Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-25, 12:05   #2641
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
To prawda, wizaż zszedł na psy stał się shitem reklamowym
szkoda

nie napiszę tutaj już żadnej recenzji, nie ma mowy

Swego czasu pamietam w kazdym linku na kwc był filmik z reklama jakiejś depilacji. Czytam sobie, czytam, cisza, spokój i nagle ryk filmiku na cały regulator gdzieś w środku strony, a ja prawie zawał. I tak za każdym razem to samo z tym samym filmikiem. Od tego czasu nie przepadam za KWC i unikam wchodzenia tam bez wyraźnej potrzeby.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 12:18   #2642
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Filmiki które same się włączają też mnie denerwują... Mój laptop ma już swoje lata i często zanim znajdę źródło dźwięku zdążę się już wkurzyć Niedawno wróciłam do pisania recenzji właśnie dlatego że coraz mniej osób je pisze a bardzo to lubię. Dzisiaj w końcu wylałam żale na TFU! rozświetlacz w żelu z Narsa
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:02   #2643
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Macie rację co do tego, że dzisiejszy Wizaż to nie to, co było i to w tak wielu aspektach, że nawet nie chce mi się wymieniać (choć wymieniłyście główne z nich).
Na KWC po zmianach w zasadzie w ogóle nie wchodzę, a kiedyś prawie przed każdym przetestowaniem nowości przeglądałam recenzje.
Ja muszę przyznać, że tych nachalnych reklam aż tak nie widzę, bo jako moderator mam jakieś blokady powłączane z automatu (taka chociaż korzyść ), ale wierzę, że forma, mnogość i teść reklam może być baaardzo uciążliwa i mocno zniechęcać do korzystania z Wizażu.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:03   #2644
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja mam adblocka i reklam nie widze, ale to co zrobili z KWC to powinni na fuck up nights opowiadać. Przecież teraz nie da się z tego korzystać

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 17:07   #2645
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Macie rację co do tego, że dzisiejszy Wizaż to nie to, co było i to w tak wielu aspektach, że nawet nie chce mi się wymieniać (choć wymieniłyście główne z nich).
Na KWC po zmianach w zasadzie w ogóle nie wchodzę, a kiedyś prawie przed każdym przetestowaniem nowości przeglądałam recenzje.
Ja muszę przyznać, że tych nachalnych reklam aż tak nie widzę, bo jako moderator mam jakieś blokady powłączane z automatu (taka chociaż korzyść ), ale wierzę, że forma, mnogość i teść reklam może być baaardzo uciążliwa i mocno zniechęcać do korzystania z Wizażu.
Mam tak samo kiedyś sprawdzałam często recenzje, pisałam też, a teraz "zapomniałam" ze istnieje cos takiego jak KWC

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja mam adblocka i reklam nie widze, ale to co zrobili z KWC to powinni na fuck up nights opowiadać. Przecież teraz nie da się z tego korzystać

