Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 10:23   #241
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez mpx Pokaż wiadomość
Chodzi mi ze schna, i gdy sa suche zwiazuje je na czubku dekatnie w kucyk (gumke podpinam spinka, bo wlosy ciezkie mam i ten kucyk szybko wedruje w okolice szyi..)
A próbowałaś warkocza? Fakt, może zmienić nieco skręt na fale, ale może warto?
Kiedyś oglądałam na YT filmik, w którym dziewczyna nakładała sporo odżywki b/s na włosy, robiła dwa warkocze, upinała skręcone warkocze w ślimaki i nakładała chustkę. Tak spała...
Sama mam za krótkie na takie wygibasy, więc śpię w rozpuszczonych, ale:
- po myciu, a myję wieczorem, nie odgniatam żelu. Robię to dopiero przed wyjściem rano z domu (albo po przyjściu do pracy, gdy jest sezon czapkowy),
- jeśli nie myję, nakładam wieczorem odzywkę b/s lub żel aloesowy i czekam aż wyschnie. Z takimi włosami kładę się spać. Rano reanimuję
Cytat:
Wlosow dyfuzorem staram sie nei dosuszac do konca, tylko tych slynnych 80%. gdy zostawie za mokre, przy skalpie schna baaardzo dlugo.
Mam podobnie, a ponieważ włosów mało, to nie wyobrażam sobie suszenia bez dyfuzora
Cytat:
Objetosc fajna po dyfuzorze, zreszta dolaczylam zdjecia po dyfuzorze. Wlosy mam dosc geste, ale pocieniowane, wiec az tego tego mocno nie widac.
Piękna, wspaniała metamorfoza Włosy masz takie, jak Kosmarka
Końcówki rzeczywiście bym przycięła, bo się robią ogonki. Przydałoby się je też z lekka chociaż pociachać warstwami, odświeżyć.
Cytat:
Ok to bedzie mycie, w sumie jak rzeczywiscie mi sie te skladniki powoli ale jednak na wlosach nabudowuja, to chyba utrudnia tez tym odzywczym przedostawanie sie do wlosa, skoro jest na nich troche nabudowane.
Nie tylko o to idzie. Także o obciążenie.
Cytat:
Ok, niedlugo zrobie zamowienie na mazidlach, zanotowalam skladniki.
Najbradziej co pragne to osiagnac jak najwiekszy skret wlsoa, chociaz do 3a troche brakuje
jak to brakuje?! Przecież to jest 3a i na dodatek boticelli!
Cytat:
Hm no to bede smakowac, chociaz mama wrzeszczy, ze pospalam sobie wlosy
Spalisz, jeśli przesadzisz - albo zasada albo kwas. Sama woda ma pH neutralne, którego włosy specjalnie nie lubią, więc gdyby się przyczepić, to i ona włosom szkodzić może
Cytat:
No mi sie ciagle widzi ze jak beda blizej skalpu to bede bardziej sprezynki, takie jak mi sie robia gdy harmonikuje i sa one przy samej skorze. No, zobaczymy jak to zadziala
Pamiętaj, że harmonijkując przeciwdziałasz sile grawitacji. Fizyka jednak jest nieubłagana.
Cytat:
załączam zdjęcia:
Ta dokumentacja wraz z opisem pielęgnacji powinna być w dzienniku Link masz w moim podpisie.

Cytat:
Napisane przez LittleWoman Pokaż wiadomość
Mam włosy proste z natury, ale są podatne na układanie.
Co powinnam zastosować, jeśli chcę uzyskać efekt fal, ewentualnie delikatnych loków? Piankę? Żel?
Na początek pokaż włosy i napisz o nich nieco - jak się zachowują itd.
Odradzamy wszelkie produkty z alkoholem (denat, Isopropyl alcohol itp.), są i w piankach i w żelach, więc trzeba czytać skład.
Na pewno odradzamy codzienne stosowanie lakieru do włosów. Jeszcze nie widziałam takiego bez alko.
Cytat:
Myślałam o takiej suszarce: http://allegro.pl/suszarka-clatronic...919199921.html
Nada się?
Ta suszarka ma przycisk pod wydmuchem - dopytaj sprzedawcę, czy to jest przycisk zimnego nawiewu i czy włącza się na stałe, czy trzeba go trzymać cały czas, by powietrze było chłodne. Jeśli trzeba trzymać stale, to zrezygnuj z zakupu. Będzie Ci niewygodnie.
Dyfuzor jest bez kryzy, co oznacza, ze obowiązkowo będziesz musiała suszyć nim w sposób przemyślany: przyłożyć do kosmyków, włączyć najwolniejszy napęd, podsuszyć, wyłączyć, przyłożyć do kolejnych kosmyków, włączyć, itp.
Suszarka jest krótka, więc trzeba uważać, by włosy nie wkręcały się w tył suszarki - tam jest wciągane powietrze, więc jeśli dziurki są za duże, jest niebezpieczeństwo wciągnięcia suchych włosów. Jednak jeśli będziesz o tym pamiętać, to nie powinna wciągać.
Dobrze by było też mieć jonizację, ale to podwyższy cenę suszarki. Płucz włosy płukanka zakwaszającą, pamiętaj o porządnych odżywkach, a problem elektryzowania nie powinien się pojawić.

