Ostatnio testowałam... - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-26, 10:19   #2671
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
nie znalazłam Verte Violetta no i Rance nie ma, a to naprawde ciekawe zapachy
dziekuje, ze lubicie tez malo wylewne
Postaram sie w najblizszym czasie dodac - a Verte Violette to czyje jest?
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:25   #2672
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Postaram sie w najblizszym czasie dodac - a Verte Violette to czyje jest?
L'artisan
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 10:31   #2673
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
L'artisan
No, prosze, moj ulubiony .

Dzisiaj wieczorem postaram sie pododawac .

A Ty Groszku pisz, pisz ;-))).
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 15:12   #2674
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Ostatnio testowałam...

Lulu Guinness edp

Fragrance Notes:
Clementine, Cassis Flower, Apple Blossom, Pink Sweet Pea,
Lily of the Valley, Amaryllis, Bluebell Lilies, Sandalwood, Heliotrope,
Egyptian Jasmine Absolute, Rose Absolute, Wild Jonquil Absolute.


Zapach zdecydowanie kwiatowy, ale nie są to zwykłe ,,kwiatki sratki'' są to przepięknie przybrane i udekorowane lilie, słodkie, dziewczęce... Wyobraźnia podpowiada mi ,że rosną one na ogromnej przestrzeni, a nad nimi wysoko ''zawieszone'' błękitne niebo, nastrój tego obrazu optymistyczny, wolny, a powietrze świeże,chłodne ,uderzające o nozdrza przepełnione zapachem lilii...poezjaaa

Energia, optymizm, młodość to charakter zapachu.
Słodycz, konsystencja musu to smak zapachu.
Kwiaty - lilie poprzetykane owocowymi nutami to esencja ,którą z radością przyjmują moje nozdrza

Jestem pozytywnie zaskoczona, przenigdy w życiu nie wąchałam liliowego zapachu ,który wywołałby u mnie taką falę optymizmu

Zapach podobny do Lulu Guinness to np Juicy Couture edp, troszkę Un Lys Lutensa, ale absolutnie w starciu ''o lilie'' wygrywa Lulu Guinness - po prostu poezja zapachowa

Idealna pora roku na Lulu wiosna-lato, myślę ,że wtedy zapach rozkwitnie najpiękniej
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:02   #2675
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ostatnio testowałam...

Gold Donny Karan, bardzo lubię kwiatowe zapachy, lubię lilie w perfumach, ale to co tu zostało zrobione z liliami to .... błe
w składzie jaśmin, ale też .....błe
to kwiatowy świeżak, ale taki mdlący i słodki
jeden z paskudniejszych zapachów jakie wąchałam, mdłe i plastikowe
trwały niemiłosiernie, nie mogę się go do końca pozbyć od paru godzin z nadgarstka, mimo wielokrotnego szorowania, a to był jeden niewinny, maleńki psik

Mitsouko Guerlain, muszę się przyznać; okazało się że nie odróżniam szyprów, dla mnie każdy szypr pachnie tak samo
nie znam ich wiele, ale taka jest smutna prawda
podobają mi się, mogę je nosić, ale obawiam się, że nie poczuję różnicy, między Mitsouko a np. Knowing
no wstyd mi ogromnie, może wyćwiczę jeszcze mój nos, ale czarno to widzę
jedyny ze znanych mi szyprów, który odróżniam to Yardleyowski Chique, jest bardziej soczysty, pomarańczowy, słoneczny

a te głosy o majtasach, o intymności, nie mogę potwierdzić

Edytowane przez taka taka
Czas edycji: 2007-10-26 o 21:48
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:52   #2676
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Mitsouko Guerlain, muszę się przyznać; okazało się że nie odróżniam szyprów, dla mnie każdy szypr pachnie tak samo
nie znam ich wiele, ale taka jest smutna prawda
podobają mi się, mogę je nosić, ale obawiam się, że nie poczuję różnicy, między Mitsouko a np. Knowing
no wstyd mi ogromnie, może wyćwiczę jeszcze mój nos, ale czarno to widzę
jedyny ze znanych mi szyprów, który odróżniam to Yardleyowski Chique, jest bardziej soczysty, pomarańczowy, słoneczny

