Burza w szklance... perfum. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 07:50   #241
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Tu nie ma ukladow wizazowo-allegrowych.

Tu od poczatku nie potrzebne byly dyskusje na perelkach, ktore doprowadzily do tego co widac.
Czyta sie przykro . A jeszcze bardziej jest prykro tym ktorzy cenia Rachele za prace, troskliwosc, wrecz opiekunczosc nad forum a Kate30 za znajomosc perfum, zyczliwosc.

Ciezko naprawde tym, ktorzy to czytaja , ciezko wyposrodkowac
Podpisuje się pod Neonką. Przykro z powodu tej sytuacji. Osobiste wycieczki żenujące. Szkoda "Perfum"...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:01   #242
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Tu od poczatku nie potrzebne byly dyskusje na perelkach, ktore doprowadzily do tego co widac.
Czyta sie przykro . A jeszcze bardziej jest prykro tym ktorzy cenia Rachele za prace, troskliwosc, wrecz opiekunczosc nad forum a Kate30 za znajomosc perfum, zyczliwosc.
Ciezko naprawde tym, ktorzy to czytaja , ciezko wyposrodkowac
Dyskusja na perełkach była bezosobowa do czasu gdy jedna z osób nie wzieła tego do siebie ze to niby do niej ktos "pije".

Większość osób z forum nie ma zielonego pojecia ile swojej duszy Rachela wkłada w to forum. Nie widza nic o tym ze prezed kazda podjeta decyzja konsultuje sie z innymi osobami (czesto telefonicznie i płaci za to niemałe rachunki) tak aby z całej sytuacji wyjsc w jak najkorzystniejszy sposób.

Jak juz widac ze ktos jest zielony to od razu nietóre osoby pozbawiaja Moderatora praw do własnych opini i decyzji bo niby ma łagodzić spory na forum itp. Ale sam przy tym ma działac wbrew swoim zasadom bo jednej czy drugiej się wydaje ze moderator to robot a nie zywa osoba o uczuciach, osobowości i własnych pogladach.
Najłatwiej jest sie czepić kogoś i wieszac na nim "psy" (tak wirtualnie bo pieski to kochane zwierzatka i krzywdy im zrobić nie damy) bo postapiła wedle własnej opini sumienia i zasad a sprzecznych z tym co nam sie wydaje ze powinien zrobic.

Teraz proponuje niech te osoby które tak popluły jadem postawia sie na miejscu Racheli i odpowiedza co by zrobiły jak by zgłoszono im kilka razu o "żł poscie" i zwrócił sie do nich administrator o załatwienie tej sprawy.

I z góry nie uwieze ze napisza ze pogłaskały by i poklepały koleżankę która złamała regulamin po głowie i same by zrezygnowały z bycia moderatorem by czasem nie spadł koleżance włos z głowy. Bo bo skoro musza kogos upomnieć za złe postepowanie to juz wola zrezygnowac z forum.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:05   #243
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
ja sie tylko tak krociutko wypowiem

edycja daje mi poczucie komfortu.
a jesli wklejam zdjecie swojej geby, zeby otrzymac obiektywna opinie, czy lepiej mi w blondzie czy na lyso, to robie to tylko dla siebie - i gdy odpowiedz mnie usatysfakcjonuje, wole skasowac foto, zeby nikt juz go wiecej nie wygrzebywal i nie roztrzasal sie nad nim - bo juz nie ma potrzeby. ot, dla komfortu wlasnie.
i to jest intymne. i nie powinno byc w tym nic dziwnego.

zastanawia mnie tylko, dla kogo jest to forum - dla uzytkownikow czy szefostwa? wiem, ze fajnie jest byc wlascicielem forum, ktore jest spojne, ladne i niezniszczone
ale chyba jeszcze lepiej jest byc wlascicielem forum, ktorego uzytkownicy sa szczesliwymi uzytkownikami, prawda?

to tyle ode mnie. ide sobie.
Germini właśnie takie wykorzystanie forum jest dla instrumentalne. Forum jest publiczne - to znaczy, że wszyscy mają prawo z niego korzystać. Ktoś, kto udziela rad, przekazuje Ci jakąś wiedzę, poświęca czas na znalezienie zdjęć, liczy na to, że ileś tam osób skorzysta z tej wiedzy. Indywidualne porady można zamówić i wizażysty czy stylisty i za to się płaci.


Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie bardzo rozumiem, nazwanie Cię partenerem życiowym uważasz za wejście z buciorami w życie prywatne?

Nie baw się może w polityka, tylko skup nad meritum sprawy zamiast drążyć temat mało istotny dla sensu dyskusji.
Basiu to, że Zło jest moim partnerem życiowym, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Gdybym chciała to upublicznić, zrobiłabym to na pewno oficjalnie. Dla mnie jest to właśnie włażenie z butami w czyjeś życie. I przykre, że tego nie rozumiesz.

Zarzucasz adminowi, że się panoszy itp... Proszę o konkrety. Bo takie oskarżenia, że ktoś jest taki czy inny, łatwo jest rzucać. A ja ciągle proszę o konkrety.

A jeśli chodzi o meritum. To może sama napiszesz, co wg Ciebie jest tym meritum, bo ja się pogubiłam. Sprawa jak zwykle ma drugie dno, a jak dla mnie są to powiązania z Allegro. Bo chyba od tego wszystko się zaczęło.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:11   #244
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dlaczego w takim razie nie pozamykać edycji na forach, na których działo się to nagminnie?
...proszę - dajcie szansę wiZOOżowi...
Nie tylko...
Co z wątkiem: "Misja w Zambii"? Jak teraz będziemy dopisywać nowe mamy adopcyjne? O innych dopiskach (bardzo ważnych) nie wspomnę...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:16   #245
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
A ja nadal czekam na linki do postów, w których potraktowałem Ciebie w sposób na tyle oburzający, że usprawiedliwiało to wejście z buciorami w moje życie prywatne.
Zło naprawdę myślisz, że nikt tutaj nie wiedział, że jesteś mężem Agi? Czytałam co najmniej kilka dyskusji w których nie jedna dziewczyna wytknęła Ci to , że żona musi po Tobie sprzątać i przepraszać. Wiadomo jesteście adminami, ale naprawdę uważasz, żę wolno Ci wszystko? I że ktoś jest na tyle głupi, żę nie rozumie Twoich insynuacji? Bo najlepiej Ci do tej pory wychodzi prowokowanie i banowanie, a także wyzywanie od trzaskających drzwiami przedszkolaków. Jesteśmy babami, moze i awanturnymi, ale Ty w niczym nam nie ustępujesz. Wprost przeciwnie
I jeszcze raz podkreślę , że nie rozumiem dlaczego nazywasz "wejściem w życie z butami" nazwanie po imieniu rzeczy, która od dawna jest znana na forum.

Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
Zło, zbanowana nie byłam nigdy, a na nowym koncie zaczełam się odzywać dlatego, ze nie mogę odzyskać hasła do starego. I wszystko.

Ale jeśli uważasz, że banowanie mnie (za co?) jest lekiem na całe zło - nihil obstat, Kate się ucieszy, ba! może nawet uzna, że pozwoli Ci się w ten sposób przeprosić...
A tutaj mamy przepiękny przykład w jaki sposób szefostwo ukręciło samo na siebie bacik Hybris co prawda nie moze pisać, że swojego konta, ale przecież może założyć drugie. Tylko dziwie sie, dlaczego jeszcze nie ma tu innych wiadomych użytkowniczek, którym Zło "popierniczkował coś w ustawieniach ".
Dziewczyny zapraszamy, przecież to takie proste, wystarczy inne konto

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

5. Prawo kiedyś trzeba zacząć egzekwować i zawsze musi być kiedyś ta pierwsza osoba. Ze padło akurat na Kate30 to przypadek. mogło paść na każdą z osób która kiedykolwiek takie coś zrobiła na mnie tez.
No właśnie padło na Kate, pytanie "dlaczego". Dlaczego akurat po awanturze na perełkach?

I jeszcze jedno. Trochę śmieszne jest to, że znieśliście edycję. W wielu przypakach była naprawdę przydatna, jak w wypadku , o którym pisze Carolina. Przecież, aby pousuwać załączniki nie trzeba edytować wiadomości. Z resztą, komu by sie chciało szukać pośród tylu swoich postów. Wystarczy wejść w swoje załączniki i pojedynczo , lub hurtowo je usunąć, bez używania edycji.
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:28   #246
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

uskow po co znowu piszesz w takim tonie Jaki ma to cel, kontynuacje wczorajszego wieczoru?


Ten watek bedzie za chwile koszmarnie wygladal
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:29   #247
cegutka
Raczkowanie
 
Avatar cegutka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 121
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość

A tutaj mamy przepiękny przykład w jaki sposób szefostwo ukręciło samo na siebie bacik Hybris co prawda nie moze pisać, że swojego konta, ale przecież może założyć drugie. Tylko dziwie sie, dlaczego jeszcze nie ma tu innych wiadomych użytkowniczek, którym Zło "popierniczkował coś w ustawieniach ".
Dziewczyny zapraszamy, przecież to takie proste, wystarczy inne konto
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=481

Hybris nie może pisać ze swojego konta bo nie ma do niego hasła. Nie może odzyskać hasła, bo nie ma dostępu do skrzynki e-mail, na którą swoje konto zakładała.

Bum! teoria spisku upada.
cegutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 08:30   #248
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość

Basiu to, że Zło jest moim partnerem życiowym, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Gdybym chciała to upublicznić, zrobiłabym to na pewno oficjalnie. Dla mnie jest to właśnie włażenie z butami w czyjeś życie. I przykre, że tego nie rozumiesz.

Zarzucasz adminowi, że się panoszy itp... Proszę o konkrety. Bo takie oskarżenia, że ktoś jest taki czy inny, łatwo jest rzucać. A ja ciągle proszę o konkrety.

A jeśli chodzi o meritum. To może sama napiszesz, co wg Ciebie jest tym meritum, bo ja się pogubiłam. Sprawa jak zwykle ma drugie dno, a jak dla mnie są to powiązania z Allegro. Bo chyba od tego wszystko się zaczęło.
Ad 1) To, iż Zło jest Twoim partnerem życiowym wiekszość osób dawno wiedziała, ja to napisałam wprost - popełniłam gafę, o czym już napisałam w poście 1035 - http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1035

Ad2) Odnosnie panoszenia się Złosia na forum, żądasz konkretów? Myślę, że doskonale wiesz o co chodzi, bo nie raz, nie dwa tonowalaś jego wypowiedzi na forum.

Ad 3) Meritum sprawy jest to, iż Kate30 została potraktowana wyjątkowo w negatywnym tego słowa znaczeniu - ukarana blokadą za usunięcie zdjęć własnego autorstwa, czyli za coś za co dotąd nikt nie poniósł kary - TO JEST MERITUM SPRAWY.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:34   #249
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Zrobmy przerwe w dyskusji. Poczekamy az emocje opadna. Szkoda zdrowia niektorych wiazanek i adminow
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:35   #250
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
I niech ja zgadnę, o co tu wszystko chodzi. Jak nie wiadomo o co, to wiadomo, że o pieniądze - czyli handel na Allegro. Mam rację??
To właśnie niszczy to wasze forum. Wzajemne oskarżenia, insynuacje Nicki na allero, nicki na forum. Ja mam wrażenie, że tutaj odbywa się wieczna inwigilacja kto z kim i czym handluje i za ile

Oczywiście w to wszystko chcecie wciągnąć jeszcze moderatora. Zamiast mieć pretensję do bogu ducha winnej Racheli, same zweryfikujcie swoje postępowanie i układy allegrowo-wizazowe.
Święte słowa Ago !!!
O to nam cały czas chodziło, chodziło nam o postepowanie i układy allegrowo - wizazowe, o to, aby nie inwigilowac nikogo, nie wytykac kto czym i za ile handluje, o to ,że jest to prywatna sprawa kazdego i nic nikomu do tego za ile sprzedaca/ kolezanka z allegro/ z wizażu wystawia swoje przedmioty. Zgadzając się z Tobą przedstawię Ci pewną historyjkę:

1. Nasza moderatorke Rachelę oburzył fakt wystawienia przedmiotu, którego licytację przegrała za zbyt wysoka jej zdaniem cenę (z zarobkiem), Rachela zarzucała, że kupujący nie miał do tego prawa. Do dyskusji włączyła się Cegutka, która zgadzając się z Rachelą podała przy okazji linki do aukcji jednej z wizażanek (Bogu ducha winnej) przy okazji dorabiając teorię, że my wizazanki, czy tez forumki z gazetowego wykorzystujemy się wzajemnie i przebywamy tu własciwie po to, aby przy okazji na sobie wzajemnie pozarabiać.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3102

