Filmiki urodowe na you tube, część XI - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 19:09   #241
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

RLM wygląda cudownie w długich włosach, zdecydowanie powinna zapuścić
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:11   #242
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Kiedyś miała długie, czarne, a potem żywo czerwone i na moje wyglądała w nich sto razy lepiej. Wydaje się wtedy, że ma ich więcej. Moim zadaniem nie służy jej taka krótka fryzurka.
__________________
Uśmiechnął się do niego los- niestety był to uśmiech IRONICZNY...
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:16   #243
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Za skórzane porządne buty też bym tyle zapłaciła, za kosmiczne cudo na jedno wyjście, zdecydowanie nie. Może i dostają, nie wiem, jakieś niesmaczne to wszystko.
Ale dlaczego niesmaczne? Nawet gdyby je kupiła, to w czym problem? Niejeden człowiek 500 zł miesięcznie przeznacza na papierosy, albo na imprezy, albo np. na swoje hobby. Więc co jest złego w kupnie butów?

Może dla mnie to nie jest szokujące ze względu na to, że jestem fanką kosmicznych butów i gdybym mogła, kupowałabym takie hurtowo Ale mimo wszystko. Mówisz, że ani to ładne, ani praktyczne - ale to jest tylko i wyłącznie Twoja opinia, dla Karoliny to mogą być najpiękniejsze buty na świecie, które będzie nosić codziennie Nie rozumiem takiego dopieprzania się do cudzych zakupów na zasadzie "mnie się to nie podoba, jak on/a śmiał/a na to wydać tyle kasy, trzeba było mi ją oddać".
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:17   #244
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Pewnie, że jej kasa i może robić co chce, co czyni. Wyraziłam swoją opinię. Dla mnie kupowanie takich butów jest zbytkiem, a ten kto kupuje zbytki ma za dużo kasy. kupiłabyś sobie takie buty za 500 złotych?
Wiesz, dla kogoś zbytek, dla innego już nie. Ja mogę powiedzieć, że bluzki z cekinami czy brokatem to zbytek bo nie wyobrażam sobie kupna czegoś takiego nawet za 20zł. Uogólniając- nie kupuje czegoś w czymś wyglądam źle, gorzej niż normalnie. Te buty są bardzo specyficzne, ja bym ich nie kupiła bo nie podobają mi się- czułabym się w nich jak z filmu Les Visiteurs, damska wersja Jacquouille. Ale za podobające mi sie buty jestem w stanie dać duzo- jeśli wiem, że są warte ceny i będą często używane. Za swoje buty do pracy dałam minimalną krajową, biorac pod uwagę, że używam ich 5-6 razy w tygodniu po 9-10 godzin są najlepszą inwestycją obuwniczą w moim życiu bo są wygodne pomimo obcasów.

Ale butów Karoliny nie chciałabym nawet za darmo- no chyba, że bym obcięła te skrzydła, może dałoby sie je przerobić. Ja sama nie odnajduję się w takich "kosmosach", ale jak ktoś potrafi to OK. Szczerze- czekam na stylizację z tymi ciżmami- czy się obronią. Zawsze może przecież zasadzić w tych butach bazylię czy koperek...

swoją drogą na tym zdjęciu widać, że Karolina ma naprawdę fajne włosiska https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/...48632631_n.jpg
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:22   #245
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Pierwszy raz w życiu kupując coś w rossmanie dostałam gratis, jestem podjarana . Kupiłam podkład afiniton (tak, tak, ten z polecenia kaoliny) i dostałam 40 ml kremu koloryzyujacego firmy bebe - krycie ma żadne, ale fajnie będzie się nadawał do rozrzedzania ciężkich podkładów.
BTw, karolina mnie zablokowała, za co? za to, że się zapytałam, czy jej kasy nie szkoda. ach ta sodówa...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:35   #246
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
BTw, karolina mnie zablokowała, za co? za to, że się zapytałam, czy jej kasy nie szkoda. ach ta sodówa...
Nie rozumiem idei blokowania komentarzy, ale...też zalezy w jakiej formie napisałaś jej ten komentarz- jezeli podobnie jak tu na forum o 'zbytkach' to nie dziwię się jej.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:42   #247
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Zadałam pytanie, dokładnie w takiej formie - "czy nie szkoda Ci pieniędzy na takie kosmiczne buty?".
A nawet, gdybym napisała o zbytkach, to też nie widziałabym powodu do blokowania, a taki komentarz na pewno by zablokowała i jeszcze się szusz poskarżyła.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 19:44   #248
nobodysperfect
Wtajemniczenie
 
