Sławny chłopak i (zwykła?) Ja... - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 10:05   #241
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ustawie te raporty
vanilia___ Dziękuje !

Teksty typu miałem kłopoty z telefonem są szyte grubymi nićmi, ja sama tak ile razy gadałam jak komuś zapomniałam odpisać ale też kilka razy mi sie telefon zawieszał, wyciąganie baerii nic nie dawało. Albo ciągle pojawiał sie komunikat o karte sim. Takie rzeczy sie zdarzają ale dlaczego akurat w tej sytuacji ?! Wrrr !
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:10   #242
Onetta
Raczkowanie
 
Avatar Onetta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 328
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

A ja się zastanawiam,dlaczego facet po prostu nie zadzwonił. Smsy, smsy, trochę jak w przedszkolu Rozumiem, że takie smsowe podchody mogą dodać sprawie odrobinę pikanterii, ale skoro nasz Sławny ma problemy techniczne, takie rozwiązanie ułatwiłoby Wam życie

Finezjo trzymaj się dzielnie i głowa do góry- pamiętaj- jakby się dzisiaj nie odezwał, to jutro wyżej niż zwykle Faceci lubią niedostępne kobiety
Onetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:12   #243
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Kolejna podglądaczka się ujawnia
Finezjo, śledzę ten wątek od początku i trzymam za was kciuki. Jego zachowanie jest rzeczywiście bardzo dziwne i prawdę mówiąc to nie rozumiem, dlaczego najpierw proponuje spotkanie, a potem nie raczy się odezwać. Podziwiam Twoją cierpliwość ,ja bym już zwariowała z niepewności.
Skoro mu telefon szwankuje to są jeszcze inne formy kontaktu. Mógł Ci napisać maila, zostawić wiadomość na gg albo zadzwonić z domowego. Jeśli komuś zależy to stanie na rzęsach żeby się spotkać. Czarno to widzę, ale mam nadzieję, że się mylę.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:20   #244
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja bym teraz troche odpuściła. Jeśli napisze to możesz się z nim spotkać, ale też go potrzymaj w dłuższej niepewności :P niech zobaczy jak to jest... a co! a najstępnym razem (tak jak to ktoś wyżej napisał) po prostu do siebie dzwonić. Unikniecie takich nieporozumień, a ty będziesz mogła zobaczyć (tj. usłyszeć ) czy on coś kręci. Mam nadzieje, że to jednak był problem z telefonem :P Trzymam kciuki
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:21   #245
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

poza tym na Wszystkich Świętych też Ci nie odpisał
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:27   #246
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

A ja w niego wierze

Ale możesz troche odpuścić, wiem że fajnie było jak Cie odprowadzał do domu ( juz myślałam, ze to happy-end. ) ale teraz jest cos nie tak .
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 10:30   #247
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Hmmm.ja też czytam wątek.Jeśłi chodzi o mnie,to u mnie wymówką było ciągłe zajęcie pracą.Nie zrobiłem tego,bo mam tyyyyyle pracy,nie napisałem,nie zadzwniłem...Jestem już uczulona,mam a takie teksty alergięI do tego dwóch facetów pod rząd się tak "tłumaczyło".Oryginalni,c o?
Ale do rzeczy....skoro jest sławny,powinien miec sprawny telefon(wywiady,wydawca ksiązki itd.)W końcu chyba mu zależy na dobrej sprzedaży swojego dzieła.Może będę brutalna,ale może on traktuje Cię jak muzę?Albo sprawdza jak działa na dziewczyny jego popularność?Jeśłi do tej pory nie miał powodzenia,teraz może sobie odbijać...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 10:33   #248
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Watek rozrasta sie w blyskawicznym tempie
Rzeczywiscie, to wszystko wyglada dosyc dziwnie. Praktycznie idealny rozwoj sytuacji, z wyjatkiem tych smsow. Skoro mamy juz kolejny dzien, a on nadal milczy, to gdyby sie odezwal teraz, chyba bym sie z nim nie umowila. (nie to, ze nigdy- ale tym razem sobie nie zasluzyl) -> chyba, ze od razu sam z siebie sie porzadnie i logicznie wytlumaczy
Tak, czy inaczej trzymam kciuki- jak na dzisiejsze czasy i tak sprawia wrazenie bardzo porzadnego i uczciwego.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:12   #249
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