2. Gdy podniosiłysmy w następnych postach argumenty m.in. w obronie dziewczyny... co zrobiła nasz moderatorka?
Tez sama zaczeła doszukiwac się tego typu sytuacji, wszystko interpretować w wyzej opisany sposób i własnie w kontekście wspólnego przez nas wzajemnego się naciągania, padły swłowa "przedsiebiorczy", "kombinatorzy", "naciągacze", z którymi ona jak widac sie zgadzała. A wreszcie padło stwierdzenie, że przykre jest to, że dochodzi tu do tego typu praktyk. I tyle, broniąc się przed zarzutami zostałysmy zaocznie przez modkę skazane.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3117
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3111

3. Zarzucono mi że "zjechałam rachelę"...jak sadze chodziło ten post:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3118

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3156
4. Następnie Rachela znikneła, dyskusja natomiast trwała nadal. Uznałam, że powinnyśmy bronic się przed tego typu zarzutami, tłem dyskusji, które ewidentnie rzucało cień na nasze wzajemne relacje, a przy okazji dotykało zupełnie postronnych osób.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3156
5. sprawa jak sądziłam została załatwiona, same chyba ją rozwiązałysmy i doszłysmy do wzglednego porozumiena, a przede wszystkim zawieszenia broni
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3163

Dodam tylko, że Rachela nie odezwała się tu wcale, nie napisała np. "dziewczyny, nie powinnyśmy sie bezpodstawnie wzajemnie oskarżać, nie po to tu jestesmy itp." Wręcz przeciwnie, dołączyła i poprała "teorię spisku"

6. I zaraz potem mamy bana. w dziwny sposób z doskonała precyzja wystrzelonego w uzytkowniczke, ktra stawiała kontrę. Dziwny czas i miejsce na tak rygorystyczne przestrzeganie regulaminu. Natychmiastowa reakcja. KAŻda z nas kiedyś jakieś zdjęcia usunęła. Fakt, było to zapisane w regulaminie ... tak trzeba go przestrzegać. Ale nawet w duzo powazniejszym akcie normatywnym niz nasz regulamin jest cos na temat odstapienia od wymierzenia kary, niskiej szkodliwości czynu itp. I dodam jeszcze, nie chodzi mi tu o "nierówne" traktowanie uzytkowniczek. Właśnie o równe mi chodzi a przede wszystkim o to, aby z regulaminu nie robić narzędzia, które mozna w dogodnych sytuacjach zastosować. Bo wygląda na to, że restrykcyjnie stosujemy regulamin w stosunku do tych, którzy stawiaja na forum kontrę, a dla tych, którzy siedzą cicho i się nie odzywaja mamy taryfę ulgową.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:36   #251
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
uskow po co znowu piszesz w takim tonie Jaki ma to cel, kontynuacje wczorajszego wieczoru?



Ten watek bedzie za chwile koszmarnie wygladal
Dzisiejsze wypowiedzi nie są kontynuacją wczorajszej rozmowy?? Chyba są.

Juz wygląda koszmarnie.

Cytat:
Napisane przez cegutka Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=481

Hybris nie może pisać ze swojego konta bo nie ma do niego hasła. Nie może odzyskać hasła, bo nie ma dostępu do skrzynki e-mail, na którą swoje konto zakładała.

Bum! teoria spisku upada.
Nie koniecznie, jeśli przejżeć Twoje wypowiedzi.


Co do jednego sie tylko pomyliłam. Nie można usuwać załączników. Synchronizacja mi padła
Za pomyłkę przepraszam redakcję
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 08:39   #252
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Zło naprawdę myślisz, że nikt tutaj nie wiedział, że jesteś mężem Agi? Czytałam co najmniej kilka dyskusji w których nie jedna dziewczyna wytknęła Ci to , że żona musi po Tobie sprzątać i przepraszać. Wiadomo jesteście adminami, ale naprawdę uważasz, żę wolno Ci wszystko? I że ktoś jest na tyle głupi, żę nie rozumie Twoich insynuacji? Bo najlepiej Ci do tej pory wychodzi prowokowanie i banowanie, a także wyzywanie od trzaskających drzwiami przedszkolaków. Jesteśmy babami, moze i awanturnymi, ale Ty w niczym nam nie ustępujesz. Wprost przeciwnie
I jeszcze raz podkreślę , że nie rozumiem dlaczego nazywasz "wejściem w życie z butami" nazwanie po imieniu rzeczy, która od dawna jest znana na forum.
Tak jak pisałam wcześniej, po prostu sobie tego nie życzę. Ja Ciebie nie pytam jak masz na imię i nazwisko, i z kim sypiasz?


Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A tutaj mamy przepiękny przykład w jaki sposób szefostwo ukręciło samo na siebie bacik Hybris co prawda nie moze pisać, że swojego konta, ale przecież może założyć drugie. Tylko dziwie sie, dlaczego jeszcze nie ma tu innych wiadomych użytkowniczek, którym Zło "popierniczkował coś w ustawieniach ".
No oczywiście. Kolejna teoria spiskowa. Brakuje tylko "najwartościowsze wizażanki" gdzie jesteście???
Sorry za sarkazm, ale męczy mnie to dorabianie nam rogów. Uważam, że zablokowanie kont kilku paniom, które siały ferment na tym forum było bardzo dobrą decyzją.

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszamy, przecież to takie proste, wystarczy inne konto
No właśnie padło na Kate, pytanie "dlaczego". Dlaczego akurat po awanturze na perełkach?
Przepraszam bardzo, ale to nie ona usunęła zdjęcia? Jeśli ktoś burzliwie chce sie rozstać z wizażem, to nie dziwcie się, że reakcja moderatora jest zasadnicza. Tym bardziej, że to Użytkownicy zgłaszają łamanie regulaminu. Więc nie wszyscy uważają, że jest OK jak Kate zabiera swoje zabawki.

Dla wyjaśnienia, nie wiem co tak dokładnie wzburzyło Kate. Jeśli jest to jakiś konflikt z Hybris, to chyba najlepszym rozwiązaniem jest wyjaśnienie całej sytuacji na forum, a nie strzelanie focha. Gdzie zostają same domysły i niesmak.

