Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 04:59   #241
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Witamy nowe kolezanki

Dziewczyny zazdroszcze wam tego samozaparcia do cwiczen... Piszcie o tym wiecej to moze i ja sie przylacze
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:07   #242
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
Mimi08 od tygodnia cwiczę Skalpel z Ewą Chodakowską ;p.sceptycznie do tego podchodziłam ale chyba są już efekty;pp
gratuluję samozaparcia <brawo>
Słyszałam dużo pozytywnych opinie na temat tych ćwiczeń. Może kiedyś się skusze.

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Witamy nowe kolezanki

Dziewczyny zazdroszcze wam tego samozaparcia do cwiczen... Piszcie o tym wiecej to moze i ja sie przylacze
Ja też zazdroszcze.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 12:15   #243
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Jak przetrwać w pracy 12h na nocnej zmianie? Chyba tam umrę. Ale w zasadzie nie mam wyjścia, nie mogę znaleźć nic innego a czas leci

Coś miłego mnie spotkało rano dostałam wiadomość o treści "" od kogoś, kto bardzo dawno do mnie się nie odzywał (i ja do niego, z różnych powodów...). Jakoś tak lepiej mi się zrobiło
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 14:48   #244
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ja też jakiś czas temu spróbowałam Skalpela, ale przerósł moje możliwości... Poza tym nie wyobrażam robić codziennie tych ćwiczeń, oglądając Ewę Chodakowską. Jest jakaś taka sztywna, jej twarz to maska, zero spontaniczności... Znalazłam za to ok. 10-minutowe filmiki z ćwiczeniami Tiffany Rothe, to jest frajda Tylko też nie zawsze mam siłę robić, a żałuję. Jakby coś, to odsyłam do linka w moim podpisie

asta, domyślam się, że nocna zmiana to masakra. Ja już przeważnie o 23 padam z nóg, a tu siedzieć do rana i jeszcze żeby ten mózg jakoś funkcjonował Weź sobie gorzką czekoladę i jedz kostke za każdym razem, gdy będziesz pochłaniała kawę w celu pobudzenia się do roboty
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 14:59   #245
Kath83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 121
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ja od miesiąca też ćwiczę skalpela na przemian z Tiffany Rothe ( uwielbiam ją jest taka pozytywna). Czasem ćwiczę jeszcze z Mel B, ją też lubię. Ewa Chodakowska powoli mi się nudzi a Tiffany nie.
Najgorzej jest zacząć później już łatwiej a i bez ćwiczeń teraz jakoś dziwnie.
Kath83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 17:36   #246
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

To moze sobie zobacze te cwiczenia, o ktorych piszecie

Ja dzis mialam mala spiaczke afrykanska i co chwila zasypialam. Obudzil mnie telefon (zastrzezony) ze zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy do jednego z wiekszych bankow w Kazachstanie!!! Strasznie sie ciesze Przeraza mnie tylko to, ze nie zdarzylam sobie kupic zadnych cieplych butow na obcasie i bede musiala isc w pantoflach a sniegu po kolana... Nie wazne czy dostane prace czy nie - zawsze to jakies nowe przezycie, nowo poznana osoba i mile spotkanie bedzie
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 18:26   #247
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
To moze sobie zobacze te cwiczenia, o ktorych piszecie

Ja dzis mialam mala spiaczke afrykanska i co chwila zasypialam. Obudzil mnie telefon (zastrzezony) ze zostalam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna w sprawie pracy do jednego z wiekszych bankow w Kazachstanie!!! Strasznie sie ciesze Przeraza mnie tylko to, ze nie zdarzylam sobie kupic zadnych cieplych butow na obcasie i bede musiala isc w pantoflach a sniegu po kolana... Nie wazne czy dostane prace czy nie - zawsze to jakies nowe przezycie, nowo poznana osoba i mile spotkanie bedzie
Powodzenia życzę!
W pantofelkach po śniegu!? Nie zazdroszcze.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 20:27   #248
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

nie chce isc jutro na staz jeszcze 2 cale tygodnie , jutro i pojutrze i chyba we wigilie tez i koniec bo do konca grudnia wolne robie.. moja motywacja powinno byc ze juz coraz blizej konca ale ja nie daje rady wykanczaja mnie psychicznie nie chce tam isc nie wiem jak dawalam rade od pazdziernika... ale teraz jest coraz gorzej

