Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-16, 15:22   #2641
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Ah pranie po wakacjach, super zabawa

Z body popieram, zwłaszcza jak dzieć się już obraca i zaczyna coś pełzać to te zakładkowe body tracą kompletnie sens. Ich spodenki są bardzo szerokie, lecą z tyłka drobniejszym maluchom. Nawet do piaskownicy się nie nadają w naszym przypadku.
Zresztą lidlowa dorosła rozmiarówka jest z tego samego kosmosu.
Za to miewają świetne zabawki

Po taniości pepco ma czasem zaskakująco ładne i sensowne jakościowo rzeczy. Nie wszystkie wiadomo bo to jest nadal pepco, ale jednak.


Ja dzisiaj znowu pół dnia przespałam, mam wrażenie że mój organizm próbuje spać na zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dość, że pranie to jeszcze jak zwykle wracając z wyjazdu zostawiliśmy bagaże w pokoju ex-graciarni, który teraz awansował na dziecięcy, a przecież zanim dziecko pójdzie spać to trzeba odgruzować
Ze spodenkami nie zauważyłam żeby były za szerokie. Moja jest szeroka w pasie jak wąż, a galotki całkiem ok. Legginsy albo joggery jej kupowałam zazwyczaj.
Teraz na lato kupiłam body na ramiączkach, takie cienkie z siateczki i bardzo fajnie się noszą. Na zimę też fajny kombinezon nabyłam.
Pepco to wiadomo, taniość, ale coś się czasem uda trafić. Ja się mimo to zaopatruje głównie w obu tych sklepach, bo mam je pod blokiem praktycznie, więc często tam łażę.
Mam nadzieję, że dziś mi się uda coś pospać lepiej, bo cały tydzień mała się budziła o 6.30 zamiast o 8 i nie słuchała mojego gadania, że nie wstajemy tak wcześnie jeśli nie ma potrzeby. Widać ona taka potrzebę miała
Truru śpij ile się da Teraz można bezkarnie sobie poodpoczywać

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 18:17   #2642
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U nas body z Lidla jakoś nie sprawdziły się. Głównie przez te rozwleczone dekolty. Ale miał też takie letnie body bez rękawów z siateczki i one były super. Jeszcze skarpetki lubiłam. No i oczywiście drewniane zabawki.
Miałam też kilka rzeczy z pepco i to był dramat. Ale ostatnio też coś pokupowalam i nie wiem czy to przez to, że z większego działu, czy po prostu wtedy tak trafiłam ale teraz jestem bardzo zadowolona.
Najbardziej chwaliłam ciuszki z h&M i next. One zostały w idealnym stanie i jeszcze siostrzeniec w nich śmiga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 19:03   #2643
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:20
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 19:19   #2644
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

F&F też spoko, zapomniałam już o nich, bo Tesco mi na Kaufland przerobili.
Ja jeszcze lubię body z Ewa Klucze, u rodziców w sklepie typu wszystko dla bobasa to zakupuje. Największy mój problem pierwszego świata związany z ubraniami w ogóle jest taki, że nie znoszę zamawiać on line. Nienawidzę tego czekania na kuriera czy łażenia po odbiór. Zawsze wygląda inaczej niż sobie wyobrażałam
Truru, moja też zbyt wielka nie jest, bo waży 10 kg, ale wysoka jest, bo wzrost ma powyżej 90 centyla Poza tym to wszyscy chyba nasi znajomi mają raczej pulpeciki na stanie i nie jedno 6 miesięczne dziecko waży tyle co mój mały wąż

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 19:31   #2645
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:20
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 20:23   #2646
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja z Lidla najbardziej lubię dresy dla dzieci, bluzki na długi rękaw, sweterki, sukienki Spodnie są za szerokie dla córki, jak się jakieś trafią to muszę zwykle zwężać.
Body dla noworodzia nie miałam jeszcze od nich, miałam pare sztuk dla chodzącej już Niny i były super
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 20:44   #2647
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

