Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-08, 13:56   #241
Mora24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: Postinor

Agniesiu jak tylko okresik dostane będziemy pic i bawić się! Mam nadzieje (bo lód juz czeka do drineczkow).
Mora24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 16:29   #242
tiśiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6
Wazne pytanie...

mam jeszce jedno pytanie w zasadzie 2 pytania.Pierwsze to takie kiedy najwczesniej lekarz moze rozpoznac ciaze a drugie:Czy jesli przyjme po 36minimum godzinach postinor nadal moze dzialac jak w przypatku natychmiastowego przyjecia?Ile tabletek musze wziasc i ile te środki kosztuja.
tiśiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:00   #243
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Wazne pytanie...

poczytaj forum koleżanko
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 17:39   #244
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wazne pytanie...

Postinor może wypisać wyłącznie lekarz ginekolog. Napisane jest, że jego skuteczność istnieje do 72 godzin po wpadce. Ale praktycznie z każdą godziną ryzyko, że postinor nie zadziała wzrasta. Kosztuje w zależności od apteki ok 70 zł.

A co do 1. pytania. Lekarz może stwierdzić ciąże najwcześniej po kilku tygodniach (o ile dobrze pamiętam to ok 4,5 tygodni)
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 08:47   #245
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Wazne pytanie...

postinor działa do 72 h a ciąze moze lekarz wykryc po 4 tyg a test po 6 dniach od zapołodnienia


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:24   #246
kikurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

Witam

Ponad miesiąc temu miałam usówaną ciąże w Niemieckiej klinice. Nie było żadnych powikłań, plamiłam póżniej przez tydzień i wszystko jest teraz ok. Po 3 tygodniach podczas stosunku pękła prezerwatywa i natychmiast przestaliśmy ( nie skończyliśmy ). Bardzo się przestraszyłam i już na drugi dzień lekarz przepisał mi Esacapelle po którym po 2 tygodniach miałam dostać okres. Dokładnej daty kiedy mam dostać okres nie znam, ponieważ przez ciąże i wcześniej brane tabletki anty kompletnie się wszystko pomieszało. Dzisiaj mijają 2 tygodnie a okresu jak nie było tak nie ma. skutki uboczne po Escapelle mam ( lekki bol brzucha, nudnosci ) i tylko tyle. Kiedy moge w koncu dostac upragniony okres, żeby znowu wrocic do normalnej ( tabletki ) antykoncepcji? Chyba bardziej ta cala sytuacja przerazona byc nie moge
kikurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:29   #247
m@gd@len@
Zadomowienie
 
Avatar m@gd@len@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 268
GG do m@gd@len@ Send a message via Skype™ to m@gd@len@
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

a dlaczego nie zapytasz lekarza?? to jest raczej skomplikwana i poważna sprawa
__________________
nie zatrzyma mnie tylko tyle, że jest cieżko
m@gd@len@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 15:39   #248
kikurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

Byłam juz u kilku i mówią ze trzeba czekac, ale mam juz dosc
kikurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:25   #249
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

to my CI tym bardziej nie pomozemy....
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:58   #250
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

Możemy tylko radzić więcej rozwagi na przyszłość.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-17, 16:05   #251
schiza111
Raczkowanie
 
Avatar schiza111
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 224
GG do schiza111
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Możemy tylko radzić więcej rozwagi na przyszłość.
Nie rozumiem za bardzo twojej uwagi. Niby w którym momencie byłam nierozważna ??? Nie wiesz czemu miałam przeprowadzany zabieg, a prezerwatywa mogła pęknąć każdemu.

Czasami uwagi niektórych osób na tym forum mnie poprostu śmieszą!
schiza111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-17, 16:07   #252
kikurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Aborcja, Escapelle, okres, pigułki - Pytanie do Pana doktora:(

schiza111 = kikurka, napisałam ze starego konta.
kikurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:31   #253
Kto pyta nie błądzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Question Tabletki wczesnoporonne

