DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V - razem zrzuciłyśmy już ponad 250 kg! - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-05, 20:17   #2641
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jeśli już mowa o obcieraniu ud i strużkach potu to pocieszę może co niektóre, ale w tamte wakacje byłam zmuszona chodzić cały czas w spódnicach bo było tak gorąco i dorobiłam się bardzo bolesnych odparzeń na udach Ledwo chodziłam Także samo obcieranie i strużki potu to nic dopóki nie ma odparzeń

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------



Wyglądasz według mnie na mniej
Ja jestem od Ciebie wyższa i ważę troszkę mniej a wyglądam dużo gorzej
Widać masz więcej tkanki mięśniowej niż tłuszczowej
mi sie wszystkie jeansy szybko niszcza bo sie po prostu wycieraja po wewn stronie ud i sa dziury
wlasnie nie, pan mi kiedys na silowni zrobil pomiary i prawie w ogole nie mam miesniowej tkanki,chyba ze to taki chwyt marketingowy zebym przyszla na silownie
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:24   #2642
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
i tak musze zrzucic bo poki co waze 58 przy 155cm wiec...50 chce miec no a na rolkach jezdze tylko teraz nie moge, bo mam chore zatoki
no a kiedys wazylam 72 spodnie z matury eleganckie w kant mam rozm 42 chyba, straszna sprawa
kochanie, za 8 kg to Ty będziesz wyglądać zbyt chudo lepiej jeszcze max z 3-4 kg i ćwiczonka


też oglądam X-factor Gienek musi wygrać
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:37   #2643
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
kochanie, za 8 kg to Ty będziesz wyglądać zbyt chudo lepiej jeszcze max z 3-4 kg i ćwiczonka


też oglądam X-factor Gienek musi wygrać
jeaaa wygrał klask i:kla ski::lo ve:
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 20:40   #2644
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
jeaaa wygrał klask i:kla ski::lo ve:


a ja go tyle razy na ulicach Wrocławia widziałam

idę dalej męczyć rachunkowość i do spania.
do jutra dużych spadków życzę!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-06-05 o 20:59
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:19   #2645
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Między tymi dwoma typami są ogromne różnice! One nie są wcale do siebie podobne.

Od tyłu lizak to niteczka bez wyraźnie zaznaczonych bioder z delikatną talią - nie ma typowego, jak u wazonu wcięcia.
Z boku to niteczka z biustem.
Z przodu ma piersi większe albo mniejsze, ale tułów nie zwęża się dramatycznie. Lizak nie uwydatnia się wyraźnie w biodrach.

JEDEN akcent w tej sylwetce.
W ostateczności to kobieta jak kolumna (kolumienka) z doczepionymi dwoma jabłkami. Piersi wcale nie muszą być masywne. Wystarczy, że są i widać je na tle tej nitki, czyli szczupłego ciałka.

Wazon ma takie proporcje, że pierwszym akcentem od góry są ramiona. Drugim (i ważniejszym) są piersi. Waza ma ładnie wymodelowany tułów, coś w rodzaju górnej części odwróconego stożka (podstawą stożka są ramiona).
To typ zwężający się bardzo wyraźnie do talii. Talia jest w miarę wąska i jest kolejnym akcentem.
Całość góry sylwetki można potraktować jak jeden zwarty akcent z trzema podakcentami (linia ramion, piersi, dość albo bardzo szczupła talia) .
Biodra są wyraźne i rzucają się w oczy jako trzeci akcent. Są wydłużone. Klepsydra ma krótsze biodra, a waza dłuższe.

DWA akcenty, a nie jeden.
To jest odmiana klepsydry czy wiolonczeli z przesuniętą w górę talią i pięknymi, obłymi biodrami.
wiem ze duze roznice,
wymiary tak srednio bo sie teraz nie mierzylam
biust 95-97
talia 75
biodra 98-100
ramiona jakos wypadaja jak biodra albo biust?
nogi tekie normalne, ani nie sa krepe ani jakies chude
a pupa srednia nie plaska
wzrost 170cm

i grubne gora tzn biust twarz brzuch w takiej kolejnosci potem biodra nogi itd.