ja bym go zapytala na zywo jakiez to konkretnie ma problemy z telefonem??ciekawe jaki ma refleks
i tak sie zastanawiam jakim cudem ktos kto napisal ksiazke jest rozpoznawalny na ulicy.Ludzie ponoc czyttaja 1 ksiazke na rok
nikt mi do glowy nie przychodzi
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:51   #250
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

hej rownież przyłączam sie do wątku bo mnei wciągnął;p hehe
wkurzające to jest, że nie odpisuje... przecież to nie zajmuje dużo czasu. Może zadzwon po prostu do niego albo puść sygnał może ma wyłączony telefon i rzeczywiście coś mu się popsuło??
I jeszcze mi coś przychodzi do głowy...może jak jest taki sławny to nie ma czasu ?? heh tyle, że to byłabym dołująca troche wizja jeśli nie ma czasu na smsa to czy miałby dla Ciebie? No chyba,że jego popularnośc nie jest aż tak duża.
Pozdrawiam i czekam na kolejne posty
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 11:54   #251
czkz
Raczkowanie
 
Avatar czkz
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 103
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

A jeszcze rozwijając temat o książkach...
To właściwie o czym ją napisał?... nie chodzi mi o tytuł, tylko o treść.
czkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 11:58   #252
ellinka
Raczkowanie
 
Avatar ellinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 315
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Też się ujawnię wątek wciągnął mnie jak dobry serial
Myslę, że on działa powoli i rozważnie, pamietaj faceci są trochę inni niz my. Ja bym go jeszcze nie skreślala, chociaż teksty o problemach z tel i ta cisza strasznie by mnie wkurzaly. No, ale czekaj, nie pisz, nie dzwoń, jak mu zależy to sie odezwie. trzymam mocno kciuki żeby skończylo sie wielkim happy endem
ellinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:10   #253
zbieramnakompot
Raczkowanie
 
Avatar zbieramnakompot
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

A ja muszę niestety poprzeć Fresę. Kompletnie mi się to nie podoba. Czytając te jego wszystkie wymówki sama przypominam sobie swoje 'rozładowane telefony' itp. Gdyby mu naprawdę zależało to nie sądze że takie coś miałoby miejsce. Niestety chłopak ma również świadomość że wystarczy jego pare słów i ty na nowo mu ulegniesz, tak jak m.in. było z tym spotkaniem. Może tak pare razy ty też go olej i zobaczysz jak on zareaguje
Zresztą na tą sprawę można patrzeć z paru punktów widzenia, bez szczerej rozmowy z nim niczego się nie dowiesz. A wydaje mi się niestety że chłopak sam nie wie czego chce i sobie trochę pogrywa..
Mimo wszystko jak wszyscy tutaj trzymam kciuki i oby historia znalazła swoje szczęsliwe zakończenie
zbieramnakompot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:25   #254
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Albo podpytaj go w taki sposób. Jak dojdzie do tego spotkania i on zaproponuje Ci następne, powiedz mu, że nie wiesz czy dojdzie do następnego bo masz wrażenie, że on nie za bardzo pali się do tych spotkań. A gdy spyta dlaczego powiedz o tych smsach. Zrób wrażenie takiej niewinnej, że nie jesteś przekonana czy on chce się spotykać z Tobą.
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 13:45   #255
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Ale uwaga uwaga! Jeśli będziemy razem, zdradze te tajemnice
Sądze że gdybyście już teraz wiedziały kim on jest to też inaczej byście spojrzały na te akcje wszystkie.
Inaczej? czyli jak?

