Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 08:08   #2641
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Małgosia
Ile bym dała za jajecznicę albo omlet... A tu jajek nie mogę jeść. Smacznego delektuj się za mnie

Dziekuje, w takim razie zjem za trzech hihihi




Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Ja spie idealnie, jedyne co, to corka mnie budzi, ale ani z zasypianiem (chyba ze tz w nocy nie ma), ani z pobudkami najmniejszego problemu nie mam
To zazdroszcze, moje sielankowe spanie juz sie skonczylo
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:10   #2642
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
przez megafon Pan zawiadomi Cię : " akzi,akzi ty grzesznico,co powiłaś dziecię bez ślubu...zaraz zaleje Cie ocean wód płodowych aż Wisła wystąpi z brzegów"
Dobre.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:12   #2643
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Dziekuje, w takim razie zjem za trzech hihihi





To zazdroszcze, moje sielankowe spanie juz sie skonczylo

Chyba jest to zwiazane z tym, ze przy starszej corce organizm musi w nocy wypoczac, bo pamietam, ze w pierwszej ciazy meczylam sie nocami
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:12   #2644
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Dzień dobry, tez przed chwila wstałam!

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Małgosia
Ile bym dała za jajecznicę albo omlet... A tu jajek nie mogę jeść. Smacznego delektuj się za mnie
Nie jesteś sama, ja też jajek nie mogę...

Dziś chyba sprzątanie w planach i barszcz do ugotowania na dobrą krew :p
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:14   #2645
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Aguu nie narzekaj ja chciałabym żeby mi było nie wygodnie ;( i usunąć mu na klacie. Chciałabym żeby mnie z rana klepnal w pupę i powiedział ze mnie kocha

---------- Dopisano o 05:50 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------



Ja nie wypełniam, u mnie nie ma czegoś takiego. Myślę że i tak wszystko się zweryfikuje w trakcie.
Ja juz nawet nie pamiętam kiedy spalam bez męża. Mimo niewygod nawet nie wyobrażam sobie go wyrzucić do drugiego pokoju. Boję się chyba sama spać:-P

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

A u mnie 55 dni do wielkiego dnua
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:16   #2646
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Nie, bo moja siostra zdaje sobie z tego sprawę. Daje mi "dobre" rady jak zrobić, żeby matka dawała Ci więcej.

Ostatnio stwierdziła, że ja jestem glupiutka, że nie umiem jej ściemniać.

Mieszkałam w Wawie i moja mama stwierdziła, że ona mi będzie wysyłała kasę na opłaty (telewizję polska i jakąś tam za coś rate) to co zostanie mogę sobie wziąć (koło 50zl), a ona napisze, że wysyła mi na studia te 200e i sobie zwrot z podatku zabierze. Że córkę na studiach "utrzymuje" siostra moja była zdziwiona tym faktem, że ja się nie zgodziłam...
Ech nie bede tego komentowac. Strasznie pokrecona sytuacja.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam paczkę z przewijakiem, ceratką (takim przewijakiem przenośnym do torby do wózka), smoczkiem, ręcznikiem z kapturkiem i zapachowymi torebkami na zużyte pieluchy zdałam sobie sprawę, że przewijak będzie nam ograniczał widoczność na dziecko w łóżeczku, ale może jakoś to przeżyjemy. I teraz dopiero pomyślałam, że nie wiem nic o smoczkach, czy w ogóle powinno się je kupować i czy ten, który kupiłam jest odpowiedni.
Ja kupilam 0-3 z lovi wrazie w by byl w domu ale czy sie przyda zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:20   #2647
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciukow!

Elcia maluszek ma wodonercze prawostronne.



Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Tak pytam bo u mnie w rodzinie był taki przypadek. Mały mojej szwagierki się z czymś podobnym urodził. Zn miał powiększona miedniczke i moczowod. Potem jyz wodonetcze się przypaletalo. Robili mu różne nadania w tym przecenikowanie do samej nerki pod narkoza. Okazało się że przyczyną było zwężenie ujścia moczowodu do pęcherza. Ogólnie teraz ma 11 mc moczowod i miedniczka się zmniejszyły, mocz jyz nie zalega w nerce. Są pod kontrolą ale ogólnie jest już dobrze.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 08:22   #2648
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Myslisz o kp? Jesli tak, to na poczatek nie podawalabym smoczka, bo to bedzie zaspokajac odruch ssania a smoczek to jest zastepstwo piersi. Nuk ma w ofercie z polokraglym czubkiem, ktory podobno najbardziej przypomina ssanie piersi i nie powoduje wad zgryzu
Tak, chcę karmić piersią. Smoczek mam z firmy Canpol, i z tego co pamiętam jest dla takich najmniejszych dzieci i imituje brodawkę. Kupiłam go, bo jakoś mi się kojarzy, że dzieciaczki zawsze ciamkają te smoki, ale też wiem, że nie powinno się ze smoczkiem przesadzać (ale czemu to już nie wiem, coś ze zgryzem?).
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:24   #2649
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Nie, bo moja siostra zdaje sobie z tego sprawę. Daje mi "dobre" rady jak zrobić, żeby matka dawała Ci więcej.

Ostatnio stwierdziła, że ja jestem glupiutka, że nie umiem jej ściemniać.

Mieszkałam w Wawie i moja mama stwierdziła, że ona mi będzie wysyłała kasę na opłaty (telewizję polska i jakąś tam za coś rate) to co zostanie mogę sobie wziąć (koło 50zl), a ona napisze, że wysyła mi na studia te 200e i sobie zwrot z podatku zabierze. Że córkę na studiach "utrzymuje" siostra moja była zdziwiona tym faktem, że ja się nie zgodziłam...
Siostra mamę sobie wychowała i umie ja wykorzystać. Ty byłaś samodzielna i stąd takie olewczy stosunek do ciebie. To brzmi absurdalnie ale często tak bywa że rodzice zamiast wspierac i być dumnymi z samodzielności dzieci to przelewaja uczucia i ślepa pomoc na te dzieci które wiecznie ich wykorzystywaly.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:26   #2650
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Tak pytam bo u mnie w rodzinie był taki przypadek. Mały mojej szwagierki się z czymś podobnym urodził. Zn miał powiększona miedniczke i moczowod. Potem jyz wodonetcze się przypaletalo. Robili mu różne nadania w tym przecenikowanie do samej nerki pod narkoza. Okazało się że przyczyną było zwężenie ujścia moczowodu do pęcherza. Ogólnie teraz ma 11 mc moczowod i miedniczka się zmniejszyły, mocz jyz nie zalega w nerce. Są pod kontrolą ale ogólnie jest już dobrze.
No to u nas jest podobnie moczowod i miedniczka powiekszona. Mam kontrolowac co tydzien czy sie nie powieksza bardziej. Poki co powiekszenie nie jest na tyle duze by interweniowac w ciazy. Mam nadzieje ze juz sie nie powiekszy. Jesli sie powiekszy to zapewne bez zabiegu ratujacego nerke się nie obejdzie. Caly czas mam nadzieje ze po porodzie sie unormuje i nie bedzie potrzeby interwencji chirurgicznej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:26   #2651
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Ano Gosia zjedz porządnie hehe

Meneq
Wszystko jem oprócz jajek... Omlet jajecznica na miękko twardo odpada bo zwracam.

Party
Łącze się w bólu jajkowym xd
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 08:26   #2652
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Małgosia
Ile bym dała za jajecznicę albo omlet... A tu jajek nie mogę jeść. Smacznego delektuj się za mnie
Ja podelektowalam się jajecznica że swojskich jaj od mamusi:-P
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:27   #2653
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Tak, chcę karmić piersią. Smoczek mam z firmy Canpol, i z tego co pamiętam jest dla takich najmniejszych dzieci i imituje brodawkę. Kupiłam go, bo jakoś mi się kojarzy, że dzieciaczki zawsze ciamkają te smoki, ale też wiem, że nie powinno się ze smoczkiem przesadzać (ale czemu to już nie wiem, coś ze zgryzem?).

