Schudnij z Jillian Michaels - część IV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 11:20   #2641
Saandraa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Jillian Michaels - Killer buns and thighs

Witam,

mam problem ze ściągnięciem filmiku z tytułu. Czy może ktoś posiada trzy levele tego treningu i mógłby przesłać ?

Pozdrawiam.
Saandraa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 20:25   #2642
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Bez problemu powinnaś znaleźć na chomiku do ściągnięcia, a do oglądania w internecie, to jak wklepałam w google, to pierwsza stronka jaka mi wyskoczyła z całym filmikiem, to tune.pk, a ja korzystałam z rutube.ru, taki odpwiednik youtuba
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 09:12   #2643
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Hej dziewczyny,
Mam pytanie do dziewczyn co robią /robiły shreda. Czy ćwiczyłyscie 30 dni non stop czy robilyscie przerwy?
Jestem totalnym laikiem, nie znam się na tym :banghead:
Postanowiłam coś zrobić z sobą no i padło na Jillian,tylko ze chciałabym robić to dobrze, tak jak powinno być. ..
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 10:27   #2644
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Mam pytanie do dziewczyn co robią /robiły shreda. Czy ćwiczyłyscie 30 dni non stop czy robilyscie przerwy?
Jestem totalnym laikiem, nie znam się na tym :banghead:
Postanowiłam coś zrobić z sobą no i padło na Jillian,tylko ze chciałabym robić to dobrze, tak jak powinno być. ..
Ja robiłam bez przerwy, sam trening trwa tak naprawdę jakieś 20 minut, więc można tyle wytrzymać bez problemu. I swoją przygodę z fitnessem zaczynałam właśnie też od 30 day shred
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 10:29   #2645
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dzięki :p
A dużą różnicę widziałaś po tych 30 dniach?
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:21   #2646
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ja nie napiszę ci o efektach, bo jestem dopiero na początku tej drogi, ale co do tych przerw, to Jillian zaleca robić jeden dzień przerwy w tygodniu na regenerację mięśni. Wiem, że niektóre dziewczyny tej przerwy nie robią i dają radę. Więc zrób jak uważasz. Ja akurat robię sobie dwa dni przerwy, bo mogę ćwiczyć tylko w tygodniu i też mi napisała jedna wizażanka, że tak można, bo sama tak ćwiczy. Moim zdaniem najważniejsza jest jakakolwiek systematyczność, nawet jakbyś ćwiczyła co drugi dzień, ale systematycznie, to efekty na pewno jakieś będą.
A co do efektów, czytałam tu kilka zachęcających opinii na temat tego programu, nawet niedawno jedna dziewczyna napisała swoje efekty (centymetry na minusie) po zakończeniu tego programu. Poczytaj kilka postów wstecz. Powinnaś go znaleźć.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:25   #2647
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Ja nie napiszę ci o efektach, bo jestem dopiero na początku tej drogi, ale co do tych przerw, to Jillian zaleca robić jeden dzień przerwy w tygodniu na regenerację mięśni. Wiem, że niektóre dziewczyny tej przerwy nie robią i dają radę. Więc zrób jak uważasz. Ja akurat robię sobie dwa dni przerwy, bo mogę ćwiczyć tylko w tygodniu i też mi napisała jedna wizażanka, że tak można, bo sama tak ćwiczy. Moim zdaniem najważniejsza jest jakakolwiek systematyczność, nawet jakbyś ćwiczyła co drugi dzień, ale systematycznie, to efekty na pewno jakieś będą.
A co do efektów, czytałam tu kilka zachęcających opinii na temat tego programu, nawet niedawno jedna dziewczyna napisała swoje efekty (centymetry na minusie) po zakończeniu tego programu. Poczytaj kilka postów wstecz. Powinnaś go znaleźć.
Ze się tak wetnę Tu nie chodzi o dawanie rady bez przerwy czy nie, bo po dłuzszym stazu ćwiczen, kazdy bez przerwy da radę, ale tu chodzi o zwykłe bezpieczeńśtwo i zdrowie - zawsze jeden dzien wolnego w tygodniu jest wymagany i to nei tylko Jill zalecenie ale i wszystkich dobrych terenerów Miesnie tez musza się zregenerowąc, odpoczać inaczej skutek będzie odwrotny i zamaist efektów, będzie ich brak, plus zmeczenie, zniechęcenie, wzrost wagi, etc.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 11:59   #2648
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dzięki :p
A dużą różnicę widziałaś po tych 30 dniach?
Wiesz, już nie pamiętam, ale na pewno jakieś efekty były, chociaż wtedy do zrzucenia miałam tylko 3 kg, więc wiadomo, że takie ilości jest najtrudniej zrzucić możesz sobie wygooglować 30 day shred results albo 30 day shred before and after i sama zobaczysz jakich efektów osiągnęły inne dziewczyny.
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 22:54   #2649
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ze się tak wetnę Tu nie chodzi o dawanie rady bez przerwy czy nie, bo po dłuzszym stazu ćwiczen, kazdy bez przerwy da radę, ale tu chodzi o zwykłe bezpieczeńśtwo i zdrowie - zawsze jeden dzien wolnego w tygodniu jest wymagany i to nei tylko Jill zalecenie ale i wszystkich dobrych terenerów Miesnie tez musza się zregenerowąc, odpoczać inaczej skutek będzie odwrotny i zamaist efektów, będzie ich brak, plus zmeczenie, zniechęcenie, wzrost wagi, etc.
Oczywiście nie miałam dokładnie tego na myśli, co napisałam. Zgadzam się z tobą w 100 % i napisałam, że chodzi o regenerację mięsni. Nie chodziło mi o to, że bez przerwy mogłaby nie dać rady, a wyćwiczone dziewczyny mogą jej nie robić, bo i po co, skoro (jak ty ) dają radę zrobić po sobie dwa lub trzy różne programy. Tylko, że będą takie osoby jak zaksy, które napiszą, że tej przerwy nie robią i twierdzą, że wszystko jest dobrze (broń boże nie "piję" teraz do nikogo, a już na pewno nie do zaksy, bo z wypowiedzi mogłoby to tak wynikać. W żadnym przypadku nie miałam nic złego na myśli, ale nie umiałam tego ubrać inaczej w słowa) niech każdy robi jak mu dobrze i jak chce, ale skoro dziewczyna pyta, bo chciałaby to robić tak jak się należy, to należałoby napisać, jak powinno się ćwiczyć i ewentualnie dodać, że są osoby, które się tego nie trzymają (mam nadzieję, że teraz nic nie pokićkałam - coś ostatnio mam problem z opisywaniem tego co mam na myśli - chyba ta beznadziejna pogoda )

