Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 23:57   #241
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Też myślę o wykupieniu karnetu, tylko się w cenach jeszcze połapać muszę. Ja mam taki problem, że w zasadzie dobrze płwam tylko żabką. Na plecach się podtapiam, a przy kraulu czuję się jak idiotka (czy ktoś kto umie pływać kraulem mógłby mi to teoretycznie opisać? ręce takie bardziej zgięte czu proste?), o delifinie nawet nie wspominam, bo nigdy nie umiałam.
Mam basen w szkole w piątki, ale to jakieś pół godzinki i rzadko na niego chodze, bo bardzo się wstydzę pokazywać w kostiumie, a wiadomo jacy ludzie potrafią być wredni :/.
Myślicie, że jakbym pływała tak ok. 1h 2-3 razy w tyg ale tylko żabką to jakie by były efekty? W sensie, w których partiach ciała?
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:53   #242
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

w kraulu wyciągasz rękę z wody praktycznie prostą ale od razu zaczynasz ją wyginać tak aby łokieć był w górze, a reszta ręki niżej. No i tak wsadzasz rękę (najpierw dłon później sukcesywnie dalszą część) do wody. Nie wiem czy coś zrozumiałas :P Mam nmadzieję, żę tak. Ale najlepszy sposób to pójść na basen patrzeć jak inni robią i się samemu uczyć. Bo naet jak będziesz wiedziała wszystko teoretycznie to bez wypływania iluś tam godzin i taK nie będziesz żabką pływać. Ja cay czas bardzo się jeszcze męczę przy kraulu i zazdroszczę osobom, którzy mogą wejść do basenu i non top wolnymkraulem pływać bez odpoczynku...
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:58   #243
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja tak bardzo bym chciała iść na basen:/ Ale kompletnie nie wiem jak to wkomponować... Brak czasu niestety:/ Ale jakoś to wykombinuje i lecę na basen, czas zacząć ostrzejszą walkę z cellulitem niż prowadziłam
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:07   #244
Pancza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 100
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja chodze na basen już od półtora miesiąca po długiej przerwie. Corny woda świetnie modeluje sylwetke. W połączeniu z innymi ćwiczeniami daje niesamowite efekty. Ja pływam żabką krytą, kraulem sie uczę, ale na razie wychodzi mi średnio. Sama żabka intensywna też jest dobra
__________________
nauczyłam się, że to nie grzech mówić prawdę,
nawet jeśli
siebie przedstawia się wtedy w samych superlatywach
Pancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:50   #245
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
Mam basen w szkole w piątki, ale to jakieś pół godzinki i rzadko na niego chodze, bo bardzo się wstydzę pokazywać w kostiumie, a wiadomo jacy ludzie potrafią być wredni :/.
Myślicie, że jakbym pływała tak ok. 1h 2-3 razy w tyg ale tylko żabką to jakie by były efekty? W sensie, w których partiach ciała?
Ja chodzę na basen regularnie, nigdy nie zwracam uwagi na innych ludzi i ich wygląd, sama nigdy się nie spotkałam z sytuacją żeby ktoś z kogoś się naśmiewał.

Pływam tylko żabką, bo to mi wychodzi najlepiej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 12:12   #246
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
(czy ktoś kto umie pływać kraulem mógłby mi to teoretycznie opisać? ręce takie bardziej zgięte czu proste?), o delifinie nawet nie wspominam, bo nigdy nie umiałam.
Nie pływam rewelacyjnie, ale powiem Ci jak mnie uczono:
Kiedy wynurzasz rękę (tą"tylnią" ) z wody to najpierw wychodzi łokieć. Przekładasz ją do przodu sięgając daleko za głowę. Po zanurzeniu ma być ugięta, przedramie skierowane prawie równolegle do podłogi. I znów wunurzając zgiętą rękę najpierw wychodzi łokieć. Itd.

