Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-22, 19:56   #2611
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez esna Pokaż wiadomość
Ostatnio testowałam perfumerię http://www.flixx.pl - dobre ceny i duży wybór. Dziwna nazwa, nie kojarzy się w ogóle z perfumami.. Oryginalność produktów została przeze mnie osobiście sprawdzona

Zajrzałam, imo żadna rewelacja - ceny wysokie, wyższe niż w perfumeria.pl czy eglamour, nie widzę żadnej przyczyny, dla której miałabym tak kupować, zamiast w sprawdzonym miejscu, szczerze mówiącnawet jeśli są oryginalne
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 20:52   #2612
esna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Zajrzałam, imo żadna rewelacja - ceny wysokie, wyższe niż w perfumeria.pl czy eglamour, nie widzę żadnej przyczyny, dla której miałabym tak kupować, zamiast w sprawdzonym miejscu, szczerze mówiącnawet jeśli są oryginalne
Zauważyłam że wszystko zależy od marki którą chcesz kupić.. Na flixx.pl są bardzo tanie np. perfumy Chanel, pewnie inne marki są również tanie ale nie bardzo mi się chce teraz analizować tego sklepu. Mam ciekawsze rzeczy do roboty (spaac) Ja tam kupiłam Chanel Allure Woman EDP 50ml i naprawdę było tanio w stosunku do innych perfumerii. A uwierz że perfumeria.pl również niejest mi obca i często korzystam z tej perfumerii porównując ceny Zresztą kilka razy kupiłam tam perfumy więc temat nie jest mi obcy
Zeby nie być gołosłowną... proponuje porównać ceny Chanel w http://www.flixx.pl i perfumeria.pl.
esna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:37   #2613
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Faktycznie szanelki są nieco tańsze, ale nadal rewelacji tu nie widzę, jak na tak nowy sklep (mało znany w sensie). W sumie taniej można dostać je na Allegro (mówię o sprawdzonych sprzedawcach rzecz jasna). No ale skoro lubisz robić tam zakupy to nie nie stoi na przeszkodzie
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:48   #2614
AMN32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

no znalezienie flixxa graniczyło z cudem ;p domena tyle co zarejestrowana. sklep ma nie dłużej niż miesiąc życia. reklama jak się patrzy
AMN32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 21:50   #2615
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No to jednak nie kupowałabym tam i też mi się wydaje, że zachwalający ją post jest reklamą...W sumie reklamować się jakoś trzeba, ale zawsze to jakieś większe zaufanie wzbudza gdy sklep reklamę po prostu WYKUPI.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 04:32   #2616
heroin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 572
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat perfumerii fragrancedirect.co.uk ?
Jest podwieszona pod listę wiarygodnych, ale korzystając z wyszukiwarki nie znalazłam żadnej opinii na jej temat.
heroin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 09:16   #2617
esna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Chyba się naraziłam jakiemuś lobby panującemu w tym wątku
Szczególnie dziwi mnie zaciętość uzytkownika AMN32 w dyskredytowaniu niektórych perfumerii. Ciekawe jaki ma w tym ukryty cel ale co mnie to w sumie obchodzi..
esna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 09:55   #2618
beyza
Perfume Lover
 
Avatar beyza
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 650
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez heroin Pokaż wiadomość
Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat perfumerii fragrancedirect.co.uk ?
Jest podwieszona pod listę wiarygodnych, ale korzystając z wyszukiwarki nie znalazłam żadnej opinii na jej temat.
Zamawialam z fragrancedirect dwa razy, raz do UK i raz do Polski. Co prawda nie perfumy, ale pielegnacje wlosow i za kazdym razem wszystko w porzadku, blyskawiczna przesylka, swietnie zapakowane. Polecam
__________________
[B]Z perfumami jest jak z alkoholem.
Liczy się tylko kolejna flaszka

WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280992
beyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 15:21   #2619
gautan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

wlasnie otrzymalem paczke od mojezapachy.pl .

