Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 07:52   #241
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzien dobry
kolejny tydzien czas start

ambitnych planów brak jedyne co chwlaebne dzis zrobiłam to poskłądałam łapke kota
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 07:55   #242
aSHa85
Zadomowienie
 
Avatar aSHa85
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wow, ale mi się pposzczęściło
Wygrałam pędzel Real Techniques blush brush u naszego Dymka
Fajnoooo
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Przeszkadzają Wam blogi, które maja rozwijane notki? Bo ten szablon, który teraz mam właśnie takie miał tylko pogrzebałam w kodzie zmieniłam na normalny wygląd
ja nie lubię rozwijanych postów, rzadko czytam całość, tylko początek... leń ze mnie
__________________
KLIKNIJ Pusta Miska
aSHa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 08:25   #243
notsunset
Raczkowanie
 
Avatar notsunset
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 449
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
to chyba tylko ja tu jestem anty sportowa
Kochana nie tylko

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aSHa85 Pokaż wiadomość

ja nie lubię rozwijanych postów, rzadko czytam całość, tylko początek... leń ze mnie
Lenie górą! Ja też bardzo nie lubię!

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

notsunset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 08:56   #244
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

z tymi rozwijanymi postami to jest tak, ze ja długo miałam czytaj dalej, ale dziewczyny amrudziły to usunełam ten znacznik chociaz mi sie wydaje ze lepiej wyglada blog jak On jest
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 09:13   #245
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

rany, a ja przez dwa dni odświeżałam poprzedni wątek i zastanawiałam się, co Wy tak ucichłyście

a mojego bloga nie ma w spisie

póki co, melduję się, że wróciłam, ale z powodów zdrowotnych Władczyni Wszystkich Choler [Koty naszej], nie miałam głowy, by publikować, bo po przeryczanej nocy potrafiłam się skupić jedynie na szukaniu najlepszych speców, by Władczynię ratować, ale dziś już obiecuję poprawę

a co do znaczników, to ja nie wyobrażam sobie na przykład moich elaboratów bez znacznika "czytaj dalej", bo nawet tylko pięć takich notek zrobiłoby mi kilometry do przewijania na blogu.
poza tym lubię też ten znacznik u innych. pozwala szybko poruszać sie po blogu i wybierać tylko to, co faktycznie mnie interesuje i wciągnie
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 09:33   #246
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Ja też jestem antysportowa
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:24   #247
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
Dzien dobry
kolejny tydzien czas start

ambitnych planów brak jedyne co chwlaebne dzis zrobiłam to poskłądałam łapke kota
a ja za 2 godziny idę do lekarza. Robiłam w zeszłym tygodniu morfologię. Moja mama ma wiecznie za mało żelaza, ja też mam ostatnio trochę problemów ze zdrowiem i okazało, się, że górna granica prawidłowego żelaza to około 135 a ja mam 208
Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
z tymi rozwijanymi postami to jest tak, ze ja długo miałam czytaj dalej, ale dziewczyny amrudziły to usunełam ten znacznik chociaz mi sie wydaje ze lepiej wyglada blog jak On jest
też mi się wydaje, że blog wygląda lepiej, ale w sumie też trzeba się bawić żeby miniaturka wyglądała dobrze
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 10:38   #248
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
Dzien dobry
kolejny tydzien czas start

ambitnych planów brak jedyne co chwlaebne dzis zrobiłam to poskłądałam łapke kota

A ja już 2 razy na mieście byłam. No i od dziś się odchudzam. Znaczy się jem wszystko ale liczę kalorie. I na dziś założyłam sobie, że nie przekroczę 1500, ale zobaczymy jak to wyjdzie.
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 11:24   #249
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Dzień dobry

kolejny poniedziałek a drugi lipca

Przyszło mi dzisiaj zamówienie z katherine ale chyba podaruję sobie kolejne, niby ceny są niskie i warto zamawiać grupowo, jednak to co jest na zdjęciach a w rzeczywistości to czasem pomyłka...

Wreszcie powstał post , nie wiem sama o czym pisać bo za dużo rzeczy mam do opisania a i jeszcze makijaże wszystko i nic.