Delfina nie umiem opisać, to trzeba poczuć . Jeśli chcesz się nauczyć spróbuj zacząć od pływania dzięki samym ruchom bioder (jak syrena). A potem złap kogoś kto potrafi i poproś, żeby Ci pokazał.

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja chodzę na basen regularnie, nigdy nie zwracam uwagi na innych ludzi i ich wygląd, sama nigdy się nie spotkałam z sytuacją żeby ktoś z kogoś się naśmiewał.

Pływam tylko żabką, bo to mi wychodzi najlepiej
Też jeszcze nikt mnie nie wyśmiał, chociaż daleko mi do ideału. Corny na basen mają wstęp wszyscy, nie musisz mieć figury jak ze Słonecznego Patrolu.
A żabka podobno jest najlepsza jeśli chodzi o ujędrnienie biustu . Może coś w tym jest.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 16:19   #247
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
Standardowe baseny maja chyba 25 m, spotkalam sie tez nieraz z 20m Ja jak plywam to w ciagu niecalej godziny z przystankami nieraz robie 40 basenow (tych po 25), ale mysle ze jakby sie spiac to mozna zrobic wiecej. Daenerys trzymam kciuki i na pewno sie uda tyle a moze nawet wiecej
Ja mam problemy z naczynkami ale nie zauwazylam jeszcze nigdy roznicy po wizytach na jakichkolwiek basenach.. wiec moze to co innego w tym czasie zadzialalo ? moze na saunie bylas po basenie ??
Pojde w poniedzialek to zobaczymy ile tych basenow wyjdzie.

No i moze faktycznie przesadzam z tymi naczynkami.

Umiem plywac glownie zabka ale nie kryta jak myslicie czy to wystarczy? Tzn kraulem tez umiem jakos ale tego nie lubie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 16:51   #248
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Mysle ze co do poprawy sylwetki to nie ma roznicy czy sie plywa zabka kryta czy nie. Kryta na pewno plynie sie szybciej, no i ja odczuwam taka roznice ze nie boli mnie kark jak plywam kryta bo nie trzymam ciagle glowy nad woda kraulem umiem tak troche i plywam nim tylko jak mam pletwy, ale nie za dlugo , jakos tak niewygodnie mi wiec mysle ze tak jak umiesz bedzie ok, nic na sile bo Ci sie odechce
Tak więc powodzenia!
A jesli chodzi ogolnie o zabke to podobno fajnie wyrabia wewnetrzne partie ud, ale mysle ze ogolnie fajnie dziala na cialko
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 18:23   #249
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Dzięki za taki odzew Tzn. że niestety, ale źle pływam, bo nigdy nie byłam pewna i pływałam z takimi jakby prostymi rękami (jak przy grzbiecie tylko na brzuchu ^^'), bo z tym uginaniem łokcia to jakoś się skoordynować nie moge :|. Póki co, pozostanę przy samej żabce, po prostu nie lubię mieć poczucia, że mogłabym zrobić więcej gdyby to i to (w tym przypadku umiejętność pływanai kraulem). Dlatego pocieszyłyście mnie .
A no i co do wyśmiewania to przeraża mnie, gdy moje koleżanki gadają o jednej dziewczynie, która rzeczywiście figurą nie grzeszy. Przez to idąc na basen z nimi przeżywam wielki stres, bo tez mam troszkę cellulitu (sylwetkę jeszcze bym przezyła, bo nie jest aż tak źle) i zaraz myślę, czy one to widzą i czy będa komentować. Nawet jak nie słyszę to ten stres jest straszny i nie mogę nad nim zapanować :/. A przy obcych ludziach bym się tak nie wstydziła, no bo co tam, nie znam ich i więcej nie spotkam :P
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:41   #250
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
Dzięki za taki odzew Tzn. że niestety, ale źle pływam, bo nigdy nie byłam pewna i pływałam z takimi jakby prostymi rękami (jak przy grzbiecie tylko na brzuchu ^^'), bo z tym uginaniem łokcia to jakoś się skoordynować nie moge :|. Póki co, pozostanę przy samej żabce, po prostu nie lubię mieć poczucia, że mogłabym zrobić więcej gdyby to i to (w tym przypadku umiejętność pływanai kraulem). Dlatego pocieszyłyście mnie .
Zawsze możesz poprosić kogoś, żeby Ci pokazał. Jeśli masz basen w szkole popytaj nauczyciela wf-u. W ostateczności na wielu basenach wiszą plansze gdzie jest pokazane krok po kroku co i jak . Ale zawsze dobrze, jeśli ktoś kto się na tym zna zobaczy Cię w akcji i od razu skoryguje błędy, żeby ich nie utrwalać.