Witam. Mam pytanie którego chyba tu wcześniej nie było. Niestety nie znalazłam nic podobnego. Czy tabletki wczesnoporonne mozna kupić bez recepty i ile one mniej więcej kosztują? Ja nie wiem czy jestem w ciązy ale kochałam się z mężczyzną bez zabezpieczenia i choc on we mnie nie trysnął mam obawy. Czy jeżeli przyjme takie tabletki i nie będe w ciąży moge mieć jakieś konsekwencje zdrowotne? I w jakim czasie od stosunku można takie tabletki zażyć. Dziękuje za odpowiedz.
Kto pyta nie błądzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:47   #254
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Tabletki wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez Kto pyta nie błądzi Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie którego chyba tu wcześniej nie było. Niestety nie znalazłam nic podobnego. Czy tabletki wczesnoporonne mozna kupić bez recepty i ile one mniej więcej kosztują? Ja nie wiem czy jestem w ciązy ale kochałam się z mężczyzną bez zabezpieczenia i choc on we mnie nie trysnął mam obawy. Czy jeżeli przyjme takie tabletki i nie będe w ciąży moge mieć jakieś konsekwencje zdrowotne? I w jakim czasie od stosunku można takie tabletki zażyć. Dziękuje za odpowiedz.
mylisz sie moja droga, takich watkow sa tu setki. i podejrzewam ze nie mowisz o srodkach wczesnoporonnych bo te sa nielegalne a tym bardziej nie kupisz ich nawet z recepta. pewnie masz na mysli tabletke 'po'. jest ona na recepte i nalezy ja zazyc do 72godzin po stosunku.
a przed stosunkiem radzilabym liczyc sie z konsekwekncjami i myslec co sie robi
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:57   #255
Kto pyta nie błądzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki wczesnoporonne

Tak to własnie miałam na mysli. Dziękuje za odpowiedz.
Kto pyta nie błądzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:32   #256
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Tabletki wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
mylisz sie moja droga, takich watkow sa tu setki. i podejrzewam ze nie mowisz o srodkach wczesnoporonnych bo te sa nielegalne a tym bardziej nie kupisz ich nawet z recepta. pewnie masz na mysli tabletke 'po'. jest ona na recepte i nalezy ja zazyc do 72godzin po stosunku.
a przed stosunkiem radzilabym liczyc sie z konsekwekncjami i myslec co sie robi
w srodowisku medycznym slynna tabletka "po" , czyli "postinor" nazywana jest srodkiem wczesnoporonnym

Do zalozycielki:
Watkow bylo jak napisala novakia, jest sporo. Postinor to nie witamina C, a hormony a wiec dostaniesz ja tylko z przepisu lekarza. Ponoc kosztuje 70 zl? I jak na hormony przystalo robia ogromne spustoszenie w organizmie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:22   #257
kicia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
skuteczność postinoru duo po kilku stosunkach...

Witam, jestem tu po raz pierwszy i nie znam zasad panujacych na tym forum więc proszę się nie denerwować na mnie jeśli robię coś nie tak... Może moje pytanie już się gdzieś pojawiło jednak nie potrafię odnaleźć takiego wątku więc... również proszę o nie denerwowanie się

Chcialabym się zorientować jaka jest skuteczność tego środka w przypadku jeżeli doszło do kilku stosunków bez zabezpieczenia a dopiero po ostatnim zostały wzięte te tabletki ( po upływie ok 20 h od pierwszego stosunku)??? teoretycznie zasada 72h została zachowana jednak czy to nie zmniejsza skuteczności ich działania??
Tu chodzi o teorię

Teraz czas na konkretny przypadek:
w przeciągu 18 godzin kochałam się z chłopakiem 2 razy z prezerwatywa po czym przy kolejnych 4 stosunkach zamiast niej zastosowaliśmy globulki dopochwowe. Jako, że nigdy wcześniej ich nie stosowałam, nie mam pewności co do ich skuteczności ani co do tego czy prawidłowo je zastosowaliśmy zdecydowałam się na zażycie tabletek postinor duo ( ok 20 godzin po pierwszym stosunku). Czy w przypadku jeśli prezerwatywa nie okazała się skuteczna lub globulki nie zadziałały to postinor duo po tylu stosunkach nie zmniejsza swojej skuteczności???? Czy może się okazać pomimo wszystko, że jestem w ciąży???
kicia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 22:27   #258
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: skuteczność postinoru duo po kilku stosunkach...

