Szef to ja - SUPER!!! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 12:05   #241
rudykotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Gratulacje dla wszystkich super szefów Młodzi ludzie kończąc szkoły powinni być kreatywni i wychodzić z nowymi pomysłami. Poszukiwać pieniędzy z funduszy euroejskich i inwestować. Ostatnio dużo mówi się o kulturze,że to w nią warto inwestować bo przynosi korzyści ekonomiczne. Może warto się nad tym dłużej zastanowić...?
rudykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:41   #242
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez marricka Pokaż wiadomość
ale ci zazdroszczę odwagi, decyzji i samozaparcia.
Sama dojrzewam do decyzji o własnym biznesie baaardzo powoli. Wszystko rozbija się o pomysł
Dziękuję i motywują Cie do działania . Ja też sie długo zbierałam (3 lata...? jakos tak) , ojjjjjjjjj bałam się strasznie. Ponadto czułam się zobowiązana pracować nadal w firmie, w której wtedy pracowałam (5 lat) tłumacząc sobie, ze beze mnie sobie nie poradzą:r olleyes: (nie ma ludzi niezastapionych). W końcu sie zebrałam i do pełni szczęscia brakuje mi pozytywnej decyzjii z UP (pieniazki z funduszu UE). Jestem pełna wiary, chęci, samozaparcia i poświęcenia, a o odrobinę szczescia musze poprosić Dobrą Wróżkę
Dojrzałam- po prostu dojrzałam do tej decyzji.
Cytat:
Napisane przez rudykotek Pokaż wiadomość
Gratulacje dla wszystkich super szefów Młodzi ludzie kończąc szkoły powinni być kreatywni i wychodzić z nowymi pomysłami. Poszukiwać pieniędzy z funduszy euroejskich i inwestować. Ostatnio dużo mówi się o kulturze,że to w nią warto inwestować bo przynosi korzyści ekonomiczne. Może warto się nad tym dłużej zastanowić...?
Dokładnie. Uważam jednak, że młodzi ludzie mało o takich mozliwosciach wiedza .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:08   #243
sylwinka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 97
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Witam Was dziewczyny. Wczoraj trafiłam na ten wątek i przeczytałam od deski do deski. Też należę do tych, które same sobie chcą być szefem Jestem dopiero na samym początku.. lecz jestem dobrej myśli. Podobno dobre nastawienie to połowa sukcesu Odeszłam z dotychczasowej pracy, czekam na odpowiedź w związku z wynajmem lokalu, a kolejny krok to starania o dotację z UP. Nawet jeśli jej nie otrzymam to i tak będę się bardzo starać żeby wreszcie być na swoim Małymi kroczkami do celu i musi być dobrze Pozdrawiam
sylwinka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 23:17   #244
Sweetshop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Witam,
Jestem swoim szefem od 2008.
Jak na razie idzie dobrze oby tak dalej...
Gdyby nie ZUS byłoby jeszcze lepiej.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za obecne i przyszłe SZEFOWE
Sweetshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 18:26   #245
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Sweetshop Pokaż wiadomość
Witam,
Jestem swoim szefem od 2008.
Jak na razie idzie dobrze oby tak dalej...
Gdyby nie ZUS byłoby jeszcze lepiej.

Pozdrawiam i trzymam kciuki za obecne i przyszłe SZEFOWE
Nawet chyba wiem co to za biznes
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:51   #246
aniabi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 37
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

sylwinka1987 trzymam kciuki, dobre nastawienie jest bardzo ważne!
__________________
Skoro wiara czyni cuda, to ja wierzę że się uda
aniabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 14:11   #247
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Ja już nie szef ... poddałam się po ponad 2 latach ... trzymam kciuki za nowych szefów dla samych siebie
__________________
"Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie dopóki celu nie osiągnie."
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-29, 08:54   #248
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Chyba czas się tu dopisać
też prowadzę działalność, aczkolwiek zabrzmi o nieco dziwnie: zajmuje się częściami samochodowymi
Firmę prowadzę od dwóch lat, moimi pracownikami są wyłacznie meżczyźni, jestem jedyną kobietą w firmie, co czasami bywa zabawne, a czasami nastręcza problemów

