Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 09:58   #2641
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

to niech babcia nakupuje dla wnusi troszkę ciuszków...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

lecę kobitki na kuchnie...papa
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 10:13   #2642
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

anetka linka masz na gg
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 12:06   #2643
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Przezylam dzis koszmar... Do teraz jak sobie przypomne to mam serce w gardle. Milenka jadla salatke owocowa. Moja mam jej pokroila winogrona, banana i mango. Jadla obok mnie az nagle zaczela sie dziwnie zachowywac, miala lzy w oczach i nie mogla zlapac oddechu. Szybko ja z mama postawilysmy i zaczelysmy klepac po plecach a ona byla przerazona, po chwili zwymiotowala jakims sluzem i wyplula polowke winogrona... Polknela i nie pogryzla, strasznie plakala jak juz zlapala oddech a ja sie poryczalam... teraz spi i juz jest dobrze ale nigdy wiecej ni dam jej winogrona ze skorka. Jadla je od dawna i nigdy nic sie nie stalo....
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:54   #2644
evelin2000
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Aga cale szczescie ze nic sie nie stalo, z tego co wiem to trzeba przechylic jakos dziecko i klepac po pleckach zeby odksztusilo to co zaleglo.
To moglo by sie stac chyba z kazdym owocem nawet z jabluszkiem tak sadze wiec przypadek akurat, ale wyobrazam sobie co musialas przezyc biadaku
__________________
Zozolek
evelin2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:59   #2645
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

hello babeczki


u nas znowu pobudka była o 2,teraz chodze jak zombi,nie wiem co sie Zuzi przekręciło bo już tak dobrze spała



Pogoda di bani,ale i tak zaliczyłam krótki spacerek jak wychodziliśmy z przychodni.Mała waży 8170 i mam jej nie dawać kaszek,bo jeszcze bardziej mi przytyje,tak powiedziała pediatra,no i zmieniamy mleko na dwójke,orientujecie sie może jak przechodzi z jedynki na dwójke,tak odrazu czy stopniowo?bo od 10 czerwca ma już pić Nutramigen 2.


za miesiąć szczepienie na zółtaczke ,kolejna dawka i do 13 miesiąca mamy spokój.


Kurna laski,z tym AZS małej pieniądze idą jak woda,niby skórka jest ok,żadnych zaczeriwenień i szorstkości ale i tak zwykła oliwką jej nie posmaruje.A musimy leczyć nawet jak nie ma ostrych objawów,żeby pozbyc sie tego badziewia,w jej wypadku 4 lekarzy powiedziało ze do 3 roku powinno wsio zejść

Dziś wydałam prawie 400zł,na płyn do kąpieli,krople,balsam do ciała i Elidel,mała tubka 15 gr,kosztuje 98zł,jak dobrze pójdzie to na tydzień jej starczy,a wypłata Tż dopiero 10

no i w niedziele pójde z mała na basen,tylko nie wiem jak sprawa wygląda zpieluchami na basen

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Przezylam dzis koszmar... Do teraz jak sobie przypomne to mam serce w gardle. Milenka jadla salatke owocowa. Moja mam jej pokroila winogrona, banana i mango. Jadla obok mnie az nagle zaczela sie dziwnie zachowywac, miala lzy w oczach i nie mogla zlapac oddechu. Szybko ja z mama postawilysmy i zaczelysmy klepac po plecach a ona byla przerazona, po chwili zwymiotowala jakims sluzem i wyplula polowke winogrona... Polknela i nie pogryzla, strasznie plakala jak juz zlapala oddech a ja sie poryczalam... teraz spi i juz jest dobrze ale nigdy wiecej ni dam jej winogrona ze skorka. Jadla je od dawna i nigdy nic sie nie stalo....


