Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 15:49   #2641
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:53   #2642
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Brawa za pakowanie. Ja nie zamierzam prać tych już przygotowanych w szafie rzeczy, teraz po powrocie muszę przeprać tylko kilka nowych ubranek i parę rzeczy, które mam w szpitalu. Zmienię sobie też walizkę na 2 torby, poobserwowałam sobie tutejsze realia i będzie to bardziej praktyczne.
mówisz że 2 torby lepsze? a czemu? pytam bo mam walizkę
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 15:53   #2643
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
Gratulacje ladna waga .

Witamy dziewczynki. Jak sie czujecie??

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:05   #2644
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
w przypływie energii zaczęłam pakować torbę do szpitala to chyba najwyższy czas, nie?

Będziecie coś jeszcze z prania robić żeby odświeżyć przed samym porodem? w sumie jak wszystko jest poprane i poprasowane w szufladach zamkniętych to powinno być ok, nie?

ach i chyba się nie chwaliłam że się wczoraj przemeldowałam teraz dziecko nasze będzie oficjalnie z matką mieszkać
za ogarnięcie torby..
też ię najpierw zastanawiałam czy jakoś nie trzeba by odświeżyć tych ubrań dla małej,ale nie jestem sado-macho..wszystko prasowałam,więc robota głupiego by była.. wczoraj kończyłam spora część najmniejszych, więc są świeże, reszta wisi na wieszakach więc też jakos się nie kisi to..będzie ok..
zazdroszczę,że sie przemeldowałaś..ja chyba zajmę się tym po porodzie..dowód musiałas zmieniać? sporo załatwiania?

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!
klask i:

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko ok, mam się nie przejmować skurczami stożkami tylko czekać na fale
klask i:

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
klask i:szybko pionizacja.. u nas w szpitalu chyba długo trzymają na leżąco niestety..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:08   #2645
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Znalazlam wlasnie na wkladce slady czopa!
Ale w moim przypadku to chyba nic nie znaczy :P
Tak czy siak licze na akcje dzisiaj!
Juhuuu! w końcu coś ruszy
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko ok, mam się nie przejmować skurczami stożkami tylko czekać na fale

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
ale super!! Gratulacje!!! Kruszynki malutkie
Oby pionizacja poszła sprawnie i bezboleśnie..
Jak się czujesz?


Dzisiaj nie mam sił na nic.. zrobiłam tylko obiad, a tak cały dzień leże.. Jestem tak zmęczona, jakbym nie wiadomo co robiła.. Do tego ta duchota ehh..
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:18   #2646
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
zazdroszczę,że sie przemeldowałaś..ja chyba zajmę się tym po porodzie..dowód musiałas zmieniać? sporo załatwiania?
robota żadna, jeden krótki formularz i po sprawie tylko musi być podpis właściciela lokalu i akt własności do wglądu. Dowodu nie musialam zmieniać bo mam juz nowy, bez adresu. Teoretycznie powinnam wymienić prawo jazdy, ale jako że czeka nas jeszcze jedna przeprowadzka w przeciągu 2 lat to pewnie wtedy to ogarnę

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
kciuki mocne za Was dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość
Dzisiaj nie mam sił na nic.. zrobiłam tylko obiad, a tak cały dzień leże.. Jestem tak zmęczona, jakbym nie wiadomo co robiła.. Do tego ta duchota ehh..
takie dni też są potrzebne, nie ma co z nimi walczyć przyjdzie i dzień kiedy będziesz miała więcej siły i więcej porobisz póki co leż i odpoczywaj
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:24   #2647
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
robota żadna, jeden krótki formularz i po sprawie tylko musi być podpis właściciela lokalu i akt własności do wglądu. Dowodu nie musialam zmieniać bo mam juz nowy, bez adresu. Teoretycznie powinnam wymienić prawo jazdy, ale jako że czeka nas jeszcze jedna przeprowadzka w przeciągu 2 lat to pewnie wtedy to ogarnę

wystarczy ,że mąż podpisze na tym formularzu czy potrzebne jakieś upoważnienia itp? mąż jest właścicielem lokalu..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 16:32   #2648
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją

Szybko stawiają do pionu
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:39   #2649
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
wystarczy ,że mąż podpisze na tym formularzu czy potrzebne jakieś upoważnienia itp? mąż jest właścicielem lokalu..
u mnie taka sama sytuacja i byłam z mężem nie wiem czy można to zrobić bez obecności właściciela - najlepiej zadzwonić do urzędu i zapytać bo coś czuję że tu może dużo zależeć od widzimisię pani z okienka
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:40   #2650
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją

Gratulacje!!!!!! Oby łatwo poszło z pionizacją, życzę Wam wszystkiego dobrego!

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
mówisz że 2 torby lepsze? a czemu? pytam bo mam walizkę

Każą nam trzymać wszystkie rzeczy w plastikowych pudłach pod łóżkami i chyba moja walizka się nie zmieści, a nawet jeśli wejdzie, to w sali jest mało miejsca i niewygodnie będzie ją rozkładać i szukać wszystkiego. No i jakbym bym leżała wcześniej na oddziale położniczym (mam mieć wywoływany poród gdyby się nie rozkręciło), to na porodówkę się zabiera część potrzebnych rzeczy, a resztę zostawia, więc zrobię taki podział, żeby doporodowe były osobno i reszta osobno, o ile się uda to ładnie rozdzielić w moich 2 torbach.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 16:49   #2651
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
u mnie taka sama sytuacja i byłam z mężem nie wiem czy można to zrobić bez obecności właściciela - najlepiej zadzwonić do urzędu i zapytać bo coś czuję że tu może dużo zależeć od widzimisię pani z okienka
dzięki za odpowiedź..tak myślałam,że to wspólna wycieczka musi być
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 17:38   #2652
gosiaczkam
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczkam
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: DE/Krk
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
Wspaniałe wieści... w sumie cały dzień o Was myślałam czy się udalo wcisnąć w kolejkę. Gratulacje
gosiaczkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 17:53   #2653
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Miałam ale cóż mam zrobić
Tata chyba liczy, że ja z żelaza jestem i mogę dalej pracować. To samo pracownice ... szukam kogoś pilnie na etat ale na razie same osoby co przyszły do pracy to albo wysłowić się nie umieją albo robią literówki w CV ... hmm jakoś słabo widzę ogarnianie specyfikacji itd przez nie ...

Do tego dziś niespodziewanie (zamiast 25.08) przychodzą mi okna założyć w tej nieszczęsnej zalanej łazience i w przyszłym pokoju Jasia (za rok dopiero go tam wprowadzimy bo musimy drzwi zrobić, min przebić szyby i takie tam) a mój mąż zamiast się cieszyć, że to teraz cały nieszczęsliwy bo on miał na dziś inne plany a musi przenosić rzeczy Tak mnie wkurzył, że mało nie wyszłam z siebie.
To ja ku**wa jego mać zapieprzam mimo brzucha jak balon po całym dniu a on kuźwa ma problem bo miał iść jutro w góry a musi z nimi siedzieć ...
Serio tak się wściekłam, że szok ...
Kochana Ty się tam tak nie dawaj! Teraz to Ty powinnaś już tylko leżeć i pachnieć, o!

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
A ja dzis jem , jem , jem i jem i cisgle jestem glodna ;P
mi też ostatnio apetyt dopisuje...

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ja też się położyłam ale z drzemki nici nie mogę zasnąć.
a ja ostatnio mogłabym spać do południa...albo i dłużej...

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!
hurra!

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko ok, mam się nie przejmować skurczami stożkami tylko czekać na fale
super, że wszystko OK!