Pozdrawiam wszystkie szefowe i życzę jak najwięcej sukcesów
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:20   #249
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Chyba czas się tu dopisać
też prowadzę działalność, aczkolwiek zabrzmi o nieco dziwnie: zajmuje się częściami samochodowymi
Firmę prowadzę od dwóch lat, moimi pracownikami są wyłacznie meżczyźni, jestem jedyną kobietą w firmie, co czasami bywa zabawne, a czasami nastręcza problemów

Pozdrawiam wszystkie szefowe i życzę jak najwięcej sukcesów
Witamy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 19:33   #250
katarzyyyna
Raczkowanie
 
Avatar katarzyyyna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Witam! Ja w tym roku skończyłam liceum i myśle nad założeniem własnej działalności nie chce isc na studia, nie znalazłam takich które byłyby dla mnie ciekawe i miało się po skończeniu dobre zarobki... wiele osób twierdzi, ze robie błąd, ze powinnam iść na studia jakiekolwiek zeby miec tylko papierek, zeby nie przerywac nauki... ale uwazam, ze jest za duzo bezrobotnych po studiach... nie chce do nich należeć. mam kilka pomysłów, musze sie jeszcze nad wszystkim dobrze zastanowic, postarac o dotacje, chociaz pewnie sie nie uda bo moim zdaniem sa troche za duze wymagania, ale to nic.Na rodziców niestety też liczyć nie moge, trudno. Uważam, ze jak sie czegoś bardzo chce to da sie to osiągnąć, trzeba tylko włożyć troche wysiłku i nerwów ale cóż, takie życie... ważne,żeby mieć pozytywne nastawienie życze powodzenia wszystkim, które mają juz swoją działalność i wszystkim które tak jak ja dopiero zamierzają założyc
katarzyyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:24   #251
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Pozytywne nastawienie nijak ma się do tekstu 'pewnie się nie uda'

Studia to żaden obowiązek, nie ma się co przejmować.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 17:40   #252
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez katarzyyyna Pokaż wiadomość
Witam! Ja w tym roku skończyłam liceum i myśle nad założeniem własnej działalności nie chce isc na studia, nie znalazłam takich które byłyby dla mnie ciekawe i miało się po skończeniu dobre zarobki... wiele osób twierdzi, ze robie błąd, ze powinnam iść na studia jakiekolwiek zeby miec tylko papierek, zeby nie przerywac nauki... ale uwazam, ze jest za duzo bezrobotnych po studiach... nie chce do nich należeć. mam kilka pomysłów, musze sie jeszcze nad wszystkim dobrze zastanowic, postarac o dotacje, chociaz pewnie sie nie uda bo moim zdaniem sa troche za duze wymagania, ale to nic.Na rodziców niestety też liczyć nie moge, trudno. Uważam, ze jak sie czegoś bardzo chce to da sie to osiągnąć, trzeba tylko włożyć troche wysiłku i nerwów ale cóż, takie życie... ważne,żeby mieć pozytywne nastawienie życze powodzenia wszystkim, które mają juz swoją działalność i wszystkim które tak jak ja dopiero zamierzają założyc
Jakiej działalnosci? Pytam bo moze warto pojsc na studia, ktore bede zwiazane stricte z Twoja D.G ? Hmmmmmm ? Pomysl. W razie czego daj znac to moze cos razem wymyslimy . Tu nie chodzi o to, zeby isc dla papierka (bez sensu!) . Ja skończyłam studia i nie pracuje w zawodzie wyuczonym (jak zdawalam mature nie wiedziałam do konca na 100% co chce w zyciu robic), wybralam te studia, które mi w jakims stopniu pasowaly itd.