Tak ze zgryzem, ale to dopiero przy zebach. Na poczatku smoczek zakloca odruch ssania, ktory jest potrzebny bardzo przy kp. Ja jestem przeciwna smoczkom i u mnie byl w uzyciu kilka razy tylko podczas jazdy samochodem. Ale u nas bylo kp na zadanie caly czas
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:27   #2654
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Tak, chcę karmić piersią. Smoczek mam z firmy Canpol, i z tego co pamiętam jest dla takich najmniejszych dzieci i imituje brodawkę. Kupiłam go, bo jakoś mi się kojarzy, że dzieciaczki zawsze ciamkają te smoki, ale też wiem, że nie powinno się ze smoczkiem przesadzać (ale czemu to już nie wiem, coś ze zgryzem?).
Ja tez mam jeden smoczek, bo dostałam z butelką i dobrze jest jeden mieć, w razie czego będzie pod ręką. Choć wolałabym obejść się bez to jak maly będzie chciał non stop piersi to wolę dać mu smoczka niz pozwolić żeby ciągle płakał... Jakoś strasznie się smoczka nie boje, już tyle dzieci się na tym wychowało przecież.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:27   #2655
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Elcia
E to super zdrowo
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:28   #2656
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Ano Gosia zjedz porządnie hehe

Meneq
Wszystko jem oprócz jajek... Omlet jajecznica na miękko twardo odpada bo zwracam.

Party
Łącze się w bólu jajkowym xd

To pomylilam chyba z party, tak? Myslalam o diecie bezcholesterolowej
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:28   #2657
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Myslisz o kp? Jesli tak, to na poczatek nie podawalabym smoczka, bo to bedzie zaspokajac odruch ssania a smoczek to jest zastepstwo piersi. Nuk ma w ofercie z polokraglym czubkiem, ktory podobno najbardziej przypomina ssanie piersi i nie powoduje wad zgryzu
ja tam nie wierzę w wady zgryzu od smoczka. Ja mam czwórkę rodzeństwa, wszyscy mamy zęby w miarę proste oprócz jednego brata, który smoczka miał ze 3 razy po 3 sekundy bo pluł nim na wielką odległość
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:29   #2658
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja tez mam jeden smoczek, bo dostałam z butelką i dobrze jest jeden mieć, w razie czego będzie pod ręką. Choć wolałabym obejść się bez to jak maly będzie chciał non stop piersi to wolę dać mu smoczka niz pozwolić żeby ciągle płakał... Jakoś strasznie się smoczka nie boje, już tyle dzieci się na tym wychowało przecież.

A dlaczego nie piers wlasnie?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:29   #2659
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Ano Gosia zjedz porządnie hehe

Meneq
Wszystko jem oprócz jajek... Omlet jajecznica na miękko twardo odpada bo zwracam.

Party
Łącze się w bólu jajkowym xd
Ja to bym nie zwróciła, o nie :p ale cholesterol nie pozwala.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 08:31   #2660
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
ja tam nie wierzę w wady zgryzu od smoczka. Ja mam czwórkę rodzeństwa, wszyscy mamy zęby w miarę proste oprócz jednego brata, który smoczka miał ze 3 razy po 3 sekundy bo pluł nim na wielką odległość

Wady zgryzu nie sa zwiazane z samym ustawieniem zebow a przesunieciem szczek wobec siebie. Z tym problemow nie macie? No i tez pytanie jak dlugo i jak czesto te smoczki uzywaliscie? Albo mieliscie szczescie. Dla mnie akurat wady zgryzu to temat drugorzedny przy smoczku. Jestem po prostu na nie, zeby smoczkiem zatykac dziecko, kiedy ono potrzebuje czegos innego
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:31   #2661
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Ja kupilam 0-3 z lovi wrazie w by byl w domu ale czy sie przyda zobaczymy.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja tez kupiłam Lovi bo później czy co i tak użyjesz tych smoczków bo dziecko inaczej będzie wisiało na piersi by zaspokoić odruch ssania.
Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Tak pytam bo u mnie w rodzinie był taki przypadek. Mały mojej szwagierki się z czymś podobnym urodził. Zn miał powiększona miedniczke i moczowod. Potem jyz wodonetcze się przypaletalo. Robili mu różne nadania w tym przecenikowanie do samej nerki pod narkoza. Okazało się że przyczyną było zwężenie ujścia moczowodu do pęcherza. Ogólnie teraz ma 11 mc moczowod i miedniczka się zmniejszyły, mocz jyz nie zalega w nerce. Są pod kontrolą ale ogólnie jest już dobrze.
Sprawa poważna ale tak jak pisze Blondyna miejmy nadzieje ze po porodzie wszystko raz dwa dojdzie do siebie i nie będzie trzeba wykonywać żadnych operacji.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:34   #2662
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No to u nas jest podobnie moczowod i miedniczka powiekszona. Mam kontrolowac co tydzien czy sie nie powieksza bardziej. Poki co powiekszenie nie jest na tyle duze by interweniowac w ciazy. Mam nadzieje ze juz sie nie powiekszy. Jesli sie powiekszy to zapewne bez zabiegu ratujacego nerke się nie obejdzie. Caly czas mam nadzieje ze po porodzie sie unormuje i nie bedzie potrzeby interwencji chirurgicznej.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki żeby było dobrze. Oni dopiero poporodzie się o tym dowiedzieli. Brzmiało to strasznie że może nerka być do wyciecia jak stan się utzryma albo operacyjne zmniejszanie moczowodu lub balonik powiększający ujście. Naszczeście jest ok, tylko furagine bierze cały czas. Także staraj się myśleć pozytywnie.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Wiecie co, teraz po tych wydarzeniach u Izy każdy ruch maluszka jest dla mnie olbrzymim szczesciem:-D