a) wiesz, że ma dziewczynę i odczepiasz wagon
b) nie ma dziewczyny, ale nie wiadomo czemu Ciebie zwodzi i to ja mam rację, że Ciebie olewa




Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Teksty typu miałem kłopoty z telefonem są szyte grubymi nićmi, ja sama tak ile razy gadałam jak komuś zapomniałam odpisać ale też kilka razy mi sie telefon zawieszał, wyciąganie baerii nic nie dawało. Albo ciągle pojawiał sie komunikat o karte sim. Takie rzeczy sie zdarzają ale dlaczego akurat w tej sytuacji ?! Wrrr !
A widzisz


No nie wiem, jak dla mnie cała ta sytuacja jest dziwaczna, bo skoro on jest osobą znaną to jak możesz nie wiedzieć na 100% czy kogoś ma? bo jeśli nie ma to nie rozumiem w czym problem? chyba woda sodowa nie uderzyła mu do głowy od tej sławy i przez tę sławę nie zadaje się ze zwykłymi śmiertelniczkami?
W nieśmiałość nie wierzę, po pierwsze to nie jest dziecko, żeby się wstydził zaprosić Ciebie bodajże na kawę, a po drugie jako osoba znana z wieloma ludźmi obcymi musiał się spotykać, a przecież/w końcu Ty nie jesteś dla niego całkowicie nieznajomą.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 13:56   #256
201705071037
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 29
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

W nieśmiałość nie wierzę, po pierwsze to nie jest dziecko, żeby się wstydził zaprosić Ciebie bodajże na kawę, a po drugie jako osoba znana z wieloma ludźmi obcymi musiał się spotykać, a przecież/w końcu Ty nie jesteś dla niego całkowicie nieznajomą.[/quote]

Dokładnie. Ja też nie wierzę w tę jego nieśmiałość. Jakoś na uczelni nie wsztydzi się do Ciebie podejść, porozmawiać, a wstydzi się wysłać sms-a?! To na pewno nie to
201705071037 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:13   #257
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja tez już nie wiem co o nim myśleć, ale niestety zaczynam się zgadzać z Fresą. Sama przyznam że nie jestem niewolniczą komórki, czasami zdarza mi się że nie odpisuję na smsy przez parę godzin bo połozyłam gdzies tel (ale jak znajde to odpisuje), albo że wychodzę bez telefonu. W to jeszcze mogłabym uwierzyć, ale problemy z telefonem są troche naciągane. Skoro wydał książkę to zakładam że nie używa 5 letniej przedpotopowej cegły, która się co chwilę zawiesza. W nieśmiałość też jakoś nie wierzę, napisanie smsa to właśnie to co powinno ułatwić życie nawet najbardziej niesmiałym.
W każdym razie dalej trzymam kciuki, może się mylę i mam nadzieję że facet w końcu podejmie jakieś zdecydowane kroki :P na Twoim miejscu bym dała na wstrzymanie, trochę go olała, pokazała że musi się jednak bardziej postarać.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2008-11-11 o 14:14
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:17   #258
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ojej, a co ja takiego strasznego piszę, że już któraś z rzędu osoba niestety musi się ze mną zgodzić?

No nie wiem, może się mylę, bo wróżką nie jestem, ale logika mi tak właśnie podpowiada, jak piszę
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:27   #259
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ojej, a co ja takiego strasznego piszę, że już któraś z rzędu osoba niestety musi się ze mną zgodzić?

No nie wiem, może się mylę, bo wróżką nie jestem, ale logika mi tak właśnie podpowiada, jak piszę
Nic starsznego. Po prostu my nie chcemy dopuscic mysli, ze moze byc cos nie tak. Jak w kazdej bajkowej komedii romantycznej spodziewamy sie pieknego zakonczenia. Sama bardzo tego chce- to bardzo podnosi na duchu, gdy komus sie udaje. Z reszta wbrew temu co czesto powtarzam, chyba nie wszyscy faceci to **piiiiiiiiii piiiiiii
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 14:32   #260
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