Avatar nobodysperfect
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Panowie Niemcowie
Wiadomości: 2 833
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Zadałam pytanie, dokładnie w takiej formie - "czy nie szkoda Ci pieniędzy na takie kosmiczne buty?".
A nawet, gdybym napisała o zbytkach, to też nie widziałabym powodu do blokowania, a taki komentarz na pewno by zablokowała i jeszcze się szusz poskarżyła.
Ale to chyba logiczne, że jak kupiła sobie takie buty to nie jest szkoda jej tych pieniedzy
nobodysperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:45   #249
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz w życiu kupując coś w rossmanie dostałam gratis, jestem podjarana . Kupiłam podkład afiniton (tak, tak, ten z polecenia kaoliny) i dostałam 40 ml kremu koloryzyujacego firmy bebe - krycie ma żadne, ale fajnie będzie się nadawał do rozrzedzania ciężkich podkładów.
BTw, karolina mnie zablokowała, za co? za to, że się zapytałam, czy jej kasy nie szkoda. ach ta sodówa...

Widać niektórym już naprawdę odbija. Ja nie rozumiem jak można usuwać komentarze lub kogoś zablokować. Przecież trzeba się liczyć z negatywnymi, dziwnymi reakcjami. O ile nie są obraźliwe i wulgarne to w czym problem?
__________________
Uśmiechnął się do niego los- niestety był to uśmiech IRONICZNY...
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:47   #250
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Zadałam pytanie, dokładnie w takiej formie - "czy nie szkoda Ci pieniędzy na takie kosmiczne buty?".
A nawet, gdybym napisała o zbytkach, to też nie widziałabym powodu do blokowania, a taki komentarz na pewno by zablokowała i jeszcze się szusz poskarżyła.
zablokowała bo na takie pytanie, któro pewnie by zostało "lajkowane" musiałaby odpisać, ze jej nie szkoda bo ich nie kupiła tylko dostała za free, a o tym raczej nie chce mówić
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 19:54   #251
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

W sumie masz racje, ale co tam się będę przejmować
łotewa
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 19:59   #252
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Zadałam pytanie, dokładnie w takiej formie - "czy nie szkoda Ci pieniędzy na takie kosmiczne buty?".
A nawet, gdybym napisała o zbytkach, to też nie widziałabym powodu do blokowania, a taki komentarz na pewno by zablokowała i jeszcze się szusz poskarżyła.
Pewnie i tak z 100 osob ją zaatakuje o te buty, może już ileś osób pisało o cenie, więc zaczęło jej to przeszkadzać. Te buty to nie moja bajka, ale pytanie o kasę nie jest moim zdaniem dobre- ja bym mogła pisać, czy nie szkoda ludziom wydawać pieniedzy na podkłady za 200zł zamiast zadbać o cerę, zamknąć laserowo naczynka itp. Są osoby wydające 100zł na lakier do paznokci, sa takie, dla których lakier za 10zł jest już za drogi, ale w kosmetyczce mają ponad 100 lakierów. Tak samo z drogimi butami- są osoby mające kilka par butów po 200-700zł, a znam osoby z niewielkim budżetem, które swoją niewielką wypłatę wydają na buty za 20-30zł i mają poupychaną całą szafę. Ja na miejscu takiej dziewczyny oszczędzałabym jak tylko mogła na różne kursy, szkolenia zamiast wydawać resztę wypłaty na szmaciaki z allegro i robić z siebie fashionistkę numer 123 na dzielni. A oszczędzać na ciuszki na dobrym, zdrowym jedzeniu i mieć przeciekający kran czy osypującą się ścianę to moim zdaniem świadczy o priorytetach w życiu- jak dla kogoś ważniejsza jest enta para spodni niż porządne jedzenie/ wyjście do teatru/ naprawa kranu/ odświeżenie mieszkania to fajnie, ale nie zawsze daleko się na tym zajedzie.
Dla mnie wydawanie pieniędzy jak sie ma ich niewiele na mało wartościowe produkty, słabej jakości- to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. A jeżeli kogoś stać na coś to już inna kwestia.