To wygląda na to, że moja to nie taki wąski wąż skoro galotki na tyłeczek pasują
Popsułam ładowarkę do kamerki od niani i boję się co to będzie w nocy. Mam nadzieję, że jutro gdzieś uda się dokupić, bo to chiński sprzęt

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-16, 21:34   #2648
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20200816-221345.jpg (59,3 KB, 74 załadowań)

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:20
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 22:43   #2649
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Widziałyscie?
Niby od 1 września ma wejść lista darmowych leków dla ciężarnych 🤷
Zwłaszcza jak ktoś na clexane to ogromna ulga dla kieszeni się szykuje.
Załącznik 7725027


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam. Mnie to robi nieduża różnicę, bo euthyrox i luteina kosztują i tak gorsze. No chyba że teraz będzie darmowa luteina 200mg,to się przerzucę ze 100mg,zawsze to wygodniej aplikować jedną tabletkę niż dwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
F&F też spoko, zapomniałam już o nich, bo Tesco mi na Kaufland przerobili.
Ja jeszcze lubię body z Ewa Klucze, u rodziców w sklepie typu wszystko dla bobasa to zakupuje. Największy mój problem pierwszego świata związany z ubraniami w ogóle jest taki, że nie znoszę zamawiać on line. Nienawidzę tego czekania na kuriera czy łażenia po odbiór. Zawsze wygląda inaczej niż sobie wyobrażałam
Truru, moja też zbyt wielka nie jest, bo waży 10 kg, ale wysoka jest, bo wzrost ma powyżej 90 centyla Poza tym to wszyscy chyba nasi znajomi mają raczej pulpeciki na stanie i nie jedno 6 miesięczne dziecko waży tyle co mój mały wąż

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Ja z kolei uwielbiam kupować online. W ogóle oduczylam się stacjonarnych zakupów. Mówię tu o sobie,ale Niuńkowi póki co też pierwsze bodziaki zamówiłam na stronie smyka. Zresztą, ja na dziecięcych ciuszkach się nie znam,więc nawet jak będzie miało jakieś niewygodne zapięcie, albo krój,to ja i tak nie skumam póki dziecka w to nie ubiorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 06:25   #2650
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:21
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 06:39   #2651
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dumam ciagle czy nie iść jeszcze raz na polowkowe, tak ze zwykłej ciekawości
Tesco zamawiam czasami jak coś większego potrzebuje, ale znowu mam pod blokiem plac handlowy, więc w kapciach sobie mogę wyskoczyć, szczególnie w sezonie warzywno-owocowym głównie na tym lecimy.
Mój mąż mnie doprowadza do szału i jeśli jego firma nie postanowi jednak pracować w biurze, a jedynie w domu to będzie rozwód jak nic. Dziecko ma katar od paru dni, a on chodzi i ojojuje jakby miala nieuleczalną chorobę jakąś i ciągle mi wciska, że katar to moja wina, bo źle ubralam 3 dni temu. Wtrąca się ciągle w jedzenie, wiecznie kwituje posiłek słowami "Ona tego nie zje" czym od razu mnie zagotowuje. Zachowuje się normalnie jak jego ojciec. Już mam dość. Chyba sobie pojadę do rodziców, chociaż to też może być ekstremalna wyprawa

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 07:41   #2652
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
No i znowu poniedziałek
Jutro połówkowe, zaczynam się stresować, przyznawać się kto w tym tygodniu ma wizyty?

Ja nawet spożywke od lat online zamawiam, zapłaczę się jak to Tesco w końcu zamkną.
W galeriach interesuje mnie głównie kfc więc rzadko bywam bez okazji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgłaszam się, mam połówkowe w czwartek. Już się stresuję. 🤷

Dziś obudził mnie deszcz, czas wracać do domu po tygodniu spędzonym u rodziców w ramach ucieczki przed upałami.

