Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 08:13   #2641
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
Widze dziewczyny ,że czas leci a kwasik sie wciąga i te co pierwszy raz wstrzykneły też wciągaja chyba też pójde bo byłam pod koniec roku i też mi się to podoba,ale najpierw na laser
naczynka na buzi
969 post-słabo rozgadana ze mnie dziewczyna,ale najbardziej mi się marzy to fajny biust
lato idzie 5 kg mniej,zumba,aerobik,kwasi k w usta i na wakacje hihihhhihihiihi,pozdrawia m
star90 jak tam naczynka ,zamknięte?
Ojj kwas wciąga.... strasznie nigdy nie pomyślałam że w ciągu pół roku zrobie 3 zabiegi no ale czego się nie robi .. teraz już ponad pół roku przerwy i już mi brakuje
no mi się też marzy biust ale to jeszcze musi poczekać i nosek bo to już dobry wydatek.

co do naczynek miałam 2 zabiegi prądem i to było do d*py szkoda kasy. poszłam do dermatologa na laser i po jednym zabiegu super.. myślę,że jeszcze jeden w ciągu miesiąca i zamknę wszystko do końca bo mam naczynka w najgorszym miejscu (w zagłębieniu nosa i troche na policzkach pod oczami, nie są mocno widoczne ale są , przy mojej bladej buzi to wszystko widać.. a nogi to też jakoś zrobie w wakacje bo i tak sie nie opalam.
jeszcze coś z przebarwieniami musze zrobić myślę o serii kwasów - migdałowy 30 %. żeby mi czasem tylko naczynek nie rozwalił. dermatolog powiedziała ,że nie ale wiadomo jacy są lekarze czasami.. dla kasy wszystko zrobią.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:35   #2642
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczynki!
Ja powiekszylam sobie usta kwasem hialuronowym w lipcu 2011 na dzien dzisiejszy ani sladu po duzych ustach, ale juz sie nie przesuszaja wiec to dla mnie ogromny plus, zabieg wygralam stad byl calkiem darmowy dla mnie, i nie bojcie sie konkursow, duzo osob to naciagacze ale nie wszyscy pryzkladowo po co placic za kosmetyki jesli mozna je dostac za darmo (http://) s h i n y b o x . pl/?ref=d41c606 usuncie nawiasy i polaczcie link, probojcie, Ja ciagle wygrywam. Powodzenia

Edytowane przez upiekszona
Czas edycji: 2012-06-13 o 10:37
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:09   #2643
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

heja dziewczyny, ja mam pytanko- nie sotrzykiwalam juz od stycznia, ale teraz mam wrazenie, ze troche kwasu jest nad wargą z lewej str., nie wiem jak to wytłumaczyc, ale tak jakbym miała niewielką górke nad jedna strona wargi i sie zastanawiam czy da radeto rozpuscic hialuronazą (czy jak to sie tam nazywa) czy "rozleje" sie ona tez w warge i czesc z wargi sie roozpusci?
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:21   #2644
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

nie widac tak tego na zdjeciach, ale na zywo bardziej to widac i starsnzie mnie to wkurza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00025.jpg (42,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00027.jpg (48,2 KB, 136 załadowań)
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:36   #2645
jukooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 44
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ps. wildgirl boskie masz usta- mega naturalne, pewnie juz o tym pisalas: ale gdzie robilas?
mi sie moje teraz strasznie nie podobają mimo ze nie sa jakies bardzo duze to wygladaja strasznie sztucznie, a najgorzej an zdjeciach
jukooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:11   #2646
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jukooo Pokaż wiadomość
ps. wildgirl boskie masz usta- mega naturalne, pewnie juz o tym pisalas: ale gdzie robilas?
mi sie moje teraz strasznie nie podobają mimo ze nie sa jakies bardzo duze to wygladaja strasznie sztucznie, a najgorzej an zdjeciach
tak sobie patrze na twoje usteczka kochana i ja tam niczego nie widze bardzo ładne pełne usta, żadnych nierówności ale to zdjecia i wiem jak to wyglada na zdjęciach a na żywo mozemy sie czegoś dopatrzeć .. mi sie cały czas wydawało ze sie zmniejszyły a na zdjęciach usta wychodziły wielgaśne