Cytat:
Napisane przez Ysabell6 Pokaż wiadomość
Eloe77, a czy twoja babyliss jest bardzo ciężka? Bo wygląda na dość konkretną.
Jest ciężka i duża, więc na początku to odczuwałam.
Cytat:
Łatwo Ci nią manewrować?
Szybko się nauczyłam i przyzwyczaiłam. Ja mam krótkie włosy i jest ich niewiele, więc suszę nie dłużej niż 5-7 minut.
Cytat:
Właśnie zastanawiam się nad prezentem urodzinowym dla siebie i chyba wiem co rodzince zasugerować . Fajne te dyfuzory.
Myśl Ja jestem zadowolona, choć na dziś rodzince proponowałabym kupienie mi nowych wiązań snołbordowych
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 21:01   #242
Ysabell6
Raczkowanie
 
Avatar Ysabell6
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 46
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość

Jest ciężka i duża, więc na początku to odczuwałam.
Postanowiłam przed kupnem wypróbować czy w ogóle taki dyfuzor będzie na mnie działać. I tak, właśnie wróciłam od babci , a ona stara fryzjerka, wygrzebała mi z szafy suszarę z dyfuzorem, ale taką starą bez chłodnego nawiewu i jonizacji, a dyfuzor ma długie wypustki bez kołnierza . Pomyślałam, że obkleję te wypustki dookoła jakąś taśmą i będzie kołnierz jak znalazł
Nie mam zamiaru mocno nią suszyć (tylko tak tyciutko ze względu na gorące powietrze) wiec mam nadzieję, że folia się nie stopi
Cytat:

Myśl Ja jestem zadowolona, choć na dziś rodzince proponowałabym kupienie mi nowych wiązań snołbordowych
Parę sezonów w młodości jeździłam na parapecie. Oj było super
Ysabell6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 22:52   #243
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Przeczytalam caly watek, sporo sie dowiedzialam. Bardzo mnie to cieszy, bo planuje zakup porzadnej suszarki z dyfuzorem.
Podziele sie jeszcze moimi doswiadczeniami z zamierzchlych czasow Jakis 10 lat temu w moje rece wpadla suszarka z dyfuzorem. Taka zwykla, za grosze. Moje wlosy sa delikatne, lekko falowane i podatne na ukladanie. Przed uzyciem dyfuzora nakladalam zawsze pianke do wlosow kreconych. Dyfuzor tworzyl piekne, naturalnie wygladajace loki. Co prawda, bylo to czasochlonne ale efekt byl tego wart!
Pozniej zrezygnowalam z uzywania dyfuzora, nawet nie pamietam dlaczego. Obecnie planuje zakup dobrej suszarki z dyfuzorem, ktora bedzie mi sluzyc ladnych pare lat Przegladalam oferty roznych sklepow i mam metlik w glowie. Najwiekszy problem stanowi dla mnie dlugosc tych 'kolcow' na dyfuzorze. Nie mam pojecia jakie sprawdza sie lepiej - te dlugie czy krotsze. Obecnie moje wlosy siegaja za ramiona.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 10:52   #244
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez Ysabell6 Pokaż wiadomość
Pomyślałam, że obkleję te wypustki dookoła jakąś taśmą i będzie kołnierz jak znalazł
Nie mam zamiaru mocno nią suszyć (tylko tak tyciutko ze względu na gorące powietrze) wiec mam nadzieję, że folia się nie stopi
Spróbuj na początek bez obklejania, bo dyfuzora i tak nie przysuniesz - z powodu gorącego powietrza - za blisko skóry. Opisałam wyżej, jak suszyć takim bez kołnierza/kryzy.
Cytat:
Parę sezonów w młodości jeździłam na parapecie. Oj było super
Już nie jeździsz? Szkoda
Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Przed uzyciem dyfuzora nakladalam zawsze pianke do wlosow kreconych
Pamiętaj teraz, dobierając produkt do stylizacji, że nie może on zawierać denata czy Isopropyl alcohol. Zdarzają się też inne nazwy dla alkoholu, ale te są najczęstsze.
Cytat:
Najwiekszy problem stanowi dla mnie dlugosc tych 'kolcow' na dyfuzorze. Nie mam pojecia jakie sprawdza sie lepiej - te dlugie czy krotsze. Obecnie moje wlosy siegaja za ramiona.
Dłuższe chyba przy dłuższych włosach, ale to raczej ma znaczenie, gdy chcesz dotrzeć do skóry głowy.
Najistotniejsza właściwa technika suszenia.
Masz już jakiś konkretny na myśli?
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:28   #245
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Znalazłam jeszcze coś takiego. Może któraś już to miała i wie czy jest warte kupienia?

