zabiegi odmładzające - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 14:37   #241
MoPietruszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi odmładzające

Koktajl z kwasem hialuronowym czy czysty kwas hialuronowy jest lepszy do mezoterapii ?
MoPietruszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 07:45   #242
Gosia_73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 23
Dot.: zabiegi odmładzające

Mnie dr Krajewski (ma klinikę na Mokotowie) dla odmłodzenia zalecił zabieg laserowy a konkretnie Fraxel dual, bo zależało mi na szybkim efekcie bez długiego gojenia. Sam zabieg nie był jakoś bardzo bolesny, ale najpierw posmarowano mnie kremem znieczulającym. Do tego doktor mówił, że zastosował inny rodzaj lasera na powieki – fraxel repair dla lepszego efektu. Dobrze, że wzięłam sobie parę dni wolnego, bo bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale po tygodniu mogłam już spokojnie wrócić do pracy. Koleżanki od razu zauważyły, że odmłodniałam – skóra była widocznie bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone, oczy mi „wyjaśniały”. Generalnie czuję się dużo młodziej.
Gosia_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 11:09   #243
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Gosia_73 Pokaż wiadomość
Mnie dr Krajewski (ma klinikę na Mokotowie) dla odmłodzenia zalecił zabieg laserowy a konkretnie Fraxel dual, bo zależało mi na szybkim efekcie bez długiego gojenia. Sam zabieg nie był jakoś bardzo bolesny, ale najpierw posmarowano mnie kremem znieczulającym. Do tego doktor mówił, że zastosował inny rodzaj lasera na powieki – fraxel repair dla lepszego efektu. Dobrze, że wzięłam sobie parę dni wolnego, bo bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale po tygodniu mogłam już spokojnie wrócić do pracy. Koleżanki od razu zauważyły, że odmłodniałam – skóra była widocznie bardziej napięta, a zmarszczki wygładzone, oczy mi „wyjaśniały”. Generalnie czuję się dużo młodziej.
Byłam u tego lekarza na konsultacji, też mnie namawiał do tego zabiegu, ale nie zdecydowałam się właśnie ze względu na długi okres rekonwalescencji, cenę i...samego lekarza. A Ty widzę, jesteś zadowolona . Podziałało Ci na bruzdy?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 18:00   #244
zinka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja zdecydowałam się na zabieg ematrix na twarz oraz eyematrix na oczy. Przekonał mnie m.in. krótszy czas gojenia (3 dni), mniejsza bolesność i nie ma ryzyka poparzenia i plam. Kiedyś robiłam fraksel i do dzisiaj mam plamy. Poza tym sprzęt Synerona jest sprawdzony. O zabiagach można poczytać na <ciach>. Buzie mam dużo ładniejszą i młodszą-gładszą.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-10-28 o 16:59
zinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:47   #245
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez zinka1 Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na zabieg ematrix na twarz oraz eyematrix na oczy. Buzie mam dużo ładniejszą i młodszą-gładszą.
Właśnie miałam Cię o to podpytać, ale nie chciałam robić offtopu w wątku o karboksyterapii. Napisz coś więcej od siebie, oprócz tego co w linku, który podsyłasz
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 00:59   #246
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez anitaOKO Pokaż wiadomość
Skutecznym i mało inwazyjnym zabiegiem na odmłodzenie skóry jest kwas hialuronowy. Wiem, bo byłam u dra Przemka Stycznia (Warszawa) i zaproponował mi zabieg hydrobalans. Jestem bardzo zadowolona! Moja skóra jest nawilżona, rozświetlona i bardziej ujędrniona.
Nie słyszałam o hydrobalansie. Robiłaś na całą twarz?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 22:29   #247
JJJD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3
ICOONE odmlodzenie/modelowanie twarzy i ciala

witam,
czy ktos ma doswiadczenia z zabiegami ICOONE? nie chodzi mi tylko o zabiegi wyszczuplajace na cialo (chociaz chetnie poznam tez opinie na ten temat), ale tez zabiegi odmladzajace/modelujace na twarz?
Czytalam ostatnio duzo na temat innowacyjnosci tego urzadzenia (to m.in dzieki ICOONE tak zmienila sie twarz Mai Sablewskiej - zabiegi modeluja i wydobywaja kosci policzkowe, a Joanna Krupa korzysta z zabiegow ICOONE 3 x w tygodniu, by utrzymac jedrne i smukle cialo..) ale chcialam tez poznac doswiadczenia *zwyklych smiertelniczek*? Zabiegi ICOONE nie sa tanie, i wiadomo trzeba wykupic serie zabiegow, ale podobno daja efekty nieporownywalne z innymi (i sa bezbolesne, co dla mnie wazne), wiec lepiej warto zebrac opinie innych zanim sie w nie zainwestuje bardzo dziekuje za wszelkie komentarze.
JJJD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 11:30   #248
akaineko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi odmładzające

ja robiłam fotoodmładzanie i efekty są super









profil
akaineko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 18:27   #249
kzala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 4
Dot.: zabiegi odmładzające

fajne jest eTwo bo działa na owal twarzy, zmarszczki i nieduże blizny też - to dwa zabiegi jeden po drugim efekt widać od razu, pierwszy na owal nie boli tylko bardzo ciepło , drugi trochę gorzej ale daje się żyć bez znieczulenia - można poczytać tutaj www.etwo.pl
kzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 14:51   #250
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