Chyba ucieknę do ogrodu pobrać trochę witaminki D.
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 11:29   #250
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cholera Naczelna - muszę Ci podziękować za Twój wczorajszy komentarz. Jak go przeczytałam to od razu poszłam się rozciągać ( a miałam kilka dni przerwy, bo mi się nie chciało)
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 11:52   #251
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

a ja do lekarza nie chodze prawie nigdy bo wole nie wiedziec serio z takiego załozenia wychodze, za to Tż jest przewrazliwiony na tym punkcie xD

zrobiłam mobile mix na blogasku ale srednio jestem z niego zadowolona ;d
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 11:58   #252
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a ja do lekarza nie chodze prawie nigdy bo wole nie wiedziec serio z takiego załozenia wychodze, za to Tż jest przewrazliwiony na tym punkcie xD

zrobiłam mobile mix na blogasku ale srednio jestem z niego zadowolona ;d
Właśnie odwiedziłam Twojego bloga i jestem pełna podziwu. Z takimi recenzjami się jeszcze nigdy nie spotkałam.
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 12:39   #253
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Przyszło mi dzisiaj zamówienie z katherine ale chyba podaruję sobie kolejne, niby ceny są niskie i warto zamawiać grupowo, jednak to co jest na zdjęciach a w rzeczywistości to czasem pomyłka...
pokaż co zamówiłaś
Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a ja do lekarza nie chodze prawie nigdy bo wole nie wiedziec serio z takiego załozenia wychodze, za to Tż jest przewrazliwiony na tym punkcie xD

zrobiłam mobile mix na blogasku ale srednio jestem z niego zadowolona ;d
ja też nie chodzę mam jednak problemy ze zdrowiem ostatnio i mus jest czeka mnie w przyszłym tygodniu obieranie krwi - znowu, i w końcumuszę się wybrać do ginekologa, bo tatuś powiedział, ze mi nie daruje
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:40   #254
gagateczkaaa
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 683
Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Laski, wydajemy tyle na kosmetyki to i na zdrowie sobie nie żałujmy!!!
Ja jestem pod kontrola ginekologa i obecnie chodze co 3 miesiace + zawsZe do tego robie wyniki krwi

Chcialam tez zrobic zamowienie z katherine ale jakosc pewniea msakryczna... Z checia bym zlbaczyla post ze zdjeciami

A ja zgrzdszylam i kupilam bronzer z limitowanki Catrice
gagateczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:42   #255
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Wiecie może jak na facebooku ustawić, by znajomi nie widzieli strony naszego bloga?
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 13:58   #256
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

kolejny poniedziałek a drugi lipca

Przyszło mi dzisiaj zamówienie z katherine ale chyba podaruję sobie kolejne, niby ceny są niskie i warto zamawiać grupowo, jednak to co jest na zdjęciach a w rzeczywistości to czasem pomyłka...

Wreszcie powstał post , nie wiem sama o czym pisać bo za dużo rzeczy mam do opisania a i jeszcze makijaże wszystko i nic.

Chyba ucieknę do ogrodu pobrać trochę witaminki D.
Ja się do katherine nie mogę jakoś przekonać, tyle razy mnie kusiło, ale zawsze w końcu odpuszczałam zamówienie. Chociaż jakieś nowe ozdupki by mi się przydały

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
a ja do lekarza nie chodze prawie nigdy bo wole nie wiedziec serio z takiego załozenia wychodze, za to Tż jest przewrazliwiony na tym punkcie xD

zrobiłam mobile mix na blogasku ale srednio jestem z niego zadowolona ;d
Mnie możnaby posądzić o jakąś hipochondrię czy coś - jak już pójdę do lekarza to potem przez kilka miesięcy zdarza mi się latać po specjalistach, robić badania, żeby na koniec okazało się, że wszystko ze mną ok i mój organizm po prostu tak ma

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
póki co, melduję się, że wróciłam, ale z powodów zdrowotnych Władczyni Wszystkich Choler [Koty naszej], nie miałam głowy, by publikować, bo po przeryczanej nocy potrafiłam się skupić jedynie na szukaniu najlepszych speców, by Władczynię ratować, ale dziś już obiecuję poprawę
po blogu i wybierać tylko to, co faktycznie mnie interesuje i wciągnie
Mów co z Kotą koniecznie! I mam nadzieję, że szybciutko jej się poprawi... Pocieszę Cię, że gdyby moim sierściuchom coś się działo to reagowałabym tak samo - dobrze, że przynajmniej mój mąż jest chłodno myślący i zawsze potrafi sensownie myśleć w kryzysie

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
Dzien dobry
kolejny tydzien czas start

ambitnych planów brak jedyne co chwlaebne dzis zrobiłam to poskłądałam łapke kota
Biedaczyna... ale czyn chwalebny faktycznie

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
Ale mi narobiłyście ochoty na grę w siatkę.
Jak ja dawno nie grałam.
Ostatni raz miałam piłkę do siatkówki w rękach chyba w 1 czy 2 klasie liceum. wychodzi na to, że jakieś 7-8 lat temu zdecydowanie wolę sporty indywidualne