A co do dyfuzora to mam jeszcze pytanie odnośnie tych bolców:czy ich ilość też jest ważna?Chcę podnieść włosy u nasady ale i podsuszyć swoje loczki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:02   #246
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Ja ostatecznie zdecydowalam sie na taka suszarke: http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...pact-pro.bhtml
Mam duzo funkcji, jest porzadnie wykonana, ale poki co jestem srednio zadowolona z samego dyfuzora. Przez to ze kolce sa bardzo krotkie i zaokraglone nie ma mowy o kreceniu wlosow. Wlosy wypadaja z dyfuzora, nie radzi sobie z ich chwytaniem. Na razie to moje poczatki z ta suszarka, moze z czasem bardziej sie polubimy.
Poki co zapraszam tez do konkursu na moim blogu, mozecie wygrac ekskluzywny blyszczyk. Link w podpisie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:18   #247
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Pinupgirl ja mam identyczną suszarkę i mimo że mam długie włosy (około 70cm) to radzi sobie bardzo fajnie, nic mi nie wypada, jeśli suszę z głową w dół to włosy są tak odbite od głowy że efekt prawie jak Peg Bundy (ale przy odrobinie wprawy można takiej push upu uniknąć) ale jednocześnie loki bardzo ładnie uformowane . Może nieumiejętnie z niego korzystasz?
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 08:59   #248
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Pinupgirl ja mam identyczną suszarkę i mimo że mam długie włosy (około 70cm) to radzi sobie bardzo fajnie, nic mi nie wypada, jeśli suszę z głową w dół to włosy są tak odbite od głowy że efekt prawie jak Peg Bundy (ale przy odrobinie wprawy można takiej push upu uniknąć) ale jednocześnie loki bardzo ładnie uformowane . Może nieumiejętnie z niego korzystasz?
Byc moze cos robie nie tak. Nie zamierzam tej suszarce odpuscic, bede probowac tak dlugo az efekt bedzie mnie zadowal.
Czy mozesz opisac w jaki sposob uzywasz tego dyfuzora i z pomoca jakich kosmetykow ukladasz wlosy?
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:07   #249
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Znalazłam jeszcze coś takiego. Może któraś już to miała i wie czy jest warte kupienia?
Nie miałam, ale jakoś to do mnie nie przemawia. Źle mnie się kojarzy ów "naturalny nieład" i "czesanie wiatrem". A to dlatego, że czesanie moich włosów przez wiatr nie przynosi nic dobrego.
Z drugiej jednak strony cyrkulowanie powietrza w tej nasadce może dać sympatyczne efekty na włosach prostych lub falowanych.
Cytat:
A co do dyfuzora to mam jeszcze pytanie odnośnie tych bolców:czy ich ilość też jest ważna?Chcę podnieść włosy u nasady ale i podsuszyć swoje loczki
Wtedy przydadzą się dłuższe z otworkiem na końcu. Ale - można suszyć z głową pochyloną, wówczas nie ma siły, by nie uniosły się u nasady.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:01   #250