Ja robilam w medestetis u pani Joasi
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 22:09   #2647
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ach dziewczyny trzymajcie kciuki jutro na 15 mam perman ust i od razu poprawia mi trzeci raz kreske na oku cała będę spuchnięta mam nadzieję,że usta się tak będą goiły że nie będę biła ludziom po oczach..

któraś z was moze robiła serię kwasów ??
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 23:36   #2648
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny muszę się z Wami podzielić pewnymi odczuciami na temat preparatów

Miałam robione trzy razy usta Teosyalem. Za każdym razem efekt fajny, usta super, ale zdecydowanie po 1,5 miesiąca widać juz było że preparatu jest o ok. 25% mniej, a po 3 miesiącach 50% mniej.

Czwarty raz zdecydowałam sie na Restylane (ze względu na pewną okazję cenową - zapłaciłam 580zł za 1ml) i muszę przyznać że widzę kolosalną różnicę w porównaniu do Teosyalu. Po 3 miesiącach ubytku praktycznie nie widzę żadnego, ponadto usta są naprawdę duuuże, czasem są takie dni że patrzę na siebie i myślę, cholera, dodatkowe 0.2ml byłoby już zbyt wiele. Nie wiem, może to efekt zmieszania preparatów, może więcej wody się zbiera w tym Restylanie, w każdym razie usta dużo bardziej pełne (pełne to w porywach małe słowo) i efekt praktycznie nie schodzi. patrzę na siebie i wiem że przez najbliższe kilka miesięcy nie ma mowy o dostrzyknięciu. Rewelacja, nie dość że zapłaciłam o 400zł mniej, to jeszcze efekt trwalszy, usta pełne jak u Angeliny, żadnych grudek, miękkie... super
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2012-06-13 o 23:38
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:43   #2649
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się z Wami podzielić pewnymi odczuciami na temat preparatów

Miałam robione trzy razy usta Teosyalem. Za każdym razem efekt fajny, usta super, ale zdecydowanie po 1,5 miesiąca widać juz było że preparatu jest o ok. 25% mniej, a po 3 miesiącach 50% mniej.

Czwarty raz zdecydowałam sie na Restylane (ze względu na pewną okazję cenową - zapłaciłam 580zł za 1ml) i muszę przyznać że widzę kolosalną różnicę w porównaniu do Teosyalu. Po 3 miesiącach ubytku praktycznie nie widzę żadnego, ponadto usta są naprawdę duuuże, czasem są takie dni że patrzę na siebie i myślę, cholera, dodatkowe 0.2ml byłoby już zbyt wiele. Nie wiem, może to efekt zmieszania preparatów, może więcej wody się zbiera w tym Restylanie, w każdym razie usta dużo bardziej pełne (pełne to w porywach małe słowo) i efekt praktycznie nie schodzi. patrzę na siebie i wiem że przez najbliższe kilka miesięcy nie ma mowy o dostrzyknięciu. Rewelacja, nie dość że zapłaciłam o 400zł mniej, to jeszcze efekt trwalszy, usta pełne jak u Angeliny, żadnych grudek, miękkie... super
tak bo restylane jest twardszy i daje sztuczniejsze efekty, tak powiedział mój dr bo też chciałam restylane ale nie chciał mi go podać teraz częściej się go podaje w celu wypełnienia zmarszczek niż ust
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:25   #2650
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