Właśnie skończyłam robić zakupy na allegro - mam nadzieję, że do czwartku przyleci do mnie paczucha z moimi fryzjerskimi bibelotami, bo mam sesję i by się przydało bardzo, bardzo już to wszystko (i jak zwykle miało być bezzakupowo, ale usprawiedliwiam się tym, że to do pracy )



---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Wiecie może jak na facebooku ustawić, by znajomi nie widzieli strony naszego bloga?
Nie lubić jej, nie komentować ze swojego konta statusów, zdjęć itp.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:11   #257
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Panna Mrau to dokłądnie jak mój Tż, jemu jak zacznie leciec krew z nosa to jest łololololo będę umierał
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:21   #258
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Aswertyna Pokaż wiadomość
Panna Mrau to dokłądnie jak mój Tż, jemu jak zacznie leciec krew z nosa to jest łololololo będę umierał
Nie no, to jak AŻ tak nie mam ale wizyta u internisty i zrobienie podstawowych badań zawsze się u mnie kończy skierowaniami do specjalistów - bo a to coś z nerkami niepokojącego, a to próby wątrobowe podwyższone, a to tarczyca, a to z hormonami coś nie tak... a potem się okazuje, że mój organizm tak po prostu ma, nie jest chory czy coś tylko muszę pilnować diety i innych takich, żeby go nie obciążać dodatkowo.

aczkolwiek jak widzę krew to mdleję - jak idę na pobranie to zawsze na leżąco, nie umiem opatrywać krwawiących ran, bo bym pawia prędzej puściła, a jak na pobraniu krwi mojej koty pociekło jej trochę krwi po łapce, bo się wyrywała to wetka nie wiedziała czy łapać kotę czy mnie - niebezpiecznie zbliżającą się do podłogi
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:23   #259
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Karen15 Pokaż wiadomość
Cholera Naczelna - muszę Ci podziękować za Twój wczorajszy komentarz. Jak go przeczytałam to od razu poszłam się rozciągać ( a miałam kilka dni przerwy, bo mi się nie chciało)
cieszę się, że Cię zmobilizowałam
no niestety na przerwy nie wolno sobie pozwolić.. ale WARTO wytrwać by poczuć tę satysfakcję!!!


Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mów co z Kotą koniecznie! I mam nadzieję, że szybciutko jej się poprawi... Pocieszę Cię, że gdyby moim sierściuchom coś się działo to reagowałabym tak samo - dobrze, że przynajmniej mój mąż jest chłodno myślący i zawsze potrafi sensownie myśleć w kryzysie
Dziś o 19 mamy wizytę u weta, co to ponoć ratuje zwierzaki i mu zwożą je nawet z bardzo daleka. Zobaczymy co on powie, dla nas najważniejsze, że póki co Władczyni pije i sika. Znaczy to, że cewka się jednak nie zatkała. Nawodniła się też już całkiem przyzwoicie, i to nie tylko dzięki kroplówce [wszystko cokolwiek teraz dostaje zalewamy jej wodą, więc jak chce jeść, to musi wypić wodę] a apetyt jej wróciła taki, że masakra... chodzi i je w kółko, a później przychodzi przymilać się o więcej
Leki przeciwbólowe też chyba działają, bo nie zachowuje się jak cierpiące zwierzę, za to ilość miłości i potrzeba czułości jakie wykazuje są momentami aż przytłaczające


a co do zdrowia, to przesada w żadną stronę nie jest dobra, ale pamiętajcie, że zdrowy człowiek wygląda lepiej
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 14:26   #260
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

ja przez ostatnie stresy schudłam 5 kg - i to tak po prostu... A nawet nie chciałam. Żeby tylko mi to nie wróciło podwojone
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:28   #261
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
ja przez ostatnie stresy schudłam 5 kg - i to tak po prostu... A nawet nie chciałam. Żeby tylko mi to nie wróciło podwojone
U mnie stres pobudza apetyt
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:29   #262
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

A ja właśnie wróciłam z ogrodu, z opalania
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 14:34   #263
Aswertyna
Rozeznanie
 
Avatar Aswertyna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Packard Bell :)
Wiadomości: 915
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie no, to jak AŻ tak nie mam ale wizyta u internisty i zrobienie podstawowych badań zawsze się u mnie kończy skierowaniami do specjalistów - bo a to coś z nerkami niepokojącego, a to próby wątrobowe podwyższone, a to tarczyca, a to z hormonami coś nie tak... a potem się okazuje, że mój organizm tak po prostu ma, nie jest chory czy coś tylko muszę pilnować diety i innych takich, żeby go nie obciążać dodatkowo.

