Biedronka - produkty godne polecenia - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 20:49   #241
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Co za cudowny topic

A więc polecam:
-herbatniki za 1,99zł
-czipsy bekonowe, paprykowe, solone
-czekolada allegro
-kawa mrozona
-biały ser w pudełku
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:51   #242
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

dzis kupilam sliczne kubki porcelanowe, za niepelne 3 zl sztuka swietne na prezent
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:03   #243
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

TOP CHIPS MEGA PACZKA paprykowe. pycha!
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:51   #244
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
-Podróbki markiz Hit, taka "wielka paka za piątaka" (ale rym )
te markizy to sa raczej "podrobki" takich niemieckich ciastek, opakowanie jakby zlote a na nim jakis ksiaze...cos z prinzem maja w nazwie.. ta sama firma je produkuje...sprawdzilam

ostatnie odkrycie..w dziale z platkami kukurydzianymi i roznymi takimi....caly kg za 3 zl chyba, pszenicy z miodem ....jesli ktos lubi ryz preparowany to zakocha sie w tym czyms...
rowniez moge polecic herbatke "grzaniec" ale ona chyba byla tylko taka okazjonalna raz wypuszczona...i widzialam ja w innym sklepie juz, wiec to nie jest produkt typowo biedronkowy, mam nadzieje, ze moze jednak wejdzie do stalej sprzedazy, bo jest naprawde mniaaam

a powiedzcie mi..kiedys byly takie drinki ala smirnoff ice albo bacardi breezer...nie zdazylam ich wyprobowac a juz ich nie ma...u was tez?

tak poczytujac ten watek mozna smialo wpisac jako pozycje najczesciej polecane i istne hity biedronkowe...chipsy...ch yba kazdy je wymienia

a co powiecie na pasty do kanapek? jajeczna, lososiowa i tunczykowa ? robi je lisner, o o zlotowke tansze niz takie firmowe odpowiedniki tej firmy
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:55   #245
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Te chipsy to wcale nie sa takie zbyt pyszne.
Ja jednak twardo Laysy obstawiam.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 22:33   #246
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Hehe. Estella, czyżby nick zainspirowany produktem godnym polecenia z Biedronki ?
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 22:34   #247
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Katazyna Pokaż wiadomość
-wafelki ESTELLA
Hmm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 00:16   #248
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Jogurt pitny o smaku waniliowym
Chipsy.. paprykowe, cebulowe, albo chrupki kukurydziane- szeroki wybór
Wafelki Estella
Sucharki- malutkie kwadraciki i zytnie- wieksze kromki..- pycha.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 08:48   #249
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Hehe. Estella, czyżby nick zainspirowany produktem godnym polecenia z Biedronki ?
Estellą jestem jeszcze od podstawówki no cóż, teraz każdy moż mnie schrupać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 19:05   #250
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Dzis w Biedronce widzialam farby Garnier NAturals( moim zdaniem dosc dobre. uzywalam ) po 7.99 dosc tanio. i inne produkty Garniera.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:15   #251
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

-uwielbiam chipsy z biedronki ale ostatnio dwa razy sie strułam wiec juz ich nie kupuje
-czekolada Allegro
-desery z bitą śmietaną
-chusteczki higieniczne
-mrożona herbata taka w kartonie
-soczek pomarańczowy w małej butelce smakuje jak tarczyn ;p
-nektar pomarańczowy
-pistacje ! szkoda ze takie drogie ;(
-chipso-prażynki bekonowe :d mniam
i dużo innych rzeczy ;]
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 22:21   #252
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Aż sie dziwię, że nie znajduje tu entuzjastów biedronkowych drinków ; ))) Są naprawdę pyszne, % i smakiem niewiele różnią się od Sobieskich czy Baccardi,ale cena owszem ; )) Polecam
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 22:36   #253
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

czekolada whisky&coffee
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-12, 23:11   #254
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Mnie ostatnio zasmakowaly płatki czekoladowe a'la chocapic
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 14:52   #255
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Otóż wybralem sie na zakupy do Biedronki w celach poznawczych

Kiedy wszedlem do środka, od razu rzuciła mi sie w oczy srednia wieku, ludzie raczej starzy, przewaznie poruszajacy sie o lasce , z groznymi minami --> Kolejki przy kasie jak w święta no ale ruszylem
Pierwszym regałem były napoje. Potrzebowałem wody, więc wziąłem znaną mi już markę "Polaris" -- 0.99 zl 1.5 L Tanie jak woda z kibla i musze przyznac ze niezbyt dobre, dziwny posmak zelaza czy innego metalu. No ale ide dalej