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno. Trochę śmieszne jest to, że znieśliście edycję. W wielu przypakach była naprawdę przydatna, jak w wypadku , o którym pisze Carolina. Przecież, aby pousuwać załączniki nie trzeba edytować wiadomości. Z resztą, komu by sie chciało szukać pośród tylu swoich postów. Wystarczy wejść w swoje załączniki i pojedynczo , lub hurtowo je usunąć, bez używania edycji.
Dla mnie to nie jest śmieszne, tylko przykre, że nie mogę mieć zaufania do Wizażanek
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:45   #253
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Zrobmy przerwe w dyskusji. Poczekamy az emocje opadna. Szkoda zdrowia niektorych wiazanek i adminow
zgadzam się, z tej dyskusji chyba nic dobrego juz nie wyniknie
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:50   #254
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej, po prostu sobie tego nie życzę. Ja Ciebie nie pytam jak masz na imię i nazwisko, i z kim sypiasz?
Teraz rozumiem i przychylę sie do prośby Nie wiedziałam, że to wiedza tajemna, bo wyczytałam ją właśnie na Waszym portalu.
Ja nie mam nic przeciwko ujawnieniu tego z kim sypiam, bo sypiam w własnym mężem i nie widzę nic złego w przyznaniu się do tego.
Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość

No oczywiście. Kolejna teoria spiskowa. Brakuje tylko "najwartościowsze wizażanki" gdzie jesteście???
Sorry za sarkazm, ale męczy mnie to dorabianie nam rogów. Uważam, że zablokowanie kont kilku paniom, które siały ferment na tym forum było bardzo dobrą decyzją.
O nie, akurat daleka jestem od przywoływania tych wizażanek, z resztą nie raz publicznie pisałam o tym, że nie wolno wracać do tego co było. No, ale skąd mam wiedzieć, że akceptujecie klona hybris i glaczego w ogóle ma ona klona. Zło także o tym nie wiedział, co można zobaczyc kilka postów wyżej.

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, ale to nie ona usunęła zdjęcia? Jeśli ktoś burzliwie chce sie rozstać z wizażem, to nie dziwcie się, że reakcja moderatora jest zasadnicza. Tym bardziej, że to Użytkownicy zgłaszają łamanie regulaminu. Więc nie wszyscy uważają, że jest OK jak Kate zabiera swoje zabawki.
A moze poprostu moderator powinien to uszanować i dać w spokoju odejść, a nie przystawiać żółtą pieczątkę, że "moje na wierzchu"

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Dla wyjaśnienia, nie wiem co tak dokładnie wzburzyło Kate. Jeśli jest to jakiś konflikt z Hybris, to chyba najlepszym rozwiązaniem jest wyjaśnienie całej sytuacji na forum, a nie strzelanie focha. Gdzie zostają same domysły i niesmak.
Sytuacja została wyjaśniona, a że Kate odeszła to chyba jej sprawa. Przecież nikt nikogo siłą tu nie trzyma.

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość

Dla mnie to nie jest śmieszne, tylko przykre, że nie mogę mieć zaufania do Wizażanek
Pomyłka. Już to napisałam. A zaufania nie można mieć do ludzi w realu, w wirualnym świecie jest to nagminne. Taki świat, takie życie, co mnie także bardzo boli. Jak wiele innych spraw.

Ale ważni i ważniejsi są i będą zawsze. Ten , kto dynda im u .... jest cacy, inni be. Black&White.
Z mojej strony
EOT
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:50   #255
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
T

Przepraszam bardzo, ale to nie ona usunęła zdjęcia? Jeśli ktoś burzliwie chce sie rozstać z wizażem, to nie dziwcie się, że reakcja moderatora jest zasadnicza. Tym bardziej, że to Użytkownicy zgłaszają łamanie regulaminu. Więc nie wszyscy uważają, że jest OK jak Kate zabiera swoje zabawki.

Dla wyjaśnienia, nie wiem co tak dokładnie wzburzyło Kate. Jeśli jest to jakiś konflikt z Hybris, to chyba najlepszym rozwiązaniem jest wyjaśnienie całej sytuacji na forum, a nie strzelanie focha. Gdzie zostają same domysły i niesmak.
1.Jak już wyżej pisałam, w swoim odczuciu miałam prawo zabrać swoje zdjęcia, podobnie jak inne użytkowniczki, w dowolnym momencie.

2.Zabrałam wtedy, gdy zdałam sobie sprawę, że pozostawienie ich tutaj może być dla mnie w przyszłości szkodliwe - inne użytkowniczki usuwały zdjęcia z innych przyczyn i w innych okolicznościach.

3.Nie chodzi o focha, chodzi o to, że wyjaśnianie czegokolwiek komukolwiek tutaj od dawna jest już niemożliwe.
Aby nie ciągnąć dalej nieprzyjemnych dyskusji, nie jątrzyć i nie psuć innym dziewczynom atomosfery na forum - wyraźnie zaznaczyły, że sobie tego nie życzą, wycofałam się z tamtej rozmowy z Hybris, pozwalając sobie pozostać przy własnej opinii.

Nie widziałam możliwości bardziej jasnego jej wyrażenia niż to uczyniłam, nic już nie zostało do powiedzenia.

Nie odchodziłam stąd trzaskając drzwiami, odeszłam cicho i spokojnie, tyle tylko, że uznałam, że moje zdjęcia nie mogą tutaj zostać - więc je usunęłam.

Bana czy to tymczasowego czy stałego przyjełabym z pokorą - złamałam regulamin ok, moja sprawa - i tak od kilku dni nie udzielałam się tutaj i nie miałam zamiaru tu wracać.