A ile kosztuje ten zabieg? I czy można go robić latem?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 19:45   #251
Ling
Przyczajenie
 
Avatar Ling
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: zabiegi odmładzające

polecam mezoterapię igłową lub roller, działa na wszystkie trzy problemy. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-18 o 13:30 Powód: link
Ling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-24, 12:03   #252
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: ICOONE odmlodzenie/modelowanie twarzy i ciala

Hej, nikt nic nie wie o icoone? Sama się zastanawiam i szukam opinii, w necie znaleźć można bardzo sprzeczne zdania na ten temat, czy któraś z Was korzystała?

Edytowane przez Jumo83
Czas edycji: 2016-09-11 o 21:11
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:52   #253
Wafelek77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 15
Dot.: zabiegi odmładzające

Wiesz, z tym odmładzaniem o dziesięć lat kojarzą mi się jedynie komórki regeneracyjne i macierzyste. Zaś jeśli chodzi o urządzenie, o którym mówili w telewizji, to zapewne mieli na myśli zaawansowane technologicznie urządzenia, które separują te komórki z własnej krwi pacjenta. Wiem, że niewiele klinik w Polsce dysponuje takimi metodami, ale jedna z nich to na pewno Medycyna Młodości w Warszawie. Co prawda zabiegi z komórkami nie należą do najtańszych, ale są najbardziej skuteczne ze wszystkim dostępnych metod odmładzania. Czytałam, że dosłownie cofają czas na twarzy…
Wafelek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 20:43   #254
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: zabiegi odmładzające

super rozwiązaniem jest ostrzyknięcie wybranego obszaru ciała atelokolagenem. ja jestem po 3 serii, używałam linerase i jestem bardzo zadowolona efektami. jeśli chodzi o odczucia to przypomina mezoterapię, ale jest mniej nakłuć. można to stosować na zmarszczki, wiotką skórę, blizny i rozstępy. podczas zabiegu ostrzykiwanie są 3 lub 4 okolice (ja miałam twarz, szyję i dekolt). mój lekarz mówił mi, że czasami przychodzą 2 Panie i 'dzielą' się ampułką, płacą pół na pół i mają np ostrzykiwanie tylko dwie okolice - sprytne :P
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 09:28   #255
Aleksandrape84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: zabiegi odmładzające

Hej mówili o falach radiowych Focus rf talus-to najnowszy sprzęt, miałam wykonywany ten zabieg w Warszawie w gab. xxx. Jestem w szoku!!! działa wspaniale. Już po 1 zab.widać efekty. Mam 35 lat i pani kosmetolog poleciła mi serię 5 zab. Akurat mieli promocję i wykupiłam pakiet. Zabiegi robiłam co 10 -14 dni. Zabieg jest bardzo przyjemny,można usnąć Polecam ,bo warto!!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-06 o 21:46 Powód: Reklama.
Aleksandrape84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 09:39   #256
Aleksandrape84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 5
Dot.: ICOONE odmlodzenie/modelowanie twarzy i ciala

CHODZIŁAM NA ZABIEGI iCOONE I POLECAM W 100%!
Pozbyłam się przede wszystkim okropnego cellulitu i czuję się smukłaMoje ciało wygląda o wiele lepiej. Miałam problemy z zastojem wody w organizmie,przez to miałam mega cellulit. Problem juz nie ma!!!. Mnie przekonał ten zabieg również ze względów medycznych. Jest bezpieczny,przyjemny i przynosi naprawdę efekty. Zastanawiałam się też nad focusem -fale radiowe, ale ze względu na moje problemy zdrowotne, Pani kosmetolog zaleciła mi Icoona. Trafiła naprawdę w bardzo dobre miejsce, z polecenia do xxx. Polecam!!! Bardzo duży profesjonalizm,doradztwo+ bezpieczeństwo klienta!!!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-06 o 21:46 Powód: Reklama.
Aleksandrape84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 08:50   #257
helena888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi odmładzające

Atelokolagen linerase daje świetne efekty! W zeszłym tygodniu zakończyłam terapię i moja skóra jest odmieniona. Jeśli szukacie naturalnego odmłodzenia to jest to chyba najlepsze rozwiązanie. Skóra staje się bardziej napięta, zmarszczki wygładzone a cera nawilżona i pełna blasku Bardo się cieszę, że zdecydowałam się na ten zabieg, polecam!
helena888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 21:02   #258
martusssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja w czwartek zaczynam swoją przygodę z Linerase! Trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że uda mi się pozbyć wiotkiej skóry i bardzo widocznych zmarszczek na szyi i dekolcie. Trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, że efekty będą i stane się znowu szczęśliwa!
martusssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 14:17   #259
spejson
Przyczajony tygrys
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: zabiegi odmładzające