addda bierz się do ćwiczeń, a efekty na pewno zauważysz. Najlepiej na początek zrób sobie pomiary, nie tylko waga, ale przede wszystkim centymetry. Dużo też zależy od tego z czym "startujesz", czy masz coś do stracenia, ewentualnie jak dużo, czy chcesz się tylko ujędrnić, albo wyrzeźbić. Bo wtedy ewentualnie jeszcze jakaś dietka i powinno być super.
Ja zaczęłam shreda od poniedziałku i mogę z dumą powiedzieć, że prawie wszystkie ćwiczenia robię z Natalie, ale moją piętą Achillesową są moje ręce. Pompki męskie to tylko kilka z początku, potem przeskakuję na damskie, potem są przysiady i podnoszenie ciężarków do góry i najgorsze, to takie ćwiczenie w rozkroku, gdzie się robi przysiad raz na jedną, raz na drugą nogę i wyciągane rąk z ciężarkiem do przodu. Masakra - mam wrażenie, że te łapy zaraz mi odpadną i mogę zrobić tylko kilka powtórzeń (przysiady robię, ale robię przerwy w unoszeniu rąk) Mam nadzieję, że te łapki się jakoś wyrobią...
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 00:06   #2650
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dzięki dziewczyny za rady.
No ja mam sporo do zrzucenia bo aż 20kg. Jestem totalnie anyfitnesowa, nie lubię tego i już. Ale skoro 30 lat nie ćwiczyłam to trudno żebym to pokochała w ciągu tygodnia. ..:banghead:
Pomierzylam się i nawet zrobiłam zdjęcia. Jutro mam 10 dzień shreda i nie widzę żadnej różnicy ani w sobie ani w wytrzymałości. A wręcz przeciwnie, wydaje mi się ze na początku mogłam zrobić więcej niż teraz. .. przed shredem robiłam Skalpel przez dwa tyg ale Chodakowska mnie wkurza
No i dlatego jakiegoś doła mam, bo trochę sensu nie widzę. No ale nie poddam się, jeszcze trochę powalcze. ...
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 06:31   #2651
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady.
No ja mam sporo do zrzucenia bo aż 20kg. Jestem totalnie anyfitnesowa, nie lubię tego i już. Ale skoro 30 lat nie ćwiczyłam to trudno żebym to pokochała w ciągu tygodnia. ..:banghead:
Pomierzylam się i nawet zrobiłam zdjęcia. Jutro mam 10 dzień shreda i nie widzę żadnej różnicy ani w sobie ani w wytrzymałości. A wręcz przeciwnie, wydaje mi się ze na początku mogłam zrobić więcej niż teraz. .. przed shredem robiłam Skalpel przez dwa tyg ale Chodakowska mnie wkurza
No i dlatego jakiegoś doła mam, bo trochę sensu nie widzę. No ale nie poddam się, jeszcze trochę powalcze. ...

