Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 15:51   #2641
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

widuje w tym lekarzy, ale akurat oni w szpitalu pieknie wygladac nie musza
myusle,z e to moga byc tez niezłe gumioki letnie do obory
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 15:53   #2642
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

no ewentualnie nadaje to sie jeszcze gdzies do ogrodu latem xD
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:01   #2643
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

tez fakt, pielenie ogrodka
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:05   #2644
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość

Ma się rozumieć, że ubrane całe na inny kolor niż róż to już jest ok? np dziewczyna ubrana cała na żółto ;D

Po prostu różowe spodnie, bluzki, sukienki, torebki razem połączone wygladają okropnie. Osobno nie przeszkadzają mi. A nawiazując do innych kolorów to w sumie tez myslę ze co za duzo to nie zdrowo. No ale znalazlyby sie jakies wyjatki
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:10   #2645
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

na przykład czarny
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 16:31   #2646
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

czern biel pewnie granat, ciemni niebieski bo wystarczy niebieski top i dzinsy ..
czerwien czasami
albo rozne odcienie brazu i bezu
a kanarki i trawki biegajace po ulicahc mnie strasznie bawiły
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:14   #2647
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To koszule tylko jednokolorowe?
Miałam na myśli misz-masz w tych wszystkich wzroków. Np. hawajska koszula+spodenki w kratkę. Chociaż szczerze mówiąc na koszulach u facetów toleruję tylko delikatne wzorki (paski, kratka) i żadnych oczo***nych kolorów.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 17:41   #2648
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

O jeszcze nienawidze kiedy dziewczynie wystaje dupa ze spodni -.-
grejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:47   #2649
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

no i EMU jeszcze bleee, wygladają, jakby sie mialo plaskostopie, jak takie wielkie skarpety rozczłapane
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 17:56   #2650
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

emu sie chyba wziely od rosyjskich filcowych butow, ktore sie nosilo na mrozie takim -30
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:00   #2651
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez grejt Pokaż wiadomość
O jeszcze nienawidze kiedy dziewczynie wystaje dupa ze spodni -.-
I do tego stringole w pełnej okazałości
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 18:06   #2652
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
I do tego stringole w pełnej okazałości
Tak i najlepiej jeszcze jak nauczycielce wystają... A oni żądają od nas szacunku ;D

A co do emu, to ja nie wiem co z Nimi jest, ale wszystkim pięta leci do środka i One tak sa masakrycznie rozklapciane z tyłu, że szkoda patrzeć. Tam powinien być jakiś usztywniacz na pięcie.
Ja tam oprócz tych, które opisałam do emu nie mam, bo niektózy dobrze w tym wyglądają, ale na pewno nie dla mnie, bo tylko by mi już i tak odstatecznie grubą łydkę opieło i kaplica jak nic
grejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:09   #2653
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez grejt Pokaż wiadomość
O jeszcze nienawidze kiedy dziewczynie wystaje dupa ze spodni -.-
hahaha dobitnie to ujęłaś

na emu też nie mogę patrzeć, nigdy mi się nie podobały wygląda to-to jak kapcie.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:10   #2654
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

gorzej jak kapcie :P

moze z tylu są ok ale z przodu i z gory to masakra, takie okrąąąągle,, a kysz! ;D
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:22   #2655
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

właśnie z tyłu są straszne! czasem jak idę za dziewczyną w emu i obserwuję jak jej się podeszwa wykrzywia a stopa idzie do środka to mi gorzej
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:26   #2656
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja mialam taka pania dziekan, 28 lat podobno, ale wygladala na 38
bluzeczki zawsze albo z napisem chanel, albo d&g, chpoc raz miala baby doll rozcieta od piersi w dol, eksponujac swoje sadełko, solara, ze az pomaranczowa, zawsze czarne wlosy w kitę, najdluzsze tipsy jakie chyba mozna dostac, pomalowane na czerwono, makijaz splywajacy z twarzy, 180 wzrostu plus szpile tak z 12cm, garbiła sie

w zasadzie rzadko przychodzila na zajecia, czesto czekalismy jak banda debili pod pracownia

no i na koniec wielkie czerwone koronkowe stringi wystajace jej prawie w calosci na plecach ze spodni, podciagniete pod same cycki