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
A no i co do wyśmiewania to przeraża mnie, gdy moje koleżanki gadają o jednej dziewczynie, która rzeczywiście figurą nie grzeszy. Przez to idąc na basen z nimi przeżywam wielki stres, bo tez mam troszkę cellulitu (sylwetkę jeszcze bym przezyła, bo nie jest aż tak źle) i zaraz myślę, czy one to widzą i czy będa komentować. Nawet jak nie słyszę to ten stres jest straszny i nie mogę nad nim zapanować :/. A przy obcych ludziach bym się tak nie wstydziła, no bo co tam, nie znam ich i więcej nie spotkam :P
Wiesz, szkolne plotkary będą obgadywały Twoją figurę choćbyś nawet przyszła w powyciąganym dresie. Też chodziłam do szkoły (nawet nie tak dawno to było ) i wiem, że to trudne się nie przejmować, ale pomyśl, że robisz to tylko dla siebie. Jeśli masz okazję zrobić coś dla zdrowia i figury to szkoda byłoby rezygnować z takiego powodu. Poza tym pływanie bardzo dobrze działa na celluit .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 21:11   #251
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Zgadzam się z anią, a poza tym pomyśl jak zaszpanujesz jak będziesz śmigać kraulem, wtedy już nic nie powiedzą :P A poza tym ja tak sobie myślę, że skoro one Ciebie znają to nie będą raczej nic gadały złego. Ja myślę, że to taki typ, który o inncyh gada źle, ale nie o swoich, więc możesz być spokojna
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 22:09   #252
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja znam dziewcyzne a raczje juz kobiete 28 lat ma która chodzi na basen trzy razwy w tygodniu i wcale szczupła nie jest;/ jakaies 100 kilo wazy.ale nei ogranicza słodyczy ani jedzenia wiec...mhmmm
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:09   #253
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Wiesz, szkolne plotkary będą obgadywały Twoją figurę choćbyś nawet przyszła w powyciąganym dresie. Też chodziłam do szkoły (nawet nie tak dawno to było ) i wiem, że to trudne się nie przejmować, ale pomyśl, że robisz to tylko dla siebie. Jeśli masz okazję zrobić coś dla zdrowia i figury to szkoda byłoby rezygnować z takiego powodu. Poza tym pływanie bardzo dobrze działa na celluit .
Dokładnie Takie szkolne plotkary to nawet jak byś super wyglądała i miała figurę jak z magazynu to i tak zawsze by coś sobie znalazły i dlatego nie ma co się przejmować. Czy naprawdę aż tak zależy Ci na zdaniu tego typu osób Ja tam bym je unikała jak ognia i na basenie śmigała bezwstydnie - w końcu po to ludzie na basen chodzą, żeby sobie popływać, a nie żeby się przejmować kto co o nich sobie pomyśli

Milusiaam
to żadna nowość, że sam basen cudów nie zdziała.