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2013-04-13 o 20:07
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:03   #253
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Masz sporo racji, na okres mi się zbliża, pewnie dlatego tak impulsywnie reaguję. I kupiłam sobie piękną bluzkę z new yorkera
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 20:49   #254
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Ale za podobające mi sie buty jestem w stanie dać duzo- jeśli wiem, że są warte ceny i będą często używane. Za swoje buty do pracy dałam minimalną krajową, biorac pod uwagę, że używam ich 5-6 razy w tygodniu po 9-10 godzin są najlepszą inwestycją obuwniczą w moim życiu bo są wygodne pomimo obcasów.
a z jakiej firmy te buty, jeśli mogę spytać?
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:03   #255
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez punk_lady Pokaż wiadomość
W Belgii.
tam faceci chodzą z majtkami na wierzchu więc nie wiem co gorsze
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:16   #256
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
a z jakiej firmy te buty, jeśli mogę spytać?
louboutin piou piou. Generalnie nie przepadam za takimi niskimi obcasami i średnio podobam się sobie w nich, ale w pracy mam dokładnie wyznaczony obcas, kształt i kolorystykę butów, miałam już wszystkie możliwe buty- od tych z ryneczku, sieciówkowe i takie "lepsze" i tak kończyłam z obolałym podbiciem, albo uciskało mnie w palce. Szczerze- sama dla siebie, na imprezy nie kupiłabym takich butów, ale teraz chodzę w innych butach do pracy- tamte oddane na zmianę fleków- i dzisiaj po pracy miałam obolałe stopy i twarde podbicie.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:26   #257
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
louboutin piou piou. Generalnie nie przepadam za takimi niskimi obcasami i średnio podobam się sobie w nich, ale w pracy mam dokładnie wyznaczony obcas, kształt i kolorystykę butów, miałam już wszystkie możliwe buty- od tych z ryneczku, sieciówkowe i takie "lepsze" i tak kończyłam z obolałym podbiciem, albo uciskało mnie w palce. Szczerze- sama dla siebie, na imprezy nie kupiłabym takich butów, ale teraz chodzę w innych butach do pracy- tamte oddane na zmianę fleków- i dzisiaj po pracy miałam obolałe stopy i twarde podbicie.
Hmm a ta minimalna krajowa na buty to polska minimalna? Tak z ciekawości pytam,
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:47   #258
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez kamikadzeee Pokaż wiadomość
Ewa (RLM) dodała na facebooka zdjęcie w długich włosach. Nie wiem czy to doczepiane,czy jakieś stare zdjęcie:P Podejrzewam,że doczepiane ale wygląda OBŁĘDNIE!!! Jak dla mnie 1000x lepiej niż w krótkich https://www.facebook.com/photo.php?f...8475176&type=1
Ślicznie jej , ale jakby były nieco krótsze, to byłoby lepiej, bo tak długie wyglądają bardzo mizernie ze względu na to, że są cienkie/jest ich mało.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-04-13 o 21:48
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:48   #259
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Hmm a ta minimalna krajowa na buty to polska minimalna? Tak z ciekawości pytam,
Tak. Za inną bym nie kupiła (w sensie za wyższą). I tak z bólem serca wydałam tyle pieniędzy na buty, które nie podobają mi sie ani trochę. Ale buty w szpic z obcasem 5cm to raczej cieżko znaleźć by wyglądały ładnie i jeszcze prezentowały się na nodze. Ale są wygodne. Wolę nie myśleć co bym mogła mieć zamiast tych butów. przynajmniej tydzień fajnego urlopu...
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 21:51   #260
punk_lady
Raczkowanie
 
Avatar punk_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 313
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
tam faceci chodzą z majtkami na wierzchu więc nie wiem co gorsze
To gdzie Ty byłaś?
__________________
Uśmiechnął się do niego los- niestety był to uśmiech IRONICZNY...
punk_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:53   #261
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Tak. Za inną bym nie kupiła (w sensie za wyższą). I tak z bólem serca wydałam tyle pieniędzy na buty, które nie podobają mi sie ani trochę. Ale buty w szpic z obcasem 5cm to raczej cieżko znaleźć by wyglądały ładnie i jeszcze prezentowały się na nodze. Ale są wygodne. Wolę nie myśleć co bym mogła mieć zamiast tych butów. przynajmniej tydzień fajnego urlopu...
Pytam sie bo do tej pory myślałam że Louboutiny zaczynają sie od 4 tysięcy ( kiedyś weszłam na strone jakiegoś sklepu ).