Kasiaruda
gratulacje i tu! buziaki dla Twoich skarbów! a jak Ty się czujesz?
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:15   #2654
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dzięki, czuję się naprawdę nieźle (oczywiście kiedy leżę bez ruchu ), u nas pionizacja jest 6 godzin po podaniu znieczulenia. Nie było jakoś tragicznie. Wstałam, zmieniłam koszulę, ogarnęłam krocze, założyłam majtki z podkładem, usiadłam na wózek i przywieźli mnie na salę. Teraz sobie leżę i jest naprawdę nieźle.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 18:53   #2655
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją

Pięknie ważą!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
zazdroszczę,że sie przemeldowałaś..ja chyba zajmę się tym po porodzie..dowód musiałas zmieniać? sporo załatwiania?
Nie trzeba zmieniać dowodu, nawet jak masz tam inny adres, bo nowe dowody i tak nie mają miejsca zamieszkania... Co jest mega upierdliwe wszędzie, nawet, jak chce się człowiek do biblioteki zapisać. Stąd polecam noszenie kopii zaświadczenia z urzędu o zameldowaniu w portfelu.
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 19:05   #2656
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!
Ale fajnie ze juz w domu!!





Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko ok, mam się nie przejmować skurczami stożkami tylko czekać na fale
No i nie ma stresu! )

Ja tak liczylsm ze cos sie dzis zadzieje... nawet skurcze juz mialam, ale wyciszyly sie po kompieli. Moze w nocy cos ruszy? Bardzo bym chciala by to bylo juz!
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 19:41   #2657
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dzięki, czuję się naprawdę nieźle (oczywiście kiedy leżę bez ruchu ), u nas pionizacja jest 6 godzin po podaniu znieczulenia. Nie było jakoś tragicznie. Wstałam, zmieniłam koszulę, ogarnęłam krocze, założyłam majtki z podkładem, usiadłam na wózek i przywieźli mnie na salę. Teraz sobie leżę i jest naprawdę nieźle.

Uff to dobrze, że jest ok.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ale fajnie ze juz w domu!!







No i nie ma stresu! )

Ja tak liczylsm ze cos sie dzis zadzieje... nawet skurcze juz mialam, ale wyciszyly sie po kompieli. Moze w nocy cos ruszy? Bardzo bym chciala by to bylo juz!

Trzymam kciuki, żeby ruszyło.


A u mnie kolejny nudny dzień. :P 2 razy ktg i tyle. Ciekawe co z tym obiecanym wyjściem do domu pod koniec tygodnia. Jutro mam mieć jeszcze badania, więc nie wiem, w weekend się chyba raczej nie wypisuje?
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 19:47   #2658
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
super że już do domku! daj znać jak Esik będzie na nią reagował
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dzięki, czuję się naprawdę nieźle (oczywiście kiedy leżę bez ruchu ), u nas pionizacja jest 6 godzin po podaniu znieczulenia. Nie było jakoś tragicznie. Wstałam, zmieniłam koszulę, ogarnęłam krocze, założyłam majtki z podkładem, usiadłam na wózek i przywieźli mnie na salę. Teraz sobie leżę i jest naprawdę nieźle.
Super, że wszystko tak sprawnie poszło. Twarda babka z Ciebie
W sumie cała Wasza Trójeczka

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ale fajnie ze juz w domu!!







No i nie ma stresu! )

Ja tak liczylsm ze cos sie dzis zadzieje... nawet skurcze juz mialam, ale wyciszyly sie po kompieli. Moze w nocy cos ruszy? Bardzo bym chciala by to bylo juz!
Trzymam kciuki!! Najwyższa pora
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:00   #2659
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Dzięki, czuję się naprawdę nieźle (oczywiście kiedy leżę bez ruchu ), u nas pionizacja jest 6 godzin po podaniu znieczulenia. Nie było jakoś tragicznie. Wstałam, zmieniłam koszulę, ogarnęłam krocze, założyłam majtki z podkładem, usiadłam na wózek i przywieźli mnie na salę. Teraz sobie leżę i jest naprawdę nieźle.
fajnie,że tak szybko mogłas wstać..ponoć to ważne,żeby mimo bólu starać się ruszyć jak najszybciej.. Na pewno też jak się tak trochę ogarnęłas to samopoczucie lepsze. Trzymam kciuki,zeby noc sprzyjała regeneracji i jutro Twoja sytuacja była pozytywna-ale jak dostaniesz dziewczynki to pewnie tak będzie..