On Cie raczej traktuje jak kolezanke,a na jedno skinienie kolezanki niestety sie nie biegnie.Sa inne priorytety
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:36   #261
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Nic starsznego. Po prostu my nie chcemy dopuscic mysli, ze moze byc cos nie tak. Jak w kazdej bajkowej komedii romantycznej spodziewamy sie pieknego zakonczenia. Sama bardzo tego chce- to bardzo podnosi na duchu, gdy komus sie udaje. Z reszta wbrew temu co czesto powtarzam, chyba nie wszyscy faceci to **piiiiiiiiii piiiiiii
No to niechże się w końcu jakąś inicjatywą ten chłopak wykaże, bo ja rozumiem, że równouprawnienie, ale co to kurdę za facet, którego trzeba zdobywać niczym górę lodową?

Finezjo, zgadzam się z Dziewczynami, które pisały, że teraz to Ty powinnaś go olewać. Jeśli coś do Ciebie czuje, stanie na głowie i uszami będzie tupał, żeby Cię zdobyć.
Jeśli nie: szkoda sobie nim głowę zaprzątać.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:43   #262
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezjo, twój wątek jest pierwszym, jaki dzisiaj odwiedziłam na wizażu! jakies szaleństwo.

A może on faktycznie traktuje Ciebie jak koleżankę? Duzo ma takich kolezanek czy woli męskie towarzystwo?
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:43   #263
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
On Cie raczej traktuje jak kolezanke,a na jedno skinienie kolezanki niestety sie nie biegnie.Sa inne priorytety
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
No to niechże się w końcu jakąś inicjatywą ten chłopak wykaże, bo ja rozumiem, że równouprawnienie, ale co to kurdę za facet, którego trzeba zdobywać niczym górę lodową?

Finezjo, zgadzam się z Dziewczynami, które pisały, że teraz to Ty powinnaś go olewać. Jeśli coś do Ciebie czuje, stanie na głowie i uszami będzie tupał, żeby Cię zdobyć.
Jeśli nie: szkoda sobie nim głowę zaprzątać.
Racja
I raczej nie powinnaś się stawiać w opozycji do niego, mam na myśli, że on jest sławny a Ty zwykła. Jeżeli napisał książkę to nie jest na tyle sławny, żeby to miało jakieś znaczenie, pare wywiadów w dziennikach czy niszowych pismach to nic wielkiego, Chłopak jak każdy a do tego niezdecydowany. Nie angażuj się, bo z tego co widzę na zdrowie Ci to nie wyjdzie, a lepiej się miło rozczarować
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 14:47   #264
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Sorry Fresa jeśli tak to odebrałaś, to niestety nie odnosiło się oczywiście do Twojej wypowiedzi bezpośrednio. Tak jak cannelle89 napisała, odnosi się to do całej sytuacji, od początku śledzę ten wątek i życzę autorce happy endu, dlatego właśnie "niestety", bo nie zawsze jest tak różowo.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:18   #265
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Możecie powiedzieć, że nie wiem czego chcę, że widocznie mi nie zależało ale mam dość. Na chwile obecną zrywam te znajomość. Nie nie nie. Nie chce cierpieć. Widzę że nawet gdyby kiedyś coś to nie bede mogła na nim polegać. A jakby teraz napisał to chyba wy%^##& ten telefon za okno. Przepraszam dziewczyny za słowa ale naprawde to już ponad moje siły. Nawet płakać mi sie nie chce. Mam takie okropne uczucie takiej bezsilności i rozczarowania. Nawet koledzy czy para znajomych tak nie robi! Nikt nie powinien tak sie zachowywać.