Efekty będą, ale trzeba systematyczności i cietpliwości.
Nawet jeśli tego nie lubisz, to czymże jest 25 minut wobec 24 godzin? Dasz radę.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 09:30   #2652
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Mnie się ostatnio dobrze ćwiczy Kilelr Body i Banish, konkretnie w środy ćwicze Killer Core i Banish i bardzo mi takie zestawienie odpowiada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 09:47   #2653
iwonkap19
Zadomowienie
 
Avatar iwonkap19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: K-P
Wiadomości: 1 175
GG do iwonkap19
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

A ja zaczęłam kilka dni temu ripped in 30 oraz killer abs. Najpierw robie killera, chwila przerwy i ripped jak na razie idzie mi dobrze....zobaczymy dalej
__________________
Doceń to co masz,walcz o to czego pragniesz
iwonkap19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 12:35   #2654
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady.
No ja mam sporo do zrzucenia bo aż 20kg. Jestem totalnie anyfitnesowa, nie lubię tego i już. Ale skoro 30 lat nie ćwiczyłam to trudno żebym to pokochała w ciągu tygodnia. ..:banghead:
Pomierzylam się i nawet zrobiłam zdjęcia. Jutro mam 10 dzień shreda i nie widzę żadnej różnicy ani w sobie ani w wytrzymałości. A wręcz przeciwnie, wydaje mi się ze na początku mogłam zrobić więcej niż teraz. .. przed shredem robiłam Skalpel przez dwa tyg ale Chodakowska mnie wkurza
No i dlatego jakiegoś doła mam, bo trochę sensu nie widzę. No ale nie poddam się, jeszcze trochę powalcze. ...
Znam twój ból. Miałam podobny bagaż do zrzucenia i próbowałam wielu rzeczy, nawet brałam leki przepisane przez lekarkę, ale myślałam, że po nich umrę (z tego co wiem, później zostały wycofane ze sprzedaży-więc coś chyba było na rzeczy) Próbowałam wtedy dietę 1200 kcal i ćwiczyłam z Cindy Crawford, ale nic na mnie nie działało. Poddałam się. Po kilku latach trafiłam przez przypadek (szukając ćwiczeń) dziewczynę zachwalającą dietę Dukana. Poczytałam i postanowiłam spróbować. Oczywiście zaraz mnie dziewczyny zjadą, że to niezdrowa dieta i tak dalej, ale ja byłam zdesperowana i zrobiłam to (wydaje mi się) mądrze. Powiedziałam mojej lekarce, że chcę spróbować i cały czas byłam pod kontrolą lekarską (miałam robione badania kontrolne). Dieta ma swoje zasady i trzeba się ich trzymać. Ja zgubiłam na niej 18 kg i dzięki bogu mój organizm zniósł to bardzo dobrze, ale wiem, że to nie jest dieta dla każdego. Teraz staram się zdrowo odżywiać i na razie waga się trzyma (ponad rok po diecie) . Teraz chcę powalczyć z moimi problematycznymi strefami, stąd ćwiczenia.