a te głosy o majtasach, o intymności, nie mogę potwierdzić
Takula, no co ty, Knowing od wyżej wymienionego na pewno byś odróżniła- po mocy uderzenia
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:58   #2677
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Takula, no co ty, Knowing od wyżej wymienionego na pewno byś odróżniła- po mocy uderzenia
Koto, naprawdę mi wstyd
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 22:04   #2678
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Koto, naprawdę mi wstyd
A co się wstydzisz, Tako? Toż ja czytam Twoje posty i oczy mi wychodzą na wierzch od nazw w nich padających. Wy to w stolicy macie dobrze... Więcej ciekawych źródełek zapachowych.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 22:19   #2679
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
...

Mitsouko Guerlain, muszę się przyznać; okazało się że nie odróżniam szyprów, dla mnie każdy szypr pachnie tak samo
nie znam ich wiele, ale taka jest smutna prawda
podobają mi się, mogę je nosić, ale obawiam się, że nie poczuję różnicy, między Mitsouko a np. Knowing
no wstyd mi ogromnie, może wyćwiczę jeszcze mój nos, ale czarno to widzę
jedyny ze znanych mi szyprów, który odróżniam to Yardleyowski Chique, jest bardziej soczysty, pomarańczowy, słoneczny

a te głosy o majtasach, o intymności, nie mogę potwierdzić

Jakieś tam niuanse między tymi zapachami jednak są dla mnie też są trudne do uchwycenia i nazwania. Najprościej to są chłodne i świeże, ale taką świeżością retro, która nie każdemu się spodoba.Raczej gorzkie, cierpkie i ziołowe są Mitsouko, więcej słodyczy mają Knowing i są kwiatowe, tak je odbieram. Zawsze kiedy mam je na sobie słyszę spontaniczne reakcje ludzi...nareszcie coś innego ummm można swobodnie oddychać.

Taka, ale czemu Ci wstyd, co czarno widzisz Przecież to nie jest jakiś konkurs na najlepszego nosa I nie musimy sie we wszystkim zgadzać." Majtasy" to pojęcie zaczerpnięte chyba z jakiegoś zagranicznego pisma modowego. Jednej z pań redaktorek Mitsouko skojarzyło sie z zapachem używanych majtek. W tym stwierdzeniu coś jest, może nie majtasy ale intymny zapach tak.

W takim razie jesli nie majtasy i intymność to co? Jestem ciekawa, moze cos nowego Taka
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 22:24   #2680
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A co się wstydzisz, Tako? Toż ja czytam Twoje posty i oczy mi wychodzą na wierzch od nazw w nich padających. Wy to w stolicy macie dobrze... Więcej ciekawych źródełek zapachowych.
a Wy w Trójmieście macie zloty z Padpardaszą i innymi, których nawet nazwać nie umiem
ale nie licytujmy się


a w temacie:
w przelocie powąchałam:
Diamonds Armaniego, wogóle nie pamiętam, zero wrażenia, najczęściej wkładam bloterek do kieszeni, ten wyrzuciłam na tackę w perfumerii

Elle YSL, zaraz po psiknięciu nie podobał mi się, nic mi w nie przeszkadzało, ale też nic nie zachwyciło, nuda
ładny, miły, owocowo-kwiatowy zapach
może kiedyś jeszcze spróbuję, bo bardzo ładnie się rozwinął, w stronę delikatnej róży, tak jak lubię
bloterek po 2-3 dniach też bardzo ładnie pachniał

Cytat:
Napisane przez Córka Pokaż wiadomość
Jakieś tam niuanse między tymi zapachami jednak są dla mnie też są trudne do uchwycenia i nazwania. Najprościej to są chłodne i świeże, ale taką świeżością retro, która nie każdemu się spodoba.Raczej gorzkie, cierpkie i ziołowe są Mitsouko, więcej słodyczy mają Knowing i są kwiatowe, tak je odbieram. Zawsze kiedy mam je na sobie słyszę spontaniczne reakcje ludzi...nareszcie coś innego ummm można swobodnie oddychać.