Edytowane przez kalae
Czas edycji: 2011-06-05 o 21:26
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:31   #2646
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)



widzę, że męczyłyście temat kształtu figur
ja zbytnio nie zwracam uwagi na to czy to pasuje do mojej figury ( i tak nie wiem czym ja jestem) tylko jak cos mi sie podoba to biorę
i tak dziś z tż nalot na CH, i zastanawiam sie nad 3 sukienkami aż tż musiał mnie uwiecznić w nich bo nie mogę sie zdecydować która wybrac

chudzinki używacie depilatorów? właśnie nosze sie z zamiarem bo ostatni mi padł a włosy dalej rosną jakie firmy i modele polecacie?
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:46   #2647
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dziewczyny masakra dosyc czesto nam się zapychal brodzik kupiliśmy kreta no i po tygodniu od zastosowania znów to samo. I wiecie co zapychało brodzik???????????

moje włosy. Garść włosów wyciągnełam garść ja łysieje pomóżcie
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:49   #2648
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość

chudzinki używacie depilatorów? właśnie nosze sie z zamiarem bo ostatni mi padł a włosy dalej rosną jakie firmy i modele polecacie?
fajnie że poruszyłaś temat depilatorów
ja używam od 12 lat - czyli mój jest już stary - philips satinelle vitesse
zastanawiam sie nad kupnem nowego - przyzwyczaiłam sie do philipsa bo ma fajne pensety które wyrywaja włoski, a kolezanka która używa brauna bardzo tę firmę poleca - więc nie wiem na który się zdecydować
zresztą ten który poleca - powala ceną - a chcę go na urodziny więc lepiej nie przesadzać
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 21:53   #2649
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
fajnie że poruszyłaś temat depilatorów
ja używam od 12 lat - czyli mój jest już stary - philips satinelle vitesse
zastanawiam sie nad kupnem nowego - przyzwyczaiłam sie do philipsa bo ma fajne pensety które wyrywaja włoski, a kolezanka która używa brauna bardzo tę firmę poleca - więc nie wiem na który się zdecydować
zresztą ten który poleca - powala ceną - a chcę go na urodziny więc lepiej nie przesadzać
ja chodze na depilacje pasta cukrowa, rewelacja tylko mozna zbankrutowac

poczytam reszte co tam pisalyscie jutro,bo musze sie pouczyc jeszcze i glowe umyc, dobranoc chudziaki
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:00   #2650
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

hej temat figur pełną parą .. fajnie ja dziś dzionek spaedziłam na projektach i co gość odwołał jutrzejsze zajęcia pff
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:14   #2651
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Ahoj

U mnie intensywny weekend - praca, potem pojechaliśmy z TŻciorem nad jezioro i zaliczenie na uczelnii. I troszkę nie chciało mi się gotować dlatego ciesze się, że przysługiwała mi uczta na weekend A w poniedziałek proteinowy czwartek więc może coś odbije za ten weekend.
Dodatkowo usłyszałam dziś od kolegów, że ładnie wyglądam - sexownie cokolwiek miało to znaczyć


Widzę, że dużo z was zamierza ćwiczyć w niedalekiej przyszłości - jak coś to pytajcie o ćwiczenia na dane partie ciała jak będe mogła to coś podpowiem

Też bym chciała wiedzieć jakim typem figury jestem - kompletnie nie mam pojęcia Cyca (już)nie mam, może klocek albo cegła? Może sie obfoce zaraz to mi podpowiecie.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:18   #2652
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
fajnie że poruszyłaś temat depilatorów
ja używam od 12 lat - czyli mój jest już stary - philips satinelle vitesse
zastanawiam sie nad kupnem nowego - przyzwyczaiłam sie do philipsa bo ma fajne pensety które wyrywaja włoski, a kolezanka która używa brauna bardzo tę firmę poleca - więc nie wiem na który się zdecydować
zresztą ten który poleca - powala ceną - a chcę go na urodziny więc lepiej nie przesadzać
ja właśnie miałam brauna i wg mnie słabo wyrywał włoski trzeba było sie najeździć i po jakiś 3 miesiącach użytkowania zaczął sie zacinać az w końcu zdechł

teraz u mnie w saturnie jest fajna promocja na ten depilator http://www.philips.pl/c/usuwanie-wlo...hp6572_00/prd/ bo tylko 275zł a media markcie 399zł
tż pożyczy mi chyba i pojadę jutro po niego

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
ja chodze na depilacje pasta cukrowa, rewelacja tylko mozna zbankrutowac

poczytam reszte co tam pisalyscie jutro,bo musze sie pouczyc jeszcze i glowe umyc, dobranoc chudziaki
też kiedyś próbowałam robić kupowałam gotowe pasty i robiłam sama, ale jakoś nie umiem tego robić tak zawijać jak kosmetyczka lepiej smakował niż działało
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:22   #2653
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ahoj