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Dlatego już nie korzystam od czasu zmian
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 18:57   #2646
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Z kwc juz prawie nie korzystam i nie brakuje mi go zbytnio ale tesknię za rozmowami z Wami .
Zdaje sobie sprawę, ze niby taka naturalna kolej rzeczy - ludzie sie zmienieniają i odchodzą, brak czasu, inne zaninteresowania itd.
boje sie ze sama tu zostanę
Nie zostawiajcie mnie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 19:37   #2647
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Tak odbiegając od tematu - jestem bardzo zła Napaliłam się na puder sypki Becca jak szczerbaty na suchary, codziennie odświeżam stronę po kilkanaście razy, dzisiaj w końcu był dostępny, wsadziłam do koszyka, kliknęłam zatwierdź i już go nie było... Mój mąż jedzie jutro w okolice Limanowej i mógłby mi go kupić w Krakowie czy Katowicach ale tego pudru nigdzie nie ma. Jeszcze chwila i będę specjalnie dygać do Poznania żeby go kupić
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 20:06   #2648
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Tak odbiegając od tematu - jestem bardzo zła Napaliłam się na puder sypki Becca jak szczerbaty na suchary, codziennie odświeżam stronę po kilkanaście razy, dzisiaj w końcu był dostępny, wsadziłam do koszyka, kliknęłam zatwierdź i już go nie było... Mój mąż jedzie jutro w okolice Limanowej i mógłby mi go kupić w Krakowie czy Katowicach ale tego pudru nigdzie nie ma. Jeszcze chwila i będę specjalnie dygać do Poznania żeby go kupić
Ale ten puder jest niewarty nagonki na niego. Macałam/testowałam - bombka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:09   #2649
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale ten puder jest niewarty nagonki na niego. Macałam/testowałam - bombka.
No właśnie ja też go macałam, w Krakowie jak byłam. Kończy mi się HD z Inglota a ten puder jest czymś podobnym. Inglota lubię używać już po utrwaleniu makijażu, właśnie jako taki rozświetlacz tylko na całą twarz. Ten mi się bardzo podobał do tego celu i teraz żałuję że go nie kupiłam wtedy...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:11   #2650
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też go macałam, w Krakowie jak byłam. Kończy mi się HD z Inglota a ten puder jest czymś podobnym. Inglota lubię używać już po utrwaleniu makijażu, właśnie jako taki rozświetlacz tylko na całą twarz. Ten mi się bardzo podobał do tego celu i teraz żałuję że go nie kupiłam wtedy...
Jak lubisz takie bombki, to spoko, ja sie po nim swieciłam tragicznie. Jakby to był fajny glow, to jeszcze, ale niestety nie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 20:27   #2651
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też go macałam, w Krakowie jak byłam. Kończy mi się HD z Inglota a ten puder jest czymś podobnym. Inglota lubię używać już po utrwaleniu makijażu, właśnie jako taki rozświetlacz tylko na całą twarz. Ten mi się bardzo podobał do tego celu i teraz żałuję że go nie kupiłam wtedy...
u mnie w jednej sephorze jest dostępny
więc jak nie znajdziesz nigdzie i jesteś na tyle napalona, żeby kupić bez żadnej zniżki i płacić za przesyłkę to pisz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 20:31   #2652
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak lubisz takie bombki, to spoko, ja sie po nim swieciłam tragicznie. Jakby to był fajny glow, to jeszcze, ale niestety nie.
Ja właśnie lubię takie pudry z perłą albo nawet mikro-drobinkami ale do utrwalenia zawsze używam czegoś innego. Przy mojej suchej cerze taki efekt sprawdza się super

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
u mnie w jednej sephorze jest dostępny
więc jak nie znajdziesz nigdzie i jesteś na tyle napalona, żeby kupić bez żadnej zniżki i płacić za przesyłkę to pisz
Napisałam do Sephory kiedy spodziewają się dostawy. Jeśli dostanę odpowiedź że nie wiadomo albo że w bardzo odległej przyszłości to się do Ciebie odezwę

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2017-05-25 o 20:33
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 21:29   #2653
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja właśnie lubię takie pudry z perłą albo nawet mikro-drobinkami ale do utrwalenia zawsze używam czegoś innego. Przy mojej suchej cerze taki efekt sprawdza się super
Tez lubie jak daja lekki glow, ale bez przesady.
No tak, sucha cera i wszystko jasne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-25, 22:51   #2654
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Z kwc juz prawie nie korzystam i nie brakuje mi go zbytnio ale tesknię za rozmowami z Wami .
Zdaje sobie sprawę, ze niby taka naturalna kolej rzeczy - ludzie sie zmienieniają i odchodzą, brak czasu, inne zaninteresowania itd.
boje sie ze sama tu zostanę
Nie zostawiajcie mnie
Ja Cię nie zostawię (tylko nie wiem czy Cię to pociesza )
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 07:01   #2655
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja Cię nie zostawię (tylko nie wiem czy Cię to pociesza )
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 08:55   #2656
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
u mnie w jednej sephorze jest dostępny
więc jak nie znajdziesz nigdzie i jesteś na tyle napalona, żeby kupić bez żadnej zniżki i płacić za przesyłkę to pisz
p4w - a powiedz mi z jakiego miasta jesteś?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:27   #2657
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
No właśnie ja też go macałam, w Krakowie jak byłam. Kończy mi się HD z Inglota a ten puder jest czymś podobnym. Inglota lubię używać już po utrwaleniu makijażu, właśnie jako taki rozświetlacz tylko na całą twarz. Ten mi się bardzo podobał do tego celu i teraz żałuję że go nie kupiłam wtedy...
Na śląsku nie jest dostępny i pokazuje mi, że nie jest dostępny stacjonarnie. Inglota HD w nr 43 mam od niedawna z zamiarem stosowania pod oczy.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-26, 13:42   #2658
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Na śląsku nie jest dostępny i pokazuje mi, że nie jest dostępny stacjonarnie. Inglota HD w nr 43 mam od niedawna z zamiarem stosowania pod oczy.
W Krakowie w Bonarka City Center jest tester i była jedna sztuka pudru jak akurat ja byłam (30.04). Ja Inglota HD zużywam trzecie opakowanie, miałam najpierw ten żółty, teraz drugi raz brzoskwiniowy. Ma złoty połysk i zdecydowanie bardziej mi odpowiada ale chciałam jakiejś odmiany.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-28, 13:54   #2659
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
W Krakowie w Bonarka City Center jest tester i była jedna sztuka pudru jak akurat ja byłam (30.04). Ja Inglota HD zużywam trzecie opakowanie, miałam najpierw ten żółty, teraz drugi raz brzoskwiniowy. Ma złoty połysk i zdecydowanie bardziej mi odpowiada ale chciałam jakiejś odmiany.
Ten Inglot który mam nie tyle złoty połysk daje co perłowy, ja wręcz widzę niebieski poblask Bardzo odbija światło, jak od lustra.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-28, 14:59   #2660
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny czy miałyście styczność z kremem/niby baza glowstarter z glamglow? Jak tak to jakie opinie i jaki kolor testowayscie?
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 04:57   #2661
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Morn Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy miałyście styczność z kremem/niby baza glowstarter z glamglow? Jak tak to jakie opinie i jaki kolor testowayscie?