No dobra popłakałam sie właśnie. A facet przez którego płacze dziewczyna to no comment.. Ide jutro do szkoły dla moich kumpel niezastąpionych, które są cały czas ze mną (tak jak Wy). I tak go oleje że sie zdziwi. Nie chce mi nie nawet z nim rozmawiać. Wiem, że może jestem dziecinna i podchodze do tego emocjonalnie ale ja naprawde nie chce mu dawać kolejnych szans i kolejny raz cierpieć. Może pachnie egoizmem ale chce się oszczędzać. Stracił mnie na jakiś czas. Nie wiem co musiałby zrobić abym teraz zmieniła o nim swoje zdanie. Jeśli przyniesie telefon przejechany przez walec to może uwierze

W czwartek ide na impreze, zastanawiam się czy nie z jakimś chłopakiem. A nawet gdy z kumpelami tylko to też OK. Gdybym szła z facetem to mógłby pomyśleć że sie nie odzywam bo tematemu poświecam uwage a gdy będą tylko koleżanki to co innego.

Musze Wam sie pochwalić ze mam wszystko już opracowane na jutro na zajęcia i bardzo sprawnie mi to poszło. A z kuzynką było super choć zaraz musiała biec. Teraz dokończę prace jeszcze i oglądne wieczorem jakiś babski film.

Nienawidze facetów.. są tacy bezmyślni..
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:20   #266
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

To pierwsze potknięcie można było mu jeszcze wybaczyć. Drugi raz podobna sytuacja.. no cóż. To już nie jest fajne. Początkowo byłam w stanie obstawać za nieprzejmowaniem się małym nieporozumieniem, ale obecnie to wszystko zmierza w nieciekawym kierunku.

Ja po prostu dałabym na wstrzymanie na jakiś czas i zobaczyła, jak facet zareaguje. Tak, jak pisała Fresa - jeśli zależy mu na tej znajomości, na pewno postara się Ci wynagrodzić te niedoszłe spotkania i będzie walczył o Twoje względy. I oby tak było

[edit]
Mogę sobie wyobrazić Twoją frustrację, po jakimś czasie człowiek po prostu nie wytrzymuje nerwowo. Może staraj się nie okazywać zbyt negatywnych emocji jutro, żeby koleś nie pomyślał, że tak to przeżywasz. Pokaż, że Cię to nie obeszło. Moim zdaniem to najlepsze wyjście.

I trzymaj się kochana, masz tutaj swój kącik kobiecej solidarności

Edytowane przez xxzxczx me
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:24 Powód: niedoczytany post
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:27   #267
Alterek
Raczkowanie
 
Avatar Alterek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: W-wa.
Wiadomości: 265
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezja Jeśli on tak traktuje sprawę to nie ma co.
Na uczelni pewnie bedzie sie tłumaczył, ale nie wiem co musiałby wymyślić...
__________________
zapuszczam włosy!
szukam boho inspiracji!

Edytowane przez Alterek
Czas edycji: 2008-11-11 o 15:29 Powód: literolwka
Alterek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:28   #268
gburzyca
Raczkowanie
 
Avatar gburzyca
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 108
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezjo, smutno mi się zrobiło czytając Twojego ostatniego posta, a niedawno niemal już czułam fizycznie Twoje motylki w brzuszku
__________________



miłość waży 300 g

gburzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:34   #269
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
poza tym na Wszystkich Świętych też Ci nie odpisał
Dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Alterek Pokaż wiadomość
A ja w niego wierze

Ale możesz troche odpuścić, wiem że fajnie było jak Cie odprowadzał do domu ( juz myślałam, ze to happy-end. ) ale teraz jest cos nie tak .
Chciałabym w niego wierzyć ale teraz to juz napewno nie.

