Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 18:01   #2671
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ehhh pogięło ich. Na plakatach ze od 13go i w gazetce, w sklepach mówią ze od 14.. Na dobra sprawę można iść 13 i sie kłócić.. :/




Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość

Ja jak zdaze pojde 13, gazetka to gazetka [COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ja idę 13go z rana i zobaczymy co powiedzą. Niech dzwonią do centrali i to odkrecaja jak nie pasi
Dziwne dziewczyny jesteście. Nie zdziwię się jeśli w gazetce jest zapis o błęach w druku. Takie zapisy można nawet znaleźć na zwykłej gazetce z marketu. I wtedy to nie obowiązuje. Zobowiązujący to może być regulamin
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:02   #2672
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziwne dziewczyny jesteście. Nie zdziwię się jeśli w gazetce jest zapis o błęach w druku. Takie zapisy można nawet znaleźć na zwykłej gazetce z marketu. I wtedy to nie obowiązuje. Zobowiązujący to może być regulamin
Zobaczymy noze wrzuca go jeszcze przed piatkiem i sie okaze wtedy nie bede szla :p
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:03   #2673
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziwne dziewczyny jesteście. Nie zdziwię się jeśli w gazetce jest zapis o błęach w druku. Takie zapisy można nawet znaleźć na zwykłej gazetce z marketu. I wtedy to nie obowiązuje. Zobowiązujący to może być regulamin

Wszystkie trwają 7 dni. Od 14 do 19 go jest 6 dni wiec...
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:07   #2674
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Wszystkie trwają 7 dni. Od 14 do 19 go jest 6 dni wiec...
Ja nie mówię, że nie. Ja mówię o tym, że chcecie powoływać się na jakieś gazetki.
Nie zdziwię się jak będzie od 13.
Z drugiej strony nie musi to być reguła,ze 7 dni. Jutro jest święto, wiec oczy tez są tylko 6 dni.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:15   #2675
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że nie. Ja mówię o tym, że chcecie powoływać się na jakieś gazetki.
Nie zdziwię się jak będzie od 13.
Z drugiej strony nie musi to być reguła,ze 7 dni. Jutro jest święto, wiec oczy tez są tylko 6 dni.

Zobaczymy jeden dzień lewo czy prawo.. I tak bedzie sie działo
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:57   #2676
ArmandaVanHelden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 461
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez zieewam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy w jakimś wrocławskim rossmannie znajdę szafę Catrice?
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak, w Futurze/Factory.
I na Krakowskiej
ArmandaVanHelden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:11   #2677
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Myślę, że będzie jednak od 14. Zresztą i tak co promocję podkłady spoza szaf wchodziły z opóźnieniem. Może chcą uniknąć tego błędu tym razem? Zaczną przestawiać system w piątek, żeby na sobotę było wszystko OK.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-11-10 o 19:13
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 19:56   #2678
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Pisałam ostatnio, że kupiłam całkiem zeschnięte tusze so couture. Byłam dzisiaj wymienić i nie udało się dali mi do zrozumienia, że tuszów nie da się zwrócić, bo nie wiadomo co z nim robiłam... czyli chcieli go z powrotem wystawić na sklep Jestem wkurzona...
Ale mówiłaś, że chcesz zwrócić/wymienić na inny? Jesli tak, to się nie dziwię, że się nie zgodzili bo sklepy nie mają obowiązku przyjmować zwrotów ani wymieniać produkt na inny - to tylko ich dobra wola.

Tak, jak pisałam, ja bym zgłaszała niezgodność towaru z umową a to cos całkiem innego. To cos w stylu reklamacji, bo kupiłaś produkt pełnowartościowy ( teoretycznie...bo nie masz obowiązku go otwierać w sklepie i sprawdzac jaki jest) a on się okazał zepsuty. To tak, jakbyś kupiła suszarke do włosów, która nie działa.
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja bym jeszcze do nich napisała w sprawie tych tuszow. Napisz ze to wina tego ze baby otwieraja tusze a nikt z tym nic nie robi i przez to Ty kupilas zaschniete.
Zrobiłabym dokładnie tak samo
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 19:56   #2679
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Byłam dzisiaj najpierw w Rossmannie w centrum handlowym i masakra...Nic nie ma, wszystko przebrane, ludzi tłum. Podjechałam do największego R. w mieście, a tam były momenty, że stałam sama przy szafach, kosmetyków full, pełna kulturka, ludzie zwracali uwagę, by otwierać tylko testery, a do tego była przemiła pani, która zna się na rzeczy i zwraca uwagę na kwestię otwierania produktów.
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:06   #2680
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Naprawdę żadna nie ma tego różu z maybelline?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:31   #2681
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Ale mówiłaś, że chcesz zwrócić/wymienić na inny? Jesli tak, to się nie dziwię, że się nie zgodzili bo sklepy nie mają obowiązku przyjmować zwrotów ani wymieniać produkt na inny - to tylko ich dobra wola.

