Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-19, 18:43   #2671
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://www.onet.tv/(Ludzie_na_walizk...#m=8317161,c=3

Ludzie na walizkach - caly wywiad z pania Iwona Kinda.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:07   #2672
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

przeszklone oczy Pani Iwony od razu sie poplakalam. piekne zwierzenia, ale rozmowa tragicznie prowadzona przez Hołownię. banalne pytania, wścibskie, niegrzeczne, nieciekawe..

1) wydaje mi sie, ze jednak jakis przełom w śledztwe był, tylko Pani Iwonie nie wolno o tym mowic.. takie mam przeczucie
2) "młodzież z którą była".. bardzo dobrze, że nie nazywa ich przyjaciółmi

pytanie o boga i jasnowidza po co?! PO CO?! jeszcze się P. Iwona musi sie tlumaczyc z tego, ze robi wszystko, zeby odnalezc córkę...

to nie na temat, ale P. Iwona jest piękną kobietą o bardzo melodyjnym głosie.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 19:15   #2673
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Właśnie miałam wstawić link do tego wywiadu. Jestem pełna podziwu dla pani Kindy i trzymam kciuki za Iwonę.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 21:51   #2674
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wiem, ze to nie na temat, ale Hołownia w tym wywiadzie jest dla mnie zupełnie innym człowiekiem, niz wykreowały go media i to całe Mam talent. Porazka. Jak mozna osobie , ktora przezywa taka tragedie zadawac tak niefortunne pytania?
Pani Iwona robi na mnie bardzo dobre wrazenie... miła, ciepła osoba... Ta tragedia na penwo bardzo ją zmienila, ale życze jej szczerze, zeby ten koszmar jak najszybciej sie skonczył.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 22:24   #2675
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Bardzo fajny wywiad zgadzam się z powyższa opinia o melodyjnym głowie P Iwony bardzo miło mi sie sluchało co mówi,w przeciwieństwie do Was nie zauważyłam nic niestosownego w zadanym pytaniu odnośnie Boga-przeprowadzając wywiad z daną osobą dziennikarz dostaje informację dla Hołowni to jest przeciwieństwo wierzyć w Boga i jasnowidzów swoja drogą teraz z 1wszej ręki wiemy co P Iwona na ten temat myśli...... i zastanawia mnie jedna sprawa.Ale poczekam może jeszcze któraś z Was będzie się również zastanawiać
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 07:39   #2676
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
przeszklone oczy Pani Iwony od razu sie poplakalam. piekne zwierzenia, ale rozmowa tragicznie prowadzona przez Hołownię. banalne pytania, wścibskie, niegrzeczne, nieciekawe..

1) wydaje mi sie, ze jednak jakis przełom w śledztwe był, tylko Pani Iwonie nie wolno o tym mowic.. takie mam przeczucie
2) "młodzież z którą była".. bardzo dobrze, że nie nazywa ich przyjaciółmi

pytanie o boga i jasnowidza po co?! PO CO?! jeszcze się P. Iwona musi sie tlumaczyc z tego, ze robi wszystko, zeby odnalezc córkę...