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość

Pięknie ważą!



Nie trzeba zmieniać dowodu, nawet jak masz tam inny adres, bo nowe dowody i tak nie mają miejsca zamieszkania... Co jest mega upierdliwe wszędzie, nawet, jak chce się człowiek do biblioteki zapisać. Stąd polecam noszenie kopii zaświadczenia z urzędu o zameldowaniu w portfelu.
dobrze wiedzieć..dzięki za informacje
to może uda mi się zaciągnąć męża i to jeszcze załatwić przed porodem-wystarczy,że weźmiemy ten akt własności lokalu i na miejscu wypełnimy formularz i tyle?

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ja tak liczylsm ze cos sie dzis zadzieje... nawet skurcze juz mialam, ale wyciszyly sie po kompieli. Moze w nocy cos ruszy? Bardzo bym chciala by to bylo juz!
myśle,że jest duża szansa,że jednak się rozkręci

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość

A u mnie kolejny nudny dzień. :P 2 razy ktg i tyle. Ciekawe co z tym obiecanym wyjściem do domu pod koniec tygodnia. Jutro mam mieć jeszcze badania, więc nie wiem, w weekend się chyba raczej nie wypisuje?
zależy od szpitala..u zonymojegomeża chyba wypisywali w weekendy, u "nas"-nie..
szkoda,że dzień niezbyt ciekawy.. a z anestezjologiem udało się spotkać?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-04, 20:05   #2660
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
fajnie,że tak szybko mogłas wstać..ponoć to ważne,żeby mimo bólu starać się ruszyć jak najszybciej.. Na pewno też jak się tak trochę ogarnęłas to samopoczucie lepsze. Trzymam kciuki,zeby noc sprzyjała regeneracji i jutro Twoja sytuacja była pozytywna-ale jak dostaniesz dziewczynki to pewnie tak będzie..


dobrze wiedzieć..dzięki za informacje
to może uda mi się zaciągnąć męża i to jeszcze załatwić przed porodem-wystarczy,że weźmiemy ten akt własności lokalu i na miejscu wypełnimy formularz i tyle?


myśle,że jest duża szansa,że jednak się rozkręci


zależy od szpitala..u zonymojegomeża chyba wypisywali w weekendy, u "nas"-nie..
szkoda,że dzień niezbyt ciekawy.. a z anestezjologiem udało się spotkać?

Niestety nie udało się, niby nie miał czasu. Najwyżej jakby tylko oczekiwanie na niego blokowało wyjście ze szpitala, to rezygnuję i podejdę jakoś w dowolnym momencie, bo do szpitala mam 15 minut spacerku. Ciekawe jak u mnie z tymi wypisami, zobaczymy.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:10   #2661
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Niestety nie udało się, niby nie miał czasu. Najwyżej jakby tylko oczekiwanie na niego blokowało wyjście ze szpitala, to rezygnuję i podejdę jakoś w dowolnym momencie, bo do szpitala mam 15 minut spacerku. Ciekawe jak u mnie z tymi wypisami, zobaczymy.
trzymam kciuki,żebyś jutro otrzymała wypis po pomyślnych informacjach po usg..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:41   #2662
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to zestaw idealny do leczo..a jak masz tego dużo to jeszcze przychodzą mi na myśl roladki z cukinii w sosie pomidorowym-cukinie kroisz bardzo cienko(ja używam noża do sera albo obieraczki do warzyw), grillujesz na patelni grillowej (najpierw przyprawiasz tak jak lubisz) tak,żeby zrobiła się miękka i jędrna, zawijasz to co lubisz np serek jakiś,pomidory suszone, szynka parmeńska, szpinak itp. Zwijasz w rulony i spinasz wykałaczką i zapiekasz w sosie pomidorowym.. Albo musakę możesz tez zrobić (zamiast bakłażana użyc cukinii)..
Ale Ty masz fajne pomysły na jedzonko. Roladki brzmią pysznie ale mój TŻ to raczej nie je nic bez mięsa albo zje i zaraz mówi ze jest głodny. Więc pozostaje mi leczo z kiełbaską