Dziś basenik zaliczony
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:59   #254
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Oj no wieem, że się nie powinnam przejmować itp ale to silniejsze ode mnie :/ Pewnie jakoś się przełamię, w sumie to lubię pływać, tylko że na basen chodzę tak jakby sama, bo pełno ludzi sobie pozałatwiało zwolnienia - oprócz mnie i tych plotkar -_-
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:05   #255
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Hej Ja też chodzę na basen, już od jakiegoś miesiąca Wykupiłam sobie karnet 10 wejść za 50zł. Zostało mi jeszcze 4 i muszę je do 12stego wykorzystać. Widzę spore efekty, choć jest to moja jedyna aktywność fizyczna. Chodzę mniej więcej 2 razy w tygodniu po 40min. Brzuch jest bardziej płaski ale akurat z brzuchem nigdy problemów większych nie miałam. Jestem zadziwiona efektami jakie daje moim udom. Wiem,że to też pewnie efekt diety, ale zawsze miałam mocne uda, ok 57-58cm. Moim marzeniem, takim realnym, było 55cm. Dziś rano się zmierzyłam a tu 54,5 i to przed okresem <jupi> więc polecam wszystkim. Jak skończę karnet to albo kupię następny, albo wykupię tym razem na aerobik. Ale nie lubię się pocić, szczególnie zbiorowo więc w tym basen bije aerobik na głowę
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:33   #256
monikau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 181
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A ja poszukuję dobrego basenu dla siebie oraz fajnej szkoły pływania dla mojej 5 letniej córeczki, czy ktoś zna obiekty godne uwagi na terenie Trójmiasta( chętnie Sopot, Gdańsk)???Proszę...
monikau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:16   #257
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Jak mi się skończy okres, to obowiązkowo też idę po karnecik na 10 wejść, tylko muszę się dowiedzieć ile on jest ważny bo wyjeżdżam na święta i nie wiem czy będę w stanie go cały wykorzystać...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:28   #258
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja chodze dosyć często na basen ale nie potrawie pływać więc zazwyczaj troche się powygłupiałam i koniec

ale ostatnio stwierdziłam że szkoda marnować tak karnetu i wpadłam na sposób podkładam sobie pod brzuch taką długą gąbkę coś ala wielki papilot i pływał pieskiem

i teraz pytanie nie chce za dużo schudnąć max 2-3kg ale zależy mi na wyczwiczeniu mięśni
jakie mięśnie tak naprawdę czwiczę??


zależy mi na nogach ramionach i brzuchu

ale czuje zakwasy tylko w plecach
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:54   #259
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ooliwka, pewnie za bardzo się spinasz, próbując się utrzymać i stąd ból w plecach. Musisz się rozluźnić A najlepiej naucz się pływać, oswój z wodą. Ja pływam żabką i na plecach. Jak dziewczyny pisały, podczas pływania pracują mięśnie brzucha, nóg, i ramion. Ja od następnego razu będę pływać z deską w rękach, bo już mi się zaczynają ramiona rozbudowywać a i tak nie są wąskie. Nogi widocznie mi zeszczuplały po ośmiu wizytach po 40min. Skóra wygląda sto razy lepiej, mówię o celulicie, bo sucha jest jak pieprz Dziś pływałam po 10 szerokości ( bou mnie na długość się nie da, są boje i podział na płytką i głęboką) potem 2x plecki i kolejna dyszka. Wkurzyłam się bo po piątej dyszce miałam jeszcze zrobić dwa plecki i zakrztusiłam się wodą. Cholerka. A zabrakło mi tych 2 plecków do szczęścia bo już skończył się czas. Na plecach czuję jak pracuje brzuch i na pewno nogi. Ręce mam luźno wzdłuż ciała.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 16:57   #260
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A ja nie widze żadnych rezultatów mojego basenowania poza dobrym humorem Pływam żabką całe 45 minut i nawet nie jestem ani trochę zmęczona A przydałby się jakiś ból mięśni czy cokolwiek, żebym wiedziała, że to mi coś daje Chyba, że ten mój styl pływania to taki niezbyt męczący jest...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:27   #261
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Może poprostu już nie sprawia Ci żadnej trudności? Może pora na coś cięższego Ja dopiero zaczynam i mnie żabka męczy i czuję mięśnie, zdecydowanie
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:28   #262
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Milka19, może warto pomyśleć nad popływaniem troszkę kraulem, albo nad zwiększeniem ilości przepływanych basenów?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:26   #263
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Może poprostu już nie sprawia Ci żadnej trudności? Może pora na coś cięższego Ja dopiero zaczynam i mnie żabka męczy i czuję mięśnie, zdecydowanie