aczkolwiek jak widzę krew to mdleję - jak idę na pobranie to zawsze na leżąco, nie umiem opatrywać krwawiących ran, bo bym pawia prędzej puściła, a jak na pobraniu krwi mojej koty pociekło jej trochę krwi po łapce, bo się wyrywała to wetka nie wiedziała czy łapać kotę czy mnie - niebezpiecznie zbliżającą się do podłogi
nie no musze sprostować, bo jak Tż to przeczyta to cegłowką mi w głowe rzuci nie krzyczy ze bedzie umierał, ale mniej wiecej jak Ty lata po specjalistach chyba w przyszłosci to On bedzie nasze dzieci woził po lekarzach
ja jako tech. wet krwi się nie boję jak byłam mała bałam sie zastrzykó a teraz biore strzykawe włapy i czy to krowa czy kot czy pies kuje jak trzeba
__________________
Blog

Przebiegły Rudy Lis

Mądrale Świata żaby na jęzorach Wam wyrosną !
Aswertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 15:37   #264
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
Dziś o 19 mamy wizytę u weta, co to ponoć ratuje zwierzaki i mu zwożą je nawet z bardzo daleka. Zobaczymy co on powie, dla nas najważniejsze, że póki co Władczyni pije i sika. Znaczy to, że cewka się jednak nie zatkała. Nawodniła się też już całkiem przyzwoicie, i to nie tylko dzięki kroplówce [wszystko cokolwiek teraz dostaje zalewamy jej wodą, więc jak chce jeść, to musi wypić wodę] a apetyt jej wróciła taki, że masakra... chodzi i je w kółko, a później przychodzi przymilać się o więcej
Leki przeciwbólowe też chyba działają, bo nie zachowuje się jak cierpiące zwierzę, za to ilość miłości i potrzeba czułości jakie wykazuje są momentami aż przytłaczające


a co do zdrowia, to przesada w żadną stronę nie jest dobra, ale pamiętajcie, że zdrowy człowiek wygląda lepiej
Uff, no to dobrze że już lepiej ja strasznie nie lubię takich sytuacji, bo czuję się bezsilna wtedy - jeszcze człowiek powie co go boli i takie tam, a ze zwierzakiem widzisz, że cierpi, ale musisz się domyślać co mu jest...
Ja w sobotę myślałam, że coś z moimi się dzieje - cały dzień leżały nieruchawe, jakby zaraz miały duch wyzionąć, jedzenie ich nie podniecało, wody nie tykały... Dopiero jak wieczorem się ożywiły to skojarzyłam, że cały dzień w mieszkaniu był ukrop i pewnie dlatego miały taki zjazd...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 17:59   #265
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
póki co, melduję się, że wróciłam, ale z powodów zdrowotnych Władczyni Wszystkich Choler [Koty naszej], nie miałam głowy, by publikować, bo po przeryczanej nocy potrafiłam się skupić jedynie na szukaniu najlepszych speców, by Władczynię ratować, ale dziś już obiecuję poprawę

a co do znaczników, to ja nie wyobrażam sobie na przykład moich elaboratów bez znacznika "czytaj dalej", bo nawet tylko pięć takich notek zrobiłoby mi kilometry do przewijania na blogu.
poza tym lubię też ten znacznik u innych. pozwala szybko poruszać sie po blogu i wybierać tylko to, co faktycznie mnie interesuje i wciągnie
już doczytalam jak Kota, nawodnienie to niestety podstawa, moja Młodsza się sama nawadnia pijąc wodę z naszej zepsutej od lat... spłuczki ale Starsza to chyba nic nie pije... tyle co w jedzeniu, oczywiście kocia miska ze świeżą wodą ciągle stoi w zasięgu pyska... Koty z nerkami mają niestety często problemy :/

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mów co z Kotą koniecznie! I mam nadzieję, że szybciutko jej się poprawi... Pocieszę Cię, że gdyby moim sierściuchom coś się działo to reagowałabym tak samo - dobrze, że przynajmniej mój mąż jest chłodno myślący i zawsze potrafi sensownie myśleć w kryzysie
żebyś wiedziała, u mnie jest to samo!
jak Kotom coś jest to tak jakby mi było.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
U mnie stres pobudza apetyt
witaj w klubie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 18:18   #266
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja się do katherine nie mogę jakoś przekonać, tyle razy mnie kusiło, ale zawsze w końcu odpuszczałam zamówienie. Chociaż jakieś nowe ozdupki by mi się przydały
no to powiem Ci, że w zasadzie to nie straciłaś wiele. Mimo niskich cen nie zamówię tam już nic więcej. Rozsupłała mi się bransoletka, z drugiej farba schodzi, kolczyki musiałam przypiłować bo ostre brzegi. Tyle co to na zdjęciach ładnie wygląda i szkoda nawet paru zł na to
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 19:29   #267
Cholera Naczelna
Raczkowanie
 