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Jak miło ze strony czopa, oby ruszyło!!!
Na prawdę to musiał być bardzo miły czop

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!


Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie wszystko ok, mam się nie przejmować skurczami stożkami tylko czekać na fale
tu wszystkie chyba czekamy na fale

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
podwójne jupi

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
A u mnie kolejny nudny dzień. :P 2 razy ktg i tyle. Ciekawe co z tym obiecanym wyjściem do domu pod koniec tygodnia. Jutro mam mieć jeszcze badania, więc nie wiem, w weekend się chyba raczej nie wypisuje?
We Wrocławiu wypisują w soboty a w niedziele nie. Musisz się dowiedzieć jak to jest u Ciebie za jutrzejsze wyjście.

Orange to jutro zrób protest i nie wstawaj z łóżka! Powiedz może "coś czuję że dziś urodzę" może poskutkuje

No nie było mnie prawie cały dzień a tu z ledwością 3 strony! Dziewczyny opuszczacie się Dziś był kurier z przewijakiem oraz śpiworkiem. Kupiłam taki cienki, muślinowy w sam raz na lato. No i cena atrakcyjna
http://allegro.pl/aden-anais-spiwore...378260040.html
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:43   #2663
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość

dobrze wiedzieć..dzięki za informacje
to może uda mi się zaciągnąć męża i to jeszcze załatwić przed porodem-wystarczy,że weźmiemy ten akt własności lokalu i na miejscu wypełnimy formularz i tyle?
Tak za jednym świstkiem Cię wymeldowuja ze starego adresu i meldują na nowy

Ale z tym dowodem jak masz stary to bym się jeszcze upewniła czy nie musisz wymienić. Nowego na 100% nie trzeba.
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 20:50   #2664
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
trzymam kciuki,żebyś jutro otrzymała wypis po pomyślnych informacjach po usg..

Dzięki.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Ale Ty masz fajne pomysły na jedzonko. Roladki brzmią pysznie ale mój TŻ to raczej nie je nic bez mięsa albo zje i zaraz mówi ze jest głodny. Więc pozostaje mi leczo z kiełbaską





Na prawdę to musiał być bardzo miły czop











tu wszystkie chyba czekamy na fale





podwójne jupi





We Wrocławiu wypisują w soboty a w niedziele nie. Musisz się dowiedzieć jak to jest u Ciebie za jutrzejsze wyjście.



Orange to jutro zrób protest i nie wstawaj z łóżka! Powiedz może "coś czuję że dziś urodzę" może poskutkuje



No nie było mnie prawie cały dzień a tu z ledwością 3 strony! Dziewczyny opuszczacie się Dziś był kurier z przewijakiem oraz śpiworkiem. Kupiłam taki cienki, muślinowy w sam raz na lato. No i cena atrakcyjna

http://allegro.pl/aden-anais-spiwore...378260040.html

Dzięki, fajnie jakby i u mnie chociaż soboty były dostępne.