U mnie intensywny weekend - praca, potem pojechaliśmy z TŻciorem nad jezioro i zaliczenie na uczelnii. I troszkę nie chciało mi się gotować dlatego ciesze się, że przysługiwała mi uczta na weekend A w poniedziałek proteinowy czwartek więc może coś odbije za ten weekend.
Dodatkowo usłyszałam dziś od kolegów, że ładnie wyglądam - sexownie cokolwiek miało to znaczyć


Widzę, że dużo z was zamierza ćwiczyć w niedalekiej przyszłości - jak coś to pytajcie o ćwiczenia na dane partie ciała jak będe mogła to coś podpowiem

Też bym chciała wiedzieć jakim typem figury jestem - kompletnie nie mam pojęcia Cyca (już)nie mam, może klocek albo cegła? Może sie obfoce zaraz to mi podpowiecie.
to znaczy że wyglądałaś zaje*** seksowanie i koledzy mieli na Ciebie chrapkę

jak wiesz co do ćwiczeń to jak wyrobić sobie większa talie i zmniejszyć boczki? bo hula hopem nie umiem kręcić, a twister daje takie sobie efekty
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:22   #2654
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
trochę mi głupio,ale może pomożecie mi ocenić jaki typ budowy mam:P i o ile kg za dużo:P bo mi się wydaje, że więcej za dużo we mnie siedzi niż te założone jeszcze 4;P

haha, teraz zauważyłam, że ręka na 3 zdjęciu wygląda jak...nie powiem co
świecicie dzisiaj majtasami na forum Ale kurcze,rzeczywiście dziwne to drugie wcięcie Szczerze mówiąc,to pierwszy raz coś takiego widzę... I biodra są normalnie już twarde? Znaczy jędrne,czy to tłuszczyk jest ? Bo wygląda na ładnie wymodelowane...
Moja koleżanka za to wcale nie ma talii,jest szczupla bokiem,a przodem to taki "kołek" i juz nic nie może na to poradzić. Taka jej uroda.

I pytanko mam do was. Czy wam wywala brzuszka po coli zero bądź light ?? ?? ??
Przed pójściem na zakupy wypiłam puszkę,a w przymierzalni zobaczyłam,że strasznie brzuch mi wystaje (wcześniej tak nie było...) do tego był taki twardawy... Z porcelanką dzisiaj wszystko ok. Nie wiem czy to wina tej coli,czy co...

Edytowane przez mroziq
Czas edycji: 2011-06-05 o 22:24
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:28   #2655
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ahoj

U mnie intensywny weekend - praca, potem pojechaliśmy z TŻciorem nad jezioro i zaliczenie na uczelnii. I troszkę nie chciało mi się gotować dlatego ciesze się, że przysługiwała mi uczta na weekend A w poniedziałek proteinowy czwartek więc może coś odbije za ten weekend.
Dodatkowo usłyszałam dziś od kolegów, że ładnie wyglądam - sexownie cokolwiek miało to znaczyć


Widzę, że dużo z was zamierza ćwiczyć w niedalekiej przyszłości - jak coś to pytajcie o ćwiczenia na dane partie ciała jak będe mogła to coś podpowiem

Też bym chciała wiedzieć jakim typem figury jestem - kompletnie nie mam pojęcia Cyca (już)nie mam, może klocek albo cegła? Może sie obfoce zaraz to mi podpowiecie.
Ja też nie wiem Cyc zniknął i trudno powiedzieć,wcześniej wydawało mi się,że klepsydra,bo wcięcie w tali to mam spore Dupkę dużą i cycek był duży...A teraz ? GRUCHA ??

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
dziewczyny masakra dosyc czesto nam się zapychal brodzik kupiliśmy kreta no i po tygodniu od zastosowania znów to samo. I wiecie co zapychało brodzik???????????

moje włosy. Garść włosów wyciągnełam garść ja łysieje pomóżcie
Przy gęstych wlosach jeszcze ma się co martwić,każdemu wypadają. Co ja mam powiedzieć,kiedy mam już łyse przerzedzenia,a one dalej lecą?
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:30   #2656
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
ja właśnie miałam brauna i wg mnie słabo wyrywał włoski trzeba było sie najeździć i po jakiś 3 miesiącach użytkowania zaczął sie zacinać az w końcu zdechł

teraz u mnie w saturnie jest fajna promocja na ten depilator http://www.philips.pl/c/usuwanie-wlo...hp6572_00/prd/ bo tylko 275zł a media markcie 399zł
tż pożyczy mi chyba i pojadę jutro po niego
ten w necie stoi od 234,00 zł do 459,00 zł.
czyli cena w sklepie ok - jak kupisz daj znać

ja zastanawiam się nad tym
http://www.philips.pl/c/usuwanie-wlo...hp6576_00/prd/
cena w necie od 265,00 zł do 499,00 zł.

