jestem w szoku! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-19, 16:43   #241
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
proponuję przeczytać cały wątek
Marwari, już przeczytałam Jest bardzo poplątany i szczerze mówiąc autorka wątku jest (według mnie) albo smarkulą robiącą sobie głupie żarciki, albo jakąś prymitywną dziewczyną z patologicznej rodziny... Byc może się mylę, ale z ciekawości sprawdziłam inne wątki i komentarze autorki tego wątku i z nich wynika, że jedynym jej zajęciem na tym forum (oprócz tego wątku) było interesowanie się loczkami, farbami do włosów i prostownicami... sprawdzcie sami
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:04   #242
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Pokaż wiadomość
Byc może się mylę, ale z ciekawości sprawdziłam inne wątki i komentarze autorki tego wątku i z nich wynika, że jedynym jej zajęciem na tym forum (oprócz tego wątku) było interesowanie się loczkami, farbami do włosów i prostownicami... sprawdzcie sami
Wierze Ci na slowo, ale....nie widze w tym nic niestosownego
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 19:19   #243
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
sorry,troche mnie ponioslo,jego matka moze to wyolbrzymia,ja w to niewierze,jak napisalam znam ja troche i czasami zmysla,nie chce zasmiecac forum,
Trochę...

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
tak jak napisalam,to moga byc glupie wyglupy jego matki, zeby znow mnie sklocic,ja w to niewierze,daje sobie reke uciac,a wy nie wnioskujcie odrazu ze ktos powiedzial i od razu ma byc to prawda
MY wnioskujemy, a TY gdzie jesteś żeby zacząć wnioskować?! Hę?
Opieramy się na tym co tu wypisujesz, jak widać traktujemy twoją historię serio...
Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
jestem z nia w dobrych bo przynajmniej tak mi sie wydaje,napewno mnie za plecami obmawia,bo jest strasznie falszywa,ale lubie ja nie raz byla taka sytuacja ze cos o nim zlego powiedziala i ja mu to powiedzialam z i pozniej sie okazalo bzdura,wiec z przymrozeniem oka biore to co ona mowi
MOże powinnaś się odizolować od toksycznej teściowej, która cię mąci w życiu, to i my będziemy mieć więcej spokoju i Ty.

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
przepraszam wszystkich za zamieszanie,napisalam ten watek wpod wplywem impulsu,okazal sie nieprawda,jego matka specjalnie to powiedziala bo mieli na pienku i chciala mu sie odgryzsc,
Pięknie chciała się odegrać na synu-kazirodztwem. Nic tylko pogratulować pomysłowości.

Cytat:
Napisane przez myszka8425 Pokaż wiadomość
nie jestem smarkula, wprowadzono mnie w blad, a ja zamiast to wytlumaczyc od razu zrobilam zamet
I za to dostaniesz bana.

Ten wątek zabezpieczam poprzez zamknięcie, abyś nie mogła pokasować wiadomości, wciąż obradujemy na BO [Redakcja] co zrobić z Twoją historią, może Policja i Prokurator powinni to przeczytać i odwiedzić twe skromne progi...?

Pamiętaj!
Jeśli jeszcze raz założysz wątek, który podpada pod Kodeks Karny to zgłosimy to na Policję, tam się będziesz tłumaczyć co, kto, z kim i po co... Od nas to dostaniesz tylko bana stałego. Przypominam, że ustalić Twój adres jest bułą z masłem-znaczy łatwo można to zrobić.


Do widzenia!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2008-11-19 o 19:29
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.