Mój czop mi umila już któryś dzień, ciekawe ile łącznie jest tej galarety... :P

Fajny zakup.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:01   #2665
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Ale Ty masz fajne pomysły na jedzonko. Roladki brzmią pysznie ale mój TŻ to raczej nie je nic bez mięsa albo zje i zaraz mówi ze jest głodny. Więc pozostaje mi leczo z kiełbaską





Na prawdę to musiał być bardzo miły czop











tu wszystkie chyba czekamy na fale





podwójne jupi





We Wrocławiu wypisują w soboty a w niedziele nie. Musisz się dowiedzieć jak to jest u Ciebie za jutrzejsze wyjście.



Orange to jutro zrób protest i nie wstawaj z łóżka! Powiedz może "coś czuję że dziś urodzę" może poskutkuje



No nie było mnie prawie cały dzień a tu z ledwością 3 strony! Dziewczyny opuszczacie się Dziś był kurier z przewijakiem oraz śpiworkiem. Kupiłam taki cienki, muślinowy w sam raz na lato. No i cena atrakcyjna

http://allegro.pl/aden-anais-spiwore...378260040.html

O kurde, ale tani ten śpiworek wyhaczylas! Normalnie rzeczy tej marki są dość drogie, a tu taka cena tez musze go kupic, dzieki za link
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:01   #2666
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Ale Ty masz fajne pomysły na jedzonko. Roladki brzmią pysznie ale mój TŻ to raczej nie je nic bez mięsa albo zje i zaraz mówi ze jest głodny. Więc pozostaje mi leczo z kiełbaską

No nie było mnie prawie cały dzień a tu z ledwością 3 strony! Dziewczyny opuszczacie się Dziś był kurier z przewijakiem oraz śpiworkiem. Kupiłam taki cienki, muślinowy w sam raz na lato. No i cena atrakcyjna
http://allegro.pl/aden-anais-spiwore...378260040.html
To tak jak mój, jak nie ma mięsa, to nie jedzenie :P Chociaż udało mi się kilka dań przemycić bezmięsnych, bo ja to tak za mięchem średnio

Cena atrakcyjna? Cena śmieszna Idę zobaczyć, co oni tam jeszcze mają u siebie i może jakiś koszyk zmajstruje na "po wypłacie"


Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Mój czop mi umila już któryś dzień, ciekawe ile łącznie jest tej galarety... :P
U mnie mini ilościami już od jakiegoś tygodnia czop wychodzi, tempo ma tak ślamazarne, że szok
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:08   #2667
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dobry wieczór

Aniula gratulacjePiękne maleństwo

dla wszystkich donoszonych.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
ja cała cisza pije lekką kawę rozpuszczalna. Po porodzie też lekka planuje
Zbożowej nie tkne
Ja też piję kawę całą ciążę, rozpuszczalną z mlekiem. I po porodzie pewnie też będę. Do zbożowej mam podobny stosunek

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość

U mnie dzisiaj oficjalnie 40+0 Juz mam serdecznie dosc tego czekania. Maks mógłby sie pospieszyć bo pindolca dostaje. Wczoraj umyłam cały dom, wziełam sie nawet za żaluzje, których nienawidzę myć.
Nic oprócz okropnego bóla krocza i pchania sie w moją Bozene to sie nic innego nie dzieje. Maluch sobie w najlepsze wypina się i rozciąga w brzuchu. Nosz uparty
Mi na sr mówiła połozna, że z tym myciem okien i sprzątaniem to tak średnio działa, za to seks, spacery, taniec biodrami i piłka i owszem. No i drażnienie brodawek/sutków. Może wypróbuj te sposoby

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
w przypływie energii zaczęłam pakować torbę do szpitala to chyba najwyższy czas, nie?

no i leci 4ta już dziś pralka i... tym samym chyba wszystko będę miała poprane! a nie, jeszcze kocyki ale one na delikatny program muszą iść więc czekają na swoją kolej..