bo to co widziałam dziś w media - to miały ceny z kosmosu
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:34   #2657
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
to znaczy że wyglądałaś zaje*** seksowanie i koledzy mieli na Ciebie chrapkę

jak wiesz co do ćwiczeń to jak wyrobić sobie większa talie i zmniejszyć boczki? bo hula hopem nie umiem kręcić, a twister daje takie sobie efekty
Kto by ich tam podjerzewał

Ja ćwiczyłam na twisterze talię ale to tak po poł godziny do jakiegoś serialu załączałam i kręciłam Dodatkowo skłony na boki



Brzuszki skośne - wiadomo

Skręty z drązkiem na barkach


Lub też poprostu na wyproście - głowa w jednym miejscu nie idzie za skręcającą się częscią ciała, zwiększamy powoli szybkośc obrtów

Na leżaco - ramiona splecione na klatce piersiowej, równoczesne unoszenie bokiem w górę wyprostowanych i złączonych nóg oraz tułowia. Zdjęcie w załaczniku

Podałam takie bez przyrządów z siłownii - zamiast drążka może być np. kij
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20c.jpg (2,3 KB, 69 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:38   #2658
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Podziwiam was dziewczyny - ja raz miałam depilator i nie wspominam tego miło Chyba jestem za bardzo wrażliwa na ból...
Pamiętam jak go załaczyłam pierwszy raz w łazience to wszyscy mieli w domu jakieś dziwne miny po moim wyjściu z łazienki - mysle sobie "o coim chodzi?" Potem tata wziął mnie na boka i pytal czy ja sobie wibrator tam właczyłam
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 22:57   #2659
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
I pytanko mam do was. Czy wam wywala brzuszka po coli zero bądź light ?? ?? ??
Przed pójściem na zakupy wypiłam puszkę,a w przymierzalni zobaczyłam,że strasznie brzuch mi wystaje (wcześniej tak nie było...) do tego był taki twardawy... Z porcelanką dzisiaj wszystko ok. Nie wiem czy to wina tej coli,czy co...
mnie wywala po każdym napoju gazowanym i jeszcze wzdecia mam

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Kto by ich tam podjerzewał

Ja ćwiczyłam na twisterze talię ale to tak po poł godziny do jakiegoś serialu załączałam i kręciłam Dodatkowo skłony na boki



Brzuszki skośne - wiadomo

Skręty z drązkiem na barkach


Lub też poprostu na wyproście - głowa w jednym miejscu nie idzie za skręcającą się częscią ciała, zwiększamy powoli szybkośc obrtów

Na leżaco - ramiona splecione na klatce piersiowej, równoczesne unoszenie bokiem w górę wyprostowanych i złączonych nóg oraz tułowia. Zdjęcie w załaczniku

Podałam takie bez przyrządów z siłownii - zamiast drążka może być np. kij
oo kochana dziekuje
zacznę robić te dodatkowe cwiczenia i bede mieć talie
tylko odnoszę wrażenie że jak ćwiczę na twisterze to bardziej czuje że ruszają mi sie okolice żeber a nie talia może ja źle cos robie

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Podziwiam was dziewczyny - ja raz miałam depilator i nie wspominam tego miło Chyba jestem za bardzo wrażliwa na ból...
Pamiętam jak go załaczyłam pierwszy raz w łazience to wszyscy mieli w domu jakieś dziwne miny po moim wyjściu z łazienki - mysle sobie "o coim chodzi?" Potem tata wziął mnie na boka i pytal czy ja sobie wibrator tam właczyłam
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:14   #2660
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Tak piszecie,że moje pytanie zaraz pójdzie w zapomnienie
Więc jeszcze raz: Czy macie wzdęcia,po coca coli zero albo light. Bo dzisiaj zauważyłam,że po wypiciu puszki strasznie wywaliło mi brzucha
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:24   #2661
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzisiaj porno na całego i to ostry hardcore! Gołe baby, ruja, poróbstwo i radocha!