Taka, ale czemu Ci wstyd, co czarno widzisz Przecież to nie jest jakiś konkurs na najlepszego nosa I nie musimy sie we wszystkim zgadzać." Majtasy" to pojęcie zaczerpnięte chyba z jakiegoś zagranicznego pisma modowego. Jednej z pań redaktorek Mitsouko skojarzyło sie z zapachem używanych majtek. W tym stwierdzeniu coś jest, może nie majtasy ale intymny zapach tak.

W takim razie jesli nie majtasy i intymność to co? Jestem ciekawa, moze cos nowego Taka
tak, zauważyłam, że Knowing wzbudza emocje wśród moich koleżanek (podobnie Chique), ale jak im dałam przetestować, to rozległo się jedno głośne a fuj

trudno, nie odróżniam i już, ale też nie potrafię w nich wyłowić poszczególnych nut, co tam nut, chociaż jednej, dominującej

dla mnie szypry, a więc Mitsouko również, to żadne majtasy, to moja mama
moja mama używa różnych perfum, ale Knowing to jej znak rozpoznawczy, mój odbiór szyprów jest więc bardzo subiektywny, dla mnie to ciepło jakie czuję, kiedy przytulam swoją mamę
no muszę je kochać
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 22:28   #2681
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam...

Padpardasza księżniczka czardasza... chyba głupieję.

A jutro nie ma letko- do pracy zasuwam... kiedy to się skończy
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 16:32   #2682
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam...

Michael Kors - taki nowy, w przezroczystym flakonie, z psikadlem bez korka. Rozwodniony, sy\ntetyczny, pachnie troche jak ryba w Ajaksie
Michael Kors niebieski w bardzo niskim, ale dlugim flakoniku - typowo morski, wodny, nieciekawy.
Escada S - owocowa, troszke slodka, ale zbyt banalna i nietrwala.
Attraction - czy to jest swiezy, kwiatowy zapach czy mnie sie pzrywidzialo????
JPG 2 - oj nieee, zbyt meski jak dla mnie.
Gucci EDP - swietnie okreslila go jedna z recenzentek - spocony pizmak Podchodze do niego 3 raz i zawsze jest tak samo - poczatek i srodek super, koncowka nudna i mydlana.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 15:45   #2683
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Ostatnio testowałam...

Tesori d'oriente Fior di ... - za słodki, za mdły, nie moja bajka.

Miracle Forever - na początku fajny, ciepły, potem jednak przebija gdzieś jakaś zielona nuta, która do końca jednak mi się nie podoba.

Diesel Fuel For Life - zakochałam się pachnie jak moja druga skóra. Idealny

J. del Pozo In Black - za słodki, rzeczywiście pachnie wiśniami.

omnia - nowa fioletowa - na mnie nic nie czuć
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-28, 17:06   #2684
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ostatnio testowałam...

Perles de Lalique- miłość od pierwszego niuchnięcia. Dzika róża, fiołek(chyba nie ma w składzie), irys, pieprz wymieszane z nutami drzewnymi i delikatnym kadzidłem. A pomyśleć, że po buteleczce przypuszczałam, żę będzie to jakiś świeżuch...Po powąchaniu pierwsze pomyślałam, że buteleczka jest zdecydowanie za skromna dla TAKIEGO zapachu.. Po dłuższym namyśle jednak stwierdzam, że TAKIE zapachy nie potrzebują dodatkowych zalet w postaci opakowania, a to obecne jestbiałe, eleganckie i delikatne...jak perły.