Dochodze do stoiska ze slodyczami Babcie wybieraja co to lepsze smakolyki dla swoich pociech, majac nadzieje ze uciesza sie na widok czekolady z Biedronki W ofercie tygodnia była czekolada Allegro ---> 0.98 zl Nie moglem sie powstrzymac wzialem dwie W koncu znana firma. Niestety kiedy kosztowałem jej w domu, smakowała chemią i PRLem takze nie polecam
Jakoze chwile pozniej mialem kierowac sie na impreze wzialem zagryche do wodki (o ktorej zaraz opowiem), czyli chrupki kukurydziane. Nazwa mi teraz wypadła z glowy ale byly calkiem niezle jak na cene 0,59 zl Chyba tylko dzieki nim nie zygalem

Serce zaczelo mi bic mocniej kiedy doszedlem do stoiska z wedlinami Zdziwilem sie kiedy zobaczylem markowe wedliny Sokołowa , ale w koncu przyszedlem tu skosztowac produktow z oryginalna banderola z usmiechetym robalem Wytrwale szukalem legendarnego gesiwa i niestety Nie znalazlem go Byl tylko pasztet z kurczaka, indyka i z blizej nieokreslonego miesa(?) nie bylo napisane Nie wzialem zadnego..
Za to skusilem sie na parowki w worku Byly grube i wygladaly soczyscie Niestety jak sie okazalo tylko przed ugotowaniem... po - zrobily sie szare i szmatowate, w dotyku przypominajace sadlo Po skosztowaniu nakarmilem nimi psa
Podczas pobytu bardzo zdziwila mnie roznorodnosc produktow jakie oferuje nam ta portugalska siec marketow samooboslugowych
Otoz... znalazlem tam - odkurzacz-pile mechaniczna-kosiarke-lezak-robocopa-filmy DVD-mikrofale i wszelkiego rodzaju patelnie (czyzby cyganskie, jako ze nie potrzebowalem takiego syfu, poszedlem w strone alkoholi
11.99 zl taka byla cena 0,5 Krajowej Bez mrugniecia okiem wzialem 0,7 - 15,99 i wesoly wrocilem po sok. Tutaj postanowilem postawic na jakos i wzialem dosc drogi jak na te standardy sok jablkowy z antonowek za 2,59 zl --- > musze przyznac za***isty

Wodka szczerze mowiac niewiele sie roznila od starogardzkich, zlotych klosow, ludowych i innych wytworow natury Kac jak s*****syn co prawda, ale jakos sie pilo

Przy odejsciu od kasy ,zachcialo mi sie paczkow, ktore ujrzalem na reklamowce stojac w kolejce Ich zdjecie mnie porazilo

http://img475.imageshack.us/img475/6233/paczkijf4.jpg

paskudne nieprawdaz? i takie tez sa w smaku jakies czerstwe, chyba stare byly

No i to tyle z mojej zapoznawczej wizyty w Biedronce. Na piwo sie nie skusilem

May the gęś be with you

oczywiscie troche to ubarwilem...
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 15:31   #256
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez hamster_killer Pokaż wiadomość
Aż sie dziwię, że nie znajduje tu entuzjastów biedronkowych drinków ; ))) Są naprawdę pyszne, % i smakiem niewiele różnią się od Sobieskich czy Baccardi,ale cena owszem ; )) Polecam
wlasnie ja je widzialam daaawno u mnie w biedronce i nie zdazylam posmakowac bo juz ich nie ma
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 16:42   #257
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 130
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

To i ja się dopiszę . Zakupy robimy w Biedronie często - mama zawsze kupuje tam mąkę i cukier - podobno ujdą, oraz warzywa i owoce - też podobno ujdą. Za to nigdy nie bierze wędlin - za duże ryzyko
A teraz trochę moich spostrzeżeń, niektóre się pokrywają z Waszymi :

- kawa "O Poranku" - pijemy z mamą namiętnie. Nie wiem, czy jest gdzieś taka druga, ale nie chodzi o jakośc, tlyko o skład - tam jest ileśtam procent nomalnej rozpuszczalnej i reszta jakiejś zbożówki - efekt smaczny, delikatny, dla tych, którzy piją kawę dla przyjemności, a nie w celach reanimacyjnych

- czekolada "Allegro" - cena mnie powaliła, jak pierwszy raz zobaczyłam - 1,09. Pomyślałam, że to jakieś czekoladopodobne "cuś", ale nie - bardzo dobra. Tylko biała w smaku trochę chemiczna, za to gorzka - poezja!!