Cytat:
Napisane przez Martini Bianco Pokaż wiadomość
Hmmm.ja też czytam wątek.Jeśłi chodzi o mnie,to u mnie wymówką było ciągłe zajęcie pracą.Nie zrobiłem tego,bo mam tyyyyyle pracy,nie napisałem,nie zadzwniłem...Jestem już uczulona,mam a takie teksty alergięI do tego dwóch facetów pod rząd się tak "tłumaczyło".Oryginalni,c o?
Ale do rzeczy....skoro jest sławny,powinien miec sprawny telefon(wywiady,wydawca ksiązki itd.)W końcu chyba mu zależy na dobrej sprzedaży swojego dzieła.Może będę brutalna,ale może on traktuje Cię jak muzę?Albo sprawdza jak działa na dziewczyny jego popularność?Jeśłi do tej pory nie miał powodzenia,teraz może sobie odbijać...
Hej ! Widziałam że wchodzisz i podglądasz ale fajnie że się wreszcie odezwałaś To nie jest tak do końca że on wydaje książki. Wydano jedną o nim. Nie on jest autorem. Skomplikowane wiem ale on nie jest pisarzem! Widzisz ja nie jestem taka doświadczona. Mnie nigdy nikt nie oszukiwał. Nigdy nawet nie byłam w poważniejszym długim związku. On był narazie tylko z jedną dziewczyną. Ale na poważnie. Właściwie to oboje jesteśmy jeszcze dzieciaki. Być może traktuje mnie tak jak napisałaś. Tego nie wiem.

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Watek rozrasta sie w blyskawicznym tempie
Rzeczywiscie, to wszystko wyglada dosyc dziwnie. Praktycznie idealny rozwoj sytuacji, z wyjatkiem tych smsow. Skoro mamy juz kolejny dzien, a on nadal milczy, to gdyby sie odezwal teraz, chyba bym sie z nim nie umowila. (nie to, ze nigdy- ale tym razem sobie nie zasluzyl) -> chyba, ze od razu sam z siebie sie porzadnie i logicznie wytlumaczy
Tak, czy inaczej trzymam kciuki- jak na dzisiejsze czasy i tak sprawia wrazenie bardzo porzadnego i uczciwego.
Tak Jeśli podejdzie pierwszy i bedzie chciał sie wytłumaczyć to oczywiscie wysłucham ale nie wiem czy nie rzuce jakąś złośliwością heh w żarcie oczywiście. Wrażenie a rzeczywistość to dwie różne rzeczy tyle że on na codzień naprawde jest (był?) bardzo fajny. Porządny, rozsądny. Rozmawiało mi sie z nim jak z bratem.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja bym go zapytala na zywo jakiez to konkretnie ma problemy z telefonem??ciekawe jaki ma refleks
i tak sie zastanawiam jakim cudem ktos kto napisal ksiazke jest rozpoznawalny na ulicy.Ludzie ponoc czyttaja 1 ksiazke na rok
nikt mi do glowy nie przychodzi
Wyjaśniłam to już. Pozwól że nie bede pisała drugi raz. Nie jest aż tak rozpoznawalny. Ale jak ktoś troche sie interesuje światem, wiadomościami to go rozpoznaje.

Cytat:
Napisane przez gazela12345 Pokaż wiadomość
hej rownież przyłączam sie do wątku bo mnei wciągnął;p hehe
wkurzające to jest, że nie odpisuje... przecież to nie zajmuje dużo czasu. Może zadzwon po prostu do niego albo puść sygnał może ma wyłączony telefon i rzeczywiście coś mu się popsuło??
I jeszcze mi coś przychodzi do głowy...może jak jest taki sławny to nie ma czasu ?? heh tyle, że to byłabym dołująca troche wizja jeśli nie ma czasu na smsa to czy miałby dla Ciebie? No chyba,że jego popularnośc nie jest aż tak duża.
Pozdrawiam i czekam na kolejne posty
Hej! Nie nie jest to taka sława o której myślisz. To nie Bogusław Linda

Cytat:
Napisane przez ellinka Pokaż wiadomość
Też się ujawnię wątek wciągnął mnie jak dobry serial
Myslę, że on działa powoli i rozważnie, pamietaj faceci są trochę inni niz my. Ja bym go jeszcze nie skreślala, chociaż teksty o problemach z tel i ta cisza strasznie by mnie wkurzaly. No, ale czekaj, nie pisz, nie dzwoń, jak mu zależy to sie odezwie. trzymam mocno kciuki żeby skończylo sie wielkim happy endem
Witaj Dziękuje ale naprawde powoli trace nadzieję.