Aguś jak raz miałam że mała zakrztusiła sie mlekiem,leciało jej z buzi i fontanna z nosa,nie mogła złapać oddechu,to pożniej też sie poryczałam,akurat Tż miał urlop to przez tydzień on ją karmiła bo ja sie bałam że znowu mi sie coś takiego powtórzy,ale to wina butelki była że sie zachłysneła,kupiłam jej inne z których aby pić musi użyć siły,tak jakby ciągnła z piersi.
ale też wtedy przeżyłam chwile grozy.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:40   #2646
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
Kurna laski,z tym AZS małej pieniądze idą jak woda,niby skórka jest ok,żadnych zaczeriwenień i szorstkości ale i tak zwykła oliwką jej nie posmaruje.A musimy leczyć nawet jak nie ma ostrych objawów,żeby pozbyc sie tego badziewia,w jej wypadku 4 lekarzy powiedziało ze do 3 roku powinno wsio zejść

Dziś wydałam prawie 400zł,na płyn do kąpieli,krople,balsam do ciała i Elidel,mała tubka 15 gr,kosztuje 98zł,jak dobrze pójdzie to na tydzień jej starczy,a wypłata Tż dopiero 10
Kochana nie wiem czy Cie to pocieszy ,ale lekrka tez niby stwierdzila ,że Maja ma AZS ,ale młoda pic bebilonu pepti nie chciała i daje jej normalne kaszki na mleku ,serki i małęj nic nie jest więc nieraz lekarze przesadzają ,a kosmetykow żadnych nie uzwam tylko zwykly plyn do kąpieli bambino

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
no i w niedziele pójde z mała na basen,tylko nie wiem jak sprawa wygląda zpieluchami na basen[COLOR="Silver"]
Na basen to pieluchy huggies little swimers Jak chcesz to mam pare w malym rozmiarze ,bodajrze od 4-9 kg chyba więc na moja za małe

AGa Biedna przytulaski dla Ciebie i Milenki nawet sobie nie wyobrazam co musiałąs czuc
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:05   #2647
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Kochana nie wiem czy Cie to pocieszy ,ale lekrka tez niby stwierdzila ,że Maja ma AZS ,ale młoda pic bebilonu pepti nie chciała i daje jej normalne kaszki na mleku ,serki i małęj nic nie jest więc nieraz lekarze przesadzają ,a kosmetykow żadnych nie uzwam tylko zwykly plyn do kąpieli bambino


Na basen to pieluchy huggies little swimers Jak chcesz to mam pare w malym rozmiarze ,bodajrze od 4-9 kg chyba więc na moja za małe

AGa Biedna przytulaski dla Ciebie i Milenki nawet sobie nie wyobrazam co musiałąs czuc


u nas co do kąpieli to zwykłe mydło nie przejdzie niestety ,bo na nastepny dzien skóra jest jak papier scierny,dlatego kupuje te różne cuda

ale mam cichą nadzieje że jednak jej przejdzie to wszystko
bo jak teraz daje jej słoikowe jedzenie to żadnych zmiań skórnych nie zauważyłam,a boje sie jej dać inne mleko niż Nutramigen,bo tak długo czekałam na efekt,a boje sie zeby teraz nie zaczynać od nowa

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

moje dziecko spi 3 godziny;az z nudów chyba pójde gary umyć,co chwile do niej zaglądam,bo ma drzwi do pokoju zamkniete,ale cały czas spit


i musze pochwaliś Tż dostał nową prace,dlatego pod koniec lipca odchodzi z linni lotniczych,w sierpniu może gdzieś pojedziemy na jakiś mały urlopik,jak coś znajde i z pieniedzmi bedzie w miare ok no i od wrześnie idzie do roboty

aha i od 9 do 15 czerwca zostaje sama z Zuziną bo mi jedzie na szkolenie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez atenk1 Pokaż wiadomość
to niech babcia nakupuje dla wnusi troszkę ciuszków...

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

lecę kobitki na kuchnie...papa


Anetko co ty tam w tej kuchni cudujesz tak długo,czy znowu wyrko zawołało do siebie?