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Nie miałam, ale jakoś to do mnie nie przemawia. Źle mnie się kojarzy ów "naturalny nieład" i "czesanie wiatrem". A to dlatego, że czesanie moich włosów przez wiatr nie przynosi nic dobrego.
Z drugiej jednak strony cyrkulowanie powietrza w tej nasadce może dać sympatyczne efekty na włosach prostych lub falowanych.
Wtedy przydadzą się dłuższe z otworkiem na końcu. Ale - można suszyć z głową pochyloną, wówczas nie ma siły, by nie uniosły się u nasady.
No właśnie też zauważyłam że suszenie wiatrem mi też nie sprzyja
Jednak postawię na dyfuzor
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 20:21   #251
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Byc moze cos robie nie tak. Nie zamierzam tej suszarce odpuscic, bede probowac tak dlugo az efekt bedzie mnie zadowal.
Czy mozesz opisac w jaki sposob uzywasz tego dyfuzora i z pomoca jakich kosmetykow ukladasz wlosy?
Suszę przeważnie z głową w dół. Zawsze przed suszeniem nakładam na nie jakiś stylizator - najczęściej żel więc to też pewnie pomaga w tym, żeby się nie rozwiewały. Biorę około 1/4 włosów i wkładam na ten dyfuzor i suszę, później kolejna część itd. Dyfuzor z włosami przykładam do skalpu, włosy więc niebardzo mają jak się rozwiewać. Tylko że nie suszę od razu do sucha tylko po podsuszeniu jednej części zabieram się za następną a później druga runda, chyba wiesz o co mi chodzi
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2011-12-03 o 20:22
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-04, 10:31   #252
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Suszę przeważnie z głową w dół. Zawsze przed suszeniem nakładam na nie jakiś stylizator - najczęściej żel więc to też pewnie pomaga w tym, żeby się nie rozwiewały. Biorę około 1/4 włosów i wkładam na ten dyfuzor i suszę, później kolejna część itd. Dyfuzor z włosami przykładam do skalpu, włosy więc niebardzo mają jak się rozwiewać. Tylko że nie suszę od razu do sucha tylko po podsuszeniu jednej części zabieram się za następną a później druga runda, chyba wiesz o co mi chodzi
Dziekuje za wskazowki. Na pewno wyprobuje ta metode
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 21:45   #253
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Czy taki dyfuzor się nadaje? http://allegro.pl/suszarka-dyfuzor-j...987726462.html te mniejsze bolce to są te kryzy?
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:18   #254
miracle37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 21
Red face Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Eloe77 skarbnico wiedzy mam pytanko do Ciebie. Dostałam pod choinkę suszarkę Babyliss 6642E ( z tego o czytałam ty też masz taką ) i gdy niosłam ją to spadła mi dość mocno na ziemię. Gdy ją włączyłam to razem z powietrzem leciał taki dziwny zapach spalenizny. I tutaj mam pytanie. Czy to normalne że na początku suszarka włączona tak 'śmierdzi'? Czy może coś w śrdoku sie połamało/zepsuło ? Czy miałas cos takiego ze swoją suszarką???