Cytat:
Napisane przez zbieramnakompot Pokaż wiadomość
A ja muszę niestety poprzeć Fresę. Kompletnie mi się to nie podoba. Czytając te jego wszystkie wymówki sama przypominam sobie swoje 'rozładowane telefony' itp. Gdyby mu naprawdę zależało to nie sądze że takie coś miałoby miejsce. Niestety chłopak ma również świadomość że wystarczy jego pare słów i ty na nowo mu ulegniesz, tak jak m.in. było z tym spotkaniem. Może tak pare razy ty też go olej i zobaczysz jak on zareaguje
Zresztą na tą sprawę można patrzeć z paru punktów widzenia, bez szczerej rozmowy z nim niczego się nie dowiesz. A wydaje mi się niestety że chłopak sam nie wie czego chce i sobie trochę pogrywa..
Mimo wszystko jak wszyscy tutaj trzymam kciuki i oby historia znalazła swoje szczęsliwe zakończenie
Dziękuje Masz racje. Zgadzam się. No i jak już pisałam wycofuje się.

Cytat:
Napisane przez caroline2324 Pokaż wiadomość
Albo podpytaj go w taki sposób. Jak dojdzie do tego spotkania i on zaproponuje Ci następne, powiedz mu, że nie wiesz czy dojdzie do następnego bo masz wrażenie, że on nie za bardzo pali się do tych spotkań. A gdy spyta dlaczego powiedz o tych smsach. Zrób wrażenie takiej niewinnej, że nie jesteś przekonana czy on chce się spotykać z Tobą.
OK Wiem co masz na myśli.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 15:50   #270
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez Visine Pokaż wiadomość
W nieśmiałość nie wierzę, po pierwsze to nie jest dziecko, żeby się wstydził zaprosić Ciebie bodajże na kawę, a po drugie jako osoba znana z wieloma ludźmi obcymi musiał się spotykać, a przecież/w końcu Ty nie jesteś dla niego całkowicie nieznajomą.
Tak co do tego masz racje że musi sie obracać w kręgu wielu ludzi. Jest bardzo komunikatywny. Heh tylko szkoda że jakoś teraz nie wykazuje sie tą komunikatywnością.

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ja tez już nie wiem co o nim myśleć, ale niestety zaczynam się zgadzać z Fresą. Sama przyznam że nie jestem niewolniczą komórki, czasami zdarza mi się że nie odpisuję na smsy przez parę godzin bo połozyłam gdzies tel (ale jak znajde to odpisuje), albo że wychodzę bez telefonu. W to jeszcze mogłabym uwierzyć, ale problemy z telefonem są troche naciągane. Skoro wydał książkę to zakładam że nie używa 5 letniej przedpotopowej cegły, która się co chwilę zawiesza. W nieśmiałość też jakoś nie wierzę, napisanie smsa to właśnie to co powinno ułatwić życie nawet najbardziej niesmiałym.
W każdym razie dalej trzymam kciuki, może się mylę i mam nadzieję że facet w końcu podejmie jakieś zdecydowane kroki :P na Twoim miejscu bym dała na wstrzymanie, trochę go olała, pokazała że musi się jednak bardziej postarać.
Ja też zaczynam zgadzać się z Fresą. Nie to że zawsze najczarniejsze wersje się sprawdzają tylko w tej sytuacji Fresa ma racje. Z nieśmiałością chodziło mi o to, że nie to że wstydzi sie wysłać tylko wstydzi sie zaproponować. Też nie jest pewien co ja czuje. Jeśli powiedzmy on jest zainteresowany, bo nie widać tego..

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ojej, a co ja takiego strasznego piszę, że już któraś z rzędu osoba niestety musi się ze mną zgodzić?

No nie wiem, może się mylę, bo wróżką nie jestem, ale logika mi tak właśnie podpowiada, jak piszę
Jesteś realistką do bólu ale czasami mam wrażenie że zostałaś zraniona. Myle się ?