zamowienie skladalem w zeszly poniedzialek,w piatek zadzwonilem z pytaniem "wassup?!" pani poprosila o moje dane,no i po chwili merdania w,nie wiem..jakims koszu chyba?;d slyszalem,ze w czyms grzebie w kazdym razie,po czym nagle powiedziala,ze juz wysyla do mnie paczke,bo sie dziwnym trafem zawieruszyla ;| w tym tygodniu byl problem z jej odbiorem,no ale w koncu dotarla,choc pan z "siodemki",z ktorym umowilem sie na godzine 16. ,zadzwonil dzis o 15:34 z wyrzutem,ze on juz konczy prace i bedzie musial na mnie czekac 20 minut...no ale to akurat offtop,wiec mniejsza

w kazdym razie zaskoczylo mnie to,co ujrzalem po otwarciu paczki,a mianowicie,szary boss wylecial z opakowania,ktore bylo mocne wygniecione . wiem,ze bossy leza sobie luzno w kartonikach,ale opakowanie wygladalo na takie "po przejsciach" nie wiem,z czego to wynika. moze pani grzebiac w koszyku je wygniotla ;d

armani z kolei w folijce,choc tez troche poturbowany,no ale przynajmniej nie wylecial jak z procy troche mnie zdziwilo w jego przypadku,ze poczulem jego zapach(delikatny bardzo) ,po otwarciu zapalniczki(taki ksztalt flakonu) ,ale moze sie czepiam

ale do sedna! mam pytanie odnosnie bossa,czy to normalne,ze napis na flakonie "hugo boss" jest odwrocony ? tak,ze normalnie mozna go odczytac patrzac przez szklo z drugiej strony . przejrzalem pare fotek w necie i spotkalem kilka wersji wlasnie z odwroconym napisam,ale moze,ktoras z wizazanek/ktorys z wizarzystow sie orientuje
gautan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:33   #2620
AMN32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

esna nic nie napisałem ani o oryginalności czy też cenach w "Twojej" perfumerii... była tylko uwaga ze domena została kupiona dosłownie na dniach nic więcej. Uważam że to REKLAMA, zresztą w regulaminie jest chyba zapis żeby takich praktyk nie uprawiać.
AMN32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:44   #2621
esna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie pozwole aby ktoś mnie oczerniał i wmawiał mi coś. Tym bardziej anonimowy użytkownik internetu. Skoro każdy link traktowany jest jako reklama to cały ten temat jest bez sensu.. Przecież ten temat założony jest po to aby właśnie podawać linki! Sprawdziłam - jestem zadowolona ceną i towarem - podaje linka aby inni też wiedzieli gdzie można kupować.
Już więcej w tym temacie nie umieszczę żadnego linka bo mam dosyć bezpodstawnych pomówień.

Sorry za ton posta ale czasami ręce opadają.. Chciałam dobrze, wyszło "jak zawsze"..

PS. Nie znam się na komputerach i nie wiem jak sprawdzić ile dany sklep istnieje, niestety portale typu nokaut.pl nie podają daty od kiedy istnieją sklepy..

Edytowane przez esna
Czas edycji: 2010-09-23 o 17:51
esna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-24, 10:23   #2622
heroin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 572
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez beyza Pokaż wiadomość
Zamawialam z fragrancedirect dwa razy, raz do UK i raz do Polski. Co prawda nie perfumy, ale pielegnacje wlosow i za kazdym razem wszystko w porzadku, blyskawiczna przesylka, swietnie zapakowane. Polecam
Dobrze to słyszeć, jednak przesyłka trochę powala. 6 funtów za każdy przedmiot to trochę sporo.

Mam jeszcze pytanie do wszystkich wizażanek, czemu perfumeria fragrancenet jest na czarnej liście? Doczytałam się, że był problem ze ściągnięciem pieniędzy z karty, żadnych zarzutów dotyczących oryginalności perfum czy zaginionych przesyłek ( jakie mają miejsce w polecanym fragrancex) .
heroin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:43   #2623
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja mam pytanie, które nie wiem, gdzie zadać jest jakiś wątek o perfumeriach stacjonarnych? szukałam, ale nic mi się nie pokazało
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 12:56   #2624
tris
Raczkowanie
 
Avatar tris
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez gautan Pokaż wiadomość
wlasnie otrzymalem paczke od mojezapachy.pl .