cześć Dziewczyny, słuchajcie wrzucam fotki swoich ust chcę powiększyć górną wargę bo dolna jest w miarę ok ale zastanawiam się czy jest wykonalne wypełnienie na zasadzie bardziej rozciągnięcia wargi w dół do linii którą narysowałam, i po bokach, niż 'wypchania' do przodu, widzę że macie duże doświadczenie więc dajcie znać, buziak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lips.jpg (45,4 KB, 152 załadowań)
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 15:27   #2651
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
tak bo restylane jest twardszy i daje sztuczniejsze efekty, tak powiedział mój dr bo też chciałam restylane ale nie chciał mi go podać teraz częściej się go podaje w celu wypełnienia zmarszczek niż ust
Co do tej twardości to chyba bym się nie zgodziła, w przypadku Teosyalu miałam wyczuwalny preparat pod skórą i wydać było miejsce gdzie on jest jak 'napięłam' usta. Z kolei od restylanu usta mają bardzo naturalną miękkość, nie widać przeparatu (górek, wybrzuszeń) podczas uśmiechu. efekt jest bardzo "wyrazisty", tzn. usta są niesamowicie duże na dłużej. Nie zauważyłam efektu mniejszej naturalności, uważam że to kwestia podania preparatu, a nie jego rodzaju, przynajmniej w tym przypadku.

Moja osobista ocena restylenu w porównaniu do teosyal jest dużo dużo lepsza.


Mam także nowe doświadczenie dotyczące znieczulenia. 3 razy miałam podawane znieczulenie dentystyczne, a za czwartym nie miałam podanego. Odczucia moje są takie, że zdecydowanie wolę bez znieczulenia - ból nastrzykiwań ust jest duuuużo mniejszy niż podawanie samego znieczulenia (to mnie z kolei boli bardzo). Nie ma co męczyć siebie znieczuleniem oraz utrudniać pracę lekarzowi. Powiększanie ust nie jest wcale aż tak bolesne, pani doktór robiła mi z 13 iniekcji i wcale nie cierpiałam, naprawdę! usta szybciej dochodzą do siebie (nie wyglądają jak balony po wyjściu z gabinetu), a do tego zauważyłam mniejsze efekty w postaci grudek i siniaków.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lynx71 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny, słuchajcie wrzucam fotki swoich ust chcę powiększyć górną wargę bo dolna jest w miarę ok ale zastanawiam się czy jest wykonalne wypełnienie na zasadzie bardziej rozciągnięcia wargi w dół do linii którą narysowałam, i po bokach, niż 'wypchania' do przodu, widzę że macie duże doświadczenie więc dajcie znać, buziak
Niestety powiększając usta powiększasz je we wszystkich "wymiarach", więc nie da się podać preparatu tak żeby był "płaski", rozumiesz... I to jest niestety to, co odróżnia zawsze usta powiększone od ust naturalnie dużych - zawsze z profilu będziemy miały bardziej wystający "dziubek".

Myślę że można uzyskać maksimum efektu, jaki oczekujesz, podając preparat w kontur górnej wargi. Można więc ją wywinąć do góry, ale wątpię żeby dało się do dołu, bo raczej się nie podaje preparatu zbyt "nisko", bo duże prawdopodobieństwo że ci się on po prostu przemieści w kierunku wewnętrznej strony buzi. Myślę że sprawdziło by się u Ciebie podanie 0,8ml (lub nawet 1ml) w górną wargę w kontur + czerwień z pominięciem środkowego punktu czerwieni wargowej. Będzie to wyglądało napewno bardzo fajnie i zniknie "smutek' z twoich ust
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2012-06-14 o 15:30
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 16:59   #2652
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no z tego co czytałam wiele opinii nawet lekarzy wskazuje na to ,że restylane jest mniej plastyczny ale może u każdego wychodzi inaczej.

ja nigdy nie mialam dentystycznego i uważam że takie znieczulenie jest niepotrzebne , emla wystarcza w 100 % ,usta są fajnie odrętwiałe , o bólu nie ma mowy przynajmniej takim nie do wytrzymania.

ja juz po , linergistka wymęczyła mnie strasznie dzisiaj, i oczy i usta i brwi jeszcze mi chciala poprawić ale zostawiłyśmy to na nastepną wizytę za 2 tygodnie. usta na razie sa spuchniete jak po kwasie kolorek taki malinowy , powiedziała,że 40 % zejdzie , na nastepnej wizycie robimy dobry kontur żeby ładnie kształt nadać ustom, ale już jestem zadowolona
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:22   #2653
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no z tego co czytałam wiele opinii nawet lekarzy wskazuje na to ,że restylane jest mniej plastyczny ale może u każdego wychodzi inaczej.

