Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-11-25, 20:21   #241
szponciak
Raczkowanie
 
Avatar szponciak
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 214
Dot.: Szamponetki

przepraszam, ze sie tak przylaczylam do watku, ale prosze, jeszcze jedno pytanko, jakiego koloru szamponetki z mariona uzyc aby otrzymac cos takiego?? ciemna czekolade, czy czekoladowy braz??
szponciak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-01, 09:41   #242
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 323
Dot.: Szamponetki

up. to jak jest z tym ochladzaniem kolorku wlosow? co polecacie?
nadziejka_82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 18:11   #243
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 49
Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Witam!
Od zawsze kusi³o mnie ¿eby sprawdziæ, jak prezentowa³y by sie moje w³oski w kolorze black Jednak teraz mam jasny baleja¿ (br±zowo blondowy ) i obawiam siê o skutki takich eksperymentów :/. Czy jesli na³o¿ê sobie na nie SZAMPONETKÊ w czarnym kolorze to pokryje ona ca³e w³oski??? I jak wyglada³oby jej "zmywanie" ??? Zastanawia mne jaki by³by efekt po np 5 myciach: szary???:P
__________________

Kasiulek :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 18:25   #244
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Szczerze odradzam! zabawy na jasnych wlosach czarna szamponetka nie wychodza pomyslnie.... mozesz zepsuc sobie kolor,a to mzywanie sie szamponetki jest beznadziejne... Oczywiscie zdecydujesz sama ale ja naprawde odradzam... (kiedys tez tak zrobilam i skutki byly oplakane,teraz juz "zmadrzalam" i nie robie takich rzeczy z moimmi wlosami...)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 18:35   #245
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Niestety nie uzyska³am odpowiedzi jakiej oczekiwa³am :P Marzy³am, ¿e która¶ z was mi powie ¿e wyjda mi kruczo czarne w³osy a po zmyciu znów bêd± w odcieniu pkatynowy blond :P :P :P . Dziekujê Ci Pharmo za odpowied¼ - nie watpiê, ¿e masz racjê i raczej zrezygnujê z do¶wiadczeñ . Tak z ciekawo¶ci jak okre¶li³aby¶ kolor który powstawa³ Ci po kolejnych myciach?
__________________

Kasiulek :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 18:56   #246
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Kasiulek ja te¿ Ci odradzam szamponetki je¿eli chcesz wrócic do poprzedniego koloru ,Kiedys stosowa³am szmponetki i powiem Ci ze kolor wcale mi sie nie zmywa³ i nigdy nie wróci³am do pierwotnego koloru. Na moich w³osach szamponetka dzia³a³a prawie jak farba a z czarnego to chyba wogóle nie wrócisz do swojego baleja¿u.
Sara1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 18:59   #247
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

z tego co wiem ciemny kolor wchodzi w "ubytki" w³osa i z jasnych raczej ciê¿ko go usun±c, chyba ze potem przejdziesz np do br±zów bo do blondu szybko nie wrócisz.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 19:07   #248
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

No tak... A mo¿e wiecie, czy jest taki typowo czarny kolor z serii Viva one Night Mousse (czy co¶ w tym stylu ), bo ona chyba nie wnika w strukturê wlosa, tylko go "oblepia" - mo¿e dla spróbowania taki jednorazowy eksperyment by³by lepszy? Mia³am kiedy¶ z tej serii taki niby blond - same z³ote drobinki i zszed³ zupe³nie....
__________________