Błędem był moment, który Rachela wybrała na bana dla mnie - z różnych względów - po prostu czara goryczy się przelała i tyle.
I to wcale nie u mnie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 08:54   #256
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Mimo wszystko zycze wszystkim milego dnia

Ide do pracy, bede egzaminowac.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:03   #257
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Święte słowa Ago !!!
O to nam cały czas chodziło, chodziło nam o postepowanie i układy allegrowo - wizazowe, o to, aby nie inwigilowac nikogo, nie wytykac kto czym i za ile handluje, o to ,że jest to prywatna sprawa kazdego i nic nikomu do tego za ile sprzedaca/ kolezanka z allegro/ z wizażu wystawia swoje przedmioty. Zgadzając się z Tobą przedstawię Ci pewną historyjkę:

1. Nasza moderatorke Rachelę oburzył fakt wystawienia przedmiotu, którego licytację przegrała za zbyt wysoka jej zdaniem cenę (z zarobkiem), Rachela zarzucała, że kupujący nie miał do tego prawa. Do dyskusji włączyła się Cegutka, która zgadzając się z Rachelą podała przy okazji linki do aukcji jednej z wizażanek (Bogu ducha winnej) przy okazji dorabiając teorię, że my wizazanki, czy tez forumki z gazetowego wykorzystujemy się wzajemnie i przebywamy tu własciwie po to, aby przy okazji na sobie wzajemnie pozarabiać.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3102

2. Gdy podniosiłysmy w następnych postach argumenty m.in. w obronie dziewczyny... co zrobiła nasz moderatorka?
Tez sama zaczeła doszukiwac się tego typu sytuacji, wszystko interpretować w wyzej opisany sposób i własnie w kontekście wspólnego przez nas wzajemnego się naciągania, padły swłowa "przedsiebiorczy", "kombinatorzy", "naciągacze", z którymi ona jak widac sie zgadzała. A wreszcie padło stwierdzenie, że przykre jest to, że dochodzi tu do tego typu praktyk. I tyle, broniąc się przed zarzutami zostałysmy zaocznie przez modkę skazane.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3117
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3111

3. Zarzucono mi że "zjechałam rachelę"...jak sadze chodziło ten post:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3118

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3156
4. Następnie Rachela znikneła, dyskusja natomiast trwała nadal. Uznałam, że powinnyśmy bronic się przed tego typu zarzutami, tłem dyskusji, które ewidentnie rzucało cień na nasze wzajemne relacje, a przy okazji dotykało zupełnie postronnych osób.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3156
5. sprawa jak sądziłam została załatwiona, same chyba ją rozwiązałysmy i doszłysmy do wzglednego porozumiena, a przede wszystkim zawieszenia broni
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3163

Dodam tylko, że Rachela nie odezwała się tu wcale, nie napisała np. "dziewczyny, nie powinnyśmy sie bezpodstawnie wzajemnie oskarżać, nie po to tu jestesmy itp." Wręcz przeciwnie, dołączyła i poprała "teorię spisku"

6. I zaraz potem mamy bana. w dziwny sposób z doskonała precyzja wystrzelonego w uzytkowniczke, ktra stawiała kontrę. Dziwny czas i miejsce na tak rygorystyczne przestrzeganie regulaminu. Natychmiastowa reakcja. KAŻda z nas kiedyś jakieś zdjęcia usunęła. Fakt, było to zapisane w regulaminie ... tak trzeba go przestrzegać. Ale nawet w duzo powazniejszym akcie normatywnym niz nasz regulamin jest cos na temat odstapienia od wymierzenia kary, niskiej szkodliwości czynu itp. I dodam jeszcze, nie chodzi mi tu o "nierówne" traktowanie uzytkowniczek. Właśnie o równe mi chodzi a przede wszystkim o to, aby z regulaminu nie robić narzędzia, które mozna w dogodnych sytuacjach zastosować. Bo wygląda na to, że restrykcyjnie stosujemy regulamin w stosunku do tych, którzy stawiaja na forum kontrę, a dla tych, którzy siedzą cicho i się nie odzywaja mamy taryfę ulgową.
Mulier wybacz, ale ja nie widzę w tych postach ŻADNEJ nagonki na Kate. Jest tam dyskusja na temat cen na allegro. Fakt, nie jesteście jednomyślne, ale czy to jest powód vendetty Racheli na Kate? jak dla mnie szyte grubymi nićmi. Tym bardziej, że Rachela zastosowała najłagodniejszy z możliwych banów.

Rozumiem, że macie uczucie nierównego traktowania użytkowników. Rozumiem. Ale musicie zrozumieć, że my też działamy trochę wybiórczo. To są własne obserwacje - niestety ograniczone możliwościami fizycznymi, żeby to wszystko przeczytać i opanować. I "zgłoszenia złego postu". Wtedy moderatorzy reagują. Ponieważ post i dyskusja były gorące - również dla innych użytkowników, to nie dziwi mnie natychmiastowe zgłoszenie do moda.
Gdyby Kate nie usuwała zdjęć ( jak dla mnie jest to niszczenie wątku) nie było by w ogóle sprawy. Wy stanęłyście po stronie Kate i jestem w stanie to zrozumieć, ale za tydzień czy dwa to mogła by być inna osoba, która postanawia się rozstać z wizażem. I zapewniam, że było już kilka banów, nawet stałych, za niszczenie treści forum i KWC.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:23   #258
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
1.Jak już wyżej pisałam, w swoim odczuciu miałam prawo zabrać swoje zdjęcia, podobnie jak inne użytkowniczki, w dowolnym momencie.

2.Zabrałam wtedy, gdy zdałam sobie sprawę, że pozostawienie ich tutaj może być dla mnie w przyszłości szkodliwe - inne użytkowniczki usuwały zdjęcia z innych przyczyn i w innych okolicznościach.

3.Nie chodzi o focha, chodzi o to, że wyjaśnianie czegokolwiek komukolwiek tutaj od dawna jest już niemożliwe.
Aby nie ciągnąć dalej nieprzyjemnych dyskusji, nie jątrzyć i nie psuć innym dziewczynom atomosfery na forum - wyraźnie zaznaczyły, że sobie tego nie życzą, wycofałam się z tamtej rozmowy z Hybris, pozwalając sobie pozostać przy własnej opinii.

Nie widziałam możliwości bardziej jasnego jej wyrażenia niż to uczyniłam, nic już nie zostało do powiedzenia.

Nie odchodziłam stąd trzaskając drzwiami, odeszłam cicho i spokojnie, tyle tylko, że uznałam, że moje zdjęcia nie mogą tutaj zostać - więc je usunęłam.

Bana czy to tymczasowego czy stałego przyjełabym z pokorą - złamałam regulamin ok, moja sprawa - i tak od kilku dni nie udzielałam się tutaj i nie miałam zamiaru tu wracać.