- herbata earl grey. Nie chce mi się iśc do kuchni sprawdzać, jaka nazwa, ale jest w Biedronie chyba jedna, w dwóch rodzajach pudełek (w sensie - kolorach, nie wiem, czym się różni zawartośc ). Aromatyczna, pyszna z cytrynką, szybko się zaparza i po prostu nie kończy - nie pamiętam, kiedy ją kupiłam i ciągle jest sporo torebek, a cała rodzina pija często...

- sok wieloowocowy - już nie pamiętam, jaki, zdaje się, że 2 zeta za 1,5 litra, w niebieskim kartonie. Na mojej 18 zrobił furorę, wszyscy pytali, co to i skąd to . Nie smakował jak klasyczny wieloowocowy, raczej taki lekko truskawkowy i był pyszny!! A jaki miał ładny kolorek

- majonez - taki biedronkowy, z czerwoną nakrętką. Znowu unikalny - te wszytskie hellmansy, kieleckie itd są dla mnie jakieś takie za ostre, po prostu ich nie lubię, a ten jest super - delikatny, ale dobry w smaku i o fajnej konsystencji, nie za gęsty, dobry do sałatek

I to chyba wszystko... Słynnych chipsów nie kupuję, bo z założenia chipsów nie lubię , słodyczy, poza tą czekoladką Allegro , też nie kupuję, muszę za to, po prostu muszę kupić ten wychwalany krem .
de35d43552ef1d33ea99a1a4e553dcd0bc1b19b7_64597ef2c913b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 16:53   #258
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
Otóż wybralem sie na zakupy do Biedronki w celach poznawczych

Kiedy wszedlem do środka, od razu rzuciła mi sie w oczy srednia wieku, ludzie raczej starzy, przewaznie poruszajacy sie o lasce , z groznymi minami --> Kolejki przy kasie jak w święta no ale ruszylem
Pierwszym regałem były napoje. Potrzebowałem wody, więc wziąłem znaną mi już markę "Polaris" -- 0.99 zl 1.5 L Tanie jak woda z kibla i musze przyznac ze niezbyt dobre, dziwny posmak zelaza czy innego metalu. No ale ide dalej

Dochodze do stoiska ze slodyczami Babcie wybieraja co to lepsze smakolyki dla swoich pociech, majac nadzieje ze uciesza sie na widok czekolady z Biedronki W ofercie tygodnia była czekolada Allegro ---> 0.98 zl Nie moglem sie powstrzymac wzialem dwie W koncu znana firma. Niestety kiedy kosztowałem jej w domu, smakowała chemią i PRLem takze nie polecam
Jakoze chwile pozniej mialem kierowac sie na impreze wzialem zagryche do wodki (o ktorej zaraz opowiem), czyli chrupki kukurydziane. Nazwa mi teraz wypadła z glowy ale byly calkiem niezle jak na cene 0,59 zl Chyba tylko dzieki nim nie zygalem

Serce zaczelo mi bic mocniej kiedy doszedlem do stoiska z wedlinami Zdziwilem sie kiedy zobaczylem markowe wedliny Sokołowa , ale w koncu przyszedlem tu skosztowac produktow z oryginalna banderola z usmiechetym robalem Wytrwale szukalem legendarnego gesiwa i niestety Nie znalazlem go Byl tylko pasztet z kurczaka, indyka i z blizej nieokreslonego miesa(?) nie bylo napisane Nie wzialem zadnego..
Za to skusilem sie na parowki w worku Byly grube i wygladaly soczyscie Niestety jak sie okazalo tylko przed ugotowaniem... po - zrobily sie szare i szmatowate, w dotyku przypominajace sadlo Po skosztowaniu nakarmilem nimi psa
Podczas pobytu bardzo zdziwila mnie roznorodnosc produktow jakie oferuje nam ta portugalska siec marketow samooboslugowych
Otoz... znalazlem tam - odkurzacz-pile mechaniczna-kosiarke-lezak-robocopa-filmy DVD-mikrofale i wszelkiego rodzaju patelnie (czyzby cyganskie, jako ze nie potrzebowalem takiego syfu, poszedlem w strone alkoholi
11.99 zl taka byla cena 0,5 Krajowej Bez mrugniecia okiem wzialem 0,7 - 15,99 i wesoly wrocilem po sok. Tutaj postanowilem postawic na jakos i wzialem dosc drogi jak na te standardy sok jablkowy z antonowek za 2,59 zl --- > musze przyznac za***isty