Czuję już pierwsze ruchy Dziecia i powiększył mi się brzuch w ciągu ostatnich kilku dni tak, że zaczyna to wyglądać jak ciąża, a nie podwójny obiad.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 08:04   #2653
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Widziałyscie?
Niby od 1 września ma wejść lista darmowych leków dla ciężarnych 🤷
Zwłaszcza jak ktoś na clexane to ogromna ulga dla kieszeni się szykuje.
Załącznik 7725027
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na neoparinie, 260 zl/miesiąc, fajnie byłoby, gdyby udało się taniej. A najfajniej będzie, jak już skończę te zastrzyki, od kiedy powiększył mi się brzuch, coraz trudniej mi znaleźć mniej bolesne miejsce do wkłucia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Dumam ciagle czy nie iść jeszcze raz na polowkowe, tak ze zwykłej ciekawości
Tesco zamawiam czasami jak coś większego potrzebuje, ale znowu mam pod blokiem plac handlowy, więc w kapciach sobie mogę wyskoczyć, szczególnie w sezonie warzywno-owocowym głównie na tym lecimy.
Mój mąż mnie doprowadza do szału i jeśli jego firma nie postanowi jednak pracować w biurze, a jedynie w domu to będzie rozwód jak nic. Dziecko ma katar od paru dni, a on chodzi i ojojuje jakby miala nieuleczalną chorobę jakąś i ciągle mi wciska, że katar to moja wina, bo źle ubralam 3 dni temu. Wtrąca się ciągle w jedzenie, wiecznie kwituje posiłek słowami "Ona tego nie zje" czym od razu mnie zagotowuje. Zachowuje się normalnie jak jego ojciec. Już mam dość. Chyba sobie pojadę do rodziców, chociaż to też może być ekstremalna wyprawa

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
A zrób sobie przerwę, ja uważam, że to zdrowe i potrzebne
No właśnie zapisałam się na drugie polowkowe na Luxmed, moze zwariowałam, ale nie daje mi spokoju to, że w zeszłym tygodniu lekarz nie mógł obejrzeć twarzy. Także dziś wieczorem zobaczymy, może się uda.

Pisaliście o ciuszkach, ja sobie bardzo chwalilam te z Lidla, super się nosiły i prały. Te dla starszakow słabsze. Z Pepco lubiłam te dla maluszków, dla starszych słabo, zazwyczaj po pierwszym praniu nadają się tylko po domu. Smyk jak dla mnie okropny, bodziaki i pajace powyciągane i sprane po jednym praniu. H&M super, do dziś właśnie stamtąd starszak ma większość ubrań. Spoko jeszcze dresy z 5-10-15, z Zary lubiłam kurtki. O albo z Endo też kurtki fajne.
I jeszcze Kiabi do dresów - mój to mały dresiarz, jeansy gryzą, oczywiście w każde dresy muszę gumki wszywac, bo lecą z tyłka.

Macie coś z Sinsay? Przeglądałam i tanioszka, zastanawiam się właśnie nad zapasem dresów stamtąd, wytrzymają pierwsze pranie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.

Edytowane przez corka_rosy
Czas edycji: 2020-08-17 o 08:06
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 08:26   #2654
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:21
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 10:48   #2655
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja zamowilam na próbę z sinsay dla córki i część spoko, część lipa. Spodnie lipa, ale piżamki fajne, kurtka spoko, bluzy w większości fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:36   #2656
pau__pau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 79
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
No i znowu poniedziałek
Jutro połówkowe, zaczynam się stresować, przyznawać się kto w tym tygodniu ma wizyty?

Ja nawet spożywke od lat online zamawiam, zapłaczę się jak to Tesco w końcu zamkną.
W galeriach interesuje mnie głównie kfc więc rzadko bywam bez okazji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro mam wizytę ale jeszcze zwykła, do połówkowych jeszcze chwila, jutro ustalę termin dopiero. Ale może jutro dowiem się, kto się tam skrywa
I kciuki za połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pau__pau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 16:18   #2657
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja najczęściej kupuje ubrania dzieciom H&M, smyk i Reserved. Ale w każdym tych sklepów trafia się coś gorszego.. Ostatnio zamówiłam trochę z Sinsay i naprawdę zależy co, niektóre dobra jakość np legginsy, bluza córki i spodnie dresowe syna a niektóre takie sztuczne gorsze niż z Pepco, przede wszystkim T-shirty takie sztuczne były.. Ogółem niedrogie ciuszki warto zaryzykować, bo coś tam można trafić fajnego ale z drugiej strony nie rozumiem tych wielkich zachwytów nad jakością tych ciuchów, bo jak weszły te ciuszki dziecięce Sinsay to na insta często czytałam właśnie takie same super pochlebne opinie

