Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-20, 14:14   #241
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Mam pytanko ,które mnie dręczy już jakiś czas...
chciałabym zdawać maturę z biologii na podstawie i chemię [może na rozszerzeniu ,zastanawiam się ,bo niestety moja nauczycielka jest jaka jest.]
czy biologia na podst. wystarczy żeby dostać się na studia kosmetyczne zaoczne?
zastanawiam się nad uczelnią w Bydgoszczy ,albo Poznaniu [prywatna]
Czy jeżeli nie robiłam wcześniej studium ,mogę od razu wybrać się na 3letnie - licencjackie ,a później magisterskie?


proooszę o odpowiedź ;*
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:25   #242
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

dzieki dziewczyy to teraz juz wiem ze chyba wybiore sie na studium a ew. potem na studia wyzsze a na studium chyba tez musze tylko zdac mature, tak? nie musze akurat z biologi i chemii?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:02   #243
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez olcik_07 Pokaż wiadomość
czesc ciesze sie ze dostałam ten wątek od modertora bo nie mogłam nic znależc o kosmetologi. Chciałabym chodzić do Wyższej Szkoły Fizjoterapii w naszym piknym mieście mam jednak pare pytan: jak dużo jest chemi? i ile jest ludzi na wydziale? będę wdzięczna za odpowiedzi
Chemii nie jest dużo, choć teraz podobno p. profesor jest ostrzejsza niż rok temu, ale na ten temat to się może truskawkowawiosna wypowiadać bo o ile dobrze kojarzę twarz to widziałam ostatnio jak się uczy przed klasą z całą grupą. U nas chemia nigdy nie była postrachem
Na wydziale..hhmm.. na pierwszym roku coś ok. 200 ale nie jestem pewna, połowa odpada. W grupie masz ponad 20 osób.
Cytat:
Napisane przez Maripossa
dostalas wogole za to odszkodowanie? ...u nas byloby nie do przyjecia zeby popsuty sprzed dac studentkom. ehh
Nie był popsuty, któraś studentka musiała nie wylać po sobie gorącej wody, para osadziła się w tej..hhmm.. rurze i się stało. Nie dostałam bo po obejściu 3 przychodni i 2 dermatologów nikt nie chciał mi następnego dnia wystawić zaświadczenia o poparzeniu, pomimo widocznych obrażeń. Powinnam jechać tego samego dnia na pogotowie ale wtedy nie wyglądało to jeszcze aż tak źle no i był już wieczór a ja byłam tego dnia wykończona. Może mój błąd ale czułam się rozgoryczona całą tą sytuacją Dobrze, że przynajmniej śladu na szyi nie mam..

Cytat:
Napisane przez Maripossa
na pewno pomocna bedzie ksiazka Kosmetyka dr B.Peters. Jest w niej praktycznie wszystko co dotyczy kosmetologii dosc droga, ale kazdy student kosmetologii mus ja miec
Też polecam, mam też Grzelakowską-Dylewską ale Peters lepsza. No i oczywiście niezastąpiony wizaż

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
ja jestem na pierwszym i nasza liczba zajec praktycznych jest zalamujaca osoby ze studium wiecej beda potrafily praktycznie niz my na studiach wyzszych.

a z ta mozliwoscia pracy w laboratorium...

w tym rzecz, ze kiedys w to wierzylam, ze poza praca w gabinecie sa inne, ciekawe mozliwosci. a teraz mam okres zwatpienia co do przyszlosci nie jestem do konca pewna czy chcialabym pracowac w gabinecie

eh, czas pokaze
nie martw się, u mnie 3/4 grupy ma wątpliwości..

Cytat:
Napisane przez agiii
dzieki dziewczyy to teraz juz wiem ze chyba wybiore sie na studium a ew. potem na studia wyzsze a na studium chyba tez musze tylko zdac mature, tak? nie musze akurat z biologi i chemii?
Wystarczy, że masz maturę.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:20   #244
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