Błędem był moment, który Rachela wybrała na bana dla mnie - z różnych względów - po prostu czara goryczy się przelała i tyle.
I to wcale nie u mnie.
Kate ja jednak ciągle nie rozumiem, co Cię tak wzburzyło i dlaczego postanowiłaś odejść. Mam jednak nadzieję, że żal, czy złość Ci minął i mimo wszystko będziesz się ciągle udzielać na forum. Z tego co widziałam, to naprawdę perfumy to Twoja pasja.
Nie wiem w jaki sposób można zdjęcia kolekcji wykorzystać przeciwko Tobie. Dla mnie Twoje odejście nie było "ciche", ale na zasadzie "zabieram swoje zabawki". I sorry, ale rejestrując się na portalu miałaś świadomość, że zabawki należą do wszystkich użytkowników. Dość często dostaję maile i PW z prośbą o usunięcie jakiegoś postu czy zdjęć. Przyczyny są bardzo różne. Na ogół przychylamy się do prośby Użytkownika, jeśli to nie za mocno ingeruje w strukturę watku czy serwisu. Ale wtedy sytuację i intencje mamy jasne. Sposób Twojego odejścia odbieram jako zagrożenie dla serwisu, bo my mamy obowiązek chronienia treści zawartych na forum.

Mam jednak nadzieję, że ta burza mimo wszystko pozwoli wyjaśnić jakieś niedomówienia. I będą z tego jakieś obopólne korzyści. Pozwolę nie zgodzić się z Twoim stwierdzeniem, że nie warto niczego wyjaśniać. Wręcz koniecznie TRZEBA.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:25   #259
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Dla mnie jest zdumiewające usunięcie możliwości edycji, narzedzia , zkórego większosć z róznych powodów chętnie korzystała.myśle ,że zazwyczaj w uzasadnionych przypadkach.
Znam co prawda przypadek edytowania kilka dni temu prawie wszytskich postów poprzez usunięcie większości ich treści , ale uważam iż był to przypadek sporadyczny.

Nie wydaje mi się aby treści , ktore tu prezentujemy były aż tak istotne , aby ich modyfikacja , czy nawet sporadyczne usnięcie czegoś zasługiwalo na taką rewolucję . Przeciez nie są to treści naukowe, nikt sie na nie nigdzie nie będzie powoływał. .
Reakcja moim zdaniem jest niewspółmierna do sytuacji. A wiele z nas przestaje się tutaj czuć dobrze. Spory wizażanek , szczególnie na "kameralnych " wątkach wygasają same bez ingerencji moda i wizażowe życie toczy się dalej.

Ja tuz przed usunięciem tej funkcji wkleiłam kilka swoich fotek na jednym z wątków , w pośćie gdzie wkleiłam te załączniki wyrażnie zaznaczyłam iz robię to na przysłowiową chwilę. Chcialam się po prostu pokazac zaprzyjaźnionym wizażankom. Niestety po chwili nie miąłam juz możłiwości usunąć zdjęć i mój wizerunek nadal tam wisi wbrew założeniu i mojej woli

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej, po prostu sobie tego nie życzę. Ja Ciebie nie pytam jak masz na imię i nazwisko, i z kim sypiasz?
Niekóre zdjęcia to równiez sprawa prywatna i powinnyśmy mieć prawo decydować o ich usunięciu , szczególnie gdy przedstawiają wizerunek lub inne własności.
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 09:31   #260
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Tym bardziej ,że fotki nie są chronione przed kopiowaniem.
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:37   #261
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Jeżeli ktoś ma takie poważne obawy ,w jaki sposób mogą być wykorzystane jego zdjęcia to niech ich po prostu nie zamieszcza.

Rozumiem ,że są wątki na których udziela się już tylko pewna,zaprzyjaźniona grupa osób,w takim wypadku ,jeżeli chcemy pokazać tym Wizażankom nasze zdjęcia,możemy wysłać je mailem...spotkałam się już z takim postępowaniem i nikogo to nie raziło.

Jest wiele wątków,które po prostu opierają się na zdjęciach i ,gdyby zaczęto usuwać z nich załączniki ,straciłyby zupełnie sens.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:43   #262
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 659
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś ma takie poważne obawy ,w jaki sposób mogą być wykorzystane jego zdjęcia to niech ich po prostu nie zamieszcza.

Rozumiem ,że są wątki na których udziela się już tylko pewna,zaprzyjaźniona grupa osób,w takim wypadku ,jeżeli chcemy pokazać tym Wizażankom nasze zdjęcia,możemy wysłać je mailem...spotkałam się już z takim postępowaniem i nikogo to nie raziło.

Jest wiele wątków,które po prostu opierają się na zdjęciach i ,gdyby zaczęto usuwać z nich załączniki ,straciłyby zupełnie sens.
Gdybym wiedziała , że nia ma funkcji edycji , nie wkleiłabym ich , zaznaczyłam zresztą ich "chwilowość" w treści postu.
W każdym razie teraz na pewno nigdy nic nie wkleję.
zasad nie powinno zmienić się z minutyna minutę i tyle.
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:52   #263
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Kate ja jednak ciągle nie rozumiem, co Cię tak wzburzyło i dlaczego postanowiłaś odejść. Mam jednak nadzieję, że żal, czy złość Ci minął i mimo wszystko będziesz się ciągle udzielać na forum. Z tego co widziałam, to naprawdę perfumy to Twoja pasja.
Nie wiem w jaki sposób można zdjęcia kolekcji wykorzystać przeciwko Tobie. Dla mnie Twoje odejście nie było "ciche", ale na zasadzie "zabieram swoje zabawki". I sorry, ale rejestrując się na portalu miałaś świadomość, że zabawki należą do wszystkich użytkowników. Dość często dostaję maile i PW z prośbą o usunięcie jakiegoś postu czy zdjęć. Przyczyny są bardzo różne. Na ogół przychylamy się do prośby Użytkownika, jeśli to nie za mocno ingeruje w strukturę watku czy serwisu. Ale wtedy sytuację i intencje mamy jasne. Sposób Twojego odejścia odbieram jako zagrożenie dla serwisu, bo my mamy obowiązek chronienia treści zawartych na forum.

Mam jednak nadzieję, że ta burza mimo wszystko pozwoli wyjaśnić jakieś niedomówienia. I będą z tego jakieś obopólne korzyści. Pozwolę nie zgodzić się z Twoim stwierdzeniem, że nie warto niczego wyjaśniać. Wręcz koniecznie TRZEBA.
Agnieszko - wzburzyło mnie to, że wizażanka, która nie ukrywajmy, lubi awantury, wpada do wątku i stawia tezy i zarzuty, które wyżej opisała Mulier, a których nie będę już powtarzać.

Rzecz w tym, mam nadzieję, że wiele użytkowniczek może to potwierdzić, że jest dokładnie odwrotnie niż twierdzi hybris vel cegutka.

