Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 16:19   #241
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

Na pewno zaraz zaczna ci polecac Kerastase, ale ja ci polecam sie dobrze zastanowic nad jej kupnem, ja wyrzucilam 25 euro w bloto i ta odzywka nie zrobila po prostu nic....
Slyszalam o tej magicznej maseczce z bambusem z Cosmetici Dora....
Zajrzyj do KWC i tam jeszcze posprawdzaj co jest najbardziej wychwalane
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 18:51   #242
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

eee...kerastasse...nie, do takich wloskow to tylko WAX. Sa 3 wersje: do jasnych, ciemnych wloskow oraz...neutralna Duzo sie o Waxie pisalo na wizazu, skorzystaj z wyszkuiwarki oraz zajrzyj na stronke:
www.wax.com.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:10   #243
IZKA30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 70
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Scayla, dziewczyny chwala sobie bardzo odzywke WAX - jest wersja do jasnych oraz do ciemnych wlosow,ja nie probowalam. obecnie stosuje serum krystaliczne Renee Blanche-nadaje wlosom polysk i je wygladza,pomaga tez w rozczesywaniu wlosow ale to serum i na Twoje zniszczone wlosy samo ono nie pomoze,musisz zainwestowac w dobra, tresciwa odzywke. z tanszych moze sprobuj szampony i odzywki Gliss Kur-ta linie do suchych i zniszczonych wlosow, odzywke najlepiej potrzymaj na wlosach dluzej niz jest napisane (ja tak robie z wszystkimi odzywkami), zeby dobrze zadzialala, najlepiej owin wlosy recznikiem. z Gliss Kur mozesz tez sprobowac pozniej szanpon+odzywka "Polysk Jedwabiu"-mi sie po nich wloski takie gladziutykie robie b.pasuja mi wszystkie szampony Gliss Kur-obecnie stosuje wlasnie linie "polysk Jedwabiu" i jestem zadowolona. no i serum RB
Chomiczka!!
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nic dodać, nic ująć. Dokładnie takie samo jest zestawienie moich kosmetyków do pielęgnacji włosów. Chociaż to bardzo trudne polecam zrezygnować z prostownicy, a po 3 myciach będzie już efekt. Z prostownicą i na bardzo zniszczone włosy nawet najlepsze kosmetyki nie dadzą sobie rady. Twierdzę to z własnego doświadczenia.
IZKA30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:22   #244
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

na pewno musisz przestac prostowac wlosy, bo je jeszcze bardziej niszczysz. Moze powinnas np wiazac albo spinac jakos wlosy jesli tak zle wygladaja rozpuczczone bez prostowania. No i napewno nie susz wlosow, bo to tez nie pomaga. Co do odzywke, to trudno mi cos polecic bo nie mieszkam w Polsce.. Tez kiedys kupilam kerastase- a u nas jest bardzo drogie, bo maska kosztowala mnie prawie $50.. i to byly pieniadze wyrzucone w bloto. Musisz kupic jakas maske.. moze powinnas isc do fryzjera na jakies nawilazanie. Ja ostatnio stosuje taka odzywke
http://cgi.ebay.com/MATRIX-BIOLAGE-C...QQcmdZViewItem

jest to odzywka ktora moga kupic tylko fryzjerzy .. ale na szczescie jest ebay i tam tez mozna kupic . Nazywa sie Matrix cera repair.. ale nie wiem czy jest dostepna w Polsce. Moze jest cos podonego w kraju (ja stosuje odbudowujaca..a sa tez nawilzajace, dla farbowanych).
Z tej samej firmy sa tez inne doskonale odzywki ale chyba nie ma tego w kraju.

Dlatego musisz przejrzec KWC i znalezc cos dobrego. Kup tez jakies serum, ktore stosuje sie po umyciu wlosow aby byly blyszczace.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:47   #245
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

tak! koniecznie przestan prostowac kup zamiast tego mleczko wygladzające np garniera lub zero frizz ok 29zl to jest preparat przywracajacy włosom suchym zniszczonym blask i gladkoscja takze polecam waxa ale to nie wszystko musisz kupic dobrze nawilzający szampon i odzywke do spłukiwania pantene złota linia i podetnij wysuszone koncoowki
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:18   #246
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Odżywka na bardzo zniszczone włosy...

poczytaj może akurat Ci pomoże:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+do+w%B3os%F3w -> totalnie przesuszone, szorstkie, rozdwajajace sie i lamiace!!! Pomozcie dziewczyny!

