Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 19:20   #241
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

mi też się taki marzy,ale nie wiem jaka farbą to można osiągnąć co do joanny mam złe wspomnienia(z rozjaśniaczem) tą firmę omijam dużym łukiem a zwłaszcza teraz..kiedy moje włosy są po tylu zabiegach.. popielaty to w sumie to co na opakowaniu? ale czy nam nie wyjdzie ciemniejszy po dekoloryzacjach ? wszędzie piszą po dekoloryzacji wybierać jaśniejszy kolor od tego,który chcemy osiągnąć.Ale śniegu na głowie też nie chciałabym mieć..chyba zbyt duży szok dla mnie i otoczenia
poszłam sprawdzić bo ja mam jakąś płukankę zakupiłam na wszelki wypadek na początku wszystkich dekolryzacji ja mam też srebrną Celi,ale joanna też chyba ma.nie wiem ,która lepsza i czy jest różnica.no ... ale Ty masz już kawał drogi za sobą..super
nie doczytałam masz z joanny srebrny pył. aha.

Edytowane przez Nimffa
Czas edycji: 2009-08-26 o 19:26
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:45   #242
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Joanna srebrny pył, to farba którą nałozyłam, a płukankę mam celii srebrną
Wiesz po dekoloryzacji tak, trzeba kłaść 2 tony jasniejszy, ale ja mam potem rozjaśniane, wiec też inaczej... Póki co musze tylko pozbyć się żółtego i będzie ok, chociaz po tej płukance jest nieźle. Potem pomysle co dalej
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 20:24   #243
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

zebrra zdecydowanie lepiej Ci w jasnych włoskach
Walcz, by do końca pozbyc się żółtego odcienia!
I będzie super!
Ja niestety się jak na razie poddałam... i nadal mam ciemne włoski już troszkę wypłukany kolorek... zobaczę co dalej...
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:28   #244
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez ms.Julcia Pokaż wiadomość
zebrra zdecydowanie lepiej Ci w jasnych włoskach
Walcz, by do końca pozbyc się żółtego odcienia!
I będzie super!
Ja niestety się jak na razie poddałam... i nadal mam ciemne włoski już troszkę wypłukany kolorek... zobaczę co dalej...
Dziękuję, chociaż zaczęłam już się zastanawiać, bo kogo nie spotykam, to wszyscy mówią, ze w ciemnych lepiej...
Moja córka wróciła z kolonii i zobaczyła mnie w blondzie w kucyku, mówi do mnie "nie, nie lepiej w ciemnych", a wieczorem jak rozpusciłam włosy, poszłam do nie do pokoju, a ona "boże, a co z ciebie za zwierze?" UMARŁAM

Nie poddawaj się, może kup sobie ten spray Joanny i stopniowo Ci się rozjaśnią, zawsze to mniejsza ingerencja niż nałożenie rozjasniacza...
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:45   #245
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Nie poddawaj się, może kup sobie ten spray Joanny i stopniowo Ci się rozjaśnią, zawsze to mniejsza ingerencja niż nałożenie rozjasniacza...[/QUOTE]

Spray Joanny????
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:21   #246
zebrra
Raczkowanie
 
Avatar zebrra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Tak, Joanna blond reflex, TU wątek o nim.
__________________
START 22/10/2008 - do zrzucenia 37kg
META 02/04/2009 - zrzucone 40kg
Zaczynam znowu 27/04/2016 - do zrzucenia 37kg
zebrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:42   #247
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

dzięki poczytam nie słyszałam o takim sprayu... znowu czegoś nowego się dowiem
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 21:27   #248
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 259
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przypominam ze za usuniecie zdjec na forum uzytkownik dostanie bana tymczasowego,tak jak to zrobila zebrra .
Zanim zaläczycie wasze zdjecia na forum, prosze sie zastanowic dobrze.Regulamin.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:16
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 259 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:43   #249
ms.Julcia
Wtajemniczenie
 
Avatar ms.Julcia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Z tego co poczytałam Joanna blond reflex, nadaje się raczej na naturalne włoski ( nie farbowane) w tedy są najlepsze efekty...
__________________
G ♥ ♥ M