Jeśli mowa o zabiegach odmładzających na twarz to ja mogę szczerze polecić mezoterapię. Sprawdza się znakomicie JEŚLI jest wykonana poprawnie. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-02 o 08:29 Powód: reklama
spejson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-12, 15:36   #260
AbigailLKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AbigailLKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: zabiegi odmładzające

Zabiegi zawsze po konsultacji dobiera specjalista - w mojej opinii bardzo dobre efekty dają peelingi chemiczne, dermapen i Zaffiro.
AbigailLKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:16   #261
mariakonarska78
Przyczajenie
 
Avatar mariakonarska78
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 25
Dot.: zabiegi odmładzające

to zależy jaki masz problem ! Najlepiej iść do kogos kto przeprowadzi konsultacje i ci cos doradzi jak mi Pdoktor pokazywała wszytskie dostępne preparart z kw. hialuronowym to oczy wyszły mi z orbit tyyyyle tego jest i w sumie każdy do innego problemu Ja ostatnio robiłam mezoterapie na zagęszczenie skóry jakims koktajlem ale już bruzdy były wpełnione kwasem hialuronowym I wszystko cacy !!
mariakonarska78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:40   #262
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: zabiegi odmładzające

Kobietki czy któraś z was robiła zabieg ClirLift laserowy ? Ja jestem umówiona w przyszłym tyg i nie wiem jak mam się nastawiać czy to jest bolesne ?

Moja córka usuwa laserem tatuaż i mówi ze czuje takie ukłucia i nie wiem czy może ze znieczuleniem tego nie robić ??
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:39   #263
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: zabiegi odmładzające

Jaks sie boisz bólu to zrób botoks i po sprawie też odmładza a nie boli
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:09   #264
wiktors
Przyczajenie
 
Avatar wiktors
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 12
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez matyldamajerowicz Pokaż wiadomość
Kobietki czy któraś z was robiła zabieg ClirLift laserowy ? Ja jestem umówiona w przyszłym tyg i nie wiem jak mam się nastawiać czy to jest bolesne ?

Moja córka usuwa laserem tatuaż i mówi ze czuje takie ukłucia i nie wiem czy może ze znieczuleniem tego nie robić ??
Gdzieś czytałam o tym zabiegu i podobno wcale nie boli bo to jest ten rodzaj lasere który nie uszkadza skóry wiec nie będziesz też straszyć ludzi po zabiegu. Jednak jestem Ciekawa jak to z efektami tego...
__________________
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Warszawski dzień
wiktors jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 21:23   #265
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: zabiegi odmładzające

Piszecie o mezoterapii i laserze, a słyszałyście o metaterapii? To jeszcze lepsze niż mezoterapia, bo dokładniejsze, więcej igieł, ale nakłucia są bardzo delikatne, na drugi lub trzeci dzień buzia wygląda normalnie i można spokojnie wyjść do ludzi. A działa super! Ja spróbowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu. Dodatkowo miałam podany kwas hialuronowy, więc nie tylko zadziałało nawilżająco, ale wygładzająco i ujędrniająco, fajna sprawa, choć te ukłucia minimalnie bolą... W Poznaniu można skorzystać z metaterapii w Mona Lisie na Marcelińskiej.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 09:15   #266
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: zabiegi odmładzające

Widać nadal kiepsko przędzie xxx, skoro nie stać ich na reklamę...
W każdym razie odradzam powiększanie ust u dr Kołodziejczaka.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-24 o 14:46
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 11:20   #267
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: zabiegi odmładzające

Wracam do was z dobrymi wieściami. Jestem po serii zabiegów Clear lift i efekt uważam za zniewalający. Tak jak obiecała mi moja kosmetolog buzia jest napięta i jędrniejsza, dodatkowo rozjaśniły się niewielkie przebarwienia. Jakoś nie dowierzałam w te zabiegi w których nic się nie dzieje, bo nawet nie bolało a tu proszę . Pani Marta zrobiła niezłą robotę.
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 11:40   #268
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: zabiegi odmładzające

O dobre info Też chyba będę musiała wybrać się na coś takiego
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 12:20   #269
zfruzia
Przyczajenie
 
Avatar zfruzia
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 7
Dot.: zabiegi odmładzające

A coś bardziej inwazyjnego? Mam tylko czas do marca żeby zrobić się na cacy.

Gdzie robłaś ten zbaieg poprawy napięcia skóry ?matyldamajerowicz?

Edytowane przez zfruzia
Czas edycji: 2016-11-29 o 13:28
zfruzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 10:25   #270
matyldamajerowicz
Przyczajenie
 
Avatar matyldamajerowicz
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: zabiegi odmładzające

Clearlifta i inne zabiegi poprawiające wygląd mojej skóry i duszy robię w Warszawie na ochocie w Medestetis. Miejsce niesamowite chociaż moze ceny nie są najniższe ale lekarze i pani Marta kosmetolog ma ogromną wiedzę i wiem że zabieg jest dokładnie i bezpiecznie wykonany. Wypełniałam tam też usta kwasem hialuronowym, efekt szałowy, Pani doktor ma rękę do tych zabiegów.


W porównaniu z moimi koleżankami które tez wypełniały w rożnych innych miejscach i za różne pieniądze ja mam najlepszy efekt .
matyldamajerowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.