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
Nic starsznego. Po prostu my nie chcemy dopuscic mysli, ze moze byc cos nie tak. Jak w kazdej bajkowej komedii romantycznej spodziewamy sie pieknego zakonczenia. Sama bardzo tego chce- to bardzo podnosi na duchu, gdy komus sie udaje. Z reszta wbrew temu co czesto powtarzam, chyba nie wszyscy faceci to **piiiiiiiiii piiiiiii
Dokładnie. Chce się wierzyć, trwać w tym, mieć te motylki..

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
On Cie raczej traktuje jak kolezanke,a na jedno skinienie kolezanki niestety sie nie biegnie.Sa inne priorytety
Przykre jest to co piszesz ale może być prawdą. Widzę buduje się mi w wątku opozycja

Cytat:
Napisane przez Alterek Pokaż wiadomość
Finezjo, twój wątek jest pierwszym, jaki dzisiaj odwiedziłam na wizażu! jakies szaleństwo.

A może on faktycznie traktuje Ciebie jak koleżankę? Duzo ma takich kolezanek czy woli męskie towarzystwo?
Hehe miło mi. On właśnie ma charakter taki bardziej babski bym nawet powiedziała. To jeden z niewielu chłopaków którzy tak normalnie potrafią porozmawiac z dziewczynami. Otworzyć sie itp

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Racja
I raczej nie powinnaś się stawiać w opozycji do niego, mam na myśli, że on jest sławny a Ty zwykła. Jeżeli napisał książkę to nie jest na tyle sławny, żeby to miało jakieś znaczenie, pare wywiadów w dziennikach czy niszowych pismach to nic wielkiego, Chłopak jak każdy a do tego niezdecydowany. Nie angażuj się, bo z tego co widzę na zdrowie Ci to nie wyjdzie, a lepiej się miło rozczarować
Nie jest aż taki sławny jak już napisałam to nie Boguś Linda Już się rozczarowałam.

Cytat:
Napisane przez xxzxczx me Pokaż wiadomość
To pierwsze potknięcie można było mu jeszcze wybaczyć. Drugi raz podobna sytuacja.. no cóż. To już nie jest fajne. Początkowo byłam w stanie obstawać za nieprzejmowaniem się małym nieporozumieniem, ale obecnie to wszystko zmierza w nieciekawym kierunku.

Ja po prostu dałabym na wstrzymanie na jakiś czas i zobaczyła, jak facet zareaguje. Tak, jak pisała Fresa - jeśli zależy mu na tej znajomości, na pewno postara się Ci wynagrodzić te niedoszłe spotkania i będzie walczył o Twoje względy. I oby tak było

[edit]
Mogę sobie wyobrazić Twoją frustrację, po jakimś czasie człowiek po prostu nie wytrzymuje nerwowo. Może staraj się nie okazywać zbyt negatywnych emocji jutro, żeby koleś nie pomyślał, że tak to przeżywasz. Pokaż, że Cię to nie obeszło. Moim zdaniem to najlepsze wyjście.

I trzymaj się kochana, masz tutaj swój kącik kobiecej solidarności
Dziękuje, postaram się. Właśnie moja cierpliwośc osiągneła ostateczne stadium i przepoczwarzyła sie w rozczarowanie. Sorry ale za dużo tego. Nie ze mną takie numery. Nie dam się!

Cytat:
Napisane przez Alterek Pokaż wiadomość
Finezja Jeśli on tak traktuje sprawę to nie ma co.
Na uczelni pewnie bedzie sie tłumaczył, ale nie wiem co musiałby wymyślić...
Też sie zastanawiam co takiego musiałby powiedzieć abym mu uwierzyła.

Cytat:
Napisane przez gburzyca Pokaż wiadomość
Finezjo, smutno mi się zrobiło czytając Twojego ostatniego posta, a niedawno niemal już czułam fizycznie Twoje motylki w brzuszku
Ja też je jeszcze niedawno czułam. No nic. W życiu piękne są tylko chwile.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.