I LOVE GREECE

...Fitness...
ms.Julcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 12:11   #250
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a gdzie mozna kupic ten color assist? oprocz ich strony i allegro bo allego nie ma ;/
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:43   #251
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Raczej tylko na ich stronie jak na allegro nie ma. Ja zamawiałam i bardzo szybko przyszło. Chyba że masz dobrego znajomego fryzjera który zamawia z hurtowni fryzjerskich ale wtedy zapłacisz więcej...bo też musi coś z tego mieć.Taniej zakupić na ich stronie.
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 12:24   #252
martynalda
Przyczajenie
 
Avatar martynalda
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
GG do martynalda
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witajcie dziewczynki dobra teraz ja zatańcze z Elgonem dziś ruszam na poszukiwanie, w sklepach fryzjerskich itp. Mój upragniony kolor to brąz średni lub mahoniowy brąz. Zobaczymy jak bedę wyglądac narazie wloski czarne farbowane od mniej wiecej 3 lat a naturalny ciemny blond ;>. Bedzie efekt bedzie zdjecie no to zobaczymy
__________________
Bo ja wolę być chwilą w Twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....
martynalda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:31   #253
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziewczyny jesli naloze Elagon na rude wlosy czy uda mi sie je pozniej pokryc np ciemnym blondem A i jeszcze jedno czy to jest Polski produkt czy mozna go tez dostac za granica...?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:34
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:21   #254
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a w ile dni przysylaja? bo wlasnie czekalam moze n allegro by wystawili ale niestety...wie zamowie juz na ich stronie. Ja rowniez mam czarny, farbuje od ok 2,5 roku pfff. ale z tego co widze to ladnie schodzi po tym elgonie. Mi sie marzy jakis braz z rudym, no i czekoladka mmm
wydaje mi sie ze dostaniesz go rowniez za granica ale nie jestem pewna.
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 14:56   #255
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Szybko wysyłają, zamawiałam już z 4 razy kosmetyki na stronie i za każdym razem 3-4 dni i są.
A gdzie mieszkasz milka? Elgon to włoska firma, w Stanach i chyba w UK mozna np kupic podobne preparaty: Color Oops, Color Fix, nawet w Polsce można kupić też:
http://reneeblanche.pl/Koloryzacja/D...B3w-2-x-100-ml
Najlepiej zapytaj w kosmetycznym.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2009-09-23 o 14:59
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 15:16   #256
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

ooo to szybko widze myslalam ze dluzej... dzieki
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 11:53   #257
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

a mam jeszcze pytanie, jaki jest koszt przesylki z ich strony?
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 13:56   #258
martynalda
Przyczajenie
 
Avatar martynalda
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
GG do martynalda
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Mam Elgona wieczorem rusze do boju Ihaaa dziewczyny powiedzcie mi jak to zrobić nie czaje tego 1:1 czyli ze co saszetka z nr 1 i saszetka z nr 2 do jednej miski i do dzieła ? (",) Bo tak w ogóle na dlugie wlosy mam 3 zestawy
__________________
Bo ja wolę być chwilą w Twoim życiu niż wiecznością w życiu innego....
martynalda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:15   #259
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Przeczytałam ten temat do połowy chyba, na dalszą część nie mam sił już .
Chciałam zapytać, czy po zastosowaniu tego ściągacza koloru muszę koniecznie nałożyć "normalną" farbę? Zamierzam kupić dwie saszetki tego specyfiku i szampon Neutralizer. I też: które szampony nie zawierają pigmentu? Czy taka informacja będzie podana na opakowaniu?
Wiem - dużo pytań . Lecz dzisiaj kupiłam sobie dekoloryzator z Loreala. Jednak zrezygnowałam z użycia go. I szukam jakiegoś substytutu.
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-01, 09:24   #260
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

To o ten ściagacz chodzi? http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html
Bo na stronie produktu na wizazu jakoś troszkę inaczej wygląda.
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 09:39   #261
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez Peggy89 Pokaż wiadomość
To o ten ściagacz chodzi? http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html
Bo na stronie produktu na wizazu jakoś troszkę inaczej wygląda.
TAK!! to jest to
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 11:40   #262
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dzięki
Na długie włosy naprawdę potrzeba aż 3 opakowań? (tak pisze na stronie produktu)
I czy trzeba po dekoloryzacji koniecznie użyć farby? a nie np szamponetki albo kremu koloryzującego?