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+do+w%B3os%F3w --> odżywki nawilżające

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...+do+w%B3os%F3w -> odżywki hiper nawilżające

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...regeneruj%B1ce -> maseczki mocno regenerujące

pozdrawiam
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 12:50   #247
moniaczekkociaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Question Zniszczone włosy

Co robić, gdy ma się zniszczone włosy żeby były zdrowe i lśniące???
moniaczekkociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 12:56   #248
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Zniszczone włosy

Można na przykład zacząć od przejrzenia recenzji odżywek w KWC (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=165) i od lektury archiwum - bo o pielęgnacji zniszczonych włosów było sporo na przykład:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=72145
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76142
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49289
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 13:54   #249
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Zniszczone włosy

było juz wiele wątkoow na ten temat <poszukaj w wyszukiwarce> spora liczba wizazanek poleca Waxa a jeszce wieksza obcięcie takich włosoow
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 14:09   #250
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Zniszczone włosy

Odstawić kosmetyki do stylizacji, suszarki, lokówki itd. Podciąć zniszczone włosy i postawić na regenarację. Odbudowywujące maseczki, odżywki. Ja polecam Waxa i Jedwab do włosów.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 16:14   #251
tout-petit-fille
Zadomowienie
 
Avatar tout-petit-fille
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z nienacka
Wiadomości: 1 007
Dot.: Zniszczone włosy

Mialam zniszczone wlosy po farbowaniu i zregenerowalam je rekonsktruktorem joico, czasen nakladam nafte przed myciem, po myciu najczesciej olejek odzywczy kerastase. Czasem zamiast rekonstrukt. joico uzywam odzywki pantene ze zlotej serii. Co do szamponu to rowniez pantene i rowniez ze zlotej serii. Teraz sa puszyste, lsniace i cudooowne w dotyku
tout-petit-fille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 17:28   #252
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Zniszczone włosy

Moja rada : zniszczone przyciąć, jesli chodzi o szampon najlepiej jakiś Seboradin, po nim jednak włoski moga być lekko wysuszone, ale po to jest odżywka , która dodatkowow spełni zadanie regenerujęce , ja polecam kombinacja Wax + jedwab .
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:00   #253
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Hej dziewczyny!!!Mam problem licze ze ktos mi pomoze...Otoz kiedys mialam dlugie wlosy brazowe,ale ze mi sie to znudzilo lolezanka zrobila mi blond pasemka rozjasniaczem Joanna(2razy w ciagu roku).I od tej chwili stalo sie cos strasznego-moje wlosy staly sie sztywne jak u lalki Barbie!!nawet czesac sie niechcialy Pol roku temu bylam na pokazie fryzjerskim i robili mi cos z tymi wlosami-mialam pocieniowane i obciete ok.15cm.przez pewien czas super sie czesaly i w ogole a teraz znowu jest zle mimo ze nic z nimi juz nie robilam!!!ani nie sa proste ani krecone-okropne No i niewiem co z nimi zrobic Czy pomoga mi jeszcze jakies kuracje,odzywki?Czy moz mozna je jakos specjalnie obciac?Macie pomysl??Bede bardzo wdzieczna bo nie moge patrzec na siebie a boje sie poddac jakiemus fryzjerowi zeby zrobil co chce ze mna!!!Pozdrawiam
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:11   #254
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Jednymi z dobrych i znanych mi sposobów sa: Po 1 musisz odrzywic włosy od wewnatrz , zaopatrz sie w jakies tabletki np Skrzypovita około 12 zł. (40 tabletek) Lub Silica Okolo 10 zł.( 20 tabletek) Po za tym proponuje zakupic WAX bardzo pomaga cena w zaleznosci od wielkosci opakowania, ale nie jesr drogi i bardzo pomaga. Ponad to przed umyciem włosow pare razy w tygodniu nakładaj na suche włosy olej rysynowy i trzymaj go z 20 min na głowie. Kosztuje około 2zł. Staraj sie ograniczaj suszarki i prostownice do czasu, az włosy nie poprawią swojej kondycji.

Pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:11   #255
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

polecam Ci odzywki do wlosow zniszczonych. Ja mam zoltego Sunsilka i bardzo ja lubie
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:12   #256
marya21
Raczkowanie
 
Avatar marya21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 98
GG do marya21
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Tfuu tam miało byc olejek rycynowy :P A tak przy okazji on bardzo śmierdzi haah ale Pomagaaaaaaa
__________________
Free your mind and the rest will follow...
marya21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:24   #257
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Oj moje włoski też są bardzo zniszczone Suszara,farby itd całkowicie je wykończyły
A niech śmierdzi byle tylko działał
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 17:42   #258
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Dziekuje Wam!!!mam nadzieje ze rady pomoga a czy ten olejek i odzywki pomoga nawet jak wlosy sa sztywne i suche jak u Barbie?i pusza sie??nie uzywam suszarek ani prostownic...
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:19   #259
daga89poznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Smile Jak dbac o suche,zniszczone farbowane wlosy?

hej mam pytanko.Jak dbac o suche ale jednoczesnie przetluszczajace sie sie wlosy??ukladaja sie tez ciezko,musze myc co dwa dni jesli nie codziennie.Jakich kosmetykow uzywac i jak modelowac??
daga89poznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 07:41   #260
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: Jak dbac o suche,zniszczone farbowane wlosy?

do suchych zniszczonych farbowaniem włosów polecam szampony i odzywki loreal elseve czerwony...mozesz np.myc włosy szamponem przeznaczonym do włosów przetłuszczajacych sie ...a poźniej nasieść odzywke do włosów farbowanych.
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 09:53   #261
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak dbac o suche,zniszczone farbowane wlosy?