Ja testowałam najciemniejszy.
Stosowałam zamiast podkładu/kremu bb na krem nawilżający, do tego odrobina pudru, bronzer i róż - dla mnie efekt był super, promienna, rozświetlona i lekko opalona skóra. Mam jeszcze próbkę z S. Chce jeszcze sprawdzic ten kolor środkowy, ale mysle, ze na lato ten ciemny bedzie piekny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 10:55   #2662
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Ja testowałam najciemniejszy.
Stosowałam zamiast podkładu/kremu bb na krem nawilżający, do tego odrobina pudru, bronzer i róż - dla mnie efekt był super, promienna, rozświetlona i lekko opalona skóra. Mam jeszcze próbkę z S. Chce jeszcze sprawdzic ten kolor środkowy, ale mysle, ze na lato ten ciemny bedzie piekny

brzmi super. W takim razie wezmę próbki środkowego i tego ciemnego bo juz chciałam zamawiać opakowanie tego średniego w ciemno
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 11:04   #2663
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ten Inglot który mam nie tyle złoty połysk daje co perłowy, ja wręcz widzę niebieski poblask Bardzo odbija światło, jak od lustra.
O tak, ten kolor ma taki mocno chłodny blask Dla mnie właśnie zdecydowanie za chłodny, jestem mocno żółta ale ciepła, z pomarańczowymi tonami dlatego ten brzoskwiniowy HD znacznie lepiej mi podpasował.

Raz użyłam HD na całą twarz w roli wykończenia makijażu, tego srebrzystego wówczas (tak to zawsze nakładam go w małej ilości na już ugruntowany makijaż) i nawet mój mąż zauważył że coś nie gra. On nie widzi różnicy czy mam makijaż czy nie (zauważa tylko ciemne usta) a wtedy wypalił "Coś Ci się stało z twarzą, to tak ma być?"
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 15:40   #2664
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
O tak, ten kolor ma taki mocno chłodny blask Dla mnie właśnie zdecydowanie za chłodny, jestem mocno żółta ale ciepła, z pomarańczowymi tonami dlatego ten brzoskwiniowy HD znacznie lepiej mi podpasował.