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
Anetka już posyłam dobry humor.......zresztą wszystkim pośle a co

wogóle rano zadzwoniła teściowa i chyba jednak kupi łózeczko turystyczne jabyśmy chcieli amłą podrzucić na noc......jeszzce nie wie bidna co ją czeka ale niech kupuje
więc dziś jest dzień łózeczkowy
Dudi dziekuje za posłanie humorku mi dziś prawie od rana dopisuje,z mała przerwą na zakupy w aptece

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

ale dziś tu ruch,zę hoho

Mała zjadła obiadek i teraz mi rozwala zabawki na macie
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:29   #2648
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Kinga, wydaje mi się że powinnas stopniowo przechodzic z mleka 1 na 2, ale to powinno byc napisane na opakowaniu tej 2.
AZS - nieciekawa sprawa, tez na początku zostawiałam kupę kasy w aptece, ale później używałam tańszych powiedzmy kosmetyków i w sumie nawet lepiej sie sprawdziły niż te drogie, może nie pachną tak ładnie i konsystencja taka sobie ale szybko skórka stawała się gładka i przyjemna.
Więc używałam maści cholesterolowej i mydła w płynie Abena, teraz uzywam tego tylko w razie potrzeby (wtedy gdy zje coś na co jest uczulony)a tak ma ładną gładziutką skórę. Aha do 6 miesięcy używałam emulsji do kąpieli Oilatum

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

A tak wogle to witam podłuższej nieobecności
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:37   #2649
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Kinga, wydaje mi się że powinnas stopniowo przechodzic z mleka 1 na 2, ale to powinno byc napisane na opakowaniu tej 2.
AZS - nieciekawa sprawa, tez na początku zostawiałam kupę kasy w aptece, ale później używałam tańszych powiedzmy kosmetyków i w sumie nawet lepiej sie sprawdziły niż te drogie, może nie pachną tak ładnie i konsystencja taka sobie ale szybko skórka stawała się gładka i przyjemna.
Więc używałam maści cholesterolowej i mydła w płynie Abena, teraz uzywam tego tylko w razie potrzeby (wtedy gdy zje coś na co jest uczulony)a tak ma ładną gładziutką skórę. Aha do 6 miesięcy używałam emulsji do kąpieli Oilatum

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

A tak wogle to witam podłuższej nieobecności


Kasiu a możesz napisać to za odpowiedniki,bo na konsystencji i zapachu mi nie zależy byleby efekt był.

bo na dzień dzisiejszy kąpie w Balneun,smaruje raz Elidelem,balsam mam z A-Dermy ,plus Emolium krem,do tego krople Fenistilno i krem Oilatum na buzie


no i co miesiąc prawie 500zł idą na same kosmetyki dla małej.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:27   #2650
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Przezylam dzis koszmar... Do teraz jak sobie przypomne to mam serce w gardle. Milenka jadla salatke owocowa. Moja mam jej pokroila winogrona, banana i mango. Jadla obok mnie az nagle zaczela sie dziwnie zachowywac, miala lzy w oczach i nie mogla zlapac oddechu. Szybko ja z mama postawilysmy i zaczelysmy klepac po plecach a ona byla przerazona, po chwili zwymiotowala jakims sluzem i wyplula polowke winogrona... Polknela i nie pogryzla, strasznie plakala jak juz zlapala oddech a ja sie poryczalam... teraz spi i juz jest dobrze ale nigdy wiecej ni dam jej winogrona ze skorka. Jadla je od dawna i nigdy nic sie nie stalo....
Aguś tak mi przykro,że przytrafiło się coś takiego.Dzięki Bogu nic się nie stało.





Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
u nas co do kąpieli to zwykłe mydło nie przejdzie niestety ,bo na nastepny dzien skóra jest jak papier scierny,dlatego kupuje te różne cuda

ale mam cichą nadzieje że jednak jej przejdzie to wszystko
bo jak teraz daje jej słoikowe jedzenie to żadnych zmiań skórnych nie zauważyłam,a boje sie jej dać inne mleko niż Nutramigen,bo tak długo czekałam na efekt,a boje sie zeby teraz nie zaczynać od nowa

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

moje dziecko spi 3 godziny;az z nudów chyba pójde gary umyć,co chwile do niej zaglądam,bo ma drzwi do pokoju zamkniete,ale cały czas spit


i musze pochwaliś Tż dostał nową prace,dlatego pod koniec lipca odchodzi z linni lotniczych,w sierpniu może gdzieś pojedziemy na jakiś mały urlopik,jak coś znajde i z pieniedzmi bedzie w miare ok no i od wrześnie idzie do roboty

aha i od 9 do 15 czerwca zostaje sama z Zuziną bo mi jedzie na szkolenie

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------





Anetko co ty tam w tej kuchni cudujesz tak długo,czy znowu wyrko zawołało do siebie?


ale dziś tu ruch,zę hoho

Mała zjadła obiadek i teraz mi rozwala zabawki na macie

Kinga
miałam gościa.Przyjechała mamusia...tak się stęskniłam.Przyjechała do chirurga na kontrol po zabiegu ...ale żeśmy sobie przegadały parę godzin... wiadomo ...tyle się nie widziałyśmy... aż calutki tydzień

A Zuzulka przestawiaj stopniowo...ja tak robiłam z Kubulkiem.
Gratuluję nowej pracy tzNo i wspólnego urlopu...może na Mazurach??
Kinga nie narzekaj że za długo śpi...za chwil kilka będziesz marzyć o taaaaaaaakim spanku

Smutno mi ...cały dzień pada i grzmi...i w tę burzę polazłam na wywiadówkę...nie lubię takiej pogody..chcę słonka...i ciepełka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Kinia zapomniałam napisać że ja do dziś mam AZS...i dalej mi dokucza ...
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....

Edytowane przez atenk1
Czas edycji: 2009-06-03 o 17:31
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:51   #2651
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez atenk1 Pokaż wiadomość
Aguś tak mi przykro,że przytrafiło się coś takiego.Dzięki Bogu nic się nie stało.







Kinga
miałam gościa.Przyjechała mamusia...tak się stęskniłam.Przyjechała do chirurga na kontrol po zabiegu ...ale żeśmy sobie przegadały parę godzin... wiadomo ...tyle się nie widziałyśmy... aż calutki tydzień

A Zuzulka przestawiaj stopniowo...ja tak robiłam z Kubulkiem.
Gratuluję nowej pracy tzNo i wspólnego urlopu...może na Mazurach??
Kinga nie narzekaj że za długo śpi...za chwil kilka będziesz marzyć o taaaaaaaakim spanku

Smutno mi ...cały dzień pada i grzmi...i w tę burzę polazłam na wywiadówkę...nie lubię takiej pogody..chcę słonka...i ciepełka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Kinia zapomniałam napisać że ja do dziś mam AZS...i dalej mi dokucza ...

i jak Anetko zyje sie z AZS,niby dziedziczne to paskudstwo jest,ale u mnie w rodzinie nikt niema,u Tz podobno tez,to skąd to badziewie bierze?


u nas tez paskudna pogoda,mała znowu mi na rekach przysypia,a do kapieli jeszcze godzina
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 18:28   #2652
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Żyje się z tym Kinga trochę niewygodnie...trzeba uważać na kosmetyki...Dokucza mi proszek ,chemia i odzież...ale da się z tym żyć...troszkę trzeba na siebie uważać...

