Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-15, 08:21   #241
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Re: paznokcie:(

witaminy pewnie też robią swoje ja biorę mertz special
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 09:22   #242
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Re: paznokcie:(

Izuś ja używam od pewnego czasu odżywki Nail Control System,X-tra Nail Hardner firmy Alessandro i jestem z niej bardzo,bardzo zadowolona.Paznokcie przestały mi się po niej rozdwajać i łamać i do tego zauważyłam,że są twardsze
Ja osobiście bardzo Ci ją polecam,bo jestem nią zachwycona
P.S.Poczytaj sobie o tej odżywce na KWC
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 09:43   #243
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Re: paznokcie:(

Izabelko! Ja, podobnie jak Agnieszka używam odżywki Alessandro i uważam, że jest świetna . Moje paznokcie były w strasznym stanie po samodzielnym zdjęciu akrylu... (pisałam o tym w innym wątku http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1108382340 ). Teraz są tak mocne, jak nigdy wcześniej nie były! Poza tym już 3 miesiąc łykam Skrzypovitę.
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-15, 14:41   #244
Idril
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
Re: paznokcie:(

Heh, ja ma podobny problem, paznokcie co prawda sie nie lamia ale sie rozdwajaja jak nie wiem co... eh...
mam odzywke z avonu z wloknami jedwabiu... niby paznokcie lepsze, ale ja tydzien nie uzywalam to byly w takim stanie ze szkoda gadac...
Idril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 12:00   #245
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
prosze pomóżcie

witam wszystkich. mam ogromną prośbę. od dlugiego czasu strasznie rozdwajają mi się panokcie. uzywam wszelkich odzywek i preparatów witaminowych, ale niestety nic nie dziala a jak juz jest lepiej to zaraz znow ktorys sie rozdwoi;( i chyba bede musiala spróbowac czegos z Sally Hansen ale nie mam pojecia co bedzie najepsze na rozdwajające sie paznokcie? pomożcie prosze bo ja juz tu w obłęd popadam z tego powodu czekam prosze odpiszcie
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 12:04   #246
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Re: prosze pomóżcie


http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1114252003
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 12:14   #247
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Re: prosze pomóżcie

dziekuje na pewno spróbuje a wiesz cos moze o tych odzywkach z sally hansen?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 12:15   #248
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Re: prosze pomóżcie

jeszcze ejdno boje sie ze mi nie posmakuja;phehe jak je jadlas? z samym mlekiem cyz moze dodawalas cukru lub soli do smaku? odpisz prosze czekam
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 12:54   #249
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Re: prosze pomóżcie

Nie ma za co dziękować
A o odżywkach SH- owszem, od lat Używa ich moja Mama, bardzo korzystnie wpłynęły na jej paznokcie- wzmocniły
i przyniosły wyraźną poprawę, nieporównywalną z innymi, tańszymi.
Paznokcie stały sie wyraźnie grubsze, nie rozdwajają się. Dodatkowo cechuje je trwałość- przez co są wydajne.
Pięknie się aplikują , dobrze stapiając z płytka paznokcia, mają wygodny w użyciu pędzelek- długi i giętki.

Dlatego uwazam, że są naprawde bardzo dobre,jesli miałabym komukolwiek polecać odżywkę w emalii, to tylko SH- ale nie Sugeruj się wyłącznie moim zdaniem Warto zaczerpnąć większej ilości opinii. ( może zwrócić uwagę na KWC? )
Pozdrawiam
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:22   #250
Anett_
Wtajemniczenie
 
Avatar Anett_
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 051
Re: prosze pomóżcie

Sama Ujęłas to w najlepszy sposób, podsuwajać Sobie Samej kilka "wersji smakowych i propozycji podania"

Ja zajadałam się takimi suchymi, bezpośrednio zalanymi ciepłym mlekiem, można się przyzwyczaić i polubić.
Ale zdecydowanie lepsza jest tradycyjna "owsianka" - czyli płatki gotowane w mleku, na gęstą papeczkę - osobiscie naprawde lubię, w takiej formie, dodając niewielką ilość soli.
Wszystko to kwestia gustu oraz przyzwyczajenia, ale warto poeksperymentować z kubkami smakowymi i wypróbować
Anett_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 15:42   #251
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: prosze pomóżcie

nie zapominaj o wewnętrznym odzywianiu!
przejrzyj sobie też ten wątek, tam kilka godzin temu napisałam o cynku...
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1114250350
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-23, 21:51   #252
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Re: prosze pomóżcie

dziekuje Wam za odpowiedzi od jutra bede jadla codziennie platki owsiane hehe i na pewno skusze sie tez zeby wyprobowac w koncu odzywke sally hansen. a wiecie moze ktora z tyxh odzywek jest najlepsza na rozdwajające sie pazurki?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 08:35   #253
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Re: prosze pomóżcie

a tak wlasciwie to co to jest KWC??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-24, 09:12   #254
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Re: prosze pomóżcie