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

zazwyczaj jak ide do lozka spac to placze w poduszke przez ten staz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

musze popracowac jeszcze nad zazdroscia jestem zazdrosna tak o TZ ze szok.... i ogolnie mysle ze wszystkie dziewczyny sa ladniejsze ode mnie
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 20:43   #249
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Przykro mi bardzo ale jutro nie będzie mnie na forum. Robie sobie karę na komputer. Bo dzisiaj miałam prawie cały dzień wolny a zrobiłam tylko jeden z moich planów a resztę dnia zajmowałam się jakimiś głupotami.Zawsze tak jest jak mam dużo wolnego czasu bo wydaje mi się że mam jeszcze tyle czasu..a potem okazuje się że dzień się już kończy a ja nie zrobiłam nic.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:36   #250
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Jyotika - powodzenia na rozmowie

Muszę sobie zorganizowac jakieś dodatkowe zajęcie. Chyba zdecyduję się na wolontariat, choć z trochę egoistycznych powodów - liczę na dalszą płatną współpracę

Nie wiem czy wiecie, ale może kogoś zainteresuje jutrzejsze spotkanie z P. Zimbardo "Czas w naszym życiu"
http://wiedza.pwn.pl/wydarzenie/spotkanie-z-prof-philipem-zimbardo/
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 04:08   #251
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo ale jutro nie będzie mnie na forum. Robie sobie karę na komputer. Bo dzisiaj miałam prawie cały dzień wolny a zrobiłam tylko jeden z moich planów a resztę dnia zajmowałam się jakimiś głupotami.Zawsze tak jest jak mam dużo wolnego czasu bo wydaje mi się że mam jeszcze tyle czasu..a potem okazuje się że dzień się już kończy a ja nie zrobiłam nic.
A czy w ogole w tygodniu mialas jakis odpoczynek? Spedzilas choc jeden dzien z 7 na slodkim lenistwie i odpoczywaniu po prostu? Nie musisz kazdy dzien CZEGOS robic. Organizm tez potrzebuje resetu i slodkiej beztroski :P

*****
Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Jyotika - powodzenia na rozmowie
Ha, dzieki Bedzie fajnie - zawsze to cos nowego i okazja aby do centrum pojechac
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 14:43   #252
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo ale jutro nie będzie mnie na forum. Robie sobie karę na komputer. Bo dzisiaj miałam prawie cały dzień wolny a zrobiłam tylko jeden z moich planów a resztę dnia zajmowałam się jakimiś głupotami.Zawsze tak jest jak mam dużo wolnego czasu bo wydaje mi się że mam jeszcze tyle czasu..a potem okazuje się że dzień się już kończy a ja nie zrobiłam nic.
najgorsza kare sobie dalas gdybym ja nie miala komputera to bym tyle rzeczy zrobila ze ho ho

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

moj plan na dzis - posprzatac gruntownie pokoj oby sie udalo

odliczam - jeszcze 11 dni roboczych do konca stazu (+ moze we wgilie ) , niech to juz przeleci szybciutko

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

zaliczacie rok 2012 do udanych?
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 17:02   #253
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość

musze popracowac jeszcze nad zazdroscia jestem zazdrosna tak o TZ ze szok.... i ogolnie mysle ze wszystkie dziewczyny sa ladniejsze ode mnie
ja mam podobnie . jak jakaś koleżanka się do niego odezwie to od razu kipi we mnie zazdrość i widzę w niej potencjalną przeciwniczkę( pewnie przez to ze moj Tż kiedyś mnie zdradził i ja sama się o tym dowiedziałam eh tak na własnej skórze ;/)
ale czasem chyba ta zazdrość jest potrzebna w związku :P

mnie ostatnio tutaj nie było ,bo siedziałam i sie uczyłam na kolokwium.ale juz są wyniki ;/. eh. tyle nauki a wyszło na to jakbym nic nie robiła..;/
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:38   #254
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
ja mam podobnie . jak jakaś koleżanka się do niego odezwie to od razu kipi we mnie zazdrość i widzę w niej potencjalną przeciwniczkę( pewnie przez to ze moj Tż kiedyś mnie zdradził i ja sama się o tym dowiedziałam eh tak na własnej skórze ;/)
ale czasem chyba ta zazdrość jest potrzebna w związku :P

mnie ostatnio tutaj nie było ,bo siedziałam i sie uczyłam na kolokwium.ale juz są wyniki ;/. eh. tyle nauki a wyszło na to jakbym nic nie robiła..;/
oj czasem tak jest , tyle nauki i pozniej marne wyniki a nieraz sie idzie nieprzygotowanym i akurat sie uda