Avatar Cholera Naczelna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 218
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

dziewczyny, wróciłyśmy od weta-specjalisty i spieszę donieść, że nie ma guza i żadnej operacji nie będzie!!

pan specjalista ją dokładnie przejrzał za pomocą wypasionego w kosmos usg, i faktycznie jakiś problem zdrowotny jest, ale absolutnie żadnego cięcia pęcherza nie trzeba!!
ani tym bardziej nie ma powodów, by nam zwierzę usypiać!
jutro jeszcze rano komplet badań jej zrobią by się dowiedzieć w jakim stanie są nerki i wystarczy prawdopodobnie samo leczenie

jak pomyślę, że w tej chwili, w najlepszym wypadku miałybyśmy kota conajmniej pociętego [o ile żywego], przez tego pierwszego, to mnie normalnie trafia
konował przeklęty
były prezes TOZ-u z dyplomami tfu!! niech lepiej wraca do papierków, a nie się bierze za żywe zwierzęta

w każdym razie Władczyni już niebawem powinna być znów rześka, radosna i zdrowo ustawiająca wszystkich w domu do pionu
jeżu! jak się cieszę!!

idę znaleźć na wizażu wątki o wetach wrocławskich i wszystkich przestrzec przed tym pożal się boże "wetem", bo ktoś może, jak my, trafić na jego całodobową klinikę i zwierzę stracić...
Cholera Naczelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:05   #268
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
no to powiem Ci, że w zasadzie to nie straciłaś wiele. Mimo niskich cen nie zamówię tam już nic więcej. Rozsupłała mi się bransoletka, z drugiej farba schodzi, kolczyki musiałam przypiłować bo ostre brzegi. Tyle co to na zdjęciach ładnie wygląda i szkoda nawet paru zł na to
Potwierdzam

Zamówiłam kiedyś parę rzeczy i tandeta jak nie wiem co ... Szkoda nawet tych pieniędzy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:25   #269
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Cholera Naczelna Pokaż wiadomość
dziewczyny, wróciłyśmy od weta-specjalisty i spieszę donieść, że nie ma guza i żadnej operacji nie będzie!!

pan specjalista ją dokładnie przejrzał za pomocą wypasionego w kosmos usg, i faktycznie jakiś problem zdrowotny jest, ale absolutnie żadnego cięcia pęcherza nie trzeba!!
ani tym bardziej nie ma powodów, by nam zwierzę usypiać!
jutro jeszcze rano komplet badań jej zrobią by się dowiedzieć w jakim stanie są nerki i wystarczy prawdopodobnie samo leczenie

jak pomyślę, że w tej chwili, w najlepszym wypadku miałybyśmy kota conajmniej pociętego [o ile żywego], przez tego pierwszego, to mnie normalnie trafia
konował przeklęty
były prezes TOZ-u z dyplomami tfu!! niech lepiej wraca do papierków, a nie się bierze za żywe zwierzęta

w każdym razie Władczyni już niebawem powinna być znów rześka, radosna i zdrowo ustawiająca wszystkich w domu do pionu
jeżu! jak się cieszę!!

idę znaleźć na wizażu wątki o wetach wrocławskich i wszystkich przestrzec przed tym pożal się boże "wetem", bo ktoś może, jak my, trafić na jego całodobową klinikę i zwierzę stracić...
Co za weterynarz . Dobrze, że się skonsultowaliście z innym wetem Trzymam kciuki za kotka.
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 20:38   #270
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cześć dziewczyny! Podczytuję was gdzieś od trzech części, część blogów znam i subskrybuję, część (jeszcze) nie. Niedawno załozyłam bloga kosmetycznego (klik), więc mam nadzieję, że nie ma problemu z przyjęciem nowego członka do grona blogerek urodowych?
__________________
Bloguję
--> [recenzja] NYX The Caribbean Collection - 5 Color Eyeshadow Palette - 07 I dream of Jamaica
--> [recenzja] Garnier Hydra Adapt - matujący

----
Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
(...)skończyłam szkołę, idę na studia, mam zdaną maturę, mam rok pracy za sobą - i to wszystko z makijażem i bez błony dziewiczej!
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.