Kuba wyje zamiast spać ....marzę o spokojnym wieczorze w doborowym towarzystwie
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:53   #2653
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Dziewczyny mam małą załamke Kryzys wychowawczy zreszta jak zwał tak zwał ,ale nie radze sobie kompletnie z Mają Juz ostatnio mi moja mama zwracała uwage ,że jest baardzo niegrzeczna i ,że źle ją wychowuje ,ale co mam zrobic krzyczec czy bic Probowalam tłumaczyc ,ale jak tylko ja łapie za rece i staram sie patrzec w oczy i mowic to ta wpada w szał ,krzyczy i bije na oślep. Każde zwrócenie uwagi ,że tak nie wolno to płacz i obraza , a jak sie jej cos zabierze to wali głową w sciane lub kładzie sie na podlodze i wyje nawet godzine dopoki jej nie przeprosze Dzis to mi się wyjątkowo dała we znaki bo nawet obiadu nie moglam ugotowac bo cały czas musialam ją nosic na rękach. Jak się obudzila ja robilam kotlety to wyła 30 minut ,aż nie skonczylam i nie wzielam jej na rece. Ja nie wiem jak mam postepowac z tym małym 16 miesiecznym tyranem
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:12   #2654
Zyletkowe zycie
Rozeznanie
 
Avatar Zyletkowe zycie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 770
GG do Zyletkowe zycie
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

witam kobietki!
dziecie spi to chwila jest zeby zajrzec.U nas po staremu, pada i pada od rana
Aga jak impreza z siostrą ??
MOja tez wali glowa o wsyztsko w poblizu jak sie wkurzy, ale jej mowie ze nie wezme jej na rece jak bedzie niedobra i wychodze, a ona leci za mną i przytula sie i jest juz ok.
__________________
Żyleta
Zyletkowe zycie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:15   #2655
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Czesc,
Mam dzis ten z gorszych dnia, to przez pogode. Caly czas mysle co moglo sie stac Milence gdyby nie zwymiotowala, udusilaby sie tym winogronem...

Kasiu nie wiem co Ci poradzic. Nie powinnas reagowac na takie oznaki buntu. Nie mozesz jej nosic bez potrzeby, ona jest juz duza i ma swoje nozki. Ja ignoruje takie ataki zlosci Milenki a ona wtedy przestaje, no albo obracam to w zart, biore ja na rece i podrzucam smiejac sie i pokazujac jakas zabawke a jak juz jest ok to ja powoli odkladam smiejac sie i zagadujac zeby zapomniala ze sie o cos zloscila...

Ide pobawic sie z Mila, moze porysujemy albo w puzzle... Nuda straszna, cos musze wymyslic bo narazie mala oglada Baracia Koala na DVD bo juz nie wiedzialam co robic, pogoda do d... a niedawno wstala z drzemki, wiec spac pewnie pojdzie dopiero po 21.00
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:17   #2656
evelin2000
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Czesc kochane, no faktycznie wyczytalam ze macie problem z dzieciaczkami moja tez ostatnio troche nie mozliwa ryczy i nic jej nie pasuje. Najlepiej caly czas z nia raczkowac i ja gonic wtedy jest cicho.Nie mozna nic zabrac z reki bo histeria jak nic ufff
__________________
Zozolek
evelin2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:17   #2657
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

babiniec,ja ide położyc mała i za jakieś 40 min bede
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:39   #2658
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam małą załamke Kryzys wychowawczy zreszta jak zwał tak zwał ,ale nie radze sobie kompletnie z Mają Juz ostatnio mi moja mama zwracała uwage ,że jest baardzo niegrzeczna i ,że źle ją wychowuje ,ale co mam zrobic krzyczec czy bic Probowalam tłumaczyc ,ale jak tylko ja łapie za rece i staram sie patrzec w oczy i mowic to ta wpada w szał ,krzyczy i bije na oślep. Każde zwrócenie uwagi ,że tak nie wolno to płacz i obraza , a jak sie jej cos zabierze to wali głową w sciane lub kładzie sie na podlodze i wyje nawet godzine dopoki jej nie przeprosze Dzis to mi się wyjątkowo dała we znaki bo nawet obiadu nie moglam ugotowac bo cały czas musialam ją nosic na rękach. Jak się obudzila ja robilam kotlety to wyła 30 minut ,aż nie skonczylam i nie wzielam jej na rece. Ja nie wiem jak mam postepowac z tym małym 16 miesiecznym tyranem

Kasiu ja mam tak na codzień...najchętniej sama walnęłabym głową w ścianę...Każdy bobas jest inny ...moje różnią się bardzo między sobą...i każde reaguje na co innego...