to nie na temat, ale P. Iwona jest piękną kobietą o bardzo melodyjnym głosie.
Pytaniu o Boga i jasnowidza akurat się nie dziwię, taki jest profil tej telewizji, że to pytanie musiało paść. W zasadzie, to miałam wrażenie, że jest to główne pytanie, a w zasadzie temat tego wywiadu, a sama Iwona jest jakoś tak z boku.
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 07:53   #2677
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Wiem, ze to nie na temat, ale Hołownia w tym wywiadzie jest dla mnie zupełnie innym człowiekiem, niz wykreowały go media i to całe Mam talent. Porazka. Jak mozna osobie , ktora przezywa taka tragedie zadawac tak niefortunne pytania?
Pani Iwona robi na mnie bardzo dobre wrazenie... miła, ciepła osoba... Ta tragedia na penwo bardzo ją zmienila, ale życze jej szczerze, zeby ten koszmar jak najszybciej sie skonczył.
bardzo mnie rozdrażnił Hołownia
Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
Pytaniu o Boga i jasnowidza akurat się nie dziwię, taki jest profil tej telewizji, że to pytanie musiało paść. W zasadzie, to miałam wrażenie, że jest to główne pytanie, a w zasadzie temat tego wywiadu, a sama Iwona jest jakoś tak z boku.
pewnie masz rację.. ale moim zdaniem nietaktem było zmuszanie tej kobiety do tłumaczenia sie (była wyraźnie zakłopotana), że robi wszystko, zeby odnaleźć swoje dziecko (w tym odwiedza jasnowidza). jakos mnie to ukłuło.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 14:24   #2678
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

mnie zasatanawia tylko jedno- Pani Iwona mówiła na początku zaginięcia, że Iwonka nigdy nie wracałaby sama pieszo do domu to nie w jej stylu, jest leniwa, a teraz mówi, że nie dziwi jej że sama szła pieszo do domu i że rozumie...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:36   #2679
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
mnie zasatanawia tylko jedno- Pani Iwona mówiła na początku zaginięcia, że Iwonka nigdy nie wracałaby sama pieszo do domu to nie w jej stylu, jest leniwa, a teraz mówi, że nie dziwi jej że sama szła pieszo do domu i że rozumie...
Pani Iwona miała namyśli to, że Iwona musiała być naprawdę wzburzona żeby wracać pieszo taki kawał drogi. Teraz może rozumie zachowanie córki bo wie co zaszło na dyskotece(?).
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 14:40   #2680
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Pani Iwona miała namyśli to, że Iwona musiała być naprawdę wzburzona żeby wracać pieszo taki kawał drogi. Teraz może rozumie zachowanie córki bo wie co zaszło na dyskotece(?).

a no tak, ale gapa ze mnie że też od razu nie zrozumiałam dzięki za wyjaśnienie
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 15:25   #2681
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Pani Iwona miała namyśli to, że Iwona musiała być naprawdę wzburzona żeby wracać pieszo taki kawał drogi. Teraz może rozumie zachowanie córki bo wie co zaszło na dyskotece(?).
pomyslalam dokladnie tak jak Ty
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:25   #2682
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Krotkie sprawozdanie ze spotkania, ktore wczoraj sie odbylo. Byli na nim obecni pani Iwona i pan Piotr Kinda. Zostaly podjete pewne ustalenia odnosnie zamiaru powolania Stowarzyszenia. W tej chwili rozpoczete sa juz prace nad statutem. Pastwo Kinda zglosili rowniez chec uczestniczenia w tym przedsiewzieciu. Na goraco zostaly wyjasnione pewne kwestie nurtujace wszystkich. Rola Janusza, dzialalnosc Krzysztofa vel Kinga, okolicznosci zamkniecia strony oficjalnej.
Pani Iwona przekazuje podziekowania dla wszystkich dziewczat zaangazowanych w tworzenie i publikacje filmikow o Iwonie. Pani Iwona ogladala je i bardzo jej sie podobaja.

Taka informacje dostalam od quuenn, dostalam od niej pozwolenie na streszczenie. Reszte pozostawiam quuenn, jezeli mamy pytania, smialo mozemy je zadawac.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:12   #2683
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

To ja zadam pierwsza jaka jest rola Janusza i Kinga ??? Co to za stowarzyszenie ?? Była już o tym mowa ?? Przegapiłam coś ??
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:43   #2684
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

tez jestem ciekawa co sie wyjasnilo.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

o szit! wlasnie obejrzalam owy wywiad. prowadzacy wyjawia totalny brak profesjonalizmu. zamiast dociekac co sie dzialo dzien wczesniej itd i na koncu zadawac takie bardziej wydelikacone pytania to pierw sie pyta czy ona wierzy ze iwona zyje jak ona potwierdza ze wierzy to uparcie drazy temat starajac sie udowodnic ze iwona i tak pewnie nie zyje. do tego koles przypomina mi z twarzy orla albo.... puszczyka( taka sowe) :P
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 18:48   #2685
quuenn
Przyczajenie
 