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja tez mam jeden smoczek, bo dostałam z butelką i dobrze jest jeden mieć, w razie czego będzie pod ręką. Choć wolałabym obejść się bez to jak maly będzie chciał non stop piersi to wolę dać mu smoczka niz pozwolić żeby ciągle płakał... Jakoś strasznie się smoczka nie boje, już tyle dzieci się na tym wychowało przecież.
Ja na wszelki wypadek jeden kypie ale też na siłę używać nie bede
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie

Edytowane przez elcia88
Czas edycji: 2015-08-01 o 08:35
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:35   #2663
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Witam się w 34 tc <3
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:37   #2664
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Wady zgryzu nie sa zwiazane z samym ustawieniem zebow a przesunieciem szczek wobec siebie. Z tym problemow nie macie? No i tez pytanie jak dlugo i jak czesto te smoczki uzywaliscie? Albo mieliscie szczescie. Dla mnie akurat wady zgryzu to temat drugorzedny przy smoczku. Jestem po prostu na nie, zeby smoczkiem zatykac dziecko, kiedy ono potrzebuje czegos innego
No właśnie nie mamy. Najmłodszy prawie dwa lata non stop ze smoczkiem - to pamiętam.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:41   #2665
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby było dobrze. Oni dopiero poporodzie się o tym dowiedzieli. Brzmiało to strasznie że może nerka być do wyciecia jak stan się utzryma albo operacyjne zmniejszanie moczowodu lub balonik powiększający ujście. Naszczeście jest ok, tylko furagine bierze cały czas. Także staraj się myśleć pozytywnie.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Wiecie co, teraz po tych wydarzeniach u Izy każdy ruch maluszka jest dla mnie olbrzymim szesciem:-D

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------



Ja na wszelki wypadek jeden kypie ale też na siłę używać nie bede
Dzieki😙, staram się myslec pozytywnie bo nerwy malemu sa najmniej potrzebne. Dobrze słyszeć ze u kogos się polepszylo i uklad w miare normalnie funkcjonuje.
Jesli moge spytać gdzie leczyli maluszka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja tez kupiłam Lovi bo później czy co i tak użyjesz tych smoczków bo dziecko inaczej będzie wisiało na piersi by zaspokoić odruch ssania.

Sprawa poważna ale tak jak pisze Blondyna miejmy nadzieje ze po porodzie wszystko raz dwa dojdzie do siebie i nie będzie trzeba wykonywać żadnych operacji.
😙

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:51   #2666
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Dzieki😙, staram się myslec pozytywnie bo nerwy malemu sa najmniej potrzebne. Dobrze słyszeć ze u kogos się polepszylo i uklad w miare normalnie funkcjonuje.
Jesli moge spytać gdzie leczyli maluszka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


