rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ?? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-13, 21:12   #241
fineska
Raczkowanie
 
Avatar fineska
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 92
GG do fineska
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

witam..
jestem juz po 4 zabiegach na rolleticu..efekt - nie napisze ze zrzucilam jakies kilogramy bo do tego musialaby dojśc dieta której u mnie nie ma, ale skóra nóg wygładzona, cellulit mniej widoczny na udach, na pośladkach jeszcze go trochę zostało, ale to dlatego że są bardzej obtłuszczone...od poniedziałku zaczynam dietę rolletica, mniej więcej wiem co jeśc.... dozwolone warzywa, jogurt naturalny biały ser chudy, 1 jajko dziennie.... początkowo byłam nastawiona na anty do tej diety, ale dziś spytałam właścicielkę salonu rolletic co mozna jest a ona podała mi przykładową potrawę : w pierwszym tyg mozna jest grzyby bez ograniczeń , więc podsmażasz pieczarki z cebulką na odrobinie oliwy / to jest dozwolone/ a potem wbijasz do tego jajko i masz gotowy farsz go gołąbków z kapusty...prawda że pyszne i sycące danie.... na sniadanka oczywiscie serek z rzodkiewką, szczypiorkiem itd... i co wazne trzeba zarzywac ocet jablkowy, albo jako dodatek do sałatki, albo rocieńczając go w szklance wody, albo po prostu łyka tabletki z octem jabłkowym - np cidrex...
i teraz mam prośbę - jeżeli ktos ma książeczke z przepisami na pierwszy tydz to poprosze o inne propozycje potraw... ja niestety mam dopeiro 4 tydzien a to dlatego ze w gabinecie akurat sie wczesniejsze skonczyly....
buziaki
fineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:42   #242
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

czesc-czy ktoras z Was orientuje sie czy rollen jest w pruszczu gdanskim i moglaby podrzucic jakies namiary?z gory dziekuje
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 10:14   #243
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

ja tez sie dolaczam .jestem szczupla, nie uprawiam sportu, troszke sobie popalam itp. juz jako 16latka mialam okropny cellulit, ale chodzilam na rolletic i nareszcie go nie mam. zaznaczam, ze mam 35 lat i zero cellulitu! okazuje sie, ze cellulit, to nie tylko tluszcz, to tez zatrzymana woda w ciele i toksyny... rollki mi naprawde pomogly wymasowaly mi pupe i usprawnily moj organizm
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:34   #244
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

no ja pozostalam przy rollmasterze. uwierzecie panie że wałki są całkiem inne i dlatego lepiej limfa sie przesuwa a to jest bardzo istotne. Do tego jest film instruktażowy puszczony więc nikt nie stoi kolo mnie. Maszyna jest bezobsługowa.
I ja zdecydowanie zdostaje na rollmasterze.Myślę ze te wałki sa własnie bardzo ważne. a czy przy rolleticu przechodzicie na druga strone? bo ja musialam jak raz poszlam a przy rollmasterze nie trzeba.
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:38   #245
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

rolletic urzadzenie jako jedyne ma certyfikat medyczny, wiec jesli ktos pisze, ze na rollmasterze limfa lepiej sie przesuwa, to mnie ciarki przechodza. Niby szybciej? to fatalnie dla organizmu... Radze uwazac.
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 08:34   #246
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

heh zabawna jestes kolezanko. zobacz jakie rolki ma rolletic a jakie rollmaster i zobaczysz róznice. zzobacz ze w rolleticu nie ma czujników nacisku. a w rollmasterze jest. Spróbuj raz pojsc na rollmastera a potem sie wypowiadaj. ja w przeciewieństwie do Ciebie wypóbowalam dwie maszyny. i porównalam. i widze różnice. Moge powiedziec ze mnie ciarki przechodzą jak słysze jak piszesz taki stek bzdur.
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:55   #247
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a po co Ci koleżanko czujniki nacisku?! rolletic ma stałą prędkość, został przebadany i dostosowany do prędkości prawidłowego przepływu limfy w organiźmie człowieka. po co te gadżety? chyba tylko, żeby sobie krzywdę zrobić. zanim poszlam na rolletic, zrobiłam szerokie rozeznanie, wraz z poradami fizjoterapeutów i lekarzy. Ale jak ty chcesz " na zlość wszystkim odmrozić sobie uszy" to prosze bardzo i powodzenia!
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 09:59   #248
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Nobopoco a powiedz coś więcej o tym rolleticu. Jak on na Ciebie działa? Często chodzisz się masować?
Mi najbardziej zalezy na pozbyciu się cellulitu i ujędrnieniu ud i pupy/bioder. Jesli polecą przy tym jakieś cm, to jeszcze lepiej Myślisz, że rolletic sobie z tym poradzi? Po jakim czasie widać efekty?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:08   #249
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

na rolletic chodzę 2x w tygodniu po 2 godziny od 4 miesięcy... mogłabym przestać, bo nareszcie jestem zadowolona z tego, jak wyglądam, ale uzależniłam się. mam lepsze samopoczucie i krążenie lepsze, nie puchnę!
rolki są super na wszelkie fałdki. pod pupa, brzuch, a jeszcze lepsze na tzw. bryczesy i zwisające ramiona. ciało staje się twarde i jędrne. gorąco Ci polecam.
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:20   #250
neffertiti
Raczkowanie
 