Daj znac co to za D.G (działalnosc gospodarcza) i pomyslimy , moze uda sie cos dopasowac, tym samym zwiekszysz szanse swoje i swojej firmy na sukces
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 13:13   #253
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

mam nadzieję, że i mi niedługo uda sie tutaj coś ciekawego napisać
mam zamiar jeszcze w tym roku lub najpóźniej na początku przyszłego roku otworzyć własny biznes w tej chwili wszystko zależy od finansów
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:28   #254
katarzyyyna
Raczkowanie
 
Avatar katarzyyyna
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Kycia1: ''Jakiej działalnosci? Pytam bo moze warto pojsc na studia, ktore bede zwiazane stricte z Twoja D.G ? Hmmmmmm ? Pomysl. W razie czego daj znac to moze cos razem wymyslimy . Tu nie chodzi o to, zeby isc dla papierka (bez sensu!) . Ja skończyłam studia i nie pracuje w zawodzie wyuczonym (jak zdawalam mature nie wiedziałam do konca na 100% co chce w zyciu robic), wybralam te studia, które mi w jakims stopniu pasowaly itd.

Daj znac co to za D.G (działalnosc gospodarcza) i pomyslimy , moze uda sie cos dopasowac, tym samym zwiekszysz szanse swoje i swojej firmy na sukces ''

myślę nad salonem fryzjerskim (pozniej jakos to rozwinąć, paznokcie, makijaz itd.) na studia, ani studium nie pójde, zdecydowałam, ze kurs na którym beda głównie praktyki bedzie najlepszy, a teorii poucze sie z książek zanim pojde na kurs no i w trakcie... pozniej jeszcze popracuje u kogos w salonie, zeby sie wiecej nauczyc... moze nie bede zarabiac jakos mega duzo,bo salonów fryzjerskich jest sporo i to w kazdym miescie, ale przynajmniej bede robic cos co lubie nie moge juz się doczekać tego kursu

Edytowane przez katarzyyyna
Czas edycji: 2010-06-09 o 08:42
katarzyyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:47   #255
malymaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 28
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
O, dobrze, że ktoś podziela moje zdanie

Ja także nie wykluczam, że wrócę na studia. Miesiąc temu zaczęłam dwuletnią szkołę reklamy [zaocznie] i na razie na niej chcę się skupić. Zwłaszcza, że magister filologii polskiej to tak naprawdę nikt wielki. Może za jakiś czas wybiorę magisterkę na innym kierunku, ale na pewno nie w moim mieście, bo tu wyboru nie ma... Na tę chwilę chcę skończyć licencjat i uwolnić się od studiów, które niczego mi nie dały...

Dziewczyny dobrze zrobiłyście ja skończyłam licencjat zrobiłam sobie rok przerwy, podkusiłam się i wróciłam na studia zaoczne robić mgr i teraz żałuje! Wpakowałam już 3000 na studia wiec szkoda by bylo kase stracić więc będę ciągnęła do końca ale mam wrażenie że pomysł ten nie był najlepszy niestety. Poza tym zaczynam mieć wątpliwości co do kończonego kierunku, czy znajdę w nim pracę i czy na pewno chcę pracować w zawodzie. Kończę pedagogikę a w szkolnictwie zarobki jednak nie są rewelacyjne. Też myślałam o założeniu własnej firmy ale narazie ten pomysł dopiero kiełkuje w mojej głowie.
Orientuje się jak zdobyć na przedsiębiorstwo fundusze ale chyba muszę jeszcze do decyzji dojrzeć
__________________
ZAPRASZAM !!! http://poradnik-domowy.blogspot.com/
malymaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:03   #256
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez katarzyyyna Pokaż wiadomość
Kycia1: ''Jakiej działalnosci? Pytam bo moze warto pojsc na studia, ktore bede zwiazane stricte z Twoja D.G ? Hmmmmmm ? Pomysl. W razie czego daj znac to moze cos razem wymyslimy . Tu nie chodzi o to, zeby isc dla papierka (bez sensu!) . Ja skończyłam studia i nie pracuje w zawodzie wyuczonym (jak zdawalam mature nie wiedziałam do konca na 100% co chce w zyciu robic), wybralam te studia, które mi w jakims stopniu pasowaly itd.