no to super w takim razie pojde na studium. Po nim chyba mozna nawet gabinet wlasny otworzec. bo chyba ma sie tak jakis tytuł malutki. tak? A we wroclawiu jakie mozecie polecic?? chodzi mi o to zebyscie polecily cos dobrego bo w necie moge sobie wyszukac no ale co mi po tym jak wole znac opinie;];];]
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:50   #245
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
no to super w takim razie pojde na studium. Po nim chyba mozna nawet gabinet wlasny otworzec. bo chyba ma sie tak jakis tytuł malutki. tak? A we wroclawiu jakie mozecie polecic?? chodzi mi o to zebyscie polecily cos dobrego bo w necie moge sobie wyszukac no ale co mi po tym jak wole znac opinie;];];]
Masz tytuł technika. Jak na razie sytuacja jest taka, że gabinet możesz otworzyć bez żadnego tytułu, ale mają się pojawić nowe regulacje prawne.
O polecenie czego pytasz? Gabinetu? Jesli tak to nie mam niestety doswiadczen, moge dermatologa polecic co najwyzej
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 19:57   #246
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Chemii nie jest dużo, choć teraz podobno p. profesor jest ostrzejsza niż rok temu, ale na ten temat to się może truskawkowawiosna wypowiadać bo o ile dobrze kojarzę twarz to widziałam ostatnio jak się uczy przed klasą z całą grupą. U nas chemia nigdy nie była postrachem

nie martw się, u mnie 3/4 grupy ma wątpliwości..
chemia kosmetyczna? ja chemie bardzo lubie, ale w takiej formie to dla mnie porazka i strata czasu

nie zaliczyc przedmiotu to raczej cud, albo wybitne olewactwo pani prowadzaca cwiczenia mam wrazenie, ze wie tylko tyle, co przeczyta z kartki, ale staram sie stosowac do Twojej rady Amesko i nie odzywac sie, nawet jak mnie skreca 1 kolo-zadania rachunkowe, w mojej szkole takie byly na ocene dopuszczajaca, wiec da sie przejsc. kolokwium z wykladu, zrobic sciagi i czekac az prowadzaca wyjdzie, albo cos pozmyslac siegajac pamiecia do jakis urywkow wiedzowych kuc trzeba bylo tylko na odpowiedz ustna, sama teoria, wystarczy sie nauczyc

wiecej nauki typowej chemii jest na biochemii, w sumie to jak na razie moj ulubiony przedmiot da sie przejsc spokojnie

jak mnie zauwazysz gdzies, to szturchnij

dopiero teraz zauwazylam, ze wkleilas dla mnie ten rysunek miesni twarzy dzieki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 20:19   #247
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

amesko pytalam sie o polecenie jakiegos studium we wroclawiu

no i jeszcze co z tą fizyka?? ona jest na tych studiach i studium?bo jesli tak to nie wytrzymam!

Edytowane przez agiii
Czas edycji: 2008-01-20 o 21:22
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 22:50   #248
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
Mam pytanko ,które mnie dręczy już jakiś czas...
chciałabym zdawać maturę z biologii na podstawie i chemię [może na rozszerzeniu ,zastanawiam się ,bo niestety moja nauczycielka jest jaka jest.]
czy biologia na podst. wystarczy żeby dostać się na studia kosmetyczne zaoczne?
zastanawiam się nad uczelnią w Bydgoszczy ,albo Poznaniu [prywatna]
Czy jeżeli nie robiłam wcześniej studium ,mogę od razu wybrać się na 3letnie - licencjackie ,a później magisterskie?


proooszę o odpowiedź ;*
jezeli chcesz iść na kosmetologie zaoczna nie musisz w ogole zdawac biologi na maturze. Wystarczy ukonczona szkola. Ja zdawalam wos. Oni w ogole na to nie patrza w prywatnych szkolach. Liczy sie ukonczona szkola srednia.

Ja studiuje w Poznaniu dziennie bez problemu mnie przyjeli.A na panstwowych w tym roku jest 20 osob na akademii medycznej, takze naprawde trzeba byc rewelacyjnym zeby na panstwowa sie dostac

a tak w ogole czytam dziewczyny co Wy we Wroclawiu macie. Ja zadnych przedmiotowpraktycznych, jak narazie anatomia, biofizyka, chemia... i to nic wspolnego z kosmetologia;/
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 12:22   #249
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
jezeli chcesz iść na kosmetologie zaoczna nie musisz w ogole zdawac biologi na maturze. Wystarczy ukonczona szkola. Ja zdawalam wos. Oni w ogole na to nie patrza w prywatnych szkolach. Liczy sie ukonczona szkola srednia.