Cytat:
Napisane przez kalae
wymiary tak srednio bo sie teraz nie mierzylam
tzn biust twarz brzuch w takiej kolejnosci potem biodra nogi itd.
To nam nic nie mówi, bo wymiary poziome są ważne np. przy określaniu, czy ktoś jest z tego typu ściśniętego w talii i stożkowatego w górę i w dół. Nawet jak ktoś ma cyc, wcięcie i zarys bioder ładny, ale nie ma odpowiedniego procenta różnicy, to nie będzie klepsydrą.

Zastanawiam się np. nad przypadkiem prześlicznej i zgrabniuteńkiej Rachel Weisz. Ma bardzo dziwne wymiary - spory biuścik, piękną talię, ładny zarys bioder, ale różnica między tymi wymiarami wynosi coś nieco ponad 15 cm. W biuście ma ... 77 cm. Nie pomyślałabym nigdy, że zdrowa osoba może tyle mieć. Że wycieńczona choroba to tak, a ona jest zdrowiutka, sprawna i śliczna.



Chodzi o PROPORCJE i AKCENTY.

Cytat:
Napisane przez mroziq
Moja koleżanka za to wcale nie ma talii,jest szczupla bokiem,a przodem to taki "kołek" i juz nic nie może na to poradzić. Taka jej uroda.


To akurat normalne, bo większość kobiet jest właśnie takich. Nie mniejszość, a większość! Tylko wmawiano im przez tyle lat, że na świecie są jabłka, gruszki i klepsydry. A to pic na wodę. Te trzy typy są w mniejszości!




To są jakieś mniejsze badania, choć reprezentacyjne. Ale badano duże populacje i wynik był podobny. Klepsydry wychodziły maksymalnie do 10% kobiet, gruszki 20%. Najwięcej było takich pań, jak Twoja koleżanka. To jest PRZECIĘTNA sylwetka, a nie coś dziwnego.

Cytat:
Napisane przez mroziq
Ja też nie wiem Cyc zniknął i trudno powiedzieć,wcześniej wydawało mi się,że klepsydra,bo wcięcie w tali to mam spore Dupkę dużą i cycek był duży...A teraz ? GRUCHA ??


Nie sądzę, żeby grucha. Gruszka jest wąska górą, ale ma bryczesy. I jest zaokrąglona w liniach.

Jesteś pewnie nadal klepsydrą. Zmierz się w biuście i oceń od talii w górę. Jeśli już w ogóle coś w stronę gruszki, to mo
żesz być kręgielkiem, ale musiałabyś mieć dużą dysproporcję między górą a dołem ciała (od talii). I mocno ciążyć w dół. Ale nadal byłabyś przecież śliczna! Halle Berry jest śliczna i zgrabniutka, a jest właśnie kręglem.





Klepsydra ma biust, ale nie musi być wielki. Ważny jest zarys tułowia. I talia. Talia jest najważniejsza.

Odległość między linią poziomą taką, jak przy mierzeniu biustu a między linią poziomą, jaką wymierzamy przy liczeniu centymetrów w biodrach, dzielona na pół, powinna wypaść mniej więcej w talii. Jeśli mamy np. 85-62-84 i talia wypada nam pośrodku, gdy mierzymi cycuszki i biodra, to jesteśmy klepsydrami. Jeśli jest przesunięta, to nie mamy klepsydry przesuniętą w górę zgrabną talię ma np. waza o wydłużonej linii bioder.



Tu mam dla Was kilka wykresów i rysunków, które ułatwią zadanie. Lepiej poprosić kogoś do pomocy albo na świeżo (to możliwe?) i nieprzesadnie krytycznym okiem, jak na obcą osobę, popatrzeć na siebie w lustrze.

Nago. Potem w bieliźnie (może być koronkowa). Potem na obcasach.

I spojrzeć w wykresy.

Ufff, no to jadziem z tym koksem. Wpierw geometria, żeby się zorientować, jak to wygląda z tym szukaniem linii, przecięć, akcentów w sylwetce.






(Gruszka - tu zostało to przerysowane, ale dlatego widać, o co chodzi - ma wąską górę, a kręgiel bardziej zaokrągloną, opływową, czyli podobnie, jak klepsydra; jabłko jest okrągłe)








Już jesteście napatrzone. Widać, o co w ty wszystkim chodzi? O jakie elementy chodzi i jak się patrzy na człowieka jak na bryłę?

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-05 o 23:35
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:31   #2662
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Dzisiaj porno na całego i to ostry hardcore! Gołe baby, ruja, poróbstwo i radocha!