Daj znac co to za D.G (działalnosc gospodarcza) i pomyslimy , moze uda sie cos dopasowac, tym samym zwiekszysz szanse swoje i swojej firmy na sukces ''

myślę nad salonem fryzjerskim (pozniej jakos to rozwinąć, paznokcie, makijaz itd.) na studia, ani studium nie pójde, zdecydowałam, ze kurs na którym beda głównie praktyki bedzie najlepszy, a teorii poucze sie z książek zanim pojde na kurs no i w trakcie... pozniej jeszcze popracuje u kogos w salonie, zeby sie wiecej nauczyc... moze nie bede zarabiac jakos mega duzo,bo salonów fryzjerskich jest sporo i to w kazdym miescie, ale przynajmniej bede robic cos co lubie nie moge juz się doczekać tego kursu
W taki razie powodzenia

Edit : Otrzymałam dotacje !!!!: D (decyzja na TAK, teraz tylko umowa z UP i przelew)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-06-10 o 11:04
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 11:15   #257
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość

Edit : Otrzymałam dotacje !!!!: D (decyzja na TAK, teraz tylko umowa z UP i przelew)
Gratulacje A co to za biznesik?
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 13:53   #258
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Kycia, gratulacje!!
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:14   #259
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Gratulacje A co to za biznesik?
Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Kycia, gratulacje!!
Dziękuję . Będzie to sklep internetowy (moje marzenie od 6 lat)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 23:21   #260
vicky80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Będzie to sklep internetowy (moje marzenie od 6 lat)
Gratuluję serdecznie!

jaka branża/co będziesz sprzedawać?
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, niemożliwe zajmują tylko więcej czasu
vicky80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:42   #261
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Będzie to sklep internetowy (moje marzenie od 6 lat)
Oj ciężka branża, ciężko się utrzymać ale trzymam kciuki za powodzenie !
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:47   #262
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Kyciu1

gratuluję!

przeczytałam cały wątek Dwa lata byłam dla siebie szefem, niestety nie udało się. W tej chwili pracuję ale nie mam zamiaru się poddawać. Cały czas szukam pomysłu na swoje zycie. Praca, którą mam obecnie jest fantastyczna. Ale czuję, że więcej się tu nie rozwinę.
Więc myślę i myślę.. W wolnej chwili pomagam swojemu tż, który również ma działalność.

Kyciu1, co to za branża będzie? Ja również miałam sklep internetowy.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 17:27   #263
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Dziewczyny jako szefowe na pewno coś doradzicie