ja nigdy nie mialam dentystycznego i uważam że takie znieczulenie jest niepotrzebne , emla wystarcza w 100 % ,usta są fajnie odrętwiałe , o bólu nie ma mowy przynajmniej takim nie do wytrzymania.

ja juz po , linergistka wymęczyła mnie strasznie dzisiaj, i oczy i usta i brwi jeszcze mi chciala poprawić ale zostawiłyśmy to na nastepną wizytę za 2 tygodnie. usta na razie sa spuchniete jak po kwasie kolorek taki malinowy , powiedziała,że 40 % zejdzie , na nastepnej wizycie robimy dobry kontur żeby ładnie kształt nadać ustom, ale już jestem zadowolona
ja miałam znieczulenie dentystyczne,podwójne i prawie tam mdlałam na tym fotelu,więc zalezy od progu bólu
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:11   #2654
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

to współczuję bo mnie naprawdę nie boli
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:09   #2655
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no z tego co czytałam wiele opinii nawet lekarzy wskazuje na to ,że restylane jest mniej plastyczny ale może u każdego wychodzi inaczej.

ja nigdy nie mialam dentystycznego i uważam że takie znieczulenie jest niepotrzebne , emla wystarcza w 100 % ,usta są fajnie odrętwiałe , o bólu nie ma mowy przynajmniej takim nie do wytrzymania.

ja juz po , linergistka wymęczyła mnie strasznie dzisiaj, i oczy i usta i brwi jeszcze mi chciala poprawić ale zostawiłyśmy to na nastepną wizytę za 2 tygodnie. usta na razie sa spuchniete jak po kwasie kolorek taki malinowy , powiedziała,że 40 % zejdzie , na nastepnej wizycie robimy dobry kontur żeby ładnie kształt nadać ustom, ale już jestem zadowolona
a możemy liczyć na zdjęcia tego makijażu? jestem ciekawa jak to wygląda

Ja mam zrobione brwi, tzn są po prostu przyciemnione bo bez makijażu widać było gdzie niegdzie prześwity. jestem zadowolona ale w dniu zrobienia brwi płakałam, byly strasznie wyraziste i miały inny kształt niż moje własne i nie mogłam ich zaakceptować, wyglądałam jak kleopatra. ale jak wyblakły (jakies 70%) to już jest okej, nawet mogłyby być ciemniejsze
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:27   #2656
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ach dziewczyny trzymajcie kciuki jutro na 15 mam perman ust i od razu poprawia mi trzeci raz kreske na oku cała będę spuchnięta mam nadzieję,że usta się tak będą goiły że nie będę biła ludziom po oczach..

któraś z was moze robiła serię kwasów ??
star ja od kilku lat robie sobie sama dwa razy do roku 50%kwas glikolowy , i powiem Ci ,ze kiedys mialam duze problemy z buzia teraz jest dobrze i buzia wyglada lepiej tak sadze
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:38   #2657
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

tak wstawię zdjęcie, na razie to byla pierwsza wizyta wiec są jeszcze bez nadanego kształtu tylko kolor , na razie jest dosc intenstywny taki malinowo różowy i będzie się łuszczył więc zejdzie z 40% koloru , ja chce efekt subtelny ,delikatny naturalny róż ale dopiero po 3ciej wizycie dopiero będzie widać końcowy efekt.