Masz racje. Chyba muszę zacząć biegać na basen

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Milka19, może warto pomyśleć nad popływaniem troszkę kraulem, albo nad zwiększeniem ilości przepływanych basenów?
Ilość basenów staram się za każdym razem maxymalizować. Pływam non stop 45 min i raczej już więcej nie wyciągnę A kraulem nie umie pływać Powinnam zacząć się uczyć - zapewne podczas nauki bardziej się namęcze niż pływając żabką
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:34   #264
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Milka19 zawsze jakies wyjscie, a jak sie nauczysz kraulem, to potem delfinkiem itd Ja kraula kaleczę strasznie...tez bym musiala potrenowac:P
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 05:53   #265
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja teraz chodzę 1x w tyg na 35 min ( w niedzielę na 8:00) bo mnie zatoki męczą
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:45   #266
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

W koncy bylam na tym basenie. Dopiero wczoraj bo wczesniej TZ bolaly nogi pomalowaniu sufitu, a potem mi wyjechal, a ja sie balam isc sama.

Bylo bardzo fajnie i tanio - tylko 3,20 funta, a co najwazniejsze bez zadnych limitow czasowych. Zrobilismy 12 dlugosci toru na poczatek w pol godziny, z tym ze to dlugi basen (33m). Moglabym zrobic jeszcze raz tyle, ale wolalam nie ryzykowac, ze dzis nie bede mogla nogami ruszyc. Ilosc dlugosci toru bedziemy zwiekszac sukcesywnie, zeby na basenie pobyc tak gdzies godzine.
Mysle ze okolo 25 bedzie ok. jak myslicie?

Generalnie bardzo fajne odczucia. Nie przejmowalam sie moja bladoscia, bo w Anglii kazdy blady i w ogole tu nikogo nie interesuje kto jak wyglada. Poza tym to bardzo fajny relaks dla mnie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:01   #267
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Wczoraj pobiłam rekord Zrobiłam 72 szerokości. Dziś byłam z przyjaciółką, byłyśmy tylko we dwie na caaały basen No i dziś to był totalny light Zrobiłyśmy po 40 szerokości, a potem to już wygłupy. Stanie w miejscu i przebieranie nogami, pływanie z deską na 100 sposobów, balet super sprawa A zmęczona jestem bardziej niż zwykle. Na koniec pan ratownik chciała mnie nauczyć skoku na główkę, ale spękałam. Może następnym razem
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:20   #268
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
Wczoraj pobiłam rekord Zrobiłam 72 szerokości. Dziś byłam z przyjaciółką, byłyśmy tylko we dwie na caaały basen No i dziś to był totalny light Zrobiłyśmy po 40 szerokości, a potem to już wygłupy. Stanie w miejscu i przebieranie nogami, pływanie z deską na 100 sposobów, balet super sprawa A zmęczona jestem bardziej niż zwykle. Na koniec pan ratownik chciała mnie nauczyć skoku na główkę, ale spękałam. Może następnym razem

I to w 45 min rozumiem?

Kiepsko tu na waszym tle wypadam.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:13   #269
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ale to na szerokość nie długość , czyli ok 12-15m U nas jest 40min.
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:38   #270
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A ja mam katar, głowa mnie boli, więc raczej nici z basenu jutro
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 16:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.