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
właśnie z tyłu są straszne! czasem jak idę za dziewczyną w emu i obserwuję jak jej się podeszwa wykrzywia a stopa idzie do środka to mi gorzej
dokladnie ten sam efekt zaobserwowalam z balerinkach
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:30   #2657
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez lisa009 Pokaż wiadomość
no i EMU jeszcze bleee, wygladają, jakby sie mialo plaskostopie, jak takie wielkie skarpety rozczłapane
tak tak tak tak..w koncu slysze krytyke EMU nazwa od tego ptoka pochodzi czy cus

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
I do tego stringole w pełnej okazałości

ta...tak..tak czasami sa tak wysoko ze myle ze stanikiem
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:35   #2658
lisa009
Zakorzenienie
 
Avatar lisa009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 3 448
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

od strusia
__________________
Vegetarian
lisa009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 18:41   #2659
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ja mialam taka pania dziekan, 28 lat podobno, ale wygladala na 38
bluzeczki zawsze albo z napisem chanel, albo d&g, chpoc raz miala baby doll rozcieta od piersi w dol, eksponujac swoje sadełko, solara, ze az pomaranczowa, zawsze czarne wlosy w kitę, najdluzsze tipsy jakie chyba mozna dostac, pomalowane na czerwono, makijaz splywajacy z twarzy, 180 wzrostu plus szpile tak z 12cm, garbiła sie

w zasadzie rzadko przychodzila na zajecia, czesto czekalismy jak banda debili pod pracownia

no i na koniec wielkie czerwone koronkowe stringi wystajace jej prawie w calosci na plecach ze spodni, podciagniete pod same cycki



dokladnie ten sam efekt zaobserwowalam z balerinkach

U nas też jest jedna taka niewolnica mody, ale jako tako jeszcze wygląda, chociaż chyba nie raz się zatrzasnęła w solarium, tak myślę...
grejt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 19:04   #2660
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a ja uwielbiam emu. chociaż nie są piękne, są faktycznie kiepskie jeżeli chodzi o to wginanie się z tyłu, a do tego moje całkiem zmieniły kolor od śniegu (chociaż je czyściłam odpowiednim sprzętem :P)
są jednak mega ciepłe i wygodne, chociaż wiem, że nie wyglądam w nich najkorzystniej z uwagi na to okropne chodzenie "obok buta" to noszę i tak - dla ciepła zdarzyło mi się parę razy nawet wyjść w nich na miasto i skończyć na imprezie



co do "rozwalania". nie trawię generalnie WSZYSTKICH podróbek. kiedyś były domeną pań z bazarów, które nosiły wszystko versacze i channel, nie zapominając o wielkim D&G. nawet mi to nie przeszkadzało, bezguścia, wieś, "amodni"

niestety teraz w czasach wielkiego powrotu sexu w wielkim mieście, beverly hills 90210, gossip girl oczywiście i tego typu programów podróbki opanowały także świat młodszych i w ich mniemaniu "modnych", na prawdę fajnie ubranych dziewczyn, niestety cały ubiór psują okropne podróbki

mnie samej definitywnie nie stać i nie będzie prędko stać na torebki, które kosztują od 2tys dolarow np na przecenie na nordstorm. moim wiecznym marzeniem będzie Chanel 2.55, ale do cholery nie pójdę i nie kupię podróbki.
na prawdę wstrętne. biegnie taka nastolatka, nieźle ubrana, z kubkiem kawy na wynos, papierosem, w wielkich okularach diora i podrobionej torebce vouitton, do tego pytluje przez swój sidekick II używany, stary, z allegro za 100zł, ale ważne, że sidekick taki wysuwany jak mają w gossip girl...