Aalyiah , dziekuję, też chyba będę robić sama , na razie wypatrzyłam 40% migdałowy + 10 % laktobinowy , ze względu na to że nie chce mocno podrażnić naczynek.
jaką robisz serię zabiegów?

foto w albumie,słabe ale laptopem robilam
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:05
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 12:39   #2658
lynx71
Raczkowanie
 
Avatar lynx71
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 282
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Star90 przyjmij proszę do kontaktów chciałabym zobaczyć te usteczka
__________________
Patrycja Demichowicz
Studio Nailspa Wrocław 💅


🎀💜 SPN Nails Team 💜🎀.
lynx71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 08:18   #2659
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
tak wstawię zdjęcie, na razie to byla pierwsza wizyta wiec są jeszcze bez nadanego kształtu tylko kolor , na razie jest dosc intenstywny taki malinowo różowy i będzie się łuszczył więc zejdzie z 40% koloru , ja chce efekt subtelny ,delikatny naturalny róż ale dopiero po 3ciej wizycie dopiero będzie widać końcowy efekt.

Aalyiah , dziekuję, też chyba będę robić sama , na razie wypatrzyłam 40% migdałowy + 10 % laktobinowy , ze względu na to że nie chce mocno podrażnić naczynek.
jaką robisz serię zabiegów?

foto w albumie,słabe ale laptopem robilam
mysle ,ze migdalowy jest delikatniejszy ale uwazaj na naczynka kwasik czasami moze podraznic moze je omijaj jesli dasz dade tak na wszelki wypadek ...najczesciej robie serie 6-8 zabiegow raz w tygodniu



widzialam usta kurcze superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI




Edytowane przez Aaliyah1981
Czas edycji: 2012-06-16 o 08:20
Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 12:09   #2660
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

no wiem wiem zakryję naczynka koło nosa wazeliną, lepiej nie ryzykować , poza tym będę oszczedzac i nie będe nakładać na długo kwasu, mam dość cieńką i delikatną tą skórę niestety

dziękuję, dzisiaj już trochę wyblakły
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 15:06   #2661
Eristoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
aa no widzisz nie wiedzialam ,że robisz permanentny pokaż to jestem w szoku że jesteś niezadowlona dalej z efektu bo permanent + kwas to jest już wow, 2 ml to bardzo dużo zwlaszcza ze wczesniej też już mialaś robione . ja dostrzyknelam 0,5 w grudniu i powiem ci ze ładnie poprawiło efekt.
a co do aparatu to mi wypycha również górną wargę pewnie bez niego bym już takiej nie miała bo wyczuwam już mniej kwasu niż w dolnej ale jeszcze aparat ponoszę pare miesięcy więc nie ma co się przejmować

z chęcią bym zobaczyła zdjęcia twarzy ,wtedy można więcej powiedzieć bo tak to mi ciężko

a co do kształtu to na jednym dostrzyknięciu mialam robiony kontur troche mi się wywinęły ale nie jestem pewna chyba tylko u góry mi wywijała , na pozostałych 2 wizytach miałam tylko objętość.

po Juwenie to u mnie żadnego efektu nie było jeśli chodzi o powiekszenie..no może trochę ale nie byłam zadowolona praktycznie miesiąc po poszłam u siebie w mieście robić.

ciekawa jestem czy po permanentnym trochę mi się optycznie powiększą
No a sama wizyta bo pewnie na większy efekt liczylas
__________________
Fitness i basen
Moje nowe usta 11.04.12

Pozbyć się naczynek
Eristoff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 17:04   #2662
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Eristoff Pokaż wiadomość
No a sama wizyta bo pewnie na większy efekt liczylas
nie wiem o co chodzi




dla zainteresowanych

moje usta po 4 dniach od zabiegu są już lekko malinowo różowe, ten mocny barwnik zszedł,wyglądaja teraz bardzo naturalnie , jeszcze dwa zabiegi i myślę,że kolor naprawdę będzie super no i kształt bo na nim mi najbardziej zalezy
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2012-06-18 o 17:57
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:36   #2663
tosiaa14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Moglabys wkleic zdjecie ust do watku? Pliiiiiiiis
tosiaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:43   #2664
olszowa
Przyczajenie
 