Cytat:
Napisane przez kicia_1 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tu po raz pierwszy i nie znam zasad panujacych na tym forum więc proszę się nie denerwować na mnie jeśli robię coś nie tak... Może moje pytanie już się gdzieś pojawiło jednak nie potrafię odnaleźć takiego wątku więc... również proszę o nie denerwowanie się

Chcialabym się zorientować jaka jest skuteczność tego środka w przypadku jeżeli doszło do kilku stosunków bez zabezpieczenia a dopiero po ostatnim zostały wzięte te tabletki ( po upływie ok 20 h od pierwszego stosunku)??? teoretycznie zasada 72h została zachowana jednak czy to nie zmniejsza skuteczności ich działania??
Tu chodzi o teorię

Teraz czas na konkretny przypadek:
w przeciągu 18 godzin kochałam się z chłopakiem 2 razy z prezerwatywa po czym przy kolejnych 4 stosunkach zamiast niej zastosowaliśmy globulki dopochwowe. Jako, że nigdy wcześniej ich nie stosowałam, nie mam pewności co do ich skuteczności ani co do tego czy prawidłowo je zastosowaliśmy zdecydowałam się na zażycie tabletek postinor duo ( ok 20 godzin po pierwszym stosunku). Czy w przypadku jeśli prezerwatywa nie okazała się skuteczna lub globulki nie zadziałały to postinor duo po tylu stosunkach nie zmniejsza swojej skuteczności???? Czy może się okazać pomimo wszystko, że jestem w ciąży???
Prezerwatywa i globulki to jest zabezpieczenie. Chyba, że to jakies inne niż plemnikobójcze globulki byly...Nie wiem po co trułaś sie postinorem. Ilość spermy nie wplywa na skuteczność postinoru. Tyle n/t.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 17:57   #259
.lonestar.
Raczkowanie
 
Avatar .lonestar.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 75
GG do .lonestar. Send a message via Skype™ to .lonestar.
Dot.: Postinor ! prosze o opinie!!

AAAAAle ja głupia byłam...niegdy więcej z sama prezerwatywą!!! To był mój nagorszy weekend w zyciU!!! W sobotę zaszalałam z moim TŻ i zsuneła nam się gumka...przez co musielśmy zdobyc postinor...w sobotę do północy lataliśmy po miejskich szpitalach szukając doktora, który wypisze nam receptę, bez skutku...w niedzielę poszukiwania rozpoczelismy od 10...ludzie w szpitalach wznosili durnie ramiona i kierowali gdzie indziej a żaden prywatny ginekolog nie chciał nas przyjąc w niedzielę, kazał poczekac do poniedziałku...Ale nareszcie już po wszystkim Znaleźliśmy wspaniałego doktora ok 15, który bez problemu wypisał nam receptę (nawet dwie, druga z późniejszą data jakbysmy potrzebowali w przyszłości...ale TA SYTUACJA JUZ NIGDY SIE NIE POWTóRZY!!!) , zrobił nam wykład o antykoncepcji i podał swoje namiary do przychodni...był przemiły!!!Niestety policzył sobie za wizytę 50 zł...ale gdybym przyszła do niego jutro do szpitala nie wziął by nic!!! Śmieszne, bo pracuje w jednym ze szpitali, w którym jeden doktor odmówił wypisania recepty broniac sie tym, że nie może...Mam nadzieje, że tabletka zadziała !!!Wziełam jedną po niecałych 20 godzinach od pechowego stosunku...na druga muszę jescze czekac. Od zarzycia tabletki minęły 3 godz...troche wiruje mi w głowie, czuje się osowiała i tyle...A teraz czekam na miesiączkę Nigdy więcej nie będe uprawiac seksu z samą prezerwatywą!!!Ale ja byłam głupia!!!W przyszłym tygodniu idę do miłego ginekologa na badania i po tabletki antykoncepcyjne...że ja głupia wcześniej tego nie zrobiłam :/ Ech...człowiek uczy sie na błędach...
.lonestar. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-11, 00:26   #260
kingpelotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
postinor nie zawsze dziala;(

kilka tygodni temu mialam "wypadek"- pekla prezerwatywa podczas stosunku, wedlug obliczen mialam dni nieplodne, ale dla pewnosci poszlam do ginekologa po postinor. ginekolog stwierdzil, ze prawdopodnobienstwo zajscia w ciaze jest znikome, poniewaz byly to moje dni nieplodne, ale pigulke i tak zazylam-po 6 godzinach po stosunku (postinor mozna zazyc do 72h) po dwoch tygodniach zaniepokojona swoim dziwnym samopoczuciem zrobilam test ciazowy i okazal sie POZYTYWNY
kingpelotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 01:14   #261
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

czyli to juz 2 przypadek na forum .Tamta wizazanka zazyla chyba po 5 godzinach. niech to bedzie przetsroga dla tych ,ktorzy mysla ze postinor to panaceum i jakby co zawsze mozne sie nim poratowac.Ciekawe swoja droga od czego to zalezy,ze pomimo tak krotkiego czasu nie zadzialal
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 10:16   #262
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

trochę mnie zdziwiło to że Postinor nie podziałał mimo Twojej szybkiej interwencji. Może dla pewności zrób drugi test albo udaj się do lekarza żeby potwierdzic wyniki testu.