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

no i nie posprzatalam w pokoju
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 20:15   #255
asitkax3
Zadomowienie
 
Avatar asitkax3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 310
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Dziewczyny kopnijcie mnie w moją leniwą bo nie robię nic
Po za wczorajszym malowaniem mieszkania to zaczynam gnić od lenistwa..
Nic mi się nie chce, mogłabym leżeć całymi dniami w łóżku lub patrzeć jak sypie śnieg -,-
asitkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 06:01   #256
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Moja droga asitkax3 a kiedy ostatnio (no poza tym dniem o ktorym piszesz) lezalas w lozku i nic nie robilas? Ja wlasnie przeczytalam jedno fajne zdanie z cykly co kobieta przed 30 powinna wiedziec i o czym znac. I tam bylo napisane, ze kobieta nie powinna czuc sie zle, jesli jeden dzien w tygodni spedzi na lezeniu w lozku i gapieniu sie w sufit, czy jesli spedzi dzien ogladajac maraton swego ulubionego serialu. Dobrze jest czasem w ten sposob sie wylaczyc.

Ja tak mialam we srode - po prostu spiaczka afrykanska i tyle. Odpoczelam i wczoraj spedzialm pol dnia na miesice i dzis jest 12 a ja jeszcze w pizamie. Moj blad. Ale czekam az bedzie ciepla woda aby sie ogarnac i posprzatac kuchnie...
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 09:35   #257
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
ja mam podobnie . jak jakaś koleżanka się do niego odezwie to od razu kipi we mnie zazdrość i widzę w niej potencjalną przeciwniczkę( pewnie przez to ze moj Tż kiedyś mnie zdradził i ja sama się o tym dowiedziałam eh tak na własnej skórze ;/)
ale czasem chyba ta zazdrość jest potrzebna w związku :P
Ja też tak jeszcze czasem mam, ale nie jest to jakieś zżerające mnie uczucie. Jak TŻ zaczął pracować w swoim obecnym miejscu pracy i praktycznie całe dnie spędza z pewną dziewczyną, która też się tam przyjęła, jakiś czas później, to myślałam, że mnie szlag jasny trafi. Ciągle było: Aga to, Aga tamto, a Aga opowiedziała świetny kawał, a Aga uważa, że... Nie wiedziałam, kto najpierw powinien dostać strzała - owa Aga, czy też TŻ

Z przekory zaczęłam mu opowiadać o moich kolegach ze studiów Mam ich sporo, ale na V roku to już wszyscy się znają i (przynajmniej częściowo) raczej lubią, więc nawet 3 min pogawędki z kimś stwarzało mi okazję 'A wiesz, Mikołaj był ostatnio tam i tam, opowiadał, że było super', 'Kuba mi pomagał laptopa naprawiać, on to ma łeb!', 'Grzesiek do mnie wpadł i rozmawialiśmy o Buddzie' (no dobra, Grzesiek się nie liczy, bo to jest kumpel-wokalista z kapeli, w której razem grają, więc TŻ wie, że akurat ten nie był żadnym zagrożeniem ).

TŻ komunikat zrozumiał. Zresztą, pogadaliśmy sobie od serca, co nas drażni, o co jesteśmy zazdrośni i jest bardzo dobrze. A odkąd dostałam pierścionek, to już w ogóle jestem wszystkiego pewna jak mur beton

W pracy siedzę, nie mam za dużo do roboty. Ech, wolałabym być nią zawalona, bo wtedy by mi szybciutko zleciało do 16 :/ I zimno tu mamy, cholerne stare kamienice - mury grube na x metrów, a sufit na wysokości 3,30 i weź to ogrzej...