Kasiulek :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 19:16   #249
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

jesli to bylalby kruczoczarna szamponetka to wyszloby tak ze mialabys szare wloski a podczas zmywania robiluby sie jakies takie srakowate :P a jak taka baaaardzo ciemnobrazowa to rude :P a pozniej pomaranczowo-beznadziejne. jak chcesz zobaczyc jak bedziesz wygladac w czarnych wlosach to masz 3 opcje:
1. Przymierz w jakims sklepie czarna peruke jesli masz odwage :P
2. U¿yj pianki zmywalnej po jednym myciu (z welli takie kiedys byly, nie wiem czy sa nadal, moze inne firmy takie maja) lub sprayu do wlosow one reczej nic nie zostawiaja na wlosach i zmywaja sie po jednym myciu jednyny problem to to ze troche brudza ubrania ale ty podobno chcesz tylko sprawdzic jak to wyglada
3. U¿yj photoshopa, lub jakiegos programu do metamorfoz i sprawdz to sama na jakims zdjeciu, lub popros kogos o pomoc
Akeya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 19:27   #250
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

nie rob tego!! po 1 wlosy nie wyjda czas\rne a szare i matowe!! kolor mimo ze bedzie zrobiony szamponetka nie zmyje sie!!! pamietam jak byl szal na rudosci i wszystkie dziewczyny jak na sraczke samponetkami znienialy kolor niby na tydzien. moja kolezanka ktora miala sliczne blad wloski tak sobe z***** wlosy. miala sie szamponetka zmyc po tygodniu a ona przechodzila z czerwonego w miedziany i nie zmyla sie do samego obciecia wlosow.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 19:28   #251
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Chyba najbardziej odpowiada³aby mi opcja nr 2 Musze poszperaæ po sklepach ¿eby znale¼æ tak± zmywalna piankê ...W³asnie chce tylko sprawdzic jak wygl±da - bywa³o juz tak ze na mojej g³owie zago¶ci³y i baaardzo ciemne br±zy, ale na czarny nigdy siê nie odwazy³am bo odstrasza mnie to, ¿e brak jest drogi powrotnej z tego koloru No i te odrosty przy naturalnie przeciêtno-mysich w³osach ....
__________________

Kasiulek :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 19:30   #252
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Olkie: heh pamiêtam moje pierwze farbowanie w³osów szamponem w kolorze mahoniowym :P :P jedna wielka pora¿ka Tak bardzo wtedy wierzy³am, ¿e on sie zmyje po 20 myciech . Czarna szamponetke juz mi wybi³y¶cie z glowy teraz powaznie zastanawiam siê nad tak± piank±, czy sprayem jednorazowym
__________________

Kasiulek :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 19:43   #253
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 4 369
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Przychylam sie do wypowiedzi moich poprzedncizek...
__________________

Ju¿ Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza¿u



DUKAM
czuczenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-06, 19:59   #254
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

Hmm... nie wiem jak teraz, ale niegdy¶ z tych pianek Welli by³a czarna z niebieskim po³yskiem... Nie wiem, jak to wychodzi³o, ale wydaje mi siê, ze ta czerñ by³a w miarê "niekosmiczna" oo... w³a¶nie sobie przypomnia³am, ¿e w ³azience mam ró¿ow± piankê idê siê pobawiæ
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-07, 07:23   #255
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ¦l±sk :)
Wiadomo¶ci: 1 787
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

co do tych jednodniowych pianek to tez nie jestem za napewno nie zejdzie nawet po tygodniu z czerni na blond a jesli chcia³bys wiedziec jak wygl±dasz to zobacz sobie w programach komputerowych do robienia fryzur bo potem mozesz za³owac decyzji
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-07, 22:23   #256
Akeya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Czarna szamponetka na jasnych w³osach ???

ja mialam niebieskoczarna ale byla troche kosmiczna wlasnie :P ale widzialam czysta czern z lekkim brokatem, ktory nie bedzie przeszkadzal zbytnio jesli chcesz tylko zobaczyc jak wygladasz (wiem ze nie bedzie przeszkadzal bo mialam blond z brokatem i nie przeszkadzal :P), ale pod zadnym pozorem nie wychodz w tym na ulice :P jeszcze pomysla ze ci sie pomylilo ze jest 31 grudnia :P spray bylby najlepszy bo one nie maja raczej brokatow, tylko nie wiem czy latwo bedzie znalezc czarny ;] jeszcze jest cos takiego jak plukanka ktora schodzi po jednym myciu (moja siostrzenica super jasna blondynka farbowala sie czyms takim na ró¿owo i zesz³o odrazu ) jednak nie wiem czy bedzie czarna i czy pokryje rowno wlosy...
Akeya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-13, 17:53   #257
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 286
Talking szampon koloryzujacy w kolorze blondu

witam serdecznie

chcialabym prosic o porade w sprawie szamponu koloryzujacego...
wlosy farbuje co 2 mies u fryzjera i aby przetrwac okres gdy odrosty sa juz widoczne chcialabym potraktowac wlosy szamponem koloryzujacym, o trwalosci do ok 20 myc.