Więc skoro masz problem z wagą, to same ćwiczenia mogą nie załatwić sprawy. Musisz przyjrzeć się temu co jesz. Zmniejsz kaloryczność, słodkie do minimum, ogranicz sól. Jak najwięcej świeżych owoców i warzyw. No i woda. Musisz dużo pić. Sama miałam z tym duży problem, ale zainstalowałam w komórce program, który mi o tym przypomina i wiem ile wody w ciągu dnia wypijam. Trzymaj się. Trzymam za ciebie kciuki. Dasz radę.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:18   #2655
aleksad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 89
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
ale tu chodzi o zwykłe bezpieczeńśtwo i zdrowie - zawsze jeden dzien wolnego w tygodniu jest wymagany i to nei tylko Jill zalecenie ale i wszystkich dobrych terenerów Miesnie tez musza się zregenerowąc, odpoczać inaczej skutek będzie odwrotny i zamaist efektów, będzie ich brak, wzrost wagi, etc.
Cori a mogłabyś podać gdzie wyczytałaś o wzroście wagi?
aleksad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 08:32   #2656
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez aleksad Pokaż wiadomość
Cori a mogłabyś podać gdzie wyczytałaś o wzroście wagi?
Nie pamietam, bo tyle i jakis czas temu czytałam w gazetach, netach, ze chocbym sobie urwała rękę, to nie wiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-05-28 o 08:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 07:33   #2657
aleksad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 89
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Próbowałam gdzieś wyczytać o tym wzroście wagi, ale nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Na niektórych forach nawet każą ćwiczyć jakieś ćwiczenia bez przerwy przez jakiś czas.
aleksad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 08:23   #2658
orkada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Ten wzrost wagi to bzdura i objaw histeryczny wśród odchudzających się. Po ćwiczeniach może zatrzymać się w mięśniach woda, ale niewiele (wzrost wagi nie będzie większy, niż wahania comiesięczne). I taka pompa po ćwiczeniach jest krótkotrwała. Przy intensywnych ćwiczeniach i odpowiedniej diecie (kaloryczna i białkowa, nie odchudzająca) może wzrosnąć waga przy spadających obwodach - bo mięsień waży więcej, niż tłuszcz.
orkada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 08:29   #2659
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny wczoraj miałam pierwszy dzień Levelu 2 shreda. ..
Przecież to jakiś żart
Ja pierdziu i mało co nie umarłam. ..
Ale hej damy rade :thumbup:
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 14:00   #2660
aleksad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 89
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez orkada Pokaż wiadomość
Ten wzrost wagi to bzdura i objaw histeryczny wśród odchudzających się. Po ćwiczeniach może zatrzymać się w mięśniach woda, ale niewiele (wzrost wagi nie będzie większy, niż wahania comiesięczne). I taka pompa po ćwiczeniach jest krótkotrwała. Przy intensywnych ćwiczeniach i odpowiedniej diecie (kaloryczna i białkowa, nie odchudzająca) może wzrosnąć waga przy spadających obwodach - bo mięsień waży więcej, niż tłuszcz.
No właśnie.
Jedynym argumentem na przerwę jednodniową to regeneracja mięśni, innego nie znam.
Sama przerw nie robię, ale jakoś daję radę
aleksad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 19:42   #2661
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Pytanie - Killer ABS, LEVEL 1, 2 okrąg

Uwielbiam ten program, bardzo mocno czuję brzuch, ale w jednym ćwiczeniu chyba robię coś źle

To się nazywa Knee in, in down dog pose
Tylko w tym ćwiczeniu NIE CZUJĘ NIC
Co powinnam czuć?Screen z filmu,ale i tak niewiele widać
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 19:45   #2662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Pytanie - Killer ABS, LEVEL 1, 2 okrąg

Uwielbiam ten program, bardzo mocno czuję brzuch, ale w jednym ćwiczeniu chyba robię coś źle

To się nazywa Knee in, in down dog pose
Tylko w tym ćwiczeniu NIE CZUJĘ NIC
Co powinnam czuć?Screen z filmu,ale i tak niewiele widać
Noge powinnas jak najwyzej i najbliżej klatki piersiowej przysunac, aby czuć napięte miesnie brzucha, przy wyprostowanej tamtej drugiej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 21:37   #2663
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Pytanie - Killer ABS, LEVEL 1, 2 okrąg

Uwielbiam ten program, bardzo mocno czuję brzuch, ale w jednym ćwiczeniu chyba robię coś źle