Wzburzyło mnie to, że jakoś nie znalazł się nikt, poza nami, kto by tę użytkowniczkę próbował oświecić w tej sprawie.

Ponieważ nie chcę być podejrzewana o jakieś nieczyste zagrywki, poprostu fatalnie się z tym czuję, mając wiedzę którą mam, postanowiłam tak a nie inaczej.

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś ma takie poważne obawy ,w jaki sposób mogą być wykorzystane jego zdjęcia to niech ich po prostu nie zamieszcza.

Rozumiem ,że są wątki na których udziela się już tylko pewna,zaprzyjaźniona grupa osób,w takim wypadku ,jeżeli chcemy pokazać tym Wizażankom nasze zdjęcia,możemy wysłać je mailem...spotkałam się już z takim postępowaniem i nikogo to nie raziło.

Jest wiele wątków,które po prostu opierają się na zdjęciach i ,gdyby zaczęto usuwać z nich załączniki ,straciłyby zupełnie sens.
Co do zdjęć i ich twórczego jak się okazuje wykorzystywania w śledczej pasji.
Otóż nie wpadłam wcześniej na to o czym pisała wyżej Nuit, a co teraz wydaje się oczywiste.

Wszystko wydawało się zabawą i przyjemnością, a okazuje się, że może być wyciągnięte kiedyś - teraz czy w przyszłości - jako argument dokumentujący pewne chore tezy.

Otóż nie chcę, by za kilka miesięcy śledcza cegutka wyciągnęła moje aukcje - identyfikując je za pomocą moich zdjęć - bo za pomocą konta już jej się to nie uda - i komentowała je w taki czy inny sposób.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:08   #264
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Ja rowniez chcialabym dodac cos od siebie.
Bede szczera, nie zawsze jestem z regulaminem na biezacao, nie skupiam sie tutaj glownie na czytaniu regulaminu. Malo tego, jestem pewna, ze wiekszosc z nas go nie zna, wiekszosc z nas usuwala posty, fotki.
We wszytkich takich regulaminach troche sie gubie, bo sa dosc wybiorcze. Ten nasz wizazowy rowniez.
Ale nie oburzam sie na to, ze jestesmy regulaminowo traktowane wybiorczo, bo chyba nie sposob nadarzyc za kazdym postem lamiacym regulamin. Po prostu nie sposob. Dlatego ta wybiorczosc. I chcialabym myslec, ze tylko dlatego.
Wiec tu przyznaje racje Adze i Zlosiowi.
Ale prosze, dajcie i nam prawo do popelniania bledow, do naprawiania ich, do porozumien miedzy soba, do refeleksji konstruktywnej - na spokojnie, bez jakis burzliwych i ostatecznych"ciachniec".
Kiedy interwencja z Waszej strony jest taka jakas nadgorliwa to i ja czuje niesmak z przebywania tutaj. A bardzo cenie sobie to forum (pomimo krytyki, ktora zdarzy mi sie czasem wyrazic) Cenie sobie ten portal naprawde. Bardzo. Za rozne rzeczy.
A teraz pokaze to wszytko co chcialam wyrazic wyzej - na swoim przykladzie. Wiem, ze moge za to zostac zbanowana. Licze sie z tym. Tak chyba jednak bedzie uczciwiej.
Wczoraj w jednym watku usunelam fotke po to aby wkleic ja w innym. Najnormalniej w swiecie chcialam pokazac kawalek chwili, ktora spedzilam na Helu w miniony weekend. Nie uwazam jednak, by moja fotka byla na tyle wazna i istotna dla portalu abym nie miala prawa zaraz po tym ja usunac lub przeniesc. To moja chwila z zycia. Mam prawo ja zachciec pokazac, mam tez prawo ja usunac, z roznych wzgledow.
I takie prawo ma Kate30 (chocby to byly tylko flaszki perfum) i Ty Ago, i Zlos... Kazdy.

edit musialam.

Edytowane przez Dorota-Coco
Czas edycji: 2007-03-21 o 06:58 Powód: pare bykow
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:21   #265
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III


Przepraszam ze wtrącam ...ale moze by tak przeniesc dyskusje na forum techniczne i wspolnie zastanowic sie nad tym co by mozna było z tym zrobic...by problem ten wiecej sie nie powtorzyl? Wspolnie.. moderatorzy i uzytkownicy wizaz.pl. Moze udalo by się w jakis sposob przywrocic mozliwosc edycji postow.
Prosze nie "bijcie", ale wydaje mi się ze dopuki bedzie tutaj istniał wątek „perełki z allegro“ doputy beda pojawiac sie tego typu problemy...
Sama zaczynam sie zastanawiac nad tym czy wystawic flaszke na allegro, albo lepiej wymienic... Wiadomo ze nikt nie chce tutaj nikogo krzywdzic, nikt nikogo zdzierac z pieniędzy,czy tez na bliskich osobach zarabiac... a co dopiero zmuszac do zakupu
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:43   #266
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Psycho, nawet tak nie pisz, bo tak jak zlikwidowana zostala mozliwosc edycji, tak teraz zamkniety zostanie watek perelek i tak dalej, i tak dalej... tylko do czego to prowadzi, jaki to ma sens?
(za przeniesieniem dyskusji tez jestem, bo chce poogladac nastepne piekne kolekcje wizazanek- i strasznie mnie rozsmiesza mysl, jakie piorunujace wrazenie by zrobila czyjas kolekcja wklejona w tej chwili do tego watku, bombowe )
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:51   #267
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
i strasznie mnie rozsmiesza mysl, jakie piorunujace wrazenie by zrobila czyjas kolekcja wklejona w tej chwili do tego watku, bombowe )
Khy czekaj idę robić zdjęcia

Żartuję Ale zrobię jak jeszcze dofrunie do mnie kilka flakoników... tyle że wtedy będzie chyba moja kolekcja perfum część IV
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 10:57   #268
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
I jeszcze coś: Rachelo, wybacz, ale skoro kilka (kilkanaście) osób wyraża zgodnie jakąś opinię to może należałoby się zastanowic, czy te osoby nie mają racji? Bo może to co "ludzie mówią" nie jest tak całkiem bezpodstawne?
Margot, zgadzam się z Tobą, że słowa krytyki należy brać pod uwagę, że to może być dla nas cenna wskazówka, ciężko jednak trzeźwo patrzeć i wyciągać wnioski z ataku, który z konstruktywną krytyką się mija. Pewne rzeczy można przecież powiedzieć / napisać inaczej...
Jakiś czas temu napisałam do Racheli PW, gdyż uważałam, że niepotrzebnie skleiła kilka wątków w jeden. Napisałam to grzecznie, łagodnie wręcz, wyłuszczyłam argumenty, dla których sklejone wątki powinny zostać oddzielnymi bytami i poprosiłam Rachelę, by zastanowiła się nad ewentualnym rozdzieleniem wątków.