zamowienie skladalem w zeszly poniedzialek,w piatek zadzwonilem z pytaniem "wassup?!" pani poprosila o moje dane,no i po chwili merdania w,nie wiem..jakims koszu chyba?;d slyszalem,ze w czyms grzebie w kazdym razie,po czym nagle powiedziala,ze juz wysyla do mnie paczke,bo sie dziwnym trafem zawieruszyla ;| w tym tygodniu byl problem z jej odbiorem,no ale w koncu dotarla,choc pan z "siodemki",z ktorym umowilem sie na godzine 16. ,zadzwonil dzis o 15:34 z wyrzutem,ze on juz konczy prace i bedzie musial na mnie czekac 20 minut...no ale to akurat offtop,wiec mniejsza

w kazdym razie zaskoczylo mnie to,co ujrzalem po otwarciu paczki,a mianowicie,szary boss wylecial z opakowania,ktore bylo mocne wygniecione . wiem,ze bossy leza sobie luzno w kartonikach,ale opakowanie wygladalo na takie "po przejsciach" nie wiem,z czego to wynika. moze pani grzebiac w koszyku je wygniotla ;d

armani z kolei w folijce,choc tez troche poturbowany,no ale przynajmniej nie wylecial jak z procy troche mnie zdziwilo w jego przypadku,ze poczulem jego zapach(delikatny bardzo) ,po otwarciu zapalniczki(taki ksztalt flakonu) ,ale moze sie czepiam

ale do sedna! mam pytanie odnosnie bossa,czy to normalne,ze napis na flakonie "hugo boss" jest odwrocony ? tak,ze normalnie mozna go odczytac patrzac przez szklo z drugiej strony . przejrzalem pare fotek w necie i spotkalem kilka wersji wlasnie z odwroconym napisam,ale moze,ktoras z wizazanek/ktorys z wizarzystow sie orientuje

hmm...dziwne może to jakiś ferelny przypadek?! ja zamawiam zawsze u nich i nigdy nie miałam żadnego problemu zarówno z przesyłką jak i perfumami bo nie dość, że ceny bardzo konkurencyjne to jeszcze 100%orginalne, zawsze jakiś gratisik no i na przesyłkę nie czekam dłużej niż 2 dni co jest wg mnie rewelacją nie mówiąc już o tym, że na bieżąco informują o statusie przesyłek
tris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:27   #2625
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej Dziewczyny Czy ktoras z was kupywala na tej stronce perfumki? co o tym sadziecie?

http://www.psikpsik.pl/111,Moschino,...owa,100ml.html
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:38   #2626
mrsparanoid
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Czy ktoras z was kupywala na tej stronce perfumki? co o tym sadziecie?

http://www.psikpsik.pl/111,Moschino,...owa,100ml.html
kupywała
__________________
mrsparanoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 16:58   #2627
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

I jak mozna bez problemu u nich kupowac ?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 19:30   #2628
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tylko jedna osoba? Nikt wiecej nie korzystal z tej stronki?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 11:25   #2629
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polecam serdecznie perfumerię http://perfumyexpress.pl
Szybko, konkretnie i próbka gratis
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 07:57   #2630
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Polecam serdecznie perfumerię http://perfumyexpress.pl
Szybko, konkretnie i próbka gratis
Potwierdzam, rok temu upolowałam tam perfumy w okazyjnej cenie, dostałam przesyłkę w expresowym tempie, dobrze zapakowaną, jako gratis dostałam paletkę cieni
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:23   #2631
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny mam pytanie i nie za bardzo mam je gdzie umieścić Jak robicie rozbiórkę i kupujecie perfumy np z e-glamour.pl czy perfumy-perfumeria.pl i zmienią Wam ceną w trakcie rozbiórki, to dopłacacie z własnej kieszeni, prawda? Bo przecież nie podnosicie ceny za 1 mlChciałam kupić perfumy na rozbiórkę i tu i tu, ale jednego dnia jak wchodzę na stronę którejś z tych perfumerii to jest cena x, a następnego wyższa (czasem niższa) i to np o 10 zł (jak np dziś). Trzeba by było od razu klikać i opłacać i czekać, aż może się rozbierze
Zniechęca mnie taka zmiana ceny z dnia na dzień do kupowania zapachów w tych perfumeriach na rozbiórki.