Ja studiuje w Poznaniu dziennie bez problemu mnie przyjeli.A na panstwowych w tym roku jest 20 osob na akademii medycznej, takze naprawde trzeba byc rewelacyjnym zeby na panstwowa sie dostac

a tak w ogole czytam dziewczyny co Wy we Wroclawiu macie. Ja zadnych przedmiotowpraktycznych, jak narazie anatomia, biofizyka, chemia... i to nic wspolnego z kosmetologia;/

A wiesz może jak wyglądają opłaty na prywatnych dziennych w Poznaniu ?
Naprawdę tak ciężko dostać się na zaoczne ,ale nie przywatne ?
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 14:26   #250
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ewelka no wlasnie ja bym tez chciala miec jakies praktyczne a na co mi bedzie biofizyka??? nie cierpie zwyklej fizyki z ta bedzie pewnie tak samo:/
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 19:51   #251
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
chemia kosmetyczna? ja chemie bardzo lubie, ale w takiej formie to dla mnie porazka i strata czasu

nie zaliczyc przedmiotu to raczej cud, albo wybitne olewactwo pani prowadzaca cwiczenia mam wrazenie, ze wie tylko tyle, co przeczyta z kartki, ale staram sie stosowac do Twojej rady Amesko i nie odzywac sie, nawet jak mnie skreca 1 kolo-zadania rachunkowe, w mojej szkole takie byly na ocene dopuszczajaca, wiec da sie przejsc. kolokwium z wykladu, zrobic sciagi i czekac az prowadzaca wyjdzie, albo cos pozmyslac siegajac pamiecia do jakis urywkow wiedzowych kuc trzeba bylo tylko na odpowiedz ustna, sama teoria, wystarczy sie nauczyc

wiecej nauki typowej chemii jest na biochemii, w sumie to jak na razie moj ulubiony przedmiot da sie przejsc spokojnie

jak mnie zauwazysz gdzies, to szturchnij

dopiero teraz zauwazylam, ze wkleilas dla mnie ten rysunek miesni twarzy dzieki

Oj uwierz, będzie jeszcze kilka takich przedmiotów, na których będziesz zaciskać zęby.. Jeżeli chodzi o chemię to czekam na te obiecywane zajęcia praktyczne, bo jak na razie tylko wodę aromatyczną pod koniec roku robiłyśmy.. Może wtedy przyda mi się wiedza na temat tego, co jest najlepszym rozpuszczalnikiem, przez jakie sitko przesiewać korzeń prawoślazu i to, że basoryna w wodzie pęcznieje

Co do kolokwium z ćwiczeń to zdziwiłabyś się ile osób nie umiało u mnie stężeń obliczać, ba! nawet kwasów nazwać.. Więc to jednak dużo od poprzedniego wykształcenia - na poziomie liceum a nawet gimnazjum zależy..

Moim ulubionym była anatomia, tak z perspektywy czasu patrząc
Nienawidziłam szczerze histologii, ale to chyba nie ze względu na materiał ale inne czynniki..

No jakoś nie jestem pewna czy to to ty..Ja siedziałam koło automatu z kawą, czarna kurtka z futrem na kołnierzu, brązowa bluza, poszarpane jeansy, wygląd: rozczochrana i niewyspana

Nie ma za co. Co wy teraz tak w ogóle teraz na zajęciach praktycznych robicie? Masaż?
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 20:57   #252
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Oj uwierz, będzie jeszcze kilka takich przedmiotów, na których będziesz zaciskać zęby.. Jeżeli chodzi o chemię to czekam na te obiecywane zajęcia praktyczne, bo jak na razie tylko wodę aromatyczną pod koniec roku robiłyśmy.. Może wtedy przyda mi się wiedza na temat tego, co jest najlepszym rozpuszczalnikiem, przez jakie sitko przesiewać korzeń prawoślazu i to, że basoryna w wodzie pęcznieje

Co do kolokwium z ćwiczeń to zdziwiłabyś się ile osób nie umiało u mnie stężeń obliczać, ba! nawet kwasów nazwać.. Więc to jednak dużo od poprzedniego wykształcenia - na poziomie liceum a nawet gimnazjum zależy..

Moim ulubionym była anatomia, tak z perspektywy czasu patrząc
Nienawidziłam szczerze histologii, ale to chyba nie ze względu na materiał ale inne czynniki..

No jakoś nie jestem pewna czy to to ty..Ja siedziałam koło automatu z kawą, czarna kurtka z futrem na kołnierzu, brązowa bluza, poszarpane jeansy, wygląd: rozczochrana i niewyspana