To nam nic nie mówi, bo wymiary są ważne przy określaniu, czy ktoś jest z tego typu ściśniętego w talii i stożkowatego w górę i w dół.
Nawet jak ktoś ma cyc, wcięcie i zarys bioder ładny, ale nie ma odpowiedniego procenta różnicy, to nie będzie klepsydrą.

Zastanawiam się np. nad przypadkiem prześlicznej i zgrabniuteńkiej Rachel Weisz. Ma bardzo dziwne wymiary - spory biuścik, piękną talię, ładny zarys bioder, ale różnica między tymi wymiarami wynosi coś nieco ponad 15 cm. W biuście ma ... 77 cm. Nie pomyślałabym nigdy, że zdrowa osoba może tyle mieć. Że wycieńczona choroba to tak, a ona jest zdrowiutka, sprawna i śliczna.



Chodzi o PROPORCJE i AKCENTY.





To akurat normalne, bo większość kobiet jest właśnie takich. Nie mniejszość, a większość! Tylko wmawiano im przez tyle lat, że na świecie są jabłka, gruszki i klepsydry. A to pic na wodę. Te trzy typy są w mniejszości!



To są jakieś mniejsze badania, choć reprezentacyjne. Ale badano duże populacje i wynik był podobny. Klepsydry wychodziły maksymalnie do 10% kobiet, gruszki 20%. Najwięcej było takich pań, jak Twoja koleżanka. To jest PRZECIĘTNA sylwetka, a nie coś dziwnego.

[/COLOR]

Nie sądzę, żeby grucha. Gruszka jest wąska górą, ale ma bryczesy. I jest zaokrąglona w liniach.

Jesteś pewnie nadal klepsydrą. Zmierz się w biuście i oceń od talii w górę. Jeśli już w ogóle coś w stronę gruszki, to mo
[/COLOR]żesz być kręgielkiem, ale musiałabyś mieć dużą dysproporcję między górą a dołem ciała (od talii). I mocno ciążyć w dół. Ale nadal byłabyś przecież śliczna! Halle Berry jest śliczna i zgrabniutka, a jest właśnie kręglem.





Klepsydra ma biust, ale nie musi być wielki. Ważny jest zarys tułowia. I talia.
Odległość linii takiej, jak przy mierzeniu biustu i taka sama linia w partii bioder dzielona na pół powinna wypaść mniej więcej w talii. Jeśli jest mocno przesunięta, to nie mamy klepsydry. Przesuniętą w górę talię ma np. waza.



Tu mam dla Was kilka wykresów i rysunków, które ułatwią zadanie. Lepiej poprosić kogoś do pomocy albo na świeżo (to możliwe?) i nieprzesadnie krytycznym okiem, jak na obcą osobę, popatrzeć na siebie w lustrze.

Nago. Potem w bieliźnie (może być koronkowa). Potem na obcasach.

I spojrzeć w wykresy.

Ufff, no to jadziem z tym koksem. Wpierw geometria, żeby się zorientować, jak to wygląda z tym szukaniem linii, przecięć, akcentów w sylwetce.






(Gruszka - tu zostało to przerysowane, ale dlatego widać, o co chodzi - ma wąską górę, a kręgiel bardziej zaokrągloną, opływową, czyli podobnie, jak klepsydra; jabłko jest okrągłe)








Już jesteście napatrzone. Widać, o co w ty wszystkim chodzi? O jakie elementy chodzi i jak się patrzy na człowieka jak na bryłę?

muszę skombinować centymetr to się zmierzę. Bo linijką nie będzie wiarygodne
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 23:50   #2663
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez mroziq
muszę skombinować centymetr to się zmierzę. Bo linijką nie będzie wiarygodne
Zmierz się wszerz i wzdłuż.

Aaa, ułożenie typowe wcięcia w talii - na oko - będzie mniej więcej tu, gdzie są łokcie, czyli to poszerzenie rąk. Jak sobie spuścisz ręce luzem z wewnętrzną stroną dłoni bardziej odwróconą, to będziesz miała ten zwężony odcinek z zaznaczoną talią.

Pewnie dlatego to się tak kiedyś decydentom w różnych kulturach podobały klepsydry i wiolonczele, że nie dość, że diablice rzadkie, to jeszcze wydaje się symetryczne, nie? I te proporcje wydają się najbardziej różne od proporcji męskich.

A że dziś podoba się urocza smukłość i bardziej chłopięca sylwetka, to klepsydra może zrobić to:

Na tych fotach z realnymi kobietami dwie na dole po prawej mają chłopięce sylwetki - wyglądają raczej jak mężczyźni, tylko mają piersi. Ja bym o dziewczynie drugiej od prawej powiedziała wręcz, że to facet... A to śliczny rożek.