Avatar quuenn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Witam serdecznie, pomysł powołania Stowarzyszenia "wykluł" się na forum gp.24. Nasze wczorajsze spotkanie miało na celu między innymi ustalenie czy rzeczywiście jesteśmy zainteresowani, czy czujemy się na siłach, aby pomagać innym. Stowarzyszenie ma mieć na celu pomoc dla rodzin osób zaginionych. W sprawie Iwony przeszliśmy szereg ścieżek, pukaliśmy do wielu drzwi. Naszym doświadczeniem i pomysłami możemy się śmiało dzielić z innymi potrzebującymi pomocy. Szkoda by było, aby potencjał i ogromne zjednoczenie ludzi o gorących sercach poszło na marne. W styczniu, a dokładnie w jego pierwszej połowie planujemy kolejne spotkanie. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do udziału. Do wspólnej pracy przyda się każda para rąk, gorące serce i otwarty umysł.
Janusz jest wieloletnim przyjacielem Iwony i Piotra. Iwona bardzo ceni sobie jego zaangażowanie w nagłaśnianie sprawy jej córki i jego działalność na forach.
Krzysztof vel King okazał się osobą niegodną zaufania, próbującą na tragedii Iwony "ugrać" coś dla siebie. Został poproszony o rezygnację z administrowania stroną oficjalną, a później o dokonanie cesji domeny i strony na rzecz Iwony Kindy. Ustąpił na warunkach jakie zostały mu zaproponowane.
__________________
Jestem jaka jestem, kim innym nie będę...
quuenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 19:04   #2686
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://www.fakt.pl/Mama-Iwony-Wieczo...y,90963,1.html
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 20:43   #2687
Nanetka26
Raczkowanie
 
Avatar Nanetka26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 362
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Dziewczyny z góry przepraszam, ale nie mogę znaleźć wyjaśnienia jak się zakończyła sprawa z Januszem? Chodzi mi o te wyzwiska itp...
__________________
"Tylko szczęśliwi ludzie mogą dać szczęście innym...

Tylko jeśli wiesz jak być szczęśliwym jesteś w stanie nauczyć tego kogoś innego... "
SS
Nanetka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:44   #2688
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czyli te wyzwiska Janusza to nieporozumienie ??? Ktos wymyślił to ???
Czy ta sprawa poruszana nie była, a tylko było pytanie dotyczące osoby Janusza ? Czyli sprawa Kinga wyjaśniona - przykre, aż się scyzoryk w kieszeni otwiera ...
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 10:28   #2689
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z góry przepraszam, ale nie mogę znaleźć wyjaśnienia jak się zakończyła sprawa z Januszem? Chodzi mi o te wyzwiska itp...
Sprawa ucichła, absmak pozostał
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 15:40   #2690
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa co sie wyjasnilo.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

o szit! wlasnie obejrzalam owy wywiad. prowadzacy wyjawia totalny brak profesjonalizmu. zamiast dociekac co sie dzialo dzien wczesniej itd i na koncu zadawac takie bardziej wydelikacone pytania to pierw sie pyta czy ona wierzy ze iwona zyje jak ona potwierdza ze wierzy to uparcie drazy temat starajac sie udowodnic ze iwona i tak pewnie nie zyje. do tego koles przypomina mi z twarzy orla albo.... puszczyka( taka sowe) :P
bo o to chodzilo w tym wywiadzie... o wiare !!! bo sama nazwa telewizji RELIGIA
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:38   #2691
Kindersztuba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 90
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Nanetka26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z góry przepraszam, ale nie mogę znaleźć wyjaśnienia jak się zakończyła sprawa z Januszem? Chodzi mi o te wyzwiska itp...
Rodzinie Iwonki takie zachowanie Janusza nie przeszkadza, więc nie będą się tym zajmować, a już w żadnym wypadku czuć się winni czy przepraszać za jego zachowanie.