Tak, jak pisałam, ja bym zgłaszała niezgodność towaru z umową a to cos całkiem innego. To cos w stylu reklamacji, bo kupiłaś produkt pełnowartościowy ( teoretycznie...bo nie masz obowiązku go otwierać w sklepie i sprawdzac jaki jest) a on się okazał zepsuty. To tak, jakbyś kupiła suszarke do włosów, która nie działa.
Dokładnie, to powiedziałam, że ostatnio kupiłam tusze, które po otwarciu okazały się całkowicie zaschnięte (pokazałam je) i zapytałam co mogę z tym zrobić. Nic bo to tusz, nie krem, który jest szczelnie zamknięty i widać, że wszystko z nim ok... Dowiedziałam się jeszcze, że żadnych kosmetyków do makijażu nie da się wymienić. Nie użyłam słowa reklamacja - może w tym tkwił błąd? Z drugiej strony nie chciałam się kłócić, dookoła było pełno ludzi, kolejki do kas i ogólna nerwówka.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 20:34   #2682
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dziewczyny, a jaki puder do cery mieszanej (tłustej w strefie T) polecacie? Chodzi mi o coś jak najmniej widocznego na twarzy
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:37   #2683
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

A mialyscie puder z Bell Hypo bialy w kompakcie?
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:43   #2684
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dokładnie, to powiedziałam, że ostatnio kupiłam tusze, które po otwarciu okazały się całkowicie zaschnięte (pokazałam je) i zapytałam co mogę z tym zrobić. Nic bo to tusz, nie krem, który jest szczelnie zamknięty i widać, że wszystko z nim ok... Dowiedziałam się jeszcze, że żadnych kosmetyków do makijażu nie da się wymienić. Nie użyłam słowa reklamacja - może w tym tkwił błąd? Z drugiej strony nie chciałam się kłócić, dookoła było pełno ludzi, kolejki do kas i ogólna nerwówka.
No to jesli tak im powiedziałać, to powiedziały prawdę - nie ma wymiany/zwrotów. Szkoda, że nie wspomniałaś o reklamacji. Teraz bym napisała do nich mailowo, na 2 adresy od razu: Obsluga_Klienta@rossmann. com.pl i Serwis_Reklamacyjny@rossm ann.pl

Napisz, że kupiłaś te tusze a w domu okaało sie, że były otwierane i są suche i całkowicie niezdatne do użytku. Że zapłaciłaś za produkt pełnowartościowy i jestes rozczarowana takimi zakupami. Oczywiście napisz tez, że chciałabyś zgłosic reklamację lub niezgodność towaru z umową. możesz dodac, że piszesz bo w drogerii dostałas odpowiedx, że nic sie nie da zrobić a wiesz, że masz takie prawo ale nie bedziesz uczyła personelu, jak ma postepowac w takich sytuacjach
Tylko ujmij to ładnie w zdania

Ps mam nadzieje, że paragon dalej masz?
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 20:54   #2685
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
No to jesli tak im powiedziałać, to powiedziały prawdę - nie ma wymiany/zwrotów. Szkoda, że nie wspomniałaś o reklamacji. Teraz bym napisała do nich mailowo, na 2 adresy od razu: Obsluga_Klienta@rossmann. com.pl i Serwis_Reklamacyjny@rossm ann.pl