Dziękuję i pozdrawiam
miracle37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:09   #255
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Z tego co wiem to nie jest to normalne, raczej coś od wstrząsu spłonęło.
Masz ją na gwarancji, więc próbuj, zawsze możesz zapłacić za naprawę i mieć pewność, że posłuży Ci na dłużej, niż po którymś użytku spłonie do reszty.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 19:45   #256
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Rozgladam sie za suszarka z dyfuzorem z kryza i mam na oku 2 modele z bardzo podobnym dyfuzorem, oba z regulacja predkosci i temperatury oraz z chlodnym nawiewem, ale:

-pierwsza ma jonizacje i kosztuje 189zl
-druga nie ma jonizacji i kosztuje 159zl

Moje pytanie brzmi: jakie znaczenie ma funkcja jonizacji dla wlosow kreconych i czy warto kupic drozsza suszarke zeby tę funkcję miec?

Z gory dziekuje za odpowiedz
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 08:01   #257
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Jonizator wewnątrz suszarki wytwarza ujemne ładunki elektryczne zwane jonami ujemnymi, które neutralizują dodatnie ładunki na włosach. Dzięki temu pojedyncze kosmyki zostają wygładzone, lepiej się układają i nie elektryzują się. Rezultatem są gładsze i podatniejsze na układanie włosy, zachowujące perfekcyjny kształt.
Jonizacja powietrza - zjawisko odrywania się elektronów od atomu. Sprzęt elektroniczny powoduje, iż otaczające nas środowisko ma dodatnią, nienaturalną charakterystykę. Jonizator powietrza powoduje, iż atomy, które nie posiadaja elektronów są o nie wzbogacane.
Podobne zjawisko występuje w przyrodzie. Burza to nic innego jak naturalny jonizator. Dzięki niemu rośliny mogą wchłonąć potrzebny im do egzystencji azot, a ludzie cieszyć się rześkim i czystym powietrzem.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 10:34   #258
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Dzieki za odp Pierwszy akapit to Twoja opinia czy definicja z netu? Bardzo mnie ciekawi, jak to wyglada w odczuciu uzytkowniczek takich suszarek - tzn. czy przy wlaczonej tej funkcji faktycznie jest roznica w stosunku do efektu przy wylaczonej (bo z tego co wiem chyba ta funkcje mozna wlaczac i wylaczac prawda?). Masz taka suszarke?
Pozdrawiam!
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 14:10   #259
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

ja mam z opcją jonizacji.

ale szczerze powiedziwaszy to ja nie widzę żadnej różnicy jak wysuszę włosy z jonizacją jak bez.

ale ja się tam za bardzo na tym nie znam
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 10:07   #260
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

wiesz co to z netu
a z własnego doświadczenia powiem Ci, że nie widzę żadnej różnicy i chyba okiem to nie da się zauważyć. Jak mówią, że lepiej z jonizacją to trzeba wierzyć
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 10:25   #261
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzń
Wiadomości: 1 005
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Dzieki dziewczyny za opinie
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 09:43   #262
Atyde71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Eloe77 skarbnico wiedzy mam pytanko do Ciebie. Dostałam pod choinkę suszarkę Babyliss 6642E ( z tego o czytałam ty też masz taką ) i gdy niosłam ją to spadła mi dość mocno na ziemię. Gdy ją włączyłam to razem z powietrzem leciał taki dziwny zapach spalenizny. I tutaj mam pytanie. Czy to normalne że na początku suszarka włączona tak 'śmierdzi'? Czy może coś w śrdoku sie połamało/zepsuło ? Czy miałas cos takiego ze swoją suszarką???

Dziękuję i pozdrawiam
Mam taką samą suszarkę, z tą różnicą, że sobie sama kupiłam Przy pierwszym odpaleniu też tak leciutko dziwny zapach był, jabky spalenizny. Po chwili było ok. Spróbuj ze swoją jeszcze raz. Ale jak nadal śmierdzi to może lepiej sprawdzić, czy coś się nie połamało.
Atyde71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 08:48   #263
chellow
Raczkowanie
 
Avatar chellow
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 126
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

hej dziewczyny. A co myślicie o suszarce remngton D5020? Nadaje sie do włosów do łopatek? Dziwny jakis ten dyfuzor.
chellow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:25   #264
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez miracle37 Pokaż wiadomość
Eloe77 skarbnico wiedzy mam pytanko do Ciebie. Dostałam pod choinkę suszarkę Babyliss 6642E ( z tego o czytałam ty też masz taką ) i gdy niosłam ją to spadła mi dość mocno na ziemię. Gdy ją włączyłam to razem z powietrzem leciał taki dziwny zapach spalenizny. I tutaj mam pytanie. Czy to normalne że na początku suszarka włączona tak 'śmierdzi'? Czy może coś w śrdoku sie połamało/zepsuło ? Czy miałas cos takiego ze swoją suszarką???
Nie, nie miałam takich problemów z suszarką. Dlatego zajrzałabym do środka, ale na początek upewniłabym się, czy nie zerwę banderoli gwarancyjnej.
Próbowałaś nią potrząsać? Nic nie lata wewnątrz?

Zwykle wiele urządzeń elektrycznych, gdy nagrzewa się po raz pierwszy, wydziela dziwny zapach, ale to znika podczas kolejnych użyć. Próbowałaś ponownie włączyć suszarkę?

Cytat:
Napisane przez Fas0lka Pokaż wiadomość
Czy taki dyfuzor się nadaje? http://allegro.pl/suszarka-dyfuzor-j...987726462.html te mniejsze bolce to są te kryzy?
Tak, ale trzeba umiejętnie nim suszyć, by nie rozwiać włosów. Opisywałam wcześniej, w jaki sposób.