czy moglybyscie mi polecic jakies sprawdzone firmy i kolorki ktore nie wychodza zbyt radykalnie lub zolto a jedynie lekko przyciemniaja odrosty...


czytalam propozycje na KWC ale niestety komentarze nie sa zbyt precyzyjne i o odcieniach blond jest bardzo malo...

jesli ktos jest w stanie mi doradzic bede ogromnie wdzieczna i bardzo dziekuje

pozdrawiam serdecznie wszystkie wizazystki))
zuzaankaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-13, 19:57   #258
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 375
Dot.: szampon koloryzujacy w kolorze blondu

Wella ma szampony koloryzuj±ce w odcieniach blondu
__________________
"Kocha siê nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha siê za nic..."
tessalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-13, 21:22   #259
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 4 369
Dot.: szampon koloryzujacy w kolorze blondu

Polecam szmponetki Marion... z calego serducha
__________________

Ju¿ Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza¿u



DUKAM
czuczenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 21:49   #260
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomo¶ci: 3 706
GG do sweeney
Dot.: szampon koloryzujacy w kolorze blondu

Jesli masz ciemnie odrosty to szamponetka blond ich na pewno nie pokryje. W moim przypadku nawet na rozjasnionych wlosach nie widze zadnego efektu takiego szamponu
sweeney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-15, 16:44   #261
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 112
Cool Szampony Koloryzuj±ce Marion

Chodzi mi konkretnie o ten do 24 myæ.Na KWC wyczyta³am tylko dwie opinie i to bardzo pozytywne .Zastanowi³o mnie to i zachêci³o do spróbowania,ale chcia³abym zobaczyæ wiêcej Waszych opinii.Zastanawia mnie fakt,¿e jest to tani produkt (ok. 7z³.) i bojê siê zawie¶æ .Chocia¿ wiem,¿e cena nie zawsze ¶wiadczy o jako¶ci .Kiedy¶ uzy³am szamponu koloryz. Palette i jest BEZNADZIEJNY.Szybko sie zmy³ i w ogóle tandeta .Dlatego mam uraz,a nie chcê farbowaæ w³osków farb±.Proszê Was kochane kobitki o poradê co do szamp. koloryz. Marion
Aqniecha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 17:41   #262
PinkLipgloss
Przyczajenie
 
Avatar PinkLipgloss
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 12
GG do PinkLipgloss
Ca³a prawda o szamponetkach...

No w³a¶nie!
Ja osobi¶cie nie wiem za du¿o o tym, a chcia³abym sobie zafarbowaæ w³osy szamponetk±, lub zwyk³± farb± koloryzuj±c±, która siê zmywa po paru myciach. U¿ywa³y¶cie jaki¶ dobrych farbek krótkotrwa³ych? Która jest najlepsza i po ilu zmyciach wam zesz³a?
No i podstawowe pytanie, które najbardziej chcia³am zadaæ!
CZY BARDZO NISZCZ¡ W£OSY?
S³ysza³am, ¿e wogóle nie niszcz±, ale mo¿e siê zda¿yæ, ¿e naturalny kolor nie wróci, tylko w³osy siê rozja¶ni±, ale chyba tylko wtedy, jak kto¶ nie potrafi u¿ywaæ i spali soie w³osy...
Czy wam siê niszczy³y, ³ama³y w³osy? Lub co¶ z tych rzeczy?
Z góry dziêki za odpowiedzi!
__________________
Always take your pink lipgloss with you!
PinkLipgloss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 17:45   #263
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 610
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

podbijam watek czy istnieje taka mozliwosc , ze szamponetka moze nie zejsc???
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 17:46   #264
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