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Demoniku, ja akurat byłam moderatorką i wiem jaka to jest robota... masz morze cierpliwości i dystansu dla nas i za to bardzo Cię szanuję
Dziękuję Eiri .
Niełatwo mi było na początku, prawie rok temu dostałam tę "schedę" po Smoczycy, którą wiele osób częstokroć wspominało. Czułam się porównywana do mojej poprzedniczki, a tego nikt nie lubi. Było mi przykro, że mimo upływu czasu tak mało osób widzi to, co zrobiłam na forum, a zajęłam się wówczas gruntownymi porządkami, bo bałagan był niewąski. Począwszy od ostatniej strony przeglądałam każdy wątek - łączyłam, poprawiałam tytuły - wszystko po to, by forum było bardziej przejrzyste, a nam łatwiej się z niego korzystało.

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
AgaZ ma racje, ze watek bez zdjec Kate na poczatku wyglada troche glupio - ale moze warto czasem pozwolic, zeby jeden watek wygladal troche glupio niz doprowadzac do takiej wojny?
Myślę, że nie chodzi tu o "głupi wygląd" tego konkretnego wątku, ale o całą masę wątków na innych forach tego portalu, które zostały zmodyfikowane (lub wręcz zniszczone) przez użytkowników.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Przykro, nie przykro, , przez Was i Waszą awanturę zablokowano ważną opcję, dla niektórych jedynie techniczną; wybaczcie, ale o powadze Waszego postępowania, bez względu na to, co w tym wątku jutro znajdę - dla mnie - to nie świadczy na pewno.
Dla mnie ta opcja również była bardzo ważna, ale nie czuję się winna jej usunięcia. Ani ja, ani wizażanki, które udzielają się na forum Perfumy. Uważam, że dyskusja w tym wątku była jedynie "gwoździem do trumny" w całej sprawie, która toczy się nie od dzisiaj.

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Widzisz Demoniku, wkroczyłaś. Napisałas co sądzisz na temat tej sytuacji. Wyraziłaś swoje zdanie... mało tego, wkleiłas linki do postów, z których usunęłas zdjęcia. Jestes naszym moderatorem i czuje po prostu że jesteś z nami. I nie wymagam od Ciebie jak i od Racheli tego abyscie się ze mną zgadzały. Tylko odrobinę empati (która sie właśnie wykazałaś i o którą cały czas mi chodziło) w stosunku do nas uzytkowniczek/czy tez do mnie uzytkowniczki. To własnie usiłuję cały czas przekazac w moich postach. Fakt, może niezbyt fortunnie. Ale chodzi mi po prostu o zrozumienie, oparcie, obiektywizm. Ja wiem na czym polega regulamin. Mam nadzieje, że nigdy na tym forum go nie złamałam. Ale wiem też co znaczy czuć się bezsilnym.
Dziękuję za słowa uznania, Mulier . Uwierz, ja czasem też czuję się bezsilna. Nie znoszę zbiorowej histerii, zawsze starałam się unikać tego typu sporów, bo zwykle zaczynają się od rzeczy dość błahej, a kończą na wzajemnym obrzucaniu błotem, a teraz czasem czuję się zmuszona do zabrania głosu w jakiejś sprawie. I jest mi tym bardziej ciężko, że chciałabym się solidaryzować z Wami, bo bardzo Was lubię i jednocześnie rozumiem przyczyny postępowania Szefostwa, do którego sympatii (całkiem szczerej podkreślam) nie ukrywam. I jestem między młotem, a kowadłem, a Salomon, jak wiadomo, był tylko jeden .

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A tutaj mamy przepiękny przykład w jaki sposób szefostwo ukręciło samo na siebie bacik Hybris co prawda nie moze pisać, że swojego konta, ale przecież może założyć drugie. Tylko dziwie sie, dlaczego jeszcze nie ma tu innych wiadomych użytkowniczek, którym Zło "popierniczkował coś w ustawieniach ".
Dziewczyny zapraszamy, przecież to takie proste, wystarczy inne konto
Hybris nie była zabanowana, być może miała zablokowany dostęp do konta - nie wiem. Nie było, że tak napiszę, przeciwwskazań, by założyła drugie konto. I skorzystała z tej możliwości. Nie wzbudzała moich podejrzeń jako Cegutka, więc nie miałam powodów, by prześwietlać nową użytkowniczkę. Sprawa została przewałkowana pół roku temu :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...75#post2627675


Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Gdybym wiedziała , że nia ma funkcji edycji , nie wkleiłabym ich , zaznaczyłam zresztą ich "chwilowość" w treści postu.
W każdym razie teraz na pewno nigdy nic nie wkleję.
zasad nie powinno zmienić się z minutyna minutę i tyle.
Rozterko, ja także ubolewam nad usunięciem opcji edycji. Nie twierdzę, że nigdy nie wkleję tu swoich fotek, ale teraz pięć razy się zastanowię, zanim zamieszczę tu mój wizerunek.
Rozumiem natomiast pobudki, które kierowały właścicielami, sama widziałam parę zniszczonych wątków, które całkiem straciły swój sens.
Fajnie byłoby jednak (i jest to czysty kaprys ), gdybyśmy mogli w ciągu określonego czasu wyedytować swój post (poprawić ewentualne literówki, dopisać coś istotnego) i usuwać własne zdjęcia niezależnie od tego, ile czasu minęło od ich zamieszczenia.


Na zakończenie dodam, że dyskusja nt. edycji postów toczy się na Technicznym i tam zapraszam zainteresowane nią osoby:

- http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=175127&page=3
- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=179952

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 11:16   #269
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Moja kolekcja perfum - część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Tym bardziej ,że fotki nie są chronione przed kopiowaniem.
Najlepszą ochroną przed skopiowaniem jest ich usunięcie ZANIM wklei się zdjęcie na forum, na którym jednocześnie buszuje prawie 3000 osób...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 11:23   #270
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Unhappy Burza w szklance... perfum.

Otwieram wątek.

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.