:37   #2639
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

No to przechwaliłam Midianę Zostały mi 3 tabletki do końca czwartego opakowania i plamię na brązowo, już drugi dzień. Po przerwie chyba idę do ginekologa, bo czułam ostatnio czasami takie ciągnięcie w jajnikach, teraz to plamienie i martwię się
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-05, 17:22   #2640
katariinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez gramolina_m Pokaż wiadomość
No to przechwaliłam Midianę Zostały mi 3 tabletki do końca czwartego opakowania i plamię na brązowo, już drugi dzień. Po przerwie chyba idę do ginekologa, bo czułam ostatnio czasami takie ciągnięcie w jajnikach, teraz to plamienie i martwię się
Ja mam niestety podobnie
Napisz co lekarz powiedział.
katariinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.