Często moje metody wychowawcze są do bani...Wiem tylko że trzeba być konsekwentym ...i kochać trzeba mądrze

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Madziu kiedy albuma pokażesz????
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:16   #2659
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

jestem

ale zjadłam sobie dobre sardynki w oleju,mniam
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 20:19   #2660
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cześć to chyba każada ma furiata w domu

mój tak samo sie zachowuje ja staram sie nie reagować czy pomoże to sie okaże

Ira ostatnio załatwiłam Wierka davem i wyleczyłam w 3 dnikosmetykami kolorante sa świetne może spróbujesz są w aptece i nie śa aż tak drogie jak te twoje
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:25   #2661
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

poczytam o tych wszystkich specyfikach i moze na następny miesiąc coś innego spróbuje

Kasiu link ci zapodam,chyba że sama znalazłaś na PW
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:27   #2662
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

nawet nie szukalam podaj bom ciekawa

A dostałaś?
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:31   #2663
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

melduje sie
dzićka śpi tż w robocie ja mam 2 żubry i jak na razie spokuj ale chyba poleze wcześniej lulu by chociaż do 24 snu troche załapać bo potem moż mieć dziecko gadane.......
azs ma synek mojej znajomej też musi wsio kupować w aptece ale.........jest samotną matką w tej chwili urozdiła 6 dziecko niezle nie? tyle kasy musi w aptece zostawiać..........

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Aguś dobrze ze sie nic nie stało.....ach te owoce....
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:39   #2664
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
melduje sie
dzićka śpi tż w robocie ja mam 2 żubry i jak na razie spokuj ale chyba poleze wcześniej lulu by chociaż do 24 snu troche załapać bo potem moż mieć dziecko gadane.......
azs ma synek mojej znajomej też musi wsio kupować w aptece ale.........jest samotną matką w tej chwili urozdiła 6 dziecko niezle nie? tyle kasy musi w aptece zostawiać..........

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Aguś dobrze ze sie nic nie stało.....ach te owoce....


Dudi rzeczywiście przerąbane ma twoja znajoma,ja tak samo ze spuszczoną głową ide do apteki,no ale zdrowie dziecka najważniejsze,w tak wczesnym wieku są duże szanse na wyleczenie dlatego trzeba działać.
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:45   #2665
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

jak ja byłam dzieciaczkiem to lekarz mrugali i każdy co innego...ba teraz to są mądrzy tylko już nic nie poradzą...bo trochę za późno
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:46   #2666
evelin2000
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

nie moge znalezc na necie jak sie te kosmetyki nazywaja KAsiu?
__________________
Zozolek
evelin2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:50   #2667
izun
Rozeznanie
 
Avatar izun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 867
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Witam zgodnie z obietnicąNie było mnie minutke,ale widzę,że życie wrze w was!Agus przykro mi z powodu wypadku z małą,to rzeczywiście okropne doświadczenie.a o co chodzi z tymi lekami?bom troszkę nie w temacie?
izun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:56   #2668
BRAXA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 769
GG do BRAXA
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Ewelin do mnie to KOLORANE

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

pomyliłam w poprzednim poscie oj jaka ja głupia blondynka
BRAXA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:00   #2669
atenk1
Wtajemniczenie
 
Avatar atenk1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domku na drzewie
Wiadomości: 2 482
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

no dobra blondynak a o czym wy gadata...? hę..? bom słabo myśląca dzis...
__________________

Za tyle impreza

...zawieszona ponad mostem ...stopami bram nieba dotykam .....
atenk1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:02   #2670
Zyletkowe zycie
Rozeznanie
 
Avatar Zyletkowe zycie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zza biurka
Wiadomości: 770
GG do Zyletkowe zycie
Dot.: Od słowa mama do randkowania czyli maluchów cała nasza zgraja

Założyłam album, jeśli ktos zainteresowany jest
__________________
Żyleta
Zyletkowe zycie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.