Napisz, że kupiłaś te tusze a w domu okaało sie, że były otwierane i są suche i całkowicie niezdatne do użytku. Że zapłaciłaś za produkt pełnowartościowy i jestes rozczarowana takimi zakupami. Oczywiście napisz tez, że chciałabyś zgłosic reklamację lub niezgodność towaru z umową. możesz dodac, że piszesz bo w drogerii dostałas odpowiedx, że nic sie nie da zrobić a wiesz, że masz takie prawo ale nie bedziesz uczyła personelu, jak ma postepowac w takich sytuacjach
Tylko ujmij to ładnie w zdania

Ps mam nadzieje, że paragon dalej masz?
Dzięki wielkie za pomoc Chyba właśnie tak zrobię, bo jak pomyślałam, że znowu mam tam iść, to... nie poszłabym Już i tak jestem "tą panią od kodów" i muszę instruować każdą ekspedientkę po kolei, co robić z wydrukowanymi kuponami i jak je skasować. I teraz jeszcze to. Chyba, że brata wyślę, on jest bardziej kontaktowy i więcej rzeczy umie "załatwić". Ja za to taka sierota jestem
Paragon oczywiście mam, nawet zrobiłam sobie kopię dziś przed pójściem, jakby chcieli oryginał zabrać.
W czwartek będę pisać i dam znać, jak dostanę odpowiedź.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:29   #2686
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pomoc Chyba właśnie tak zrobię, bo jak pomyślałam, że znowu mam tam iść, to... nie poszłabym Już i tak jestem "tą panią od kodów" i muszę instruować każdą ekspedientkę po kolei, co robić z wydrukowanymi kuponami i jak je skasować. I teraz jeszcze to. Chyba, że brata wyślę, on jest bardziej kontaktowy i więcej rzeczy umie "załatwić". Ja za to taka sierota jestem
Paragon oczywiście mam, nawet zrobiłam sobie kopię dziś przed pójściem, jakby chcieli oryginał zabrać.
W czwartek będę pisać i dam znać, jak dostanę odpowiedź.
Trzymam kciuki i oczywiście czekam na to, co odpiszą
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:36   #2687
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Do nich czyli na stronie oficjalnej? Nie sądzę, aby to coś dało, skoro taką mają politykę firmy.
Od dzisiaj otwieram każdy tusz przed zakupem, sorry dziewczyny

Dobrze, że podkładów rosmanowskich ani pudrów nie używam. Tym samym dla mnie promocja już się skończyła.
Polityka polityka, ale raczej nie chca stracić klienta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:39   #2688
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Ja miałam ten podkład rimmel stay matte. Mam cerę mieszaną i nie wiem, czy źle dobrałam podkład, czy on taki jest, ale miałam do niech z 6 podejść i za każdym razem nie byłam zadowolona. Na twarzy robi mi coś okropnego. Podkreśla wszystkie włosy, wysusza mi cerę i wygląda nieestetycznie. Jest bardzo widoczny i w dodatku kiepsko mi się go nakłada palcami. Za to uwielbiam podkład rimmel lasting finish z czerwoną nakrętką. Ładnie wtapia się w cerę, ale uwazam, że nie jest zbyt mocno kryjący (przynajmniej u mnie).
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 21:40   #2689
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Ja wymienialam. Juz pisałam tutaj. Pomyliłam się, kupiłam żel do skórek, zamiast odżywki. Na drugi dzień poszłam i mi miła Pani najpierw zwróciła mi pieniądze za żel, a ja sobie kupiłam odżywkę.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 22:13   #2690
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
ja mam próbkę i moim zdaniem żółty. C1 jest różowy
hm, ja mam N1 i jestem w nim różowiutka, źle wyglądam. faktycznie wydaje się być na pierwszy rzut oka ciepłym odcieniem, ale według mnie nie jest :p no ale to moje zdanie ;d

Zuzanka, według mnie z tych swatchy, które wstawiłaś, trudno ocenić, w jakie tony wpada podkład. zresztą moim zdaniem TM N1 i HM 21 mają zupełnie inne kolory.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:18   #2691
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Moniika95 Pokaż wiadomość
Co znaczy fiksujacy puder z Wibo? tez muszę jakiś kupić
A to LF w butelce i tubce jakoś się od siebie mogą dużo różnic? (wybaczcie za może głupie pytania ale ja ciemna ogólnie jestem w temacie makijażu )
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ng-powder.html