Przyjaciel Rodziny ma taki grubiański styl i tyle.
Udajemy, że tego nie widzimy i nie słyszymy.
Taka została ustalona oficjalna strategia.

O wiele ciekawiej było w przypadku Kinga.
rzekomo pojawiły się maile wysłane do użytkowników nieistniejącego już forum oficjalnego, w których rzekomo ostrzegano przed Kingiem jako osobą próbująca wyłudzać pieniądze.

Co prawda nie znalazł się nikt, od którego King próbowałby wyłudzić kasę, ale efekt niedomówień i pomówień został osiągnięty.
Miała być niby jakaś sprawa, zgłoszenie przestępstwa prokuraturze (wyłudzenie jest przestępstwem).

Po długim czasie okazało się, że żadnego oskarżenia o malwersacje nie ma, wyłudzeń pieniędzy nie było.

Pozostało tylko "ugrać coś" (Ciekawe, co? Nowe doświadczenie? Znajomość z Rutkowskim? Coś innego? Nie ważne, słowo COŚ idealnie pasuje do niedomówień bo jest bardzo pojemne i niejednoznaczne).

Jednak pieniędzy king nie malwersował, oskarżenie nie ma.
Strony polubownie rozwiązały problem, domena zmieniła właściciela.

Rodzina straciła do Kinga zaufanie i zamknęła serwis w obawie, że coś jeszcze ujrzy światło dzienne?
Nie ważne. Cokolwiek to było, dla Rodziny zamknięcie strony oficjalne okazało się być najważniejszym.

Last but not least.
Ponownie został, tym razem ustami Queen uniewinniony piesek.
Piesek nie zjadł backupów i serwisu.
Domena zmieniła właściciela za porozumieniem stron, a nowy właściciel zrobił co chciał. Ukatrupił serwis, ale takie jego prawo.

King i Rodzina Iwonki nie chcą już razem współpracować. Naruszenia prawa nie stwierdzono, strona padła jak i poprzednie, w niemiłej atmosferze z bardzo brzydkimi aluzjami puszczanymi w stronę Kinga.
Nie ładnie, ale taki już Ktoś ma styl i trzyma się go konsekwentnie zamykając kolejne serwisy poświęcone Iwonce.

Janusz rzucał wyzwiskami, co zupełnie nie wzruszyło Rodziny. Przeszła nad tym do porządku dziennego jakby nigdy nic się nie stało.
Nie ładnie, ale taki już Ktoś ma styl...
Kindersztuba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:42   #2692
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
bo o to chodzilo w tym wywiadzie... o wiare !!! bo sama nazwa telewizji RELIGIA
jakby wywiad był na eurosport, to pytaliby jakie Pani Iwona zakłada buty do poszukiwań? a jak na mtv, to czy wymysliła juz jakąś piosenkę?

mnie się nie podobał sposób przeprowadzenia wywiadu, ani sama osoba prowadzącego...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:18   #2693
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mimo, że lubię artykuły Hołowni w Nesweeku, to jednak nie podobał mi się ten program. Tzn. myślę, że powinien zachować więcej taktu w stosunku do pani Kindy. Ona pokazała, że jest prawdziwą kobietą z klasą, poza tym jak już ktoś tu wspomniał, ma przepiękny głos.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:43   #2694
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Artykuł o programie Sz.Hołowni, nic nowego:

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/897280832
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:00   #2695
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wg mnie Hołownia dobrze przeprowadził wywiad. Nie zauważyłam żadnego nietaktownego zachowania.Pytanie o jasnowidza było jak najbardziej na miejscu. Moją uwagę zwróciła wypowiedź p.Kinda , że policja szuka Iwony ŻYWEJ. Uważam to za istotną informację, bo bez podstaw nie dawano by matce fałszywych nadziei.Policja raczej stara się przygotowć rodzinę w takich sytuacjach na najgorsze.
Kindersztuba- to nie jest wątek o Kingu ani o Januszu, ani o oficjalnej (zamkniętej) stronie o zaginięciu Iwony. Mnie to g.... obchodzi co King komu, a co kto jemu zrobił. I co Janusz powiedział, robi itd. Taplajcie się sami we własnym błotku i nie przyłaźcie na wizaż się tym blotem obrzucać.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 18:10   #2696
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Wg mnie Hołownia dobrze przeprowadził wywiad. Nie zauważyłam żadnego nietaktownego zachowania.Pytanie o jasnowidza było jak najbardziej na miejscu. Moją uwagę zwróciła wypowiedź p.Kinda , że policja szuka Iwony ŻYWEJ. Uważam to za istotną informację, bo bez podstaw nie dawano by matce fałszywych nadziei.Policja raczej stara się przygotowć rodzinę w takich sytuacjach na najgorsze.
Kindersztuba- to nie jest wątek o Kingu ani o Januszu, ani o oficjalnej (zamkniętej) stronie o zaginięciu Iwony. Mnie to g.... obchodzi co King komu, a co kto jemu zrobił. I co Janusz powiedział, robi itd. Taplajcie się sami we własnym błotku i nie przyłaźcie na wizaż się tym blotem obrzucać.
nas razi poczatek kiedy to od razu prosto z mostu stara sie "udowodnic" ze iwona napewno nie zyje bo wiekszosc ludzi tak mysli.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:13   #2697
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Kindersztuba Pokaż wiadomość
Rodzinie Iwonki takie zachowanie Janusza nie przeszkadza, więc nie będą się tym zajmować, a już w żadnym wypadku czuć się winni czy przepraszać za jego zachowanie.

Przyjaciel Rodziny ma taki grubiański styl i tyle.
Udajemy, że tego nie widzimy i nie słyszymy.
Taka została ustalona oficjalna strategia.

O wiele ciekawiej było w przypadku Kinga.
rzekomo pojawiły się maile wysłane do użytkowników nieistniejącego już forum oficjalnego, w których rzekomo ostrzegano przed Kingiem jako osobą próbująca wyłudzać pieniądze.

Co prawda nie znalazł się nikt, od którego King próbowałby wyłudzić kasę, ale efekt niedomówień i pomówień został osiągnięty.
Miała być niby jakaś sprawa, zgłoszenie przestępstwa prokuraturze (wyłudzenie jest przestępstwem).

Po długim czasie okazało się, że żadnego oskarżenia o malwersacje nie ma, wyłudzeń pieniędzy nie było.

Pozostało tylko "ugrać coś" (Ciekawe, co? Nowe doświadczenie? Znajomość z Rutkowskim? Coś innego? Nie ważne, słowo COŚ idealnie pasuje do niedomówień bo jest bardzo pojemne i niejednoznaczne).

Jednak pieniędzy king nie malwersował, oskarżenie nie ma.
Strony polubownie rozwiązały problem, domena zmieniła właściciela.

Rodzina straciła do Kinga zaufanie i zamknęła serwis w obawie, że coś jeszcze ujrzy światło dzienne?
Nie ważne. Cokolwiek to było, dla Rodziny zamknięcie strony oficjalne okazało się być najważniejszym.

Last but not least.
Ponownie został, tym razem ustami Queen uniewinniony piesek.
Piesek nie zjadł backupów i serwisu.
Domena zmieniła właściciela za porozumieniem stron, a nowy właściciel zrobił co chciał. Ukatrupił serwis, ale takie jego prawo.