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ KOSMETYk WSZECH CZASÓW
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 21:39   #255
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Unhappy pomozcie

heja mam strasznie rozdwajające sie paznokcie i pomyslalam,ze moze nieprawidlowo wykonuje manicure jak myslicie? bo zadne preparaty (ani odzywki ani doustne) nie pomagada. a mozecie mi powiedziec ile kosztuje zrobienie profesjonalnego manicure w salonie kosmetycznym? bo jakos wczenisj nie chodzilam i jestem niepoiformowana prosze o odp czekampa
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 08:50   #256
zyzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 16
Smile Dot.: pomozcie

Manicure nie jest aż tak drogie ,w zależnosci od miasta od 10 do 25 zł
zyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:04   #257
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: pomozcie

dziekuje za pomoc. jesli w najblizszym czasie sie nie poprawi ich stan, to zglosze sie do kosmetyczki jescz eraz dzieki papa
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:11   #258
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Red face Dot.: pomozcie

ma.ko! Napisalas, ze "moze nieprawidlowo wykonuje manicure" - nieprawidlowo, czyli JAK? Napisz dokladnie JAK go wykonujesz, czym, czynnosci po kolei, to bede mogla Ci pomoc...

Trzeba uwazac pilujac paznokcie jakie ruchy sie wykonuje pilnikiem, aby dodatkowo nie podraznic plytki paznokcia, a takze wazne jest JAKICH pilnikow uzywasz - jesli sa gruboziarniste, moga miec zbyt duze "tarcie", najlepsze sa drobnoziarniste, delikatne, a juz znakomite do naturalnych paznokci sa SZKLANE PILNIKI - z tym, ze trzeba na nie miec oko na bacznosci bo jak upadna to sie potluka raz na zawsze! A tak wogole to sa niezniszczalne.
No to napisz jak Ty ten manicure robisz, czekam.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 09:19   #259
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: pomozcie

Tak się trochę wetknę.. ale ile kosztują takie szklane pilniczki?
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-01, 09:24   #260
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: pomozcie

Juz odpowiadam - kosztuja tak okolo 20 zl!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 07:44   #261
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: pomozcie

Dziękuję
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:31   #262
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: pomozcie

no wiec tak:kiedys uzywalam pilnikow tych czterostronnych ale niedawno kupilam sobie szklany. A manicure <hmmm> najpierw zmywam oczywiscie stary lakier, a pazurki piluje od brzegów, do srodka. Ale czasem piluje je "jak leci"tzn nie do srodka tylko na calej powierzchni <hmmm> skórek nie wycinam, tylko odsuwam recznikiem, a pozatym mocze paznokcie w podgrzanej oliwie i urzywam odzywek (teraz mam lakier z bioaktywnym szklem) i biore tez silice w sumie to juz sama co nie wiem, cyz cos zle robie, czy to jest moze wrodzone, bo mojej mamie tez sie rozdwajają paznokcie. a u mnie np do wczoraj byo juz prawie ok (wszystkie rosly bez rozdwajania)az nagle uzerzylam palcem w drzwi i kolejny paznokiec sie rozdwoil;( pomocy prosze co ja mam zrobic? mam twarde paznokcie ale strasznie sie rozdwajaja nawet jak lekko w cos uderze
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:41   #263
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: pomozcie

to jesczze raz ja. A moze nie powinnam teraz malowac niczym paznokci?tj zadnymi odzywkami? qrcze najgorsze jest to ze jak juz zaczynaja roznąc bnormalnie i chce je zapuscic to jakis jeden czy dwa sie rozdroja i wtedy lipa musze wszystkie opilowac na rotko FEMME_BANALE czekam na twoja odpowiedz i oczywiscie na porady innych prosze pomocy!
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 10:06   #264
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: pomozcie

no to moze pare slow ode mnie
to wclae nie musza byc uwarunkowania genetyczne (wspominalas o swojej mamie) ale moze jakies zle przyzwyczajenia? Moze masz czesty kontakt z detergentami? polecalabym mycie naczyn i wykonywanie innych czynnosci w gumowych rekawiczkach...