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

https://wizaz.pl/forum/group.php?groupid=1313

Daję jeszcze linka do naszej prywatnej grupy, jakby ktoś się chciał dodać, to zapraszamy
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:14   #258
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

U mnie problem taki, ze nawet jakbym opowiadala o 100 facetach, moj nie zwroci nawet na to uwagi. Ale mnie szlag strzela jak on zaczyna gadac o jakiejs dziewczynie...
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:14   #259
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

ufff dotrwalam do konca tygodnia jeszcze dwa tygodnie stazu.. jakos dam rade musze , nie mam innego wyjscia
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 15:59   #260
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Lilly_Lilly - zobaczysz, bedie sobrze. Dasz rade To tylko dwa tygodnie. Nie dwa miesiace czy dwa lata, to tylko dwa tygodnie
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:10   #261
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Lilly_Lilly - zobaczysz, bedie sobrze. Dasz rade To tylko dwa tygodnie. Nie dwa miesiace czy dwa lata, to tylko dwa tygodnie
dokladnie od razu sie lepiej robi

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

jestem zla bo TŻ od pol godziny sie spoznia nie cierpie jego spoznialstwa
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:34   #262
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Moja droga asitkax3 a kiedy ostatnio (no poza tym dniem o ktorym piszesz) lezalas w lozku i nic nie robilas? Ja wlasnie przeczytalam jedno fajne zdanie z cykly co kobieta przed 30 powinna wiedziec i o czym znac. I tam bylo napisane, ze kobieta nie powinna czuc sie zle, jesli jeden dzien w tygodni spedzi na lezeniu w lozku i gapieniu sie w sufit, czy jesli spedzi dzien ogladajac maraton swego ulubionego serialu. Dobrze jest czasem w ten sposob sie wylaczyc.

Ja tak mialam we srode - po prostu spiaczka afrykanska i tyle. Odpoczelam i wczoraj spedzialm pol dnia na miesice i dzis jest 12 a ja jeszcze w pizamie. Moj blad. Ale czekam az bedzie ciepla woda aby sie ogarnac i posprzatac kuchnie...
Czy możesz zdradzić tytuł i autora tej ksiażki?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:09   #263
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

To na podstawie pewnego artykuly, jaki przeczytalam - http://www.huffingtonpost.com/2012/0...n_1447368.html .
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:38   #264
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
A czy w ogole w tygodniu mialas jakis odpoczynek? Spedzilas choc jeden dzien z 7 na slodkim lenistwie i odpoczywaniu po prostu? Nie musisz kazdy dzien CZEGOS robic. Organizm tez potrzebuje resetu i slodkiej beztroski :P

*****
Właśnie o to chodzi, że ja ciągle odpoczywam Jestem zmęczona, kłade się na pół godziny, a potem okazuje się że minęło 2 godz. Teraz w te mroźne dni pije dużo herbaty, ale zamiast pić i w między czasie coś robić to ja spokojnie delektuje się smakiem herbaty. Albo na przykład sprzątam w domu, jest włączone tv, tylko na chwilę przystanę aby coś pooglądać bo akurat coś mnie zaciekawiło i znowu nie wiem jakim cudem zleciało mi pół godziny. W wannie to już nie mówie nawet ile leże... Mogłabym tak dalej wymieniać rzeczy na których przelatuje mi dzień.
Nie wiem co się ze mną dzieje zachowuje się tak jak przedtem jeszcze zanim "wkroczyłam" do tego wątku.

Cytat:
Napisane przez Lilly_Lilly Pokaż wiadomość
najgorsza kare sobie dalas gdybym ja nie miala komputera to bym tyle rzeczy zrobila ze ho ho
Tylko taka na mnie działa
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 17:39   #265
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ale mnie tutaj dawno nie było

Niestety nie dam rady was nadrobić co mam nadzieję mi wybaczycie

Lilly mój TŻ też się spóźnia, ale powoli to akceptuje i potem zawsze podaje mu godzinę spotkania o 15 minut wcześniej niż powinien być (ale on o tym nie wie xD ) i jakoś przychodzi potem na czas
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 19:43   #266
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

okej weekend czas zacząć.zaczełam od posprzątania pokoju i nałożenia maseczki na twarz;P. zaraz wypisze sobie kartke co mam do zrobienia w weekend;p.