Najczęstsze sylwetki kobiet to druga dziewczyna od prawej w górnym rzędzie (jeśli miałaby duże różnice w obwodach biust-talia-biodra, to byłaby wiolonczelą i zaliczałaby się do klepsydrowatych) i pani pierwsza od lewej w rzędzie dolnym.

Edytowane przez Zingiber
Czas edycji: 2011-06-06 o 00:04
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 00:01   #2664
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Mnie się wydaje,że te drobniutkie chłopięce figury podobają się tylko na wybiegu,albo u dziewczyny,na którą tylko chce się popatrzeć. Raczej każdemu facetowi podoba się ,kiedy dziewczyna ma pełne piersi i dupkę - kobiece kształty Mój TŻ zabronił mi chodzić w szerokich bojówkach,bo przez nie nie widać mojej dużej pupy i wystających bioder
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 00:10   #2665
Zingiber
Raczkowanie
 
Avatar Zingiber
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 354
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Facet Ci zabronił, a Ty go słuchasz??? O rety.

Każdy znajdzie amatora, a poza uwarunkowaniem biologicznym, jest też kulturowe. Kiedyś w wielu kulturach azjatyckich kobiety z większymi piersiami się zupełnie nie podobały. Okrągłe tak, ale żeby szczupłe i z większym biustem? Co to, to nie. U Azjatek klepsydry są pewnie rzadsze niż u Europejek zresztą. Teraz się to zmieniło przez amerykańską popkulturę. Zresztą mnie się bardzo nie podoba powiększanie sobie biustu albo wszczepianie implantów udających bardziej wypukłe kości jarzmowe. Okropieństwo.

Trzeba się zaakceptować w specyficznym wydaniu i dobrze czuć we własne skórze, a na pewno faceci będą się oglądać za rożkiem! Zobacz, jakie cuda działa uśmiechanie się do ludzi. Szczęśliwa kobieta, idąca pewnym krokiem od razu jest dwa razy piękniejsza! A jak się ładnie podmaluje, ubierze ... Rożki potrafią świetnie się ubrać i taka Cameron Diaz nieraz chodzi w ultrakobiecych sukienkach. Uważam, że wygląda w nich ślicznie.
Zingiber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 00:15   #2666
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez Zingiber Pokaż wiadomość
Facet Ci zabronił, a Ty go słuchasz??? O rety.

Każdy znajdzie amatora, a poza uwarunkowaniem biologicznym, jest też kulturowe. Kiedyś w wielu kulturach azjatyckich kobiety z większymi piersiami się zupełnie nie podobały. Okrągłe tak, ale żeby szczupłe i z większym biustem? Co to, to nie. U Azjatek klepsydry są pewnie rzadsze niż u Europejek zresztą. Teraz się to zmieniło przez amerykańską popkulturę. Zresztą mnie się bardzo nie podoba powiększanie sobie biustu albo wszczepianie implantów udających bardziej wypukłe kości jarzmowe. Okropieństwo.

Trzeba się zaakceptować w specyficznym wydaniu i dobrze czuć we własne skórze, a na pewno faceci będą się oglądać za rożkiem! Zobacz, jakie cuda działa uśmiechanie się do ludzi. Szczęśliwa kobieta, idąca pewnym krokiem od razu jest dwa razy piękniejsza! A jak się ładnie podmaluje, ubierze ... Rożki potrafią świetnie się ubrać i taka Cameron Diaz nieraz chodzi w ultrakobiecych sukienkach. Uważam, że wygląda w nich ślicznie.
Oczywiście w żartach to mówi Ale fakt faktem,jednak ubieramy się też po to,by się podobać TŻowi,nie mam racji ?

I wiadomo,sposób bycia ma dużo do atrakcyjności. 3 lata temu,ważyłam jakieś 3 kg więcej niż teraz,dalej nie czułam się ze sobą dobrze,ale pojechałam za granicę na wakacje i pomyślałam,sobie,że nikt mnie tutaj nie zna,nie mam się czego wstydzić,więcej tych ludzi nie zobaczę. Nosiłam obcisłe sukienki,wysokie buty i co najważniejsze byłam pewna siebie Na mieście wystarczyło się uśmiechnąć i już facet podchodził i zagajał rozmowę
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 06:38   #2667
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Hejo Laski

Dawno mnie tu u Was nie bylo, czasem plotkuje na gg z Pandzia i Extravagance ale żeby tu zajrzec bylo mi jakoś nie po drodze.
Ostatnio organizuje sobie duzo roboty zeby czas mi szybciej leciał, no ale mamy już czerwiec, więc juz nie dlugo i bede miala męża spowrotem w domku
Co do diety to III fazy ciag dalszy, na II nic mi nie spadało, doszłam do 75 kg i STOP! Nieco załuje ale z drugiej strony ciesze sie z tego co juz udalo mi sie osiagnac

Wam Gratuluje wszystkich spadków Jestem pod wielkim wrazeniem - idziecie jak burza!