Będziecie coś jeszcze z prania robić żeby odświeżyć przed samym porodem? w sumie jak wszystko jest poprane i poprasowane w szufladach zamkniętych to powinno być ok, nie?

ach i chyba się nie chwaliłam że się wczoraj przemeldowałam teraz dziecko nasze będzie oficjalnie z matką mieszkać
za torbę i tyyyyyle prania Ja nie piorę drugi raz - to co wyprane i wyprasowane leży poukładane w szafie i tak już zostanie

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
super że już do domku! daj znać jak Esik będzie na nią reagował
Też jestem ciekawa reakcji Esika. W ogóle mnie ciekawi jak reagują zwierzaki tych z Was, które maja już swoje maleństwa Ja gdzieś czytałam, że jesli chodzi o kota, to przed przyjściem do domu powinno sie przynieść jakieś ubranie noworodka i położyć w miejscu, gdzie sierściuszek często przebywa, żeby oswoił się z zapachem i wtedy ponoc ma traktować nowego człowieka po przyjściu ze szpitala jak członka "stada" Zamierzamy tak zrobić, ciekawe czy ma to głębszy sens

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
Gratulacje Fajnie, że czujesz się dobrze po cc

Pierniku przy zmianie zameldowania nie trzeba zmieniać dowodu, nawet jak masz stary ze starym adresem. Wystarczy, jak będziesz sobie w portfelu nosiła zaświadczenie o aktualnym zameldowaniu. Sama się przemeldowałam miesiąc czy dwa temu, w dowodzie mam adres starego zameldowania z innego miasta. Natomiast, żeby się zameldować, potrzebujesz albo dokument typu umowa najmu (to do czasowego) lub akt własności gdzie jesteś wpisana (to na stałe), a jesli tak jak u Ciebie mąż jest właścicielem, to musicie jechać razem i on taki dokument musi mieć i złozyc oświadczenie na miejscu.

Ja pół dnia spędziłam u lekarzy. Najpierw chirurg zdjął ostatni szew i zapewnił, że nic się nie rozejdzie, chyba, że będę parła udem Potem gin, która stwierdziła, że do przyszłego tyg. nie urodzę. Mała jest wciąż wysoko, powinniśmy się zabrać za seksy i spacery, żeby ją powoli sprowadzać niżej i skracać/zmiękczać szyjkę, jak chcę urodzić w okolicach terminu czyli w połowie sierpnia Na koniec było ktg, na którym nie zapisało się nawet pół skurczu Czeka nas więc intensywny weekend

Torby do szpitala też mam dwie spakowane, bo tak mi położna z IP poradziła jak zwiedzałam porodówkę, że wygodniej z podziałem na rzeczy dla dziecka i dla mnie, niż z jedną walizką.
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:14   #2668
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć..dzięki za informacje
to może uda mi się zaciągnąć męża i to jeszcze załatwić przed porodem-wystarczy,że weźmiemy ten akt własności lokalu i na miejscu wypełnimy formularz i tyle?
Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Tak za jednym świstkiem Cię wymeldowuja ze starego adresu i meldują na nowy

Ale z tym dowodem jak masz stary to bym się jeszcze upewniła czy nie musisz wymienić. Nowego na 100% nie trzeba.
Na bank nie trzeba wymieniać. Ja mam stary dowód ważny jeszcze 8 lat, bo wymieniałam zaraz po ślubie i Pani mi powiedziała, że zmiana zameldowania/zamieszkania nie ma już związku z wymianą dowodu, bo tych danych nie ma nowych dowodach...
TUTAJ info o meldunku - już kiedyś wrzucałam. My szliśmy z formularzami i wydrukiem z ksiąg wieczystych, ale my oboje jesteśmy właścicielami mieszkania...