Raz użyłam HD na całą twarz w roli wykończenia makijażu, tego srebrzystego wówczas (tak to zawsze nakładam go w małej ilości na już ugruntowany makijaż) i nawet mój mąż zauważył że coś nie gra. On nie widzi różnicy czy mam makijaż czy nie (zauważa tylko ciemne usta) a wtedy wypalił "Coś Ci się stało z twarzą, to tak ma być?"
nadal jesteś zainteresowana pudrem Becca? pewnie dziś w drodze na fitness bym podjechała...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 15:49   #2665
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nadal jesteś zainteresowana pudrem Becca? pewnie dziś w drodze na fitness bym podjechała...
Tak tak tak
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 15:52   #2666
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Tak tak tak
a z jakiego miasta jesteś?
moze być na pw
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-29, 23:14   #2667
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czołem Dziewczęta
nie macie wrażenia, że wizaz coś zamiera ostatnio?
czy to tylko te fora w których ja uczestniczę dotknęło
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ee to nie pogoda - już tyle lat tu siedzę, nigdy mie było takich spadków na wiosnę
raczej obstawiam ogólnie złą atmosferę wokół wizazu po przejęciu przez nowego właściciela... sporo osób odeszło w ogóle, kwc upadło z hukiem i inne takie...

ja też mam coraz mniej czasu na wizaz - strasznie to dziwne, bo przecież dzieci mi dorosły i teoretycznie powinno być dokładnie odwrotnie

a jeszcze inna rzecz, że teraz się chyba większość przerzuciła na smartfony a słyszałam z kilku zródeł, że aplikacja wizazowa wyjątkowo słaba jest (sama też to odczuwam)

Cebulki oczekuj przesyłki
Ja też to zauważyłam, choć sama obecnie mam dużo mniej czasu na wizaz, ale są momenty kiedy wracam i widzę, że jest spokojnie... mało nadrabiania.
Też już nie korzystam z KWC, albo bardzo rzadko.
Faktem jest, że korzystanie z wizau przez aplikację wizazu jest bardzo męczące. Pewnie zbliża się nasz koniec
Teraz wszystko przenosi się na fb, vlogi itp.
Recenzje kosmetyków można umieszczać na stronach Sephory czy Douglasa itd.
No i wszystko jest bardziej dostępne.
Zestarzałyśmy się tutaj
I tak Was kocham

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Który rozświetlacz Becca jest najfajniejszy dla średniej, oliwkowej karnacji?
I która formuła lepiej się sprawdza?
Skusiłabym się na niego, ale w mojej pobliskiej Sephorze jest mało testerów.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 09:41   #2668
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja też to zauważyłam, choć sama obecnie mam dużo mniej czasu na wizaz, ale są momenty kiedy wracam i widzę, że jest spokojnie... mało nadrabiania.
Też już nie korzystam z KWC, albo bardzo rzadko.
Faktem jest, że korzystanie z wizau przez aplikację wizazu jest bardzo męczące. Pewnie zbliża się nasz koniec
Teraz wszystko przenosi się na fb, vlogi itp.
Recenzje kosmetyków można umieszczać na stronach Sephory czy Douglasa itd.
No i wszystko jest bardziej dostępne.
Zestarzałyśmy się tutaj
I tak Was kocham

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Który rozświetlacz Becca jest najfajniejszy dla średniej, oliwkowej karnacji?
I która formuła lepiej się sprawdza?
Skusiłabym się na niego, ale w mojej pobliskiej Sephorze jest mało testerów.

Jak byłam w Krakowie to dokładnie wymacałam wszystkie rozświetlacze i mnie osobiście nie przekonuje tylko wersja w kremie. Wydaje mi się mało higieniczna, a konsystencja snuje mi w głowie scenariusz rozmazanego podkładu. Wersja pudrowa prasowana cieszy się chyba największą popularnością, nie trzeba pamiętać żeby przed nałożeniem pudru nałożyć rozświetlacz i go potem niechcący nie przypudrować jak w przypadku wersji płynnej, lubi się ze wszystkimi podkładami, kolory też są najfajniejsze (np. C Pop w wersji płynnej jest potwornie żółty). Jak wolisz coś neutralnego w stronę chłodnego to Opal, jak brzoskwiniowo-złoty to C Pop, jak rose-gold to... Rose Gold Pearl i Moonstone są bardzo bardzo jasne a Topaz już mocno ciemny.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 11:37   #2669
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Który rozświetlacz Becca jest najfajniejszy dla średniej, oliwkowej karnacji?
I która formuła lepiej się sprawdza?
Skusiłabym się na niego, ale w mojej pobliskiej Sephorze jest mało testerów.
Opal albo CPop
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-30, 13:08   #2670
Pamircia
Zadomowienie
 
Avatar Pamircia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Wiadomości: 1 059
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Hej. Jakie mamy aktualnie zniżki do sephory online?
Pamircia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.