Kciuki za najblizsze połówkowe i badania

Ja nie wiem czy do porodu wymyślimy jakieś imię dla małej..
Chociaż moja córka już wymyśliła, często mówię jej że dzidzia jest u mnie w brzuszku i się jej pytam jak ma na imię ta dzidzia to ona mówi Bella
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 16:33   #2658
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:22
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 18:25   #2659
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U nas najwięcej smyka, ja zamawiam w zasadzie je tylko online. Trochę jeszcze Lidl i H&m. Może dziewczynę będę bardziej stroić
Ja połówkowe dopiero za 3 tygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 18:45   #2660
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Chciałam stroic dziewczynkę w piękne sukienki i wkładać jej opaski, turbany, kokardy prosto z instagrama, ale okazało się, że na głowie może być jedynie kilka wybranych czapeczek, a pewne długości sukienek/spodniczek sa wrecz niebezpieczne dla dziecka np raczkujacego
Imienia Bobek numer dwa chyba u nas też nie będzie posiadał, chyba, że go wydobędą 31 grudnia to starą tradycją zostanie Sylwestrem

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 19:42   #2661
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-12-09 o 19:22
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 19:44   #2662
g0si4
Zakorzenienie
 
Avatar g0si4
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 946
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Chyba i ja zaczynam czuć ruchy maleństwa <3. Ostatnio "wsłuchuje" się mocno w odgłosy mojego brzucha i wydaje mi się, że czuje różnice między perystaktyką jelit, a tymi właśnie kopniaczkami .
Mój mąż ostatnio zdziwił się,że trzeba dzieci wanienkę kupić. "A w naszej się nie może wykąpać ?" Jest całkiem zielony w temacie, bardziej ode mnie Muszę kupić wreszcie jakieś poradniki. Może przyszły tatus też zechciałby coś poczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
IG
g0si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 19:56   #2663
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
]Albo Adamem w Wigilię jak się pospieszy

U nas nigdy nakrycia głowy nie były lubiane ale teraz to zaczynają się już jazdy - dzisiaj 10 minut się kłóciła że pójdzie w piżamie do żłobka, a potem wzięła się za ubieranie kaloszy no i masz strojenie Jakbym się spieszyła do pracy rano to bym oszalała, tak mam przynajmniej czas spokojnie negocjować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak w wigilię to będzie musiał chyba zostać Ewą Mój tata to Adam, a jakoś nie trafia do mnie nadawanie imion po krewnych. W ogóle to jakieś mam dziwne skojarzenia z różnymi imionami, przykładowo Sylwester kojarzy mi się z łysawym facetem lubiącym piwo typu harnaś i skąd to tak mi przyszło skoro nie znam na żywo ani jednego Sylwestra? Jakoś damskie imiona mi się tak dziwnie nie kojarzą
Moja jak słyszy hasło żłobek to stoi już pod drzwiami i trzeba przekonywać do ubrania i przewinięcia, bo najchętniej z miejsca by ruszyła