No tak to juz chyba jest, ze cienkie paznokcie sie lamia, a twarde rozdwajaja...
Albo cos w twojej diecie jest nie tak. Wiesz, pigulki to nie wszystko - najlepiej wchlaniaja sie skladniki z naturalnego pozywienia, a nie takie z tabletek.

W kazdym razie nie polecam niewiadomo jak drogich kosmetykow, czy tabletek. Uwazam, ze paznokcie wymagaja pracy "u podstaw" czyli przede wszystkim:

1 - prawidlowe odzywianie
2 - zabezpieczenie przed detergentami (rekawice)
3 - prawidlowy manikiur
4 - kremy, odzywki, tabletki
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 10:18   #265
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: pomozcie

dziekuje za odpowiedz chyba cos jest z tymi detergentami, bo ostatnio pralam i zmywalam w rekawiczkach, i bylo w sumie lepiiej, a wczoraj zrobilam pranie bez rekawiczek i kolejny poszedl to moze od tego. a co dokladnie powinnam jesc? moglabys mi powiedziec? wiem, ze powinnam pic duzo mlekahehe jem tez codziennie joguty i platki owsiane bo cyztalam, ze to tez pomaga na paznokcie. i teraz zawsze wszystkie czynnosci zwiazane z woda i detergentami bede wykonywala w rekawiczkach a jak myslisz powinnam malowac teraz paznokcie odzywkami? i do jescze powinnam robic zeby bylo ok? chce miec w koncu ladne nie rozdwajajace sie paznokcie ktore beda wystawalyu poza opuszki
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 11:22   #266
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: pomozcie

To ja ze swojej strony jeszcze dodam jedno zdanie. Podobnie jak Ty męczyłam się ze słabymi paznokciami i próbowałam autentycznie wszystkiego. Oprócz wykonywania delikatnego manicure'u, stosowałam odżywkę Nail Teku - Intensive Theraphy II. Jej oceny znajdziesz w KWC (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7801) - ja jestem nią szczerze zachwycona Wypaćkałam 2 jej buteleczki, po czym totalnie odstawiłam wszelakie odżywki. W sierpniu minie rok kiedy już specjalistycznie o paznokcie nie dbam, a są one nadal w rewelacyjnym stanie

Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 21:21   #267
Frona24
Raczkowanie
 
Avatar Frona24
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 77
Question rozdwajające się paznokcie

Mam problem, ktory pewnie ma i wiele z was. Juz od dluzszego czasu rozdwają mi się paznokcie. Próbowalam juz róznych specyfików i nic nie pomaga. Może brak mi jest jakis witamin. Prosze o pomoc
Frona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:24   #268
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: rozdwajające się paznokcie

tez tak mialam, przestalam uzywaz lakieru do paznokci, zmywacza, obicnac panzokiecie cązkami, a nie pilnikiem, a jak juz pilowalam to papierowym, bo po metalowych rozdwajaly sie bardziej, prace domowe tylko w rekawiczkach, nie bralam zadnych witamin, pilam i nadal pije codziennie soki marchwiowe, wiec moze zawarta wit. A w marchewce wzmcnila mi paznokcie, a tabletek nie bralam, i tak mi sie zregenerowaly, pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 22:40   #269
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Hej,
Sporo zależy od trybu życia - jeśli nie masz żadnych niedoborów w organizmie - to przyczyną słabych paznokci może być stres, częste moczenie paznokci w wodzie lub kontakt ze środkami chemicznymi (tak jak ci napisała Herezja - najlepiej unikać chemii). Czasem pomagają różne suplemeny (Skrzypowita, Merz spezjal i inne - poszuka wątków na forum sporo o tych tabletkach było). Czasem też winne są geny
Mnie sporo pomogło natłuszczanie paznokci i okolicy wkoło paznokcia róznymi wzmacniającymi oliwkami i olejkami (oraz zwykłą oliwą z oliwek ), ograniczenie chemii i regularne stosowanie kremów wzmacniającyh. Jeszcze nie jest idealnie ale już tak bardzo mi się pazury nie łamią ani nie rozdwajają A trzeba niestety przeczekać aż słaby paznokieć sam zrośnie i na jego miejsce wyrośnie mocniejszy. Powodzenia!

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 23:08   #270
natchnionaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1
Dot.: rozdwajające się paznokcie

Cześć . miałam właściwie ten sam problem; mi pomogło mleko sojowe, pije je codziennie z kawą zbożowa i paznokcie mi stwardniały i urosły wydaje mi się ze nawet dosyć szybko .


Pozdrawiam Asia
natchnionaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-30 19:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.