Boże, zaryzykowałam i zaczęłam. Boję się bardzo czy dam radę, ale jak to mówią strach ma wielkie oczy i kto nie ryzykuje ten nie ma.
Więc do rzeczy, poszłam do urzędu, złożyłam wniosek o wpis do ewidencji. Na drugi dzień, czyli dziś, już go otrzymałam. Pani w urzędzie powiedziała, że teraz mam sobie czekać na regon i potem spokojnie urząd skarbowy i zus.
Tylko, że ja napisałam w dacie rozpoczęcia działalności 1.07. tego roku. No właśnie i teraz mam jakiegoś dziwnego stracha czy to aby nie za wcześnie Nie wiem czy zdążę wszystko załatwić w tych papierkach.
Czyli co... teraz mam czekać na ten regon tak jak mi powiedziała w urzędzie? A teraz co? Konto bankowe? Pieczątka? Niby wiem co i jak.. a jakoś się gubię w tym wszystkim
Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:12   #264
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez Teczowaa Pokaż wiadomość
Czyli co... teraz mam czekać na ten regon tak jak mi powiedziała w urzędzie? A teraz co? Konto bankowe? Pieczątka? Niby wiem co i jak.. a jakoś się gubię w tym wszystkim
Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi
Iść do Zusu, złożyć ZUA. Iść do Gusu, samej odebrać regon. Masz już NIP ? To idziesz do US po NIP. Z tymi wszytskim zaświadczeniami do banku założyć konto. Na końcu pieczątka.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:15   #265
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Iść do Zusu, złożyć ZUA. Iść do Gusu, samej odebrać regon. Masz już NIP ? To idziesz do US po NIP. Z tymi wszytskim zaświadczeniami do banku założyć konto. Na końcu pieczątka.
dokladnie tak.
co za branża, jesli mogę zapytać?
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 18:25   #266
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Iść do Zusu, złożyć ZUA. Iść do Gusu, samej odebrać regon. Masz już NIP ? To idziesz do US po NIP. Z tymi wszytskim zaświadczeniami do banku założyć konto. Na końcu pieczątka.
Pani w urzędzie miasta powiedziała mi, że nie mogę odebrać sama regonu (bo też tak chciałam zrobić). Mam czekać aż przyślą
Dlatego mam wrażenie, że ten brak regonu mnie blokuje, słuszne?

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
dokladnie tak.
co za branża, jesli mogę zapytać?
Pytać zawsze można
Sklep obuwniczy
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 19:15   #267
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Kochane dziękuję

Moje drogie- odzieżówka, ale nie byle jaka (nie Tuszyn, nie Ptak , nie Centrum Chińskie itd). Mam super dojscia do świetnej markowej odziezy (nie zdradze za pierona- 4 lata szukałam) i na dodatek nie za drogiej (bluzki np. od 30 zł- cena dla Klienta) robiłam już rozeznanie rynku (za pośrednictwem firmy bliskiej mi osoby) i byłam zadowolona. Postanowiłam jednak załozyc swoja D.G bo zawsze o tym marzyłam, a jak to bedzie to się zobaczy . Wiem, ze sa sklepy internetowe, które nie maja racji bytu (zero pozycjonowania, tagów , + tzw. bazarowy towar - marna jakosc), ale wiem, ze tez sa takie, które prosperują dobrze, wiec postaram się zrobic wszystko, zeby tak własnie było. Na reklame przeznacze sporo pieniedzy + mam inne dodatkowe sposoby na promocje sklepu, wiec musze sie sama przekonac, jak z tym bedzie.

XhankaX - a co to byl za sklep? I czemu był ? A nie jest ?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-06-15 o 19:24
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:19   #268
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Dołączam do grona szefowych!

Od 01 lipca zatrudniam niezłe grono osób i czuję brzemię władzy i odpowiedzialności. Dlatego z jednej strony podpisuję się pod tytułem wątku, a z drugiej strony nie czuję już takiej beztroski jak dawniej, a moje "super" doprawione jest szczyptą melancholii.
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 07:41   #269
Zmienna kobieta
Wtajemniczenie
 
Avatar Zmienna kobieta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 126
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

No cześć KomEwa. I gratuluję ci
U mnie niestety kompletne dno..... Dzienne utargi rzędu 20 zł i mniej..... Zrobiłam już różne promocje - tzn kup to a tamto dostaniesz gratis..... Jak na razie cisza..... Niestety, w tym miesiącu opłacony zus i zostaje 5 dyszek w portfelu... Jak na razie załamana jestem i wypatruję klientów.......
__________________

Zmienna kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:38   #270
0kasia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 229
Dot.: Szef to ja - SUPER!!!

Oj..w handlu naprawdę bywa różnie. Jest teraz tak duża konkurencja że szok...Sama zajmuje się handlem i czasami się zastanawiam czy nie lepiej byłoby zająć się czymś z branży usług...
0kasia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-19 14:34:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.