Nie ma za co. Co wy teraz tak w ogóle teraz na zajęciach praktycznych robicie? Masaż?
odnosilam sie tylko do pierwszego semestru, bo o dalszej drodze edukacji nie mam przeciez pojecia

o histologii tez conieco slyszalam, same zle rzeczy, glownie na temat prowadzacej ale z tego co mi wiadomo, ten przedmiot mamy od 3 semestru
ja nie pamietam, kto siedzial na przeciw mnie kułam na odpowiedz ustna i wylaczylam odbior bodzcow zewnetrznych

moje fotki gdzies lataja po forum, ale chyba ostatnio wygladam troche inaczej, rowniez niewyspana, czesto nie chce mi sie nawet pomalowac, nie przypominam raczej studentki kosmetologii, ale what-evah:P

skonczylysmy masaz twarzy, mialysmy henne(kakao) na brwi i rzesy, a dzis zaczelysmy pielegnacje dloni(masaz+malowanie paznokci)

na drugi semestr zaplanowany jest manicure i pedicure i byc moze depilacja woskiem
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:54   #253
asiula885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Głg/ WRocław
Wiadomości: 3
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

witam wszystkie studentki WSF we WRoclawiu:P
jestem na pierwszym roku i wlasnie zamiast sie uczyc na ostatnie kolo z anatomii , siedze na wizazu
Jesli chodzi o wrazenia odnosnie szkoly to sa mieszane
Najbardziej balam sie anatomii , ale i tak wole ja niz chemie z ta ''urocza''pania , ktora wlasnie jakos dla naszego rocznika nie jest zbyt łaskawaZajecia na pracowni sa bardzo ciekawe ,choc przyznam , ze po tym okropnym masazu moja twarz jest w oplakanym stanie i nawet prowadzaca zakazala mi masazu i kombinuje , skad wziasc modelke i potwornie sie wkurzylam jak mialysmy zaliczenie z henny i nie bylo wacikow!!!i robilysmy podklady z CHUSTECZEK HIGIENICZNYCH! czlowiek tyle pieniedzy daje za szkole , a wacikow nie ma ( chusteczki tez sie szybko skonczyly)narazie nie jestem zbytnio zadowolona , ale licze ze to sie zmieni
Amesko moglabys napisac jak wyglada egzamin z higieny?bo slyszalam juz na ten temat rozmaite historie i w zasadzie to juz nie wiem czy sie uczyc( pyt. pana profesora ponoc odbiegaja od tematyki wykladow hehe)
Licze na to ze jakos wspolnie przebrniemy przez te 3 lata
i milych snow zycze
asiula885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 09:25   #254
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Bardzo dużo osób w mojej grupie narzekało na stan swojej cery po masażu, po prostu jest robiony za często i gruczoły szaleję.. No ale nie ma innego sposobu, żeby się go nauczyć. Po waciki zawsze można skoczyć do innej slai, my tak robimy. Nie wyobrażam sobie podkładów z chusteczek.. Ale to jeszcze nic, my miałyśmy dostawać minusy za to, że nie nosimy swoich rękawiczek jednorazowych na zajęcia!! Przecież to paranoja, higiena powinna być na pierwszym miejscu i powinno być nam to wpajane od początku.. Szczególnie gdy te rękawiczki 10 groszy za sztukę kosztują, a my płacimy już wystarczająco dużo czescnego..
Ja miałam z ćwiczeń 5, więc na egzaminie nie byłam, ale z opowieści koleżanek wiem, że trudno wcale nie było. Pytania takie..hhmm.. z życia Wszystkie zlaiczyły więc się nie stresuj ;] Przeczytaj kilka razy materiały i tyle, wystarczy.
Na drugim roku już jest lżej, więc musicie przebrnąc anatomię i będzie ok ;]
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:13   #255
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez ameska Pokaż wiadomość
Ja miałam z ćwiczeń 5, więc na egzaminie nie byłam, ale z opowieści koleżanek wiem, że trudno wcale nie było. Pytania takie..hhmm.. z życia Wszystkie zlaiczyły więc się nie stresuj ;] Przeczytaj kilka razy materiały i tyle, wystarczy.
tylko w tym problem, ze nasz rok nie ma cwiczen z higieny, same wyklady

ale mam nadzieje, ze jakos to bedzie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:16   #256
oribeata89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

hej a ktoś moze jest na kosmetologii na UM w Poznaniu? i dlaczego niektórzy sądzą że lepiej placa sie zdawac podstawee a nie rozszerzenie z bioli i chemii?
oribeata89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 18:24   #257
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Jakie są teraz ceny studiów na Kościuszki ? Takie jak na stronie? czyli 490miesiecznie?

A na Kościuszki jest tez studium ? bo o nich nic nie jest napisane na stronie..

a ja co raz bardziej zastanawiam sie nad studium niz nad studiami, bo ja po prostu chce pracowac w salonie kosmetycznym ..
a moze pozniej zaocznie studia

A jak myslicie .. kiedy dać zgloszenie na studia? Bo na stronie jest,ze kolejnosc zgloszen decyduje o przyjeciu,ale nie ma podanego terminu mniejwiecej od kiedy mozna je skladac

dziekuje za odpowiedzi papa;*
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:17   #258
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Jakie są teraz ceny studiów na Kościuszki ? Takie jak na stronie? czyli 490miesiecznie?
I semestr 490, II 520, III 550 i nie wiem co będzie dalej..