Co jest lekko zabawne jak sobie przypomnę podróby na allegro za 700-800 złotych.
.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 21:56   #262
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez punk_lady Pokaż wiadomość
To gdzie Ty byłaś?
Mieszkałam przez długi czas w Brukseli.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 22:19   #263
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Pytam sie bo do tej pory myślałam że Louboutiny zaczynają sie od 4 tysięcy ( kiedyś weszłam na strone jakiegoś sklepu ).

Co jest lekko zabawne jak sobie przypomnę podróby na allegro za 700-800 złotych.
.
Ja kupowałam w salonie. Ten fason jest paskudny, cena jak na tę markę adekwatna. Prywatnie nigdy bym nie kupiła. Ale zwykłych czółenek nie zakładam na 10 godzin i nie chodzę w nich po kilka kilometrów dziennie. Hm w życiu nie kupiłabym czegoś tak drogiego na allegro z ubrań/obuwia. Swoją drogą zastanawiam się, jakie haluksy będę mieć za 30 lat.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:10   #264
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

http://www.youtube.com/watch?v=8OhQoKaZRpc
MrOlimpia18
**Niekosmetyczne lubiane w marcu 2013/znudzone-nielubiane**
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:15   #265
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Jazda rozgwiazda w komentarzach u Karoliny, nie dziwię się, ale z drugiej strony, to przecież swoje pieniądze może wydawać, jak jej się podoba.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:36   #266
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Jazda rozgwiazda w komentarzach u Karoliny, nie dziwię się, ale z drugiej strony, to przecież swoje pieniądze może wydawać, jak jej się podoba.
Karolina jest kolejną po "Szuszku" youtuberką której oficjalnie przestałam wierzyć. Ciągłe współprace, nie wiadomo co kupiła a co dostała. bo umówmy się- jest różnica czy zapłaciła za buty 500 zł czy je dostała.

Nie dziwię się, że jest szum. Zamiast normalnie w świecie powiedzieć: dostałam/współpracuję i nie ściemniać, i ona i "Szuszek" mowią: "mam."
Ech...

Jakie znacie youtuberki, które mało współpracują/ nie współpracują?
Prócz nieesi/nissiax/babyjanehudson/boogiesilver/szavki?
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:41   #267
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Karolina jest kolejną po "Szuszku" youtuberką której oficjalnie przestałam wierzyć. Ciągłe współprace, nie wiadomo co kupiła a co dostała. bo umówmy się- jest różnica czy zapłaciła za buty 500 zł czy je dostała.

Nie dziwię się, że jest szum. Zamiast normalnie w świecie powiedzieć: dostałam/współpracuję i nie ściemniać, i ona i "Szuszek" mowią: "mam."
Ech...

Jakie znacie youtuberki, które mało współpracują/ nie współpracują?
Prócz nieesi/nissiax/babyjanehudson/boogiesilver/szavki?
Inez?

https://www.youtube.com/watch?v=PzP6ejNPrKQ
LGS szybki makijaż wieczorowy

dla mnie zwyklak, ale co, kto lubi
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:43   #268
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Inez?

https://www.youtube.com/watch?v=PzP6ejNPrKQ
LGS szybki makijaż wieczorowy

dla mnie zwyklak, ale co, kto lubi
Inez ma bardzo dużo współprac, szczególnie na blogu.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:50   #269
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Inez ma bardzo dużo współprac, szczególnie na blogu.
A to przepraszam, jakiś czas jej nie oglądałam, a ktoś tutaj wspominał, że rozsądnie dobiera współprace.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 23:54   #270
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki urodowe na you tube, część XI

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, mi się podobają jeszcze w 'norweskie' albo takie azteckie wzory Ale na szczupłych nogach, oczywiście.
Racja, takie też mogą być fajne
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.