Bianco Trussardi. Jakoś nigdy z marką Trussardi się nie polubiłam. Próbowałam oswoić Skin i Jeans- nic z tego. Bianco jednak mi się spodobał. Czuję białe kwiaty (magnolia i lilia), świeżość (ale nie morską, to raczej górskie jezioro), pieprz (troszeczkę) i...białą czekoladę. Dziewczęce, romantyczne, zwiewne. Na lato, do romantycznych sukienek. Pewnie chciałabym je na lato właśnie, ale z opinii na KWC wynika, że są bardzo mało trwałe .
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 15:33   #2685
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Michael Kors niebieski w bardzo niskim, ale dlugim flakoniku - typowo morski, wodny, nieciekawy.
Najlepsze, że to śmierdzidło (Island) jest bodajże z 2005 r. a u nas w Douglas wystawiony jako nowość
Śmierdzi jak połączenie L'Eau d"Issey z Escadą Into the Blue i Cool Water Bleeeeh.

Cytat:
Escada S - owocowa, troszke slodka, ale zbyt banalna i nietrwala
Ppczątek pachnie jak Masumi albo Litlle Black Dress - nie pamiętam które. Dalej jest po kolei - malinka z wanilią, truskawka z wanilią, brzoskwinka z wanilią plus sandałek z bobem tonką ?? Trwałe w miarę, kwiatki sratki owocki w syropku.

Narciso Rozdriguez for Him - niech mi zostanie wybaczone, ale zapach tak szary i nijaki jak jego butelka. Ambra, paczuli i ogór, zielony. Fuj.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:08   #2686
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Ostatnio testowałam...

Dzięki kochanej Contax miałam okazję (a właściwie wciąz mam, bo zanim się wyprysznicuję postanowiłam opisać wrażenia "na szybko") przetestować:
Cherqui - o których jestem w stanie powiedzieć tyle, ze wyczuwam w nich wiśnie, a później jakieś drewno (przepraszam, ale mój prostacki zmysł powoinienia tylko tyle wyróżnił)

i Noir Epices FM. I o ile jak je zaaplikowałam to stwierdziłam, ze ani mnie ten zapach ziębi ani grzeje to teraz po jakichś dwoch godzinach rozwinęły siętak pieknie, ze normalnie mi szkoda iść je zmyć na mojej skórze są delikatnie słodkie, z taką delikatną nutką wanilii i czegos jeszcze niezidentyfikowanego... nie wiem, możliwe, że to drzewo sandałowe, ale efekt jest zachwycający
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:17   #2687
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ostatnio znow testuje Femme Bossa. Podoba mi sie, zwlaszcza na poczatku, ale niestety ma w sobie cos takiego, ze niemal natychmiast zaczyna mnie bolec glowa Obawiam sie, ze zaden z zapachow Bossa nie jest dla mnie. Zamierzam jeszcze porzadnie przetestowac XX.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 20:43   #2688
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Obawiam sie, ze zaden z zapachow Bossa nie jest dla mnie. Zamierzam jeszcze porzadnie przetestowac XX.
Z ust mi to wyjęłaś Zapachy Bossa są ...dziwne.Nie moge się przekonać do ani jednego, a nie mam w zwyczaju uprzedzać się do marek
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 22:43   #2689
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ostatnio znow testuje Femme Bossa. Podoba mi sie, zwlaszcza na poczatku, ale niestety ma w sobie cos takiego, ze niemal natychmiast zaczyna mnie bolec glowa Obawiam sie, ze zaden z zapachow Bossa nie jest dla mnie. Zamierzam jeszcze porzadnie przetestowac XX.
Ja wczoraj testowałam XX. I jest wyjątkowo migrenogenny jak dla mnie.
Zlewa mi się w jedno, dziwnie pachnące kwiecie. Jakby ktoś bez pomysłu wrzucił do gara przypadkowo zebrane kwiaty i zagotował je z dużą ilością "czegoś" (olejku jaśminowego?).
Nie polubimy się, oj nie
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-29, 22:58   #2690
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Ja wczoraj testowałam XX. I jest wyjątkowo migrenogenny jak dla mnie.
Zlewa mi się w jedno, dziwnie pachnące kwiecie. Jakby ktoś bez pomysłu wrzucił do gara przypadkowo zebrane kwiaty i zagotował je z dużą ilością "czegoś" (olejku jaśminowego?).
Nie polubimy się, oj nie
Hmmm... zmartwilas mnie, bo sie napalilam na ten zapach, sama nie wiem czemu. Psiknelam razu pewnego od niechcenia na papierek, powachalam i uznalam, ze to typowy Boss. A potem po jakims czasie wacham i cos mi sie zaczyna podobac. potem widzialam jak jedna dziewczyna kupowala xx w perfumerii i stwierdzilam, ze moze on faktycznie jest ladny. No nic, niewykluczone, ze i ja sie rozczaruje.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-29, 23:03   #2691
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Hmmm... zmartwilas mnie, bo sie napalilam na ten zapach, sama nie wiem czemu. Psiknelam razu pewnego od niechcenia na papierek, powachalam i uznalam, ze to typowy Boss. A potem po jakims czasie wacham i cos mi sie zaczyna podobac. potem widzialam jak jedna dziewczyna kupowala xx w perfumerii i stwierdzilam, ze moze on faktycznie jest ladny. No nic, niewykluczone, ze i ja sie rozczaruje.
Mi na blotterze wydał się na tyle przyzwoity, że postanowiłam zamówić próbkę. Ale po teście globalnym mówię mu - NIE.
Tobie się może akurat spodoba, bo ja to nie przepadam za mocno kwiatowymi zapachami. Zdecydowanie wolę te jadalne
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 05:58   #2692
jaceknik
Raczkowanie
 