Wodka szczerze mowiac niewiele sie roznila od starogardzkich, zlotych klosow, ludowych i innych wytworow natury Kac jak s*****syn co prawda, ale jakos sie pilo

Przy odejsciu od kasy ,zachcialo mi sie paczkow, ktore ujrzalem na reklamowce stojac w kolejce Ich zdjecie mnie porazilo

http://img475.imageshack.us/img475/6233/paczkijf4.jpg

paskudne nieprawdaz? i takie tez sa w smaku jakies czerstwe, chyba stare byly

No i to tyle z mojej zapoznawczej wizyty w Biedronce. Na piwo sie nie skusilem

May the gęś be with you

oczywiscie troche to ubarwilem...
Następną zapoznawczą wizytę proponuję w londyńskim Harrods'ie

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 22:08   #259
Unsterblich
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: z marzeń
Wiadomości: 98
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

hmmm ja lubię czekoladę allegro, chipsy, sok Pycholandię oraz zupki pomidorowe w opakowaniu
Unsterblich jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-17, 23:01   #260
błękitna_chmurka
Raczkowanie
 
Avatar błękitna_chmurka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ~Śląsk~
Wiadomości: 195
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Wg mnie warto kupować produkty znanych marek i producentów
ale uwaga, bo nie zawsze są rozpoznawalne po opakowaniu - trzeba czytać z tyłu, jaka firma wyprodukowała. I tak dla przykładu podam Pudliszki, mleczarnia Turek, Danone i inne.
Warzywa i owoce czasem też są tańsze, niż gdzie indziej, no i oczywiście woda mineralna
błękitna_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 23:28   #261
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

dotąd omijałam Biedronki szerokim łukiem, ale może faktycznie mają też dobre produkty. zajdę tam w tygodniu spróbuję kilku rzeczy, które wymieniłyście w wątku. :ehe:
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 09:10   #262
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

w Biedronce można kupić tanio przyprawy, w tym mój ulubiony Kardamon
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 10:09   #263
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Chusteczki higieniczne za 1.85 opakowanie 1o małych paczek
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 10:23   #264
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ja dziś skusiłam się na hieloną herbatę z opuncją figową...nie jest jednak to ta herbatka, która kiedyś ktoś mnie poczęstował ( ciągle poszukuje tego smaku ) ,a le musze przyznać, że jak na zieloną herbatę ( za która nie przepadam ) jest smakowita
Moze chodzi o herbatke firmy teekanne (niestety chyba niedostepna w Biedronce)
Oni maja taka serie zelonychj herbat z opuncja, brzoskwinia i cytryna.
Uwielbiam z opuncja i brzoskwinia.A ta z opuncja ma mocny, carakterystyczny zapach. Cala szafka mi po jakoms czasie nia pachniała
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:04   #265
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez morella Pokaż wiadomość
Moze chodzi o herbatke firmy teekanne (niestety chyba niedostepna w Biedronce)
Oni maja taka serie zelonychj herbat z opuncja, brzoskwinia i cytryna.
Uwielbiam z opuncja i brzoskwinia.A ta z opuncja ma mocny, carakterystyczny zapach. Cala szafka mi po jakoms czasie nia pachniała
hmmm...może i tak....aż pójdę po sklepach i poszukam herbatek z tej firmy Jak sie okaże, że to ta moja poszukiwana to chyba Cie ozłocę kobitko
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:45   #266
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

biszkopty Ringo kakaowe ... poezja
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 11:52   #267
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

bylam dzisiaj w biedronce. Szukalam tego soku z antanowek, ktore zadawalaja nawet te bardziej wyrafinowane gusta, ale nie bylo
Kupilam paste jajeczna (ta robiona przez lisnera) - polecam, puding orzeczowy kremowa rozkosz - bardzo lubie, energy drink - nie wnikam ile ma chemii.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 14:17   #268
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Ja wiem o jakie herbatki chodzi, opuncjowe, brzoskwiniowe Do znalezienia napewno w Championie, Real I to chodzi o Teekanne http://www.abe.net.pl/fotos/abe76976...89c0e632_b.jpg
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 14:17   #269
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

a powiedzcie mi czy na wizazu jest taki wątek ale o sklepie LIDL?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-18, 15:20   #270
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi czy na wizazu jest taki wątek ale o sklepie LIDL?
wiem, ze na pewno bylo kosmetykach w lidl, poszukaj wiecej przez wyszukiwarke - a jak nie bedzie to zaloz
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.