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A na Kościuszki jest tez studium ? bo o nich nic nie jest napisane na stronie..

a ja co raz bardziej zastanawiam sie nad studium niz nad studiami, bo ja po prostu chce pracowac w salonie kosmetycznym ..
a moze pozniej zaocznie studia
Jeśli tak to studium będzie lepszym wyborem, szczególnie, gdy nie masz zamiaru kontynuować studiów i robić magistra. Na studium jest o wiele więcej praktycznej wiedzy i mniej wkuwania, np. anatomii.

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A jak myslicie .. kiedy dać zgloszenie na studia? Bo na stronie jest,ze kolejnosc zgloszen decyduje o przyjeciu,ale nie ma podanego terminu mniejwiecej od kiedy mozna je skladac

dziekuje za odpowiedzi papa;*
Kolejność ma wpływ tylko na to w jakiej grupie będziesz. Ja składałam 2 tygodnie przed rozpoczęciem i nie było problemu
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:01   #259
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

A na studium są takie same ceny?

A jak z wyprawką ? Samemu trzeba ją kompletowac?
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:04   #260
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A jak z wyprawką ? Samemu trzeba ją kompletowac?
tak
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:40   #261
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Amesko a czy na studium tez jest jakas biofizyka czy cos?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:49   #262
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Nie mam pojęcia jaki jest plan zajęć na studium.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:15   #263
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

aha a na zwyklych studiach masz jakas biofizyke?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:11   #264
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Nie mam, ale ja idę starym programem, musisz czekać na odpowiedź truskawkowejwiosny.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:55   #265
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Mam prośbę ... możecie dowiedzieć się kiedy są jakieś dni otwarte ? Zamierzam iść 11 lutego .. Myślicie że dostanę jakies informacje?
A jak jest ze stypendium ? Są takowe?

I czy studium ma nizsze czesne od studiów ?

Przepraszam,ze tyle pytam ale naprawde to są dla mnie wazne rzeczy
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:26   #266
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
Mam prośbę ... możecie dowiedzieć się kiedy są jakieś dni otwarte ? Zamierzam iść 11 lutego .. Myślicie że dostanę jakies informacje?
A jak jest ze stypendium ? Są takowe?

I czy studium ma nizsze czesne od studiów ?

Przepraszam,ze tyle pytam ale naprawde to są dla mnie wazne rzeczy
Dostaniesz, dla rekrutów panie z dziekanatu są miłe Najlepiej w godzinach od 10 do 13 się przejdź, bez problemu pochodzisz po szkole.

Stypendia naukowe 240 (tu nie jestem pewna kwoty), 270 i 300 zł.
Stypendia socjalne 100-530 zł.

Chyba niższe, pewna nie jestem.

Proszę bardzo, po to ten wątek istnieje
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 15:38   #267
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

A od jakiej sredniej jest juz stypendium ? Zamierzam być ambitna hehe

A studium jest tańsze niż studia ?

Jak przyjde tam do szkoly to myslisz Amesko ze ktos mnie oprowadzi czy jak .. ?

Aha i ile mniejwiecej kosztuje taka wyprawka ;>
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 17:45   #268
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Cytat:
Napisane przez wertusia Pokaż wiadomość
A od jakiej sredniej jest juz stypendium ? Zamierzam być ambitna hehe

A studium jest tańsze niż studia ?

Jak przyjde tam do szkoly to myslisz Amesko ze ktos mnie oprowadzi czy jak .. ?

Aha i ile mniejwiecej kosztuje taka wyprawka ;>
Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona tabelka. Progi sa plynne bo to zalezy od poziomu calego rocznika.

Juz pisalam, ze nie wiem.

Nie mam pojecia, moze ktos z samorzadu..

To zalezy jakiej firmy kupujesz i co, byla o tym juz mowa w watku.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 20:48   #269
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

ok Amesko, dziekuje
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 10:22   #270
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Od Października Zaczynam Studiować Kosmetologie! Zapraszam Wszystkie Studentki

Nie wiem czy już o tym słyszałyście, ale zostanie przywrócona magisterka z kosmetologii

Zastanawiam się czy w naszej szkole będzie możliwość kontynuowania nauki i uzyskania tytułu magistra
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 14:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.