Cytat:
Napisane przez chellow Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. A co myślicie o suszarce remngton D5020? Nadaje sie do włosów do łopatek? Dziwny jakis ten dyfuzor.
Dlaczego miałby się nie nadawać? Tu idzie o sposób suszenia, wypracowanie metody, a nie o długość włosów.
Dyfuzor jest rzadki, ma spore otwory. Też budzi mój niepokój.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 22:10   #265
iza1402
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez chellow Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. A co myślicie o suszarce remngton D5020? Nadaje sie do włosów do łopatek? Dziwny jakis ten dyfuzor.

Czy ktoś ma tę suszarkę ? Jak sprawuje się ten dyfuzor ?
iza1402 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:48   #266
Aiisaa
Raczkowanie
 
Avatar Aiisaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 31
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Dopiero zaczynam moją przygodę z włosomaniactewem, zaczęłam olejować, myje odżywką, szukam dobrego fryzjera i zastanawiam się też nad zakupem dobrej suszarki z dyfuzorem wybrałam kilka modeli, czy mogłabym prosić o radę co o nich myślicie(cena nie ma znaczenia), jeżeli macie jakieś inne sprawdzone to mówcie

http://allegro.pl/suszarka-babyliss-...118104473.html

http://allegro.pl/profesjonalna-susz...157796896.html
Aiisaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:14   #267
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Hej w pielęgnacyjnym już pisałam z prośbą o pomoc w dokonaniu wyboru. Na razie zastanawiam się nad tymi 5 suszarkami, może akurat któraś z Was ma jedną z nich

1.Roventa Compact Pro CV4803 klik
2. Rowenta Powerline CV4930 klik
3.Babyliss D171E klik
4.Philips SalonDry Control HP8182/00 klik
5.Babyliss D495E klik

Zdjęcia są w tej kolejności co nazwy, nie ma zdjęcia 2 suszarki .

Edit ; dodaję zdjęcie moich włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rowenta-cv-4803-compact-pro,7406583_3.jpg (29,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg babyliss-d171e,457741592_5.jpg (75,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg philips-salondry-control-hp8182-00,135376542_5.jpg (45,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg babyliss-d495e,138167178_5.jpg (152,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5263.jpg (32,1 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez vidia9
Czas edycji: 2012-03-04 o 18:14
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:36   #268
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Jak dobrze jest mieć wizaż!

Wcześniej myślałam, że dyfuzor to element wyposażenia samochodowego, albo narzędzie tortur! Zamawiam dziś to : http://allegro.pl/salonowa-suszarka-...162448076.html

Nie jest tak droga większość wymienionych tu suszarek, ale mam nadzieję, że nie zaszkodzi moim lokom i będzie się dobrze sprawowała.

Jak tylko przyjdzie, napiszę sprawozdanie. Tak się tylko zastanawiam, czy ta kryza nie jest za mała? Jak myślicie, nie powinna być wyższa?

Kurczę, Tata kupił mi inną, trochę droższą i z jonizacją, ale na przesyłkę mam czekać dwa tygodnie. -.- Szkurczęęę.

Edytowane przez kier
Czas edycji: 2012-03-06 o 17:09 Powód: Nie chcę pisać posta pod postem.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 13:45   #269
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Cytat:
Napisane przez vidia9 Pokaż wiadomość
Hej w pielęgnacyjnym już pisałam z prośbą o pomoc w dokonaniu wyboru. Na razie zastanawiam się nad tymi 5 suszarkami, może akurat któraś z Was ma jedną z nich

1.Roventa Compact Pro CV4803 klik
2. Rowenta Powerline CV4930 klik
3.Babyliss D171E klik
4.Philips SalonDry Control HP8182/00 klik
5.Babyliss D495E klik

Zdjęcia są w tej kolejności co nazwy, nie ma zdjęcia 2 suszarki .

Edit ; dodaję zdjęcie moich włosów.
przypominam się, może jednak ktoś będzie mógł mi pomóc
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 19:56   #270
kier
Raczkowanie
 
Avatar kier
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 65
Dot.: Dyfuzor step by step - zbiorczy o suszeniu

Przyszła suszara! Wielka jak ta z parodii Gwiezdnych Wojen!

Jutro po nocnym olejowaniu sprawdzę ją w akcji.
kier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-11 09:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.