😙

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
W lublibie w DSK na Chodzki. Ogólnie wiem że brał jakieś leki, ale teraz to tylko profilaktycznie furagine. Był pod opieką urologa i nafrologa. Mocz bada raz w mc ale nie ma jakiś strasznych wyników. Oni to nawet pi miesiącu się dowiedzieli jak zrobili mu usg bo mieli wskazanie w karcie wypisu ale ani gin przy prenatalnych badaniach nie zauważyła tej wady a po porodzie nikt im nie piwiwdzial że to ma mimo że miał usg. Byli przerażeni jak po miesiącu na szpital kazali jechać od razu po usg. Ale teraz to mimo że jest minimalnie powieksxona miedniczka to moczowod jest drozny i nerka pracuje całkiem wydajnie.
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:59   #2667
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
W lublibie w DSK na Chodzki. Ogólnie wiem że brał jakieś leki, ale teraz to tylko profilaktycznie furagine. Był pod opieką urologa i nafrologa. Mocz bada raz w mc ale nie ma jakiś strasznych wyników. Oni to nawet pi miesiącu się dowiedzieli jak zrobili mu usg bo mieli wskazanie w karcie wypisu ale ani gin przy prenatalnych badaniach nie zauważyła tej wady a po porodzie nikt im nie piwiwdzial że to ma mimo że miał usg. Byli przerażeni jak po miesiącu na szpital kazali jechać od razu po usg. Ale teraz to mimo że jest minimalnie powieksxona miedniczka to moczowod jest drozny i nerka pracuje całkiem wydajnie.
No do dobrze ze juz jest wszystko ok! Furargine bierze pewnie by nie bylo infekcji bo przy zastojach to bardzo częsta rzecz.
Moj gin widzial juz lekkie powiększenie w 20tyg do 32tyg nie przekraczalo normy. Teraz niestety przekracza. Pozostaje kontrolowac i miec nadzieje ze bedzie dobrze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:13   #2668
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Hej

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Macie skurcze w udach?
żeby tylko w udach, w całej nodze, aż po pośladek
łykam magnez i od wtorku 6 razy dziennie i guu... daje żeby nie było, ponoć to jest ten lepszy magnez

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Hahaha ja tez tak mi dziewczyny smaka narobiły, nawet Tz powiedzial ze leci jutro po ziemniaki

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

o rany, w następnym tygodniu wracają upały, juz się boję
lubię jak jest ciepło, ale teraz zaczynam marudzić, choć teraz ten plus, że już noce chłodne się zrobiły

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze aż 54 dni do porodu...
u mnie 53 dni, do terminu

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
O takie mam
świetne

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
34 tydzień waga 2712g aakkzzii ginie Cie

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
ojejku, jakie duże, moja to okruszek



Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Ja mam 3 kocyki. Jedne polar, drugi taki misiowaty, a trzeci z minky i myślę, że nam wystarczy. Chciaż moja matka miała pretensje, że wydaje pieniądze na głupoty zamiast wspomóc moja siostrę...
moje koleżanki, doświadczone mamusie mówią, że kocyków nigdy dość i z tego co widzę to mają rację.
Ja mam 4 po 2 cienkie i 2 grube i chcę dokupić jeszcze ze 2
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:15   #2669
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi gin przy takim klocku jak mój nie kazała leżeć na plecach tylko na bokach

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
mi czasami jest już cięzko oddychać nawet na boku :P
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 09:20   #2670
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A ja dzis sie nie wyspalam wlasnie dlatego, ze po 3 dniach maz wrocil cudownie mi sie spalo samej. A dzis jestem tak polamana ze ledwo chodze. Mam wrazenie ze cala noc nie spalam
Ja tak samo, pierwsza noc z mężem po tygodniu spania samej i tragedia, tez mam wrażenie ze w ogóle nie spałam. Ale to też może być kwestia księżyca i zmiany pogody z 12 na 25 stopni nagle.

Do tego mam wrażenie ze Ignaś w ogóle nie współpracował dzisiaj w nocy. Normalnie jak zmienię pozycję w nocy to on tez się chwilę porusza, ułoży i oboje śpimy wygodnie. A dzisiaj normalnie albo leżał jak kłoda albo robił wręcz na odwrót ze było jeszcze mniej wygodnie...

Truskaffka- straszne co opowiadasz o swojej mamie, chyba bym w takiej sytuacji dla własnej higieny psychicznej ograniczyła kontakt do zwykłej kurtuazji czyli przy urodzinach czy świętach się odezwać ale starać się nie pożyczać pieniędzy ani nie uzależniać się mieszkaniowo. Bo wieczny konflikt chyba jest w jej naturze.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 19:31:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.