To się nazywa Knee in, in down dog pose
Tylko w tym ćwiczeniu NIE CZUJĘ NIC
Co powinnam czuć?Screen z filmu,ale i tak niewiele widać
To ćwiczenie jest też w programie Killer buns & tights, w trakcie ćwiczeń nie czułam specjalnie konkretnej partii ciała, ale następne dwa dni czułam mięśnie brzucha i zastanawiałam się, po jakim ćwiczeniu, bo przecież ćwiczyłam na tyłek i nogi. Stawiałam na to ćwiczenie, teraz wiem, że to na pewno te
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 11:20   #2664
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Noge powinnas jak najwyzej i najbliżej klatki piersiowej przysunac, aby czuć napięte miesnie brzucha, przy wyprostowanej tamtej drugiej.
Dzięki, spróbuję
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 11:19   #2665
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Dziewczyny znowu mam pytanie, tym razem w imieniu siostry. Ona ćwiczy razem ze mną shreda, jesteśmy na levelu 2. Ona bardziej chce się wyrzeźbic niż schudnąć bo szczupła jest. Ale zauważyła że najbardziej "urosły " jej łydki. Tak że się w spodnie ledwo co mieszczą
No i pytanie moje, czy można jakoś zmodyfikować level 2 żeby nie obciążać tak tych łydek? Żeby już nie "rosły " ?
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:09   #2666
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu mam pytanie, tym razem w imieniu siostry. Ona ćwiczy razem ze mną shreda, jesteśmy na levelu 2. Ona bardziej chce się wyrzeźbic niż schudnąć bo szczupła jest. Ale zauważyła że najbardziej "urosły " jej łydki. Tak że się w spodnie ledwo co mieszczą
No i pytanie moje, czy można jakoś zmodyfikować level 2 żeby nie obciążać tak tych łydek? Żeby już nie "rosły " ?
Albo sie cwiczy fitness to jest sie przygotowanym ze miesnie sa neico wieksze niz normalnie - spojrzcie na trenerki, kazda ma konkretne łydki, albo mozna zapomniec o cwiczeniach.
Jak nie chce przyrostu miesni, to niech na joge sie przerzuci i i temu podobne rozciagajace cwiczenia.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 13:41   #2667
zaksy
Rozeznanie
 
Avatar zaksy
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 843
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Cytat:
Napisane przez addda Pokaż wiadomość
Dziewczyny znowu mam pytanie, tym razem w imieniu siostry. Ona ćwiczy razem ze mną shreda, jesteśmy na levelu 2. Ona bardziej chce się wyrzeźbic niż schudnąć bo szczupła jest. Ale zauważyła że najbardziej "urosły " jej łydki. Tak że się w spodnie ledwo co mieszczą
No i pytanie moje, czy można jakoś zmodyfikować level 2 żeby nie obciążać tak tych łydek? Żeby już nie "rosły " ?
jak skończy shreda, to te "łydki" jej znikną to tylko woda, na pewno jej mięśnie nie urosły. to nie ten program, aby mięśnie mogły urosnąć, oczywiście, jeśli twoja siostra nie ćwiczy z obciążeniem po 10 kg miałam tak, kiedy ćwiczyłam killer buns and thighs. nie wiem, czemu u niektórych dziewczyn z Jill centymetry i kilogramy lecą w dół, a niektóre, jak ja, stają się szersze i waga stoi w miejscu niech twoja siostra spróbuje chociaż by co 2 dni ćwiczyć pilates/jogę/stretching minimum po 15-20 minut. może pomóc
zaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 18:51   #2668
No_wlasnie_co
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 25
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Hej wszystkim, podczepię się pod wątek, bo z Jillian znam się już od jakiegoś czasu. W grudniu zrobiłam 30day shred, a później większą część Body Revolution (zachorowałam w 11 tygodniu ćwiczeń i później już nie dokończyłam).
Efekty były wizualnie bardzo fajne i bardzo widoczne, nadal widać mi biceps, ale pompki męskiej już nie potrafię zrobić.

Dziś znów zaczynam Body Revolution
No_wlasnie_co jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 10:13   #2669
Ewcia53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Witam jestem nowa na forum. Jednak z Jillian ćwiczę już od dawna ćwiczyłam 30 day shred €“około 3 razy. Przeszłam także przez Ripped in 30. I musze się pochwalić że efekty naprawdę są. Razem z dietą zrzuciłam około 14 kilo. Nie chce już chudnąć tylko wyrzeźbić sobie mięśnie brzucha i tu zaczyna się mój problem próbowałam już wielu ćwiczeń i jakoś nie dają efektów. Więc ponownie pomyślałam o Jillian co byś cię poleciły 6 weeks 6 pack€“ czy Killer ABS. Czy któraś z was ćwiczy te ćwiczenia i dają efekty ?
Ewcia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 22:59   #2670
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

Witam.
Więc tak. Z tego co tu dziewczyny pisały, to Jillian pisała, że program killer ABS jest na spalanie tłuszczyku z brzucha, a 6w6p jest na rzeźbienie mięśni, więc jak dla ciebie, lepszy będzie ten drugi. A co do efektów, to musiałabyś przeszukać to forum, bo Corii wstawiała fotki swojego sześciopaka, jaki uzyskała ćwicząc (ale ćwiczyła też inne programy razem z tym), więc efekty raczej są.
__________________
Żyć w świecie, nie rozumiejąc jego sensu, to jak błąkać się po wielkiej bibliotece, nie dotykając książek.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:51:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.