Avatar jaceknik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 77
Dot.: Ostatnio testowałam...

Pierwsze próby za mną, Chance i Coco Mademoiselle ładne, ale mam wrażenie,że ten zapach czuję wszędzie w biurze jest w nich coś "typowego" ( nie wiem, nie znam się ). Natomiast Prada Prady rewelacja. Bardzo mi sie podoba jest w nim coś intrygującego, delikatnego i faktycznie eleganckiego. Muszę teraz wynudzić próbkę w Sephorze i sprawdzić jak to będzie "wyglądało" na żonie.
jaceknik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 06:26   #2693
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ange ou Demon... Zapach pseudoorientalny,nuty są sztuczne i męczące. Bardzo intensywny. Jakaś słodycz,z rodzaju słodyczy nieco gorzkich - ale mdlących. Wszyscy domownicy z przerażeniem chowali się po kątach i wcale im się nie dziwię

Okropieństwo.
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:40   #2694
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
Ange ou Demon... Zapach pseudoorientalny,nuty są sztuczne i męczące. Bardzo intensywny. Jakaś słodycz,z rodzaju słodyczy nieco gorzkich - ale mdlących. Wszyscy domownicy z przerażeniem chowali się po kątach i wcale im się nie dziwię

Okropieństwo.

Podoba mi się ten opis!

Dla mnie AoD to słodycz przeterminowanych komunistycznych landrynek - włącznie z tymi białymi nieprzezroczystymi. Syntetyczny ulepek z gorzkawą nutką informującą, że okres przydatności do spożycia już minął.