Avatar olszowa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam
musiałam zrezygnowac na jakis czas z nowych usteczek bo niestety wysypał nam się telewizor ale teraz uzbierałam trochę i teraz przymierzam się do zabiegu. Jestem na etapie sprawdzania ofert dopiero, ale mam nadzieję, że coś ciekawego znajdę
olszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 11:55   #2665
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AnkaKa33 Pokaż wiadomość
A słyszałyście o preparacie Restylane Lip Refresh? (tutaj o nim piszą: http://☠☠☠☠☠☠☠☠/wypelniacze-zmarszcze...ess-restylane/) własnie znalazłam info na ten temat i zastanawiam się nad zabiegiem z użyciem tego preparatu. Piszą, że nie powiększa (jeśli już to bardzo delikatnie), a głównie nawilża - a ja mam problem z przesuszaniem się ust:/ Korzystam w NewU z innych zabiegów, do tej pory nie myślałam o zabiegach na usta, ale mówię Wam - szczególnie latem, może od błyszczyków mam takie problemy. Polecacie zabieg nawilżania ust?
Też jestem ciekawa.

Jeśli chodzi o wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, to kiedyś słyszałam że wszystkie nawilżają usta. Po powiększeniu ust Teosyalem miałam wręcz popękane strupy schodzące płatami, głównie bliżej wnętrza ust. kupowałam wszystkie preparaty jakie istnieją, nawet balsamy za sto złotych. odbierało mi to totalnie radość z nowych, pełnych ust. po restylanie objawy zniknęły i nie mam już problemu z suchością
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:57   #2666
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja odkąd mam kwas w ustach nigdy nie miałam wyschniętych.
teraz mialam 2 dni bo schodzil barwnik ale juz znowu jest super.


jak komuś dokuczaja suche popekane usta polecam maść w wit a
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 20:19   #2667
Wiild Girl
Raczkowanie
 
Avatar Wiild Girl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 120
GG do Wiild Girl
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
ja odkąd mam kwas w ustach nigdy nie miałam wyschniętych.
teraz mialam 2 dni bo schodzil barwnik ale juz znowu jest super.


jak komuś dokuczaja suche popekane usta polecam maść w wit a
Ja byłam ostatnio na dostrzyknięciu wlasnie ze względu na to ze minęło juz 9 miesięcy od zabiegu i zaczęły się przesuszać, brakowało im nawilżenia używałam roznych kosmetykow i nic. A wiadomo ze po kwasie usteczka sa wspaniale nawilżone gladkie
Wiild Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 12:47   #2668
suples
Raczkowanie
 
Avatar suples
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 312
GG do suples
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny czy możecie polecić kogoś z Warszawy kto powiększa usta kwasem??chce zrobić pierwszy raz boję się ale zrazem bardzo jestem ciekawa efektu mam bardzo wąskie usta brzydkie;// byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie najlepiej się udać
__________________
14.01.2013- drugi raz usta kwas BeautyMed
01.03.2016 A.B 425/475 hi maj 2016?
26.07 2016 G.N-J mentor 420 cc 322 CPG

Żyj tak jakby jutra miało nie być!
suples jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 17:13   #2669
Sawana25
Raczkowanie
 
Avatar Sawana25
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Żuławy
Wiadomości: 325
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam

Ja też myślę o powiększeniu ust i już w zasadzie się zdecydowałam tylko waham się co do miejsca. Nie mieszkam w wielkim mieście, więc ciężko znaleźć opinie. Może słyszałyście coś na temat Elbląga?

Star chciałabym zobaczyć Twoje usteczka, przyjmiesz mnie?
Sawana25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:32   #2670
bluebelle
Przyczajenie
 
Avatar bluebelle
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Inna bajka
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez suples Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy możecie polecić kogoś z Warszawy kto powiększa usta kwasem??chce zrobić pierwszy raz boję się ale zrazem bardzo jestem ciekawa efektu mam bardzo wąskie usta brzydkie;// byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie najlepiej się udać
ja polecam dr Słowiańskiego polecanego przez Age

jestem bardzo zadowolona teraz juz planuje dostrzykniecie - wiecie ile czasu po pierwszym zabiegu mozna?
__________________
Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę.
bluebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.