Tchnienie Superrrrr! :cmo k: Rewelacja! juz nie dlugo Twoj cel! Oby tak dalej!

Pozdrawiam Was kobietki i zycze milego dnia
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 08:26   #2668
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dodatkowo usłyszałam dziś od kolegów, że ładnie wyglądam - sexownie cokolwiek miało to znaczyć


Widzę, że dużo z was zamierza ćwiczyć w niedalekiej przyszłości - jak coś to pytajcie o ćwiczenia na dane partie ciała jak będe mogła to coś podpowiem
to nic tylko się cieszyć

a co do ćwiczeń to wypróbuję te na boczki:P a jakieś na podniesienie pupy masz? i na noooogi, żęby były ładne?:P
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
świecicie dzisiaj majtasami na forum Ale kurcze,rzeczywiście dziwne to drugie wcięcie Szczerze mówiąc,to pierwszy raz coś takiego widzę... I biodra są normalnie już twarde? Znaczy jędrne,czy to tłuszczyk jest ? Bo wygląda na ładnie wymodelowane...
Moja koleżanka za to wcale nie ma talii,jest szczupla bokiem,a przodem to taki "kołek" i juz nic nie może na to poradzić. Taka jej uroda.

I pytanko mam do was. Czy wam wywala brzuszka po coli zero bądź light ?? ?? ??
Przed pójściem na zakupy wypiłam puszkę,a w przymierzalni zobaczyłam,że strasznie brzuch mi wystaje (wcześniej tak nie było...) do tego był taki twardawy... Z porcelanką dzisiaj wszystko ok. Nie wiem czy to wina tej coli,czy co...
poniżej i powyżej jest normalny tłuszcz. a tam, w tej dziurze, już czuć kość (i 20 kg temu też tak było,więc może nie odkładam tam tłuszczu:P)

co do coli- ogólnie napoje gazowane wzdymają, więc mógł się powiękkszyć brzuch
Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
Hejo Laski

Dawno mnie tu u Was nie bylo, czasem plotkuje na gg z Pandzia i Extravagance ale żeby tu zajrzec bylo mi jakoś nie po drodze.
Ostatnio organizuje sobie duzo roboty zeby czas mi szybciej leciał, no ale mamy już czerwiec, więc juz nie dlugo i bede miala męża spowrotem w domku
Co do diety to III fazy ciag dalszy, na II nic mi nie spadało, doszłam do 75 kg i STOP! Nieco załuje ale z drugiej strony ciesze sie z tego co juz udalo mi sie osiagnac

Wam Gratuluje wszystkich spadków Jestem pod wielkim wrazeniem - idziecie jak burza!

Tchnienie Superrrrr! :cmo k: Rewelacja! juz nie dlugo Twoj cel! Oby tak dalej!

Pozdrawiam Was kobietki i zycze milego dnia
oj kochana, szkoda, że tu nie wpadasz i szkoda, że waga już nie chce spadać, lae już wyglądasz cudnie napewno

u mnie +0,1 w stosunku do najniższej wagi i -0,1 do wczorajszej:P miałam P wczoraj, ale nei jestem zadowolona z tego P:P dziś będzie ładniej
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 08:39   #2669
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

dzień dobry chudziunki!!

ja oczywiście w pracy.. spać mi się chce, ale ładnie szłam na nóżkach do pracy i piłam kawkę

dzisiaj wieczorem znów basen
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:09   #2670
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku - cz. V, już nas wiele mniej!:)

Dzień dobry , chociaż u mnie nie taki dobry
Wczoraj byłam nad wodą i tak mnie słońce chwycilo ze twarz mam całą spuchnięta, oczy, usta policzki... tragedia! Do pracy muszę dziś iść
już się okładałam zimnym jogurtem i na oczy oklady robilam fuck! Nic nie daje
reszte pieczenia wytrzymam na ciele ale jak ja z taka twarzą wyjdę
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.