U¿ywa³am Palette, kolor by³ bardzo ³adny, w³osy b³yszcza³y, odcieñ trzyma³ siê o k1,5tyg (myjê w³osy co drugi dzieñ, to by³ ciemny br±z). Przesta³am ich u¿ywaæ, poniewa¿ fryzjerka powiedzia³a mi, ¿e nie ma preparatów do koloryzacji, które niszczy³yby w³osy bardziej ni¿ Palette!!!
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 17:58   #265
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomo¶ci: 5 742
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

Szamponetka nie rozjasnia w³osow, nie wiem sk±d ten pomys³. Uwa¿am, ¿e farbowanie tylko i wy³acznie szamponetkami nie ma sensu, bo kolor siê szybko zmywa i blaknie, w koñcu z za³o¿enia ma byæ krótkotrwa³y. Ja u¿ywam ich na w³osy farbowane normaln± farb±, gdy ju¿ mam odrosty albo kolor zaczyna p³owieæ. Najlepsze s± tu szamponetki z palette, bo kolor wychodzi taki jak ma byc, owszem, normalne farby z palette wysuszaj± wlosy, ale szamponetki? Pierwsze s³yszê [i widzê], wystarczy zreszt± poczytaæ opinie na KWC.
__________________
Na sta³ê w USA[nie udzielam siê ju¿ na forum, wiêc proszê do mnie nie pisaæ, opcja pw zosta³a wy³±czona.]
Lovisa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 18:31   #266
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ¦wiêtoch³owice
Wiadomo¶ci: 220
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

mi fryzjerka mowila ze Palette i Wella sa bardzo dobre i nie niszcza wlosow (ja uzywalaam szamponu koloryzujacego z Palette i jestem zadowolona), niszcza je natomiast szamponetki MARION i to bardzo
__________________
lubiêêêê moj± pracê
Martus87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 18:39   #267
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 303
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

Ja te¿ u¿ywa³am szamponetki z palette czekolada na 6 myæ, kolor zrobi³ siê rudy, wiêc na³ozy³am na niego ciemny br±z, dopiero wtedy by³ jaki mia³ byæ.Niezbyt schodzi³, w³osy mi zrudzia³y bardzo Niewiem czy ten rudy po³ysk by siê zmy³, bo obciê³am z dwa miesi±ce po w³osy na krótko:P
tekla_x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 20:53   #268
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

Ja 3 lata temu farbowa³am na wakacje na intensywny czerwony(pasemka). Kolor jest do dzi¶(oczywi¶cie bardzo wyp³owia³y i, z uwagi na odrosty, tylko na koñcówkach). Ponoæ mia³o zej¶æ po 6 myciach.....Podejrzewam jednak,¿e fryzjerce siê co¶ pochrzani³o i da³a mi trwa³± frabê na w³osy....
trishia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 20:57   #269
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 4 059
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

Cytat:
Napisane przez trishia
Ja 3 lata temu farbowa³am na wakacje na intensywny czerwony(pasemka). Kolor jest do dzi¶(oczywi¶cie bardzo wyp³owia³y i, z uwagi na odrosty, tylko na koñcówkach). Ponoæ mia³o zej¶æ po 6 myciach.....Podejrzewam jednak,¿e fryzjerce siê co¶ pochrzani³o i da³a mi trwa³± frabê na w³osy....
Ja kiedy¶ ciapnê³am sobie koniak na w³osy z Palette w³a¶nie Kolor pozosta³ do koñca, by³ na nich ten rudawy po³ysk, mimo i¿ by³a to szamponetka na 24 mycia
allicjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-25, 21:21   #270
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 483
Dot.: Ca³a prawda o szamponetkach...

dziewczyny a s³ysza³y¶cie co¶ o szamponetkach venita?
bo co do tych szamponetkach to9 jedni mówi±,¿e niszczy palette inni,ze marion i nie wiadomo któr± wybraæ
Nogala1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.