Cytat:
Napisane przez g0si4 Pokaż wiadomość
Chyba i ja zaczynam czuć ruchy maleństwa <3. Ostatnio "wsłuchuje" się mocno w odgłosy mojego brzucha i wydaje mi się, że czuje różnice między perystaktyką jelit, a tymi właśnie kopniaczkami .
Mój mąż ostatnio zdziwił się,że trzeba dzieci wanienkę kupić. "A w naszej się nie może wykąpać ?" Jest całkiem zielony w temacie, bardziej ode mnie Muszę kupić wreszcie jakieś poradniki. Może przyszły tatus też zechciałby coś poczytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam o myciu się z dzieckiem pod prysznicem na zasadzie takiej, że trzyma się maleństwo na rękach, ale jakoś bym się bała to praktykować szczególnie z noworodkiem. Znajoma po cesarce tak robiła jak została sama z noworodziem i nie była w stanie się pochylić do wanienki. We dwójkę jednak wydaje mi się, że raźniej kąpać maluszka.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 19:58   #2664
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dornitka, Sylwester fajne imię Adam też

No i po polowkowych, zupełnie inne podejście tego lekarza, na początku też nie mógł obejrzeć dokładnie twarzy, ale poruszał mocniej głowica i pokazała buzię - wszystko ok, udało się nawet zrobić zdjęcie. Temu lekarzowi w przeciwieństwie do poprzedniego po prostu się chciało. Także ze spokojem wstępuje w drugą połowę ciąży. A i najlepsze, udało się i mąż byl obecny na badaniu - zagadalam na recepcji i okazało się, że ten lekarz nie ma nic przeciwko, zresztą on chyba w wirusa nie wierzy, nawet maseczki nie miał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:15   #2665
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Dornitka, Sylwester fajne imię Adam też

No i po polowkowych, zupełnie inne podejście tego lekarza, na początku też nie mógł obejrzeć dokładnie twarzy, ale poruszał mocniej głowica i pokazała buzię - wszystko ok, udało się nawet zrobić zdjęcie. Temu lekarzowi w przeciwieństwie do poprzedniego po prostu się chciało. Także ze spokojem wstępuje w drugą połowę ciąży. A i najlepsze, udało się i mąż byl obecny na badaniu - zagadalam na recepcji i okazało się, że ten lekarz nie ma nic przeciwko, zresztą on chyba w wirusa nie wierzy, nawet maseczki nie miał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne wieści, gratuluję!
Ile trwało badanie? Już nie mogę doczekać się czwartku i mojej wizyty.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:36   #2666
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Chyba koło 15 minut samo USG. A kiedy Ty masz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:45   #2667
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Dornitka, Sylwester fajne imię Adam też

No i po polowkowych, zupełnie inne podejście tego lekarza, na początku też nie mógł obejrzeć dokładnie twarzy, ale poruszał mocniej głowica i pokazała buzię - wszystko ok, udało się nawet zrobić zdjęcie. Temu lekarzowi w przeciwieństwie do poprzedniego po prostu się chciało. Także ze spokojem wstępuje w drugą połowę ciąży. A i najlepsze, udało się i mąż byl obecny na badaniu - zagadalam na recepcji i okazało się, że ten lekarz nie ma nic przeciwko, zresztą on chyba w wirusa nie wierzy, nawet maseczki nie miał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje Dobrze, że trafiłaś na kogoś komu zależało, No i super, że mąż mógł Ci towarzyszyć
Mnie z obu usg, tzn polowkowego i 1 trymestru, doktor mnie "wyganiał" na spacer i ciastko żeby bobo chciało się pokazać i w konsekwencji siedziałam 2 razy całe popo w tej poczekalni.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:46   #2668
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

My na początku młodego kapalismy w wiaderku tummy tub , na wanienke przeszliśmy jak się nam ostro rozkreciła ciemieniucha i w wiaderku było nieporecznie splukiwac taka tłusta głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 20:51   #2669
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
My na początku młodego kapalismy w wiaderku tummy tub , na wanienke przeszliśmy jak się nam ostro rozkreciła ciemieniucha i w wiaderku było nieporecznie splukiwac taka tłusta głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno to na kolki bardzo pomaga?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 21:04   #2670
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez dornitka Pokaż wiadomość
Podobno to na kolki bardzo pomaga?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Zdarzało nam się go tam wsadzać w czasie kolek i wtedy był cicho, no ale ile mógł tam siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.