podsumowując - denerwuje mnie moda na dążenie za wszelką cenę do bycia polską, tańszą i podrobioną gossip girl. można się wzorować - ale z klasą i z granicami
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:05
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:14   #2661
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
a ja uwielbiam emu. chociaż nie są piękne, są faktycznie kiepskie jeżeli chodzi o to wginanie się z tyłu, a do tego moje całkiem zmieniły kolor od śniegu (chociaż je czyściłam odpowiednim sprzętem :P)
są jednak mega ciepłe i wygodne, chociaż wiem, że nie wyglądam w nich najkorzystniej z uwagi na to okropne chodzenie "obok buta" to noszę i tak - dla ciepła zdarzyło mi się parę razy nawet wyjść w nich na miasto i skończyć na imprezie



co do "rozwalania". nie trawię generalnie WSZYSTKICH podróbek. kiedyś były domeną pań z bazarów, które nosiły wszystko versacze i channel, nie zapominając o wielkim D&G. nawet mi to nie przeszkadzało, bezguścia, wieś, "amodni"

niestety teraz w czasach wielkiego powrotu sexu w wielkim mieście, beverly hills 90210, gossip girl oczywiście i tego typu programów podróbki opanowały także świat młodszych i w ich mniemaniu "modnych", na prawdę fajnie ubranych dziewczyn, niestety cały ubiór psują okropne podróbki

mnie samej definitywnie nie stać i nie będzie prędko stać na torebki, które kosztują od 2tys dolarow np na przecenie na nordstorm. moim wiecznym marzeniem będzie Chanel 2.55, ale do cholery nie pójdę i nie kupię podróbki.
na prawdę wstrętne. biegnie taka nastolatka, nieźle ubrana, z kubkiem kawy na wynos, papierosem, w wielkich okularach diora i podrobionej torebce vouitton, do tego pytluje przez swój sidekick II używany, stary, z allegro za 100zł, ale ważne, że sidekick taki wysuwany jak mają w gossip girl...

podsumowując - denerwuje mnie moda na dążenie za wszelką cenę do bycia polską, tańszą i podrobioną gossip girl. można się wzorować - ale z klasą i z granicami
Tak zgadzam się w pełni. Mnie przerażają takie kobiety [czy babcie] ok. 50 lat, które robią się na nastolatki: rurki, wysokie obcasy, złota czpka, solartium torba LV... czysta masakra po prostu.

A co do D&G, to widziałam w Hiszpanii koszulkę, która chyba miałą być żartobliwym ukłonem w stronę tych wszystkich, którzy nosza podróbki D&G. Miała napisik 'Dolce&Banana' i z takim mega żółtym bananem ;D

Edytowane przez grejt
Czas edycji: 2009-02-05 o 19:15
grejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 19:22   #2662
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez grejt Pokaż wiadomość
Tak zgadzam się w pełni. Mnie przerażają takie kobiety [czy babcie] ok. 50 lat, które robią się na nastolatki: rurki, wysokie obcasy, złota czpka, solartium torba LV... czysta masakra po prostu.

A co do D&G, to widziałam w Hiszpanii koszulkę, która chyba miałą być żartobliwym ukłonem w stronę tych wszystkich, którzy nosza podróbki D&G. Miała napisik 'Dolce&Banana' i z takim mega żółtym bananem ;D
To na pewno żart z podróbek Ja widziałam koszulkę z wielkim napisem "Fake Vouitton" Aż się chce taką mieć i usiąść koło jakiejś baby, (czy nastolatki niestety) z "fejkiem" dumnie trzymanym w ręce
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:02   #2663
Drift
Wtajemniczenie
 
Avatar Drift
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 221
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A mnie denerwuje jak chociaż nie wiem jak zimno by było, to i tak w szkole zawsze znajdą się dziewczyny w krótkiej mini i kurtką kończącą się pod cyckami, tylko po to żeby facet na nią spojrzał. Potem, na przerwie latają na fajorka do praku i trzęsą się jak gówno w trawie.