PODOBNO w tubce mniej kryje, ale ja muszę kupić dwa i wtedy zobaczę bo tak to nigdy się nie dowiem jak nie przetestuje na sobie
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:19   #2692
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez werek serek Pokaż wiadomość
hm, ja mam N1 i jestem w nim różowiutka, źle wyglądam. faktycznie wydaje się być na pierwszy rzut oka ciepłym odcieniem, ale według mnie nie jest :p no ale to moje zdanie ;d

Zuzanka, według mnie z tych swatchy, które wstawiłaś, trudno ocenić, w jakie tony wpada podkład. zresztą moim zdaniem TM N1 i HM 21 mają zupełnie inne kolory.
Ehh.. biedna ja, nie chcę być świnką CiENżkie życie kobiety
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 22:46   #2693
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ng-powder.html



PODOBNO w tubce mniej kryje, ale ja muszę kupić dwa i wtedy zobaczę bo tak to nigdy się nie dowiem jak nie przetestuje na sobie
Bo tak jest mniej kryje, jak dla mnie jest jak krem tonujący bardziej:p

Ja czekam na DDD i wtedy kupię tusze, bo pamiętam jak na ostatniej promce kupiam prawie całkiem zeschnięty tusz MF

Co do TM - u mnie wszystkie N oksydują na różowo

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-11-10 o 22:47
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 23:14   #2694
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Ja czuje ze trzeba sie bedzie zameldować na otwarcie w sobotę (to samo pomyślało pół wizażu ) zeby produkty nie okazały sie być towarem widmo jak kredka z lovely czy kamuflaż w płynie z catrice :/
Ciekawe czy faktycznie się te promocje nałożą na piatek i to 13go Będzie się działo

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ng-powder.html



PODOBNO w tubce mniej kryje, ale ja muszę kupić dwa i wtedy zobaczę bo tak to nigdy się nie dowiem jak nie przetestuje na sobie
Powinna bo z założenie producenta w tubce wersja Nude ma dawać naturalny efekt "gołej" skóry, a w szklanej buteleczce pełne krycie.

Dziś jeszcze dokupiłam odżywkę Eveline, ale tą w czarno-złotym opakowaniu i arbuzowy balsamik Revo, skorzystałam z kodu tictac i wszystko odjęło prawidłowo
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 23:43   #2695
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

miałam nic nie kupować na promocji na makijaż oczu, a wyszło jak zwykle... kupiłam tusz do brwi Loreal, bazę pod tusz z Eveline (miałam wcześniej tę z olejkiem arganowym, tym razem wzięłam zielono-białą), bazę pod cienie Wibo, brązowy eyeliner Eveline Celebrities, tusz Loreal So Couture i cień Maybelline Creme de Rose. tragedia to wszystko przez ten wątek!

a jeśli chodzi o promocję na podkłady, to niezły cyrk się zrobił. oni chyba specjalnie wprowadzają zamieszanie tylko jeszcze nie rozkminiłam po co, jaki jest tok ich rozumowania. ja mam zamiar w piątek się zjawić, więc znając moje szczęście okaże się, że trzeba będzie jednak czekać do następnego dnia.

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2015-11-10 o 23:45
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 23:47   #2696
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Na Blix mam info, ze od 13.11 więc ja idę w piatek do Roska

Się okaże :P
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 23:49   #2697
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że nie. Ja mówię o tym, że chcecie powoływać się na jakieś gazetki.
Nie zdziwię się jak będzie od 13.
Z drugiej strony nie musi to być reguła,ze 7 dni. Jutro jest święto, wiec oczy tez są tylko 6 dni.
Paznokcie trwały 5 dni
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 00:01   #2698
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Panie w Rossach utrzymują, że twarz od 14 :p
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 00:05   #2699
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Paznokcie trwały 5 dni
właśnie nie ogarniam, czemu te promocje nie trwają tyle samo i nie zaczynają się w te same dni tygodnia. niezły bajzel się zrobił.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-11, 03:16   #2700
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Widziałam u siebie w szafie nowości wibo. Rozświetlacz bronzer, to 3w1, jakieś kredki do oczu itp
W moim rossmann jeszcze tych nowości nie widziałam, ale mam nadzieje, że do rozpoczęcia promocji twarzowej się pojawią, bo kilka rzeczy mnie kusi.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.