Zgadzam się z bees Postinor to nie środek antykoncepcyjny (spotkałam sie z takimi okreslaniami na innym forum) dziewczyny kochają się bez zabezpieczenia mówiły że wezmę Postinor i bedzie po sprawie.Co za puste myslenie ... To były młode dziewczyny,nastolatki.

Nie można być niczego pewnym na 100%
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 11:53   #263
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

dokładnie, testy czasami dają fałszywy wynik.
w przypadku kopotów z tarczycą, alkohol wpływa na wynik testu, a czasami testy wyhodza pozytywnie "tak o!"
poza tym dziwi mnie że już w 2 tygodniu maz objawy ciązy.

zawsze powinno sie wykonywać dwa testy, najlepiej różnych firm zeby mieć porównanie.

naprawde, zrób drugi test, najlepiej z krwi, labolatoryjny.

"podobnie jak w przypadku każdej procedury, użytkownik powinien przeanalizować dane uzyskane dzięki uzyciu tego zestawu w swietle pozostałych objawów klinicznych i skonsulkować się z lekarzem dla ostatecznego potwierdzenia ciąży przed pojęciem jakichlokwiek decyzji istotnich z medycznego pkt widzenia"
__________________
Jestem nadaktywna, On patrzy na mnie i widzi tylko dziewczynkę ze zmarszczonym pochmurnie czołem ...
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 18:29   #264
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

Cytat:
Napisane przez natali86 Pokaż wiadomość
trochę mnie zdziwiło to że Postinor nie podziałał mimo Twojej szybkiej interwencji. Może dla pewności zrób drugi test albo udaj się do lekarza żeby potwierdzic wyniki testu.

Zgadzam się z bees Postinor to nie środek antykoncepcyjny (spotkałam sie z takimi okreslaniami na innym forum) dziewczyny kochają się bez zabezpieczenia mówiły że wezmę Postinor i bedzie po sprawie.Co za puste myslenie ... To były młode dziewczyny,nastolatki.

Nie można być niczego pewnym na 100%
a mnie nie dziwi. Stutecznosc postinoru wynosi 95%, tak wiec jest 5% szans na zajscie w ciaze. Niby malo, ale...
Natomiast dobrze zalozona prezerwatywa daje 97% skutecznosci. Wychodzi wiec, ze jest skuteczniejsza od postinoru. Jest skuteczna, ale gdy sie ja prawidlowo zalozy, czyli zaciskajac zbiorniczek przed nalozeiem. Uwazajac przy otwieraniu opakowania itp.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 18:45   #265
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

jaga_2001:
chciałoby się powiedzieć "właśnie".

a do autorki: koniecznie zrób drugi test.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 15:51   #266
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

u mnie kiedys też postinor nie zadziałał, poza tym 2 testy wyszły negatywnie, niestety nie było mi dane być mamą.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 15:53   #267
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

to po co bralas postinor skoro chcialas byc mama?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 16:20   #268
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

Cytat:
Napisane przez MDMa Pokaż wiadomość
u mnie kiedys też postinor nie zadziałał, poza tym 2 testy wyszły negatywnie, niestety nie było mi dane być mamą.
Ja tuczegos nie rozumiem. Wzielas postinor, po stosunku, nastepnie zrobilas testy, ktore wyszly negatywne. Czyli, ze postinor zadzialal... Postinor ma za zadanie nie dopuscic do zaplodnienia komorki jajowej i jej zagniezdzenia w blonie sluzowej macicy. To nie jest lek podtrzymujacy ciaze!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 16:29   #269
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

Cytat:
Napisane przez MDMa Pokaż wiadomość
u mnie kiedys też postinor nie zadziałał, poza tym 2 testy wyszły negatywnie, niestety nie było mi dane być mamą.
Czy Ty sobie nie pomyliłaś POSTINORU z czymś innym?? Bo coś mi tu nie gra
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 19:22   #270
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: postinor nie zawsze dziala;(

Dziewczyny. Wziełam postinor, po tygodniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Po kolejnym znów bo nie dostawałam ciagle oktesu i znów wyszedł negatywny. Po 6tygodniach od wzięcia tabletki dostałam straszny okres, ktory okresem nie był. Zawieźli mnie do szpitala i powiedziano mi, że to poronienie. Sami nie mogli uwierzyć, ze wziełam postinor, ale twierdzili, że przez niego poroniłam.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.