King i Rodzina Iwonki nie chcą już razem współpracować. Naruszenia prawa nie stwierdzono, strona padła jak i poprzednie, w niemiłej atmosferze z bardzo brzydkimi aluzjami puszczanymi w stronę Kinga.
Nie ładnie, ale taki już Ktoś ma styl i trzyma się go konsekwentnie zamykając kolejne serwisy poświęcone Iwonce.

Janusz rzucał wyzwiskami, co zupełnie nie wzruszyło Rodziny. Przeszła nad tym do porządku dziennego jakby nigdy nic się nie stało.
Nie ładnie, ale taki już Ktoś ma styl...
Rodzina Iwony ma teraz "na głowie" SZUKANIE CÓRKI a nie zajmowaniem się jakimiś wyzwiskami,masakra. Może ma jeszcze za kogoś przepraszać?
Jezu,gościu Ty masz ze sobą jakieś problemy?
ZAJMIJ się sprawą a nie wchodzisz tu tylko wtedy kiedy chcesz wspomnieć coś o Januszu

Zauważyłeś ,że prawie każdy ma już te przeprosiny gdzieś? A ty dalej...
A tak w ogóle jesteś tak chaotyczny ,że szkoda gadać.

Dziewczyny swoją drogą Święta już tuż tuż.To będzie dla nich na pewno strasznie ciężkie
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 19:16   #2698
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nas razi poczatek kiedy to od razu prosto z mostu stara sie "udowodnic" ze iwona napewno nie zyje bo wiekszosc ludzi tak mysli.
Wg mnie to była zwykła prowokacja,żeby rozwinąć temat.Po odpowiedzi p.Iwony (pyt. dotyczące jasnowidza)powiedział wyraźnie,że rozumie ją.Wcale nie twierdził ani nie sugerował,ze Iwona nie żyje tylko chciał sprowokować dyskusje na temat skąd matka w takich okolicznościach(brak wiary w życie Iwony ze strony znajomych,policji itp.)bierze ona siłę żeby wierzyć, że jednak żyje.
A propos Świąt Tobiaszowa, też o tym myślałam.Tragedia...

Edytowane przez Corrina
Czas edycji: 2010-12-22 o 19:18
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 00:07   #2699
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Lightbulb Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Smutne to... Fora i wątki o Iwonie Wieczorek jakoś cichną. Wczesną jesienią, gdy wpisywałam w wyszukiwarkę "Iwona Wieczorek" wyskakiwała masa nowych wzmianek o zaginionej, a teraz na to samo hasło z ostatnich dni pojawiają się jedynie wiadomości o pani prezydent miasta Zgierza, która zresztą pewnie ma się dobrze... Zadnego posunięcia do przodu w sprawie. Boli mnie to, zwłaszcza, że mieszkam nie tak daleko miejsca, gdzie zaginęła Iwona.
Z okazji świąt życzę całej rodzinie Iwony przede wszystkim sił, dużo zdrowia, wytrzymałości, hartu ducha, nadziei i odnalezienia Iwony gdziekolwiek teraz jest. Oczywiście żywej, całej i zdrowej. Szczególne ucałowania i życzenia dla wszystkich tych, któzy chcieli/chcą nadal pomóc w tej trudnej sprawie
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 10:42   #2700
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tak jest w kazdej sprawie, na poczatku duzo sie mówi i pisze, sprawa jest świeża i jak to mówi policja - "rozwojowa". A potem jest co raz ciszej... Ale ja wierzę, że to się wyjaśni, tak jak wyjaśniła się sprawa Joanny Surowieckiej, tylko być może trzeba na to lat...
Niesamowicie mnie poruszyła tez sprawa tej 14latki co jechała rowerem do szkoły. Też codziennie mam nadzieje, ze cos się ruszy a tu cisza...
Ja sobie nawet nie wyobrazam, co czują takie rodziny. Pewnie chciałaby zasnąć i obudzić się już po świetach, aby nie czuć tego okropnego bólu...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.