Co robicie w takich sytuacjach?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:48   #2632
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Właśnie też jak składałam zamówienie na e-glamour to w koszyku cena była inna, a jak przyszło do rozliczania to okazało się, że jednak mam zapłacić kilka zł więcej. Różnica nie duża przy dużym zamówieniu, ale nie jest to chyba zbyt fair w stosunku do klientów
__________________
nakarm psa
klikaj codziennie! www.pustamiska.pl
Go vege!


kosmetyki
książki
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 10:06   #2633
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie i nie za bardzo mam je gdzie umieścić Jak robicie rozbiórkę i kupujecie perfumy np z e-glamour.pl czy perfumy-perfumeria.pl i zmienią Wam ceną w trakcie rozbiórki, to dopłacacie z własnej kieszeni, prawda? Bo przecież nie podnosicie ceny za 1 mlChciałam kupić perfumy na rozbiórkę i tu i tu, ale jednego dnia jak wchodzę na stronę którejś z tych perfumerii to jest cena x, a następnego wyższa (czasem niższa) i to np o 10 zł (jak np dziś). Trzeba by było od razu klikać i opłacać i czekać, aż może się rozbierze
Zniechęca mnie taka zmiana ceny z dnia na dzień do kupowania zapachów w tych perfumeriach na rozbiórki.

Co robicie w takich sytuacjach?
różnie to bywa, ja przy rozbiórce armani code podnosiłam cenę za 1ml oczywiście za zgodą wspólnokupujących ponieważ, wykupili nam flaszkę i inna była dużo droższa. myślę, że możesz założyć nawet wyższą cenę za ml i najwyżej robić zwroty, albo zaznaczyć w wątku, że cena jest ruchoma i należy mieć na uwadze wzrost ceny.
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:45   #2634
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzięki dziewczyny No właśnie chyba trzeba będzie pisać, że cena może wzrosnąć nieznacznie lub zmaleć
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:08   #2635
pchela1980
Raczkowanie
 
Avatar pchela1980
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Galway, IRE
Wiadomości: 86
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam
Przepraszam, że tak od pierwszego posta od razu z pytaniem, ale kompletnie brak mi doświadczenia w ocenie wiarygodności sklepu...
Korzystałam z wyszukiwarki, jednak nic nie znalazłam, więc pytam:
korzystał ktoś z http://www.perfume-warehouse.com/ ?
co sądzicie o ofercie tego sklepu?
I uprzedzając pytania - nie mieszkam w Polsce i rzadko bywam w kraju, więc krajowe perfumerie odpadają...
pchela1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:43   #2636
Charles Freck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy to możliwe, żeby 50 ml Paco Rabanne pour Homme kosztowało 40,80 zeta i były to perfumy oryginalne (http://www.e-glamour.pl/product-pol-...aletowa.html)? Sklep polecacie tutaja, ale wczoraj widziałem 30 ml PRpH w Rossmanie za 99 zeta. Co sądzicie?
__________________
Grzyb na ścianie to jeszcze nie industrial.
Charles Freck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:50   #2637
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Charles Freck Pokaż wiadomość
Czy to możliwe, żeby 50 ml Paco Rabanne pour Homme kosztowało 40,80 zeta i były to perfumy oryginalne (http://www.e-glamour.pl/product-pol-...aletowa.html)? Sklep polecacie tutaja, ale wczoraj widziałem 30 ml PRpH w Rossmanie za 99 zeta. Co sądzicie?
mozliwe
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:37   #2638
Charles Freck
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzięki za informację - zamówienie złożone, raz kozie śmierć.
__________________
Grzyb na ścianie to jeszcze nie industrial.
Charles Freck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:41   #2639
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Charles Freck Pokaż wiadomość
Dzięki za informację - zamówienie złożone, raz kozie śmierć.
na pewno przyjdzie oryginal
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:58   #2640
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

edi: już nieważne

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2010-10-03 o 22:00
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.