Edytowane przez Peggy89
Czas edycji: 2009-10-01 o 11:41 Powód: chciałam coś jeszcze dopisać :-)
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 18:39   #263
55lena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Favourites dlugo trzymalas ten Elgon? Bo ja mialam mniej ruszone wlosy niz Ty i przyznam, ze myslalam, ze skoro Tobie wyszlo za jednym razem takie jasne to mnie tymbardziej. A kladlam farbe bardzo jasna.

To sa moje rezultaty. Przed i po.


A jaką farbą pózniej zafarbowałaś że wyszedł Ci taki kolorek ? Jeśli byś mogła to podaj firmę i odcień.
55lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 08:39   #264
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Oh dziewczyny pomozcie. zamawiam dzisiaj ten color assist, mam czarne wlosy i wiadomo ze jak sciagne to beda mocno rude, ale to sie nawet dobrze sklada bo marzy mi sie kolor czekoladowy a najbardziej taki rudo czekoladowy. znacie moze jakas dobra farbe wlasnie z takim odcieniem?
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 05:02   #265
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Question Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Hej dziewczynki mam bardzo ważną prośbe niech mi ktoraś z was wytłumaczy gdzie moge zamówic ten dekoloryzator prosze o pomoc bo nie jestem w stanie sama tego znalezc ;/ prosze o odpowiedz jak najszybciej.
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 07:52   #266
apsiiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

www.elgon.pl
apsiiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 06:47   #267
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Słuchajcie,która z Was Wizażanki farbowała włosy po elgonie farbami profi? na str elgon.pl jest notka ,ze nalezy wybrac odcien o ton jasniejszy i uzyc z woda 1.5 %.działa? czy ktos moze potwierdzic wersje? ja uzywałam kiedys tam dawno wody 1,5% i slabiutko bylo... teraz planuje 3%.
I drugie pytanie: znalazłam ostatnio ściągacz renee blanche za 36 zł po 100 ml. czy jest równie dobry jak Elgon? bede wdzieczna za odp
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:35   #268
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
Słuchajcie,która z Was Wizażanki farbowała włosy po elgonie farbami profi? na str elgon.pl jest notka ,ze nalezy wybrac odcien o ton jasniejszy i uzyc z woda 1.5 %.działa? czy ktos moze potwierdzic wersje? ja uzywałam kiedys tam dawno wody 1,5% i slabiutko bylo... teraz planuje 3%.
I drugie pytanie: znalazłam ostatnio ściągacz renee blanche za 36 zł po 100 ml. czy jest równie dobry jak Elgon? bede wdzieczna za odp
Ja osobiscie nie farbowalam profesjonalnymi farbami sama wlosow,ale wiem jedno ,niszcza wlosy bardziej niz te w sklepach!

Mam pytanie,czy aby ten dekoloryzator NAPRAWDE nie niszczy wlosow??poniewaz moje wlosy sa teraz zniszczone i jakbym go nalozyla to by nie powypadaly? CZY KTORAS z DZIEWCZYN GO UZYWALA POMIMO SLABEGO STANU WLOSOW??jesli tak to jak caly zabieg sie udal??
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 14:42   #269
Peggy89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 69
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie farbowalam profesjonalnymi farbami sama wlosow,ale wiem jedno ,niszcza wlosy bardziej niz te w sklepach!

Mam pytanie,czy aby ten dekoloryzator NAPRAWDE nie niszczy wlosow??poniewaz moje wlosy sa teraz zniszczone i jakbym go nalozyla to by nie powypadaly? CZY KTORAS z DZIEWCZYN GO UZYWALA POMIMO SLABEGO STANU WLOSOW??jesli tak to jak caly zabieg sie udal??
Przyłączam się do tego pytania.
Peggy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:35   #270
koenicke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 43
Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

my chemical romance , zaskoczyłas mnie ! ja żyłam w nieświadomości ze sobie nie szkodzę... tak bardzo. Z drugiej strony sklepowe bardzo rzadko dawały mi kolor jak chciałam, w przeciwieństwie tych profi.. hmmm ale dzieki za cynk.
A ja ponawiam pytanie czy któs stosował renee blanche?
koenicke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.