..albo jak wchodze do szkolnego WC i widzę rozwaloną kosmetyczke (dziewczyny poprawiają sobie make-up) i prostownicę podłączona do prądu.
__________________
Moje idee to gwiazdy, których nie potrafię ułożyć w konstelacje
Mt 7, 7-8
Drift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:16   #2664
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Drift Pokaż wiadomość
A mnie denerwuje jak chociaż nie wiem jak zimno by było, to i tak w szkole zawsze znajdą się dziewczyny w krótkiej mini i kurtką kończącą się pod cyckami, tylko po to żeby facet na nią spojrzał. Potem, na przerwie latają na fajorka do praku i trzęsą się jak gówno w trawie.

..albo jak wchodze do szkolnego WC i widzę rozwaloną kosmetyczke (dziewczyny poprawiają sobie make-up) i prostownicę podłączona do prądu.
jak chodzilam do szkoly, to nie mielismy w kiblach kranow, a co tu dopiero mowic o kontakcie, czy lusterku ..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:22   #2665
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
Po prostu różowe spodnie, bluzki, sukienki, torebki razem połączone wygladają okropnie. Osobno nie przeszkadzają mi. A nawiazując do innych kolorów to w sumie tez myslę ze co za duzo to nie zdrowo. No ale znalazlyby sie jakies wyjatki
no właśnie tak jak pisane juz było- cała na czarno, szary, grafit, brąz i ich odcienie
Ale cała w jednym kolorze z tej bardzo kolorowej palety- to nie!
Nawet cała na biało? Lekarz
Cała na czerwono? Św. Mikołaj
Niebiesko? jak jakieś niebo
Żółto? fakt- kanarek! (a nie wiedziałam, że kanarki tak sprytnie biegają po ulicy hehe)
itd
To co mnie też rozbraja wlasnie łączenie "rzucających" się w oczy kolorów z innymi tego typu kolorami. Często widziałam Różowo- niebieskie połączenia (szczególnie wtedy gdy weszły rurki w mode różnokolorowe) Rozumiem połączenie kolorowych rurek z stonowanym kolorem- typu czerń, brąz, szary
(Choć ja osobiscie w kolorowych rurkach sie nie lubuje)
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 20:51   #2666
grejt
Raczkowanie
 
Avatar grejt
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 143
GG do grejt
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
jak chodzilam do szkoly, to nie mielismy w kiblach kranow, a co tu dopiero mowic o kontakcie, czy lusterku ..
My krany mamy i lusterka też, a kontakty są, ale na korytarzu. Prostownicy w szkole jeszcze nie widziałam, ale za to ładowarkę do telefonu, a i owszem ;D

Ziaaa też nie przepadam za kolorowymi. A jeśli już to tylko niebieskie, ale też nie błękitne tylko niebieskie. Mam takie małe zdjęcie na ścianie [reklama Adidasa z Avanti] tam facet właśnie ma takie i nie wygląda źle
grejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:05   #2667
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
emu sie chyba wziely od rosyjskich filcowych butow, ktore sie nosilo na mrozie takim -30
tzw walonek?? jest podobieństwo też w materiale, emu są z wełny merynosów, a walonki z filcu normalnej wełny... co prawda takie oryginalne wygladaja okropnie, jak kokon ze sprasowanego brudu bez podeszwy oddzielnej
więc na fali emu walonki też sie lansują, zdjecie ich unowoczesnionej wersji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdar_boots.jpg (24,9 KB, 95 załadowań)
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:34   #2668
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
tzw walonek?? jest podobieństwo też w materiale, emu są z wełny merynosów, a walonki z filcu normalnej wełny... co prawda takie oryginalne wygladaja okropnie, jak kokon ze sprasowanego brudu bez podeszwy oddzielnej
więc na fali emu walonki też sie lansują, zdjecie ich unowoczesnionej wersji
oj takie to na pewno są ciepluuuuutkie
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:57   #2669
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo nie podobają mi się buty emo - bijcie, ale nie wiem jak można coś takiego nosić!!! koszmar Nigdy chyba nie widziałam czegoś tak brzydkiego czego tak pełno na ulicach :P
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 23:53   #2670
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

a jak wyglądają buty emo?
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.