Avatar neffertiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 78
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja byłam dwa pierwsze razy, wczoraj i przedwczoraj( nie zamierzam chodzić codziennie, ale tak się złożyło) na początku koszmarnie mnie wszystko bolało- jak bym czuła limfę przesuwającą się pod skórą Ale zamierzam chodzić 2 razy w tygodniu i ma nadzieję, że to dobry wybór, po tym, co piszecie. U mnie w mieście jest tylko rolletic, nie ma innych( chyba) i pani, do której chodzę, wygląda na osobę kompetentną. Także...dołączam do was, rolletki
neffertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:29   #251
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

No właśnie też słyszałam, że to trochę bolesne....

A myślicie, że jak będę chodzić 2x w tygodniu po 1 godzinie, to zobaczę wyraźne efekty? Ile to trwa zanim widać poprawę?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 10:38   #252
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Exclamation Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez nobopoco Pokaż wiadomość
a po co Ci koleżanko czujniki nacisku?! rolletic ma stałą prędkość, został przebadany i dostosowany do prędkości prawidłowego przepływu limfy w organiźmie człowieka. po co te gadżety? chyba tylko, żeby sobie krzywdę zrobić. zanim poszlam na rolletic, zrobiłam szerokie rozeznanie, wraz z poradami fizjoterapeutów i lekarzy. Ale jak ty chcesz " na zlość wszystkim odmrozić sobie uszy" to prosze bardzo i powodzenia!
a wiesz droga NOBOPOCO co to sa czujniki nacisku? Bo wydaje mi sie, że nie. to nie chodzi o to że maszyna chodzi szybciej czy wolniej. Bo rollmaster też z jedną prędkością pracuje. A czujniki nacisku sa po to ze jak pupą mocniej usiądziesz (chociaz nie powinno się siadać bo to nie wskazane) to alarmuje. Więc tez gadżet jak to nazwałaś nie robi krzywdy. Krzywdę robi to jak nie ma tego czujniku.
Widzę ze robi się w ogole tu jakas wojna na maszyny. I to ty NOBOPOCO robisz nie potrzebna wojnę. Każda chodzi na to na co chcę. Ja się wypowiedzialałam na temat innej maszyny na która JA chodzę. To że rolletic istnieje dłużej na rynku i zdobyl swoją liczbe klientow to nie znaczy że jest naprawdę dobra maszyna.
Przy okazji krzywdę sobie robisz ze chodzisz na 2h. Ale jak sama przyznałaś uzależniłaś się.
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:41   #253
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

to raczej wszystko zależy w jakim stanie jest Twoje ciało i jak szybko będzie reagować na takowy masaż... u mnie było dość szybko, bo jestem szczupła, walczyłam z cellulitem i boczkami.... prawdą jest, że na początek im częściej tym lepiej. chyba, że tak jak ja to robię 2x tyg po 2h... dłużej np. siedząć, bardziej rozbijam tkanke i rozmasowuję fałdki taka to moja sztuczka.
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:47   #254
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

skad w ogole jestes NOBOPOCO i gdzie na tego rolletica chodzisz?
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:49   #255
nobopoco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

a to ciekawe? dlaczego 2 godziny robią krzywde? a co do nacisku przy masażu limfatycznym, to pierwsze słyszę, że ucisk przy pupie powinien byc lżejszy. wcześniej miałam robione masaże limfatyczne manualne i przy pupie nacisk był naprawdę mocny.... wracając do czasu masażu, to o ile się orientuję, limit czasowy powinien być tylko przy stopach, gdyż pobudza sie receptory... jaki jest powód, by nie masować się dlużej niż godzinę?
nobopoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 18:38   #256
Ilona85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Witam jestem juz po 4 masazu . Rolletic to fajna sprawa. Schudlam juz 2 kg przez te 4 masaze. Do tego dieta i cwiczenia. Chodze na rolletic 2 razy w tygodniu. Jestem bardzo zadowolona. Do czerwca zamierzam schudnac chociaz z 10 kg. mam nadzieje ze mi sie uda Pozdrawiam wszystkich!
Ilona85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 20:40   #257
Furia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 23
Thumbs down Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej

Byłam wczoraj na masażyku i kolejne moje wrażenie, jak najbardziej pozytywne. Z początku sceptycznie podchodziłam do tych urządzeń, nie wierząc że przyniesie to jakiś efekt, ale zdanie zmieniłam, ponieważ raptem po kilku zabiegach, zaczynam dostrzegać zmiany na moim ciele .Skóra stała się jakby bardziej napięta, dostałam również program odpowiedniego odżywiania się i o dziwo, ku mojemu zaskoczeniu wytrzymuję w tym .Dlatego Dziewczyny polecam ten sposób ćwiczeń, piszcie jakie są wasze odczucia.
Tinkerbell, sorry ale jakoś nie łykam tego dzielenia się wrażeniami. Dla mnie to brzmi jak mało subtelna, nachalna reklama.
Furia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:04   #258
tinkerbell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Może i brzmi jak reklama ale reklamą nie jest. Mogłabym napisać o tym jakie po tych dwóch miesiącach chodzenia na rolletic widzę efekty, ale po co, nie chcę być ciągle posądzana o to że każda z moich wypowiedzi jest reklamą, męczy mnie już tłumaczenie że tak nie jest.
tinkerbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 09:08   #259
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez Furia23 Pokaż wiadomość
Tinkerbell, sorry ale jakoś nie łykam tego dzielenia się wrażeniami. Dla mnie to brzmi jak mało subtelna, nachalna reklama.

wydaje mi sie ze nie jest to reklama tylko podzielenie sie wrazeniem na temat maszyny. to tak jak ja opowiadalam o Rollmasterze.
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 09:36   #260
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Dziewczyny, nie obrażajcie sie tak łatwo. Często Was podczytuje i czasem samej trudno zachować mi stronniczość, gdy jakieś cudo (jakim sama sie akurat interesuje) zachwala nowa Wizażnka. Wizaż jest bardzo opiniotwórczy i często jest wykorzystywany jako sposób na łatwa reklamę.

A co do rolletica, to czy podczas masażu jest potrzebny jakiś konkretny strój i czy bezpośrednio przed nim smarujecie się jakimiś kremami do zadań specjalnych (np. dla wzmocnienia efektu wyszczuplenia czy antycellulitowego) ?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2009-03-30 o 09:38
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:55   #261
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

oczywiscie anetka_m jest potrzebny stroj. ja chodze w leginsach bawełnianych długich obcisłych i bawełniania koszulka też obcisła. przed pójsciem na Rollmastera smaruje się kremem antycelulitowym. ja akurat z avona używam...
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:10   #262
maggiee24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 61
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ponawiam pytanie jakie się już wcześniej pojawiło - czy ktoś może polecić jakiś gabinet z rolletic w Warszawie??? Najlepiej w centrum miasta. Z góry dzięki
maggiee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 12:27   #263
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

wybieram sie na rolletic do katowic na ul. mikolowska czy ktoras z Was tam chodzi i jakie wrazenia?
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:27   #264
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez tinkerbell Pokaż wiadomość
Może i brzmi jak reklama ale reklamą nie jest. Mogłabym napisać o tym jakie po tych dwóch miesiącach chodzenia na rolletic widzę efekty, ale po co, nie chcę być ciągle posądzana o to że każda z moich wypowiedzi jest reklamą, męczy mnie już tłumaczenie że tak nie jest.
A ja chętnie poczytam o efektach, jakie uzyskałaś
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 16:52   #265
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

jestem po pierwszym masazu na rolleticu
jesli zauwaze efekty bede pisac
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:34   #266
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Zapisałam się Mój pierwszy raz na rolleticu będzie w czwartek
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:14   #267
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Ja byłam pierwszy raz wczoraj, niedowierzam zbytnio obiecywanym efektom, ale co mi szkodzi spróbować Po jednym razie trudno mi opiniować, ale mam wrażenie, że mam dziś więcej energii.
daga88 - ja właśnie byłam na Mikołowskiej i jestem zadowolona.
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:32   #268
choochoo
Raczkowanie
 
Avatar choochoo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

to tylko albo az ujuedrnia ciało ja chodze w wawie na masaże do p. Swiety ona działa cuda. Masuje m.in bańką, masaż trwa 50 min i płacę 100 zł po 3 masażach widziałam efekt

a na roll byłam 3 razy efektów nie widziałam wiec wróciłam do masaży w koncu lato sie zbliża...
choochoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:33   #269
martyna2134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Cytat:
Napisane przez choochoo Pokaż wiadomość
to tylko albo az ujuedrnia ciało ja chodze w wawie na masaże do p. Swiety ona działa cuda. Masuje m.in bańką, masaż trwa 50 min i płacę 100 zł po 3 masażach widziałam efekt

a na roll byłam 3 razy efektów nie widziałam wiec wróciłam do masaży w koncu lato sie zbliża...

a jak chcesz zobaczyc efekty po 3 masażach na roll..moze zmien maszyne do rolowania...
martyna2134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:12   #270
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rolletic , czy masaż na tym naprawdę pomaga ??

Byłam wczoraj pierwszy raz i dziś bolą mnie całe uda z tyłu i z boku i ramiona jak dotykam Spodobało mi się, kupiłam karnet i będę chodzić 2 razy w tygodniu
Mam nadzieję, że zobaczę efekty w postaci zaniku cellulitu i ujędrnienia. Jakby ubyło kilka cm z ud, to też nie będę narzekać
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 13:28:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.