Jeśli Twój problem jest uciążliwy , wtedy raczej zwykłe szampony, odżywki z drogerii mogą nie pomóc. Mam podobny problem, jednoczesnie moje włosy przy skórze głowy sie przetłuszczają, natomiast ( farbuję na czarno)-reszta jest przesuszona. Aby pozbyc się problemu z prztłuszczaniem ( ściśle zniwelować go) polecam szapon Garnier Neril bądż Seboradin Niger( w aptece odpowiednio 16 zł, 14 zł-ceny przybliżone). Kłopot z nimi jest taki, że na skórę głowy i prztłuszczanie wpływają świetnie,ale jeszcze bradziej wysuszają włosy...dlatego ważnaj jest dobra odżywka. Profilaktycznie raz na tydzień stosuję teraz Henna Trwatmen Wax ( ona zbawiennie wpływa na stan włosa, ale znów przy problemie z przetłuszczaniem nie można przesadzać) Natomiast tak po każdym myciu stosuj jakąś maskę, ale nie nakładaj jej zaraz przy skórze, lub Jedwab w płynie np Farouk ( ta sama zasada - nie przy skórze), on dodatkowow wygładza włosy .
Dodam , że przed tem musiałam myś włosy codziennie, potem co dwa. teraz co trzy dni , więc dla mnei jest to ogromna poprawa, natomiast tak z przyzwyczajenbia zdarza mi się myć codziennie , czy co dwa dni, ale to nie ma nic wspólnego z ich stanem, poprostu mam juz taka manię
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 17:42   #262
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Mam zniszczone włosy :( Co robic?

HejZacznę od tego, ze kiedyś moje włosy byly inne. Lepiej się układały, łatwiej było je rozczesać....A teraz? Są po prostu okropne! I tak strasznie się elektryzują, a ta moja grzywka to teraz tez wygląda okropnie ( kiedys byla taka ładna normalnie az lśnila()Pewnie tak jest dlatego, ze zaczelam uzywac prostownicy ( ale jak jej nie uzywam to wyglądam jeszcze gorzej ) Ja nie wiem czemu tak jest- wczesniej wyprostowalam włosy, wyszlam na dwor i bylo w porządku- a teraz to one momentalnie się wywijają ( a najgorzej grzywka) Czy da się moje włosy dopuścic do wczesniejszego stanu ? ( i w jaki sposób ) Moze macie jakies rady dla mnie I mam jeszcze jedno pytanie- co zrobić z grzywką?Moze macie jakis pomysł jak ją upiąc, aby wyglądała ładnie ?
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 17:50   #263
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

Chyba "przeprostowałaś" Miałam to samo... Teraz obięłam włoski i niemusze ich już prostowac Same się dobrze układają
Kiedyś miałam długie i beznadziejnie mi się falowały,dlatego prostowałam. Teraz obcięłam dośc krótko (jak dla mnie) bo do ramion, i dośc mocno są pocieniowanie. Najkrótsze włoski mam na wysokości oczu.
Bałam się że teraz będę miała totalną "szope" ale są teraz cudne
Przed suszeniem suszarką używam L'Oreal Studio Hot Liszz (jest na KWC) i dzieki temu włoski sie nieelektryzują i są miększe
Już wiele wątków było o zniszczonych włoskach! Poszukaj przez wyszukiwarke!
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 18:09   #264
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

proponuje obciąć latwe i chyba najlepsze wyjscie
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 18:17   #265
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

W pełni się zgadzam Obcinaj!
A potem poprostu dbaj już o nie porządnie! Proponuje olejek rycynowy i rózne tego typu specyfiki a na pewno włoski odzyskają blask i ich stan sie polepszy Życzę powodzenia!
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 18:26   #266
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Smile Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

Cytrynka ma rację, włoski dostały za dużo prostownicy :/. Mam pytanko jakich kosmetyków wspomagających używałaś ??. Włoski jak obetniesz może i będą fajne, ale z tego co wiem jak się falują, to po cięciu, struktury włosa się nie zmieni ...
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 18:27   #267
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Talking Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

Aaa grzyweczkę możesz "traktować" tak jak ja - opaską lub wsóweczkami .
besciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 20:16   #268
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Mam zniszczone włosy :( Co robic?

Besciara powiem Ci, że u mnie to pomogło! Bo falowały i się bardziej u dołu,a teraz jak są krótsze to wystarczy tylko zwyczajnie wysuszyć je na okrągłej szczotce i wogóle już nie sprawiają mi problemu Są proste,ładnie się układają,i nabrały puszystości Przy okazji doszczętnie ściachałam wszystkie poniszczone końcówki
A grzyweczke możesz też czesać na bok na okrągłej szczotce lub jakoś podpinać, Wszystko zalezy od tego jaką masz tą grzywe
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 21:16   #269
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

maska do włosów gliss Kur taka w słoiku takim różowym albo pomarańczowym bodajże jest to seria aroma grrrr fantastyczna rzecz na moje włosy działa idealnie a też mam bardzo zniszczone
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-20, 21:22   #270
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: zniszczone wlosy-pomozcie!!!!!!!!

Jak masz jakieś większe fundusze to polecam owocowy koktail FAROUKA
patricja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.