Idę obczaić ten śpiworek!
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:46   #2669
Georgia1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Kochane Sierpniówki urodziłam

Antoś 31.07.2016 przez cc godzina 11:54 waga 3820 i 56 długi można mnie dopsać do pierwszej strony jako rozpakowana
Jestem już po ,pojechałam w niedziele żeby wstawić sie na oddział,w nocy z soboty n niedziele miałam regularne skurcze ,co sie okazało rozwarciem i jak juz trafiłam na oddział Pani doktor nie zwlekajac postanowila zrobić cięcie,powiem tak przechodz strasznie rekowalescencje,do tego naszły dni nawału pokarmu,odciągam na zmiane karimiąc ale przyznam szczerze tone we łazach z bólu nie wiem jak mam sbie z tym poradzić ,robią sie kamienie na piersiach masuje je ściągam przystawiam małego ale co ścigne zaraz pojawia sie kolejny to okropne a mały w dodatku bardzo leniwy naje sie i śpi po 3 godzinki ehhh ,taki maly sposzek mi sie urodził.Ogólnie jestem zakochana w moim maleństwie i bardzo szczęśliwa .


Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
W sumie mogę ale na 10-tego mam umówione spotkanie z położną z którą mam rodzić - mam nadzieję, że doczekam i nie będę jej ściągać wcześniej. Idealny termin dla mnie na poród to 10-ty godz 15.00
Ciekawe czy Jasiowi pasuje ten termin
.....
Ja mam termin z OM na jutro a z usg na niedzielę - ale umawiałam sie z Małą na poniedziałek bo taka ładna data 08/08/16
Niestety będę musiała chyba dalej z nią negocjować bo pokój ciagle nie gotowy i generalnie jeden wielki syf....

TŻ - człowiek, który na wszystko ma jeszcze czas - oczywiscie sie przeliczył i teraz zdziwiony, ze jeden weekend nie wystarczył na opróżnienie pokoju, pomalowanie, wyschnięcie, skręcenie mebli, posprzątanie itp....
Normalnie aż któregoś dnia wzięłam i się spłakałam bo taki burdel mam w mieszkaniu
No to się pożaliłam troszkę

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją


Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
za ogarnięcie torby..
też ię najpierw zastanawiałam czy jakoś nie trzeba by odświeżyć tych ubrań dla małej,ale nie jestem sado-macho..wszystko prasowałam,więc robota głupiego by była.. wczoraj kończyłam spora część najmniejszych, więc są świeże, reszta wisi na wieszakach więc też jakos się nie kisi to..będzie ok..
zazdroszczę,że sie przemeldowałaś..ja chyba zajmę się tym po porodzie..dowód musiałas zmieniać? sporo załatwiania?....
Ja w tamtym tyg sie przemeldowałam - miła pani mówiła, ze dowodu nie musze wymieniać

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Byłam dziś na ostatniej wizycie u mojej gin: szyjka skrócona ale zamknięta.....

Przed wizytą miałam ktg i oczywiscie moja mała postanowiła tym razem sie nie ruszać prawie wogole.... W ciagu 20 min machnęła ze 4 razy nogą.... Gin kazała jechać na IP jeśli nadal Mała nie będzie chciała sie ruszać i trochę mnie tym zestresowała bo zjadłam obiad - Mała prawie zero reakcji, po obiedzie ciasto i tez nic
Dopiero po 18 sie rozkręciła a teraz to już wierci sie standardowo

Tak sie zastanawiam jaki wpływ na jej ruchliwość ma to, ze byłam dziś dosyć mocno zmęczona lataniem po mieście..... Ktoś jakieś doświadczenia moze????
Georgia1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-04, 21:56   #2670
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witam
Znów ciężko was nadrobić

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
.
Torby do szpitala też mam dwie spakowane, bo tak mi położna z IP poradziła jak zwiedzałam porodówkę, że wygodniej z podziałem na rzeczy dla dziecka i dla mnie, niż z jedną walizką.
Też mam dwie torby

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Sonia i Eliza witają zxdrugiej strony brzucha. 2100 i 2700 są na noworodkach na obserwacji, ja zaraz pionizacja i na salę swoją
fajnie są bliźniaki chciałabym

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Tosia dzisiaj ma dzień cyca i dopiero mam chwile by napisać. Idziemy do domu!
Ooo super wieści
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2016-08-04 o 22:00
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.