nie potrafię sobie dać karę na komputer, ale dałam sobie ostatnio bana na blogi kosmetyczne bo potrafię siedzieć przy nich kilka godzin;/.

teraz w tle zapuściłam sobie utworki świąteczne ale takie mniej znane
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:32   #267
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość

nie potrafię sobie dać karę na komputer, ale dałam sobie ostatnio bana na blogi kosmetyczne bo potrafię siedzieć przy nich kilka godzin;/.
Ja tak samo! Moje największe pożeracze czasu to blogi kosmetyczne i tumblr
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 04:38   #268
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Nie wiem co się ze mną dzieje zachowuje się tak jak przedtem jeszcze zanim "wkroczyłam" do tego wątku.
Moze naprawde za duze plany sobie dalas czy cos, albo to co robilas do tej pory Ci sie znudzilo? Moze zbyt monotonnie bylo? Ja bym naprawde obstawiala na wyczerpanie organizmu, szczegolnie ze jest chlodniej itp. Moze poustawiaj sobie przypomnienia w telefoni o zadaniach, jakie wlasnie realizujesz, wiec jak siadziesz sobie gdzies na chwilke to Ci przypomnienie po jakims czasie wyskoczy czy skonczylas juz robic to co robilas itp... A moze usiadz dzis spokojnie gdzies w cieple i wygodnie, pomedytuj, mowiac sobie ze juz odpoczelas, czujesz sie zregenerowana i pelna zycia i chcesz zaczac znow pracowac itp.

*****

Co do spoznian sie facetow - moj robi to notorycznie i czasem tez mu mowie cos na 15 - 30 minut wczesniej, wiec jest szansa ze bedzie o czasie. A najlepsze jest to, ze jak ja sie spoznie nie daj boshe, to on mi chodzi i gledzi przez pol godziny o ile nie przez 2 dni...

Moim wielkim marnotrastwem czasu sa moje gry komputerowe! Uwielbiam grac, ale potrafie na nich przesiedzec caly dzien, zamiast cos poczytac. A najlepsze jest to, ze specjalnie wybieram sobie takie gry, ktore moge zostawic na 3 godziny, 5 godzin i nic takiego sie nie stanie. I zamiast cos w tym czasie zrobic, i do gier zajrzec za te 5 godzin, to ja siedze jak ta kwoka i sie w nie wgapiam. Chyba tez sobie wlasnie ustawie normalnie grafik i przeznacze na gry czas - 3 razy w ciagu dnia po 30- 40 minut za kazdym razem, moze to podziala. Zobaczymy
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 07:49   #269
LiquidLuck
Raczkowanie
 
Avatar LiquidLuck
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 416
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość

Moim wielkim marnotrastwem czasu sa moje gry komputerowe! Uwielbiam grac, ale potrafie na nich przesiedzec caly dzien, zamiast cos poczytac. A najlepsze jest to, ze specjalnie wybieram sobie takie gry, ktore moge zostawic na 3 godziny, 5 godzin i nic takiego sie nie stanie. I zamiast cos w tym czasie zrobic, i do gier zajrzec za te 5 godzin, to ja siedze jak ta kwoka i sie w nie wgapiam. Chyba tez sobie wlasnie ustawie normalnie grafik i przeznacze na gry czas - 3 razy w ciagu dnia po 30- 40 minut za kazdym razem, moze to podziala. Zobaczymy
Kiedyś grałam w pewną grę internetową, której nie można było spuścić z oka, nawet w szkole wchodziłam z telefonu, to była dopiero strata czasu przestałam grać dopiero jak poszłam do szpitala i w ciągu paru tygodni znajomi stracili coś na co pracowałam latami, było mi szkoda, ale uświadomiłam też sobie ile czasu tam traciłam

Teraz czasami włączę moje ulubione Diablo, ale już bez przesady


W ogóle... jest mi teraz ciągle zimno i przez to nie mogę się wyspać, tak nie lubię zimy
__________________
LiquidLuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 07:56   #270
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
To na podstawie pewnego artykuly, jaki przeczytalam - http://www.huffingtonpost.com/2012/0...n_1447368.html .
Dzieki, zmusiłaś mnie być wzięła za słownik i potłumaczyła, ale to nie dzisiaj, bo dzisiaj ide na wesele
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 18:28:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.