W każdym razie mój okres przydatności do noszenia tych perfum minął zanim się zaczął.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 07:52   #2695
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ja na nieszczęście chlapnęłam na nadgarstek najnowszym Versace Woman

Goshh co za natrętny zapach !!!! Jakieś strasznie dosztucznione pełne barokowego blichtru kwiatki-sratki (cytując obiegowe opisy) a intensywność i nachalność zapachu stawia przed oczami samą Donatellę Versace i wszystko jasne, dla kogo zapach jest przeznaczony ... dla mnie z pewnością nie ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2007-10-30 o 07:52 Powód: literówka :(
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:33   #2696
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
Ange ou Demon... Zapach pseudoorientalny,nuty są sztuczne i męczące. Bardzo intensywny. Jakaś słodycz,z rodzaju słodyczy nieco gorzkich - ale mdlących. Wszyscy domownicy z przerażeniem chowali się po kątach i wcale im się nie dziwię

Okropieństwo.
Umnie nie było aż tak źle ale zapach mi nie przypadł.
Duszące kwiaty z wanilią, nic szczególnego, nic zaskakującego, w pewnym momencie skojarzył mi się z Alienem, ponad to jest sztuczny i generalnie - dziekuję


Natomiast wczoraj poznałam absolutne cudo, zapach, który mnie zafascynował od pierwszych chwili - Norma Kamali Incense słów brakuje aby w pełni wyrazić zachwyt, po prostu cudo !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 08:45   #2697
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ostatnio testowałam...

wczoraj , dzieki kochanej wizażance to sie natestowała i wszytskie zapachy przypadły mi do gustu :
Red Sea Micallef- cudo, a najgorzej to opisac te zapachy, taki magiczny, pasowałby na unisex.
Midnight Poison- dla mnie najladniejszy z wszystkich "Poisonów", taki elegancki słodziaczek
F.Malle: Une Rose- ciekawa róza, prawie tak ładna jak Ecume, Lipstick rose- landrynkowa roza, wata cukrowa, takiej nie lubie; Musc ravageur- za bardzo zwierzęcy, skórzany na początku, choc takie lubie, ale potem ładnie sie rozwinąl i zrobił sie ciekawy.
Phylosykos Diptyque- piekna fige w nim poczułam, cudo.
Oscar Violet Oscar de la Renta- czekoladka w bombonierce , bardzo ciekawy, nietypowy słodziaczek.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 09:05   #2698
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ostatnio testowałam...

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość

Noir Epices FM. I o ile jak je zaaplikowałam to stwierdziłam, ze ani mnie ten zapach ziębi ani grzeje to teraz po jakichś dwoch godzinach rozwinęły siętak pieknie, ze normalnie mi szkoda iść je zmyć na mojej skórze są delikatnie słodkie, z taką delikatną nutką wanilii i czegos jeszcze niezidentyfikowanego... nie wiem, możliwe, że to drzewo sandałowe, ale efekt jest zachwycający

a to moje wrażenia na temat Noir Epice

Na początku mocno daje po nozdrzach, jest wręcz świdrujący i nachalny – to chyba efekt połączenia gorzkiej pomarańczy i geranium, z naciskiem na geranium. Po pewnym czasie łagodnieje i odkrywa cały swój urok. Robi się gorzko i przyprawowo, mocno orientalnie. Im dalej tym łagodniej i ponętniej – zaczyna pobrzmiewać w tle łagodny sandałowiec podbity cedrem, ale na całe szczęście nie takim mdłym w Cedre Lutensa. Oczywiście zapach bardzo mocny i trwały, wystarczy dosłownie jeden psik.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:35   #2699
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Ostatnio testowałam...

nowe recki na KWC:

Mandragore - Annik Goutal - dedykowane dla Sabbath
New Haarlem - Bond no9
Incensi - L.Villoresi
Diorissimo - Ch.Dior
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 10:36   #2700
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Ostatnio testowałam...

Ja jestem świeżo po testowaniu Cat Deluxe At Night. Hmmm, mam mieszane uczucia. Ogólnie zapach ładny, lekko kwaskowaty, słodki i z moim ukochanym w perfumach fiołkiem, jednak czasami w powiewach dochodzi do mnie taki szampon do włosów... No nie wiem, ogólnie lubie słodziaki, ale te perfumy jakos mi nie podchodzą. Muszę chyba jeszcze raz pójśc go przetestować
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:26.